Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Előszedhetjük amúgy a Wilson top3 kérdést?
(Az.)
akdestroyer
most szerintem top.Wilson Mahomes külön liga ebben a pillanatban. Brees out. Szerintem ma Wilsonra a legnehezebb felkészülni, úgy tudod kiszedni, ha lelövöd.
Schottenheimerrel láthatóan alakul valami.Dissley steal
Helmut Zimmer
Hogy lövöd le ha nem találod el😆 hipp-hopp eltünik felbukkan és bààm már ereszti el a tojáslabdát tökéletesen. Ez az Ő szuperereje. A ligában senki nem képes erre. Caroll edző ezért se agyal az O falon mert csak zavarná az erőt ha meg is védenék. 😃

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
Előszedhetjük amúgy a Wilson top3 kérdést?
(Az.)
akdestroyer
most szerintem top.Wilson Mahomes külön liga ebben a pillanatban. Brees out. Szerintem ma Wilsonra a legnehezebb felkészülni, úgy tudod kiszedni, ha lelövöd.
Schottenheimerrel láthatóan alakul valami.Dissley steal
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerk: Ez a csapat olyan, mint a Green Bay volt evekig. Vedd ki a QB-t es liga also harmada. RW-vel viszont contender.
undisputedly
Vagy az Indy Manning utolsó éveiben és Luck idején.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Előszedhetjük amúgy a Wilson top3 kérdést?
(Az.)
akdestroyer
Top2. Mahomes van egyedeul vele egy szinten, de o ugye Reid mellett jatszik, aki segiti az erossegeire szabott jatekokkal, mi meg a PC/JS fele, "fussunk az elso 2 downon Russellel a center mogott is" elvet alkalmazzuk.

Amugy az idei 1. es 2. koros vedoink egyarant inaktivak voltak ma, pedig Blair (S) es Collier (DE) is elferne a csapatban. Reed remeljuk ihletett formaban ter vissza az eltiltasbol. Ez a vedelem kozel sem gamechanger. Clowney amugy a statboxot nem robbantja szet, de szerintem eddig nagyon hasznosan es jol jatszik (red zone fumble ma is). TT-nek most makja volt, de nem kellene eroltetni.

Dissley pedig a liga legjobb TE-je lesz a szezon vegere.

Szerk: Ez a csapat olyan, mint a Green Bay volt evekig. Vedd ki a QB-t es liga also harmada. RW-vel viszont contender.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Előszedhetjük amúgy a Wilson top3 kérdést?
(Az.)

több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Állítólag a kardiológia ma már nem fogad több Seahawks drukkert.

Szokásomtól eltérően nem bírtam élőben nézni. 0-6 után, látva Donaldék rombolását, megnéztem a végeredményt, így nagyjából most csak a náthából kell kijönnöm.
Wilson tényleg zseni, Thompsonnak meg ünnepélyesen megbocsátottam. Az az int az nem mindennapi volt.

Nekem most fáj igazán a Saints elleni hazai zakó, .
garrett27
Emlékszel Brian Russellre? Na Thompson nála rosszabb!
Helmut Zimmer
pont ezt mondtam az 1. meccs után 😀
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Seattle Seahawks - NFL - Csapatfórumok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Blair inaktív, Hill visszament padozni, Amadi meg gunnerkedik és cserenickel

Szerkesztette: braxa88
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jó lesz a Seahawks, de nem tudjátok tartani se Fowlert, se Kuppot. 28-24 a Kosoknak. Ennél többet nem tudok tenni értetek. 😉
iktriad
Szívesen. 😉
több mint 4 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Igazából a Seahawks defense tartotta meccsben a Rams-et. Az az elkapás és az INT is szép volt. Legatron meg.....áh, hagyjuk is.
Jó ez a Seahawks, szoros lesz a divízió, remélhetőleg azért 2 csapat bejut innen a PO-ba.
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
Állítólag a kardiológia ma már nem fogad több Seahawks drukkert.

Szokásomtól eltérően nem bírtam élőben nézni. 0-6 után, látva Donaldék rombolását, megnéztem a végeredményt, így nagyjából most csak a náthából kell kijönnöm.
Wilson tényleg zseni, Thompsonnak meg ünnepélyesen megbocsátottam. Az az int az nem mindennapi volt.

Nekem most fáj igazán a Saints elleni hazai zakó, .
garrett27
Emlékszel Brian Russellre? Na Thompson nála rosszabb!
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 338 — Invisible man
INT-n kívűl megint botrány volt. Kedvencem mikor a szembe futó Everetten ugy akart tacklet csinálni hogy eléfekszik, Everett meg simán átlépte és futott tovább.
braxa88
Hát azon az összefoglalót nézve én is jót röhögtem.

Amikor eljöttem munkába akkor rúgta be a Rams a field goalt és lett 5 pont oda. Nem vágott nagyon az ideg, hogy nem láttam élőben a fordítást...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Wilson tényleg zseni, Thompsonnak meg ünnepélyesen megbocsátottam. Az az int az nem mindennapi volt.


garrett27
INT-n kívűl megint botrány volt. Kedvencem mikor a szembe futó Everetten ugy akart tacklet csinálni hogy eléfekszik, Everett meg simán átlépte és futott tovább.
Kendrikset nem értem hova erőltetik, még mindig nem tetszik a sok base felállás, Jamar Taylor megoldja a nickelben.
A sok missed tackle felkúr, de ezektől függetlenül tetszett a defense.
több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Állítólag a kardiológia ma már nem fogad több Seahawks drukkert.

Szokásomtól eltérően nem bírtam élőben nézni. 0-6 után, látva Donaldék rombolását, megnéztem a végeredményt, így nagyjából most csak a náthából kell kijönnöm.
Wilson tényleg zseni, Thompsonnak meg ünnepélyesen megbocsátottam. Az az int az nem mindennapi volt.

Nekem most fáj igazán a Saints elleni hazai zakó, .

Szerkesztette: garrett27

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
A matematikusok az ESPN-nel kiszamoltak, hogy 6% esely volt erre a sikeres elkapasra. Az osszes csapat osszes elkapasa kozul az elmult ket evben, ennek volt a legkisebb valoszinusege:

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
 twitter.com/DangeRussWilson/status/1179971829726769155?s=20



Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
Csak az osszefoglalot meg a statokat neztem. Nekem az tunt fel -es nem csak ezen a meccsen- hogy a 3&1 szitukat rendre nem oldjuk meg.

Tegnap sajat erobol ha jol neztem, csak egy volt meg, a tobbi rontott volt, vagy a Rams segitett be. Ez miert lehet?

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
Érdemes lenne lassan beszélni arról, hogy miért van ennyi elrontott szerelés a csapatban. Meccsek óta nézem...és a "ligaelit LB sor" meccsek óta rengeteg szerelésről csúszik le.... (amúgy a DB-k is).
Kenndricksnél ez nem volt akkora meglepetés, de mára eljutottunk oda, hogy Wagner is bele-belehibáz.
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
húbasszameg!
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
Russell Wilson egy kib@szott zseni!
Helmut Zimmer
Jó reggelt! 😉 😛
dande
majd, ha elindul a kibaszott számítóközpont, addig csak "reggelt"...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Russell Wilson egy kib@szott zseni!
Helmut Zimmer
Jó reggelt! 😉 😛
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
Russell Wilson egy kib@szott zseni!
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 twitter.com/WoodJustRuff/status/1173726134703443969?s=20
akdestroyer
Patrick Mahomes the kid in the back 😀

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 939 — Csodabogár
Osztom undiék véleményét, szoros meccset és L-t várok.
Az a 20-28-as tipp annyira tetszik, hogy lopom is!
De persze ugyanúgy megnyerhetjük mi is, szóval hajrá! Én leszek este!

Update: Nem, bazdmeg, meggondoltam magam. Nyerünk! 28-20 ide! Valahogy most érzem.
Goff lemegy kutyába, ha a rádiócsend alatt folyamatosan megvariáljuk a védelmi sémát. Ezt külön nézni fogom!

akdestroyer
na, beütött a herbál időközben? 😀

több mint 4 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
24-21 ide 😮
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
 twitter.com/WoodJustRuff/status/1173726134703443969?s=20

több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Osztom undiék véleményét, szoros meccset és L-t várok.
Az a 20-28-as tipp annyira tetszik, hogy lopom is!
De persze ugyanúgy megnyerhetjük mi is, szóval hajrá! Én leszek este!

Update: Nem, bazdmeg, meggondoltam magam. Nyerünk! 28-20 ide! Valahogy most érzem.
Goff lemegy kutyába, ha a rádiócsend alatt folyamatosan megvariáljuk a védelmi sémát. Ezt külön nézni fogom!


Szerkesztette: akdestroyer