Seattle Seahawks
62 feliratkozó
több mint 5 éve
Betyár? Ez te vagy? Mi ez a név változtatás? Kedvenc csapat a Bills? Áruló 😉Kedvenc jatékosom 😍Ha valakinek kéznél van a Metcalf draft call vidi, az linkelje már be pls. Nem találom a teljeset, csak azt ahol már csak a sírás van. Az kellene, amiben építik a drámát, hogy viszik ki előtte az embereket. Volt már a topicban, de nincs meg.youtu.be/q0k026eH7pA
Hanni
undisputedly
Még 1-2 év és liga egyik legjobb WR lesz (mondjuk szerintem már most is az szinte minden mérkőzésen majdnem 100 yardott termel plusz egy vagy kettő TD )
Ha "másért" nem is ezért nagyon lehet dicsérni a HC meg GM )
Josh Allen
Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 5 éve
Small Dowgs/Starbreaker/Unlleashed- a Gamebreaker-HR2 (High Risk High Reward) egy védelmi filozófia, ami nagy játékokra, egyéni playmakingre épít. Elvileg Bob Snyder találmánya, de ezt én kétlem. Célja a labdaszerzés, és a háború saját terepen történő megvívása. A filozófia szerint az utolsó 35-40 yardot kell megvédeni.A tegnapi meccsünkre nagyon illik Helm 3 héttel ezelőtti írása. Olvassátok el, és akkor (talán) nem tűnik olyan borzasztónak a védelmünk. A védelem most is sorra nyelte be a yardokat, de a futást és a hosszú passzokat azért elég hatékonyan levédekeztük. A Fitzék tudománya pedig elfogyott a 20 yardon belül és maradt a FG. Mi pedig úgy játszunk, hogy ha kapott 2 FG-ra 1 szerzett TD-vel válaszolunk akkor megnyerjük a mérkőzést. Úgy gondolom mi tesszük nehézzé a meccseinket, mert ez is lehetett volna sokkal simább, ha kicsit koncentráltabb az O#. Russel RZ INTje is. Megold Ő ennél komolyabb feladatokat is.
A játék minden szakaszában van játékos, aki direkt a labdát támadja és nem a falat, a zónát, stb.
Csapdajátékokra épít, ez Seattleban nem új, illetve Ken Norton nál új, de a LOB idejében hagyomány volt....csak most nincs olyan masszív front 7 mint 4-5 éve még volt. De volt már ilyen védelmünk 10-11-ben.
Ez tehát nem Prevent iskola, itt pörög a yardszámláló, sok a field goal, de sok a turnover is, ez sőrőségfüggvénnyel igazolható. Folyamatosan változik a landscape a risk táblán. Simán lehet egy engage (6) hívás akár a red zoneban. 5en embereznek/ védenek területet 1 half spy 1, front 3 játékos, mögöttük 2 fellép és a labdát támadja/stunt. Igazi 2 mississippi hívás. 2 mississippin belül ha talál célpontot a QB, akkor TD, utána Sack/TFL olyan 90% eséllyel.
Nagyon be kell gyakorolni, és masszívan kell 4 playmaker a D oldalon, akik valami borzalmasat mindig csinálnak, hogy elbizonytalanítsák a QB-t.
Szerintem ez nekünk nem ment...már az első biztosan nincs meg.
Azért Small Dawgs, mert tele van a rendszer Sec blitzzel, és sokszor 9 es technikáról, de fel kell lépni valakinek a blitz helyére, és ez nekünk nem ment.
Na ennyi
üdv.
Helmut Zimmer
Az biztos, hogy a csapat leggyengébb része most a DLine. A futást még egész jól fogjuk, de a passrush mint olyan ismeretlen fogalom.
Azért ne bízzuk el magunkat lesz még zacskónk akkor amikor nem is várjuk. Annak örüljünk, hogy az támadó játékunk nagyon erős. Mindenki odateszi magát, még az Oline is. Teljesen vállalható ez az egység, pláne az előző évekhez képest.
Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Kedvenc jatékosom 😍Ha valakinek kéznél van a Metcalf draft call vidi, az linkelje már be pls. Nem találom a teljeset, csak azt ahol már csak a sírás van. Az kellene, amiben építik a drámát, hogy viszik ki előtte az embereket. Volt már a topicban, de nincs meg.youtu.be/q0k026eH7pA
Hanni
undisputedly
Még 1-2 év és liga egyik legjobb WR lesz (mondjuk szerintem már most is az szinte minden mérkőzésen majdnem 100 yardott termel plusz egy vagy kettő TD )
Ha "másért" nem is ezért nagyon lehet dicsérni a HC meg GM )
több mint 5 éve
Es ugye o kenyszeres onkielegito volt, sok mas baja mellett. Ha jol emlekszem megeroszakolt egy idos not miutan kikerult a ligabol es most szabadsagveszteset tolti. Kb. mint az egykori LoB tag (es Pats SB gyoztes) B. Browner.ET-t majdnem leigazolta a Texans. Allitolag mar csak az alairas hianyzott a papirrol, amikor a Houston jatekosai megfurtak az igazolast. Majdhogynem pelda nelkuli...Kellen winslow jut lassan eszembe, nem emlékszem ilyenre a ligában, hogy öltözők szabotálják egy játékos megtartását/igazolását
Nem akartak az oltozben latni. Kivancsi lennek milyen sztorik publikusak a jatekosak kozott, de nem a nyilvanossag fele ami meginkabb tovabb rontja ET renomejat. Eleg beszedes mindenesetre, hogy a Ravens jatekosai utan meg egy csapat oltozoje utalja ki.
www.cbssports.com/nfl/news/texans-pass-on-earl-thomas-after-numerous-players-made-push-to-keep-the-safety-out-of-their-locker-room/
undisputedly
peach
A cikk szerint amugy ET narcisztikus termeszete a jatek es csapat iranti nemtorodomseggel tarsult ami mar koros szintre jutott a Ravensnel, a verekedes csak a tetozese volt mindennek.
több mint 5 éve
ET-t majdnem leigazolta a Texans. Allitolag mar csak az alairas hianyzott a papirrol, amikor a Houston jatekosai megfurtak az igazolast. Majdhogynem pelda nelkuli...Kellen winslow jut lassan eszembe, nem emlékszem ilyenre a ligában, hogy öltözők szabotálják egy játékos megtartását/igazolását
Nem akartak az oltozben latni. Kivancsi lennek milyen sztorik publikusak a jatekosak kozott, de nem a nyilvanossag fele ami meginkabb tovabb rontja ET renomejat. Eleg beszedes mindenesetre, hogy a Ravens jatekosai utan meg egy csapat oltozoje utalja ki.
www.cbssports.com/nfl/news/texans-pass-on-earl-thomas-after-numerous-players-made-push-to-keep-the-safety-out-of-their-locker-room/
undisputedly
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
ET-t majdnem leigazolta a Texans. Allitolag mar csak az alairas hianyzott a papirrol, amikor a Houston jatekosai megfurtak az igazolast. Majdhogynem pelda nelkuli...Nem akartak az oltozben latni. Kivancsi lennek milyen sztorik publikusak a jatekosak kozott, de nem a nyilvanossag fele ami meginkabb tovabb rontja ET renomejat. Eleg beszedes mindenesetre, hogy a Ravens jatekosai utan meg egy csapat oltozoje utalja ki.
www.cbssports.com/nfl/news/texans-pass-on-earl-thomas-after-numerous-players-made-push-to-keep-the-safety-out-of-their-locker-room/
több mint 5 éve
Ha valakinek kéznél van a Metcalf draft call vidi, az linkelje már be pls. Nem találom a teljeset, csak azt ahol már csak a sírás van. Az kellene, amiben építik a drámát, hogy viszik ki előtte az embereket. Volt már a topicban, de nincs meg.youtu.be/q0k026eH7pA
Hanni
több mint 5 éve
Idénre enyhültek a szabályok,nem?Volt már gondja korábban is ezzel Adamsnek?
több mint 5 éve
Ez a meccs valószínűleg nem kerül a dicsőségfalra, de 4-0. A Pass rush továbbra sem az igazi (próbáltam kultúráltan fogalmazni). A védelemnek voltak felvillanásai, de Fitz még megnyert meccsnél se fusson már ilyen könnyű TD-t. Na de ne legyünk telhetetlenek, az ilyen győzelmek is sokat érhetnek, ha másért nem azért mert lehet belőle tanulni.
I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
Mondták neki, hogy Washington államban lehet. 😀
több mint 5 éve
Adams lazul! 😊Hat ez kurva jo, milyen okos az ember 😂😂
www.facebook.com/upsetornagy/posts/146562630475680
steelwolf
több mint 5 éve
A Miami is csicskítja a védelmünket, vállalhatatlan ami itt folyik. Ez nem NFL szint.
Meddig nézik ezt el KenNortonnak?
Szerkesztette: akdestroyer
több mint 5 éve
Ha Quinnt kirúgja a falcons a közeljövőben, és Fitzi aktivalja a godmodet ellenünk plusz beleszaladunk a kesbe a vikings ellen, láttok esélyt a bye környékén egy Quinn-Norton cserére?Nem
Marsellus Wallace
több mint 5 éve
Ha Quinnt kirúgja a falcons a közeljövőben, és Fitzi aktivalja a godmodet ellenünk plusz beleszaladunk a kesbe a vikings ellen, láttok esélyt a bye környékén egy Quinn-Norton cserére?
Szerkesztette: Marsellus Wallace
több mint 5 éve
Rövidhírek rovatunk:- Wilson újból a hét támadója az NFC-ből
- sérültjeink közül mindenki megúszta kisebbel, Jordyn Brooks járt a legrosszabbul, ő 2-3 hetet tuti kihagy
- McCarthy szerint Trysten Hill nem akart sérülést okozni Carsonnak mikor megcsavargatta a lábát. Carroll nem így gondolja. (én se)
- Jermaine Kearse visszavonult 😕
- D'Andre Walker waive (van két üres roster spotunk így)
- Emmanuel Ellerbee waive az IR listáról
- Damarious Randall (safety/corner, elsőkörös, korábban Browns, Packers, szezonkezdet előtt a Raiders vágta valamiért) érkezik vizitre
- Tim Williams (edge, korábban Ravens és Packers) érkezik vizitre
- Jön még két DT is, idei UDFA Myles Adams és Kobe Smith
- Earl Thomas majdnem a Texansba ment, de aztán mégse
- Halacska Jacksonvilleben
több mint 5 éve

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Köszönöm a választ!Lassan a jets es a falcons is elkuldi az edzojet, szerintetek van ra esely hogy egy ilyen fasza tamado ev utan (remeljuk igy marad) Schotti elmenj vagy elhivjak valahova foedzonek? Ha igen utana tarthato ez az ideologia valtas vagy vissza futasra?Schotti nem fog elmenni, mert boldog és ő lehet korunk Tom Mooreja. Schotti lassan 50. Lehet, hogy kiment a korból, lehet, hogy tényleg boldog így. Ha elmegy vezetőedzőnek, ő már nem kísérletezhet, nem tévedhet nem bukhat úgy, hogy nincs semmilyen villantható eredménye. (Dan Quinn is lesz még HC short listen, ahogy Foxx is kapott 2. esélyt), mire újra Hc rosterre kerülne 55 lesz.
Fantomas0429
Ha PC lenyeli a rágót, és kórházba kerül, akkor ő lesz az interim, és itt a 2. gondolat, hogy PC lehet, hogy utódaként tekint rá, akinél a fiának pl. mindig lesz helye.
Helmut Zimmer
Szóval Wilson elmondása szerint mèg 10-15 èvig játszana ( legyen 10 elit szinten) tehát Schotti marad az uj hawks jatèkstilus marad vagyis elmèletben egy kozepes vagy valamivel feletti D kell ahhoz hogy top 3 csapat legyunk mèg 10 èvig?
több mint 5 éve
Lassan a jets es a falcons is elkuldi az edzojet, szerintetek van ra esely hogy egy ilyen fasza tamado ev utan (remeljuk igy marad) Schotti elmenj vagy elhivjak valahova foedzonek? Ha igen utana tarthato ez az ideologia valtas vagy vissza futasra?Schotti nem fog elmenni, mert boldog és ő lehet korunk Tom Mooreja. Schotti lassan 50. Lehet, hogy kiment a korból, lehet, hogy tényleg boldog így. Ha elmegy vezetőedzőnek, ő már nem kísérletezhet, nem tévedhet nem bukhat úgy, hogy nincs semmilyen villantható eredménye. (Dan Quinn is lesz még HC short listen, ahogy Foxx is kapott 2. esélyt), mire újra Hc rosterre kerülne 55 lesz.
Fantomas0429
Ha PC lenyeli a rágót, és kórházba kerül, akkor ő lesz az interim, és itt a 2. gondolat, hogy PC lehet, hogy utódaként tekint rá, akinél a fiának pl. mindig lesz helye.
több mint 5 éve
Inkább Nortont vigyék főedzőnek 😀Mashova csak szertarosnak kène 😂😂
Sebii
több mint 5 éve
Inkább Nortont vigyék főedzőnek 😀
több mint 5 éve
Lassan a jets es a falcons is elkuldi az edzojet, szerintetek van ra esely hogy egy ilyen fasza tamado ev utan (remeljuk igy marad) Schotti elmenj vagy elhivjak valahova foedzonek? Ha igen utana tarthato ez az ideologia valtas vagy vissza futasra?
több mint 5 éve
Fogok, annyira szar a Giants, hogy kezdem magam is elhinni, hogy -az erőshöz húzás jegyében- megszerettem a Cowboyst. 😊Helm ha majd lesz időd, nem irnál a Cowboys topicba hogyy te hogy látod a deffenset? Mi a vélményed Nolanről amugy? Most az emberanyag miatt olyan amilyen a védelem, vagy egyszerűen az összeszokottság hiánya, vagy mi? Idén még szerinted van valami esély jelentős javulásra?De amúgy hallod Karesz, tényleg fasza a Cowboys. Jó vannak hiányzók, meg olyan mint a Millenium Falcon, hogy mindig elromlik valami (más mint előtte) , de az akkor is egy jó csapat, van karaktere, meg szíve.Nem kell ezt túlmagyarázni, 3-0, megint egy elit csapatot legyőzve!😊Na, azért ezt még én is nagyon túlzonak tartom 😀😉 van egy remek offense, én talán még azt sem mondanám elitnek a fal miatt, de a labda másik oldalán, hát eléggé az elit másik véglete felé konvergálunk 😀😀
zavi27
Persze tudm milyen a szurkolói lélek, ha a csapat győz, akkor egy nagyon erős ellenfelet győzött le, ha kikap akkor meg nem az ellenfel győzött, hanem “mi buktuk el”
No offense csak viccölök. 🙂
Cowboykarcsi90
Most tényleg azt gondolom, hogy sokra hivatott, mint támadó Dzsággenáut... 😊
Helmut Zimmer
Előre is köszönjük 🙂
Cowboykarcsi90
Amúgy nem, de ha visszaköltözünk, akkor csak Texasba.
több mint 5 éve
Helm ha majd lesz időd, nem irnál a Cowboys topicba hogyy te hogy látod a deffenset? Mi a vélményed Nolanről amugy? Most az emberanyag miatt olyan amilyen a védelem, vagy egyszerűen az összeszokottság hiánya, vagy mi? Idén még szerinted van valami esély jelentős javulásra?De amúgy hallod Karesz, tényleg fasza a Cowboys. Jó vannak hiányzók, meg olyan mint a Millenium Falcon, hogy mindig elromlik valami (más mint előtte) , de az akkor is egy jó csapat, van karaktere, meg szíve.Nem kell ezt túlmagyarázni, 3-0, megint egy elit csapatot legyőzve!😊Na, azért ezt még én is nagyon túlzonak tartom 😀😉 van egy remek offense, én talán még azt sem mondanám elitnek a fal miatt, de a labda másik oldalán, hát eléggé az elit másik véglete felé konvergálunk 😀😀
zavi27
Persze tudm milyen a szurkolói lélek, ha a csapat győz, akkor egy nagyon erős ellenfelet győzött le, ha kikap akkor meg nem az ellenfel győzött, hanem “mi buktuk el”
No offense csak viccölök. 🙂
Cowboykarcsi90
Most tényleg azt gondolom, hogy sokra hivatott, mint támadó Dzsággenáut... 😊
Helmut Zimmer
Előre is köszönjük 🙂
The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
