Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Én szerződéses kérdésekben nem vagyok elég kompetens.

Viszont! Holnap jön az Arizona!
Mit várok a meccstől:
W, de a nem az easy win, hanem a must win fajta.

Ha netalántán kikapunk akkor idén mind megyünk a lecsóba, és ami a rosszhír, hogy akármennyire is gyengének tűnkik a csoportrivális, ellenük mindig sün kell sz*rni a győzelemért. Tavaly két szoros meccsen 1-1 sikerült, azóta ellenfelünk nem gyengült számottevően, mi igen 😀

Illetve ott van még a QB kérdés. Láttuk, hogy a Billsnek/Brownsnak mekkora lökést adott Allen/Mayfield, csak reménykedhetünk hogy Rosen megérkezése nem vált ki valami hasonlót a pintyekből, mert akkor nagyon meleg lesz a pite. Azt már csak zárójelben jegyzem meg, hogy az új QBt nem fogjuk tudni kivideózni, ez majd extra kihívás lesz a védelem számára.

Pedig ha mélyebbre nézünk, (legalábbis papíron) nincs félnivalónk: A védelmük várhatóan nem fog nagyobb ellenállást kifejteni mint a Dallasi, szóval én arra számítok, hogy haladni azért tudunk majd, a másik oldalon pedig a D# vs. Mike McCoy csata szintén lefutottnak tűnik, a QB kérdés viszont lóg a levegőben, és engem nagyon zavar, de ennek ellnére nyerni kéne.
Dehát a Bills-Vikings/Saints-Buccaneers óta én már semmin se lepődök meg.

Pro tipp: szoros meccs, kevés pont, pár sérülés, és sok kínlódás minden egyes yardért...
21-19 ide.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ok, tenyleg van az a mennyisegu hurraoptimizmus ami mar sok 😀
undisputedly
Na most miért? Csak azért, mert amikor a Rams hulla gyenge csapat volt, akkor is stabilan volt egy meccs, amelyen szétszívatták Wilsont, most pedig már támadni is tudnak? 😀

Jó, az általában otthon volt, az is tény persze

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ok, tenyleg van az a mennyisegu hurraoptimizmus ami mar sok 😀
több mint 5 éve
peet_24 Seattle Seahawks 258
"GO Hawks ( mert csak a pozitív gondolkozás és remény vissz előre !!!!!)" - és csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot.

"A Chancellor contractot még nyögni fogjuk egy darabig" - na ezért nem kapott ET nagy zsét, nem akartak ugyanebbe a hibába esni. Szerintem jövőre már nem lesz itt. A megromlott kapcsolat miatt, ha lesz más jelentkező, el fog menni. Végtelenül fog hiányozni a játéka, de ha ennyire menni akar, akkor értelmetlen ideláncolni.
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Ha már szóba került a cap, jelenleg 30m fölött állunk dead moneyval. Az azért baráti.
A jelentősebb tételek:
Kam: 9,5m
Bennett: 5m
Lane: 2,5m
Sherman: 2,2m
Curse: 1,8m
Rubin: 1,5m
McDowell: 1,5m
Johnson: 1m
Ryan/Avril/Maxwell 1,5m

A Chancellor contractot még nyögni fogjuk egy darabig.
akdestroyer
jövőre hálistennek ezek kimennek csak Kam szerződését cipeljük még évekig 😀 mondjuk kelleni is a fog pénz ET és KJ újraigazolásához (remélem mindkettővel megegyezünk)
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Azt olvastátok amúgy, hogy Dontea Johnson elküldtük? 😀 igaz hogy IR-re került valami kis sérülés miatt még keretszűkítésnél de eredetileg kezdő CB-nek igazoltuk, egy újabb fantasztikus FA igazolás volt 😀
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Ha már szóba került a cap, jelenleg 30m fölött állunk dead moneyval. Az azért baráti.
A jelentősebb tételek:
Kam: 9,5m
Bennett: 5m
Lane: 2,5m
Sherman: 2,2m
Curse: 1,8m
Rubin: 1,5m
McDowell: 1,5m
Johnson: 1m
Ryan/Avril/Maxwell 1,5m

A Chancellor contractot még nyögni fogjuk egy darabig.

több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Hat kivancsi leszek a mi vedelmunk képes lesz e megállitani ezt a támadoszörnyet😃illetve az esetleges pontháboru se nekunk kedvezne

Ui. Kár volt bent hagyni a a vikes vedelmet fantasyba😶
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Csak bennem merült fel a gyanu, hogy helmut uncsizik a virágzó völgyben és bundi csupán egy hekkelés...? 😊
peach
Bár Helmnek volt már pár személyazonossága, (csak én kétszer is házhoz mentem a lószerszámért, utólag is köszi!), de nemtudom... Ennél ő szerintem sokkal intelektüellebb, mintsemhogy ennyire fullba tolja a kretént.

Szóval szerintem nincs hekk, amúgy is, mi minden új szurkolót befogadunk, bundi majd itt megtanul mindent amire szüksége lehet. 😉

Ui: Számomra az volt a mélypont amikor rájöttem (magamtól), hogy ő és TGA ugyanaz a személy. Kellett hozzá vagy másfél év. Na arra aludnom kellett párat. 😊
akdestroyer
Holy diver szopacs nem Te voltál?
diverdoc
...nem de rendkívül jót röhögtem... a feltételezésen. Annak meg örülni kell, hogy van optimista lendület az oldalon 😊

De hogy ne hiányozzak annyira felidézem azt a HSzem 3 évvel ezelőttről. amiért minden Seattle szurkoló örökre a szívébe zárt... 😊
Aki keres tudja, hogy melyik az a nagyon magányos hely, ahol megtalál... 😉

nekem kell egy Helmut szótár. komolyan a hszeinek több mint felét nem értem 😀braxa88
Offszízön van fünemneő!
Nem blattolta a kottát meg azért írtam, mert felidéztem azokat a zacsikat, amelyeket azért kapott, mer kb a következő zajlott le benne....

Aha én egy irányító vagyok, ez egy NfL meccs, és támadójáték, nálam a labda! Mit is csináljak?

Fotózkodjak együtt egy beteg kisfiúval a kórházban?! Nem nem... Nincs itt kamera....,
Meséljek arról, hogy milyen fontos a csapat, ....nincs mikrofon.... Megköszönhetném az Úrnak, hogy szereti ezt a csapatot...csak arra kell figyelni, hogy ne használjam a stressz hatása alatt minden második szó helyett azt, a kifejezést, hogy man, ha már olyan sokat dolgoztunk ezen..., az ügynököm még tanárt is szerzett.

Akkor esetleg tartsak motivációs beszédet?! Nem, ez sem jó a srácok háttal állnak...., de miért?! Tudommár passzolni kéne....van az az izé, na a hogyhívják, amibe elrejtem a képregényeket, idióták, azt gondolják hogy éjjel nappal azt tanulom.... Jó ebből vissza is kell venni, mert a nevét sem tudom ennyi olvasás után, nem hogy mi van benne, a végén azt hiszik, hogy gyp-s vagyok. Na hogy hívják már...tudod, a könyv amibe le rajzolva a térkép, hogy ki merre rohangál a pályán.... A szerencsétlen hülyék, úgyis én döntöm el ki kapja a többiek meg feleslegesen futkosnak fel alá, lúzerek....
Hálátlanok, pedig sztárt csinálok belőlük, sokkal többet kapnak, mint én. Feldobom a fehérkenyérnek annak a Willsonnak... Az nem keres többet, mint én....!
Beugrott playbook, ami amúgy semmit sem ér, mert
A.) nem ezt beszéltük meg, vagy megint kurvára nem figyeltem az örsi gyűlésen....hmmm utóbbi lesz, mert a többiek viszonylag egyszerre mozdulnak..... Az a fasz Baldwin meg mit integet.... Nem dobom oda, mert nempajtáskodsz velem az öltözőben... Mindig csak Lynchel spanolsz, tényleg hol van Lynch.... Ja pálya szélén, Ki van bent helyette.... ?Turbin... jó azt felejtsd el..... Ja nem Krisztina, érted Krisztina.... Haggyámáá.
Merre van Körz, ok Körzne odaverem.... Ja lófa...
B.) azért is szar a playbook, mert kurvára nincs berajzolva az ellenfél, pedig rohadtul itt lihegnek, na jó akkor futok... Csak előtte nyújtok egy kicsit....
És zacsi....
Jóvan nincs semmi baj, profi arcot vágok, a bowl.hus gyerekek úgyis azt mondják, hogy az a béna Sweezey tehet róla. Lúzer sz egész falam.... De tényleg már fasznak nőttek ekkorára, most játszhatnak 10 centivel a kényelmes súlypontjuk alatt, hogy kilássak mögülük.... Ha tudnák, hogy feleslegesen kapnak porckorongsérvet, mert így sincs, és úgy sincs fogalmam fogalmam arról mi történik a pályán.... Jó majd félidőben szarás közben megolvasom, hogy mit talált ki Bevell, adok néhány ladztit Lynchnek, az megy, meg értem is, ja és mindenképpen megdumálom Shermannal, hogy kapják össze magukat...
Helmut Zimmer

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 907 — Csodabogár
Meg apropo ez a Petey mindig itt lebzsel ??? Nekik nincs saját topikjuk ??😅😅😅
Bundi1986
gyanús, nagyon gyanús.....

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Holy diver szopacs nem Te voltál?
diverdoc
Dede. Na igen, az kemény volt. Hálaistennek ennyi idő elteltével már tudok magamon nevetni. 😊
akdestroyer
Akkor a későbbi meglepetések elkerülése végett elárulom ,hogy sejtésem szerint Helm reinkarnációja "agresszíven" jelen van... 😊
kolok1972
CONFIRMED!

Egy kérdésem lenne csak, honnan tudtad?
Hány alteregóról érdemes még tudni? Ki Helm még? Kezeket fel!

több mint 5 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Baldwinnak egyébként tényleg ennyire tropa a térde vagy van más indok is ami miatt nem játszik ?
Toca
Szerintem elakarja/elakarják kerülni a rásérülés veszélyét. De remélem ott folytatják Wilsonnal ahol abbahagyták. De ezzel az oc-val.. hát nem is tudom. Fizetési rész, Ifedi 2milla+ vicc..😀
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 703
Meg apropo ez a Petey mindig itt lebzsel ??? Nekik nincs saját topikjuk ??😅😅😅
Bundi1986
A Niners bandwagon kisiklott kicsit😝.

Hogyne, a világ legjobban térdelő QB-ja Kaep. Még victory formation sem kell neki, akkora király!

Te hogy látod a Seahawks stratégiai alapjait?
Az offense felprogramozható még? A def identitást vesztett? Az öltözői kultúra elhervadt? Carroll kiürült? Schneider elvesztette a mojóját? És mi a retke$, kénköve$ lófa$zt csinál Paul Allen? Ő nem elég $elf made man? És a legfontosabb: Hol van Soldi?
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Baldwinnak egyébként tényleg ennyire tropa a térde vagy van más indok is ami miatt nem játszik ?
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 703
Segítsetek illik zrikalni más csapatokat a saját forumjukban ??
Pl. Rams "Cumi lesz ma Fiúk " 😃😃😃 meg egy két 49ers fant is szívessen ...... 😅😅😅
Bundi1986
A fórumon ezt hívják flamegenerálásnak. Sobri kedvenc elfoglaltsága a trollkodással párban.

Rajta kívül ilyet csak már Disszidált Agresszorok szoktak egyébként. Persze beírhatsz pl a Pats topikba, ott különösen szeretik😁, de kezd azzal, h Brady szar, öreg és amúgy is kiégett. Gondolom petey részéről is meleg fogadtatásban részesülsz...- már nem "úgy" meleg...- ha pl elmondod, hogy szted még mindig Kaep a legjobb QB-juk.

Szóval Fletó szavaival: "nosza pajtások, az anyjaúristenit!". Max a végén te is rájössz, h elkúrtad😉
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 907 — Csodabogár
Csávó erősebb mint a holnap vizsgázó most szülő transgender vegán Pats szurkoló Gyuri kispestről, aki azon agyal, hogy miért nem látja ki festi fel a sárga vonalat😀
Hanni
aki ráadásul nem is Pecc szurkoló, hanem éppen annak szurkol aki nyer. Vót ilyen is 😀

több mint 5 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Csávó erősebb mint a holnap vizsgázó most szülő transgender vegán Pats szurkoló Gyuri kispestről, aki azon agyal, hogy miért nem látja ki festi fel a sárga vonalat😀
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 907 — Csodabogár
Holy diver szopacs nem Te voltál?
diverdoc
Dede. Na igen, az kemény volt. Hálaistennek ennyi idő elteltével már tudok magamon nevetni. 😊
akdestroyer
Akkor a későbbi meglepetések elkerülése végett elárulom ,hogy sejtésem szerint Helm reinkarnációja "agresszíven" jelen van... 😊
kolok1972
gyanús, nagyon gyanús

több mint 5 éve
kolok1972 New England Patriots 2 434 — Pats fan
Holy diver szopacs nem Te voltál?
diverdoc
Dede. Na igen, az kemény volt. Hálaistennek ennyi idő elteltével már tudok magamon nevetni. 😊
akdestroyer
Akkor a későbbi meglepetések elkerülése végett elárulom ,hogy sejtésem szerint Helm reinkarnációja "agresszíven" jelen van... 😊

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Na egy Másik kérdés Tomas most megy vagy marad ??? Valaki tud esetleg valami konkrétumot ?? Ha megy esetleg akkor milyen kompenzációra számíthatunk érte ?
Másik kérdés tudja valaki hogy állunk manival a sapkában ????
Bundi1986
 overthecap.com/salary-cap/seattle-seahawks a fizetési sapkával kapcsolatos infokat itt megtalálod minden csapatról.
Sajnos nagy capspace nincs nekünk a tisztogatások miatti deadmoney következtében meg Chancellort is még fizetjük 😀
Thomas remélem marad, ha ilyen szezon kezdés után elcseréljük az wtf lenne nekem.

Szerkesztette: 12th member
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 759 — Keep pounding
egy atlag szemlelonek negativnak tunhetunk? 😀
undisputedly
dehogy 😀 😀 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Teny, hogy Bundi kollega forumra torteno megerkezese egy teljesen mar energia toltettel tortent, mint ahogy az a legtobb jelenlegi kommentelonel esett meg, de vannak akik ilyen kiarado optimizmussal neznek a dolgokra, ami nem feltetlenul baj, meg ha talan kicsit szokatlan is.

Elgondolkodtatott, lehet, hogy kivett belolunk valamit az elozo evek OL szivasa es a Cable-project, igy ennek folyomanyakent egy atlag szemlelonek negativnak tunhetunk? 😀

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Majdcsak összeveszünk itt ki üljön az ablak mellé a Bandwagonban. Koncentráljunk Arizóna irányába, hátha nem lesz ott nekünk nagyon meleg!
Baldwin edz, ez eddig jó, sok más nem, ez rossz. Thomas története meg zajlik tovább és őszintén szólva tele a tökalsóm az egésszel. Legyen bármi, azért se dobom ki a Thomas mezemet!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Holy diver szopacs nem Te voltál?
diverdoc
Dede. Na igen, az kemény volt. Hálaistennek ennyi idő elteltével már tudok magamon nevetni. 😊

több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Csak bennem merült fel a gyanu, hogy helmut uncsizik a virágzó völgyben és bundi csupán egy hekkelés...? 😊
peach
Bár Helmnek volt már pár személyazonossága, (csak én kétszer is házhoz mentem a lószerszámért, utólag is köszi!), de nemtudom... Ennél ő szerintem sokkal intelektüellebb, mintsemhogy ennyire fullba tolja a kretént.

Szóval szerintem nincs hekk, amúgy is, mi minden új szurkolót befogadunk, bundi majd itt megtanul mindent amire szüksége lehet. 😉

Ui: Számomra az volt a mélypont amikor rájöttem (magamtól), hogy ő és TGA ugyanaz a személy. Kellett hozzá vagy másfél év. Na arra aludnom kellett párat. 😊
akdestroyer
Holy diver szopacs nem Te voltál?


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P