Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
OMG, mit keresek én itt? 😊 😊 😊 Marinoval nincs bajom, nem vagyok se Finkle, se Einhorn, És különösen nem vagyok Finkle Einhorn(Hearthstone rajongók előnyben 😉 ). Különben is, mi vonultattuk vissza egy szép januári délutánon, amikor 62 hétig szenvedett velünk utolsó playoff/NFL meccsén. 😊
iktriad
Több mint 53000 hozzászólással azért kiérdemeltél egy vendégszerepet ebben a sztoriban.
😀
Viszont nem lesz belőled több (😕) a jövő héttől ismét a sajátjaink kerülnek a középpontba.
Tudom hogy nincs bajod Marinoval, egyszerűen csak úgy gondoltam ülni fog. 😀
akdestroyer
Csak kukacoskodtam. 😉 Én köszönöm hogy részese lehettem ennek a szürreális történetfolyamnak. 😊
iktriad
#legenda

A fogadóirodáknál a Seahawks a favorit, ez mondjuk engem a Buccaneers elleni vereséggel együtt is meglep. Legyen néhány szép megmozdulása Metcalfnek, mert Donaldéknak lesz majd. Szerintem Rams W

több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Csak kukacoskodtam. 😉 Én köszönöm hogy részese lehettem ennek a szürreális történetfolyamnak. 😊
iktriad
Nagyon nehéz amúgy belőni, hogy miből lesz poén miből nem.
Pl az eredeti film ismerete legalább annyira fontos, mint a Hawksé.
De abban is biztos vagyok, hogy pl a piros pulóvert mint poént, még az itteni regisztrált tagoknak is max a 80%-a fogja érteni.
A kocaszurkolók között ugyanezt a számot 20-ra teszem. 😀

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
OMG, mit keresek én itt? 😊 😊 😊 Marinoval nincs bajom, nem vagyok se Finkle, se Einhorn, És különösen nem vagyok Finkle Einhorn(Hearthstone rajongók előnyben 😉 ). Különben is, mi vonultattuk vissza egy szép januári délutánon, amikor 62 hétig szenvedett velünk utolsó playoff/NFL meccsén. 😊
iktriad
Több mint 53000 hozzászólással azért kiérdemeltél egy vendégszerepet ebben a sztoriban.
😀
Viszont nem lesz belőled több (😕) a jövő héttől ismét a sajátjaink kerülnek a középpontba.
Tudom hogy nincs bajod Marinoval, egyszerűen csak úgy gondoltam ülni fog. 😀
akdestroyer
Csak kukacoskodtam. 😉 Én köszönöm hogy részese lehettem ennek a szürreális történetfolyamnak. 😊
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
OMG, mit keresek én itt? 😊 😊 😊 Marinoval nincs bajom, nem vagyok se Finkle, se Einhorn, És különösen nem vagyok Finkle Einhorn(Hearthstone rajongók előnyben 😉 ). Különben is, mi vonultattuk vissza egy szép januári délutánon, amikor 62 hétig szenvedett velünk utolsó playoff/NFL meccsén. 😊
iktriad
Több mint 53000 hozzászólással azért kiérdemeltél egy vendégszerepet ebben a sztoriban.
😀
Viszont nem lesz belőled több (😕) a jövő héttől ismét a sajátjaink kerülnek a középpontba.
Tudom hogy nincs bajod Marinoval, egyszerűen csak úgy gondoltam ülni fog. 😀

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha szerda, akkor még több kalamajka!

akdestroyer
OMG, mit keresek én itt? 😊 😊 😊 Marinoval nincs bajom, nem vagyok se Finkle, se Einhorn, És különösen nem vagyok Finkle Einhorn(Hearthstone rajongók előnyben 😉 ). Különben is, mi vonultattuk vissza egy szép januári délutánon, amikor 62 hétig szenvedett velünk utolsó playoff/NFL meccsén. 😊


Ma éjjel megint jön a nemezisünk. 🙂
Mi a tippetek?
funkyparduc
Jó lesz a Seahawks, de nem tudjátok tartani se Fowlert, se Kuppot. 28-24 a Kosoknak. Ennél többet nem tudok tenni értetek. 😉

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ma éjjel megint jön a nemezisünk. 🙂
Mi a tippetek?
funkyparduc
Tavaly 2x kaptunk ki toluk. Egyszer 31-33-ra, majd 31-36-ra az o palyajukon.
Most kicsit gyengebb formaban vannak, de en nem latom hogyan allitanank meg oket tamadasban. Szivem szerint egy 24-17-es gyozelmet varok,de amugy egy 20-28 koruli vereseg realisabb.
több mint 4 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
Ma éjjel megint jön a nemezisünk. 🙂
Mi a tippetek?

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
OFF:

Most latom csak, hogy Jerry Rice tulajdonkeppen Hawks jatekoskent kellene, hogy emlitesre keruljon, nem pedig 9erkent 😀 Ez nekem valahogy kimaradt, pedig ekkoriban kezdtem kovetni a ligat.
 www.pro-football-reference.com/players/R/RiceJe00.htm
undisputedly
Jogos. Főleg hogy a 20 éves pályafutása során hóksz mezben húzott le 16 évet, nyert 3 SB-t és volt vagy 20.000 yardja meg 170 valahány TD-je. Ha jól tudom miatta is vonultattátok vissza a 80-as mezt, amit később Largent mégis felhúzhatott. Aztán 11 meccsre átjött Friscoba, mert Holmgren akivel nálatok dolgozott Offense Coordinatorkent és nyert SB-t, akkor már az öböl partján volt vezér és leboltolták, mert kellett az a 300 yard és 3 TD. Én sem értem miért miért tartja mindenki 49-ers ikonnak. Bár utána gondoltam és mégsem jogos, mert igazándiból Broncos játékosként kellene nyilván tartani 😊 😊

Na el a kezeket Flash80-ról madárkák! 😊
diverdoc
NA, ugy latszik a kacsintos szmajlit kellett volna hasznalnom. Largent amugz 89-ig volt csak 😊
undisputedly
Ja. Csak ritka, hogy egy visszavonultatott mezt megengednek mégis viselni. erre gondoltam
diverdoc
Allitolag Largent kulon jovahagyta 😊 Kesobb beteszem ide a cikket amit a Seattle Timesban talaltam errol.

 old.seattletimes.com/html/sports/2002076120_rice29.html
undisputedly
Igy igaz. Erre utaltam. EZ mutatja Rice és Largent nagyságát is.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
OFF:

Most latom csak, hogy Jerry Rice tulajdonkeppen Hawks jatekoskent kellene, hogy emlitesre keruljon, nem pedig 9erkent 😀 Ez nekem valahogy kimaradt, pedig ekkoriban kezdtem kovetni a ligat.
 www.pro-football-reference.com/players/R/RiceJe00.htm
undisputedly
Jogos. Főleg hogy a 20 éves pályafutása során hóksz mezben húzott le 16 évet, nyert 3 SB-t és volt vagy 20.000 yardja meg 170 valahány TD-je. Ha jól tudom miatta is vonultattátok vissza a 80-as mezt, amit később Largent mégis felhúzhatott. Aztán 11 meccsre átjött Friscoba, mert Holmgren akivel nálatok dolgozott Offense Coordinatorkent és nyert SB-t, akkor már az öböl partján volt vezér és leboltolták, mert kellett az a 300 yard és 3 TD. Én sem értem miért miért tartja mindenki 49-ers ikonnak. Bár utána gondoltam és mégsem jogos, mert igazándiból Broncos játékosként kellene nyilván tartani 😊 😊

Na el a kezeket Flash80-ról madárkák! 😊
diverdoc
NA, ugy latszik a kacsintos szmajlit kellett volna hasznalnom. Largent amugz 89-ig volt csak 😊
undisputedly
Ja. Csak ritka, hogy egy visszavonultatott mezt megengednek mégis viselni. erre gondoltam
diverdoc
Allitolag Largent kulon jovahagyta 😊 Kesobb beteszem ide a cikket amit a Seattle Timesban talaltam errol.

 old.seattletimes.com/html/sports/2002076120_rice29.html

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
OFF:

Most latom csak, hogy Jerry Rice tulajdonkeppen Hawks jatekoskent kellene, hogy emlitesre keruljon, nem pedig 9erkent 😀 Ez nekem valahogy kimaradt, pedig ekkoriban kezdtem kovetni a ligat.
 www.pro-football-reference.com/players/R/RiceJe00.htm
undisputedly
Jogos. Főleg hogy a 20 éves pályafutása során hóksz mezben húzott le 16 évet, nyert 3 SB-t és volt vagy 20.000 yardja meg 170 valahány TD-je. Ha jól tudom miatta is vonultattátok vissza a 80-as mezt, amit később Largent mégis felhúzhatott. Aztán 11 meccsre átjött Friscoba, mert Holmgren akivel nálatok dolgozott Offense Coordinatorkent és nyert SB-t, akkor már az öböl partján volt vezér és leboltolták, mert kellett az a 300 yard és 3 TD. Én sem értem miért miért tartja mindenki 49-ers ikonnak. Bár utána gondoltam és mégsem jogos, mert igazándiból Broncos játékosként kellene nyilván tartani 😊 😊

Na el a kezeket Flash80-ról madárkák! 😊
diverdoc
NA, ugy latszik a kacsintos szmajlit kellett volna hasznalnom. Largent amugz 89-ig volt csak 😊
undisputedly
Ja. Csak ritka, hogy egy visszavonultatott mezt megengednek mégis viselni. erre gondoltam


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
OFF:

Most latom csak, hogy Jerry Rice tulajdonkeppen Hawks jatekoskent kellene, hogy emlitesre keruljon, nem pedig 9erkent 😀 Ez nekem valahogy kimaradt, pedig ekkoriban kezdtem kovetni a ligat.
 www.pro-football-reference.com/players/R/RiceJe00.htm
undisputedly
Jogos. Főleg hogy a 20 éves pályafutása során hóksz mezben húzott le 16 évet, nyert 3 SB-t és volt vagy 20.000 yardja meg 170 valahány TD-je. Ha jól tudom miatta is vonultattátok vissza a 80-as mezt, amit később Largent mégis felhúzhatott. Aztán 11 meccsre átjött Friscoba, mert Holmgren akivel nálatok dolgozott Offense Coordinatorkent és nyert SB-t, akkor már az öböl partján volt vezér és leboltolták, mert kellett az a 300 yard és 3 TD. Én sem értem miért miért tartja mindenki 49-ers ikonnak. Bár utána gondoltam és mégsem jogos, mert igazándiból Broncos játékosként kellene nyilván tartani 😊 😊

Na el a kezeket Flash80-ról madárkák! 😊
diverdoc
NA, ugy latszik a kacsintos szmajlit kellett volna hasznalnom. Largent amugz 89-ig volt csak 😊
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
OFF:

Most latom csak, hogy Jerry Rice tulajdonkeppen Hawks jatekoskent kellene, hogy emlitesre keruljon, nem pedig 9erkent 😀 Ez nekem valahogy kimaradt, pedig ekkoriban kezdtem kovetni a ligat.
 www.pro-football-reference.com/players/R/RiceJe00.htm
undisputedly
Jogos. Főleg hogy a 20 éves pályafutása során hóksz mezben húzott le 16 évet, nyert 3 SB-t és volt vagy 20.000 yardja meg 170 valahány TD-je. Ha jól tudom miatta is vonultattátok vissza a 80-as mezt, amit később Largent mégis felhúzhatott. Aztán 11 meccsre átjött Friscoba, mert Holmgren akivel nálatok dolgozott Offense Coordinatorkent és nyert SB-t, akkor már az öböl partján volt vezér és leboltolták, mert kellett az a 300 yard és 3 TD. Én sem értem miért miért tartja mindenki 49-ers ikonnak. Bár utána gondoltam és mégsem jogos, mert igazándiból Broncos játékosként kellene nyilván tartani 😊 😊

Na el a kezeket Flash80-ról madárkák! 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
OFF:

Most latom csak, hogy Jerry Rice tulajdonkeppen Hawks jatekoskent kellene, hogy emlitesre keruljon, nem pedig 9erkent 😀 Ez nekem valahogy kimaradt, pedig ekkoriban kezdtem kovetni a ligat.
 www.pro-football-reference.com/players/R/RiceJe00.htm
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Ha szerda, akkor még több kalamajka!

több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 339 — Invisible man
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/70377847_559446938132347_4387811072055085929_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=SgwQONWetNoQ7kNvgGMgqcX&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfA0MDcrr7Ix0c41C_BPGarmCQbDUS8DUXAc3-5FkMcevg&oe=6641106D
Matt Sharpe on Instagram: "bobby wagner is just scary. after posting about linebackers yesterday, a bunch of folks reached out to suggest 54 was the finest in the league at his position. and you know what? have a hard time arguing that. 😉✊ #daringsharpe - dig this page? i would *so* appreciate it if you told your friends to follow along 🙏😉 - - - - - #dkmetcalf #russellwilson #seahawks #gohawks #seattleseahawks #seattle #12thman #12s #nfl #football #sportsposters #sports #designer #graphicdesign #creative #graphic #instadesign #designers #designs #designing #designed #washington #visitseattle #seattlepulse #igers_seattle #bobbywagner"
2,357 likes, 89 comments - thatmattsharpe on October 1, 2019: "bobby wagner is just scary. after posting about linebackers yesterday, a bunch of folks reached out to suggest 54 was the finest in the ...".


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Műkedvelőknek rovatunk azoknak, akiket érdekel

3 játékot kérek összehasonlítani:
- 2. negyed 10: 52
- 3. negyed 6:55
- 4. NEGYED 7:48
Nagyon tanulságos
Helmut Zimmer
Ez valami olyan válogatás, mint a Merci Premium Selection? 😀
Na lássuk.

1.
Zónázik az Arizona, hátul cover 4, elől az 5+6-os LB-é a két külső zóna, 7-es felel a futásért+nézi a QB-t.

A TD elkapást jegyző Dissly megindul kifelé egy fade-del, az 5-ös LB fel is veszi, de amikor látja hogy mélyre fut átadja a secondarynak, és felveszi a területére igyekvő Carsont.

Eközben J. Brown egy slant-el elviszi az 1-2-es párost középre, Wilsonnak meg akkora területe marad a sarkon, ahol egy nyerges is simán megfordul, neki ez gyerekjáték.
Mivel az első olvasása Dissly volt, szerintem egy a játék így volt felkarcolva, így inkább a playhívásért jár a pacsi.

Azt hogy az 1-essel jelölt DB mi a lófaszt csinált, tőle kérdezzétek. 😀

2.
Agresszívan blitz-el a Cardinals, ún. cover 0, azaz safety nélküli munka van, emberezés és 1v1 párharcok ameddig a szem ellát.

A LoS-on eközben 6 védő, és 5 támadófalember, ez az álmoskönyv szerint sem jó jel. Az elkapóknak nincs idejük megfutni az útvonalaikat, a sárgával jelölt létszámfeletti védő természetesen simán átjut, és meg is csinálja a sacket.

3.
Két elkapó a jobb, két TE a bal oldalon, a LoS-on pedig (a cover 1 védekezést látva) megint blitz-szag terjeng. Az A-val jelölt védő itt is létszámfeletti, így Wilson áthívja Disslyt blokkolni. (a B-vel jelölt pedig LB követi, így közben az is kiderült hogy emberezés lesz, bár ez a felállásból is egyértelmű.)

De nem kell hozzá matematikusnak lenni, hogy érezzük a porszemet a gépezetben, a B-vel jelölt LB érzi is, és hamar rájön hogy amíg az embere egy védővel birkózik, neki egyenes útja van a QB felé.
Russell ezt az egyenletet már nem oldotta meg.

Közben elkapóposzton megint deep útvonalak vannak, a célpontok háttal, az idő meg szorít, a kép felső részén blokkoló L.Willson menti meg a helyzetet végül egy clutch elkapással.


Nekem ennyire futotta, az lenne akkor a tiszteletteljes kérésem, hogy ismertesd velünk a 2.-3. feladvány megoldását, mert bár azt látom hogy mi volt a hiba, de arról lövésem sincs, hogy a jó öreg Russellnek mit/hogyan kellett volna tennie. (Mert gondolom ő a játékunk alanya.)

Arról meg pláne nem, hogy mi volt a közös a 3 playben. 😀

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Én örülök Willson visszatérésének, szerintem jó figura és a közönség is szereti. Ha még najd használni is tudjuk, akkor meg pláne jó üzlet volt.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
1. Luke Willson ugyebar visszatert a csapathoz az elozo heten. Iden az Oaklandban volt az edzotabor alatt, de ha jol emlekszem, nem elte meg a keretszukitest. Most a Cards ellen volt 2 elkapasa 26 yardert. Nem core jatekos, a SB gyoztes eveben volt itt rookie, az itt toltott 5 eveben a 362 yard (2014) es 4 TD (2017) volt a legtobb amit elert egy szezonban, de PC szerint amikor elozo het kedden bement a csapathoz este, minden edzo kiment a folyosora, hogy udvozolje es beszeljen vele, ami Pete szerint is nagyon ritka dolog... magyarul mindenki ugy kezeli, mint egy sztart, annyira jo szemelyisege van 😀

Egyebkent ezzel a tweettel adta a vilag tudtara, hogy visszaigazolt hozzank (erthetetlen modon 15k lajkot kapott 😀 ):
 twitter.com/LWillson_82/status/1176728358639431681?s=20

2. Paul Allen be lesz iktatva a Ring of Honor-ba e heten csutortokon, a Rams elleni hazai meccsunk elott. O lesz a 12. tag 😊

3. A Cardinals elleni meccs volt az elso az elmult 49 evben, hogy ketto 6'0 alatti QB jatszott a ket csapatban.
undisputedly
Willson 2 pontos elkapása a GB ellen az NFC döntőben... epic
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
1. Luke Willson ugyebar visszatert a csapathoz az elozo heten. Iden az Oaklandban volt az edzotabor alatt, de ha jol emlekszem, nem elte meg a keretszukitest. Most a Cards ellen volt 2 elkapasa 26 yardert. Nem core jatekos, a SB gyoztes eveben volt itt rookie, az itt toltott 5 eveben a 362 yard (2014) es 4 TD (2017) volt a legtobb amit elert egy szezonban, de PC szerint amikor elozo het kedden bement a csapathoz este, minden edzo kiment a folyosora, hogy udvozolje es beszeljen vele, ami Pete szerint is nagyon ritka dolog... magyarul mindenki ugy kezeli, mint egy sztart, annyira jo szemelyisege van 😀

Egyebkent ezzel a tweettel adta a vilag tudtara, hogy visszaigazolt hozzank (erthetetlen modon 15k lajkot kapott 😀 ):
 twitter.com/LWillson_82/status/1176728358639431681?s=20

2. Paul Allen be lesz iktatva a Ring of Honor-ba e heten csutortokon, a Rams elleni hazai meccsunk elott. O lesz a 12. tag 😊

3. A Cardinals elleni meccs volt az elso az elmult 49 evben, hogy ketto 6'0 alatti QB jatszott a ket csapatban.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
76 CB’s have 100+ snaps in coverage thru 4 weeks. Among them, Shaquill Griffin ranks:

- 1st in yards allowed / cover snap
- 4th receptions allowed / cover snap

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 4 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
... Én minden héten, amikor nincs Russellnek 40+ passzkísérlete, megvonnám a pinát!akdestroyer
Előbb valami könnyebbet, pl a vállad - de ez csak javaslat.

több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
Műkedvelőknek rovatunk azoknak, akiket érdekel

3 játékot kérek összehasonlítani:
- 2. negyed 10: 52
- 3. negyed 6:55
- 4. NEGYED 7:48
Nagyon talulságos
több mint 4 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
Tegnapi Shotty playcallrol mi a velemeny?

(szvsz ez nagyon keves lesz a Rams ellen)

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 4 éve
TRI4X Seattle Seahawks 19
Rams kikapott a Tampatol, erdekes lesz ez 😊
undisputedly
Tampa konkrétan dominálták a frontokat, futni nem tudtak a kosok, és rendeteg volt a hiba.
Helmut Zimmer
Én egyet sajnálok, hogy a Bills nem verte meg a Patset, már agyérgörcsöt kaptam, h nem jött össze a O-nak. Pedig nagyon szimpatkus ez a Bills 😀