Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Ugye este mindenki jön aki számít?

több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 751
Jamal Adams is kikövette twitteren a Jetset, és várhatóan 2 héten belül tol egy Fitzpatrickot.

Nyílván csak megfelelő ellenértékért engednék el, szóval itt szeretnék üzenni Schneidernek
- John, ha ezt olvasod, őt is nagyon szívesen látnánk halászsas-kékben, szóval legyél szíves az első körünket+némi aprót gondolkodás nélkül hozzávágni a Jetshez. Köszi. Puszi. xxx.

Azért félve megkérdezem, ti mit gondoltok? 😀
akdestroyer
Azt, hogy ez egy nagyon kartekony tendencia. Ezentul barmelyik csapat rossz kezdesekor a legjobb jatekosai trade-eltetik magukat egy contenderhez?
undisputedly
Kíváncsi vagyok vajon a Steelers fanok ezt szívmelengető dícséretként, vagy tőrdöfésként értelmezik majd. 😊
peterk2005
Konténerek vagyunk. Azok. LegionofBoom or Buszt: Bowl or Nothing. Lehet eső, lehet hó, a TúróRudi nagyon jó!
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
SP van olyan koponya, hogy a csere QB-ra
osszerak egy olyan gameplant amivel minket megver. Elozo meccsen Teddy szuksegbol allt be, igazabol szerintem arra szamitott, hogy Brees mogott eluldogel egesz evben a padon, es majd a cointossokra bemegy max.
Szoval egy teljesen mas Saintset fogunk latni vasarnap.
En Kamaratol jobban felek mint Thomastol, nagyon be fogjuk szivni 3&10-re a trukkos RB passzokat, meg ilyeneket.
Szoval nem latom eselyesnek most a hawksot. De kivanom, hogy ak nyerjen penzt! 😊
funkyparduc
Szerintem nézd meg Teddyt tavaly a Panthers ellen, vagy az idei előszezon meccseit és jobban fogsz bizakodni 😁


több mint 4 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
SP van olyan koponya, hogy a csere QB-ra
osszerak egy olyan gameplant amivel minket megver. Elozo meccsen Teddy szuksegbol allt be, igazabol szerintem arra szamitott, hogy Brees mogott eluldogel egesz evben a padon, es majd a cointossokra bemegy max.
Szoval egy teljesen mas Saintset fogunk latni vasarnap.
En Kamaratol jobban felek mint Thomastol, nagyon be fogjuk szivni 3&10-re a trukkos RB passzokat, meg ilyeneket.
Szoval nem latom eselyesnek most a hawksot. De kivanom, hogy ak nyerjen penzt! 😊

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Szerintem lassan beszéljünk a Saints elleni meccsről.

A NO Brees nélkül kb hasonló nehézségű ellenfél lesz mint a Pittsburgh volt Ben nélkül.
Szóval nem dőlök be a fogadóirodáknak (1,40-2,55), ezt is egy abszolút 50-50 meccsnek gondolom, ami ismét egy labdabirtoklással dőlhet el.

Sokat fog számítani hogy kiélezett pillanatokban ki lesz éles, és ettől én félek. És nemcsak a fumble prone miatt, hanem azért is, mert előző két meccsel ellentétben most olyan edzői gárda lesz a másik oldalvonalon, aki felveszi a versenyt Carrollal, sőt.

És ezeket az apróságokat, amik egy ilyen kiélezett találkozón akár a W sorsáról is dönthetnek, Tomlinnal ellentétben Sean Payton pont hozzá tudja tenni.

Konkrétabb párharcokat nézve:

D#-ben nyílvánvalóan Michael Thomas semlegesítése lesz a kulcs. Leírni egyszerű, a csapatok 80%-nak mégse szokott sikerülni.

Amibe kapaszkodhatunk, hogy mögötte meg nem nagyon van senki. Breesel a fedélzeten mindenki korrekt skillplayer benyomását tudja kelteni, de most Teddy passzainál könnyen kijöhet, hogy Thomas mögött túl nagy a kráter.
Ezt Payton sémával tudja maszkolni, de ha ez nem jön össze akkor nagyon szar napja lesz a Saintsnek.

Teddyvel a célkeresztben a védőfalnak is jó napja lehet, mert nyomásra az ő teljesítménye könnyen összeomlik, kár, hogy egy kurva jó támadófal mögött játszik.
Ami jó hír, hogy ő nem fog 2mp alatti release time-al dobálgatni, mint kezdő kollegája tette volna, lesz esély odaérni. Parádéra azért ne számítsunk.
Reed nagyon hiányozni fog.

A földön, a tavalyi félelmetes kétfejű-futósárkány már a múlté, de Kamarára azért magában is nagyon kell figyelni. Nullázni úgy se tudjuk, de a nagyobb megiramodásokat nem szabad hagyni.

O#-ben nagyon kíváncsi leszek mit kezd a DK-Lockett páros a secondaryval.

De ha választani lehet, akkor én a boom játékok helyett inkább a múlt heti tiki-takát választanám.
Jobban fog kinézni az OL is, valamint a Saints LB sor a leggyengébb talán, érdemes azt támadni. Ebben az esetben Disslynek megint jó napja meg sok targetje lehet.

Tipp: Ezúttal kikapunk. Tartok tőle hogy Sean Payton ki fogja matekozni, hogy az arany-feketébe öltözött Daltonnal hogy tudja feltörni a védelmet, a másik oldalon meg megfoltja a futójátékunkat, és igazából ennyi.

Meg ugye a Steelers ellen kiderült hogy működik a passzjáték, és Wilson tud nekünk meccset nyerni akkor is, ha döcög a szekér - csak adjuk neki a labdát... de én teljesen biztos vagyok benne hogy megint jön a brainfart, és kivesszük a kezéből, és futunk, és futunk, 2 yardért illetve -2 yardért felváltva, akár 10+ pont hátrányban is.

Nem tudom hogy történhet ez meg, de a Dallas ellen se tudtam volna elképzelni, hogy 45percig csak handoffokra használjuk Wilsont, aztán mégis. 😀

Seahawks-Saints 17-23

Azért a mixen megpakolom magunkat egy ötezressel. 😀
akdestroyer
Szépen összefoglalva, annyi hogy szerintem az lb sorsunk davissel, Alonso val, kleinel szerintem egész korrekt. Viszont csak a szurkoló mondatja velem hogy győzhetünk, ha a realitásokat nézzük, akkor Brees nélkül, teddyvel nem sok közünk lesz a meccshez, hacsak valami csoda folytán nem indul be a futójátékunk.


több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Szerintem lassan beszéljünk a Saints elleni meccsről.

A NO Brees nélkül kb hasonló nehézségű ellenfél lesz mint a Pittsburgh volt Ben nélkül.
Szóval nem dőlök be a fogadóirodáknak (1,40-2,55), ezt is egy abszolút 50-50 meccsnek gondolom, ami ismét egy labdabirtoklással dőlhet el.

Sokat fog számítani hogy kiélezett pillanatokban ki lesz éles, és ettől én félek. És nemcsak a fumble prone miatt, hanem azért is, mert előző két meccsel ellentétben most olyan edzői gárda lesz a másik oldalvonalon, aki felveszi a versenyt Carrollal, sőt.

És ezeket az apróságokat, amik egy ilyen kiélezett találkozón akár a W sorsáról is dönthetnek, Tomlinnal ellentétben Sean Payton pont hozzá tudja tenni.

Konkrétabb párharcokat nézve:

D#-ben nyílvánvalóan Michael Thomas semlegesítése lesz a kulcs. Leírni egyszerű, a csapatok 80%-nak mégse szokott sikerülni.

Amibe kapaszkodhatunk, hogy mögötte meg nem nagyon van senki. Breesel a fedélzeten mindenki korrekt skillplayer benyomását tudja kelteni, de most Teddy passzainál könnyen kijöhet, hogy Thomas mögött túl nagy a kráter.
Ezt Payton sémával tudja maszkolni, de ha ez nem jön össze akkor nagyon szar napja lesz a Saintsnek.

Teddyvel a célkeresztben a védőfalnak is jó napja lehet, mert nyomásra az ő teljesítménye könnyen összeomlik, kár, hogy egy kurva jó támadófal mögött játszik.
Ami jó hír, hogy ő nem fog 2mp alatti release time-al dobálgatni, mint kezdő kollegája tette volna, lesz esély odaérni. Parádéra azért ne számítsunk.
Reed nagyon hiányozni fog.

A földön, a tavalyi félelmetes kétfejű-futósárkány már a múlté, de Kamarára azért magában is nagyon kell figyelni. Nullázni úgy se tudjuk, de a nagyobb megiramodásokat nem szabad hagyni.

O#-ben nagyon kíváncsi leszek mit kezd a DK-Lockett páros a secondaryval.

De ha választani lehet, akkor én a boom játékok helyett inkább a múlt heti tiki-takát választanám.
Jobban fog kinézni az OL is, valamint a Saints LB sor a leggyengébb talán, érdemes azt támadni. Ebben az esetben Disslynek megint jó napja meg sok targetje lehet.

Tipp: Ezúttal kikapunk. Tartok tőle hogy Sean Payton ki fogja matekozni, hogy az arany-feketébe öltözött Daltonnal hogy tudja feltörni a védelmet, a másik oldalon meg megfoltja a futójátékunkat, és igazából ennyi.

Meg ugye a Steelers ellen kiderült hogy működik a passzjáték, és Wilson tud nekünk meccset nyerni akkor is, ha döcög a szekér - csak adjuk neki a labdát... de én teljesen biztos vagyok benne hogy megint jön a brainfart, és kivesszük a kezéből, és futunk, és futunk, 2 yardért illetve -2 yardért felváltva, akár 10+ pont hátrányban is.

Nem tudom hogy történhet ez meg, de a Dallas ellen se tudtam volna elképzelni, hogy 45percig csak handoffokra használjuk Wilsont, aztán mégis. 😀

Seahawks-Saints 17-23

Azért a mixen megpakolom magunkat egy ötezressel. 😀

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 594 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Azért félve megkérdezem, ti mit gondoltok? 😀
undisputedly
Azt, hogy ez egy nagyon kartekony tendencia. Ezentul barmelyik csapat rossz kezdesekor a legjobb jatekosai trade-eltetik magukat egy contenderhez?

Masreszt nem hozunk senkit szerintem, habar egy PO runhoz nem lesz eleg ez a secondary.
[/quote]Egyébként nekem is ugyanez jutott eszembe. Ha ez a jelenség állandósul, kiegészítve a folyamatos szerződés hisztikkel és hold outokkal, a ligának gyorsan kezdenie kell majd valamit. Nem lenne túl hatékony, ha a fizikai, statisztikai és pszihés paraméterek mellett a drafton még egy "mennyire vagy hisztispicsa/óvodás" felmérőt is le kéne tennie a csapatoknak...

Még most kellene megállítani ezt, mielőtt a dominó effektus elindul, mert egyelőre "röhögni" lehet a többi csapaton, de ha vasárnap mondjuk sackelik 15x Wilsont, és ő is bemondja, hogy mennyivel szívesebben menne a Steelersbe JuJunak dobálgatni... akkor majd sírhatunk mi is.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jamal Adams is kikövette twitteren a Jetset, és várhatóan 2 héten belül tol egy Fitzpatrickot.

Nyílván csak megfelelő ellenértékért engednék el, szóval itt szeretnék üzenni Schneidernek
- John, ha ezt olvasod, őt is nagyon szívesen látnánk halászsas-kékben, szóval legyél szíves az első körünket+némi aprót gondolkodás nélkül hozzávágni a Jetshez. Köszi. Puszi. xxx.

Azért félve megkérdezem, ti mit gondoltok? 😀
akdestroyer
Azt, hogy ez egy nagyon kartekony tendencia. Ezentul barmelyik csapat rossz kezdesekor a legjobb jatekosai trade-eltetik magukat egy contenderhez?
undisputedly
Kíváncsi vagyok vajon a Steelers fanok ezt szívmelengető dícséretként, vagy tőrdöfésként értelmezik majd. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Jamal Adams is kikövette twitteren a Jetset, és várhatóan 2 héten belül tol egy Fitzpatrickot.

Nyílván csak megfelelő ellenértékért engednék el, szóval itt szeretnék üzenni Schneidernek
- John, ha ezt olvasod, őt is nagyon szívesen látnánk halászsas-kékben, szóval legyél szíves az első körünket+némi aprót gondolkodás nélkül hozzávágni a Jetshez. Köszi. Puszi. xxx.

Azért félve megkérdezem, ti mit gondoltok? 😀
akdestroyer
FS kell, nem SS, még ha Adams a legnagyobb király is
braxa88
Töredelmesen megvallom, akkor én itt tárgyi tévedésben voltam. 😀
Hagyd a faszba John, vissza az egész! 😀

több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Jamal Adams is kikövette twitteren a Jetset, és várhatóan 2 héten belül tol egy Fitzpatrickot.

Nyílván csak megfelelő ellenértékért engednék el, szóval itt szeretnék üzenni Schneidernek
- John, ha ezt olvasod, őt is nagyon szívesen látnánk halászsas-kékben, szóval legyél szíves az első körünket+némi aprót gondolkodás nélkül hozzávágni a Jetshez. Köszi. Puszi. xxx.

Azért félve megkérdezem, ti mit gondoltok? 😀
akdestroyer
FS kell, nem SS, még ha Adams a legnagyobb király is
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jamal Adams is kikövette twitteren a Jetset, és várhatóan 2 héten belül tol egy Fitzpatrickot.

Nyílván csak megfelelő ellenértékért engednék el, szóval itt szeretnék üzenni Schneidernek
- John, ha ezt olvasod, őt is nagyon szívesen látnánk halászsas-kékben, szóval legyél szíves az első körünket+némi aprót gondolkodás nélkül hozzávágni a Jetshez. Köszi. Puszi. xxx.

Azért félve megkérdezem, ti mit gondoltok? 😀
akdestroyer
Azt, hogy ez egy nagyon kartekony tendencia. Ezentul barmelyik csapat rossz kezdesekor a legjobb jatekosai trade-eltetik magukat egy contenderhez?

Masreszt nem hozunk senkit szerintem, habar egy PO runhoz nem lesz eleg ez a secondary.
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Jamal Adams is kikövette twitteren a Jetset, és várhatóan 2 héten belül tol egy Fitzpatrickot.

Nyílván csak megfelelő ellenértékért engednék el, szóval itt szeretnék üzenni Schneidernek
- John, ha ezt olvasod, őt is nagyon szívesen látnánk halászsas-kékben, szóval legyél szíves az első körünket+némi aprót gondolkodás nélkül hozzávágni a Jetshez. Köszi. Puszi. xxx.

Azért félve megkérdezem, ti mit gondoltok? 😀

több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
Ha szerda, akkor képregény-day! A kalandok folytatódnak! 😀

akdestroyer
áruld már el a dílered nevét priviben 😀

több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Ha szerda, akkor képregény-day! A kalandok folytatódnak! 😀

több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Sziasztok. Állitolag egy NFC csapat tett egy ajanlatot Jalen Ramsey ert
2020 first round es 2021 5. Th round .
Szerintetek elkepzelheto hogy a Seattle volt?
Bár a Jags ket elso kort akar èrte ,de ha nagyon megromlik a viszony hatha.
Fantomas0429
A Griffin-Flowers duón megbontása sose volt téma a vezetőségben. Se a drafton, se FAn nem jött olyan ember (még padra sem) aki szélső CB, ezek után szerintem kizárt.
braxa88
Ezt amúgy ki tudja fejteni valaki, hogy miért?
Azon kívül, hogy fiatalok és be kell őket építeni a csapatba, mert ez nekem nem érv.
Azért csak kéne egy elit CB, akit rá tudsz tenni az ellenfél legnagyobb fegyverére.
Nem mondom azt hogy Ramsey-ért trédeljünk, mert azt perpill hibának tartanám, de a kövi drafton CB kell hogy legyen az első pick, mert az jelenleg akkora lyuk a védelemben hogy még a holdról is látszik. (Kivéve ha LT-be húzunk, az úgy oké.)
akdestroyer
Shermannek se volt 4-5nél több meccse mikor elhagyta a bal oldalt és követett egy sztár WRt, Carrollék bíznak a két kezdő CBben, és a zónavédekezésben évek óta.
Mindkettőnek szar éve volt tavaly. Griffin jól kezdett, Flowers szarul.
több mint 4 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Sziasztok. Állitolag egy NFC csapat tett egy ajanlatot Jalen Ramsey ert
2020 first round es 2021 5. Th round .
Szerintetek elkepzelheto hogy a Seattle volt?
Bár a Jags ket elso kort akar èrte ,de ha nagyon megromlik a viszony hatha.
Fantomas0429
A Griffin-Flowers duón megbontása sose volt téma a vezetőségben. Se a drafton, se FAn nem jött olyan ember (még padra sem) aki szélső CB, ezek után szerintem kizárt.
braxa88
Ezt amúgy ki tudja fejteni valaki, hogy miért?
Azon kívül, hogy fiatalok és be kell őket építeni a csapatba, mert ez nekem nem érv.
Azért csak kéne egy elit CB, akit rá tudsz tenni az ellenfél legnagyobb fegyverére.
Nem mondom azt hogy Ramsey-ért trédeljünk, mert azt perpill hibának tartanám, de a kövi drafton CB kell hogy legyen az első pick, mert az jelenleg akkora lyuk a védelemben hogy még a holdról is látszik. (Kivéve ha LT-be húzunk, az úgy oké.)
akdestroyer
Ez Carroll-tól ered szerintem. Amióta Ő itt van, azóta a saját drafból felnevelt játékosokban bízott. Isteni szerencse volt, hogy a LOB így bejött neki. Azóta ez a hite megingathatatlan. Az is a meggyőződése, hogy mi jó DB-ket tudunk nevelni, hiszen fiatal korában Ő is ezen a poszton játszott. | de erre nincs garancia |

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Sziasztok. Állitolag egy NFC csapat tett egy ajanlatot Jalen Ramsey ert
2020 first round es 2021 5. Th round .
Szerintetek elkepzelheto hogy a Seattle volt?
Bár a Jags ket elso kort akar èrte ,de ha nagyon megromlik a viszony hatha.
Fantomas0429
A Griffin-Flowers duón megbontása sose volt téma a vezetőségben. Se a drafton, se FAn nem jött olyan ember (még padra sem) aki szélső CB, ezek után szerintem kizárt.
braxa88
Ezt amúgy ki tudja fejteni valaki, hogy miért?
Azon kívül, hogy fiatalok és be kell őket építeni a csapatba, mert ez nekem nem érv.
Azért csak kéne egy elit CB, akit rá tudsz tenni az ellenfél legnagyobb fegyverére.
Nem mondom azt hogy Ramsey-ért trédeljünk, mert azt perpill hibának tartanám, de a kövi drafton CB kell hogy legyen az első pick, mert az jelenleg akkora lyuk a védelemben hogy még a holdról is látszik. (Kivéve ha LT-be húzunk, az úgy oké.)

több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Sziasztok. Állitolag egy NFC csapat tett egy ajanlatot Jalen Ramsey ert
2020 first round es 2021 5. Th round .
Szerintetek elkepzelheto hogy a Seattle volt?
Bár a Jags ket elso kort akar èrte ,de ha nagyon megromlik a viszony hatha.
Fantomas0429
A Griffin-Flowers duón megbontása sose volt téma a vezetőségben. Se a drafton, se FAn nem jött olyan ember (még padra sem) aki szélső CB, ezek után szerintem kizárt.
több mint 4 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Sziasztok. Állitolag egy NFC csapat tett egy ajanlatot Jalen Ramsey ert
2020 first round es 2021 5. Th round .
Szerintetek elkepzelheto hogy a Seattle volt?
Bár a Jags ket elso kort akar èrte ,de ha nagyon megromlik a viszony hatha.
Fantomas0429
Elképzelhető, mert a Seahawks is NFC csapat ahogy még 15 másik is. De nem mi voltunk.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 4 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 769 — Fantomas0429
Az infot commentek kozott lattam tessèk fenntartasokkal kezelni csak a vèlemènyetek èrdekelne hogy szerintetetek lenne èrtelme es mi az az èrtèk amin lenne èrtelme.
több mint 4 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 769 — Fantomas0429
Sziasztok. Állitolag egy NFC csapat tett egy ajanlatot Jalen Ramsey ert
2020 first round es 2021 5. Th round .
Szerintetek elkepzelheto hogy a Seattle volt?
Bár a Jags ket elso kort akar èrte ,de ha nagyon megromlik a viszony hatha.
több mint 4 éve
kennyke04 Seattle Seahawks 40
Ő lesz akire gondolsz szerintem 😊
 www.youtube.com/watch?v=zdw3Xj__eKAkristóf17
Így van, ez az 😊 szerintem lehetett volna hasonlót csinálni ebben az esetben is, persze jól kivitelezve.
több mint 4 éve
gedam 5 700
Volt a meccsen egy jelenet, amiről felmerült bennem egy kérdés:
Steelers pontszerzés után rúgta vissza a labdát, ha jól emlékszem Penny állt akkor épp oda visszahordani, de a rúgás kb az 5yardon belül pattogott az oldal vonal mellett, Penny összeszedte és úgy 14y-ig vitte ki. Egy jópár évről ezelőttről rémlik nekem egy hasonló szitu, csak ott a visszahordó azt csinálta, hogy kilépve, a pálya széléről fogta meg a labdát, így a 40y-ról jöhetett a csapata, mintha kiment volna a labda. Ergo: jól gondolom hogy itt is alkalmazható lett volna ez? Ha igen, akit ilyenre odaállitanak, nem verik a fejébe az ilyen kis rafkóságokat? A szép futott TD-je ellenére, Penny engem nem nagyon tud meggyőzni.kennyke04
Ő lesz akire gondolsz szerintem 😊
 www.youtube.com/watch?v=zdw3Xj__eKA
kristóf17
Volt a meccsen egy jelenet, amiről felmerült bennem egy kérdés:
Steelers pontszerzés után rúgta vissza a labdát, ha jól emlékszem Penny állt akkor épp oda visszahordani, de a rúgás kb az 5yardon belül pattogott az oldal vonal mellett, Penny összeszedte és úgy 14y-ig vitte ki. Egy jópár évről ezelőttről rémlik nekem egy hasonló szitu, csak ott a visszahordó azt csinálta, hogy kilépve, a pálya széléről fogta meg a labdát, így a 40y-ról jöhetett a csapata, mintha kiment volna a labda. Ergo: jól gondolom hogy itt is alkalmazható lett volna ez? Ha igen, akit ilyenre odaállitanak, nem verik a fejébe az ilyen kis rafkóságokat? A szép futott TD-je ellenére, Penny engem nem nagyon tud meggyőzni.kennyke04
Ő lesz akire gondolsz szerintem 😊
 www.youtube.com/watch?v=zdw3Xj__eKA
kristóf17
ja, csak ezt jól kell kivitelezni. a kardinális visszahordó próbálta ezt a hekkerkedést, csak az a laszti a levegőben volt, és abban a pillanatban ahogy elkapta, lépett ki és azt már úgy ítélték meg, hogy feladta visszahordást
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Volt a meccsen egy jelenet, amiről felmerült bennem egy kérdés:
Steelers pontszerzés után rúgta vissza a labdát, ha jól emlékszem Penny állt akkor épp oda visszahordani, de a rúgás kb az 5yardon belül pattogott az oldal vonal mellett, Penny összeszedte és úgy 14y-ig vitte ki. Egy jópár évről ezelőttről rémlik nekem egy hasonló szitu, csak ott a visszahordó azt csinálta, hogy kilépve, a pálya széléről fogta meg a labdát, így a 40y-ról jöhetett a csapata, mintha kiment volna a labda. Ergo: jól gondolom hogy itt is alkalmazható lett volna ez? Ha igen, akit ilyenre odaállitanak, nem verik a fejébe az ilyen kis rafkóságokat? A szép futott TD-je ellenére, Penny engem nem nagyon tud meggyőzni.kennyke04
Ő lesz akire gondolsz szerintem 😊