Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Helmut küldd már el Carrollnak is a szösszeneted, mert mert félő, hogy most amikor még orrba is baxták lasztival, még konokabb lesz, mi meg a szanatórium lépcsőjén meresztjük majd a szemeinket magunk elé motyogva, hogy passrush-passrush-passrush!!!!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 594 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ez annyira szép, hogy meghívnálak valami ivós játékra.
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 152 — én ezt meguntam
Szia Papa, és természetesen minden más harcostárs!

Azért nem értek egyet teljesen veled, mert nem kell ezt szeretni. Én nem kicsit unom a Carroll korszakot.

AK kérdezte Carrollt. Ez a legnehezebb, a végén fogok válaszolni.

Én egyre ritkábban nézek Hox meccseket élőben, ha ugyanakkor játszik a Lions, vagy a Bills, akkor őket nézem. Szívesen nézem Wilsont, meg azt a 2-3 hőst, de a Seattle meccsek évek óta nyomasztóak, mint a Chernobil sorozat. Eljutottam oda, hogy a Dallas elleni PO meccset sem nézem élőben, tök őszintén. Még ha nyerünk, akkor sem érzem, hogy waooo, azt érzem, hogy ha nincs Wilson, Thomas, Kancellár.... meg a szerencse, meg egy két zseniális húzás, akkor kikapunk, simán. Egyszer később megnézem, kijegyzetelem, azt ennyi. Azért sem nézem túl sokat élőben, mert idegesítenek a meccseink.

a.) Rengeteg a hiba, és folyamatosan jönnek újabbak, és újabbak, büntetések, elváltások formájában. Ennek főként két oka van, mégpedig nem megfelelő játékosok (Carpenter, IFedi, Fant.... szerintem Ansah is -de ne legyen igazam) és a kigyakorlatlanság.
Sokakkal ellentétben nem szeretem, hogy Schneider apróra váltja a pickjeinket és bezudít 9-10-11 játékost (4-6 draft pickből)+ az FA, mert ezeket be kell építeni. alig van olyan csávó, aki 2-3 évnél tovább marad, aki pedig stabil kezdő, olyan még kevesebb. Ezeket a lukakat folyton tömködjük az OL-ben, a DL-ben (erről lesz szó még) , a WR sorban, a CB sorban, de leglátványosabban az RB poszton. Átjáróház a csapat. Aztán, ha valaki véletlenül beválik, azt az első adandó alkalommal nem fizetjük meg, és jön a halászás hátulról (drafton), adunk picket, vagy hozunk ilyen valahol egyszerjóvolt csávókat. Paul Richardson, mire elkezdett működni elengedtük, Clark dettó.
Amikor kaparunk hátul valakit, és megünnepeljük, hogy "hű de jó", mindig tudom, hogy valahol van a csávóra írva egy apró betűs rész, hogy fumble prone (egyéb játéktechnikai defektus), Injury prone, szociopata, stb. és hosszú, de már közép távon sem fog működni. A prémium pickeket meg elszórjuk a fenébe. Earl Thomas óta nem tudok olyan 1. körös picket mondani, ami "magától értetődő" volt, és nem kellett magyarázni. Normál eloszlást követ ez a tehetség dolog, a Top of the crop vékony, max 20 fő, a bustok szórása, meg közép távon, már egyenletes szórásképet mutat. Mi meg imádjuk a tehetséges, de kiemelkedően nyers játékosokat, és bevállaljuk a melót, amit az egyetemnek kellett volna elvégeznie. Aztán 2-3 év alatt vagy lesz belőle valami (Reed), vagy nem (Jones), Nekem a draft koncepció nem a szívem csücske, évek óta nem is véleményezem.
Menjünk még hátrább. DL, kezdjük az elején 3-4 éve ugyanazt a játékost draftoljuk a DL-be. Őt úgy hívják, hogy Quinton Jefferson, esetleg LJ Collier, vagy Rasheem Green? Ez ugyanaz a "lassú", heavy hand játékos, aki vérveresre festi a közepes technikával rendelkező OL játékosok vérével a gyepet, de a jók ellen gyakorlatilag súlytalan. Ebből a prototípusból kell 1 kezdő, és egy csere, és ennyi. Tudom én mi van beragadva Carrollnak, a védelmi miniszter (találóskérdés), aki multitechnikán eljátszott, és elképesztően domináns volt, már Bennett is ennek a vonalnak volt a terméke. Tagadhatatlan alkatilag hasonló volt, mint ezek az arany-kezű gyerekek, de itt kb. véget is ért a hasonlóság. Es erre a pozira is nyers prospecteket húzunk, akikből lehet 2-3 év múlva játékos.

A legnagyobb baj, hogy a tévedéseinket nem tudjuk beismerni. Ifedi BUST, Prosise sosem fog működni, Carsont feltörték mondjuk már ki és lépjünk tovább.

b.) Utálom a játékhívást. A Dallast a PO ban lehet megvertük volna, ha egy majom húzogatja a játékokat egy kalapból. A legnagyobb baj, hogy a tévedéseinket nem tudjuk beismerni. Nem megy a futójáték konzisztensen, mert Penny nincs kész, mert Carsonnál ennyi idő kellett, hogy a liga rájöjjön arra, amit 2 éve lehetett tudni, mert a fal nem blokkol konzisztensen.

c.) Kúrva egyszerű a védelmi sémánk. Ez jó egyrészt, mert könnyen tanulható (Ken Norton is érti) , és teret ad az intuíciónak, rossz, mert már nincs a csapatban meg az intuíció a korábbi szintek közelében sem.
Ez azért rettenetes, mert meggyőződésem, hogy Carroll zseniálisan teszi össze a védelmet. Csak hiányoznak a fegyverek a háborúhoz, és ennek oka van

c1.) Koncepció... szóval végig arra gyakoroltunk, egész pre-season alatt, hogy blitzheavy D lesz, majd igazoltuk Clowneyt, és elfelejtettük az egészet, mi több kiárultuk az LB sor 2. vonalát, amibe nem kevés energiát tettünk, és vesztettünk 2 remek játékost.

Hol vannak a blitzek? Hol vannak a korábbi DL mozgások? Hol vannak a korábbi váratlan húzások? Mi a Madden 20 nem ajánlja fel, vagy mivan? Nincsenek meg a játékosok ehhez, és össze sincs gyakorolva.

c2.) Megint csak felemlegetném, hogy utálom, hogy ennyire mozog a csapat magja, és nincs mire építeni. Mire építjük a DL munkát Nazier Jonesra, aki ugyanaz a személy mint Jarran Reed, csak az egyik folyton sérült, a másik meg balfasz? Poona Fordra, aki csodálatos az összes offseasonban, de a szezonra eltűnik, Ansahra, aki kb 50 snapet gyakorolt a csapattal, vagy Clowneyval akinek Ansah-hoz viszonyítva van 2 hét előnye?

c3.) Hol van Dan Quinn, hol van Kris? Hát nem nálunk. Ken Norton elsőrangú LB edző, de... előbbi két úr zseniális volt a DC poszton... GusBradleyt nem emlegetem fel, mert őt annyira nem mindig szerettem.

Ha valaki elhiszi, hogy Prosise, Ford, Griffin, Green, Collier, Clowney, Ansah, Penny, Ifedi projektekből 1-2 éven belül lehet valami, annak nehéz elmagyarázni, hogy miért is kéne cserélni Carrollt. Ha ezeknek a fele bejön, akkor már megérte, és lehet újra egy jó mag, a már működő csapattagokkal.
Én kevésbé hiszek abban, hogy ez így összeáll. Azt sem hiszem, hogy nagyot változna a játékhívás, vagy a draft koncepció. Carroll egyszerűen túl konok, már nem fog változni.... Wilson, Wagner, KJ, Bwown, Lockett meg nem lesznek fiatalabbak.

... és azért vicc, hogy a legfontosabb poziban nagyon-nagyon megvagyunk. ligaelit irányítónk van... Ligaelit vak oldali tackle, potens 1. elkapónk, értelmezhető gyenge oldalunk, és centerünk. - és mégis ennyire jutunk. Wilson legenda lesz, és HOF saját jogán. Lehetne ez a Seattle egy brutális támadóalakulat, ami szarja a pontokat, csak ehhez végre el kéne engedni egy csomó görcsöt.

Most majd nyilván " belenyúlunk a rendszerbe", és Október végétől állatok leszünk... vagy nem.
Az egészről Vörösmarty Előszavának utolsó versszaka jut eszembe.

"….S az agg föld tán vendéghajat veszen,
Virágok bársonyába öltözik.
Üvegszemén a fagy fölengedend,
S illattal elkendőzött arcain
Jókedvet és ifjuságot hazud:
Kérdjétek akkor ezt a vén kacért,
Hová tevé boldogtalan fiait? "


...hát hová?

Én egészen egyszerűen nem vagyok hajlandó nyilatkozni a meccsről. A jóízlés határain belül valószínűleg nem is tudnék.

Úgyhogy megkérném Helmutot, hogy az imént látottakat ezúttal ő elemezze holnap.

Lenne pár kérésem is, amire külön kitérhetnél:
-Carroll/Schotty
(Redzoneban 3&6ra inside run 1 yardért, a saját 28ason 4&1re 50 yardos boom passz a 4.számú WRnek, egyáltalán van-e még a tankban egy SB runhoz?)
-Ifedi
(16x ültették seggre, a nagyon fontos pillanatokban kivétel nélkül mindig átengedte az embert)
-Carson
(A fumble-prone: mítosz vagy valóság?)
akdestroyer
Nem néztem, mert dolgoztam, majd pótlom. De pár kérdésre tudok a meccs nélkül is válaszolni.
Ifedi nem ide való/ Carson fumble prone.
Helmut Zimmer
En annyira rakeszultem az osszecsapasra, hogy meg elotte sikerult elaludnom es csak a Browns meccs kozepen ebredtem, de igy utolag nem is banom.

A forumokrol osszeolvasottak alapjan kijelentheto, hogy az idei is egy tipikus Seahawks szezonkezdet. Azzal a Bengals-szal amelyik azota ketszer kikapott (9erstol es Billstol) majdnem megverettuk magunkat hazai palyan, majd egy BB nelkuli Stelers-szel megtettuk ugyanezt. Tele volt hibaval a jatekunk, eladott labdakkal, pontatlan befejezesekkel, hatalmas vedelmi hibakkal amik tonkretettek egy-egy jo szeriat.

Tegnap - az olvasottak alapjan- ugyanezt csinaltuk, csak most nem jott a W. 14 pontot engedni ST-ben olyan luxus amit a mi rendszerunk nem tud kompenzalni. Mi szoros meccset jatszunk a liga egyik leggyengebb csapataval (Bengals), de azt jatszanak a legerosebbel is (KC).

Amig PC itt van -legyen meg sokaig- addig ezek a tendenciak nem valtoznak:

-gyenge idenykezdet
-fortelmes futas es passblock
-runheavy, orazabalo gameplan, sokszor irracionalis hivasokkal

Ez furan hathat amikor a ligat eppen megreformaljak a fiatal tamadozsenik, mint McVay, de ez van. Oruljunk neki, hogy ez jutott. Ide teszek valamit amit itt lattam az uzenofalon par napja: 2010 ota kinek mennyi 10+ pontos veresege van (Arizona 34, 9ers 38, Rams 32, Hawks 3):

 fuzovelkifele.com/wp-content/uploads/2019/09/6ceqea2zktn31.png

Szoval ez van, ezt kell szeretni. Nagyon kicsi ra az esely, hogy deep PO run lesz, de meg rengeteg oromunk lesz a szenzonban ettol fuggetlenul.
undisputedly
több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Alig várom, hogy undi meg helmut is pótolja a meccset, ez az élmény amit tegnap kaptunk, egyszerűen minden Seahawks drukkernek jár. A szeptemberhez tartozik.

Jótanácsok meccsnézéshez:
-ivós játékba ne kezdjetek
-telefon/laptop bármi ami törik, a közelben ne legyen
-ha van otthon kisgyerek, kispárna amibe csendben bele tudod ordítani a fájdalmadat, legyen!
-Frontin/Xanax/lónyugtató tetszés szerint, - na ezeket speciel alkohollal javaslom bevenni, (egymásután vagy egyszerre mind1)

Utána lehet érdemben beszélgetni a csapatról.

Pont olyan érzésem volt amúgy tegnap, mint anno a GB elleni főcsoportdöntőn, mínusz az utolsó 5 perc, mínusz a trükkös játék, mínusz potens ellenfél, és ha ez megvan, na akkor még annál is sokkal szarabb volt.

Külön felhívnám a stratégiai finomságokra fogékonyak figyelmét az utolsó drivera, ahol RT-ből az ÖSSZES snapen 2mp-en belül érkezett a nyomás.

Élménybeszámolókat kérünk!

Pozitívumokról is szeretnék beszélni: Wilson után a secondary volt a meccs legjobb egysége, nem tudom, hogy ez mennyire dícséret. Vagy pozitívum.

Na mindegy, tanulság: szeptember-októberben Hawks meccset csak alkohollal érdemes, amúgy meg szarok én rá, csak a kosokat oda-vissza. 😀
akdestroyer
Meg most már nem csak a kosokat, az aranyásók is nagyon felheccelték magukat. Innentől amúgy is minden meccs lágy széklet lesz nekünk szurkolóknak.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Alig várom, hogy undi meg helmut is pótolja a meccset, ez az élmény amit tegnap kaptunk, egyszerűen minden Seahawks drukkernek jár. A szeptemberhez tartozik.

Jótanácsok meccsnézéshez:
-ivós játékba ne kezdjetek
-telefon/laptop bármi ami törik, a közelben ne legyen
-ha van otthon kisgyerek, kispárna amibe csendben bele tudod ordítani a fájdalmadat, legyen!
-Frontin/Xanax/lónyugtató tetszés szerint, - na ezeket speciel alkohollal javaslom bevenni, (egymásután vagy egyszerre mind1)

Utána lehet érdemben beszélgetni a csapatról.

Pont olyan érzésem volt amúgy tegnap, mint anno a GB elleni főcsoportdöntőn, mínusz az utolsó 5 perc, mínusz a trükkös játék, mínusz potens ellenfél, és ha ez megvan, na akkor még annál is sokkal szarabb volt.

Külön felhívnám a stratégiai finomságokra fogékonyak figyelmét az utolsó drivera, ahol RT-ből az ÖSSZES snapen 2mp-en belül érkezett a nyomás.

Élménybeszámolókat kérünk!

Pozitívumokról is szeretnék beszélni: Wilson után a secondary volt a meccs legjobb egysége, nem tudom, hogy ez mennyire dícséret. Vagy pozitívum.

Na mindegy, tanulság: szeptember-októberben Hawks meccset csak alkohollal érdemes, amúgy meg szarok én rá, csak a kosokat oda-vissza. 😀

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
hogy a jókról is beszéljünk, Griffin engedett már idén elkapást, vagy legalábbis 6-7yardosnál hosszabbat (abból is max kettőt) ?
braxa88
Tavaly, ugy tunik, csak a masodeves atok ult rajta.

Kozben itt egy sor a fieldgullsrol amivel teljesen egyetertek:

"I don’t see any evidence that the Seahawks are a great team, but they aren’t a bad team. They have played a lot of bad football though, which I don’t like seeing. Both wins (against presently 0-3 AFC South sides) were needlessly difficult, and you can attribute that to objectively sloppy and undisciplined play. They couldn’t get away with it against a team that may have been down its legendary quarterback, but is undeniably the best squad they’ve played all month."
 www.fieldgulls.com/2019/9/22/20879121/saints-33-seahawks-27-winners-and-losers-russell-wilson-tyler-lockett-chris-carson

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
hogy a jókról is beszéljünk, Griffin engedett már idén elkapást, vagy legalábbis 6-7yardosnál hosszabbat (abból is max kettőt) ?

Szerkesztette: braxa88
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Néztem a meccset de ha nem tudom, hogy Clowney meg Ansah nálatok játszik akkor fel sem tűnt volna.
Ez elég aggasztó.
Bazzani
Ansah első meccse, nem is volt fenn még csak 3.downokon szerintem. Clowneynak a jó 1.meccse után volt két gyengébb a jó OLek ellen. Hátja, a Saintsben van a liga legjobb OT párosa, egyenként is top3 posztjukon.
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 594 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Néztem a meccset de ha nem tudom, hogy Clowney meg Ansah nálatok játszik akkor fel sem tűnt volna.
Ez elég aggasztó.
Bazzani
Két kezdőm fantasyben 0 és 1 pontért 😀
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Néztem a meccset de ha nem tudom, hogy Clowney meg Ansah nálatok játszik akkor fel sem tűnt volna.
Ez elég aggasztó.

több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Ha Brees jatszott volna, akkor 20+ -al nyernek.

Wilson még mindig egy zseni, de ezen kivul nincs okunk orulni.
Ha az Arizona ellen is folytarodik a balfaszkodas, akkor lenyegeben lehet varni a draftot. A jelenlegi Rams-49ers ellen siman osszejon 4L.
funkyparduc
Ha a védelem végre megérkezik a szezonra, akkor nem olyan vészes még a helyzet. Tetszik hogy Wilson többet passzol és gyorsabban, de mivel alapvetően még mindig futó csapat vagyunk, az első számú RB-től nem fér bele a rengeteg fumble. Kár volt elengedni Davist és Mc Kissic is beférne nálam futóba.

Wagneréktől mindenképpen javulást várok, mert amit éjjel futás ellen produkáltak, az nem értékelhető.

Az meg már csak hab a tortán, hogy elrontott FG helyett TD, mert egy idióta nem tud felállni rendesen. Még mindig bosszankodom. Ha a következő 2-3 meccsen se melegszik be a motor, akkor tényleg kuka a szezon.

Utóirat: a gyep gondozója pedig bekaphatja.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
Ha Brees jatszott volna, akkor 20+ -al nyernek.

Wilson még mindig egy zseni, de ezen kivul nincs okunk orulni.
Ha az Arizona ellen is folytarodik a balfaszkodas, akkor lenyegeben lehet varni a draftot. A jelenlegi Rams-49ers ellen siman osszejon 4L.

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ha Carsont és Kamarát megcseréljük, vagy csak egyikse játszott volna akkor kb 20al nyerünk.
Carsonnak nagyot kell innen játszania hogy elfeledtesse azt a 3 meccset, kikúrt mérges vagyok rá, ennyira balfasz nem lehet. Nálam ő a felelős a vereségért.
Penny mehet a kezdőbe.

Nem emlékszem olyan playra amikor Ifedi megfogta volna Jordant (Dissly volt hogy 1az1ben igen).

Ilyen meccset... 2-3 értelmes Saints drive volt, és simán nyertek az 500+total yard ellen.
Kemény, így kell élni a lehetőséggel ahogy a Saints tette.

Duane Brown sérülése reméljük nem komoly, mert szép lenne a Fant-Ifedi duó hosszútávon. Mehetnek az 1yardos screenek Carsonnak.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Én egészen egyszerűen nem vagyok hajlandó nyilatkozni a meccsről. A jóízlés határain belül valószínűleg nem is tudnék.

Úgyhogy megkérném Helmutot, hogy az imént látottakat ezúttal ő elemezze holnap.

Lenne pár kérésem is, amire külön kitérhetnél:
-Carroll/Schotty
(Redzoneban 3&6ra inside run 1 yardért, a saját 28ason 4&1re 50 yardos boom passz a 4.számú WRnek, egyáltalán van-e még a tankban egy SB runhoz?)
-Ifedi
(16x ültették seggre, a nagyon fontos pillanatokban kivétel nélkül mindig átengedte az embert)
-Carson
(A fumble-prone: mítosz vagy valóság?)
akdestroyer
Nem néztem, mert dolgoztam, majd pótlom. De pár kérdésre tudok a meccs nélkül is válaszolni.
Ifedi nem ide való/ Carson fumble prone.
Helmut Zimmer
En annyira rakeszultem az osszecsapasra, hogy meg elotte sikerult elaludnom es csak a Browns meccs kozepen ebredtem, de igy utolag nem is banom.

A forumokrol osszeolvasottak alapjan kijelentheto, hogy az idei is egy tipikus Seahawks szezonkezdet. Azzal a Bengals-szal amelyik azota ketszer kikapott (9erstol es Billstol) majdnem megverettuk magunkat hazai palyan, majd egy BB nelkuli Stelers-szel megtettuk ugyanezt. Tele volt hibaval a jatekunk, eladott labdakkal, pontatlan befejezesekkel, hatalmas vedelmi hibakkal amik tonkretettek egy-egy jo szeriat.

Tegnap - az olvasottak alapjan- ugyanezt csinaltuk, csak most nem jott a W. 14 pontot engedni ST-ben olyan luxus amit a mi rendszerunk nem tud kompenzalni. Mi szoros meccset jatszunk a liga egyik leggyengebb csapataval (Bengals), de azt jatszanak a legerosebbel is (KC).

Amig PC itt van -legyen meg sokaig- addig ezek a tendenciak nem valtoznak:

-gyenge idenykezdet
-fortelmes futas es passblock
-runheavy, orazabalo gameplan, sokszor irracionalis hivasokkal

Ez furan hathat amikor a ligat eppen megreformaljak a fiatal tamadozsenik, mint McVay, de ez van. Oruljunk neki, hogy ez jutott. Ide teszek valamit amit itt lattam az uzenofalon par napja: 2010 ota kinek mennyi 10+ pontos veresege van (Arizona 34, 9ers 38, Rams 32, Hawks 3):

 fuzovelkifele.com/wp-content/uploads/2019/09/6ceqea2zktn31.png

Szoval ez van, ezt kell szeretni. Nagyon kicsi ra az esely, hogy deep PO run lesz, de meg rengeteg oromunk lesz a szenzonban ettol fuggetlenul.
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 594 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ha esetleg valaki mobilról nézegetné az oldalt, akkor ezt hagy másoljam be ide, az oldalt futó hírsávból, ne csak az én retinám égesse meg mégegyszer:

Alvin Kamara: 152 yard
Minden más Saints-játékos: 104 yard.
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 152 — én ezt meguntam
Én egészen egyszerűen nem vagyok hajlandó nyilatkozni a meccsről. A jóízlés határain belül valószínűleg nem is tudnék.

Úgyhogy megkérném Helmutot, hogy az imént látottakat ezúttal ő elemezze holnap.

Lenne pár kérésem is, amire külön kitérhetnél:
-Carroll/Schotty
(Redzoneban 3&6ra inside run 1 yardért, a saját 28ason 4&1re 50 yardos boom passz a 4.számú WRnek, egyáltalán van-e még a tankban egy SB runhoz?)
-Ifedi
(16x ültették seggre, a nagyon fontos pillanatokban kivétel nélkül mindig átengedte az embert)
-Carson
(A fumble-prone: mítosz vagy valóság?)
akdestroyer
Nem néztem, mert dolgoztam, majd pótlom. De pár kérdésre tudok a meccs nélkül is válaszolni.
Ifedi nem ide való/ Carson fumble prone.
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 769 — 49ers GM
Én kb. az utolsó 3 Seahawks drive-ot láttam a végén, nagyjából nem volt olyan snap, ahol Cam Jordan ne lett volna 0,8 másodpercen belül Ifedi mögött... A csávó ennyire képes, Jordan meg az egyik legjobb DE, akkor nem teszek oda edzőként egy plusz TE-et, vagy a futót arra az oldalra besegíteni???

több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Mondanám hogy jó reggelt, de egyenlőre próbálom eltüntetni kedvenc csapatom éjszakai hentesmunkájának az idegrendszeremen megmaradt nyomait.

Wilson hazai pályán fut 2 TD-t meg hajít 2 TD-t és tulajdonképpen simán kikapunk. Na ez sem egy Sedacur forte.

Carson fumble hegyek, mögötte meg a nagy büdös űr. A védelem még most is Kamarát zavarássza, miközben Teddy meredten néz, hogy még csak hozzá se nyúlt a meccshez mégis nyertek.

Mindeközben PC időt kér, mert a félidő végén elfelejtette, Shotty meg rutinból behívja 3 és sokra a belső futást.

Ha pedig még ez sem lenne elég, akkor tekintsük meg együtt az éjszakai miss tackle bemutató fontosabb jeleneteit.

Szóval nehéz lesz eltüntetni ennek a meccsnek a nyomait.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598

több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Én egészen egyszerűen nem vagyok hajlandó nyilatkozni a meccsről. A jóízlés határain belül valószínűleg nem is tudnék.

Úgyhogy megkérném Helmutot, hogy az imént látottakat ezúttal ő elemezze holnap.

Lenne pár kérésem is, amire külön kitérhetnél:
-Carroll/Schotty
(Redzoneban 3&6ra inside run 1 yardért, a saját 28ason 4&1re 50 yardos boom passz a 4.számú WRnek, egyáltalán van-e még a tankban egy SB runhoz?)
-Ifedi
(16x ültették seggre, a nagyon fontos pillanatokban kivétel nélkül mindig átengedte az embert)
-Carson
(A fumble-prone: mítosz vagy valóság?)

több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 594 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
A legirritálobb meccs ez a fajta, amijor nem a Saints ver minket agyon, hanem mi saját magunkat.
Ami mégis nekem legjobban bántotta a szemem, hogy mennyire veszélytelenek voltunk Teddyre... Jövőre első kör elitpassrusher kell.
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Érdekes egy meccs volt, ekkora különbség nem volt, rohadt nagy bénázások (punt return, carson fumble, woods a FGnál, ) ezeken 3TDt szoptunk, aztán béna playcall a félidő végén vagy 4.downon.
Nyerhető meccs volt a különbség ellenére, de ez egy ritkamod elkúrt meccs volt. Minden fronton..

playoff nem lesz, bőven szar a csapat.

Szerkesztette: braxa88
több mint 4 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
SP van olyan koponya, hogy a csere QB-ra
osszerak egy olyan gameplant amivel minket megver. Elozo meccsen Teddy szuksegbol allt be, igazabol szerintem arra szamitott, hogy Brees mogott eluldogel egesz evben a padon, es majd a cointossokra bemegy max.
Szoval egy teljesen mas Saintset fogunk latni vasarnap.
En Kamaratol jobban felek mint Thomastol, nagyon be fogjuk szivni 3&10-re a trukkos RB passzokat, meg ilyeneket.
Szoval nem latom eselyesnek most a hawksot. De kivanom, hogy ak nyerjen penzt! 😊
funkyparduc
Szerintem nézd meg Teddyt tavaly a Panthers ellen, vagy az idei előszezon meccseit és jobban fogsz bizakodni 😁
kapitnono
Sajnos igazam lett!

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Carson cut
több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Brees nélkül a NO, muszáj nyerni, Teddy nem szívathat ,főleg nem hazai pályán.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.