NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 758 — Keep pounding
Amúgy sztem reális esélyetek lehet egy WC helyre, hiába itt az önmarcangolás a menő, a Cards-Niners duó odavissza csapva, még néhány fontos győzelem és simán elég lehet egy playoffmeccsre, mert elég sok az underachiever idén az NFC-ben. A Northban eléggé körbeverik egymást, az Eastből csak az első, nálunk a Falcons tökönlövi magát, a végén még 9 győzelem is elég lehet.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Megvártam míg lecsillapodnak a kedélyek. A vasárnapi meccs nem volt rossz, sőt. Csak ettől a Rams-től éppenhogy kikapni rendkívül dühítő. Nagy zakót vártam, nyugiban is voltam, erre folyamatosan megvolt a nyerési esélyünk. Aztán mégse. Most kezdtem érezni, hogy a Rams nem fog eljutni a SB-ig. Valami nem várt tényező be fog figyelni. Csak egy érzés. Nagyon együtt vannak, minden klappol és ez gyanús. Meglátjuk.
Annak viszont örülök, hogy végre Wilson elengedte a nagy passzokat is. Valami alakulgat.
Hétvégén sajnos London ugrott, de a magyar-cseh meccsen kötelező a megjelenés. Este meg ütjük a Raiderst. Remélem.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Snap countok vasárnapról:





Két észrevétel:
1: Jó látni, hogy van egy stabil falunk, mármint snapcount szám alapján. Végre nem tizedelnek meg sérülések, meg nincs 1 szezonon belül 10 különböző felállás.
Erre már ráment 2 PO is.
Szóval van egy alap amire lehet építeni, és hosszú távon ennek lehet majd ereménye.
Mondjuk az bottom 5 emberanyagtól függetlenül hozhatunk egy top 15 formát is. A Rams ellen sikerült, várjuk a folytatást, reméljük ez tendencia, és nem egy kiugró meccs volt.
Azért az OT ettől függetlenül erős need lesz továbbra is a drafton.

2. Penny b+.
Elég sok támadást kaptam akkor amikor lefikáztam a RB meg a Penny picket, hozzáteszem nem vagyok büszke rá, hogy eddig az élet engem igazolt.
1/18-on tele volt még a board kiváló OT, OG, CB meg S pickekkel, és akkor jött ez.
Én értem hogy féltünk a Carson sérüléstől, láttunk már karón Rawlsot, de illett volna megvárni, hogy mi lesz a dologból, és jövőre még mindig odaadhattuk volna a farmot egy RB-ért.
Nagyon fáj ez nekem. 😕
akdestroyer
Penny picket en se nagyon ertettem és feleslegesen tartottamcmert ju futot hatso korokbe is huzhattunk volna. Jairo Alexander jo huzas lett volna CB posztra packerses jateka alapjan akit pont a mi pickunkel valasztott ki packers😕
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Snap countok vasárnapról:





Két észrevétel:
1: Jó látni, hogy van egy stabil falunk, mármint snapcount szám alapján. Végre nem tizedelnek meg sérülések, meg nincs 1 szezonon belül 10 különböző felállás.
Erre már ráment 2 PO is.
Szóval van egy alap amire lehet építeni, és hosszú távon ennek lehet majd ereménye.
Mondjuk az bottom 5 emberanyagtól függetlenül hozhatunk egy top 15 formát is. A Rams ellen sikerült, várjuk a folytatást, reméljük ez tendencia, és nem egy kiugró meccs volt.
Azért az OT ettől függetlenül erős need lesz továbbra is a drafton.

2. Penny b+.
Elég sok támadást kaptam akkor amikor lefikáztam a RB meg a Penny picket, hozzáteszem nem vagyok büszke rá, hogy eddig az élet engem igazolt.
1/18-on tele volt még a board kiváló OT, OG, CB meg S pickekkel, és akkor jött ez.
Én értem hogy féltünk a Carson sérüléstől, láttunk már karón Rawlsot, de illett volna megvárni, hogy mi lesz a dologból, és jövőre még mindig odaadhattuk volna a farmot egy RB-ért.
Nagyon fáj ez nekem. 😕

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 703
Na akkor lezárhatjuk ezt a kutyakomédiát?
akdestroyer
Most mit nyafogsz, Helm padawanja-nak lenni kiváltság...asszem!
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Na akkor lezárhatjuk ezt a kutyakomédiát?

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 703
A másik megoldásom az lett volna, hogy valójában Magyarországon csak Helm szurkol a Seahawks-nak és minden nickname az ő hasadt személyisége😁. Közben braxa és undi önállósodtak, öntudatra ébredtek, s őket már nem tudja kontrollálni😁. Viszont sokáig jól elbeszélgetett magával
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 703
Undi gate...érted, gyanús, nagyon gyanús 😊
Dissident Aggressor
Ja, félre ne érts, nincs surprise. 😀
A kommentem csak az udvariasság jegyében készült, arra az 5%-os esélyre készülve, hogy mégsincs fake.
Mizu odaát? Mégse menő a disztrópiába fojtott nyugalom? Hiányzik a flém? 😀
Inkább kérjük Helmutot, rá lenne itt igény.

Pl. szívesen olvasnék arról pár gondolatot, hogy hogyan tudja aláásni az egyéni érdek a közösségi morált, és a megfejtésére/megoldására is kiváncsi lennék.
akdestroyer
Isteni, pl. nem kell öncenzúráznom. Ma- holnap jelennek meg hosszabb írások. Az általad írt téma Undi kedvence, de szerintem inkább priviben prezentáljátok, mert ha rosszul nyomjátok megöli a topic kémiát. Odaát már megdumáltuk ezt a témát.

...de hogy legyen egy kis smokeweedeveryday ha van kedved, számold meg hány alkalommal mozdult az utóbbi 2 meccsen Dzsoff feje jobbra vagy balra többet mint mondjuk kb 15 fokot snapet követően.

amúgy tudod hol találsz 😊
Dissident Aggressor
Kicsit azért irhatnatok arról hogy pontossan hogy s mikent kell elkepzelni a ti kapcsolatotokat !! Mer így pl. Nekem nem teljesen világos hogy mire is utaltok az irasaitokban ! Csak úgy tőmondatokban összefoglalva az isneretsegeteket hogy honnan is indult és hogy most hol tart ?? Plusz mi ez diszidalt megnevezés ?? Engem nagyon érdekelne 😃
Bundi1986
Ők az örökös jedi és | | szivatott | | padawan kapcsolatban állnak.
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Undi gate...érted, gyanús, nagyon gyanús 😊
Dissident Aggressor
Ja, félre ne érts, nincs surprise. 😀
A kommentem csak az udvariasság jegyében készült, arra az 5%-os esélyre készülve, hogy mégsincs fake.
Mizu odaát? Mégse menő a disztrópiába fojtott nyugalom? Hiányzik a flém? 😀
Inkább kérjük Helmutot, rá lenne itt igény.

Pl. szívesen olvasnék arról pár gondolatot, hogy hogyan tudja aláásni az egyéni érdek a közösségi morált, és a megfejtésére/megoldására is kiváncsi lennék.
akdestroyer
Isteni, pl. nem kell öncenzúráznom. Ma- holnap jelennek meg hosszabb írások. Az általad írt téma Undi kedvence, de szerintem inkább priviben prezentáljátok, mert ha rosszul nyomjátok megöli a topic kémiát. Odaát már megdumáltuk ezt a témát.

...de hogy legyen egy kis smokeweedeveryday ha van kedved, számold meg hány alkalommal mozdult az utóbbi 2 meccsen Dzsoff feje jobbra vagy balra többet mint mondjuk kb 15 fokot snapet követően.

amúgy tudod hol találsz 😊

Szerkesztette: Cancel Culture

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Undi gate...érted, gyanús, nagyon gyanús 😊
Dissident Aggressor
Ja, félre ne érts, nincs surprise. 😀
A kommentem csak az udvariasság jegyében készült, arra az 5%-os esélyre készülve, hogy mégsincs fake.
Mizu odaát? Mégse menő a disztrópiába fojtott nyugalom? Hiányzik a flém? 😀
Inkább kérjük Helmutot, rá lenne itt igény.

Pl. szívesen olvasnék arról pár gondolatot, hogy hogyan tudja aláásni az egyéni érdek a közösségi morált, és a megfejtésére/megoldására is kiváncsi lennék.

több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Meg egy kis hozadek a tegnapi merkozeshezzzzz !!!!! Kedves szurkolotarsunk szakmai és csapatunk fele irányuló megjegyzéseibol !! Idézem : "Nyílván ott fogunk szurkolni ma este, bármilyen szar is a csapat, vagy bármilyen kilátástalan is a meccs, de ezen felül szerintem az is a szurkolói kultúra része, hogy miután RW-ra 1,5 sec alatt ér oda a passrush, beírja az ember az eredménykövetőbe hogy; "Ifedi te világtalan gyökér!"
Vagy hogy "PC monnyonle!"
Nyílván ezekre is lesz ma este példa, főleg egy kiadós blowjob után...
Ettől függetlenül, persze, ki nem szarja le az esélyeket!
Go Hawks!
Wilson pedig top3!"

Akdestroyer a SZERZŐ

NA EZEN KÉNE Változtatni mert van akiket bánt ez a hangnem NAGYON is !!!!
Plusz egy személyes kérdés kedves Akdestroyer fentebb írtad hogy miket fogunk majd látni pl.tucat szám ! Lehet csak az én hozzá nem értesem-bol fakad a dolog de én valahogy nem láttam azokat a dolgokat amiket felvazoltal 🤔🤔🤔
Kérlek segíts írd már meg hogy hol s mikor mi történt hogy én is szegény tudatlan lássam ezeket !!
Bundi1986
A Bundi-gatehez is hozzászólnék, ha már rólam is szó van benne:

1: A fentebb idézett kommentemmel egyáltalán nem értem mi a probléma, vagy miért lenne bántó.

2: Én egyáltalán nem tartom magam kirívóan negatívnak. Jártál te mostanság a Falcons/Broncos topicban? 😀

Annyiban biztosíthatlak, hogy a csapatot itt mindenki imádja. A negatív hangvételű kommenteket is csak az előrelépésre való igény hozza elő.
Tutujgathattuk volna Walsht is, elvégre a mi fiunk borja volt.
Csak közben elment rajta a tavalyi PO.
akdestroyer
Undi gate...érted, gyanús, nagyon gyanús 😊

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Meg egy kis hozadek a tegnapi merkozeshezzzzz !!!!! Kedves szurkolotarsunk szakmai és csapatunk fele irányuló megjegyzéseibol !! Idézem : "Nyílván ott fogunk szurkolni ma este, bármilyen szar is a csapat, vagy bármilyen kilátástalan is a meccs, de ezen felül szerintem az is a szurkolói kultúra része, hogy miután RW-ra 1,5 sec alatt ér oda a passrush, beírja az ember az eredménykövetőbe hogy; "Ifedi te világtalan gyökér!"
Vagy hogy "PC monnyonle!"
Nyílván ezekre is lesz ma este példa, főleg egy kiadós blowjob után...
Ettől függetlenül, persze, ki nem szarja le az esélyeket!
Go Hawks!
Wilson pedig top3!"

Akdestroyer a SZERZŐ

NA EZEN KÉNE Változtatni mert van akiket bánt ez a hangnem NAGYON is !!!!
Plusz egy személyes kérdés kedves Akdestroyer fentebb írtad hogy miket fogunk majd látni pl.tucat szám ! Lehet csak az én hozzá nem értesem-bol fakad a dolog de én valahogy nem láttam azokat a dolgokat amiket felvazoltal 🤔🤔🤔
Kérlek segíts írd már meg hogy hol s mikor mi történt hogy én is szegény tudatlan lássam ezeket !!
Bundi1986
A Bundi-gatehez is hozzászólnék, ha már rólam is szó van benne:

1: A fentebb idézett kommentemmel egyáltalán nem értem mi a probléma, vagy miért lenne bántó.

2: Én egyáltalán nem tartom magam kirívóan negatívnak. Jártál te mostanság a Falcons/Broncos topicban? 😀

Annyiban biztosíthatlak, hogy a csapatot itt mindenki imádja. A negatív hangvételű kommenteket is csak az előrelépésre való igény hozza elő.
Tutujgathattuk volna Walsht is, elvégre a mi fiunk borja volt.
Csak közben elment rajta a tavalyi PO.

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Öncenzúra... Pedig büszke voltam, hogy felvállalod magad. 😀
Elképesztő ordas nagy ellenállás ellentmondás van a HSz-ben 😊
Dissident Aggressor
Igen, én is látom az ellentmondást, de a logika nem bukik orra benne. 😀
Arra próbáltam meg célozni, hogy olyan meccseken, ahol nem fog működni a futás, meg nem lesz 3mp-es tiszta zseb, oda kevés lesz az hogy Lockett meg Moore megfutja a Go-t.

Most elég volt. Bár kikaptunk, szóval ez se igaz teljesen. Egy kicsi plusz kellett volna még...
De mondjuk ez az egész viszonyítás kérdése, mert a Rams most tiltásig pörgetett win-now módban van, és mégis majdnem összejött a W.
A legtöbb csapat ellen ez elég lett volna.

Annyiban jól tapintottál rá a dolgokra, hogy még erősen vívodok magamban, hogy sírjak-e vagy nevessek, nem nagyon tudom eldönteni, hogy mit érezzek a meccsel kapcsolatban. Majd ülepszik.

Ui: Egy Mea Culpát mindenképp küldenék Braxának OL témakörben, mert kijár.

több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
De hát mások vagyunk és ez így van jól most már látom és értem ! És ezentúl ezt így fogadom el stílustol függetlenül 😉
Bundi1986
Ez a lényeg.
Vannak akik hangosan küldik el a fenébe a játékost, aki nagyot hibázik, miközben lehet az előző meccsen neki köszönhetően nyert a csapat.
Mások meg higgadtan felhívják a hibákra a figyelmet, és konstruktív kritikát fogalmaznak meg.
Mindenkiből mást hoz ki a csapat iránti szenvedélye, és ez így jó.

Engem pl. jobban zavar a szurkolói fanatizmusnak az a foka, mikor az ellenfél csapatát és/vagy a szurkolóit szidják (khmm...pl. egyes Pats-fanok, tisztelet a kivételnek!)

Én pl. tisztelem az összes divízió-riválisunkat. Sőt, bizonyos játékosokat sokszor irigylek tőlük. Ezért is szeretem az ilyen csoportrangadókat. Mert a Seahawks-ot legyőzni sok éven át dicsőség volt, mert nagyon jó csapat volt. Sőt lám, még most is az! Persze néha a rivalizálásba belefér némi csipkelődés/trash talk, de sohasem durva sértegetés.

Ennek szellemében is várom a visszavágót veletek. Remélem az is hasonlóan izgalmas és szoros meccs lesz. Sőt, még az se zavarna, ha kikapna a Rams. Ha valóban jól játszanak (nem úgy mint tegnap), és nem veszélyezteti az eredményt a PO-ba jutást.
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Tegnap:

Meglepetést okoztak a fiúk mindkét oldalon, ellentétes előjellel.

Az OL tagjait valószínűleg megcsípte a cecelégy, más magyarázat legalábbis nem jut eszembe arra amit tegnap mutattak. Az hogy közepesnél gyengébb passrush ellen összeomlanak, aztán a liga legjobb védőfalát szinte teljesen limitálják... őszintén, ki számított erre?
Reméljük nem csak egyszeri fellángolás volt ez, és akkor lehet bizakodni.
És nem csak a passprotectionnal lehettünk több mint elégedettek, a futásblokkolás is zseniális volt.
És tádámm, ha van fal, akkor minden van, Wilson is top3 tudott lenni, tudtunk konzisztensen haladni, és egy nem szar védelemnek pakoltunk föl sima 30 pontot.

Egy dolgot hiányoltam csak (csak zárójelben), azt, hogy passzjátékoknál még mindig a játékosokra van bízva a pince kulcsa. Ha el tud szakadni a WR akkor haladunk, na nem, jöhet a punt. Tegnap szét tudtuk szivatni a secondaryt - sebességből meg junk moveokkal, (az összes nagyjátékunk ebből jött), de én személyszerint továbbra is várom a segítséget edzői oldalról, mert lesz ahol ez kevés lesz. Abban nincs semmi kreativitás, hogy Lockett fut egy Go-t, oszt nem érik utol. 😀

De azért ezen a téren is látszik az előrelépés, a futások remekül voltak felépítve, és ezzel jól meg tudtunk ágyazni ezeknek a 40 yardos bombáknak is.

A védelem nem fogott ki nagy napot, de ennek nem tulajdonítanék nagyobb jelentőséget, mert ez volt a szabályt erősítő kivétel.
Griffinnek az évi 2 szar meccséből megvolt az 1, Thompson több hibája ellenére sok fontos játékot jól csinált meg - legalább nem szürkült bele a meccsbe, és amikor összeáll majd a LB sorunk, futás ellen is sokkal jobbak fogunk kinézni.

Egy jó passrush azért nagyon kéne!
akdestroyer
Öncenzúra... Pedig büszke voltam, hogy felvállalod magad. 😀
Elképesztő ordas nagy ellenállás ellentmondás van a HSz-ben 😊

Szerkesztette: Cancel Culture

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Tegnap:

Meglepetést okoztak a fiúk mindkét oldalon, ellentétes előjellel.

Az OL tagjait valószínűleg megcsípte a cecelégy, más magyarázat legalábbis nem jut eszembe arra amit tegnap mutattak. Az hogy közepesnél gyengébb passrush ellen összeomlanak, aztán a liga legjobb védőfalát szinte teljesen limitálják... őszintén, ki számított erre?
Reméljük nem csak egyszeri fellángolás volt ez, és akkor lehet bizakodni.
És nem csak a passprotectionnal lehettünk több mint elégedettek, a futásblokkolás is zseniális volt.
És tádámm, ha van fal, akkor minden van, Wilson is top3 tudott lenni, tudtunk konzisztensen haladni, és egy nem szar védelemnek pakoltunk föl sima 30 pontot.

Egy dolgot hiányoltam csak (csak zárójelben), azt, hogy passzjátékoknál még mindig a játékosokra van bízva a pince kulcsa. Ha el tud szakadni a WR akkor haladunk, na nem, jöhet a punt. Tegnap szét tudtuk szivatni a secondaryt - sebességből meg junk moveokkal, (az összes nagyjátékunk ebből jött), de én személyszerint továbbra is várom a segítséget edzői oldalról, mert lesz ahol ez kevés lesz. Abban nincs semmi kreativitás, hogy Lockett fut egy Go-t, oszt nem érik utol. 😀

De azért ezen a téren is látszik az előrelépés, a futások remekül voltak felépítve, és ezzel jól meg tudtunk ágyazni ezeknek a 40 yardos bombáknak is.

A védelem nem fogott ki nagy napot, de ennek nem tulajdonítanék nagyobb jelentőséget, mert ez volt a szabályt erősítő kivétel.
Griffinnek az évi 2 szar meccséből megvolt az 1, Thompson több hibája ellenére sok fontos játékot jól csinált meg - legalább nem szürkült bele a meccsbe, és amikor összeáll majd a LB sorunk, futás ellen is sokkal jobbak fogunk kinézni.

Egy jó passrush azért nagyon kéne!

több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Nem miattam !!!! De szerintem ez egy közösség ahol figyelembe vesszük a többi szurkolotarsunkat is !! És megpronalunk toleransan fogalmazni és nyilatkozni !! Szerintem egy közösségben Igen is fontos hogy figyelembe vegyük a többi szurkolotarsunkat is hisz mind ugyanazért vagyunk itt mert szeretjük a Csapatunkat ha másért nem is ezért szerintem igen is lehetünk kicsit toleransabbak mások iránt !! De hát ha nem akkor nem !!! Én részemről azt is elfogadom ha Nem !
Bundi1986
Bundi! Ha ez téged zavar, akkor egyszer gyere be a Rams topikba, és olvass bele a Rams-drukkerek kommentjeibe.
Ott Én és jó pár szurkolótársam 10+ éve szidjuk/szeretjük a csapatot, mikor-hogy játszik éppen. Sőt, még akkor is kritizáljuk őket, mikor így nyernek, ahogy tegnap. Lehet hogy a 13 évnyi hullámvölgy tehet róla, és nehéz megválni a rossz szokásoktól, de én pl. most sem vagyok maradéktalanul elégedett a csapattal!

El tudod képzelni, hogy egy 5-0-val álló csapatot bíráljanak a szurkolói? Pedig rengeteg hibával játszott tegnap a Rams (pl. Peters). És ezeket a hibákat is ki kell javítani, mert meccsek múlhatnak rajta. A legjobb csapatoknak is van miben fejlődnie, hidd el. És ez az elégedetlenkedés nem azt jelenti, hogy nem szeretnénk a csapatunkat, csak hogy többet várnánk el tőlük. Ennyi az egész.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Meg egy kis hozadek a tegnapi merkozeshezzzzz !!!!! Kedves szurkolotarsunk szakmai és csapatunk fele irányuló megjegyzéseibol !! Idézem : "Nyílván ott fogunk szurkolni ma este, bármilyen szar is a csapat, vagy bármilyen kilátástalan is a meccs, de ezen felül szerintem az is a szurkolói kultúra része, hogy miután RW-ra 1,5 sec alatt ér oda a passrush, beírja az ember az eredménykövetőbe hogy; "Ifedi te világtalan gyökér!"
Vagy hogy "PC monnyonle!"
Nyílván ezekre is lesz ma este példa, főleg egy kiadós blowjob után...
Ettől függetlenül, persze, ki nem szarja le az esélyeket!
Go Hawks!
Wilson pedig top3!"

Akdestroyer a SZERZŐ

NA EZEN KÉNE Változtatni mert van akiket bánt ez a hangnem NAGYON is !!!!
Plusz egy személyes kérdés kedves Akdestroyer fentebb írtad hogy miket fogunk majd látni pl.tucat szám ! Lehet csak az én hozzá nem értesem-bol fakad a dolog de én valahogy nem láttam azokat a dolgokat amiket felvazoltal 🤔🤔🤔
Kérlek segíts írd már meg hogy hol s mikor mi történt hogy én is szegény tudatlan lássam ezeket !!
Bundi1986
Ez 1 fórum. Itt mindenki kifejtheti a csapatával kapcsolatban a saját meglátása szerint az álláspontját. Mind emberek vagyunk, mind mások vagyunk, nincs baj azzal se amilyen te vagy és azzal se amilyen ő. Szólás szabadság van, és ha neked ennyire ellenedre van az ő stílusa , ki lehet kapcsolni. Nincs baj azzal ahogy ő kifejti a véleményét, ő így teszi. Ideges , így vezeti le h Ifedi egy világtalan gyökér ebben igaza is van. Ha Ifedi Ravens-es lenne én a laptopot vagy Tv-t köpködném mérgembe. Mások vagyunk más mentalitással, feszültségkezeléssel. De minden szurkoló azért ül le h szórakozzon, és örüljön csapata sikerének, van h hajnali 1-ig a másnapi melóját nem nézve, szurkol. El kell fogadni, h mindenki másképp kezeli a helyzeteket, a frusztrációt az elkeseredést. És én se védenem PC-t ha ET bemutat neki, ő itt 1 legenda és a játékosok mögé álltak, nem véletlen.
KeyG
Az a igazsag hogy értem mit mondasz !! És részben igazad is van nagyon is !! Lehet ezt kell csinálnom hogy nem foglalkozom a stílussal csak az írással magával tehát elfogadom hogy ŐK ilyenek (már mint a stílusuk ) és így nézem a dolgokat ! Köszi ezt a kommentet kicsit felnyitotta a szememet 😉😊
Bundi1986
Hát amúgy ha azt mondod, hogy figyelembe kell venni a többi fórumtársat akkor ez rád is érvényes kell legyen.
Jó ez a fiatalos hév amivel nekiállsz, csak fogadd el, hogy valaki most inkább negatívan látja azt, hogy míg 2-3 éve a bajnokság volt a cél, most már annak is örülni kell ha a Rams ellen megy a tisztes helytállás.
Majd átbillen ez, ha úgy érzik, ha a csapat elérte a lejtő alját és már visszafele mocorog.
több mint 5 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
@Bundi ne haragudj ránk, ha más a véleményünk és az esetleges nemtetszésünknek hangot is adunk. Vagyunk egypáran itt akiknek nem jutott rózsaszín szemüveg, és a sötét árnyalatokat is észrevesszük. Hidd el itt mindenkinek a Hawks a szíve csücske, bár azt is meg kell mondani, hogy azon belül egyes játékosokat v. edzőket a pokolba kívánjuk időnként. Sokunkban ( bennem is ) még él az emlék a '13 szezonról, amikor a védelmünk ellen elért 1st downt úgy ünnepelte az ellen, mintha TD szerzett volna. Az egy olyan védelem volt. A tegnapi meccsen meg Goff úgy dobálta a közép távolikat, mintha edzésen lett volna. Hidd el ha nem kap agyrázkódást a két legjobb elkapója csúnyább lett volna a vége. Így egy vállalható vereség lett a vége.

Ha esetleg nem tetszik egynémelyünk hangneme, akkor van lehetőséged "némítani" a hozzászólásait. Viszont megmondani bárkinek is hogy elmondja a véleményét nincs.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 082
Meg egy kis hozadek a tegnapi merkozeshezzzzz !!!!! Kedves szurkolotarsunk szakmai és csapatunk fele irányuló megjegyzéseibol !! Idézem : "Nyílván ott fogunk szurkolni ma este, bármilyen szar is a csapat, vagy bármilyen kilátástalan is a meccs, de ezen felül szerintem az is a szurkolói kultúra része, hogy miután RW-ra 1,5 sec alatt ér oda a passrush, beírja az ember az eredménykövetőbe hogy; "Ifedi te világtalan gyökér!"
Vagy hogy "PC monnyonle!"
Nyílván ezekre is lesz ma este példa, főleg egy kiadós blowjob után...
Ettől függetlenül, persze, ki nem szarja le az esélyeket!
Go Hawks!
Wilson pedig top3!"

Akdestroyer a SZERZŐ

NA EZEN KÉNE Változtatni mert van akiket bánt ez a hangnem NAGYON is !!!!
Plusz egy személyes kérdés kedves Akdestroyer fentebb írtad hogy miket fogunk majd látni pl.tucat szám ! Lehet csak az én hozzá nem értesem-bol fakad a dolog de én valahogy nem láttam azokat a dolgokat amiket felvazoltal 🤔🤔🤔
Kérlek segíts írd már meg hogy hol s mikor mi történt hogy én is szegény tudatlan lássam ezeket !!
Bundi1986
Ez 1 fórum. Itt mindenki kifejtheti a csapatával kapcsolatban a saját meglátása szerint az álláspontját. Mind emberek vagyunk, mind mások vagyunk, nincs baj azzal se amilyen te vagy és azzal se amilyen ő. Szólás szabadság van, és ha neked ennyire ellenedre van az ő stílusa , ki lehet kapcsolni. Nincs baj azzal ahogy ő kifejti a véleményét, ő így teszi. Ideges , így vezeti le h Ifedi egy világtalan gyökér ebben igaza is van. Ha Ifedi Ravens-es lenne én a laptopot vagy Tv-t köpködném mérgembe. Mások vagyunk más mentalitással, feszültségkezeléssel. De minden szurkoló azért ül le h szórakozzon, és örüljön csapata sikerének, van h hajnali 1-ig a másnapi melóját nem nézve, szurkol. El kell fogadni, h mindenki másképp kezeli a helyzeteket, a frusztrációt az elkeseredést. És én se védenem PC-t ha ET bemutat neki, ő itt 1 legenda és a játékosok mögé álltak, nem véletlen.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Meg egy kis hozadek a tegnapi merkozeshezzzzz !!!!! Kedves szurkolotarsunk szakmai és csapatunk fele irányuló megjegyzéseibol !! Idézem : "Nyílván ott fogunk szurkolni ma este, bármilyen szar is a csapat, vagy bármilyen kilátástalan is a meccs, de ezen felül szerintem az is a szurkolói kultúra része, hogy miután RW-ra 1,5 sec alatt ér oda a passrush, beírja az ember az eredménykövetőbe hogy; "Ifedi te világtalan gyökér!"
Vagy hogy "PC monnyonle!"
Nyílván ezekre is lesz ma este példa, főleg egy kiadós blowjob után...
Ettől függetlenül, persze, ki nem szarja le az esélyeket!
Go Hawks!
Wilson pedig top3!"

Akdestroyer a SZERZŐ

NA EZEN KÉNE Változtatni mert van akiket bánt ez a hangnem NAGYON is !!!!
Plusz egy személyes kérdés kedves Akdestroyer fentebb írtad hogy miket fogunk majd látni pl.tucat szám ! Lehet csak az én hozzá nem értesem-bol fakad a dolog de én valahogy nem láttam azokat a dolgokat amiket felvazoltal 🤔🤔🤔
Kérlek segíts írd már meg hogy hol s mikor mi történt hogy én is szegény tudatlan lássam ezeket !!
Bundi1986
De miért kéne változtatni? Mert te azt mondod?
Ha neki úgy tartja a kedve és nem tetszik ez vagy az, akkor nem írhatja le mert az negatív?
Te Bazzani commentjeitől elsírtad vol a magad 😀
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
A tényleg nem értem ezt a mentalitast🤔 amit ti ketten képviseltek ( és nem a hozzáértéseteket kerdojelezem meg Undi és Akdestroyer ) de mindegy szerencsére én nem ez a típus vagyok és belátom teljesen felesleges mondanom bármit is nektek ti akkor is megkeseredes a negativ gondolkozas iskolapeldai maradtok !! De sebaj ígérem többet egy árva szót sem szólok emiatt! Ti ilyenek vagytok és kész 😉😃 ezt is tudni kell elfogadni
Bundi1986
Az, hogy mindenki SEA szurkoló itt, az gondolom világos. Az, hogy mindenki annak örülne, hogy sikeres legyen a csapat, az sem új. Én pl 2005 óta követem a csapatot, végignéztem sok történést. Ha valaki látja ennek a mostani állapotnak a hibáit és a megoldásra gondol, az nem feltétlenül áruló és negatív, csak esetleg jobbá szeretné tenni a csapatot és az érzelemszurkoláson túlmutató dolgokkal is foglalkozik...

Hamár 8-8 körüli csapat leszünk idén, akkot legyünk u.o. mumusok a ramsnek, mint amilyenek ők voltak nekünk 😀 gohawks
peet_24
Teljesen igazad van nekem a nagyon negativ hozza állás ami nagyon bántó és furcsa ! És az hogy valamelyik játékos hibazik azonnal takarodjon milyen béna stb.... pl. A Rugó játékosunk a Cardinals ellen de ha jól emlekszem a Los Angeles ellen valahogy nem szidta senki mikor berugta azt a FG ugye ????? Meg ez a turelmetlenseg sokszor írják hogy évek óta 🤔🤔🤔 Mondom milyen evek óta ?????? 2014 2015 szerintem egyáltalán nem volt rossz eredmény!!! És utána ha meg azt is mondjuk hogy szar a csapat az is csak két három év ! Mit fognak mondani ha mondjuk 10 évig nem jutunk PO-ba 🤔🤔 Visszatérve arra hogy szakmailag közelítik meg a merkozeseket ez egy nagyon jó dolog aminek szemely szerint nagyon orülök csak magát hangvetelet nem értem miért kell bantoan lebecsmerloen nyilatkozni szeretet csapatunk jatekosairol és edzoirol ??( bezzeg mikor hoztak az eredményeket akkor isten kiralyok voltak ) Szóval nekem csupán ennyi problémám van ! És utána nyugodtan lehet rajtam a többieknek gunyolodni meg viccelodni hogy "Bundi ad nekünk erot" meg hogy "nekünk is lesz majd egy Tibi 129 " vagy kicsodank !
Bundi1986
kurvára így van. emiatt nekem is tökre elmegy a kedvem az egész fórumtól, nem csak írástól, de olvasástól is.

Szerkesztette: braxa88
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Komolyan már... lement volna 40 másodperc az órábol ha nem kér időt... időkérés nélkül kb 45másodperc alatt szerinted mire megy az offense. főleg hogy Wilson arról híres hogy ilyenkor menynire jól manageli az időt.
Tök vállalható vereség volt, nem ilyen meccset vártam. De Carroll ideje alatt ennyire szar defense teljesítményt még nem láttunk, főleg passzvédekezés nem létezett, Gurleyt még úgyahogy kontroláltuk.
Griffin bazdmeg...
ha belegondolok hogy Penny 1.kör, és nulla darab snapet kap elsírom magam (ilyen RB duó mellett ne is kapjon)
akdestroyer szidjad csak még az offensefalat hátha ennyire szarok lesznek a jövőben is
braxa88
1:39-nél kérte ki az időt, amikor már a ST a pályán volt. Lett volna bruttó 1 perc, plusz az időkérés is, úgyhogy Lockett is villanhatott volna, és csak FG távolságig kellett volna jönni, Janikowski meg bármire képes.
Visszahordás, az időkérés megmarad, 1-2-3 hosszú játék (amiből volt a meccsen pár), ez messze-messze több esély, mint egy ilyen langaléta QB sneak-je ellen védekezni 1 yardon.
Ez az időkérés az én szememben legalább egy olyan "jó" döntés volt, mint anno 1 yardról passzolni...
Azzal teljesen egyetértek, hogy maximálisan vállalható az eredmény (pláne egy mostani Rams ellen) és ha a meccs előtt valaki azt mondja, hogy pisztolypárbaj meccsen 2 ponttal kikapunk, aláírtam volna örömmel.
De úgy, hogy végignéztem, végigizgultam, stb... és így lett vége, ezt nehezen emésztem.
PC adhatott volna még egy esélyt a támadóknak, ha már ők hozták a meccset egyáltalán ilyen szorosra.
tomz
Egyetertek feleslegesnek ereztem az idokerest jobban jott volna az utolso driveba h a palya kozepet is tamadhassuk plusz visszahordásba is bizhattunk volna es boven lett volna idonk haladni kár érte sajnos McVay tuljárt az eszünkön.
több mint 5 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 200
Komolyan már... lement volna 40 másodperc az órábol ha nem kér időt... időkérés nélkül kb 45másodperc alatt szerinted mire megy az offense. főleg hogy Wilson arról híres hogy ilyenkor menynire jól manageli az időt.
Tök vállalható vereség volt, nem ilyen meccset vártam. De Carroll ideje alatt ennyire szar defense teljesítményt még nem láttunk, főleg passzvédekezés nem létezett, Gurleyt még úgyahogy kontroláltuk.
Griffin bazdmeg...
ha belegondolok hogy Penny 1.kör, és nulla darab snapet kap elsírom magam (ilyen RB duó mellett ne is kapjon)
akdestroyer szidjad csak még az offensefalat hátha ennyire szarok lesznek a jövőben is
braxa88
1:39-nél kérte ki az időt, amikor már a ST a pályán volt. Lett volna bruttó 1 perc, plusz az időkérés is, úgyhogy Lockett is villanhatott volna, és csak FG távolságig kellett volna jönni, Janikowski meg bármire képes.
Visszahordás, az időkérés megmarad, 1-2-3 hosszú játék (amiből volt a meccsen pár), ez messze-messze több esély, mint egy ilyen langaléta QB sneak-je ellen védekezni 1 yardon.
Ez az időkérés az én szememben legalább egy olyan "jó" döntés volt, mint anno 1 yardról passzolni...
Azzal teljesen egyetértek, hogy maximálisan vállalható az eredmény (pláne egy mostani Rams ellen) és ha a meccs előtt valaki azt mondja, hogy pisztolypárbaj meccsen 2 ponttal kikapunk, aláírtam volna örömmel.
De úgy, hogy végignéztem, végigizgultam, stb... és így lett vége, ezt nehezen emésztem.
PC adhatott volna még egy esélyt a támadóknak, ha már ők hozták a meccset egyáltalán ilyen szorosra.

Szerkesztette: Vitézlő Titoknok tomz
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Just for the record, 2 pontos volt ez a vereség. És ez az ordas nagy edzői balfaszság a végén az időkéréssel nálam is már kiverte a biztosítékot. Van erre valami minimálisan is értelmezhető magyarázat?
tomz
Komolyan már... lement volna 40 másodperc az órábol ha nem kér időt... időkérés nélkül kb 45másodperc alatt szerinted mire megy az offense. főleg hogy Wilson arról híres hogy ilyenkor menynire jól manageli az időt.

Tök vállalható vereség volt, nem ilyen meccset vártam. De Carroll ideje alatt ennyire szar defense teljesítményt még nem láttunk, főleg passzvédekezés nem létezett, Gurleyt még úgyahogy kontroláltuk.
Griffin bazdmeg...

ha belegondolok hogy Penny 1.kör, és nulla darab snapet kap elsírom magam (ilyen RB duó mellett ne is kapjon)

akdestroyer szidjad csak még az offensefalat hátha ennyire szarok lesznek a jövőben is

Szerkesztette: braxa88