Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Seattle Seahawks

62 feliratkozó

több mint 5 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
bomba ötlet volt kihagyni az előszezont.
több mint 5 éve
pubi Seattle Seahawks 11
Valaki tudja hogy sérültjeinknek mennyit kell kihagyni?
Rózsa Sándor (betyár)
Ez a legfrissebb infó eddig:
 www.seahawks.com/news/seahawks-injury-updates-following-sunday-night-s-35-30-win-over-new-england
tomz
Irvin, keresztszalag 😟
több mint 5 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 960 — Fantomas0429
Esküszöm nektek a a Superbowl győzelem nem adott akkora elègtètelt mint az most hogy az NBC /CBS es mindenki Amerikában arrol beszèl vègre hogy Russel Wilson a legjobb qb, ès ezzel sokan vitatkozhatnak de egyetlen qb van aki elit szinten jatszik es jobba teszi a csapattarsait nem pedig a tarsak segitik ki!
Megèltük!!!
több mint 5 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 769
Dankesün, ez nem volt meg.
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 053
Jah, már párszor meg akartam kérdezni, hátha van valakinek infója róla:
Adams jobb kezén az a nagyon durva kézgép prevenció, vagy volt régebben már sérülése ott?
tomz
Multhéten osszeszedett egy kisebb konyokserulest valoszinuleg amiatt hordja elotte nem lattam rajta
több mint 5 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 769
Jah, már párszor meg akartam kérdezni, hátha van valakinek infója róla:
Adams jobb kezén az a nagyon durva kézgép prevenció, vagy volt régebben már sérülése ott?
több mint 5 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 769
Valaki tudja hogy sérültjeinknek mennyit kell kihagyni?
Rózsa Sándor (betyár)
Ez a legfrissebb infó eddig:
 www.seahawks.com/news/seahawks-injury-updates-following-sunday-night-s-35-30-win-over-new-england
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Toronymagasan ligautolsok vagyunk benyelt passzolt yardokban:

32. Seahawks 831 yard
31. Atlanta 744 yard
30. Jax 588

undisputedly
Tragikus ez a része a játékunknak.
Helmut Zimmer
70-es évek, Ajax taktika. Több gólt rúgni mint az ellenfél. Amíg Wilson így játszik nem lesz gond. Szerintem.
garrett27
Az ezzel a baj, hogy nem lehet minden meccsen 5 TD-t dobni. Amelyik offense ilyen magas fordulaton pörög év elején, az csapágyas lesz az év végére. Láttunk már sokat ilyet az elmúlt években.

Decemberben dől el a rájátszás, ha addig tudja hozni RW ezt az csodás, de ő is ember.
Jobb lenne ha D összeállna oktober kornyekere inkabb.
funkyparduc
49er tavalyi év kezdetétől jól pörgött.
És azért elég jól bírták az évet
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Szerintem az volt a terv, hogy Taylorral húzunk egy Clarkot (ez még lehet, hogy bejön) és Clowney valahogy újraszerződik. Úgyhogy ezt úgy kell felfogni, hogy a két kezdő DE nem játszik 😊 Ha megnézzük a passzsiettő állományt:
- Mayowa szituációs rusher, annak fasza
- Irvin szituációs rusher, annak fasza
- Green is simán rendben lenne, ha egy elit pass rusher lenne a másik oldalon
- Collierben van valamennyi bizodalmam, talán ettől az utolsó meccsdöntő playtől megindul fölfelé a teljesítménye
- Robinson meg mégiscsak egy 5. körös rookie, az, hogy ő tehetséges 1-2 év múlva manifesztálódhat sackekben, meg hurrykben

Summa summarum a DE poszt mélysége nagyon fasza. 😊
A magassággal vannak gondok.

Viszont Blair sérülésével új hiányposztunk lett. Javasolnék egy picit balhés fogyatékost, akit mostmár csak Seattleben szeretnek, itt se biztos, hogy oly nagyon. Ő lenne a centerfielder safety, Diggs meg mehetne nickelbe.
SONICS-SEAHAWKS
ET játéka kurvára hiányzik... .
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Valaki tudja hogy sérültjeinknek mennyit kell kihagyni?
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Szerintem az volt a terv, hogy Taylorral húzunk egy Clarkot (ez még lehet, hogy bejön) és Clowney valahogy újraszerződik. Úgyhogy ezt úgy kell felfogni, hogy a két kezdő DE nem játszik 😊 Ha megnézzük a passzsiettő állományt:
- Mayowa szituációs rusher, annak fasza
- Irvin szituációs rusher, annak fasza
- Green is simán rendben lenne, ha egy elit pass rusher lenne a másik oldalon
- Collierben van valamennyi bizodalmam, talán ettől az utolsó meccsdöntő playtől megindul fölfelé a teljesítménye
- Robinson meg mégiscsak egy 5. körös rookie, az, hogy ő tehetséges 1-2 év múlva manifesztálódhat sackekben, meg hurrykben

Summa summarum a DE poszt mélysége nagyon fasza. 😊
A magassággal vannak gondok.

Viszont Blair sérülésével új hiányposztunk lett. Javasolnék egy picit balhés fogyatékost, akit mostmár csak Seattleben szeretnek, itt se biztos, hogy oly nagyon. Ő lenne a centerfielder safety, Diggs meg mehetne nickelbe.
SONICS-SEAHAWKS
Ezt az utolsó gondolatodat nagyon adnám
Szerintem vele a PO-ban bárki ellen lenne esélyünk.
Ki tudja talán.... De sajna sok reményt nem látok ET re..
több mint 5 éve
SONICS-SEAHAWKS Seattle Seahawks Washington Huskies 134 — andrasbora@gmail.com
Szerintem az volt a terv, hogy Taylorral húzunk egy Clarkot (ez még lehet, hogy bejön) és Clowney valahogy újraszerződik. Úgyhogy ezt úgy kell felfogni, hogy a két kezdő DE nem játszik 😊 Ha megnézzük a passzsiettő állományt:
- Mayowa szituációs rusher, annak fasza
- Irvin szituációs rusher, annak fasza
- Green is simán rendben lenne, ha egy elit pass rusher lenne a másik oldalon
- Collierben van valamennyi bizodalmam, talán ettől az utolsó meccsdöntő playtől megindul fölfelé a teljesítménye
- Robinson meg mégiscsak egy 5. körös rookie, az, hogy ő tehetséges 1-2 év múlva manifesztálódhat sackekben, meg hurrykben

Summa summarum a DE poszt mélysége nagyon fasza. 😊
A magassággal vannak gondok.

Viszont Blair sérülésével új hiányposztunk lett. Javasolnék egy picit balhés fogyatékost, akit mostmár csak Seattleben szeretnek, itt se biztos, hogy oly nagyon. Ő lenne a centerfielder safety, Diggs meg mehetne nickelbe.
több mint 5 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 960 — Fantomas0429
Ha ez az egyetlen eselyunk akkor elvezzuk Wilson legi paradejat a playoffig es remenykedjunk h a kovetkezo drafton a masodik korig lecsuszik Dk Metcalf De valtozatba 😂😂

Szerkesztette: Fantomas0429
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 688 — Seahawks fan
Hátha ad Colliernek egy kis löketet a mai meccs. Egy 1. körösnek ideje lenne érdemben is belépni a játékba. Ahogy elnéztem a fizikai adottságai megvannak hozzá.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 050
Sokat elmond a DE állományról, hogy a mindent eldöntő drive-ban az újonc MLB-t küldtük támadni az irányítót. Tragikomédia.
több mint 5 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 960 — Fantomas0429
Szerintetek van megoldas a pass rushra? Valaki aki igazolhato?
En hetek ota minden seahawks mediaban azt halottam higy Alton Robinson mennyire jo es mekkora remenyseg de egy snapet se kapott eddig 😂 szoval ......
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 688 — Seahawks fan
Toronymagasan ligautolsok vagyunk benyelt passzolt yardokban:

32. Seahawks 831 yard
31. Atlanta 744 yard
30. Jax 588

undisputedly
Tragikus ez a része a játékunknak.
Helmut Zimmer
70-es évek, Ajax taktika. Több gólt rúgni mint az ellenfél. Amíg Wilson így játszik nem lesz gond. Szerintem.
garrett27
Az ezzel a baj, hogy nem lehet minden meccsen 5 TD-t dobni. Amelyik offense ilyen magas fordulaton pörög év elején, az csapágyas lesz az év végére. Láttunk már sokat ilyet az elmúlt években.

Decemberben dől el a rájátszás, ha addig tudja hozni RW ezt az csodás, de ő is ember.
Jobb lenne ha D összeállna oktober kornyekere inkabb.
funkyparduc
Inkább most legyen kissé rozsdás a védelem, mint majd december tájékán. Nem létezik hogy nem kapják el a fonalat. Akkor pedig ki tudja hol lehet az út vége.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Toronymagasan ligautolsok vagyunk benyelt passzolt yardokban:

32. Seahawks 831 yard
31. Atlanta 744 yard
30. Jax 588

undisputedly
Tragikus ez a része a játékunknak.
Helmut Zimmer
70-es évek, Ajax taktika. Több gólt rúgni mint az ellenfél. Amíg Wilson így játszik nem lesz gond. Szerintem.
garrett27
Az ezzel a baj, hogy nem lehet minden meccsen 5 TD-t dobni. Amelyik offense ilyen magas fordulaton pörög év elején, az csapágyas lesz az év végére. Láttunk már sokat ilyet az elmúlt években.

Decemberben dől el a rájátszás, ha addig tudja hozni RW ezt az csodás, de ő is ember.
Jobb lenne ha D összeállna oktober kornyekere inkabb.
funkyparduc
Nagyon egyet értek veled...
Majd valaki nézze meg, hogy Adams (hült) helyén hány yardot szopunk.
Értek mindent....de ez nem jó.
több mint 5 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 1 483 — Erin Elite Andrews
Toronymagasan ligautolsok vagyunk benyelt passzolt yardokban:

32. Seahawks 831 yard
31. Atlanta 744 yard
30. Jax 588

undisputedly
Tragikus ez a része a játékunknak.
Helmut Zimmer
70-es évek, Ajax taktika. Több gólt rúgni mint az ellenfél. Amíg Wilson így játszik nem lesz gond. Szerintem.
garrett27
Az ezzel a baj, hogy nem lehet minden meccsen 5 TD-t dobni. Amelyik offense ilyen magas fordulaton pörög év elején, az csapágyas lesz az év végére. Láttunk már sokat ilyet az elmúlt években.

Decemberben dől el a rájátszás, ha addig tudja hozni RW ezt az csodás, de ő is ember.
Jobb lenne ha D összeállna oktober kornyekere inkabb.

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 5 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 050
Toronymagasan ligautolsok vagyunk benyelt passzolt yardokban:

32. Seahawks 831 yard
31. Atlanta 744 yard
30. Jax 588

undisputedly
Tragikus ez a része a játékunknak.
Helmut Zimmer
70-es évek, Ajax taktika. Több gólt rúgni mint az ellenfél. Amíg Wilson így játszik nem lesz gond. Szerintem.
garrett27
Irigylem a kincstári optimizmusodat, de sajnos nem látom ezzel a védekezéssel hogyan tudnánk felvenni a versenyt egy Saints-el vagy Packers-sel.
Ami még nekem szemet szúrt, hogy Wagner nagyon el volt tűnve. Kezd megkopni a jó öreg Bobby, vagy egy JMD zsenije, hogy ennyire ki tudta zárni a játékból.

Viszont, hogy a jó dolgokról is essen szó, amellett hogy Wilson zseni, Schotti is nagyon szépen hívta a playeket és az OL is elég szépen muzsikált magukhoz képest.
több mint 5 éve
Spigo New England Patriots 1 249 — Patriots GM
1.) Tényleg többet passzoltattuk Wilsont első szándékból 1&2.kísérletekre a szokásosnál, vagy csak az érzékeim csalnak meg?
2.) Bazki milyen TD-k voltak ezek? A Metcalfnak adott passzt, a tv-ben látta Josh Allen, és azóta zokog.
akdestroyer
Azt nem tudom, hogy többet passzoltok-e, de gondolom igen. A Pats csak 7db 3rd down tudott kiharcolni ellenetek a meccsen, ami nagyon kevés. 2018 óta nem volt ilyen.
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 688 — Seahawks fan
Toronymagasan ligautolsok vagyunk benyelt passzolt yardokban:

32. Seahawks 831 yard
31. Atlanta 744 yard
30. Jax 588

undisputedly
Tragikus ez a része a játékunknak.
Helmut Zimmer
70-es évek, Ajax taktika. Több gólt rúgni mint az ellenfél. Amíg Wilson így játszik nem lesz gond. Szerintem.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Toronymagasan ligautolsok vagyunk benyelt passzolt yardokban:

32. Seahawks 831 yard
31. Atlanta 744 yard
30. Jax 588

undisputedly
Tragikus ez a része a játékunknak.
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Pont azt akartam írni, hogy mennyire értelmetlen volt ez. 😕 Mindegy!
Josh Allent lehet kritizálni, mert szeleburdi, de a dobótechnikája, és a zseb mozgása teljesen rendben van, főleg egy 3-ad éveshez képest.

1.) Tényleg többet passzoltattuk Wilsont első szándékból 1&2.kísérletekre a szokásosnál, vagy csak az érzékeim csalnak meg?
2.) Bazki milyen TD-k voltak ezek? A Metcalfnak adott passzt, a tv-ben látta Josh Allen, és azóta zokog.
akdestroyer
Ehhez egy kis adalék, szerintem most nem érdemes fikázni Allent:

700+ passing yards, 6+ TDs, 0 INTs, first two weeks of a season:
Peyton Manning, 2013
Tom Brady, 2015
Patrick Mahomes, 2019
Josh Allen, 2020

(Via @Statheadhttps://t.co/ub8xZoXx46 #BillsMafia pic.twitter.com/pKII39WCiy

— ProFootballReference (@pfref) September 20, 2020
Fast Willie
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
1.) Tényleg többet passzoltattuk Wilsont első szándékból 1&2.kísérletekre a szokásosnál, vagy csak az érzékeim csalnak meg?
2.) Bazki milyen TD-k voltak ezek? A Metcalfnak adott passzt, a tv-ben látta Josh Allen, és azóta zokog.
akdestroyer
Ehhez egy kis adalék, szerintem most nem érdemes fikázni Allent:

700+ passing yards, 6+ TDs, 0 INTs, first two weeks of a season:
Peyton Manning, 2013
Tom Brady, 2015
Patrick Mahomes, 2019
Josh Allen, 2020

(Via @Statheadhttps://t.co/ub8xZoXx46 #BillsMafia pic.twitter.com/pKII39WCiy

— ProFootballReference (@pfref) September 20, 2020
  Felkapott fórum témák