Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
Ha egy lufit felfújnak, az előbb utóbb úgy is kipukkan.
Hacsak nem leeresztik.
És vajon még mi lehet ANNÁL is rosszabb?
A következő részben kiderül.

több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Felmegyek hozzád szerdába délben,
Csókolom, megnézem anyád mit főz ebédre,
Ez még él!

KÉPREGÉNYT!
FEGYVERBE!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Fluker sérülésével valszeg Jamarco Jones kezd vasárnap
#73 RG

 twitter.com/Cyoplasm/status/1182140831441928193

 twitter.com/Cyoplasm/status/1182141427871993857

 twitter.com/Cyoplasm/status/1182141866013147136
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Képregényt!!!!!
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/70645450_928865130821898_5973929688175903561_n.jpg?stp=c240.0.720.720a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=9cbb1BV0ZuYQ7kNvgEBceS5&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYB37N0DuhAUlwZEJJZt6RxCJHhgVuTDNf8XyKwSLkFOQQ&oe=664F4D9B
NFL on Instagram: "Russ, we hear you making your case for MVP loud and clear! 🗣"
212K likes, 1,912 comments - nfl on October 9, 2019: "Russ, we hear you making your case for MVP loud and clear! 🗣".


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egyetértek a top 5 run D-vel, ha lesz képregény :d

több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
PFF top 5 vedo es tamado jatekos a Rams ellen. Jol szemlelteti, hogy iden az Offense viszi elore a csapatot es a D meg csak keresi onmagat. Offense oldalon a legjobb 5 jatekosunk atlagban 83/100 pontot kapott, mig ugyanez vedo oldalon 75/100. A runstopper Al Woods es Poona a top3-ban, jelezve, hogy foleg itt voltunk jok (jelenleg ypg tekinteteben top5 futaselleni vedelmunk van, habar korai meg ezeket a szamokat nezni).
 twitter.com/PFF/status/1180268117039226886?s=20
 twitter.com/PFF/status/1180177518588039168?s=20

Szerk: Unatkozott Dissly es megosztotta a filozofiai fejtegeteseit:
 twitter.com/bcondotta/status/1181757505631731713?s=20
undisputedly
Szerintem téged érdekelni fog, és azt várom, hogy mi is átrendezzük a sorokat. Egy régi cikk, egy régi kedves ismerősről.
 bleacherreport.com/articles/181634-who-is-raiders-defensive-coordinator-john-marshall
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Szolgálati közlemény: Heti képregényünk elmarad, bye weeken vagyok. 😊
akdestroyer

Azt hiszed megtehete?
Ez már túlnőtt rajtad. 😀
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
A runstopper Al Woods es Poona a top3-ban, jelezve, hogy foleg itt voltunk jok (jelenleg ypg tekinteteben top5 futaselleni vedelmunk van, habar korai meg ezeket a szamokat nezni).
undisputedly
Erre a statisztikára gondolt a sporttárs.

Kicsit csapatunk a 6. helyen, de kicsit csalóka a kép.
-A NE még nem találkozott releváns O#-el (Jets, Bills, Dolphins nem az!). Bár elég elit a védelmük, de főleg passz ellen, futás ellen nem top 2, inkább 5-10 között, a szezon végén kb ide fog beállni.
- A Buccaneers első helye sem reális, csak jelenleg sokkal egyszerűbb szétpasszolni őket.

Az alapszakasz végén az Eagles-Bears-49ers-Bills négyest várom a top 5-be, magunk mellé.
akdestroyer
Ha megnezed, a te kepeden egyes csapatok meg csak 3 meccset jatszottak 😀
5. het utan a 4. legobbak vagyunk ypg tekinteteben 😉
undisputedly
Ja akkor sry, nem figyeltem. 😀

Bold: Reed érkeztével top2 leszünk futás ellen az év végén y/g mutatóban.
Egy biztos: Ha Carroll filozófiája nem is a legmodernebb (azaz öld a futást, és fuss), de legalább maradéktalanul meg tudja valósítani. 😊

Szolgálati közlemény: Heti képregényünk elmarad, bye weeken vagyok. 😊

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
A runstopper Al Woods es Poona a top3-ban, jelezve, hogy foleg itt voltunk jok (jelenleg ypg tekinteteben top5 futaselleni vedelmunk van, habar korai meg ezeket a szamokat nezni).
undisputedly
Erre a statisztikára gondolt a sporttárs.

Kicsit csapatunk a 6. helyen, de kicsit csalóka a kép.
-A NE még nem találkozott releváns O#-el (Jets, Bills, Dolphins nem az!). Bár elég elit a védelmük, de főleg passz ellen, futás ellen nem top 2, inkább 5-10 között, a szezon végén kb ide fog beállni.
- A Buccaneers első helye sem reális, csak jelenleg sokkal egyszerűbb szétpasszolni őket.

Az alapszakasz végén az Eagles-Bears-49ers-Bills négyest várom a top 5-be, magunk mellé.
akdestroyer
Ha megnezed, a te kepeden egyes csapatok meg csak 3 meccset jatszottak 😀
5. het utan a 4. legobbak vagyunk ypg tekinteteben 😉

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
A runstopper Al Woods es Poona a top3-ban, jelezve, hogy foleg itt voltunk jok (jelenleg ypg tekinteteben top5 futaselleni vedelmunk van, habar korai meg ezeket a szamokat nezni).
undisputedly
Erre a statisztikára gondolt a sporttárs.

Kicsit csapatunk a 6. helyen, de kicsit csalóka a kép.
-A NE még nem találkozott releváns O#-el (Jets, Bills, Dolphins nem az!). Bár elég elit a védelmük, de főleg passz ellen, futás ellen nem top 2, inkább 5-10 között, a szezon végén kb ide fog beállni.
- A Buccaneers első helye sem reális, csak jelenleg sokkal egyszerűbb szétpasszolni őket.

Az alapszakasz végén az Eagles-Bears-49ers-Bills négyest várom a top 5-be, magunk mellé.

több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
PFF top 5 vedo es tamado jatekos a Rams ellen. Jol szemlelteti, hogy iden az Offense viszi elore a csapatot es a D meg csak keresi onmagat. Offense oldalon a legjobb 5 jatekosunk atlagban 83/100 pontot kapott, mig ugyanez vedo oldalon 75/100. A runstopper Al Woods es Poona a top3-ban, jelezve, hogy foleg itt voltunk jok (jelenleg ypg tekinteteben top5 futaselleni vedelmunk van, habar korai meg ezeket a szamokat nezni).
 twitter.com/PFF/status/1180268117039226886?s=20
 twitter.com/PFF/status/1180177518588039168?s=20

Szerk: Unatkozott Dissly es megosztotta a filozofiai fejtegeteseit:
 twitter.com/bcondotta/status/1181757505631731713?s=20
undisputedly
Köszi öreg! 😊
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
PFF top 5 vedo es tamado jatekos a Rams ellen. Jol szemlelteti, hogy iden az Offense viszi elore a csapatot es a D meg csak keresi onmagat. Offense oldalon a legjobb 5 jatekosunk atlagban 83/100 pontot kapott, mig ugyanez vedo oldalon 75/100. A runstopper Al Woods es Poona a top3-ban, jelezve, hogy foleg itt voltunk jok (jelenleg ypg tekinteteben top5 futaselleni vedelmunk van, habar korai meg ezeket a szamokat nezni).
 twitter.com/PFF/status/1180268117039226886?s=20
 twitter.com/PFF/status/1180177518588039168?s=20

Szerk: Unatkozott Dissly es megosztotta a filozofiai fejtegeteseit:
 twitter.com/bcondotta/status/1181757505631731713?s=20

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Segítsetek, alkotói válságba kerültem!
Ha Marty Pete, Doki John, Biff Belicsek, Jennifer Russell, Finkle meg Einhorn...
Akkor kicsoda a történetben Marty anyja, Loréjn a bálból? Ha ez nincs meg, nem lesz folytatás.
Ötleteket kérek!
akdestroyer
Hochuli


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 769 — Fantomas0429
Sziasztok. Szerintetek tènyleg van esèlye Wilsonnak az MVP cimre ugy hogy nem lesz annyi passzolt yardja mint Mhomesnak?
Mit gondoltok vagy gondoktok bármit is a Tom Cable fèle raider o-line rol es a Dan Quinn fèle Falcons vèdelemrol?
Èn se csîpem Cablet es örülök hogy nincs a Dan Quinn kèrdès pedig azèrt mert mostanába itt sokan vissza várják es a Falcons vèdelme nem tul pofas.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
LOL

 twitter.com/DangeRussWilson/status/1181593198990221312?s=20
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
...és amire minden Hawks fan évek óta várt...

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ymaxiy4uk8sntuibs0ot
Offensive player rankings, Week 6: Russell Wilson is new No. 1
David Carr examines the three biggest coverage dictators in the NFL right now. Plus, there's a new No. 1 in his ranking of the top 15 offensive players.
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Szerintem a Seattle Seahawks igazi metafórája a Millenium Falcon a Birodalom visszavágból… Tudjuk, hogy a leggyorsabb hajó, de valami mindig elromlik... 😊
Helmut Zimmer
Vagy a Titanic. A csodájára jártak '12-ben, aztán mégis egy éjszaka alatt elsüllyedt.
akdestroyer
az. egyszezonoscsoda
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Szerintem a Seattle Seahawks igazi metafórája a Millenium Falcon a Birodalom visszavágból… Tudjuk, hogy a leggyorsabb hajó, de valami mindig elromlik... 😊
Helmut Zimmer
Vagy a Titanic. A csodájára jártak '12-ben, aztán mégis egy éjszaka alatt elsüllyedt.
akdestroyer
😊
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
Szerintem a Seattle Seahawks igazi metafórája a Millenium Falcon a Birodalom visszavágból… Tudjuk, hogy a leggyorsabb hajó, de valami mindig elromlik... 😊
Helmut Zimmer
Vagy a Titanic. A csodájára jártak '12-ben, aztán mégis egy éjszaka alatt elsüllyedt.

több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 www.fieldgulls.com/2019/10/8/20903773/all-22-film-breakdown-seattle-seahawks-rams-week-5-russell-wilson-poona-ford-chris-carson

még a rams meccs fontos playei
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Segítsetek, alkotói válságba kerültem!
Ha Marty Pete, Doki John, Biff Belicsek, Jennifer Russell, Finkle meg Einhorn...
Akkor kicsoda a történetben Marty anyja, Loréjn a bálból? Ha ez nincs meg, nem lesz folytatás.
Ötleteket kérek!
akdestroyer
Szerintem a Seattle Seahawks igazi metafórája a Millenium Falcon a Birodalom visszavágból… Tudjuk, hogy a leggyorsabb hajó, de valami mindig elromlik... 😊
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
Segítsetek, alkotói válságba kerültem!
Ha Marty Pete, Doki John, Biff Belicsek, Jennifer Russell, Finkle meg Einhorn...
Akkor kicsoda a történetben Marty anyja, Loréjn a bálból? Ha ez nincs meg, nem lesz folytatás.
Ötleteket kérek!

több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
@ak

Csinalhatnal Star Wars kepregenyt is 😀 Obi-wan/Reed, maga az egyetlen remenyunk!

Szerk: PC amugy tegnap azt mondta, hogy szerinte a szezon kovetkezo harmadaban beindul a passrush, mert most mar lattak eleget ahhoz, hogy tudjak min kell valtoztatni. Ebben meg bizhatunk.
undisputedly
4-3 flat transformation/ bear a'la John Marshall. Szegény Marshall 3 sora van a wikiben, azt korunk egyik legnagyobb hatású koordinátora, kb 5-6 csapat felfedezte újra.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
@ak

Csinalhatnal Star Wars kepregenyt is 😀 Obi-wan/Reed, maga az egyetlen remenyunk!

Szerk: PC amugy tegnap azt mondta, hogy szerinte a szezon kovetkezo harmadaban beindul a passrush, mert most mar lattak eleget ahhoz, hogy tudjak min kell valtoztatni. Ebben meg bizhatunk.

Szerkesztette: undisputedly