Seattle Seahawks
62 feliratkozó
1 hónapja
Elég sok ND-meccset láttam, Love unikális a classban.Az idei NFL draft-nak nincs nagy vibeja. Elso koros pickunkre tipp? Szerintem futo lesz.Én legjobban CB, EDGE vagy lecserének örülnék. Futó is magyarázható, de én nem vagyok annyira elájulva egyik prospecttől sem ezen a a poszton.
undisputedly
Sebii
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
1 hónapja
Az idei NFL draft-nak nincs nagy vibeja. Elso koros pickunkre tipp? Szerintem futo lesz.Én legjobban CB, EDGE vagy lecserének örülnék. Futó is magyarázható, de én nem vagyok annyira elájulva egyik prospecttől sem ezen a a poszton.
undisputedly
1 hónapja
Az idei NFL draft-nak nincs nagy vibeja. Elso koros pickunkre tipp? Szerintem futo lesz.
2 hónapja
Olvastam egy olyan cikket ahol Breece Hall futoert fevettuk a kapcsolatot a Jetsel.Adnam foleg hogy 24 eves atlag feletti teljesitmenyt nyujto jatekosrol van szo es a drafton Love utan eleg nagy szakadek van futokba.
2 hónapja
Milroenak jó a lába, jó a karja, jó a testfelépítése. Abban gyenge, ami fejleszthető (pontosság, olvasás, zsebben nyomás érzékelése). Előszezonban talán meglátjuk, hogy hogyan reagált a képzésre, de nem valószínű, hogy kész van.A szezonban harmadik qb szintű lehetőséget kapott az első csapattal, azaz nem sokat. Meki azt nyilatkozta, hogy van (jellemzően RPO) csomag Milroera szabva, de SamD tündöklésével ezek elsikkadtak.
Az ő szemszögéből parádés helyen van, mert jó környezetben fejlődhet (Darnoldon is látszik, hogy mennyire kedvező). Darnold szerződése miatt a 2026-os szezon biztosan az övé, nyugodtan fejlődhet Milroe. 1 év múlva merülhet fel reálisan az a kérdés, hogy mi legyen vele.
Szerkesztette: peet_24
2 hónapja
Aaron Rodgers 3 évig padozott Favre mögött.Akár O# séma váltásként idővel kaphat több szerepet. A sérülések is ott vannak,nem baj ha egy jó írányító hadrafogható.Ha tényleg korszakos zseni,akkor nem hinném,hogy elengednék . Akkor inkább 3 év múlva még SD-ból ki lehet hozni egy RW "közeli" cserét.
Szerkesztette: Zman77
2 hónapja
Azon gondolkoztam ma, hogyha Darnold folytatja ezt a jo teljesitmenyt evekig, mi lesz Milroe-val?Sajnos ilyen ez a popszakma. A csapatoknak a célja a győzelem és nem pedig a fiatal tehetségek kinevelése. Ha Darnold jól játszik, akkor Milroe szerződése majd szépen kifut, vagy valami kétségbeesett csapat cserél érte.
Felre ne ertsetek en nagyon megszerettem Darnoldot, sztem egy jo iranyito es orulnek ha tenyleg ezt a teljesitmeny hozna minimum amit letett az elmult 2 evben.
De ott van egy fiatal tehetseg aki labon is nagy fegyver lehet.
Kivancsi lennek ti mit gondoltok a jovojerol?
balint74
Szerkesztette: Sebii
2 hónapja
Azon gondolkoztam ma, hogyha Darnold folytatja ezt a jo teljesitmenyt evekig, mi lesz Milroe-val?Felre ne ertsetek en nagyon megszerettem Darnoldot, sztem egy jo iranyito es orulnek ha tenyleg ezt a teljesitmeny hozna minimum amit letett az elmult 2 evben.
De ott van egy fiatal tehetseg aki labon is nagy fegyver lehet.
Kivancsi lennek ti mit gondoltok a jovojerol?
2 hónapja
Dexter Lawrence?
Dagobert bácsi
Murphy, a cap és a drafttőke kárára menne a dolog. Egyszerűen nincs ennyi upside benne.Dexter Leo legjobb baratja kb. (ide repultek a PO menetelesre is, hogy eloben szurkoljanak), szoval biztosan felmerul a kerdes, de nekunk nem 1tech DT-re van szuksegunk szerintem, hanem edge-re aki a szeleken kepes nyomast gyakorolni. Nyilvan egy elit 1 tech mindenhova elfer, de kifejezetten nem ott van a gyengepont a vedelemben. Amugy iden a legkivancsibb Rylie Mills-re leszek, hogy 3 techbol sikerul-e jelentos szamokat hoznia most, hogy egeszseges. Az a bullrush a dontoben nagyon ott volt.
peet_24
2 hónapja
Murphy, a cap és a drafttőke kárára menne a dolog. Egyszerűen nincs ennyi upside benne.
2 hónapja
Dagobert bácsi
329
Dexter Lawrence?
2 hónapja
Érkeztem egy újabb mock draftal ha én lennék Mcdonald-ék helyébe.Szerintem ez így baszó lenne , de kétlem hogy eltudnánk ezek közül a játekosok közül kapni mindenkit.
49. Chris Johnson (CB, San Diego State) Ez egy nagyszerű húzás a második kör közepén. Johnson egy fizikális, 4.40-es sebességű cornerback, aki remekül illik a Seahawks hagyományosan zónázó vagy "Cover 3" sémájába.
64. Anthony Hill Jr. (LB, Texas) Sokak szerint Hill az egyik legrobbanékonyabb linebacker az idei class-ban. A Texasban mutatott játéka alapján egy igazi "sideline-to-sideline" védő, aki a pass rush-hoz is hozzá tud tenni. Ha ő a második kör végéig elérhető, az hatalmas lopás (mivel sokan az 50 környékére várják).
82. Mike Washington Jr. (RB, Arkansas)
Egy brutálisan erős, "downhill" futó. Seattle-ben mindig szerették a kemény, fizikális futókat (mint anno Marshawn Lynch vagy Kenneth Walker III). Washington tökéletes kiegészítője lehet a támadósornak, különösen rövid távolságú szituációkban.
96. Jalon Kilgore (S, South Carolina) Kilgore egy sokoldalú safety/nickel hibrid. Az SEC-ben edződött, nagyon intelligens játékos, aki a slotban is megállja a helyét.
188. Matt Gulbin (IOL, Michigan State) A draft egyik legnagyobb értéke ezen a ponton. Gulbin volt az egyik legmagasabbra értékelt center az egyetemi bajnokságban (PFF adatok alapján). A 6. körben egy ilyen szintű falembert találni, aki ráadásul csapatkapitányi alkat, ritka nagy szerencse.
2 hónapja
Mi leszunk iden a HBO altal gyartott Hard Knocks-ban. Kapunk egy erdekes betekintest az edzotaborba. Nagyon el vagyunk kenyeztetve 😀Hol tudom majd ezt nezni?
undisputedly
balint74
2 hónapja
HBO MAX streamingenMi leszunk iden a HBO altal gyartott Hard Knocks-ban. Kapunk egy erdekes betekintest az edzotaborba. Nagyon el vagyunk kenyeztetve 😀Hol tudom majd ezt nezni?
undisputedly
balint74
2 hónapja
Mi leszunk iden a HBO altal gyartott Hard Knocks-ban. Kapunk egy erdekes betekintest az edzotaborba. Nagyon el vagyunk kenyeztetve 😀Hol tudom majd ezt nezni?
undisputedly
2 hónapja
Mi leszunk iden a HBO altal gyartott Hard Knocks-ban. Kapunk egy erdekes betekintest az edzotaborba. Nagyon el vagyunk kenyeztetve 😀
2 hónapja
CBS jatek a foedzokkel, felismerik-e egy-egy allitas alapjan az edzotarsukat. Mike is reszese volt.Imadom ezt a palit!
Az utolso kerdes Seahawks-hoz kotodik: | Melyik jelenlegi edzonek van a legjobb gyozelmi mutatoja? Mike Macdonald a helyes valasz, a tobbi edzo el is talalja. O erre szerenyen csak annyit mond, hogy nem eleg nagy a minta meg 😀 |
Putting NFL head coaches on the spot 🔥 @AKinkhabwala pic.twitter.com/M0IRAensJR
— NFL on CBS 🏈 (@NFLonCBS) March 29, 2026
undisputedly
2 hónapja
CBS jatek a foedzokkel, felismerik-e egy-egy allitas alapjan az edzotarsukat. Mike is reszese volt.Az utolso kerdes Seahawks-hoz kotodik: | Melyik jelenlegi edzonek van a legjobb gyozelmi mutatoja? Mike Macdonald a helyes valasz, a tobbi edzo el is talalja. O erre szerenyen csak annyit mond, hogy nem eleg nagy a minta meg 😀 |
Putting NFL head coaches on the spot 🔥 @AKinkhabwala pic.twitter.com/M0IRAensJR
— NFL on CBS 🏈 (@NFLonCBS) March 29, 2026
2 hónapja

Mint fan, meg sosem voltam ennnyire "boldog" hosszabbitastol. JSN jateka nekem a vizualisan legjobb szorakozas prime Lynch ota, de elmenyre meg ot is veri:
1. JSN
2. Lynch
3. Baldwin/Tate
2 hónapja
Fúúú, Schneider sem szarral gurigázikCsapat szempontjából zseniális szerződés lett összerakva, és JSN sem bánkódik. WIN-WIN deal.
peet_24
Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
2 hónapja
Fúúú, Schneider sem szarral gurigázik
2 hónapja
Horton sérülése szar lehet...
2 hónapja
Közben Bobo is kapott egy hosszabbítást, 2 év $5.5mMármint tölünk, amit matchelnetek kellett, hogy itt maradjon. 😀
12seattle
2 hónapja
Közben Bobo is kapott egy hosszabbítást, 2 év $5.5m
2 hónapja
Bobo is itt marad.The Seahawks are matching Jacksonville’s multi-year offer to retain Jake Bobo.#MoreBobo in Seattle. https://t.co/RwhCg8GZqq
— Field Yates (@FieldYates) March 23, 2026