Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 4 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
A jövő héten is lesz flea flicker, legalább 30 yardért. 😀akdestroyer
Úgy látom jövő héten Brees helyett valszeg Teddy fog dobálni, akinek teljesítményéről nem túl jó a közvélemény. Ha ő is szétszedi a secondaryt, akkor trédelni kell 5 safetyért meg 8 CB-ért.
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
A védelem mint téma? Beszéljünk róla vagy még korai? ...

A zónázó embereink között akkora területek vannak mint a Moszkva tér.
Most egy újonc irányító tudott "villogni" ellenünk.
Szvsz ez most így harmatgyenge. Van még munka a secondaryval is vastagon.
BigBaltazar
cardinals ellen érdekes lesz a base felállás 😀
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
mondjuk a 1.félidő végi time management és 2minute-drive is megér egy misét 😀
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ami még tetszett, hogy le kellett pörgetni az órát és nem minden play volt futójáték, sőt 1&10re passz volt 😀
több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Metcalf jó lesz, a bizalom is megvan felé eddig a 13 targettel, ami fontos. Szerintem meglesz neki év végére az 1000 yard (ha nem sérül meg). Azzal pedig már bőven elégedett leszek, mert nagyon boom or bustnak tartották a draft körül. Lockett-Metcalf-Dissly trió király lehet a szezon során.

O-line borzalmas, szezon második felére remélem valahogy összekapják magukat.
Duff
Na igen, az 1. félidőben a falon öreganyám átment volna piacról hazafelé menet két szatyorral. Különösen Fluker volt elemében.
Az meg tiszta agyvérzés lett volna ha a szétüldözött, agyonvert Wilson az utolsó futásában sérül meg. Mert az a térd a fizika szabályait felrúgva kanyarodott. Mondjuk hiányoltam már az első meccsen is a futásait, de a vége felé kétszer megindult, a legjobb pillanatokban.
A 4&1-es hívás szokatlan volt PC-től, de mikor legyen bevállalós ha nem a szülinapján.
Metcalf nekem tetszik, csiszolatlan, de hát ez csak a 2. meccs volt.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
Na csapassuk.

Próbálok a pozitívumokra koncentrálni, mert azért tudnék sírni is.

-Metcalf/ tipikusan az a csávó, aki nem lesz elit, mert nincsenek meg hozzá a képességei, de jó rendszerben tud úgy kinézni. Ő sosem fog középen a darálóban ütemre érkezni 2 DB közé, egy 1x1 méteres ablakba, mert nem.
És hatalmas pacsi PC-ek azért amiért kiválóan használjuk, nagyon tetszettek a rá hívott játékok. Ilyenkor általában a jobb oldalt bunch-ba felállt 3 WR/TE, Metcalfot meg kitették balra a vonal mellé, szinte teljesen kizárva azt, hogy a corner safety segítséget kapjon, így gyakorlatilag az összes rá dobott labdánál classic 1v1 volt, amiben ő meg nagyon jó. A technika hiányát, meg a fizikummal tudja pótolni egyelőre. A TD is így jött.
Tessék itt a route-tree:

Hát nem egy Julio Jones, na. 😀


-RW/ Mit lehet leírni róla amit eddig nem?
Ezen az egy meccsen megkapta az ígéret egy részét + a csapatot, és meg is nyerte a meccset. A védelem nyelte a yardokat, mint kacsa a nokedlit, a RB fumble-özget, a támadófal szar volt, és mégis W bazdmeg. És nem a Dolphins ellen. Ennyi.

Nemcsak neki jár a pacsi a szinte makulátlan lőlapért (Metcalf azért rontotta rendesen 😀), hanem a hívásoknak is, MINDEN ült.
Semmi extra nem volt a gameplanban, én legalábbis csodákat nem láttam, egyszerűen jól voltak a sakkbábuk felhelyezve a táblára és működött. És ezért nem is kellett variálni, gyakorlatilag ugyanazzal a 4-5 játékkal mentünk előre, (persze ezeknek millió variánsát használva).
DK-t már mutattam, ott is látszik, de itt van Lockett is:

Slant, slant hátán. Kicsit jobbra, kicsit balra. Nem volt rá válasz, úgyhogy erőltettük, végig, sikerrel.

-Amiért sírtam, az is megvalósításra került, tessék megnézni Wilson lőlapját. Szétpasszolta a 5 yardos környékét, szépen tudtunk haladni, harmadik&rövideket kellett megdobni,megfutni (meg negyedik és rövideket 😀), és tádáámm, egyből azt érezted hogy van ritmusa meg fazonja az O#-nek.
15 yard fölé nem is nagyon dobott, azt is hiába, (még a TD elkapás is dadogott 😀)
Ha nem hulladék az Oline, még jobban nézett volna ki.
Schotty, pacsi.

-Dissly/ gigalájk, mondtam hogy fasza lesz.

-Griffin/ megint jó volt.

-Jól ment a futás is, Carson 4, Penny 6 yardot átlagolt.

-Halftime adjustment-ben meg még mindig ligaelit vagyunk. Pl amit a támadófallal műveltünk alig egy negyed alatt, azt még Scarnecchia is tátott szájjal nézte, meg Hókuszpók is. Így a második játékrészre varázsütésre lett.


Na akkor jöjjön a fekete leves, mert az is van.

O#
És akkor az OL kérdést egyből kifordítom: Ha a meccs közben ilyen elit szinten tudunk reagálni, akkor bennem sajnos felmerül a kérdés, hogy az egy hetes felkészülés során mégis mi a ráncbatekert lófaszt csinálunk állandóan??
Mert ez most már tendencia, hogy minden meccs elején át kell élnem a szülés fájdalmát, mert annyira fogalmatlanok vagyunk.
És most már azért van némi elvárás részemről, mert már nincs Cable akire lehetne mutogatni, és nem a Webb-Blowinski-Britt-Sokoli-Ifedi fal áll Wilson előtt. Teljes talány. A második félidő, na az igen, ott már pont úgy néztünk ki mint ahol Brown-ok meg Iupatik állnak a falban, nem pedig forgóajtók.
És itt nézek a Carson esetre is, mert én értem hogy fumblizott, de az se normális hogy a handoff közben már kapja a hitet, mert a DE már odaért.

Szabadna kérni, hogy a Saints ellen készüljünk fel rendesen?

D#
Alapvetően örülök, mert egyénileg minden játékos tudott lépni egy szintet felfelé a múlt heti borzalomhoz képest.
Főleg a secondaryben: A 10+ yardos dobásoknál 9/2-t engedtünk, 6 incomplete-el és 1 INT-el.
Hill jó volt, megtartjuk 😀

De a sémák körül azért még voltak anomáliák.
Mégis hány csík kokain kell felszippantani ahhoz, hogy JuJura Wrightot, Washingtonra Kendricks-et rakd? 😀
És örömömet fejezném ki, amiért viszonylag hamar sikerült kigazolni ezeket a mismatcheket, de az elején mégis miért gondolta bárki hogy ez így jó lesz? 😀
Ennyire nincs DB? Akkor bizony trédelni kell. Ötleteket nem adok. 😀


A jövő héten is lesz flea flicker, legalább 30 yardért. 😀

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 4 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
A védelem mint téma? Beszéljünk róla vagy még korai? ...

A zónázó embereink között akkora területek vannak mint a Moszkva tér.
Most egy újonc irányító tudott "villogni" ellenünk.
Szvsz ez most így harmatgyenge. Van még munka a secondaryval is vastagon.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 4 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
Metcalf jó lesz, a bizalom is megvan felé eddig a 13 targettel, ami fontos. Szerintem meglesz neki év végére az 1000 yard (ha nem sérül meg). Azzal pedig már bőven elégedett leszek, mert nagyon boom or bustnak tartották a draft körül. Lockett-Metcalf-Dissly trió király lehet a szezon során.

O-line borzalmas, szezon második felére remélem valahogy összekapják magukat.
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
DK Metcalf mint téma. Beszéljünk róla, vagy még korai?
Helmut Zimmer
Mármint hogy?
akdestroyer
Mármint hogy a draft után... Idejárt mindenki megosztani a kételyeit vele kapcsolatban. Szerintem meg elég jól használja a csapat, de mondjuk két meccs alapján nem biztos, hogy érdemes véleményt nyilvánítani. Erre vonatkozott a kérdés.
Helmut Zimmer
Nem ő lesz a következö Baldwin, de ő lesz az aki megcsinálja a 1stdownt 2 védővel a nyakán. Ez kell is majd a mi "jatékstilusunkhoz".
Én örülök hogy van. De azért Baldwin2-t jó lenne megtalálni mellé.
funkyparduc
Teljesen egyetértek.
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nekem felemás eddig Metcalf, de azért inkább pozitív. Elszakadni eddig nemtud, keze is kettős. Első elkapása bravúr, de a TDt majdnem elbénázta, PS meccsen meg elkapható labdát nem tudott behúzni.
Volt vagy 2-3 feldobott labda ami rövid volt neki, Nelson szépen védekeztt rajta.
Ha azt mondod nekem két mecs után 150yardja, 1TDje lesz, akkor 100% aláírom. Jó lesz ő. Ereje az domináns, ha labda a kezében van akkor nehéz levinni ezt a testet, így jó lenne ha eltudna szakadni, és így open fielden tudna büntetni. Mondjuk a routejai nagyrésze hogy fut előre, és kb 10-15yardnél Wilson feldobja rá, azon azért nehéz elszakadni.

Turner volt váratlanul király. Brown két illegal block in the back büntije, főleg a 2. az vicc call volt. Azért felé is mehetne passz.

Ursuat megnézném élesben is slotban.

Dissly meg órisái király. Sokkal mobilisabb, ha kezében a labda akkor fürge, és nagyon jó a keze. Redzoneban Jimmy Graham féle target lesz itt hosszú távon. Ja és blokkolni is tud.

Tetszettek gyors passzok a 2.félidőben, Flukert szétszedték az első félidőben, így kellett a váltás. Iupati jó volt. A fal bal oldala megvan.

Hill maradjon szépen a kezdőben.

Clowney csendes volt, Villanueva eléggé leradírozta, nagyon kell Ansah és Reed hosszútávon(na meg Ford). Green és Jefferson se volt vmi király, és Collier első meccsén se. Branden Jackson tudott csak odaérni, de hát a steelers fal elég jó.

Szerkesztette: braxa88
több mint 4 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 982 — Erin Elite Andrews
DK Metcalf mint téma. Beszéljünk róla, vagy még korai?
Helmut Zimmer
Mármint hogy?
akdestroyer
Mármint hogy a draft után... Idejárt mindenki megosztani a kételyeit vele kapcsolatban. Szerintem meg elég jól használja a csapat, de mondjuk két meccs alapján nem biztos, hogy érdemes véleményt nyilvánítani. Erre vonatkozott a kérdés.
Helmut Zimmer
Nem ő lesz a következö Baldwin, de ő lesz az aki megcsinálja a 1stdownt 2 védővel a nyakán. Ez kell is majd a mi "jatékstilusunkhoz".
Én örülök hogy van. De azért Baldwin2-t jó lenne megtalálni mellé.

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Carsonról akarunk beszélni?
2 meccsen 3 alkalommal hajította el a labdát. (Nélküle ez egy nagyon sima meccs lett volna)
Vannak időszakai, amikor elhajigál labdákat (2-őt utoljára 18 előszezonban), aztán ez meccsekre megszűnik. Én kedvelem a palit ennek ellenére, csak nem lehet valamit kifigyeltek nála.
Az is tanulságos, hogy 2 meccs alatt 2 flee flickert kaptunk, jövő héten megkapjuk a 3-at?
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
DK Metcalf mint téma. Beszéljünk róla, vagy még korai?
Helmut Zimmer
Mármint hogy?
akdestroyer
Mármint hogy a draft után... Idejárt mindenki megosztani a kételyeit vele kapcsolatban. Szerintem meg elég jól használja a csapat, de mondjuk két meccs alapján nem biztos, hogy érdemes véleményt nyilvánítani. Erre vonatkozott a kérdés.
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 600 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ilyen hatalmas statisztika mágustól mondjuk megnéznék egy olyan adatot, hogy az elmúlt 5 évben, hányszor jött be a 3&15+-ra hívott középső futás. Ha tippelnem kéne 5% alatt van a sikeressége...
több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
DK Metcalf mint téma. Beszéljünk róla, vagy még korai?
Helmut Zimmer
Nem volt egy klasszikusan szép elkapás, de csak elkapta amikor nagyon kellett. Szerintem jó kis fegyver lehet belőle RW kezei alatt, főleg ha ennyit passzol és nem gyömöszölünk folyamatosan kilátástalan belső futásokkal.
Dissly meg maradjon egészséges, mert látjuk hogy mit jelent ha játszik.
Amúgy én nem vártam győzelmet, csak bíztam benne, de majdnem sikerült elbaltázni a végén.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
kennyke04 Seattle Seahawks 41
Volt a meccsen egy jelenet, amiről felmerült bennem egy kérdés:
Steelers pontszerzés után rúgta vissza a labdát, ha jól emlékszem Penny állt akkor épp oda visszahordani, de a rúgás kb az 5yardon belül pattogott az oldal vonal mellett, Penny összeszedte és úgy 14y-ig vitte ki. Egy jópár évről ezelőttről rémlik nekem egy hasonló szitu, csak ott a visszahordó azt csinálta, hogy kilépve, a pálya széléről fogta meg a labdát, így a 40y-ról jöhetett a csapata, mintha kiment volna a labda. Ergo: jól gondolom hogy itt is alkalmazható lett volna ez? Ha igen, akit ilyenre odaállitanak, nem verik a fejébe az ilyen kis rafkóságokat? A szép futott TD-je ellenére, Penny engem nem nagyon tud meggyőzni.
DK: ahhoz képest, hogy milyen busz módjára fordul, egyszerű egyenes útvonalon 1v1-be bevállhat a srác, taps neki.
Carson: nem bántom a Fumblek miatt, az első az szerintem a védő érdeme inkább, a másodiknál, meg talán egy TE (Vennett?) engedett el csúnyán egy védőt, Carsonnak sok esélye se volt a szitunál. Meg inkább a győztes meccseken jöjjenek ezek a hibák, nehogy rágörcsöljön, hogy esetleg rajta megy el a meccs. Positive mind...
RW: elvárható lenne minden meccsen ennyit engedni passzolni! Pacsi neki! Bér az egyik becsúszásánál, volt egy kisebb szívritmus zavarom...
Dissly: adnék neki is több labdát, csak maradjon egészséges!
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
DK Metcalf mint téma. Beszéljünk róla, vagy még korai?
Helmut Zimmer
Mármint hogy?

több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
DK Metcalf mint téma. Beszéljünk róla, vagy még korai?
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Gratulálok a győzelemhez!
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
na ez már jobb volt.
ne tegyük már Wrightot Jujura,ilyenkor felrugom a laptopot.
Wilson elképesztő volt.
Carson gyalog megy haza, sima meccs miatta lett szoros.
kezdő 4 emberes DLből csak Clowney van ez azért meglátszik.
Griffinről jött egy TD, de sztem helyreállt a srác
Amadi és Blair 0 snap (asszem). azért elnézném őket, a sok baseD helyett

Szerkesztette: braxa88
több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Csak meglett nagy nehezen az Öreg szülinapi ajándéka!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Ancsa ma sem játszik, eddig az év dealje.
LJ Collier lehet kinéz a fűre, lehet nem.... hiszen tényleg csak ahhoz a Steelershez megyünk, ami szerintem soha többé nem lesz annyira nyomorult, mint a Pats ellen...

Na nézzük, akkor az utóbbi évek 1. választásai közül ki kezd ma? Malik? Penny? LJ Collier? egyik nincs az nfl-ben, a másik bust szagú, csere, a harmadik...meg nem biztos hogy pályára kerül. Ezzel kívánok boldog szülinapot Pete Carrollnak!
több mint 4 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 700 — Amerikai sportok rajongója
megtaláltam a Seattle (és Oakland) szurkolók kedvenc egyetemi csapatát

 twitter.com/si_ncaafb/status/1172568647887462400
r.baggio
Nekem azért marad a Clemson és Oregon, de köszi a tippet!😊
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Elvileg 2. kört kér Miami Fitz-ért.
Oszi
Hol kell aláírni?
Schneider bazd+.
Elfelejtek neked mindent.
Okungot, Moffittet, Hauschkát, McDowellt, Galleryt, Harvint, Ungert, Whitehurstot de még Cary Williamst is, bár az nehéz lesz.
Csak telefonálj kérlek!
akdestroyer
@rbaggio Koszi a linket.

@ak wow, azert C-Will engem eleg eroteljesen traumatizalt.
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
Elvileg 2. kört kér Miami Fitz-ért.
Oszi
Hol kell aláírni?
Schneider bazd+.
Elfelejtek neked mindent.
Okungot, Moffittet, Hauschkát, McDowellt, Galleryt, Harvint, Ungert, Whitehurstot de még Cary Williamst is, bár az nehéz lesz.
Csak telefonálj kérlek!