Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
Ezt a játékot majdnem ugyanígy már láttam valahol

 twitter.com/JeffEisenband/status/1177431202397118465
Helmut Zimmer
Remėljük hosszabb távon ennek is SB győzelem lesz a vége, nekünk 😊

BWest mit mondott amúgy?
dande
„Azert van ennyi fumble-ja, mert nem vigyaz a labdara megfeleloen.”
Stez
Akkor mit mutat? 😊 figyiszen kívül 😛
dande
Megnezi sorban videon a fumble-okat, majd ramutat: „Latjak? Na, itt nem vigyzott a labdara megfeleloen.”
Stez
Jajj bocs, elnézést, nem gondoltam mindenkire. Most nincs sok időm fordítani, de délután nagyon szívesen.
Sorry 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt a játékot majdnem ugyanígy már láttam valahol

 twitter.com/JeffEisenband/status/1177431202397118465
Helmut Zimmer
Remėljük hosszabb távon ennek is SB győzelem lesz a vége, nekünk 😊

BWest mit mondott amúgy?
dande
„Azert van ennyi fumble-ja, mert nem vigyaz a labdara megfeleloen.”
Stez
Akkor mit mutat? 😊 figyiszen kívül 😛
dande
Megnezi sorban videon a fumble-okat, majd ramutat: „Latjak? Na, itt nem vigyzott a labdara megfeleloen.”
Stez
Értem, erre mondják, hogy kösz (mármint BWestnek😊)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ezt a játékot majdnem ugyanígy már láttam valahol

 twitter.com/JeffEisenband/status/1177431202397118465
Helmut Zimmer
Remėljük hosszabb távon ennek is SB győzelem lesz a vége, nekünk 😊

BWest mit mondott amúgy?
dande
„Azert van ennyi fumble-ja, mert nem vigyaz a labdara megfeleloen.”
Stez
Akkor mit mutat? 😊 figyiszen kívül 😛
dande
Megnezi sorban videon a fumble-okat, majd ramutat: „Latjak? Na, itt nem vigyzott a labdara megfeleloen.”

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt a játékot majdnem ugyanígy már láttam valahol

 twitter.com/JeffEisenband/status/1177431202397118465
Helmut Zimmer
Remėljük hosszabb távon ennek is SB győzelem lesz a vége, nekünk 😊

BWest mit mondott amúgy?
dande
„Azert van ennyi fumble-ja, mert nem vigyaz a labdara megfeleloen.”
Stez
Akkor mit mutat? 😊 figyiszen kívül 😛
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ezt a játékot majdnem ugyanígy már láttam valahol

 twitter.com/JeffEisenband/status/1177431202397118465
Helmut Zimmer
Remėljük hosszabb távon ennek is SB győzelem lesz a vége, nekünk 😊

BWest mit mondott amúgy?
dande
„Azert van ennyi fumble-ja, mert nem vigyaz a labdara megfeleloen.”

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt a játékot majdnem ugyanígy már láttam valahol

 twitter.com/JeffEisenband/status/1177431202397118465
Helmut Zimmer
Remėljük hosszabb távon ennek is SB győzelem lesz a vége, nekünk 😊

BWest mit mondott amúgy?
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
Bleacheren Brian Wesbrook mutatja meg, hogy mi az oka Carson fumblejeinek.
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
Ezt a játékot majdnem ugyanígy már láttam valahol

 twitter.com/JeffEisenband/status/1177431202397118465
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
Ha szerda akkor képregény-day!
Kicsit kevesebb humor, kicsit több dráma, de most már be kell indítani a történetet.
Mindenki küzd valamivel. Lássuk azokat a démonokat!

akdestroyer
Fenomenális!!!! 😀
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Egy idei 4. körös pick a kukában!
 twitter.com/AdamSchefter/status/1177009584386523136
iktriad
Hát az nice, pedig ha jól emlékszem talán empty nagy fanja itt a fórumon (?)
Duff
Yep.
Örültem is h idekerült, nagyon jó volt college-ban vertikális route-okon és ez Wilsonnal a fedélzeten úgy gondoltam h igen erős kombó.
Sajnos úgy néz ki h azoknak lesz/lett igaza, akik azt mondták h egy átlag atléta átlag kezekkel nem tud a mai NFL-ben érvényesülni 😕
Mondjuk általánosságban is nézve a West Virginiáról kikerült WR-ek az utóbbi években rendre beégnek a profik között, az utóbbi 10 évben az alábbi Eers elkapókat draftolták: Kevin White, Shelton Gibson, Stedman Bailey, Tavon Austin, Mario Alford, Gary Jennings. Egyik sem lett egy sikertörténet.
Sokat elárul az is Jennings egyetemi elkapópárja David Sills (sokan jobb prospectnek tartották Jenningsnél) UDFA lett, majd a nem túl veretes Bills WR-sorba sem sikerült beférnie, jelenleg a Giants PS-ének tagja.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Duff Seattle Seahawks 3 041
Egy idei 4. körös pick a kukában!
 twitter.com/AdamSchefter/status/1177009584386523136
iktriad
Hát az nice, pedig ha jól emlékszem talán empty nagy fanja itt a fórumon (?)
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy idei 4. körös pick a kukában!
 twitter.com/AdamSchefter/status/1177009584386523136
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egészen elborult vagy, de ez tényleg fasza lett 😀

több mint 4 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Ez idáig a legjobb, hangosan röhögtem. Ötször nyomtam rá a like gombra. Még, még, még...

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Ha szerda akkor képregény-day!
Kicsit kevesebb humor, kicsit több dráma, de most már be kell indítani a történetet.
Mindenki küzd valamivel. Lássuk azokat a démonokat!


Szerkesztette: akdestroyer

több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
már éppen írtam volna, hogy nekiálltunk tankolni...
Nick Vannett -> Steelers
Seahawks <- 2020/5. kör
 twitter.com/TomPelissero/status/1176665473997574146

Meg is van Vannett helyettese: Luke Willson
 twitter.com/caplannfl/status/1176694651312582656
iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nick Vannett -> Steelers
Seahawks <- 2020/5. kör
 twitter.com/TomPelissero/status/1176665473997574146

Meg is van Vannett helyettese: Luke Willson
 twitter.com/caplannfl/status/1176694651312582656

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
Pár hete is feltettem a kérdést,de még mindig aktuális:jo nakünk ha valahogy beszenvedjük magunkat a POba?egy meccses szerencsétlen jatékhívásos elrontott draftpozíciós vergődés lenne a vége.nem vagyunk előrébb mint tavaly...(a csoportellenfelek "talan" igen).persze novenber ,december mindig formába lendül a csapat,de átütő erő nem lesz és persze 2&18 futas hátranyban..aztan par percel a vége előt Russmagic ami vagy elég vagy mar késői
mum
Igen jó lenne a csapatnak, ha stabil PO csapat maradna. Nekem nem mert, én az özönvíznek ugyanúgy örülök mint a tavasznak, lásd lenti hosszú írásom, arról, hogy unom a banánt. De szerintem ezzel egyedül vagyok, a srácok a tavaszt várják.

Isten ne adja, Wilson megsérül, a vége 6-10 (ilyen rossz szerintem akkor sem lenne),
- Carroll maradna
- Schneider maradna,
- top 10 picket nagy valószínűséggel felváltanánk, és reachként húznánk a két falba a Utahról a BYU-ról, a Horned Frogstól, vagy a Crimson Tideból -mondjuk 5-11 után lehet, hogy lenne akkora anyázás, hogy ezt nem vállalják be. De 7-9 után simán húztunk Carpentert, meg Bruce Irvint, szóval akkor sem lennék nyugodt.
- tehát szerintem kezdődne előről ugyanez a wirtschaft

Én azt gondolom, hogy Seattle van annyira menő hely, és a Hox van annyira csábító állomás Wilsonnal, Wagnerrel, Lockettel, még pár évig, hogy ha nagyon akarnánk NCAA éppen aktuális mágusai közül gyakorlatilag bárkit megkísérthetnénk, akinek van ambíciója az NFL felé. Patriotshoz menni BB / TB visszavonulásával borítékolt bukás, ott még mit építesz? Ott az az előre, hogy minden évben SB-t nyersz. Nálunk azért nem ez a helyzet, de ehhez azt a nagyon kevés építőkövet nem szabad szétverni. Szóval ha bukunk nagyot kell bukni, sajnos. A kicsi bukás konzerválja a helyzetet.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pár hete is feltettem a kérdést,de még mindig aktuális:jo nakünk ha valahogy beszenvedjük magunkat a POba?egy meccses szerencsétlen jatékhívásos elrontott draftpozíciós vergődés lenne a vége.nem vagyunk előrébb mint tavaly...(a csoportellenfelek "talan" igen).persze novenber ,december mindig formába lendül a csapat,de átütő erő nem lesz és persze 2&18 futas hátranyban..aztan par percel a vége előt Russmagic ami vagy elég vagy mar késői
mum
Nekem jó lenne 😊

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szoval ez van, ezt kell szeretni. Nagyon kicsi ra az esely, hogy deep PO run lesz, de meg rengeteg oromunk lesz a szenzonban ettol fuggetlenul.
undisputedly
Ne haragudj, de erről a kommentről ez jutott eszembe:

😀
akdestroyer
En elfogadom azt is, ha valaki annyira szenvedelyesen all a sz@r szereplesunkhoz, hogy elegedetlenseget, csalodottsagot, esetleg meg feszultseget is okoz benne a hetvegi vereseg, vagy az, hogy az idei remenyeit vissza kellett vagnia.

Regen en is igy alltam hozza. Na persze a szurkoloi letem elso 3-4 eve azzal telt, hogy ismerkedtem a jatekkal, de amint kritikus szemmel tudtam nezni egy-egy felallasra, roster movera stb., mar szinte csak azt lattam mi az ami nem mukodik, es termeszetesnek vettem azt ami meg igen. Vehemensen, szenvedellyel eltem meg a meccsnapokat, de ebbol mar reszben kinottem. Nekem a Rain City Redemption volt a peak fansag, azt a katarzist amit abban az evben es az ahhoz felvezeto kettoben ateltem, nem hiszem, hogy NFL szurkolokent meg at fogom.

Most mar csak abban remenykedve ulok le a tv ele (ha nem alszom el 😛), hogy jobban megeri az a 2-3 ora, mint mondjuk a baratokkal talalkozni. Ennel fogva nem is ulhetek le ugy, hogy csak a rosszat latom majd, mert az nem mukodne mar.

DE

Meg tovabbra is tartom, attol, hogy iden 85% biztossaggal mondhatjuk, hogy nem lesz SB, meg lesznek szep gyozelmek es pillanatok amiert erdemes leulni. Seahawks fankent pedig nem ertem mit vartatok. 10 evenkent egyszer kezdunk szezont jo jatekkal. Legutobb a SB gyoztes evben voltunk 3-0-al harom fordulo utan, elotte meg talan 2006-ban.

Ez a PC/JS foci. Kemeny, kuzdelmes, szajbaveros, lassu, idegorlo futasokkal, nagy passzokkal, es ha a roster minoseg eppen olyan, megannyi elrontott szerelessel, coverrel, - yardos futassal es 3 and outtal. De pont tegnap tettem be, hogy ezek miatt is, mi vagyunk a legnehezebben "elverheto csapat". Nezzetek meg, amig az elmult 9 evben a csoportrivalisok atlagban 30+ meccsen szivtak 10+ ponttal, nekunk 3db volt beloluk.

Megertem, ha valakinek ez a "PO kaliber, de nagyon red hot forma kell a dontozeshez" langyosviz mar nem eleg es RW-vel a fedelzeten minden evben NFC dontot akar jatszani legalabb. Ugyanakkor en mar az elmult 16 evben lattam 32 csapat legalabb 100 sikertelen rebuild kiserletet es azokat a szenvedos eveket amiket a szurkoloiknak ki kellett birnia. Rams tavalyi szezon elott mikor volt utoljara kompetens? 15 evet vartak ra? 9ers 6 evig a liga aljaban volt. Cardinals hany eve gyenge?

Mar epp eleg "oreg" vagyok hozza, hogy ugy lassam, veszelyes dolog a jot jobbra cserelni, mert kozel sem biztos, hogy ugyanazt a szintet visszakapod. El tudnek kepzelni a csapat elen egy fiatal McVay 2.0-at? Persze, megkoszonnem PC-nek az eddigieket, hogy a franchise legsikeresebb edzoje lett es legendakat adott a klubnak, de aztan ultetnem is le a padra azt aki kepes RW-re szabni a playbookot. Viszont biztos vagyok benne, hogy nagyobb esely van arra, hogy egy uj stab rebuildje bukas legyen, mint arra, hogy sikeres.

Eppen ezert minden hianyossagaval egyutt nem surgetnem PC tavozasat. Ha ugy dont itt az ideje, menjen, mert vannak hianyossagok persze es torekedjunk arra, hogy egy korszellemnek megfelelo stab jojjon, de elebe menni egy rebuildnek ugy, hogy jelenelg egy 100W-60L merlegu legenda ul a kispadon, nem tartanam szerencsesnek.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
mum Seattle Seahawks 49
Pár hete is feltettem a kérdést,de még mindig aktuális:jo nakünk ha valahogy beszenvedjük magunkat a POba?egy meccses szerencsétlen jatékhívásos elrontott draftpozíciós vergődés lenne a vége.nem vagyunk előrébb mint tavaly...(a csoportellenfelek "talan" igen).persze novenber ,december mindig formába lendül a csapat,de átütő erő nem lesz és persze 2&18 futas hátranyban..aztan par percel a vége előt Russmagic ami vagy elég vagy mar késői
több mint 4 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Alig várom az eheti Ak. féle képregényt,. mi lesz ott 😀 😀
több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Csak a szokásos szezonkezdet a sok balf@szsággal. 😕
Már megszokhatnátok.
BigBaltazar
Ütöm az ujjamat a kalapáccsal, próbálom megszokni, de nem sikerül. Ahhoz túl kevés a meccs hogy hazai pályán egy ilyen szintű bénázás beleférjen. Még jó hogy van egy Wilsonunk, aki remek kozmetikus, így a tegnapi utólag, számszerűleg nem is néz ki nagy zakónak. Pedig az volt. Most kellene a sas lelkünknek egy győzelem Arizónában, aztán meg a Kosok ellen.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Csak a szokásos szezonkezdet a sok balf@szsággal. 😕
Már megszokhatnátok.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Szoval ez van, ezt kell szeretni. Nagyon kicsi ra az esely, hogy deep PO run lesz, de meg rengeteg oromunk lesz a szenzonban ettol fuggetlenul.
undisputedly
Ne haragudj, de erről a kommentről ez jutott eszembe:

😀