Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
A Rams remeljuk a kovetkezo 1-2 hetben meginkabb tokonlovi magat, es kiszall a PO-ert folyo harcbol. Tovabbra is tartom, hogy az 5-1-es merlegunk lufi, es a valos jatekerunk alapjan 3-3 korul kellene allnunk, azt is csak RW miatt.
undisputedly
Én a Seahawks-al az AFC távolából évek óta úgy vagyok, hogy ha jön 1-2 szerencsésen felpattanó INT, egy-egy ellenfél által kihagyott meccs döntő FG, akkor a csapat jó úton van. 😀

(Viccnek, funfact-nak szántam, de egyébként külső szemlélőként tisztára ez a szitu. Ez a csapat olyan, mint a mesebeli kapus aki ha rossz akkor lehangolóan néz ki, de ha jó napjai vannak akkor rendszerint azonnal jön mellé a szerencse is. Ha el tudja kerülni, hogy saját magát szúrja t*kön, akkor az ellenfél majd rendszeresen megteszi. 😀 )
peterk2005
Még egyszer azért leírom, hátha nem vész el. A keretünk nincs összerakva 2-3 stabil sémára, bármikor képesek váltani a srácok. Ez azt jelenti, hogy nem vagyunk igazából semmilyen alapsémában kiemelkedők, de leginkább azért, mert sok a hiba. Wagner Kenndricks, Wright nem lettek szarabbak (na jó Wright lehet, hogy az), csak nem stabil a játék. Viszont szinte bármit tudunk játszani, és igen a meccsek bizonyos döntő szakaszaiban állva tudjuk hagyni az ellenfeleket. Wilson meg kegyetlen. PO csapat lesz ez, amíg Wilson nem sérül meg.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Rams remeljuk a kovetkezo 1-2 hetben meginkabb tokonlovi magat, es kiszall a PO-ert folyo harcbol. Tovabbra is tartom, hogy az 5-1-es merlegunk lufi, es a valos jatekerunk alapjan 3-3 korul kellene allnunk, azt is csak RW miatt.
undisputedly
Én a Seahawks-al az AFC távolából évek óta úgy vagyok, hogy ha jön 1-2 szerencsésen felpattanó INT, egy-egy ellenfél által kihagyott meccs döntő FG, akkor a csapat jó úton van. 😀

(Viccnek, funfact-nak szántam, de egyébként külső szemlélőként tisztára ez a szitu. Ez a csapat olyan, mint a mesebeli kapus aki ha rossz akkor lehangolóan néz ki, de ha jó napjai vannak akkor rendszerint azonnal jön mellé a szerencse is. Ha el tudja kerülni, hogy saját magát szúrja t*kön, akkor az ellenfél majd rendszeresen megteszi. 😀 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
@Helm PC szerint meg mindig talalgatjuk hogyan kellene hasznalni a jatekosainkat, LOL

@ak Idei teljes ev, de a Browns meccs nem biztos, hogy benne van.
undisputedly
Nagyon tele van a faszom ezzel az emberrel. Szeretem, meg le a kalappal, de néha tényleg úrrá lesz rajta a visszafordíthatatlan mentális entrópia. Egy Wilson sérüléstől vagyunk a top 5 húzástól, de akkor is biztos, hogy hátramennénk, és a az így szerzett összességében 14 pickből 2 év múlva már nem lenne itt senki... miután basztunk beépíteni őket.
Helmut Zimmer
Edzokent birom nagyon. GM-kent nem. A legnagyobb hibaja szerintem, hogy sokaig tart neki szemelyi csereket meghuzni. Cable es Bevell elvesztegetett nekunk 2 evet tisztan, mire ki lettek rakva. Es akkor az olyan igazolasok/draftoltak jatszatasa mint C-Will, Webb, vagy TT es Ifedi...

Elmult 3 ev korai D huzasai is mind besultek:

Iden: 1. kor Collier DE (inaktiv, mert sz@r), 2. kor Blair SS (inaktiv, mert sz@r)
Tavaly: 3. kor Green DE, teljes szezont kihagyta serulessel, iden jelei vannak, hogy talan hasznalhato lesz egyszer
2017: 2. kor Malik DE, egy snapet nem jatszott; 3. kor Delano Hill S, sz@r; 3.kor Nazair Jones DT sz@r, IR;
undisputedly
Nincs ezen mit ragozni, ez van.
Bevell amúgy Detroitban nem csődtömeg, amit csinál az nyomokban e,mlékeztet a 12-13 évekre, de inkább visszament a Vikingsig.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
@Helm PC szerint meg mindig talalgatjuk hogyan kellene hasznalni a jatekosainkat, LOL

@ak Idei teljes ev, de a Browns meccs nem biztos, hogy benne van.
undisputedly
Nagyon tele van a faszom ezzel az emberrel. Szeretem, meg le a kalappal, de néha tényleg úrrá lesz rajta a visszafordíthatatlan mentális entrópia. Egy Wilson sérüléstől vagyunk a top 5 húzástól, de akkor is biztos, hogy hátramennénk, és a az így szerzett összességében 14 pickből 2 év múlva már nem lenne itt senki... miután basztunk beépíteni őket.
Helmut Zimmer
Edzokent birom nagyon. GM-kent nem. A legnagyobb hibaja szerintem, hogy sokaig tart neki szemelyi csereket meghuzni. Cable es Bevell elvesztegetett nekunk 2 evet tisztan, mire ki lettek rakva. Es akkor az olyan igazolasok/draftoltak jatszatasa mint C-Will, Webb, vagy TT es Ifedi...

Elmult 3 ev korai D huzasai is mind besultek:

Iden: 1. kor Collier DE (inaktiv, mert sz@r), 2. kor Blair SS (inaktiv, mert sz@r)
Tavaly: 3. kor Green DE, teljes szezont kihagyta serulessel, iden jelei vannak, hogy talan hasznalhato lesz egyszer
2017: 2. kor Malik DE, egy snapet nem jatszott; 3. kor Delano Hill S, sz@r; 3.kor Nazair Jones DT sz@r, IR;

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
@Helm PC szerint meg mindig talalgatjuk hogyan kellene hasznalni a jatekosainkat, LOL

@ak Idei teljes ev, de a Browns meccs nem biztos, hogy benne van.
undisputedly
Nagyon tele van a faszom ezzel az emberrel. Szeretem, meg le a kalappal, de néha tényleg úrrá lesz rajta a visszafordíthatatlan mentális entrópia. Egy Wilson sérüléstől vagyunk a top 5 húzástól, de akkor is biztos, hogy hátramennénk, és a az így szerzett összességében 14 pickből 2 év múlva már nem lenne itt senki... miután basztunk beépíteni őket.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
@Helm PC szerint meg mindig talalgatjuk hogyan kellene hasznalni a jatekosainkat, LOL

@ak Idei teljes ev, de a Browns meccs nem biztos, hogy benne van.
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Sajnos tök igazad van. Bobby Wagner is teljesen el van veszve, de leginkább azért, mert nem tud a feladatára figyelni. Kendricks detto, de ő amúgy szerintem konkrétan hasznosabb időnként, mint Wagner. Egy óriási erénye van a keretnek, mégpedig az, hogy nagyon sokoldalú... képzett, gyorsan tud váltani felállások között, de amúgy...
Green,. Collier, Ansah eddig talpaseggyes!!! ...arra, amire használjuk.

Át kellene kurvára állni, ez a keret nem alkalmas stabil 4-2 4-3 alapfelállásokra.



Kivancsi voltam a PFF grade-ekre a vedoinknel:

Elit:
Clowney: 84.6

Kiemelkedo:
Quinton Jefferson: 75.9
Shaquill Griffin: 75.7
Poona: 74

Jo:
Al Woods: 71.9
Wagner: 67.5
McD: 67.2
Jamal Taylor: 65.3
Kendricks: 65.1

Upgradeelni kellene:
Branden Jackson: 61.4
Delano Hill: 61
Rasheem Green: 59.5
KJ Wright: 57.6
Collier: 56
Ansah: 53.7
Flowers: 50.7

Abszolut trash:
TT: 31.1

Ugyanez a tamadoknal:
Elit:
RW: 90.7
Dissly: 81.1
Jamarco: 79.1

Jo:
Luke Willson: 76.5
Lockett: 74.7
Penny: 70
Carson: 67.2
Duane Brown: 67
Metcalf: 65.6

Upgradeelni kellene:
Malik: 63.6
Fluker: 63.1
Moore: 62.6
Fant: 60.9
Hunt: 60
Britt: 58.3
Prosise: 57.1
J. Brown: 55.8
Iupati: 55.3
Ifedi: 51.5

Kis tulzassal eddig 4 elit jatekosunk van iden, abbol az egyik kiesett az egesz idenyre. Az atlagokat elnezve elmondhato, hogy gyenge a roster.
undisputedly
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
Kivancsi voltam a PFF grade-ekre a vedoinknel:

Elit:
Clowney: 84.6

Kiemelkedo:
Quinton Jefferson: 75.9
Shaquill Griffin: 75.7
Poona: 74

Jo:
Al Woods: 71.9
Wagner: 67.5
McD: 67.2
Jamal Taylor: 65.3
Kendricks: 65.1

Upgradeelni kellene:
Branden Jackson: 61.4
Delano Hill: 61
Rasheem Green: 59.5
KJ Wright: 57.6
Collier: 56
Ansah: 53.7
Flowers: 50.7

Abszolut trash:
TT: 31.1

Ugyanez a tamadoknal:
Elit:
RW: 90.7
Dissly: 81.1
Jamarco: 79.1

Jo:
Luke Willson: 76.5
Lockett: 74.7
Penny: 70
Carson: 67.2
Duane Brown: 67
Metcalf: 65.6

Upgradeelni kellene:
Malik: 63.6
Fluker: 63.1
Moore: 62.6
Fant: 60.9
Hunt: 60
Britt: 58.3
Prosise: 57.1
J. Brown: 55.8
Iupati: 55.3
Ifedi: 51.5

Kis tulzassal eddig 4 elit jatekosunk van iden, abbol az egyik kiesett az egesz idenyre. Az atlagokat elnezve elmondhato, hogy gyenge a roster.
undisputedly
Ez a tegnapi nap, vagy overall idei?

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kivancsi voltam a PFF grade-ekre a vedoinknel:

Elit:
Clowney: 84.6

Kiemelkedo:
Quinton Jefferson: 75.9
Shaquill Griffin: 75.7
Poona: 74

Jo:
Al Woods: 71.9
Wagner: 67.5
McD: 67.2
Jamal Taylor: 65.3
Kendricks: 65.1

Upgradeelni kellene:
Branden Jackson: 61.4
Delano Hill: 61
Rasheem Green: 59.5
KJ Wright: 57.6
Collier: 56
Ansah: 53.7
Flowers: 50.7

Abszolut trash:
TT: 31.1

Ugyanez a tamadoknal:
Elit:
RW: 90.7
Dissly: 81.1
Jamarco: 79.1

Jo:
Luke Willson: 76.5
Lockett: 74.7
Penny: 70
Carson: 67.2
Duane Brown: 67
Metcalf: 65.6

Upgradeelni kellene:
Malik: 63.6
Fluker: 63.1
Moore: 62.6
Fant: 60.9
Hunt: 60
Britt: 58.3
Prosise: 57.1
J. Brown: 55.8
Iupati: 55.3
Ifedi: 51.5

Kis tulzassal eddig 4 elit jatekosunk van iden, abbol az egyik kiesett az egesz idenyre. Az atlagokat elnezve elmondhato, hogy gyenge a roster.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
1. Szomoru dolog ez a seruleshullam, de remeltem iden megussza Dissly. A sors ironiaja, hogy Russ elobb dobta fele a labdat az endzoneban, mert odaert a passrush a f@s falunkon at, Dissly korabban nezett vissza erte, nem a routja vegen, es futas kozben igy leragadt a laba (pont mikor megtanultam a nevet helyesen irni). Tavaly 4 meccs alatt elhitette, hogy sztar lehet, iden 5 meccs alatt bizonyitotta is. Azonban ez a liga nem a porcelanoknak keszult, raadasul ez eleg komoly serules is, egyelroe jobb ugy szamolni vele, hogy mar nem lesz tenyezo itt.

Ezt azert ide teszem:


De a yard per route mellett RZ-ban is elit volt, es a blokkolasbol is kivette a reszet. Nekem iden o volt a kedvenc az Offenseben. Kar erte. Kivalo ugynok volt.

2. A ST szornyu. Kickoffbol engedunk egy 70 yardos visszahordast, Dickson endzone puntja 15 (?) yardot megy elore? A blokkolt punt mentette meg oket, mert amugy szornyu amit muvelnek. Myers extrapontot megint kihagyta az elejen.

3. Vedelem. Nem lehet elmenni mellette, hogy 27. hely korul vagyunk a nyomasgyakorlasban. Abban a ligaban ahol iden a csapatok 70%-a hulladek minoseget mutat, valahol a szemetes aljan vagyunk passrushban. Mindezt ugy, hogy a frontseven kellett volna, hogy a csapat erossege legyen.

Kinti forumrol mutatok egy erdekes adatot:
Defensive DVOA
2013 - #1 (GOAT)
2014 - 1st
2015 - 4th
2016 - 5th
2017 - 13th
2018 - 14th (Ken Norton Jr atveszi a DC posztot)
2019 - 22nd (5 games)

Norton gyakorlatilag az elso eveben szinten tartotta a vedelemt, amit orokolt, idenre viszont ez teljesen szetesett. A futas elleni vedelmunk felhuzza az ossz grade-et, de igy is 22/32 vagyunk. Ugy, hogy itt van a liga legjobb belso LB-e (Wagner), egy iden Top 10 formaban jatszo CB ( www.pff.com/news/nfl-pff-cornerback-rankings-nfl-week-5-2019), Clowney, Ansah, Poona...

Alapveto hibak vannak a basic dolgokkal. Az a 4. es 7 sikeres convertalasa a Barnaktol jelezte, hogy nem tisztelik a vedelmet. Halkan jegyzem meg, hogy 3 emberes passrush ment a playben, amikor 4 emberrel se tudtunk meg csak Baker kozelebe se kerulni, a sec meg ugy vedekezik, mint ha fertozo betegek lennenek az ellenfel elkapoi. PErsze a varhato erteken vitatkozhatunk, mert onnet FG-t rugni necces, ha elveszited downokon a labdat, akkor visoznt nincs nagy baj, de egy jo vedelem ellen nem megy neki az ellenfel 4. es 7-re.

4. Utoljara 1980-ban tudtuk megnyerni az elso 3 idegenbeli meccsunket. Nem semmi, de a Barnak elleni gyozelemmel ezt sikerult beallitani.

5. Metcalf egyelore nem komplett elkapo, de hatalmas potencial van a sracban, aki raadasul olyan, mint egy tank, 4 ember kell a szerelesehez.
 twitter.com/PFF_AustinGayle/status/1183435244684349441?s=20
6. Carson az elozo 3 meccsen egyarant 100+ yardot hozott kontakt utan! Emberfeletti. Lehet, hogy nem Top5 a posztjan, de nekunk pont egy ilyen workhorse RB-re van szuksegunk.
 twitter.com/NFLResearch/status/1183498097097236480?s=20
7. RW -Mahomes gyengelkedesevel most mar biztosan kijelentheto- a liga legjobb QB-ja. Ezek meg a tegnapi gyozelem elotti mutatok:




8. Megneztem a Rams-9ers meccset, mert azt hittem erdekes lesz, de vegul nem lett az. A Rams teljesen szetesett Gurley nelkul, elvesztette az identitasat. Goff nem jo QB, csak akkor megy neki, ha McVay kezivezerli, a vedelmuk pedig Donalddal is szenved. 3 vereseg zsinorban. SB hangover?

A 9ersnel nagyon szuper vedelem lett osszerakva (beert, hogy evek ota top 5-10-ben huztak oda a jatekosokat). Szerintem ervelni lehet mellette, hogy ovek iden eddig a legjobb vedelem. Cserebe a tamadosorunk nem tul acelos. Futassal kompenzaljak Garoppolot, aki szerintem a csoport leggyengebb QB-ja. Mindenesetre ha jo vedelmet akartok nezni, akkor erdemes az osszefoglalo videoikat megnezni.

A Rams remeljuk a kovetkezo 1-2 hetben meginkabb tokonlovi magat, es kiszall a PO-ert folyo harcbol. Tovabbra is tartom, hogy az 5-1-es merlegunk lufi, es a valos jatekerunk alapjan 3-3 korul kellene allnunk, azt is csak RW miatt.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 twitter.com/leahflame/status/1183481965619470336
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Most komolyan, ez mi a szar?

 m.facebook.com/fuzovelkifele/photos/a.10150117968391431/10156232682326431/?type=3
steelwolf
Cumi?
ThundersNFL
fogvédő. Minden meccsen ilyenekben nyomja. Jó arc a csávó. Minden mozdulatán látszik még hogy nagyon gyerek, de inkább legyen ilyen mint egy bűnöző.

Kendrickest takarítsa már el valaki!

Dissly 😕 😕
pass rush 😕 😕
5-1 😊

Szerkesztette: braxa88
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Most komolyan, ez mi a szar?

 m.facebook.com/fuzovelkifele/photos/a.10150117968391431/10156232682326431/?type=3
steelwolf
Így nyugszik meg. És? Zavar? 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 885 — !SuPeR6BoWL!
Most komolyan, ez mi a szar?

 m.facebook.com/fuzovelkifele/photos/a.10150117968391431/10156232682326431/?type=3
steelwolf
Cumi?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM
Dissly csoringer out idenre. En beprobalnam Ben Wattsont. A Pats kitette par napja. Dickson visszaterhet elvileg, de benne nem biznek. A 2TE seteket nem lenne erdemes elfelejteni.
undisputedly
mi történt vele? jobbulást, legszarabb ha egy rookie-nak így van vége a szezonnak.
petey
Elméletileg Achilles-szakadás és IR lesz belőle. Tavaly 4 meccs után ACL, kár érte...

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Fogvédő?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 917 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Most komolyan, ez mi a szar?

 m.facebook.com/fuzovelkifele/photos/a.10150117968391431/10156232682326431/?type=3
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Dissly csoringer out idenre. En beprobalnam Ben Wattsont. A Pats kitette par napja. Dickson visszaterhet elvileg, de benne nem biznek. A 2TE seteket nem lenne erdemes elfelejteni.
undisputedly
mi történt vele? jobbulást, legszarabb ha egy rookie-nak így van vége a szezonnak.

több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
Disslynek ez lesz a keresztje végig, hogy hatalmas tehetség, de üveg... Magam mellett az összes fantasym is gyászban ☹️
Hanni
Nem Thomas Rawls rokona véletlenül?

több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Disslynek ez lesz a keresztje végig, hogy hatalmas tehetség, de üveg... Magam mellett az összes fantasym is gyászban ☹️
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Dissly csoringer out idenre. En beprobalnam Ben Wattsont. A Pats kitette par napja. Dickson visszaterhet elvileg, de benne nem biznek. A 2TE seteket nem lenne erdemes elfelejteni.
több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Ilyen meccsek után még a születendő lányomnak is a Russel nevet adnám. Szerencsére az apja hülye Hox szurkoló, ő meg már 10 éves múlt. Megtanuljuk becsülni ezeket a kínlódós győzelmeket. Teher alatt nő a pálma, nekünk meg a szívinfarktus
garrett27
Gondolkodtam rajta, hogy a kisfiam Russell lesz, de végül némi egyeztetést követően a legnagyobb hősöm után Edward lett 😊
 www.youtube.com/watch?v=KhbGSprvfbE
A feleségem indoka: Azért azt te is tudod, hogy… szóval EVH olyan a rock gitárban, mintha Manning, és Brady egy személy lenne.... Breesel 😊 )
Helmut Zimmer
Edward rendben van nálam is, bár én inkább Ritchie Blackmore játékán nőttem fel, Dio hangjával cizellálva.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Ilyen meccsek után még a születendő lányomnak is a Russel nevet adnám. Szerencsére az apja hülye Hox szurkoló, ő meg már 10 éves múlt. Megtanuljuk becsülni ezeket a kínlódós győzelmeket. Teher alatt nő a pálma, nekünk meg a szívinfarktus
garrett27
Gondolkodtam rajta, hogy a kisfiam Russell lesz, de végül némi egyeztetést követően a legnagyobb hősöm után Edward lett 😊

A feleségem indoka: Azért azt te is tudod, hogy… szóval EVH olyan a rock gitárban, mintha Manning, és Brady egy személy lenne.... Breesel 😊 )
több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Ilyen meccsek után még a születendő lányomnak is a Russel nevet adnám. Szerencsére az apja hülye Hox szurkoló, ő meg már 10 éves múlt. Megtanuljuk becsülni ezeket a kínlódós győzelmeket. Teher alatt nő a pálma, nekünk meg a szívinfarktus

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
#wilsonegyzseni
Helmut Zimmer
RW emberfeletti modban jatszik, de koszonjuk meg Bakernek es elkapoinak a 3 intet.

ST sz@r, passzvedelem sz@r (Lb, Safety, passrusher group sz@r), DC sz@r, OL sz@r.

RW nelkul a Cardinals-szal meccselnenk a csoportutolso helyert. Dissly IR btw?
undisputedly
Mayfield egy 2. éves rookie, a Browns meg nincs összerakva.
Kimondhatjuk idén a különbség, Wilson.
Helmut Zimmer
Halkan jegyzem meg, hogy Schotty egesz jol ratalalt a ritmusara.

Remelem kikap a Falcons ma es kiteszik Quinnt. Vissza johetne eloszor assistant HC/ D quality coachnak, aztan jovore DC-nek. 4 emberes rush nem mukodik de nem is mixeljul a blitzeket.

Safety sor tragya, az INT ellenere. A turnoverek nagyreszt szerencsen is mulnak, a ypg fontosabb, meg a benyelt yardok, elrontott szerelesek, mi pedig mindebben rosszak vagyunk. Ez a McD/TT kettos... hanyna toluk az ember. KJ is gyengen jatszik, nekinis
makja volt a vegen a felpattano labdaval, de egeszen addig amit futasban muvelt... Nem tiszta a jatek a vedelemben, mintha nem tudnak mit kell csinalni.

Mindenki mint a partravetett hal. Az idei szezon (es a csapatok minosegenek) nagy kritikaja, hogy igy is 5-1-el allunk.