Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Egyébként nem küldik el szerintem PC-t max szezon közbe ha nagyon negatív mérleget hozunk, ráadásul Allen betegsége miatt nem tudom mennyire fog most ezzel foglalkozni
ET-vel kapcsolatban pedig én tisztelem becsülöm és rosszul kezelte mindkét fél az egész sztorit de szerintem mindkettőjük indoka érthető volt. PC-ék nyilván nem akartak belefutni egy ujabb Kam esetbe és végül is nekük lett igazuk, ET meg pont ezért akarta bebiztosítani magát. Viszont ezt a bemutatást én nagy bunkóságnak és tiszteletlenségnek tartom, úgyhogy semmiképp sem tartanám meg (még ha maradt is volna erre bármi esély 😀
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
 dailysnark.com/did-pete-carroll-give-the-middle-finger-back-to-earl-thomas-during-his-postgame-interview/
Hát ezen szakadok most 😀 😀
több mint 5 éve
peet_24 Seattle Seahawks 258
1. tele lesz a csapat lével, jövőre FAn lesz költekezés szépen, így (remélem) nem kapunk majd semmilyen comp.picket.
2. Thomas nem fog évi 15-20millás szerződés kapni máshol se, amivel 3.körös comp.picket érne


+ha Carroll és Schneider kivágva, akkor simán hosszabbíthat Thomas az új főnökökkel.
braxa88
Hát nem csal a szemem, tényleg kormányváltó hangulat van? Tépjetek nekem is sorszámot! 😀

Sok szeretettel:  www.fieldgulls.com/2018/10/1/17921494/pete-carroll-might-be-holding-the-seattle-seahawks-back
akdestroyer
Te linkelted a Paul Allen cikket az nfl oldaláról. Abból az jött le nekem, hogy bízik a vezetőségben minden csapatánál. Szerintem a betegsége mellett most nem fog borítani...
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
1. tele lesz a csapat lével, jövőre FAn lesz költekezés szépen, így (remélem) nem kapunk majd semmilyen comp.picket.
2. Thomas nem fog évi 15-20millás szerződés kapni máshol se, amivel 3.körös comp.picket érne


+ha Carroll és Schneider kivágva, akkor simán hosszabbíthat Thomas az új főnökökkel.
braxa88
Hát nem csal a szemem, tényleg kormányváltó hangulat van? Tépjetek nekem is sorszámot! 😀

Sok szeretettel:  www.fieldgulls.com/2018/10/1/17921494/pete-carroll-might-be-holding-the-seattle-seahawks-back

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
1. tele lesz a csapat lével, jövőre FAn lesz költekezés szépen, így (remélem) nem kapunk majd semmilyen comp.picket.
2. Thomas nem fog évi 15-20millás szerződés kapni máshol se, amivel 3.körös comp.picket érne


+ha Carroll és Schneider kivágva, akkor simán hosszabbíthat Thomas az új főnökökkel.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Allitolag a Chiefs vitte volna egy 2. korosert, mar csinaltak neki a helyet, gyakorlatilag orakra volt a szerzodes alairasatol, es ok adtak volna neki uj contractot.
undisputedly
Akkor gondolom ebből már semmi nem lesz.? Vagy lesznek olyan bátrak hogy a sérülésével együtt behúzzák?
Oszi
Egy masodik kor nem sok szerintem, eleg meltanyos ar. ET a szezon utan free agent lesz, kiveve, ha betageljuk. Akkor viszont mi valogathatunk az ajanlatok kozott, es lehet, hogy kapunk egy 2. kort valamelyik csapattol.

Ha nem tageljuk, akkor nem hiszem, hogy megerne nekik most egy 2. kort adni, mert nem latom, hogy arharc lenne majd korulotte az FA periodban.

A Chiefs viszont azert tradelt volna, hogy iden segitse oket, nekik nem feltetlenul a jovore nezve kell.

En az FO helyeben tagelnem amugy a nyaron, es ha csak egy 3. kort is kapunk (mint amennyit kompenzacioskent is kapnank velhetoen), legalabb mi dontunk a kvetkezo csapatarol, es nem megy el mondjuk a Ramsbe.
több mint 5 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Allitolag a Chiefs vitte volna egy 2. korosert, mar csinaltak neki a helyet, gyakorlatilag orakra volt a szerzodes alairasatol, es ok adtak volna neki uj contractot.
undisputedly
Akkor gondolom ebből már semmi nem lesz.? Vagy lesznek olyan bátrak hogy a sérülésével együtt behúzzák?
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Allitolag a Chiefs vitte volna egy 2. korosert, mar csinaltak neki a helyet, gyakorlatilag orakra volt a szerzodes alairasatol, es ok adtak volna neki uj contractot.
több mint 5 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Thomas középső ujja bevonult a történelembe, de szerintem elég rossz üzenete van az egész frencsájz szempontjából. Abban sem vagyok biztos, hogy ezt ő megtehette volna egyáltalán. Még ő sem, pedig ikonikus figurája a csapatnak. A magánvéleményem az, hogy ET ligaelit játékos, de az észbeli képességei korlátozottak. Amíg itt volt Sherm meg Bennett addig volt aki kinyissa helyette a száját, ment is a karate rendesen, de most hogy a hangadók elmentek ez a szerep nem áll jól neki. Nagyon szeretem a manust, imádom a játékát, de mostanában kissé összezavart a viselkedésével, még ha meg is tudom érteni, hogy 30 évesen be akarja magát biztosítani. Na de az a középső ujj, az már nekem egy kicsit sok volt.
garrett27
Szerintem, nem csak Neked. Senki nem teheti ezt meg, bármekkora játékos is.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Thomas középső ujja bevonult a történelembe, de szerintem elég rossz üzenete van az egész frencsájz szempontjából. Abban sem vagyok biztos, hogy ezt ő megtehette volna egyáltalán. Még ő sem, pedig ikonikus figurája a csapatnak. A magánvéleményem az, hogy ET ligaelit játékos, de az észbeli képességei korlátozottak. Amíg itt volt Sherm meg Bennett addig volt aki kinyissa helyette a száját, ment is a karate rendesen, de most hogy a hangadók elmentek ez a szerep nem áll jól neki. Nagyon szeretem a manust, imádom a játékát, de mostanában kissé összezavart a viselkedésével, még ha meg is tudom érteni, hogy 30 évesen be akarja magát biztosítani. Na de az a középső ujj, az már nekem egy kicsit sok volt.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Gyogyulast/Jobbulast

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000969102/article/seahawks-owner-paul-allen-diagnosed-with-lymphoma
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hat szerintem nem is kerdes, hogy Carrolleknak mutugatott.

Azt egyebkent nem gondolom, hogy a piacon ne lenne egy halom keroje majd. Ez labtores, nem szakadt szalagja, egyebek. Nem egy kellemes serules, de nem is a vilag vege. O ennel sulyosabb toresbol jott vissza, nem is rosszul.

ET tul jo ahhoz, illetve o vezer is azert a palyan es azon kivul, hogy ne akarja egy-egy csapat nagyon a kereteben tudni. 30 eves lesz, egy szerzodest meg minden tovabbi nelkul meg fog kapni.
Stez
Nem komoly serules de ezzel egyutt az elmult 3 evben egyiket se jatszotta végig mindig volt vmi baja igaz ha a pàlyán van akkor all pro szinten van.
Illetve azt nemtudom h ez nem e ugyanaz a lába ami két éve is eltört.
De biztos fog találni csapatot lesz aki megfizeti de nem gondonám h hosszutavu konraktot kapna egyböl
12th member
Szerintem 3-4 evet kapni fog, annal hosszabbat meg ketlem, hogy alapbol akarna.

több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Hat szerintem nem is kerdes, hogy Carrolleknak mutugatott.

Azt egyebkent nem gondolom, hogy a piacon ne lenne egy halom keroje majd. Ez labtores, nem szakadt szalagja, egyebek. Nem egy kellemes serules, de nem is a vilag vege. O ennel sulyosabb toresbol jott vissza, nem is rosszul.

ET tul jo ahhoz, illetve o vezer is azert a palyan es azon kivul, hogy ne akarja egy-egy csapat nagyon a kereteben tudni. 30 eves lesz, egy szerzodest meg minden tovabbi nelkul meg fog kapni.
Stez
Nem komoly serules de ezzel egyutt az elmult 3 evben egyiket se jatszotta végig mindig volt vmi baja igaz ha a pàlyán van akkor all pro szinten van.
Illetve azt nemtudom h ez nem e ugyanaz a lába ami két éve is eltört.
De biztos fog találni csapatot lesz aki megfizeti de nem gondonám h hosszutavu konraktot kapna egyböl
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem töri el a lábát, lehet, hogy mentünk volna érte......
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hat szerintem nem is kerdes, hogy Carrolleknak mutugatott.

Azt egyebkent nem gondolom, hogy a piacon ne lenne egy halom keroje majd. Ez labtores, nem szakadt szalagja, egyebek. Nem egy kellemes serules, de nem is a vilag vege. O ennel sulyosabb toresbol jott vissza, nem is rosszul.

ET tul jo ahhoz, illetve o vezer is azert a palyan es azon kivul, hogy ne akarja egy-egy csapat nagyon a kereteben tudni. 30 eves lesz, egy szerzodest meg minden tovabbi nelkul meg fog kapni.

több mint 5 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Pont most hozta meg a DHL a Raiders meccsre a jegyeket 😊
Nadal17
Nekünk múlt7 pénteken😊
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
PC beallitotta amugy Holmgren rekordjat, nemsokara velhetoen o lesz a legtobb W-vel allo Hawks edzo. Gratula neki. Jovore nem akarom itt latni 😀
undisputedly
Az utolsó két sorodon röhögök már két perce😀 😀 😀 Erre nem tudom mennyi esély van hogy P.C. megy. De Schottenheimer-nek menni kell, tőle szerintem még Mr. Bevell is kreatívabb volt...
Oszi
😀 Meglatjuk

Kicker tema: Ki emlekszik meg az idei training campre? Volt itt egy kicker akit a Jax nem tartott meg. Na, miutan kitettuk, elvitte a Jets, jelenleg 7/7 a mezonygoloknal, 8/9 az XP-knel.

Janikowski 5/8 a mezonygoloknal (WTF, ez 60%), 10/10 az XP-knel.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Pont most hozta meg a DHL a Raiders meccsre a jegyeket 😊
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
3rd down conv. Na igen. Ezt szépen lehoztuk az éjjel. Amikor már nem tudom hányadjára hívott 3. és sokra belső futást, akkor letettem a hajam.
Nem néztem vissza, de nem emlékszem hogy volt-e Wilsonnak 10 yardnál hosszabb passza. Mondjuk Davis nagyot játszott, de akkor is kellettek volna a passzok.
Ha a Cards nem droppol rendületenül, akkor egy tízessel minimum bukunk.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Hauschka-t nem fizetjük meg, de "magas" picken hozunk puntert. Akkor most áldozunk a ST-re, vagy nem? Imádom a Janikowski-t, hatalmas arc, de tegnap 2 hibája volt (FG), Hau-nak tavaly összesen 4, ez nem mindegy. Ez megint GM+HC hiba.

RW nem fut, mert sérüléssel járhat, de beállítjuk blokkolni Davis elé. Hát ez mekkora ötlet már?

Megkaptuk az év legviccesebb büntetését (O-line, ki más): "False start! Everybody, but the center!" Majdnem felgyulladt a rágó PC szájában! (amúgy Cardinals 44 is akkor indult, én nem tudom megmondani ki volt előbb)

Dissly-t nagyon sajnálom, nagyon jó éve lehetett volna. ET-t is sajnálom persze, 2 törésből visszajött, problémás safety után nem nagyon fognak kapkodni. De a csapat valahogy ilyesmire számított. Mert ha megkapta volna a pénzt és holnap bejelenti, hogy nem akarja folytatni, akkor megint jön egy nagy zsák dead money...

Ezzel a Rosen gyerekkel lesz még bajunk...
peet_24
Igen az érdekes szitu volt. Erre a TE dologra nagyon kíváncsi leszek. Hoznak-e, kicsodát, honnan, mennyiért, kiért hajaj 😀
több mint 5 éve
peet_24 Seattle Seahawks 258
Hauschka-t nem fizetjük meg, de "magas" picken hozunk puntert. Akkor most áldozunk a ST-re, vagy nem? Imádom a Janikowski-t, hatalmas arc, de tegnap 2 hibája volt (FG), Hau-nak tavaly összesen 4, ez nem mindegy. Ez megint GM+HC hiba.

RW nem fut, mert sérüléssel járhat, de beállítjuk blokkolni Davis elé. Hát ez mekkora ötlet már?

Megkaptuk az év legviccesebb büntetését (O-line, ki más): "False start! Everybody, but the center!" Majdnem felgyulladt a rágó PC szájában! (amúgy Cardinals 44 is akkor indult, én nem tudom megmondani ki volt előbb)

Dissly-t nagyon sajnálom, nagyon jó éve lehetett volna. ET-t is sajnálom persze, 2 törésből visszajött, problémás safety után nem nagyon fognak kapkodni. De a csapat valahogy ilyesmire számított. Mert ha megkapta volna a pénzt és holnap bejelenti, hogy nem akarja folytatni, akkor megint jön egy nagy zsák dead money...

Ezzel a Rosen gyerekkel lesz még bajunk...
több mint 5 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
ET-t tagelhetjuk a nyaron, es akkor boldogan cserelhetjuk, de ha elmegy az FA-ban, akkor is kapunk erte kompenzacios picket. Btw egy lower leg tores szeritnem "jobb", mint a szalag serules.

Amugy ez a mutogatas megint huen tukrozi a karakteret. O nem vezer, csak egy elit jatekos, aki vezer szerepkorben tetszelgett amig ment a csapatnak.

A passprot tenyleg egeszen jo volt, de a 3rd down conv. siralmas, a playhivasok is. 3. es 13-ra hivunk egy screent, termeszetesen kb. minusz 1 yardert.

Penny lassu, 3. szamu futo a csapatban Carson es Davis mogott. Egy 1. koros jatekostol nem ezt varod, raadasul a futok ritkan javulnak szamottevoen. A fal futasblokkban jo volt (Sweezey pl.).

Flowers egesz jo, labdara jatszik, szerzett is egy FF-t, de azert meg tanulja a jatekot. Griffin tegnap gyenge volt. Kendricks megint jo volt, azt olvastam bunbanast tanusitott, visszautalta a penzt, beismerte a cselekmenyt, miutan leulte a buntetest, remeljuk jo vaganyra tereli az eletet.

A kicking game siralmas, Janikowskin latszik, hogy mentalisan nem kepes mar ilyen magas szinten jatszani. Nem ertem mit keres meg itt. Schneider 1 millio dollart akart sporolni Haun, ezert tavaly elment 2 meccs kozvetlenul, vele egyutt a PO, iden is siralmasak vagyunk, kozben meg 5 milliokat osztogat a leggyengebb vandor jatekosoknak akiket ev kozben ki is teszunk. JS-nek makja volt az elso 1-2 eveben, belenyultak a drafton a tutiba, azota a tevekenysege kritikan aluli, evek ota.

PC beallitotta amugy Holmgren rekordjat, nemsokara velhetoen o lesz a legtobb W-vel allo Hawks edzo. Gratula neki. Jovore nem akarom itt latni 😀
undisputedly
Az utolsó két sorodon röhögök már két perce😀 😀 😀 Erre nem tudom mennyi esély van hogy P.C. megy. De Schottenheimer-nek menni kell, tőle szerintem még Mr. Bevell is kreatívabb volt...
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
ET-t tagelhetjuk a nyaron, es akkor boldogan cserelhetjuk, de ha elmegy az FA-ban, akkor is kapunk erte kompenzacios picket. Btw egy lower leg tores szeritnem "jobb", mint a szalag serules.

Amugy ez a mutogatas megint huen tukrozi a karakteret. O nem vezer, csak egy elit jatekos, aki vezer szerepkorben tetszelgett amig ment a csapatnak.

A passprot tenyleg egeszen jo volt, de a 3rd down conv. siralmas, a playhivasok is. 3. es 13-ra hivunk egy screent, termeszetesen kb. minusz 1 yardert.

Penny lassu, 3. szamu futo a csapatban Carson es Davis mogott. Egy 1. koros jatekostol nem ezt varod, raadasul a futok ritkan javulnak szamottevoen. A fal futasblokkban jo volt (Sweezey pl.).

Flowers egesz jo, labdara jatszik, szerzett is egy FF-t, de azert meg tanulja a jatekot. Griffin tegnap gyenge volt. Kendricks megint jo volt, azt olvastam bunbanast tanusitott, visszautalta a penzt, beismerte a cselekmenyt, miutan leulte a buntetest, remeljuk jo vaganyra tereli az eletet.

A kicking game siralmas, Janikowskin latszik, hogy mentalisan nem kepes mar ilyen magas szinten jatszani. Nem ertem mit keres meg itt. Schneider 1 millio dollart akart sporolni Haun, ezert tavaly elment 2 meccs kozvetlenul, vele egyutt a PO, iden is siralmasak vagyunk, kozben meg 5 milliokat osztogat a leggyengebb vandor jatekosoknak akiket ev kozben ki is teszunk. JS-nek makja volt az elso 1-2 eveben, belenyultak a drafton a tutiba, azota a tevekenysege kritikan aluli, evek ota.

PC beallitotta amugy Holmgren rekordjat, nemsokara velhetoen o lesz a legtobb W-vel allo Hawks edzo. Gratula neki. Jovore nem akarom itt latni 😀

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Mellesleg jelenleg Vanett az egyetlen TE a rosterunkon😃Dickson csak hetek mulva tèrhet vissza jo lenne vmi erösités plusz safety posztra is kàr h a héten elvittek Reid-et a piacrol
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Carrollek pont emiatt nem adtak neki meg uj szerzodest tanultak a tavalyi Kam esetbol bàr nagyon sajnalomcmert ikonikus alakja volt a csapatnak vissont igy nem fogunk kapni erte picket ha elakartuk volna cserèleni es ET is lemondhat a nagy szerzödèsröl jövôre
Teny h megèrdemelne a nagy pènzt Earl bar eddig se keresett szarul de ott van Eric Berry aki a legjobbanckereso safety lett es azota kb pàlyàn sincs a sérulèsei miatt😕