Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Holy diver szopacs nem Te voltál?
diverdoc
Dede. Na igen, az kemény volt. Hálaistennek ennyi idő elteltével már tudok magamon nevetni. 😊

több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Csak bennem merült fel a gyanu, hogy helmut uncsizik a virágzó völgyben és bundi csupán egy hekkelés...? 😊
peach
Bár Helmnek volt már pár személyazonossága, (csak én kétszer is házhoz mentem a lószerszámért, utólag is köszi!), de nemtudom... Ennél ő szerintem sokkal intelektüellebb, mintsemhogy ennyire fullba tolja a kretént.

Szóval szerintem nincs hekk, amúgy is, mi minden új szurkolót befogadunk, bundi majd itt megtanul mindent amire szüksége lehet. 😉

Ui: Számomra az volt a mélypont amikor rájöttem (magamtól), hogy ő és TGA ugyanaz a személy. Kellett hozzá vagy másfél év. Na arra aludnom kellett párat. 😊
akdestroyer
Holy diver szopacs nem Te voltál?


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nyugi srácok. Örüljetek mindenkinek, ez legalább nem bandwagon. Nálunk is vannak érdekes posztok (Bellről polemizálgat a fél bowl.hu 😊 ), petey is én is egy mondattal letudtuk. Engem kifejezetten feldob. 😊 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Helmut vagy kicsoda vagy micsoda
Bundi1986
Hehehehe


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Csak bennem merült fel a gyanu, hogy helmut uncsizik a virágzó völgyben és bundi csupán egy hekkelés...? 😊
peach
Bár Helmnek volt már pár személyazonossága, (csak én kétszer is házhoz mentem a lószerszámért, utólag is köszi!), de nemtudom... Ennél ő szerintem sokkal intelektüellebb, mintsemhogy ennyire fullba tolja a kretént.

Szóval szerintem nincs hekk, amúgy is mi minden új szurkolót befogadunk, bundi majd itt megtanul mindent amire szüksége lehet. 😉

Ui: Számomra az volt a mélypont amikor rájöttem (magamtól), hogy ő és TGA ugyanaz a személy. Kellett hozzá vagy másfél év. Na arra aludnom kellett párat. 😊
akdestroyer
Ne haragudj de miért is vagyok kretén ?? Ha szabad megkerdeznem ??
Bundi1986

Nem vagy kretén, de néha eléggé elrugaszkodsz a jó öreg anyaföldtől. Pl. a hox megy a PO-ba vagy elkenjük a Rams száját. Sajna ezek valóság alapja közel van az ötös lottó nyerési esélyéhez. De legyen igazad, és akkor istencsászár leszel, a "na ugye én megmondtam" felkiáltással.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Csak bennem merült fel a gyanu, hogy helmut uncsizik a virágzó völgyben és bundi csupán egy hekkelés...? 😊
peach
Bár Helmnek volt már pár személyazonossága, (csak én kétszer is házhoz mentem a lószerszámért, utólag is köszi!), de nemtudom... Ennél ő szerintem sokkal intelektüellebb, mintsemhogy ennyire fullba tolja a kretént.

Szóval szerintem nincs hekk, amúgy is mi minden új szurkolót befogadunk, bundi majd itt megtanul mindent amire szüksége lehet. 😉

Ui: Számomra az volt a mélypont amikor rájöttem (magamtól), hogy ő és TGA ugyanaz a személy. Kellett hozzá vagy másfél év. Na arra aludnom kellett párat. 😊
akdestroyer
Ne haragudj de miért is vagyok kretén ?? Ha szabad megkerdeznem ??
Bundi1986
Ilyet nem írtam. Mindenkinek van saját egyénisége, ez a tied, ezzel nincs is semmi baj, és azért se néz le senki ha még annyira nem értesz a focihoz.
De ha ugyanezt Helm írkálná, az már trollkodásnak/kreténkedésnek minősülne.
Remélem érted a különbséget.

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Csak bennem merült fel a gyanu, hogy helmut uncsizik a virágzó völgyben és bundi csupán egy hekkelés...? 😊
peach
Bár Helmnek volt már pár személyazonossága, (csak én kétszer is házhoz mentem a lószerszámért, utólag is köszi!), de nemtudom... Ennél ő szerintem sokkal intelektüellebb, mintsemhogy ennyire fullba tolja a kretént.

Szóval szerintem nincs hekk, amúgy is, mi minden új szurkolót befogadunk, bundi majd itt megtanul mindent amire szüksége lehet. 😉

Ui: Számomra az volt a mélypont amikor rájöttem (magamtól), hogy ő és TGA ugyanaz a személy. Kellett hozzá vagy másfél év. Na arra aludnom kellett párat. 😊

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 259 — a new hope (again)
Csak bennem merült fel a gyanu, hogy helmut uncsizik a virágzó völgyben és bundi csupán egy hekkelés...? 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
PC be volt mikrofonozva. Van benne par jo pillanat, pl amikor a biro szol neki, hogy kommunikalja le Clarknak, hogy ne feszitse be a bicepszet, amikor sackelni a QB-t, lol.



ET eddig az egesz szezonban a legjobb vedo (az osszes csapatot figyelembe veve), Wagner pedig a 4. Igy igaz, az elso 3 fordulo utan a Top4 vedobol 2 nalunk van:
 twitter.com/PFF_AustinGayle/status/1044964566650695680/photo/1

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Majd Ifedi belendül és hozzuk a yard-at,.. csak mínuszba 😀
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
hah, ti is így kezdtétek, ezzel az ifjúi hévvel 😀
petey
Pont ez jutott eszembe nekem is, kb pont ilyen volt a 3 évvel ezelőtti önmagam.
Most én tűnök negatívnak, de várj csak amíg undi meg braxa megérkezik. 😊
Vagy csak simán olvass vissza. 😊

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 907 — Csodabogár
Ja és ebben a részében tessék szépen némi kis iróniát érzékelni (Fal osszekapja magát , Védelem extra lesz , plusz működni fog a futás , na meg Wilson papa újra úgy fog futkosni mint a mérgezett egér ki az életéért fut 😃 és az abból eldobott passzok mind jók lesznek ! 😅😅😅😅) Szóval így tessék Kérem szépen értelmezni !!!!!
Bundi1986
minden világos 😉

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 907 — Csodabogár
Jósolnék is idénre:
A Cardinalst meg az Oaklandet elkalapáljuk, a Rams meg beáraz minket, ezzel lesz 3-3.
Utána jön a buli, sorban Lions-Chargers-Rams-Packers-Panthers.
Sima 0-5 1-4, az annyi mint 4-7.
A SF oda-vissza meglesz, az Arizona is, viszont a Vikings-Chiefs nem veszíteni jön hozzánk, ezzel ha jól számolok 7-9 lesz a vége.

Ez volt az optimista forgatókönyv, de gyakorlatilag bárki ellen benézhet egy lángos. A Lions is elverhet, az Oakland is ha nem olvadnak le ahogy szoktak, a SF-t se biztos hogy oda vissza verjük, ugyanez igaz az Arizonára.
Gyakorlatilag 5-10 és 8-8 között bármi lehet.
akdestroyer
Szerintem tök hülyeség jósolni előre , szerintem totál nem lesz igazad a tippelesben !!! Plusz most nézem épp a Rams merkozest és nagy pénzben mernek fogadni hogy itthon elkapjuk őket !!!!!! Hawks
Bundi1986
Melyik matchup fog kedvezni nekünk a Rams ellen?
Az Oline nullázza majd a védőfalukat, vagy mi outcoachingoljuk majd McVayt D# oldalon? 😊

Félre ne érts, nem pesszimista akarok lenni, csak még élénken emlékszek rá, mekkora csicskapofont kaptuk tőlük a saját stadionunkban. Egyenlőre nem mi vagyunk az esélyesek, ha változik szólok. 😊
akdestroyer
Hát én akkor most szólok ☝☝☝változotttttttt 😅😅 Bármibe merek fogadni hogy jovoheten behuzzuk a Los Angelest 😉😉😉 Fal osszekapja magát , Védelem extra lesz , plusz működni fog a futás , na meg Wilson papa újra úgy fog futkosni mint a mérgezett egér ki az életéért fut 😃 és az abból eldobott passzok mind jók lesznek ! Plusz a Rams most veszitette el 2 conerback , plusz mióta Aaron Donald megkapta a nagy zset nem sokk mindent csinál , meg ha megnézzük Rams eddigi meccseit kit is vertek meg ?? Oklend( 0-3 állnak )Cardinals ( jelenleg a liga pofozo gépe ) ja és a másik Los Angeles csapat (most néztem végig a merkozest interception után TD ,plusz a végén 4. negyedben döntő szitu fumble Red zone ban ja Köszi ha ez a kettő balszerencse nIncs akkor nem a Rams nyer ) ezen a héten meg tudjuk kivel játszanak Vikings szóval hidd csak el ez Seahawks WIN lesz Bármibe fogadok veled ☝☝☝☝
Bundi1986
Jesszusom, ez a "fal összekapja magát"..ezt a srácok itt már elengedték kb. 2-3 éve...addig ők is ezt mondták. ráadásul a Rams DL olyan, mintha én állnék ki McGregor ellen hátrakötött kézzel, fél lábon. kiket vert meg a Rams? ez valid érv 😊 gyakorlatilag minden drive-ból TD-t csinálnak kb, kv és szarás előtt is..szóval kösd be magad 😊

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 907 — Csodabogár
Jósolnék is idénre:
A Cardinalst meg az Oaklandet elkalapáljuk, a Rams meg beáraz minket, ezzel lesz 3-3.
Utána jön a buli, sorban Lions-Chargers-Rams-Packers-Panthers.
Sima 0-5 1-4, az annyi mint 4-7.
A SF oda-vissza meglesz, az Arizona is, viszont a Vikings-Chiefs nem veszíteni jön hozzánk, ezzel ha jól számolok 7-9 lesz a vége.

Ez volt az optimista forgatókönyv, de gyakorlatilag bárki ellen benézhet egy lángos. A Lions is elverhet, az Oakland is ha nem olvadnak le ahogy szoktak, a SF-t se biztos hogy oda vissza verjük, ugyanez igaz az Arizonára.
Gyakorlatilag 5-10 és 8-8 között bármi lehet.
akdestroyer
Szerintem tök hülyeség jósolni előre , szerintem totál nem lesz igazad a tippelesben !!! Plusz most nézem épp a Rams merkozest és nagy pénzben mernek fogadni hogy itthon elkapjuk őket !!!!!! Hawks
Bundi1986
Melyik matchup fog kedvezni nekünk a Rams ellen?
Az Oline nullázza majd a védőfalukat, vagy mi outcoachingoljuk majd McVayt D# oldalon? 😊

Félre ne érts, nem pesszimista akarok lenni, csak még élénken emlékszek rá, mekkora csicskapofont kaptuk tőlük a saját stadionunkban. Egyenlőre nem mi vagyunk az esélyesek, ha változik szólok. 😊
akdestroyer
hah, ti is így kezdtétek, ezzel az ifjúi hévvel 😀

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Jósolnék is idénre:
A Cardinalst meg az Oaklandet elkalapáljuk, a Rams meg beáraz minket, ezzel lesz 3-3.
Utána jön a buli, sorban Lions-Chargers-Rams-Packers-Panthers.
Sima 0-5 1-4, az annyi mint 4-7.
A SF oda-vissza meglesz, az Arizona is, viszont a Vikings-Chiefs nem veszíteni jön hozzánk, ezzel ha jól számolok 7-9 lesz a vége.

Ez volt az optimista forgatókönyv, de gyakorlatilag bárki ellen benézhet egy lángos. A Lions is elverhet, az Oakland is ha nem olvadnak le ahogy szoktak, a SF-t se biztos hogy oda vissza verjük, ugyanez igaz az Arizonára.
Gyakorlatilag 5-10 és 8-8 között bármi lehet.
akdestroyer
Szerintem tök hülyeség jósolni előre , szerintem totál nem lesz igazad a tippelesben !!! Plusz most nézem épp a Rams merkozest és nagy pénzben mernek fogadni hogy itthon elkapjuk őket !!!!!! Hawks
Bundi1986
Melyik matchup fog kedvezni nekünk a Rams ellen?
Az Oline nullázza majd a védőfalukat, vagy mi outcoachingoljuk majd McVayt D# oldalon? 😊

Félre ne érts, nem pesszimista akarok lenni, csak még élénken emlékszek rá, mekkora csicskapofont kaptuk tőlük a saját stadionunkban. Egyenlőre nem mi vagyunk az esélyesek, ha változik szólok. 😊

több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Jósolnék is idénre:
A Cardinalst meg az Oaklandet elkalapáljuk, a Rams meg beáraz minket, ezzel lesz 3-3.
Utána jön a buli, sorban Lions-Chargers-Rams-Packers-Panthers.
Sima 0-5 1-4, az annyi mint 4-7.
A SF oda-vissza meglesz, az Arizona is, viszont a Vikings-Chiefs nem veszíteni jön hozzánk, ezzel ha jól számolok 7-9 lesz a vége.

Ez volt az optimista forgatókönyv, de gyakorlatilag bárki ellen benézhet egy lángos. A Lions is elverhet, az Oakland is ha nem olvadnak le ahogy szoktak, a SF-t se biztos hogy oda vissza verjük, ugyanez igaz az Arizonára.
Gyakorlatilag 5-10 és 8-8 között bármi lehet.
akdestroyer
Szerintem tök hülyeség jósolni előre , szerintem totál nem lesz igazad a tippelesben !!! Plusz most nézem épp a Rams merkozest és nagy pénzben mernek fogadni hogy itthon elkapjuk őket !!!!!! Hawks
Bundi1986
Hát a mi O-line vs rams D-line erdekes matchup lesz😃de peters és talib nélkul talán lehet keresni valónk bàr védelmünktol extra kéne.
Egyèbként josolni szerintem is felesleges sajnos a sèrulèsek mindig atirjàk a szezont😕
Hazai pályán szerintem azèrt a jelenleg jonak tûno csapatok kozul is elkaphatunk párat plusz szezon masodik felèbe mindig jobbak vagyunk😃de jelenleg énis 8-8 koruli mérleget várok(GB,min,kc,lac,rams) az első két meccsért kár mert jobb jatekkal nyerheto lett volna (még igyis kozel voltunk)
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Jósolnék is idénre:
A Cardinalst meg az Oaklandet elkalapáljuk, a Rams meg beáraz minket, ezzel lesz 3-3.
Utána jön a buli, sorban Lions-Chargers-Rams-Packers-Panthers.
Sima 0-5 1-4, az annyi mint 4-7.
A SF oda-vissza meglesz, az Arizona is, viszont a Vikings-Chiefs nem veszíteni jön hozzánk, ezzel ha jól számolok 7-9 lesz a vége.

Ez volt az optimista forgatókönyv, de gyakorlatilag bárki ellen benézhet egy lángos. A Lions is elverhet, az Oakland is ha nem olvadnak le ahogy szoktak, a SF-t se biztos hogy oda vissza verjük, ugyanez igaz az Arizonára.
Gyakorlatilag 5-10 és 8-8 között bármi lehet.

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Amúgy ez a Dallasi volt nagyon hosszú idő óta az első meccs, ahol nekem a pass protectionban jobban nézett ki a fal, mint run blockban.

Az valami katasztrófa volt. Carson meg egy kib*szott hero, egy rakat 0 meg -1 yardos játékból átlagolt 4 y/c-t, mert egyszerűen nem tudták levinni. Ha lenne egy Philly színvonalú fal előtte, simán tudná azt amit Hunt vagy Kamara.
Nem is emlékszem olyan futójátékra, ahol tudtunk volna olyan folyosót nyitni, amiben nem kapja a kontaktot a LoStól pluszminusz max 1 méteren belül.

ET meg a másodvirágzását éli. Értem én, hogy Thompsonnal meg McDougalddal simán meglennénk safetyben, de egyszerűen meg kell fizetni ezt a csávót. Ha meglesz a lóvé nem lesz zaj se többet, szóval az öltözővel se lesz baj.

Ifedi se volt kretén, de azért az OT draftról nem teszünk le jövőre.

Ez a komment összességében egész pozitív hangvételűre sikerült.

Azért azok számára, akik éppen felugrani készülnek a bangwagonra, elmondanám, hogy a W ellenére még mindig bottom 10 csapat vagyunk, a Dallas lőtte tökön magát annyira, hogy ellenük még mi is contendernek tűntünk.

A coaching meg a gameplan még mindig katasztrófa, a pályán a csapat semmi segítséget nem kap az edzői stábtól. Se kreatív hívások, se sémázás, amivel esetleg üresre játszhatnánk egy WRt, semmi. Oldja meg Wilson a nyomást, az elkapó meg szakadjon el az emberétől önerőből, ha valamelyik nem sikerül, akkor jöhet a sack/punt. A futó meg keressen rést, mert nekünk a nyitáshoz emberanyagunk nincs, gameplanünk úgyszintén.

Nem vagyon elégedett.
Ez az Arizona ellen még elég lesz a 2-2-höz, hogy aztán felüljünk a szopórollerre de izomból.

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Lehet írni a csekket?😀
 www.instagram.com/p/BoIfR5UB1x1/?taken-by=earl
Oszi
Remélem mi adjuk a csekket😃
több mint 5 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Lehet írni a csekket?😀
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/41675032_1387956851340792_1240256433815097218_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=BSKpmNywja0Ab54N110&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfAfoSqEipi-Nejsiqib3B7OAH7EgjHpgDa3bnMcFSUakA&oe=662B0604
Earl Thomas III on Instagram: "Somebody gonna write the check ..."
90K likes, 0 comments - earlSeptember 24, 2018 on : "Somebody gonna write the check ...".
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
 twitter.com/hwkbgr/status/1044317432033234944/photo/1
undisputedly
Stabil 😊 Egyébként, Dallas ellen is volt neki lehetősége miért nem futott? Volt egy-két megnyílt terület amibe ő beleszokott futni, ennyire rászóltak volna?
Oszi
Nem, csak megmutatták neki előtte a lenti táblázatot és a lejárt jótállási jegyét.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
 twitter.com/hwkbgr/status/1044317432033234944/photo/1
undisputedly
Stabil 😊 Egyébként, Dallas ellen is volt neki lehetősége miért nem futott? Volt egy-két megnyílt terület amibe ő beleszokott futni, ennyire rászóltak volna?
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
 twitter.com/hwkbgr/status/1044317432033234944/photo/1
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 907 — Csodabogár
Nyugtaval a napot 😃😃 Meg nagyon sokk van hátra !! Aztán lehet számunkra most a Dallas ellen volt az utolsó siker élmény ( remélem hogy nem ) de egy szo mint szaz tényleg nagyon sokk van hátra
Bundi1986
empty leírta. a WC helyekre egy NFCS és NFCN a favorit

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 704 — Scream and scout
Miért nem játszhat a Baldwin ??? Valaki tud valmit esetleg ??
Bundi1986
De különben nyugi ez egy eléggé hektikus csoport !! Plusz szerintem az elso két mecs sem volt annyira szar ( persze jó sem , de a többi csapat sem valami jó ) szóval amit mondani akarok ne temessük meg a csapatunkat * persze SB nem nyerünk iden 😃 de a rájátszás lehet összejön ha meg nem az sem olyan nagy katasztrófa ! Szóval szerintem várjunk még 3 - 4 merkozest aztán meglátjuk 😉😉😉
Bundi1986
innen csak a Rams megy PO-ba
petey
Miért vagy ebben olyan biztos ??
Bundi1986
Nézdd meg az NFC South-t, plusz a North is erősebb a Westnél.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...