Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Seattle Seahawks

62 feliratkozó

több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 688 — Seahawks fan
Ilyen az amikor Wilsonnak megadják a vadászengedélyt. 3 meccs után kezdem azt hinni hogy tényleg több szituációban kap szabad kezet. Végre nem csak tuszkoljuk előre a labdát fű alatt, fű felett, és ahogy látom ez még az ellenfeleknek is új. Egyenlőre. Persze előbb-utóbb reagálni fognak, igyekeznek betömni a lőréseket és akkor kell majd nagyon vigyázni Wilsonra.

Amúgy csak én látom úgy, hogy az O fal mintha kicsit jobb lenne mostanában?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 1 483 — Erin Elite Andrews
Fantomas0429
Nagyon kéne egy olvasni tudó a védelembe.
Helmut Zimmer
Wagner nem lehetne ez? Ha nem, miert nem?

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Nagyon varom az elemzèst ès hogy mit gondoltok a dolgokrol kicsit bovebben: Alton Ribinson? Tudom h meg korai de Collierhez kepest ....
Ugo Amadi nekem szimpatikusan jatszik.
Ès az offense playhivasok nem tudtak elszakadni az emberek vagy ennyire hanAgoltuk a Te ket elkapokat es tudom h a nyomas is erosebb volt az eddigieknel de en neha azt ereztem h Wilsonnak annyi ideje van 1-2 playnel mint meg soha 😂.
A csapat hibai ellenere Wilsont nezni orom.
Fantomas0429
Nem tudom hol lenne ma Pete Carroll, ha nem találja meg Russell Wilsont anno.
Én azt érzem, hogy football történelmet látunk. Személy szerint, én sokkal jobban szeretem ezt a mindenkin, bárkin, akárkin átgyalogoló, támadó Seattlet masszívan 35+pontta (Ha DkM nem egy fasz, akkor az megint 40+), mint azt amelyik negyedeken keresztül képtelen volt előre haladni, pontokat feltenni, és kotrollálni a labdát, viszont a ligaelit védelme meccsben tartotta.
Nem is mondhatnék mást, mint ezt, hiszen 4-5 éve sírok ezért, Hát most megkaptam. Ha emellett lenne egy legalább átlagos védelem, akkor ezt a csapatot az NFC-ben legfeljebb a Packers állítja meg a Tundrán.

Nade Carroll megtalálta Russt, Lockettet, és DKM-t, és ez a zsenijét dicséri, mint ahogy az is, hogy belátta sok tévedését. Én kiemelném Schottenheimert, aki a kedvenc edzőm (evör) fia, és én vártam tőle ezt. Megjegyzem ilyesmi Bevellben is benne lehetett volna.

Szóval, akik azt mondták 3 éve, hogy a LOB megismételhetetlen, de építhető valami új, valami más, de legalább ilyen értékes, hiszen van egy Wilson, azokat igazolja az idő.
És az is látszik, hogy akik csapatidentitásra hivatkoznak (pl Steelersnél- mi egy védekező csapat vagyunk), azokat kevésbé igazolja az idő.

Ennek ellenére még mindig nagyon összeszedetlen a csapatok jelentős része (rengeteg a hiba), nem olyan ez az év, mint a korábbiak.
Nagyon kéne egy olvasni tudó a védelembe.
több mint 5 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 730 — Amerikai sportok rajongója
Nem kell ezt túlmagyarázni, 3-0, megint egy elit csapatot legyőzve!😊
több mint 5 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 742 — Poloska confirmed
Dissly eltűnésére van valami ötlet? Mert, hogy az öreg Olsen rutinjához nyúlunk no1.-ként az rendben van, de hogy Hollister is megelőzte látszólag az már fura. Kinyírta a két sérülés?
több mint 5 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 278 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Mint anno Real
Szerezzünk több pontot hamár balfaszkodik a védelem...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 960 — Fantomas0429
Nagyon varom az elemzèst ès hogy mit gondoltok a dolgokrol kicsit bovebben: Alton Ribinson? Tudom h meg korai de Collierhez kepest ....
Ugo Amadi nekem szimpatikusan jatszik.
Ès az offense playhivasok nem tudtak elszakadni az emberek vagy ennyire hanAgoltuk a Te ket elkapokat es tudom h a nyomas is erosebb volt az eddigieknel de en neha azt ereztem h Wilsonnak annyi ideje van 1-2 playnel mint meg soha 😂.
A csapat hibai ellenere Wilsont nezni orom.
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Védelem: hullanak mint a legyek, nyelik a yardokat, a TD-ket, aztán keresik Wilson tekintetét. Ő bólint és a nagy kő lehull a szívekről. Majd RW kompenzál.
Hát kérem van baj rendesen. Flowers fogalmatlan, Griffin hektikus, S poszton meg továbbra is gondok vannak. Miután Adams is kiszállt meg főleg látszott. Lesz meló velük.
Offense: Most mit lehet még mondani Wilsonra. Ő maga a Seahawks. Amit ez a fickó a romok között művel...... Remélem már faragják a szobrát Seattleben.
Azért mellette említsük meg Lockettet, mert a 20 kilójával mindenhol ott van és nagyjából el is kapja ami elkapható. Imádom a palit.
Metcalf szerintem egy életre megtanulta mikor kell elkezdeni ünnepeltetni magát. Belenéztem volna PC fejébe a jelenet után.
A lényeg, hogy nyertünk egy nagyon fontos meccset egy kiváló csapat ellen.
Csak ne kapnánk ennyi k.....szott pontot.
garrett27
Így van emlékezzünk meg arról, hogy:
- a Cowboys nem kitaposott csizma. Az egy nagyon jó csapat, vannak ott is fontos hiányzók, van ott is gond, de alapvetően egy tiszteletreméltó csapat
-Lockett, és az O, ahogy van óriás


HOZZUK VISSZA ET-t! Játékolvasási -szövegértési gondok vannak a védelemben.
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 688 — Seahawks fan
Védelem: hullanak mint a legyek, nyelik a yardokat, a TD-ket, aztán keresik Wilson tekintetét. Ő bólint és a nagy kő lehull a szívekről. Majd RW kompenzál.
Hát kérem van baj rendesen. Flowers fogalmatlan, Griffin hektikus, S poszton meg továbbra is gondok vannak. Miután Adams is kiszállt meg főleg látszott. Lesz meló velük.
Offense: Most mit lehet még mondani Wilsonra. Ő maga a Seahawks. Amit ez a fickó a romok között művel...... Remélem már faragják a szobrát Seattleben.
Azért mellette említsük meg Lockettet, mert a 20 kilójával mindenhol ott van és nagyjából el is kapja ami elkapható. Imádom a palit.
Metcalf szerintem egy életre megtanulta mikor kell elkezdeni ünnepeltetni magát. Belenéztem volna PC fejébe a jelenet után.
A lényeg, hogy nyertünk egy nagyon fontos meccset egy kiváló csapat ellen.
Csak ne kapnánk ennyi k.....szott pontot.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man

Matthew99
Nem csinálnál egy Century Link fielden értetlenkedő Travoltát?!
Annál minden meccsen megkoszorúzhatnánk a labdát keresgélő ismeretlen secondary játékos emlékművét. 😊
Köszi.
Helmut Zimmer
Ezt se én csináltam. De majd ha lesz időm, próbálok valamit.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.

Matthew99
Nem csinálnál egy Century Link fielden értetlenkedő Travoltát?!
Annál minden meccsen megkoszorúzhatnánk a labdát keresgélő ismeretlen secondary játékos emlékművét. 😊
Köszi.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Asszem mind Wilsonra, mind a védelemre (és Carroll D szervezési képességeire) elfogytak a jelzők -ellentétes értelemben.
több mint 5 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 769
Inaktívok ma este:
- Quinton Dunbar CB, Neiko Thorpe CB, Lano Hill S, Kyle Fuller OL, Cedric Ogbuehi T, Luke Willson TE
- Ben DiNucci QB, Reggie Robinson S, Rashad Smith LB, Alex Light T, Tyron Smith T, Neville Gallimore DT
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Leszek, addig is egy Bills/Rams meccs melegitesnek.
Fantomas0429
Én egy Eagles-Bengals-al melegítek, bár az előbb erős késztetést éreztem, hogy forró késsel turkáljak a szememben.

több mint 5 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 960 — Fantomas0429
Leszek, addig is egy Bills/Rams meccs melegitesnek.

Szerkesztette: Fantomas0429
több mint 5 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 050
Ma este lesz valaki?
akdestroyer
Én leszek eredménykövetni
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Ma este lesz valaki?

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
 www.facebook.com/NFL/videos/369731637736116/
Wyatt
Raadasul 2+1+1 evig meg szinte ingyen jatszik.
undisputedly
Hogy érted ezt a 2+1+1 évet?
(nem csak 4 évre szól a szerződése abból ugyebár 1 lement most játszik a második évébe aztán van még 2 de az utolsó évben új szerződést szoktak kapni vagy már hamarabb is)
Rózsa Sándor (betyár)
rookie option lehivható gondolom
briareos
Nem első körös volt, ezt én is néztem. De ha ezzel együtt 2+1+tag, úgy oké, csak nem látom, miért van szétbontva 😊
Wyatt
Én is ezért kérdeztem
Plusz a tag nem igazán olcsó főleg annak tükrében hogy most a 4 évre keres max 5 misit
Rózsa Sándor (betyár)
2+1 akart lenni, azet szetbontva, mert az egyik mar ketyeg,plusz meg hatra van 2.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
 www.facebook.com/NFL/videos/369731637736116/
Wyatt
Raadasul 2+1+1 evig meg szinte ingyen jatszik.
undisputedly
Hogy érted ezt a 2+1+1 évet?
(nem csak 4 évre szól a szerződése abból ugyebár 1 lement most játszik a második évébe aztán van még 2 de az utolsó évben új szerződést szoktak kapni vagy már hamarabb is)
Rózsa Sándor (betyár)
rookie option lehivható gondolom
briareos
Nem első körös volt, ezt én is néztem. De ha ezzel együtt 2+1+tag, úgy oké, csak nem látom, miért van szétbontva 😊
Wyatt
Én is ezért kérdeztem
Plusz a tag nem igazán olcsó főleg annak tükrében hogy most a 4 évre keres max 5 misit
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 www.facebook.com/NFL/videos/369731637736116/
Wyatt
Raadasul 2+1+1 evig meg szinte ingyen jatszik.
undisputedly
Hogy érted ezt a 2+1+1 évet?
(nem csak 4 évre szól a szerződése abból ugyebár 1 lement most játszik a második évébe aztán van még 2 de az utolsó évben új szerződést szoktak kapni vagy már hamarabb is)
Rózsa Sándor (betyár)
rookie option lehivható gondolom
briareos
Nem első körös volt, ezt én is néztem. De ha ezzel együtt 2+1+tag, úgy oké, csak nem látom, miért van szétbontva 😊

több mint 5 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
 www.facebook.com/NFL/videos/369731637736116/
Wyatt
Raadasul 2+1+1 evig meg szinte ingyen jatszik.
undisputedly
Hogy érted ezt a 2+1+1 évet?
(nem csak 4 évre szól a szerződése abból ugyebár 1 lement most játszik a második évébe aztán van még 2 de az utolsó évben új szerződést szoktak kapni vagy már hamarabb is)
Rózsa Sándor (betyár)
rookie option lehivható gondolom

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
 www.facebook.com/NFL/videos/369731637736116/
Wyatt
Raadasul 2+1+1 evig meg szinte ingyen jatszik.
undisputedly
Hogy érted ezt a 2+1+1 évet?
(nem csak 4 évre szól a szerződése abból ugyebár 1 lement most játszik a második évébe aztán van még 2 de az utolsó évben új szerződést szoktak kapni vagy már hamarabb is)
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
 www.facebook.com/NFL/videos/369731637736116/
Wyatt
Raadasul 2+1+1 evig meg szinte ingyen jatszik.