Seattle Seahawks
62 feliratkozó
több mint 5 éve
bomba ötlet volt kihagyni az előszezont.
több mint 5 éve
Irvin, keresztszalag 😟Valaki tudja hogy sérültjeinknek mennyit kell kihagyni?Ez a legfrissebb infó eddig:
Rózsa Sándor (betyár)
www.seahawks.com/news/seahawks-injury-updates-following-sunday-night-s-35-30-win-over-new-england
tomz
több mint 5 éve
Esküszöm nektek a a Superbowl győzelem nem adott akkora elègtètelt mint az most hogy az NBC /CBS es mindenki Amerikában arrol beszèl vègre hogy Russel Wilson a legjobb qb, ès ezzel sokan vitatkozhatnak de egyetlen qb van aki elit szinten jatszik es jobba teszi a csapattarsait nem pedig a tarsak segitik ki!Megèltük!!!
több mint 5 éve
Dankesün, ez nem volt meg.
több mint 5 éve
Jah, már párszor meg akartam kérdezni, hátha van valakinek infója róla:Multhéten osszeszedett egy kisebb konyokserulest valoszinuleg amiatt hordja elotte nem lattam rajta
Adams jobb kezén az a nagyon durva kézgép prevenció, vagy volt régebben már sérülése ott?
tomz
több mint 5 éve
Jah, már párszor meg akartam kérdezni, hátha van valakinek infója róla:Adams jobb kezén az a nagyon durva kézgép prevenció, vagy volt régebben már sérülése ott?
több mint 5 éve
Valaki tudja hogy sérültjeinknek mennyit kell kihagyni?Ez a legfrissebb infó eddig:
Rózsa Sándor (betyár)
www.seahawks.com/news/seahawks-injury-updates-following-sunday-night-s-35-30-win-over-new-england
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
49er tavalyi év kezdetétől jól pörgött.Az ezzel a baj, hogy nem lehet minden meccsen 5 TD-t dobni. Amelyik offense ilyen magas fordulaton pörög év elején, az csapágyas lesz az év végére. Láttunk már sokat ilyet az elmúlt években.70-es évek, Ajax taktika. Több gólt rúgni mint az ellenfél. Amíg Wilson így játszik nem lesz gond. Szerintem.Toronymagasan ligautolsok vagyunk benyelt passzolt yardokban:Tragikus ez a része a játékunknak.
32. Seahawks 831 yard
31. Atlanta 744 yard
30. Jax 588
undisputedly
Helmut Zimmer
garrett27
Decemberben dől el a rájátszás, ha addig tudja hozni RW ezt az csodás, de ő is ember.
Jobb lenne ha D összeállna oktober kornyekere inkabb.
funkyparduc
És azért elég jól bírták az évet
több mint 5 éve
Szerintem az volt a terv, hogy Taylorral húzunk egy Clarkot (ez még lehet, hogy bejön) és Clowney valahogy újraszerződik. Úgyhogy ezt úgy kell felfogni, hogy a két kezdő DE nem játszik 😊 Ha megnézzük a passzsiettő állományt:ET játéka kurvára hiányzik... .
- Mayowa szituációs rusher, annak fasza
- Irvin szituációs rusher, annak fasza
- Green is simán rendben lenne, ha egy elit pass rusher lenne a másik oldalon
- Collierben van valamennyi bizodalmam, talán ettől az utolsó meccsdöntő playtől megindul fölfelé a teljesítménye
- Robinson meg mégiscsak egy 5. körös rookie, az, hogy ő tehetséges 1-2 év múlva manifesztálódhat sackekben, meg hurrykben
Summa summarum a DE poszt mélysége nagyon fasza. 😊
A magassággal vannak gondok.
Viszont Blair sérülésével új hiányposztunk lett. Javasolnék egy picit balhés fogyatékost, akit mostmár csak Seattleben szeretnek, itt se biztos, hogy oly nagyon. Ő lenne a centerfielder safety, Diggs meg mehetne nickelbe.
SONICS-SEAHAWKS
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Valaki tudja hogy sérültjeinknek mennyit kell kihagyni?
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Szerintem az volt a terv, hogy Taylorral húzunk egy Clarkot (ez még lehet, hogy bejön) és Clowney valahogy újraszerződik. Úgyhogy ezt úgy kell felfogni, hogy a két kezdő DE nem játszik 😊 Ha megnézzük a passzsiettő állományt:Ezt az utolsó gondolatodat nagyon adnám
- Mayowa szituációs rusher, annak fasza
- Irvin szituációs rusher, annak fasza
- Green is simán rendben lenne, ha egy elit pass rusher lenne a másik oldalon
- Collierben van valamennyi bizodalmam, talán ettől az utolsó meccsdöntő playtől megindul fölfelé a teljesítménye
- Robinson meg mégiscsak egy 5. körös rookie, az, hogy ő tehetséges 1-2 év múlva manifesztálódhat sackekben, meg hurrykben
Summa summarum a DE poszt mélysége nagyon fasza. 😊
A magassággal vannak gondok.
Viszont Blair sérülésével új hiányposztunk lett. Javasolnék egy picit balhés fogyatékost, akit mostmár csak Seattleben szeretnek, itt se biztos, hogy oly nagyon. Ő lenne a centerfielder safety, Diggs meg mehetne nickelbe.
SONICS-SEAHAWKS
Szerintem vele a PO-ban bárki ellen lenne esélyünk.
Ki tudja talán.... De sajna sok reményt nem látok ET re..
több mint 5 éve
Szerintem az volt a terv, hogy Taylorral húzunk egy Clarkot (ez még lehet, hogy bejön) és Clowney valahogy újraszerződik. Úgyhogy ezt úgy kell felfogni, hogy a két kezdő DE nem játszik 😊 Ha megnézzük a passzsiettő állományt: - Mayowa szituációs rusher, annak fasza
- Irvin szituációs rusher, annak fasza
- Green is simán rendben lenne, ha egy elit pass rusher lenne a másik oldalon
- Collierben van valamennyi bizodalmam, talán ettől az utolsó meccsdöntő playtől megindul fölfelé a teljesítménye
- Robinson meg mégiscsak egy 5. körös rookie, az, hogy ő tehetséges 1-2 év múlva manifesztálódhat sackekben, meg hurrykben
Summa summarum a DE poszt mélysége nagyon fasza. 😊
A magassággal vannak gondok.
Viszont Blair sérülésével új hiányposztunk lett. Javasolnék egy picit balhés fogyatékost, akit mostmár csak Seattleben szeretnek, itt se biztos, hogy oly nagyon. Ő lenne a centerfielder safety, Diggs meg mehetne nickelbe.
több mint 5 éve
Ha ez az egyetlen eselyunk akkor elvezzuk Wilson legi paradejat a playoffig es remenykedjunk h a kovetkezo drafton a masodik korig lecsuszik Dk Metcalf De valtozatba 😂😂
Szerkesztette: Fantomas0429
több mint 5 éve
Hátha ad Colliernek egy kis löketet a mai meccs. Egy 1. körösnek ideje lenne érdemben is belépni a játékba. Ahogy elnéztem a fizikai adottságai megvannak hozzá.
I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
Sokat elmond a DE állományról, hogy a mindent eldöntő drive-ban az újonc MLB-t küldtük támadni az irányítót. Tragikomédia.
több mint 5 éve
Szerintetek van megoldas a pass rushra? Valaki aki igazolhato? En hetek ota minden seahawks mediaban azt halottam higy Alton Robinson mennyire jo es mekkora remenyseg de egy snapet se kapott eddig 😂 szoval ......
több mint 5 éve
Inkább most legyen kissé rozsdás a védelem, mint majd december tájékán. Nem létezik hogy nem kapják el a fonalat. Akkor pedig ki tudja hol lehet az út vége.Az ezzel a baj, hogy nem lehet minden meccsen 5 TD-t dobni. Amelyik offense ilyen magas fordulaton pörög év elején, az csapágyas lesz az év végére. Láttunk már sokat ilyet az elmúlt években.70-es évek, Ajax taktika. Több gólt rúgni mint az ellenfél. Amíg Wilson így játszik nem lesz gond. Szerintem.Toronymagasan ligautolsok vagyunk benyelt passzolt yardokban:Tragikus ez a része a játékunknak.
32. Seahawks 831 yard
31. Atlanta 744 yard
30. Jax 588
undisputedly
Helmut Zimmer
garrett27
Decemberben dől el a rájátszás, ha addig tudja hozni RW ezt az csodás, de ő is ember.
Jobb lenne ha D összeállna oktober kornyekere inkabb.
funkyparduc
I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
Nagyon egyet értek veled...Az ezzel a baj, hogy nem lehet minden meccsen 5 TD-t dobni. Amelyik offense ilyen magas fordulaton pörög év elején, az csapágyas lesz az év végére. Láttunk már sokat ilyet az elmúlt években.70-es évek, Ajax taktika. Több gólt rúgni mint az ellenfél. Amíg Wilson így játszik nem lesz gond. Szerintem.Toronymagasan ligautolsok vagyunk benyelt passzolt yardokban:Tragikus ez a része a játékunknak.
32. Seahawks 831 yard
31. Atlanta 744 yard
30. Jax 588
undisputedly
Helmut Zimmer
garrett27
Decemberben dől el a rájátszás, ha addig tudja hozni RW ezt az csodás, de ő is ember.
Jobb lenne ha D összeállna oktober kornyekere inkabb.
funkyparduc
Majd valaki nézze meg, hogy Adams (hült) helyén hány yardot szopunk.
Értek mindent....de ez nem jó.
több mint 5 éve
Az ezzel a baj, hogy nem lehet minden meccsen 5 TD-t dobni. Amelyik offense ilyen magas fordulaton pörög év elején, az csapágyas lesz az év végére. Láttunk már sokat ilyet az elmúlt években.70-es évek, Ajax taktika. Több gólt rúgni mint az ellenfél. Amíg Wilson így játszik nem lesz gond. Szerintem.Toronymagasan ligautolsok vagyunk benyelt passzolt yardokban:Tragikus ez a része a játékunknak.
32. Seahawks 831 yard
31. Atlanta 744 yard
30. Jax 588
undisputedly
Helmut Zimmer
garrett27
Decemberben dől el a rájátszás, ha addig tudja hozni RW ezt az csodás, de ő is ember.
Jobb lenne ha D összeállna oktober kornyekere inkabb.
Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 5 éve
Irigylem a kincstári optimizmusodat, de sajnos nem látom ezzel a védekezéssel hogyan tudnánk felvenni a versenyt egy Saints-el vagy Packers-sel.70-es évek, Ajax taktika. Több gólt rúgni mint az ellenfél. Amíg Wilson így játszik nem lesz gond. Szerintem.Toronymagasan ligautolsok vagyunk benyelt passzolt yardokban:Tragikus ez a része a játékunknak.
32. Seahawks 831 yard
31. Atlanta 744 yard
30. Jax 588
undisputedly
Helmut Zimmer
garrett27
Ami még nekem szemet szúrt, hogy Wagner nagyon el volt tűnve. Kezd megkopni a jó öreg Bobby, vagy egy JMD zsenije, hogy ennyire ki tudta zárni a játékból.
Viszont, hogy a jó dolgokról is essen szó, amellett hogy Wilson zseni, Schotti is nagyon szépen hívta a playeket és az OL is elég szépen muzsikált magukhoz képest.
több mint 5 éve
1.) Tényleg többet passzoltattuk Wilsont első szándékból 1&2.kísérletekre a szokásosnál, vagy csak az érzékeim csalnak meg?Azt nem tudom, hogy többet passzoltok-e, de gondolom igen. A Pats csak 7db 3rd down tudott kiharcolni ellenetek a meccsen, ami nagyon kevés. 2018 óta nem volt ilyen.
2.) Bazki milyen TD-k voltak ezek? A Metcalfnak adott passzt, a tv-ben látta Josh Allen, és azóta zokog.
akdestroyer
több mint 5 éve
70-es évek, Ajax taktika. Több gólt rúgni mint az ellenfél. Amíg Wilson így játszik nem lesz gond. Szerintem.Toronymagasan ligautolsok vagyunk benyelt passzolt yardokban:Tragikus ez a része a játékunknak.
32. Seahawks 831 yard
31. Atlanta 744 yard
30. Jax 588
undisputedly
Helmut Zimmer
I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
Toronymagasan ligautolsok vagyunk benyelt passzolt yardokban:Tragikus ez a része a játékunknak.
32. Seahawks 831 yard
31. Atlanta 744 yard
30. Jax 588
undisputedly
több mint 5 éve
Pont azt akartam írni, hogy mennyire értelmetlen volt ez. 😕 Mindegy!Josh Allent lehet kritizálni, mert szeleburdi, de a dobótechnikája, és a zseb mozgása teljesen rendben van, főleg egy 3-ad éveshez képest.
1.) Tényleg többet passzoltattuk Wilsont első szándékból 1&2.kísérletekre a szokásosnál, vagy csak az érzékeim csalnak meg?Ehhez egy kis adalék, szerintem most nem érdemes fikázni Allent:
2.) Bazki milyen TD-k voltak ezek? A Metcalfnak adott passzt, a tv-ben látta Josh Allen, és azóta zokog.
akdestroyer
700+ passing yards, 6+ TDs, 0 INTs, first two weeks of a season:
Peyton Manning, 2013
Tom Brady, 2015
Patrick Mahomes, 2019
Josh Allen, 2020
(Via @Statheadhttps://t.co/ub8xZoXx46 #BillsMafia pic.twitter.com/pKII39WCiy
— ProFootballReference (@pfref) September 20, 2020
Fast Willie
több mint 5 éve
1.) Tényleg többet passzoltattuk Wilsont első szándékból 1&2.kísérletekre a szokásosnál, vagy csak az érzékeim csalnak meg?Ehhez egy kis adalék, szerintem most nem érdemes fikázni Allent:
2.) Bazki milyen TD-k voltak ezek? A Metcalfnak adott passzt, a tv-ben látta Josh Allen, és azóta zokog.
akdestroyer
700+ passing yards, 6+ TDs, 0 INTs, first two weeks of a season:
Peyton Manning, 2013
Tom Brady, 2015
Patrick Mahomes, 2019
Josh Allen, 2020
(Via @Statheadhttps://t.co/ub8xZoXx46 #BillsMafia pic.twitter.com/pKII39WCiy
— ProFootballReference (@pfref) September 20, 2020