Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
OFF:

A főnök új játékszere:

 img.purch.com/h/1400/aHR0cDovL3d3dy5zcGFjZS5jb20vaW1hZ2VzL2kvMDAwLzA2Ni80NjMvb3JpZ2luYWwvZHJvbmUxX3dlYnNpdGUuanBnPzE0OTYyNjgyNTY=
funkyparduc
...vannak fenntartásaim .. 😊
TGA
Az új Air Force One, a first lady adta le a rendelést...
tejbegrrr!!!
ez kúrvajó !!! 😀😀😀

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
OFF:

A főnök új játékszere:

 img.purch.com/h/1400/aHR0cDovL3d3dy5zcGFjZS5jb20vaW1hZ2VzL2kvMDAwLzA2Ni80NjMvb3JpZ2luYWwvZHJvbmUxX3dlYnNpdGUuanBnPzE0OTYyNjgyNTY=
funkyparduc
...vannak fenntartásaim .. 😊
TGA
Az új Air Force One, a first lady adta le a rendelést...

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
OFF:

A főnök új játékszere:

 img.purch.com/h/1400/aHR0cDovL3d3dy5zcGFjZS5jb20vaW1hZ2VzL2kvMDAwLzA2Ni80NjMvb3JpZ2luYWwvZHJvbmUxX3dlYnNpdGUuanBnPzE0OTYyNjgyNTY=
funkyparduc
...vannak fenntartásaim .. 😊
TGA
Ócskavas!!!!!!!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
OFF:

A főnök új játékszere:

 img.purch.com/h/1400/aHR0cDovL3d3dy5zcGFjZS5jb20vaW1hZ2VzL2kvMDAwLzA2Ni80NjMvb3JpZ2luYWwvZHJvbmUxX3dlYnNpdGUuanBnPzE0OTYyNjgyNTY=
funkyparduc
...vannak fenntartásaim .. 😊

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
OFF:

A főnök új játékszere:

 img.purch.com/h/1400/aHR0cDovL3d3dy5zcGFjZS5jb20vaW1hZ2VzL2kvMDAwLzA2Ni80NjMvb3JpZ2luYWwvZHJvbmUxX3dlYnNpdGUuanBnPzE0OTYyNjgyNTY=

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 595
Nagybetűs OFF, de muszáj elmesélnem:

Hát srácok én tegnap megvilágosodtam.
Pár napja letöltöttem egy ilyen kurvajófajta NFL Manager játékot a telefonomra, (2016-os rosterekkel, ez még fontos lesz). Van ott minden, draft, draftpick/játékos cserebere, FA piac, sapka, ami csak kell. Na mondom majd én most megmutatom hogyan is kéne ezt csinálni Carroléknak.

A játék olyannyira reálisra sikerült, hogy Ifedi és Britt már a legelső játéknap után lesérült a fél szezonra. ( 😊 )
Ekkor jött a sokk, mert meccs után pörgettem az ÓL rostert, és jobb híján olyan nevekből kellett összeraknom a falat, mint Lewis, Sowell, Fant, Sokoli, Webb...
Asszem ez volt a pillanat amikor a bal szemgolyóm elkezdett rángani, és pont úgy kapkodtam a levegőt, mint a kezdő asztmás kisfiú a tengeren, amikor rájön, hogy kurvára kár volt a vízbe ejteni az utolsó inhalálót.
A kövi meccsen a félelmetes Rams D# 5 sacket meg 1 fumblit csinált Wilsonon, és ez volt az végső megvilágosodás pillanata, amikortól igazán elkezdtem értékelni és becsülni, hogy Carrol egyáltalán a PO-ba vitt minket tavaly.

Ha van tanulság ebből az az, hogy tegyetek ti is így. 😊

Ui: (Az kövi drafton 7 OL embert húzok)

True story.

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 6 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
 www.cbssports.com/nfl/news/heres-your-latest-reminder-that-writing-off-the-seahawks-is-stupid/

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ne a múltban éljetek. Kit érdekel már a kettő évvel ezelőtti döntő? Az ideit kellene behúzni 😊
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
 profootballtalk.nbcsports.com/2017/05/29/seahawks-launch-otas-tuesday-amid-tales-of-drama-dysfunction/
Tessék inkább az OTA t követni, vannak bíztató fejlemények. 😊

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 595
jáj :/
braxa88
Igen, pont ezért szerkesztettem villámgyorsan, de ahogy látom már késő. 😀

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Jézus teste. Ennyi flame-et végig nem olvasok, de ez a bohócot csinált belőle Kearse akkora marhaság, hogy leestem az ágyról 😀 😀 😀
Wyatt
Szerintem én nem ezt írtam.
TGA
Nem te írtad ezt 😊
Wyatt
Ém voltam. Rossz elkapást emlegetnek "The catch" néven, mert az volt az... ha behúzzuk a végén. Butler meg akárhogy szépítjük, elég vakon volt. 😀
akdestroyer
jáj :/
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 595
Jézus teste. Ennyi flame-et végig nem olvasok, de ez a bohócot csinált belőle Kearse akkora marhaság, hogy leestem az ágyról 😀 😀 😀
Wyatt
Szerintem én nem ezt írtam.
TGA
Nem te írtad ezt 😊
Wyatt
Ém voltam. Amúgy rossz elkapást emlegetnek "The catch" néven, mert az volt az. Már ha behúzzuk a végét.

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jézus teste. Ennyi flame-et végig nem olvasok, de ez a bohócot csinált belőle Kearse akkora marhaság, hogy leestem az ágyról 😀 😀 😀
Wyatt
Szerintem én nem ezt írtam.
TGA
Nem te írtad ezt 😊

több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Jézus teste. Ennyi flame-et végig nem olvasok, de ez a bohócot csinált belőle Kearse akkora marhaság, hogy leestem az ágyról 😀 😀 😀
Wyatt
Szerintem én nem ezt írtam.

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jézus teste. Ennyi flame-et végig nem olvasok, de ez a bohócot csinált belőle Kearse akkora marhaság, hogy leestem az ágyról 😀 😀 😀

több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
@TGA
Megnéztem újra és újra, és adom, nem volt tökéletes a snap, ezen IS elment.

De a fő probléma még mindig az számomra, hogy ha olvasta a játékot Butler, ha nem, nyílegyenes futással tudott odaérni. Mint írtam is, ennek a playnek az a lényege hogy Kearse pont ebbe a folyosóba áll bele a védőjével, de úgy hogy Butler max keresztülesni tudjon rajta. És ez az, ami szerintem igazán hiányzott.
Pont egy ilyen figura döntött amúgy a Clemson-Alabama döntőben, ott se volt tökéletes a snap, de a másik WR tökéletesen blokkolt, érdemes megnézni.

Egy szó mint száz, Kearse-nek zárni kellett volna a folyosót balra, és lett is volna rá lehetősége mert a védője jobbra kiféloldalazott, ehelyett végignézte ahogy fél méterre tőle Butler elrobog. Valamit még kalimpált utána a kezeivel, de az pont annyit ért, mint egy tegnapi újságba csomagolt lyukas kotton.

Most már mindegy, de ha én vagyok PC, én is futójátékot hívok 1 yardról. Beast Mode erre született.

Off: Ez az 5 másodperc egy olyan trauma számomra, amit a mai napig nem sikerült feldolgoznom rendesen. :/
akdestroyer
Hogy Curse nem acélos, abban már megegyeztünk, de ennek sok köze nincs ahhoz, hogy mit lát esetleg az edzői kar Wilsonnal kapcsolatban, ami miatt az 1. körös QB draft híre felröppent (később kiderült nem alaptalanul).
Curseről nem tehet. A rossz snapet azért emeltem ki, mert magyarázza az ütemvesztést és, hogy miért nem látta azonnal, hogy Butler olvas (mert a labdát szedte össze).

Amúgy az a játék, amit arra építenek, hogy Jermaine Curse megblokkol két védőt....nem biztos, hogy átgondolt. 😉

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 595
@TGA
Megnéztem újra és újra, és adom, nem volt tökéletes a snap, ezen IS elment.

De a fő probléma még mindig az számomra, hogy ha olvasta a játékot Butler, ha nem, nyílegyenes futással tudott odaérni. Mint írtam is, ennek a playnek az a lényege hogy Kearse pont ebbe a folyosóba áll bele a védőjével, de úgy hogy Butler max keresztülesni tudjon rajta. És ez az, ami szerintem igazán hiányzott.
Pont egy ilyen figura döntött amúgy a Clemson-Alabama döntőben, ott se volt tökéletes a snap, de a másik WR tökéletesen blokkolt, érdemes megnézni.

Egy szó mint száz, Kearse-nek zárni kellett volna a folyosót balra, és lett is volna rá lehetősége mert a védője jobbra kiféloldalazott, ehelyett végignézte ahogy fél méterre tőle Butler elrobog. Valamit még kalimpált utána a kezeivel, de az pont annyit ért, mint egy tegnapi újságba csomagolt lyukas kotton.

Most már mindegy, de ha én vagyok PC, én is futójátékot hívok 1 yardról. Beast Mode erre született.

Off: Ez az 5 másodperc egy olyan trauma számomra, amit a mai napig nem sikerült feldolgoznom rendesen. :/

több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Szerintem amúgy nincs olyan, hogy szar playhívás, csak szarul megjátszott play, és ez itt az volt. És nem RW miatt.akdestroyer
Akkor minek van ott az edző? Ha nincs rossz plahívás, fizessenek nekem 10 ezer dollárt, és én behívom a playt, századannyiba kerülök, mint Carroll. 😊

Komolyra fordítva, az edzőnek az a dolga, hogy mindig az adott helyzethez legoptimálisabb play-t hívja. Hiszen természetesen nem minden play játszahtó meg ugyanolyan eséllyel, nem minden playben ugyanazok a kockázatok. Nyilván mindenki eldönti magának, hogy minek ítéli meg az esetet. Nálam egyértelműen bűnrossz hívás volt. Lehetett volna futni, play action, end around, sarokba passz, stb. De pont ezt az inside route-ra nyomot ütempasszt? Ha Manning, Brady van a pályán, oké, mert ők eszméletlen jók ebben. Ahogy TGA írta, ők megnézik, hogy mit csinál a védelem, lecsökkentve a lehető legkisebbre a hiba lehetőségét. Wilsonnak viszont nem ez a játéka. Elég sok meccset láttam tőletek az elmúlt években, de ilyen passzt elég ritkán. Persze jöhet is a válasz, hogy pont azért volt jó, váratlan volt. Csakhogy ha ezek a játékok nincsenek orrvérzésig begyakorolva, és a QB nem egy évtizedes veterán róka, akkor nagyobb lehet a hiba esélye, mint a meglepetéssel járó előny. Véleményem szerint egyértelműen ez volt a szitu. Ott volt Lynch, neki volt az az utolsó fél perc kitalálva, ezt tudja, ettől volt az, aki. Rá kell játszani.

Wilsonnal kapcsolatban: Érdekes, hogy a rookie évében volt a legjobb a QBR mutatója, ami azóta évről évre mérsékelt ütemben, de fokozatosan romlik. A tavalyi már kifejezetten közepes lett. És nem csak a QBR, hanem elég sok más stat is hasonló trendet mutat. Valami itt nem stimmel. Ránézésre szerintem Wilson ma jobb mint 4 éve volt. Érettebb, tapasztaltabb. Mégis, úgy látszik mintha Carroll (vagy az OC) egyre kevésbé tudná hatékonyan használni őt.
peterk2005
Első. 2 évet whispering üzemmódban nyomta pozíciós route hívással a fülére.
2014 volt szerintem a legkevésbé éles éve, amit annak tudok be, hogy:
1.) levették a lélegeztetőről (whispering, és direkt route hívás gyakorlata) a tény, hogy túlélte nem kis fegyvertény;
2.) magánéleti problémák (ha én azt kaptam volna akkor a magánélettől, amint Wilson, lehet az ágyból nem kelek ki);
3.) elvesztette a legjobb célpontját (és egyben a legjobb barátját);
4.) csapaton belüli ki viszi a Porschét kérdés (+ Percy Harvin story);
5.) az a fal már nem volt egyben (ez az 1-el kombóban nem kis szopó)

2015-ben egy fókuszált nagyon éles Wilsont láttunk annak ellenére, hogy:
1.) reckord mennyiségű labda esett ki Curse kezéből.
2.) Locki Career ending IR,
3.) a fal, akkor kapta az ÓL nevet... hagyjuk is
4.) Graham tündérmese nem tartott sokáig
5.) Lynchnek már kedve sem volt játszani, meg sérült is volt.
Imádtam a 15-ös Wilsont.

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem amúgy nincs olyan, hogy szar playhívás, csak szarul megjátszott play, és ez itt az volt. És nem RW miatt.akdestroyer
Akkor minek van ott az edző? Ha nincs rossz plahívás, fizessenek nekem 10 ezer dollárt, és én behívom a playt, századannyiba kerülök, mint Carroll. 😊

Komolyra fordítva, az edzőnek az a dolga, hogy mindig az adott helyzethez legoptimálisabb play-t hívja. Hiszen természetesen nem minden play játszahtó meg ugyanolyan eséllyel, nem minden playben ugyanazok a kockázatok. Nyilván mindenki eldönti magának, hogy minek ítéli meg az esetet. Nálam egyértelműen bűnrossz hívás volt. Lehetett volna futni, play action, end around, sarokba passz, stb. De pont ezt az inside route-ra nyomot ütempasszt? Ha Manning, Brady van a pályán, oké, mert ők eszméletlen jók ebben. Ahogy TGA írta, ők megnézik, hogy mit csinál a védelem, lecsökkentve a lehető legkisebbre a hiba lehetőségét. Wilsonnak viszont nem ez a játéka. Elég sok meccset láttam tőletek az elmúlt években, de ilyen passzt elég ritkán. Persze jöhet is a válasz, hogy pont azért volt jó, váratlan volt. Csakhogy ha ezek a játékok nincsenek orrvérzésig begyakorolva, és a QB nem egy évtizedes veterán róka, akkor nagyobb lehet a hiba esélye, mint a meglepetéssel járó előny. Véleményem szerint egyértelműen ez volt a szitu. Ott volt Lynch, neki volt az az utolsó fél perc kitalálva, ezt tudja, ettől volt az, aki. Rá kell játszani.

Wilsonnal kapcsolatban: Érdekes, hogy a rookie évében volt a legjobb a QBR mutatója, ami azóta évről évre mérsékelt ütemben, de fokozatosan romlik. A tavalyi már kifejezetten közepes lett. És nem csak a QBR, hanem elég sok más stat is hasonló trendet mutat. Valami itt nem stimmel. Ránézésre szerintem Wilson ma jobb mint 4 éve volt. Érettebb, tapasztaltabb. Mégis, úgy látszik mintha Carroll (vagy az OC) egyre kevésbé tudná hatékonyan használni őt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Dehogy ő hívta! Tipikus statement hívás volt. Aki követte a Carroll érát, az tudja, hogy főként 11-13 között sok ilyen "csak azértis" hívás volt (leginkább 4. kísérlet). Ezek sokszor bejöttek, időnként nem. USC fanok is rengeteget mesélhetnek az ilyen hívásokról, ez a csomag része, megvan a romantikája. Na igen, ha sikerül a játék, akkor valszeg nagyon más lenne sok minden, ezért írtam, hogy kísérti a csapatot.

A játékról:
Azért írtam, hogy nézd meg a játékot, mert valójában ez egy fülre hívott egy route / oldal rövid játék ütempasszal.
A játékban nem volt valós futás opció, ez Lynch mozgásán látszik, de ez a felállásból is tiszta.
Wilson ki sem néz balra, mert az első működő routera dobja az erősre. Csak Butler végig olvassa a játékot. Azért hívnak ilyen játékot 2.-ra, mert ha a preferált route 1. ütemre tiszta (nem mozog vele a védő), akkor a 2. ütemre oda lehet dobni. Nem volt véletlen, amikor P Manning átrángatta oly sok alkalommal a felállást, mert látni akarta a védelem mozgását(is).
Ilyen rövid yardos ütemjátéknál sosem a célpontot nézed (hiszen 1000-szer kigyakorolt ütemjáték), hanem a védőt. 2. ütem már mentesítő célpont, vagy döntés a down vesztésről (jöhet a 3.), a játék meghosszabbítása a legutolsó opció.

Annyit hozzáteszek, hogy ez egy legfeljebb 3 ütemű játék, de leginkább 2!!! Itt a kivitelezés minden pillanata számít.
Ehhez képest nézd meg azt a Snapet, már az nem ment kézbe - nem tudom hogy ez hány alkalommal történt meg 14-es szezon során! Kis dolognak tűnik, de ütemvesztést jelent a labda összeszedése. Ha ki kockázod, látod, hogy Lockett, már befele fordul, amikor még Wilson rogyaszt, és közelében nincs a dobó pozíciónak 5.5.yardra van Butler.
Mire felveszi a dobó pozit 5 yard mire eldobja 3 yard.

Akkor érthető, hogy egy rövid routera, ütemre komponált játéknál miért fontos, pl. egy tisztességes snap, főleg, ha végig olvas a védő!!?

És, hogy miért írok erről? Mert egészen biztos, hogy ennél csak többet, és pontosabban lát ezt az edzői kar.

QB draft - A bizalom gyalog jön, lóháton megy. Az SB Int sorsfordító volt. Megkapta Wilson a legnagyobb bizalmat, ( SB meccslabdát) egy elképesztő GB comeback utàn. Azóta kísérti a döntés a csapatot. Nézd meg újra, a játékot, és mond, mit gondolsz!
Hogy ő tehet-e arról hogy tavaly 7 meccsen nem tudtunk 20 pontot felrakni? Néhány tényezőt előbbre vennék, de attól még bőven benne van, hogy utód érkezik.
TGA
Ő hívta a játékot? Nem tudtam, durva.
Hogy mit gondolok? Hmm...
Szerintem nem annyira egyértelmű a dolog, mint azt anno sokan beállították. Ha 2&Goal van, és van egy Lynchem, akkor még kétszer futok, aztán a negyedikre még mindig jöhet egy suicide pass. De itt csak 25 mp volt hátra, ha nem jön össze a futás, akkor szinte nincs is idő még egyszer felállni. Viszont még 2 passzjáték simán benne volt az időben, negyedikre egy futással, már ha sikerül stoppolni az órát.

Nem kell visszajátszanom az esetet, beleégett a retinámba az az este, de persze azért visszanéztem párszor.
Nem tudom van-e valami spéci neve ennek a playnek, amikor a 2 WR keresztbe fut, és az egyik blokkol a másiknak, de ez egy annyira alap play, hogy nem is tudom... Nagyon alap. Onnan tudom, hogy még én is felismerem, ha ezt játsszák. És működik, mert levédekezni nem egyszerű, használják is gyakran, épp ezért nem értem amikor azt mondják, hogy szar hívás volt.
Szerintem amúgy nincs olyan, hogy szar playhívás, csak szarul megjátszott play, és ez itt az volt. És nem RW miatt.

Akár hányszor is nézem - Wilson tökéletes ütemben dobja a labdát, jó helyre, abban nem volt hiba. A 2 WR viszont kritikán aluli volt. Kearse nem blokkolt b+, csak felkenődött az emberére, Butler nyílegyenes úton ért oda. Ha csak kicsit tolja magukat balra nincs INT. Lockett meg a másik, futhatott volna egyből nyílegyenesen keresztbe is, és nem érik utol. De ha már mindenáron be akarta mutatni a testcselt, jó, oké legyen, testcsel is. De ez? Toporgott egy helyben mint a szaró galamb, ami alatt volt ideje Butlernek realizálni, hogy mi következik, aztán olyan késve mint az állat, félkörívben elkezd befelé futni, vicc, ja és úgy nyúlt a labdához, mint ahogy a szűzlányok közelítenek a lópénisz felé.

Egy dolgot lehet felróni Wilsonnak, hogy újoncra nem hívunk SB-t eldöntő playt, de ezt is árnyalja az a tény, hogy azért nem egy Sherman védekezett rajta, hanem egy szintén újonc, akiből mellesleg pont 2 perccel azelőtt csinált bohócot Kearse.

De amúgy is, az, hogy egy játékhívás jó-e, azt CSAK az idő dönti el. Ha Lockett begyalogol a labdával, akkor most nem beszélünk semmiről, mindenki boldog.
És ha jön a futójáték, és nem sikerül, és nem marad idő?
Vagy Lynchen csinálnak egy fumblet?

Szóval... Na.
Ezért roppanjon meg a bizalom?
De ez csak az én véleményem és egyáltalán nem biztos, hogy én látom jól...

A 7db 20pontos meccses felvetésre majd délután reagálok, most megyek vissza melózni 😊
akdestroyer

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Tavaly nem volt Lynch, aki meg pótolta azt sem győzték pótolni, RW több meccsen szinte féllábon lavírozott, a védelem már nem a 2013-as volt és még így is ott voltunk a PO-ban és mentünk is egy kört. Az már külön pech, hogy tavaly a Panthers, idén a Falcons jött szembe, akik éppen gyorsvonati tempóban tolták (nem magyar gyorsvonat). A támadófal szerintem védhetetlen volt, bármit nyilatkoztak is PC-ék, én nem azt láttam. Az idei szezon úgyis vízválasztó lesz, mert kiderülhet merre tovább. Én bizakodó vagyok.

Thomas meg jöjjön vissza!!!!!!!!! A nyugdíj még nem neki való.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
u.i.: Nagyon idegesítő, hogy állandóan elindul külön media playeren egy nfl-es videó, ha megnyitom a fórumot. Ki lehet kapcsolni?
undisputedly
Nekem a youtube-ot inditja el, azt hittem, egyedi problema, de akkor nyilvan nem.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szerintem az egész O# értelmezhetetlen volt tavaly. Sajátos ideológia nélküliség, mixed koncepcionalitás volt jellemző szvsz. Most nem csak arról beszélek, hogy halmozzuk a skill playereket rendesen működő fal nélkül. Nem tudnám megmondani, hogy mit terveztünk sikerrel játszani tavaly. Runheavy, balanced? Amikor az irányító felé kellene gravitálni a csapatot, és amikor kikerült a képből Lynch... mindenki arra számít, hogy qb által vezetett csapat leszünk, erre bumm. Semmi. Sérült futók, gyenge passzblokk. Nem értelmezhető, hogy milyen taktikával mentünk fel meccsről meccsre. Schémát szabtunk az ellenfélre, vagy játszani próbáltuk amit tudni véltünk?

Amúgy egyetlen egy dologban értek egyet az espn sztorijával. Nagyon frusztráló, hogy amikor 40 snapből 37-ben rommá verik pl Ifedit, akkor PC kiáll és azt mondja, hogy fantasztikus meccset játszott, megtette amit kértünk tőle. LoL. Hasonlóan az is, amikor Russ áll ki és nyilatkozza le, hogy "we made some great plays".

Nyilván egy bizonyos szint alá nem lehet lemenni önmarcangolást tekintve, de ez a túlzott pozitivitás frusztráló lehet, ha 3-3-at játszik a csapat és a védelem 7x ad lehetőséget a győzelemre.

Lacy érkezte előre jelzi, hogy idén sem Russ csapata lesz ez, hanem megpróbálunk visszatérni az alapokhoz. Run the ball, stop the run. Nem biztos, hogy rosszul jövünk ki belőle, de az én szememben minden a draftclasson múlik. Ha ütöttünk 1-2 home runt, akkor rövid távon versenyképesek elszünk. Amennyiben viszont ismét csak 1-1 éppen használható játékos jött, akkor bajban vagyunk.


u.i.: Nagyon idegesítő, hogy állandóan elindul külön media playeren egy nfl-es videó, ha megnyitom a fórumot. Ki lehet kapcsolni?

Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 595
QB draft - A bizalom gyalog jön, lóháton megy. Az SB Int sorsfordító volt. Megkapta Wilson a legnagyobb bizalmat, ( SB meccslabdát) egy elképesztő GB comeback utàn. Azóta kísérti a döntés a csapatot. Nézd meg újra, a játékot, és mond, mit gondolsz!
Hogy ő tehet-e arról hogy tavaly 7 meccsen nem tudtunk 20 pontot felrakni? Néhány tényezőt előbbre vennék, de attól még bőven benne van, hogy utód érkezik.
TGA
Ő hívta a játékot? Nem tudtam, durva.
Hogy mit gondolok? Hmm...
Szerintem nem annyira egyértelmű a dolog, mint azt anno sokan beállították. Ha 2&Goal van, és van egy Lynchem, akkor még kétszer futok, aztán a negyedikre még mindig jöhet egy suicide pass. De itt csak 25 mp volt hátra, ha nem jön össze a futás, akkor szinte nincs is idő még egyszer felállni. Viszont még 2 passzjáték simán benne volt az időben, negyedikre egy futással, már ha sikerül stoppolni az órát.

Nem kell visszajátszanom az esetet, beleégett a retinámba az az este, de persze azért visszanéztem párszor.
Nem tudom van-e valami spéci neve ennek a playnek, amikor a 2 WR keresztbe fut, és az egyik blokkol a másiknak, de ez egy annyira alap play, hogy nem is tudom... Nagyon alap. Onnan tudom, hogy még én is felismerem, ha ezt játsszák. És működik, mert levédekezni nem egyszerű, használják is gyakran, épp ezért nem értem amikor azt mondják, hogy szar hívás volt.
Szerintem amúgy nincs olyan, hogy szar playhívás, csak szarul megjátszott play, és ez itt az volt. És nem RW miatt.

Akár hányszor is nézem - Wilson tökéletes ütemben dobja a labdát, jó helyre, abban nem volt hiba. A 2 WR viszont kritikán aluli volt. Kearse nem blokkolt b+, csak felkenődött az emberére, Butler nyílegyenes úton ért oda. Ha csak kicsit tolja magukat balra nincs INT. Lockett meg a másik, futhatott volna egyből nyílegyenesen keresztbe is, és nem érik utol. De ha már mindenáron be akarta mutatni a testcselt, jó, oké legyen, testcsel is. De ez? Toporgott egy helyben mint a szaró galamb, ami alatt volt ideje Butlernek realizálni, hogy mi következik, aztán olyan késve mint az állat, félkörívben elkezd befelé futni, vicc, ja és úgy nyúlt a labdához, mint ahogy a szűzlányok közelítenek a lópénisz felé.

Egy dolgot lehet felróni Wilsonnak, hogy újoncra nem hívunk SB-t eldöntő playt, de ezt is árnyalja az a tény, hogy azért nem egy Sherman védekezett rajta, hanem egy szintén újonc, akiből mellesleg pont 2 perccel azelőtt csinált bohócot Kearse.

De amúgy is, az, hogy egy játékhívás jó-e, azt CSAK az idő dönti el. Ha Lockett begyalogol a labdával, akkor most nem beszélünk semmiről, mindenki boldog.
És ha jön a futójáték, és nem sikerül, és nem marad idő?
Vagy Lynchen csinálnak egy fumblet?

Szóval... Na.
Ezért roppanjon meg a bizalom?
De ez csak az én véleményem és egyáltalán nem biztos, hogy én látom jól...

A 7db 20pontos meccses felvetésre majd délután reagálok, most megyek vissza melózni 😊

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
QB draft - A bizalom gyalog jön, lóháton megy. Az SB Int sorsfordító volt. Megkapta Wilson a legnagyobb bizalmat, ( SB meccslabdát) egy elképesztő GB comeback utàn. Azóta kísérti a döntés a csapatot. Nézd meg újra, a játékot, és mond, mit gondolsz!
Hogy ő tehet-e arról hogy tavaly 7 meccsen nem tudtunk 20 pontot felrakni? Néhány tényezőt előbbre vennék, de attól még bőven benne van, hogy utód érkezik.
TGA
Úgy is van! Szabaduljunk meg a Schneider-Carroll párostól, tegyük ki a fakezű Wilson szűrét, és dobáljuk szanaszét a védelmet (nekem különben nagyon furcsa, hogy az örök kerékkötő Thomas felelősségét senki nem firtatja igazán...), lesz rögtön felvirágzás, szervezeti kultúra, 16-0, back-to-back gyűrűk, meg minden, ami kell.
tejbegrrr!!!
😊 Szerintem meg ne! 😛
Béláim rátoltátok a kocsmát a kabátomra!

Sending out an S.O.S