Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
mondjuk az Ansah-Reed-Ford-Clowney DL igen brutál lesz a POra, kár hogy ebből 3 lejáró.
meglátjuk. maradjanak egészségesek
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 724 — SuperBowl Champions 2013/2014
Lehet, hogy nem elit passrusher, de ha jol emlekszem futas ellen elit, amihez ha hozza vesszuk, hogy nem rossz a siettetesben, ugy borzaszto jo erteken jott. Collier es Griffin tavalyrol, Poona, Ansah, Reed... es akkor a LB sorrol nem is beszeltunk. Nem lesz ez annyira rossz 😊

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
martin jobb pass rusher mint clowney :/
ráadásul 1 évre. ő és ansah is lejáró jövőre. +reed.

Szerkesztette: braxa88
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Ilyen olcsón..... Ne má 😊
dande
kajak a madden is visszadobná, c'mon man scene

szerk:
lol és tényleg
 twitter.com/MA7290/status/1167829086288269313
Borbinho
Mondjuk a Seahawks dobta vissza a tradet.
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hát ennyiért simán megérte. BoB mint GM... Ha el is megy jövőre akkor is visszajöhet a 3. kör...

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ilyen olcsón..... Ne má 😊
dande
kajak a madden is visszadobná, c'mon man scene

szerk:
lol és tényleg
 twitter.com/MA7290/status/1167829086288269313

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Ilyen olcsón..... Ne má 😊
dande
Az hagyján, de ha Clowney jó szezont tol és utána aláír szép összegért máshova, a SEA visszakaphatja ezt a 3. körös picket. 😀
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ilyen olcsón..... Ne má 😊
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Trade terms, per sources ...
Seahawks get: DE Jadeveon Clowney
Texans get: 2020 third-round pick, DE/OLB Barkevious Mingo, LB Jacob Martin
Albert Breer
több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
 twitter.com/AaronWilson_NFL/status/1167807437308649478
Tony Adams
RW futhat az életéért megint.
Amadeus
Az nem gond mert eddig sem csinált mást. Így tud elit szintet hozni, ha ez nem lenne korán sem biztos hogy ezt tudná hozni

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
 twitter.com/AlbertBreer/status/1167821235109208064


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 009
 twitter.com/AaronWilson_NFL/status/1167807437308649478
Tony Adams
RW futhat az életéért megint.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
 twitter.com/AaronWilson_NFL/status/1167807437308649478
Tony Adams
Ugye, hogy Britt is benne van a trade-ben, az csak vicc?

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
 twitter.com/NFL_DovKleiman/status/1167816516076748802


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
 twitter.com/AaronWilson_NFL/status/1167807437308649478
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ugy tunik Clowney erkezik!
funkyparduc
Amúgy tényleg érdekes lenne, hogy nem fizettétek meg azt, aki itt bevált és elit szinten játszik, eladjátok egy 1. körért, hoztok a helyére egy minimum kérdéses (nem mondom, hogy bust lesz, de kevésbé lepne meg, mintha nem lenne az) fiatalt és egy ugyanolyan, ha nem drágább embert. Ha még ehhez a körhöz vesszük, hogy várhatóan azért valami draftpickecskét adni is kellene, akkor szerintem ez a Clark + x. kör for Collier+Clowney biznisz nem biztos, hogy annyira pluszos sztori lesz

több mint 4 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
X.Turnerben simán láttam a Carson-sztorit, kiváló RB2 lesz bárhol. Itt is az lett volna.
Az örökígéret Prosise meg rajtunk marad?

A Shead dolgot sem tudtam még megemészteni, mégis melyik CB-ről derült ki az offseasonban hogy kurva nagy spíler? Thorpe?

Ki lesz a következő? Calitro? Ferguson? Sírok. 😀
akdestroyer
Turnert énis sajnálom de azért gondoltam hogy nem éricmeg az 53at de ha Prosise marad akkor az is érdekes ennyi sérülés után, Shead kivágàsa WTF ennél jobb preseasont nehezen tudott volna mutatni kiváncsi leszek milyen veretes nevekböl fog összeállni a DB sorunk. 😃
Szerintem sajnos calitro sem fog maradni elég telitett.a poszt és furcsa lenne ha az idei draftoltakbol hullani ki valaki, igazábol drafton nem kellett volna két pick LB posztra 😃
Pennyt szerintetek nem lehetne elcserélni csak cut-talctudnánk megszabadulni töle?
Ferguson remélem megéri az 53at🤞
több mint 4 éve
SONICS-SEAHAWKS Seattle Seahawks Washington Huskies 133 — andrasbora@gmail.com
Simán odaadnám Jordan Roost érte. 😀
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Ezt honnan vetted? Sehol nem találok erre utaló nyomot...
SONICS-SEAHAWKS
Csak annyi van, hogy nagyon beszélnek róla. Texansnak mondjuk OL kellene nagyon azt meg ti nem nagyon tudtok adni nekik érte


több mint 4 éve
SONICS-SEAHAWKS Seattle Seahawks Washington Huskies 133 — andrasbora@gmail.com
Ezt honnan vetted? Sehol nem találok erre utaló nyomot...

Szerkesztette: SONICS-SEAHAWKS
több mint 4 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
Ugy tunik Clowney erkezik!

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
X.Turnerben simán láttam a Carson-sztorit, kiváló RB2 lesz bárhol. Itt is az lett volna.
Az örökígéret Prosise meg rajtunk marad?

A Shead dolgot sem tudtam még megemészteni, mégis melyik CB-ről derült ki az offseasonban hogy kurva nagy spíler? Thorpe?

Ki lesz a következő? Calitro? Ferguson? Sírok. 😀

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 140 — én ezt meguntam
Pete Carroll próbára teszi az ember türelmét. Főleg úgy kiváló a döntés, hogy a.) Peny semmit sem fejlődött, ugyanolyan türelmetlenül fut- megy neki a falnak.Illetve DB poszton papírbékonyaj vagyuk. Remélem értelmezhető csapathoz kerülnek, megérdemlik.

2 fontosabb cuton vagyunk túl, és mindkét szemem sír.

Xavier Turnert RB sikerült lapátra tenni, ami szerintem WTF. Az előszezon egyik legjobb RB teljesítménye az övé volt, nagyon sajnálom.
Ellentétben Pennyvel aki kritikán aluli volt, és abból amit láttunk, hát, egyelőre csak az első körös pick szól a maradása mellett. Nemcsak braxa érez bustszagot 😀

Azt gondoltam hogy ezt nem lehet fokozni erre nem kivágtuk Deshawn Sheadet is? Erről már nem tudok a jóizlés határain belül nyilatkozni, inkább csak itthagyom ezt:

 youtu.be/CAKctc8NxpE
Ezek szerint bivaly lesz a DB sor. Alig várom már a regular szezont, hogy élesben is lássam ezt a sok shutdown cornert aki Shead helyén rostert fogott.
akdestroyer
több mint 4 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
2 fontosabb cuton vagyunk túl, és mindkét szemem sír.

Xavier Turnert RB sikerült lapátra tenni, ami szerintem WTF. Az előszezon egyik legjobb RB teljesítménye az övé volt, nagyon sajnálom.
Ellentétben Pennyvel aki kritikán aluli volt, és abból amit láttunk, hát, egyelőre csak az első körös pick szól a maradása mellett. Nemcsak braxa érez bustszagot 😀

Azt gondoltam hogy ezt nem lehet fokozni erre nem kivágtuk Deshawn Sheadet is? Erről már nem tudok a jóizlés határain belül nyilatkozni, inkább csak itthagyom ezt:

 youtu.be/CAKctc8NxpE
Ezek szerint bivaly lesz a DB sor. Alig várom már a regular szezont, hogy élesben is lássam ezt a sok shutdown cornert aki Shead helyén rostert fogott.
akdestroyer
Most olvasom hogy Shead megy... Mi a picsa? pedig marhára megörültem amikor jött.. 26. Griffinkével kezdeni kellene valamit mert nagyon gyengus. Penny meg bust, elsőkörös mivolta miatt nem küldték el vagy mi?
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
2 fontosabb cuton vagyunk túl, és mindkét szemem sír.

Xavier Turnert RB sikerült lapátra tenni, ami szerintem WTF. Az előszezon egyik legjobb RB teljesítménye az övé volt, nagyon sajnálom.
Ellentétben Pennyvel aki kritikán aluli volt, és abból amit láttunk, hát, egyelőre csak az első körös pick szól a maradása mellett. Nemcsak braxa érez bustszagot 😀

Azt gondoltam hogy ezt nem lehet fokozni erre nem kivágtuk Deshawn Sheadet is? Erről már nem tudok a jóizlés határain belül nyilatkozni, inkább csak itthagyom ezt:

 youtu.be/CAKctc8NxpE
Ezek szerint bivaly lesz a DB sor. Alig várom már a regular szezont, hogy élesben is lássam ezt a sok shutdown cornert aki Shead helyén rostert fogott.

Szerkesztette: akdestroyer