Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 5 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Azt gondoltam hogy melegünk lesz Arizonában, de hogy ennyi áldozatot kell hozni egy vérverejtékes győzelemért (Thomas, Dissly). Gyanítom hogy ET-t ma éjjel láttuk utoljára, de hogy mekkora sztár azt a többieken, meg a Cardinals játékosokon is lehetett látni. Balhé ide vagy oda, ő megérdemli a respektet. Csak épüljön fel minél hamarabb.
Disslyért pedig nagy kár. Nem láttam annyira komolynak a dolgot, de ezek szerint mégis az.

Janikowskit remélem seggbe rúgták az öltözőben mielőtt megölelgették.
garrett27
Egyet értek, Reed is megint jó volt. Ezt az E.T. kapd be/kapjátok be mozdulatot nem tudom hova tenni. Nem gondoltam volna hogy ilyen gagyi playbook-al állunk ki. fut-fut passsz, ez nekünk nem megy... De ha pintyeknél beragad a labda a célpontok kezei közé akkor tuti kaptunk volna egy lángost. Másik hogy ha ennyire hanyatlunk, nem megy, szenvedünk, Paul Allen-ek ez mindegy??

Szerkesztette: Oszi
több mint 5 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Dissly szezonjanak is annyi.
Nadal17
Ismét komoly àldozatokat szedett az arizona elleni meccsuk mint tavaly Kam es Sherm😕
Disslynek amugy mibaja?
12th member
Ugyanaz az ínszalag szakadt el a térdében, mint pár éve Grahamnek. ET lábtörés.

Elég szerencsétlen véget ért a sztorija. Kérdés, hogy így ki fog -e neki valaki szabadügynökként olyan pénzt adni, ami miatt megéri neki folytatni. Ha jól emlékszem, az előző lábtörésénél is hirtelen felindulásból posztolt egy olyat, hogy visszavonul, meglátjuk, most mik a szándékai.
Mikor vitték le a kocsin, a Hawks oldalvonal felé felmutatta a középsőujját, a média találgat, hogy vajon kinek szólhatott... PC elintézte annyival, hogy "nagy a stadion", bárkinek szólhatott és hogy ő nem látta.

A meccsről:

10 Third downból 0 (!!!)-t sikerült firstre váltani, botrány... Kicsit megint azt éreztem, hogy nincs koncepció a playhívásban, cask a futás-futás- empty backfield és incomplete. Davis jól ugrott be, Penny lassúnak tűnik, de volt egy-két szép futása. Carson szerencsére visszatérhet jövő hétre.
A pass protection az első két héthez képest szerintem rendben volt, Hawks mércével mérve mindenképp.
Dickson még mindig jó, Janikowskin pedig sajnos azt érzem, hogy fog elmenni idén 1-2 meccs. Szerintem lapát lett volna, ha a meccsért kihagyja a harmadik FG-ját is.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 039
Láttam egy Thomas bemutat vkinek vagy vkiknek GIF-et. A Seahawks Team felé mutatta? Itt leginkább az edzőkre gondolok.

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Azt gondoltam hogy melegünk lesz Arizonában, de hogy ennyi áldozatot kell hozni egy vérverejtékes győzelemért (Thomas, Dissly). Gyanítom hogy ET-t ma éjjel láttuk utoljára, de hogy mekkora sztár azt a többieken, meg a Cardinals játékosokon is lehetett látni. Balhé ide vagy oda, ő megérdemli a respektet. Csak épüljön fel minél hamarabb.
Disslyért pedig nagy kár. Nem láttam annyira komolynak a dolgot, de ezek szerint mégis az.

Janikowskit remélem seggbe rúgták az öltözőben mielőtt megölelgették.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Dissly szezonjanak is annyi.
Nadal17
Ismét komoly àldozatokat szedett az arizona elleni meccsuk mint tavaly Kam es Sherm😕
Disslynek amugy mibaja?

Szerkesztette: 12th member
több mint 5 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Dissly szezonjanak is annyi.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha jól olvastam Earl season ending sérülés s ezzel neki eljött a Hawks búcsú?
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Baltát? 😀
Wyatt
Nem ismerem, milyen poszton játszk?
Spy
Belső védő:  www.transfermarkt.com/ivan-jelic-balta/profil/spieler/319143


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, akkor reggelre szeretnem ha Janikowski mar nem lenne a csapatnal.
undisputedly
Nálatok volt a jobb rúgó 😊

több mint 5 éve
peet_24 Seattle Seahawks 258
A billsnél 3 évre 8,85M-t kap. Azért ezeket nehéz mosolyogva nézni...
több mint 5 éve
peet_24 Seattle Seahawks 258
szerintem nem is emlegettük fel mostanában, hogy mekkora ötlet volt Hauschka-nak nem megadni a "nagy" pénzt...
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Na, akkor reggelre szeretnem ha Janikowski mar nem lenne a csapatnal.
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Jol kezdödik az este Carson inactive...plusz Jordan,Green
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Baltát? 😀
Wyatt
Nem ismerem, milyen poszton játszk?
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Baltát? 😀

több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
beb@szna
,,The Steelers would also be open to swapping their disgruntled running back for Seattle's Earl Thomas, who has asked for a trade and clashed with management in Seattle, but sources said there has been no contact between those teams to this point."
Oszi
migrént fejfájásra
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Pedig tökéletes egymásra találása lenne egy gyenge támadófalnak egy totojázó futóval. Ebből csak jó sülhetne ki!
Wyatt
Majd Penny blokkol neki. 1körös fullback..
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pedig tökéletes egymásra találása lenne egy gyenge támadófalnak egy totojázó futóval. Ebből csak jó sülhetne ki!

több mint 5 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
beb@szna
,,The Steelers would also be open to swapping their disgruntled running back for Seattle's Earl Thomas, who has asked for a trade and clashed with management in Seattle, but sources said there has been no contact between those teams to this point."
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Idén eddig a tippjátékban 0/3-mal állok a Seahawks-meccseken. Reménykedjetek, hogy megtörik a nagyszerű szériám :d

több mint 5 éve
peet_24 Seattle Seahawks 258
Pintyeknek kevés nyerhető meccs néz ki az idén, ez olyannak tűnik az ő szemszögükből. Rezeg a léc az edzők alatt. Éveleji formánk. Mi megyünk idegenbe. Új, ismeretlen, ambíciózus qb náluk, sok, fontos sérült nálunk. Ezek nekünk nem túl jó előjelek. Nem fogják ingyen adni a bőrüket...
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
KJ Wright, Green, Pocic, Prosise out,
Dion Jordan, Baldwin, Hill, Carson questionable.

Mondjuk Baldwin szerintem 100% hogy játszik.

több mint 5 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Meg apropo ez a Petey mindig itt lebzsel ??? Nekik nincs saját topikjuk ??😅😅😅
Bundi1986
gyanús, nagyon gyanús.....
petey
Lószart mama!

több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Én szerződéses kérdésekben nem vagyok elég kompetens.

Viszont! Holnap jön az Arizona!
Mit várok a meccstől:
W, de a nem az easy win, hanem a must win fajta.

Ha netalántán kikapunk akkor idén mind megyünk a lecsóba, és ami a rosszhír, hogy akármennyire is gyengének tűnkik a csoportrivális, ellenük mindig sün kell sz*rni a győzelemért. Tavaly két szoros meccsen 1-1 sikerült, azóta ellenfelünk nem gyengült számottevően, mi igen 😀

Illetve ott van még a QB kérdés. Láttuk, hogy a Billsnek/Brownsnak mekkora lökést adott Allen/Mayfield, csak reménykedhetünk hogy Rosen megérkezése nem vált ki valami hasonlót a pintyekből, mert akkor nagyon meleg lesz a pite. Azt már csak zárójelben jegyzem meg, hogy az új QBt nem fogjuk tudni kivideózni, ez majd extra kihívás lesz a védelem számára.

Pedig ha mélyebbre nézünk, (legalábbis papíron) nincs félnivalónk: A védelmük várhatóan nem fog nagyobb ellenállást kifejteni mint a Dallasi, szóval én arra számítok, hogy haladni azért tudunk majd, a másik oldalon pedig a D# vs. Mike McCoy csata szintén lefutottnak tűnik, a QB kérdés viszont lóg a levegőben, és engem nagyon zavar, de ennek ellnére nyerni kéne.
Dehát a Bills-Vikings/Saints-Buccaneers óta én már semmin se lepődök meg.

Pro tipp: szoros meccs, kevés pont, pár sérülés, és sok kínlódás minden egyes yardért...
21-19 ide.
akdestroyer
Ezt szuperul megfogalmaztad 😉 Nagyjából ezt !!! Apropó hallottátok hogy Minket is össze hoztak Bellel !!!! ???????
Bundi1986
Énis hasonlo forgatokönyvet várok sajnos mindig megkeseritjük egymás dolgát de muszáj nyerni hogy fent maradjunk a tèrképen😃
Ha multhetihez hasonlo játekot hozunk meg lehet a gyözelem.
Bell-röl nem hallottam de nem hiszem h kellene nekünk most hoztuk Pennyt és kerüljük a nagy szerzodéseket jelenleg😃
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Én szerződéses kérdésekben nem vagyok elég kompetens.

Viszont! Holnap jön az Arizona!
Mit várok a meccstől:
W, de a nem az easy win, hanem a must win fajta.

Ha netalántán kikapunk akkor idén mind megyünk a lecsóba, és ami a rosszhír, hogy akármennyire is gyengének tűnkik a csoportrivális, ellenük mindig sün kell sz*rni a győzelemért. Tavaly két szoros meccsen 1-1 sikerült, azóta ellenfelünk nem gyengült számottevően, mi igen 😀

Illetve ott van még a QB kérdés. Láttuk, hogy a Billsnek/Brownsnak mekkora lökést adott Allen/Mayfield, csak reménykedhetünk hogy Rosen megérkezése nem vált ki valami hasonlót a pintyekből, mert akkor nagyon meleg lesz a pite. Azt már csak zárójelben jegyzem meg, hogy az új QBt nem fogjuk tudni kivideózni, ez majd extra kihívás lesz a védelem számára.

Pedig ha mélyebbre nézünk, (legalábbis papíron) nincs félnivalónk: A védelmük várhatóan nem fog nagyobb ellenállást kifejteni mint a Dallasi, szóval én arra számítok, hogy haladni azért tudunk majd, a másik oldalon pedig a D# vs. Mike McCoy csata szintén lefutottnak tűnik, a QB kérdés viszont lóg a levegőben, és engem nagyon zavar, de ennek ellnére nyerni kéne.
Dehát a Bills-Vikings/Saints-Buccaneers óta én már semmin se lepődök meg.

Pro tipp: szoros meccs, kevés pont, pár sérülés, és sok kínlódás minden egyes yardért...
21-19 ide.