Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 4 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 769 — Fantomas0429
Minden csapat vs mi csak Wilson a különbsèg. Èn szerettem a Legion of Boom ot szerintem mindenki de örülök egy kevèsbè hypolt stabild D nek is viszont ami most van az szomorú.
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
#wilsonegyzseni
Helmut Zimmer
RW emberfeletti modban jatszik, de koszonjuk meg Bakernek es elkapoinak a 3 intet.

ST sz@r, passzvedelem sz@r (Lb, Safety, passrusher group sz@r), DC sz@r, OL sz@r.

RW nelkul a Cardinals-szal meccselnenk a csoportutolso helyert. Dissly IR btw?
undisputedly
Mayfield egy 2. éves rookie, a Browns meg nincs összerakva.
Kimondhatjuk idén a különbség, Wilson.
több mint 4 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Ha eddig nem utáltak a szomszédok, akkor ezután a meccs után már nincsenek kétségeim.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
#wilsonegyzseni
Helmut Zimmer
RW emberfeletti modban jatszik, de koszonjuk meg Bakernek es elkapoinak a 3 intet.

ST sz@r, passzvedelem sz@r (Lb, Safety, passrusher group sz@r), DC sz@r, OL sz@r.

RW nelkul a Cardinals-szal meccselnenk a csoportutolso helyert. Dissly IR btw?
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
#wilsonegyzseni
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
ha valakit érdekelne 😊
 www.jofogas.hu/pest/Seattle_Seahawks___Marshawn_Lynch_mez_97138157.htm
Dávid Szabó
Ez a hirdetés pont olyan elkésett, mint egy Terdic Thompson szerelés.

több mint 4 éve
Dávid Szabó 5
ha valakit érdekelne 😊
 www.jofogas.hu/pest/Seattle_Seahawks___Marshawn_Lynch_mez_97138157.htm
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
Akkor Jakcpot time!

Kell a W, hogy elhiggyem, idén SB contenderek vagyunk!

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
20-14 a Barnaknak
undisputedly
Szóval azt mondod, hogy ezzel a fallal végigmegyünk a pályán, kb 15 snapből, 80 yardot?
Kétszer? 😀

Amúgy nyerünk. Ha 12-9-re, akkor annyira.
akdestroyer
Idegenbe megyunk egy feltuzelt roster ellen, ami amugy ligaelit talent, csak balfekek az edzok. 14-0 a masodik negyedben, felido elott 14-7, 20-7 a negyedik vegeig ahol szerzunk egy DK TD-t 😀

Amugy a sors ironiaja, hogy megint 3 emberunk hianyzik az OL-bol (ami amugy is sz@r), de Ifedi b+, a liga legszarabb OT-je, na o b+ mindig jatszik.
undisputedly
Te most important ability is availability. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
20-14 a Barnaknak
undisputedly
Szóval azt mondod, hogy ezzel a fallal végigmegyünk a pályán, kb 15 snapből, 80 yardot?
Kétszer? 😀

Amúgy nyerünk. Ha 12-9-re, akkor annyira.
akdestroyer
Idegenbe megyunk egy feltuzelt roster ellen, ami amugy ligaelit talent, csak balfekek az edzok. 14-0 a masodik negyedben, felido elott 14-7, 20-7 a negyedik vegeig ahol szerzunk egy DK TD-t 😀

Amugy a sors ironiaja, hogy megint 3 emberunk hianyzik az OL-bol (ami amugy is sz@r), de Ifedi b+, a liga legszarabb OT-je, na o b+ mindig jatszik.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 266 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
20-14 a Barnaknak
undisputedly
Szóval azt mondod, hogy ezzel a fallal végigmegyünk a pályán, kb 15 snapből, 80 yardot?
Kétszer? 😀

akdestroyer
A D már nem szerezhet labdát és TD-t? Az ST se? Amúgy a Browns támadófala kb olyan remek, mint a tietek, csak ott a QB nem nyomja MVP szinten, mint itt Mr. Ciara. Szóval a negatív hozzáállást hagyjátok rám és Bazzanira. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
20-14 a Barnaknak
undisputedly
Szóval azt mondod, hogy ezzel a fallal végigmegyünk a pályán, kb 15 snapből, 80 yardot?
Kétszer? 😀

Amúgy nyerünk. Ha 12-9-re, akkor annyira.
akdestroyer
azért múlt héten meg lett puhítva nektek Békör 😀

több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
20-14 a Barnaknak
undisputedly
Szóval azt mondod, hogy ezzel a fallal végigmegyünk a pályán, kb 15 snapből, 80 yardot?
Kétszer? 😀

Amúgy nyerünk. Ha 12-9-re, akkor annyira.

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
20-14 a Barnaknak
több mint 4 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Pocic IR... Szép lesz.
több mint 4 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Duane Brown és Fluker se játszik. Pocic kérdéses, ha ő se akkor hagyjuk, sok esély a W-re nincs....
braxa88
Így Újra összeállhat az Ifedi-Fant duo a fal két szélén 🙃
Egyébként Brown furcsa nekem mert már hetek ota szenved a sérüléssel viszont mindig végigtolta a meccseket erre most extra pihenőnapjaink voltak és pont most lesz bizonytalan a játéka én azért bizok benne hogy aktiv lesz már csak a falemberekcszámának limitáltsága miatt, hivatalosan még nem ruled out a státusza.
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
Duane Brown és Fluker se játszik. Pocic kérdéses, ha ő se akkor hagyjuk, sok esély a W-re nincs....
braxa88
Az Ifedi vs Myles Garrett párharc is legendásnak ígérkezik!

Majd csekkoljátok. 😀

több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Duane Brown és Fluker se játszik. Pocic kérdéses, ha ő se akkor hagyjuk, sok esély a W-re nincs....
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Ha egy lufit felfújnak, az előbb utóbb úgy is kipukkan.
Hacsak nem leeresztik.
És vajon még mi lehet ANNÁL is rosszabb?
A következő részben kiderül.

akdestroyer
kiégés

de a Wilson-féle nanobubis víz is mehetne bele

több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
Beszéljünk.

Én szeretem a vizuális dolgokat, úgyhogy gyorsan összeütöttem egy táblázatot. Jelmagyarázatot nem adok, szerintem egyértelmű. Lehet vitázni az egyes értékelésekkel, de úgy gondolom nagyjából fedi a valóságot.


Funfact: Ha egy grafikonon görbével ábrázoljátok a draft-success ratet, majd egy másik grafikonon az adott évi team-success ratet, és ezt két-három évvel eltolva egymásra teszitek, csodát fogtok látni.

10-12 között 4-5-5 normális embert sikerült húzni a csapatba (nem is akármilyeneket), ugyanez a szám 13-15 között 1-3-2.
Szerintem ennyi.
Annak is a fele már nem itt játszik.

A 2016-os draft is kabaré, (ha kivesszük a két kiváló védőfalembert), de a 2017-es évjáratot is csak a 7.körös random találatok húzzák ki a klozetból.
A 2018-as lehetne a fény az éjszakában, ha az elején nem balfaszkodunk ,de még így is korrekt.
2019 meg eddig Meh. De korai még ítéletet hozni.

De beszéljünk Helm felvetéséről is, azaz hogy a 2013 óta draftoltak közül, hányan kapták meg a 2. szerződésüket? (Csak komolyan vehető embert ér mondani!) Az elmúlt 7 évből kb 3?

több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Beszelunk az elmult 3 ev draftoljainak hozzaadott ertekerol? (  www.pro-football-reference.com/teams/sea/draft.htm#draft::none )

Engem az idei draft kifejezetten zavar. Mind a DE, mind a S pozicio need. Az 1. es 2. korunket ide lottuk, de annyira sem jok/egeszsegesek, hogy aktiv keretre tegyuk oket.

Szerk: A ket T-nk a 30. (Brown) es 46. (Ifedi) legjobb a 60 ertekelt T kozul. Ez a rangsor azt meri, hogy a snap utani 2,5 masodpercben kepesek-e megtartani az ellenfelet.

 twitter.com/SethWalder/status/1181605309799899139?s=20

A PFF-nel viszont Ifedi a liga legrosszab passblocking Tacklje 72/72. Adodoik a kerdes, megis miert nem probaljuk meg massal a posztot, ha mar "always compete"? Garrett orulhet..

 twitter.com/JohnPGilbertNFL/status/1181378109121208320?s=20

PC szerint ez IFedi legjobb jateka amit valaha latott tole XDXD NEM BIROM, MENTAL BREAKDOWN

 twitter.com/Joe_Fann/status/1182019586318712832?s=20

undisputedly
...én asszem már elmondtam a véleményem a témábanpont 2 hete...
ez ilyen.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Beszelunk az elmult 3 ev draftoljainak hozzaadott ertekerol? (  www.pro-football-reference.com/teams/sea/draft.htm#draft::none )

Engem az idei draft kifejezetten zavar. Mind a DE, mind a S pozicio need. Az 1. es 2. korunket ide lottuk, de annyira sem jok/egeszsegesek, hogy aktiv keretre tegyuk oket.

Szerk: A ket T-nk a 30. (Brown) es 46. (Ifedi) legjobb a 60 ertekelt T kozul. Ez a rangsor azt meri, hogy a snap utani 2,5 masodpercben kepesek-e megtartani az ellenfelet.

 twitter.com/SethWalder/status/1181605309799899139?s=20

A PFF-nel viszont Ifedi a liga legrosszab passblocking Tacklje 72/72. Adodoik a kerdes, megis miert nem probaljuk meg massal a posztot, ha mar "always compete"? Garrett orulhet..

 twitter.com/JohnPGilbertNFL/status/1181378109121208320?s=20

PC szerint ez IFedi legjobb jateka amit valaha latott tole XDXD NEM BIROM, MENTAL BREAKDOWN

 twitter.com/Joe_Fann/status/1182019586318712832?s=20

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Spoiler...


2020. február 2., vasárnap amikor a Patriots megnyeri a Super Bowlt, a képregény megjelenik nyomtatott formában is. Hatalmas siker lesz. Akdestroyer szerződés köt a DC universum elnökével. Megszületik a új superhős: Pete The Grey-headed Seahawk.

Amúgy megint zseniálisat alkottál. Gratula.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Köszi, mindig feldobod a napot 😀

több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
Ha egy lufit felfújnak, az előbb utóbb úgy is kipukkan.
Hacsak nem leeresztik.
És vajon még mi lehet ANNÁL is rosszabb?
A következő részben kiderül.