Seattle Seahawks
62 feliratkozó
több mint 9 éve
gondolom láttátok, de leírom a véleményem.Vki irta a héten h olyan meccset vár mint a Rams ellen szoktunk játszani. Hát nagyon bejött, és végre nyertünk! Jövő héten is ugyanez lesz, de ott Gurley személyében lesz egy elit futó.
+Wilson: igazi vezér, fájós bokával is levezényelte a nyertes TD driveot.
+Baldwin, tényleg elit slotWR lett belőle
+D#. mondanám, h hiba nélkül de játszottak, de az MIA TDd rive nagy hoki volt, és az 1.negyedes hosszú Foster játéknál is volt bénázás.
+Clark, Marsh, Avril, Bennett. nagyon jól tolták.
+Lane és Shead felnőttek, de az a Stills drop hatalmas mák. Sherman felé nincs labda
+Graham visszatért,
-OL. tudtuk. Sowell katasztrófa, Gilliam hótszar, Webb is gyenge. Brittre és Glowinskire sok panaszunk azonban nem lehet. Ifedi kell vissza, de OT posztokon ígyisugyis szarok leszünk egész szezonban. Wilsont is majdnem kinyírták.
DE: utolsó driveban valahogy összejött a passprotection és Wilson meg is tudta játszani a labdát.
-Lockett. 2 drop is 3.downnál. mi van veled?
-Prosise megsérült, pedig nagyon jól mutatkozott be egy 3&11nél 12yardos elkapás. Utána Michael nem az a szint elkapásnál.
-Thomas: vakon volt, érthetetlen, olyan hibákat vétett, gondolom a videozásnál szétbassza majd termet, mérges lesz magára.
Szarok voltunk, de nyertünk. Rams ellen nem lesz egyszerű LAben.
több mint 9 éve
1. túléltükezek jó kiindulópontok a szezon hátralévő részére
2. Russell Wilson
braxa88
több mint 9 éve
Seattle Seahawks Inactives:G/T Germain Ifedi
TE Nick Vannett
CB Tharold Simon
RB Alex Collins
LB Dewey McDonald
G Rees Odhiambo
DT Garrison Smith
Miami Dolphins Inactives:
QB Brandon Doughty
C Mike Pouncey
WR DeVante Parker
RB Jay Ajayi
RB Isaiah Pead
DE Terrence Fede
G Dallas Thomas
több mint 9 éve
A pár napja jött OT már ment is a practice squadból, Goodley térhetett így vissza, aki elég meggyőző volt az előszezonban.
“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
Úgy néz ki Britt lesz a RG. Lehet izgulni.
I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 9 éve
Rapoport úgy tudja, a csapat a C Hunt, G Britt megoldás felé hajlik Ifedi pótlására. Támadófalban a túloldalon is van gond, a Dolphins kezdő centere ma sem edzett, kihagyja a vasárnapit.
Szerkesztette: tejbegrrr!!!
“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
Visszaigazoltuk PS-be.akkor a cutáradat: vastaggal az érdekesebb cutTye Smith-szel kapcsolatban tavaly még arról volt szó, van benne potenciál, mi történt azóta? Mert éles meccsen sokat nem bizonyíthatott.
Tye Smith, CB
braxa88
Aguirre
“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
Hát ha a LOS-on fog eldőlni a meccs, nem a legjobbak a kilátásaink.De hátha nem.
Amúgy annyira megint egy végletekig feszült, szoros, idegtépő végeredményt érzek, olyan Hawks-ost. 😊
Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 9 éve
Sajnos annyi időm volt csak az olimpiára, amibe egy Hawks meccs is szűkösen fért volna bele 😀Szerintem vannak paran akik a sportelmenyert nezik a meccset, nem pedig azert, hogy letoljak a torkan a politikat.Ha konzekvensen ragaszkodsz ehhez a szempontrendszerhez, akkor az olimpiát sem az m4-en nézted 😊
undisputedly
empty taxi
több mint 9 éve
Szerintem vannak paran akik a sportelmenyert nezik a meccset, nem pedig azert, hogy letoljak a torkan a politikat.Ha konzekvensen ragaszkodsz ehhez a szempontrendszerhez, akkor az olimpiát sem az m4-en nézted 😊
undisputedly

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Ez a téma mondjuk nem nagypolitikai, ez inkább egy civil társadalmi vita, nem kapcsolódik pártpolitikához, hatalmi harchoz, stb. Inkább olyan, mint a feminista mozgalom. Egyébként a nagypolitika sem marad ki. Pl. az "America's got talent" tehetségkutató reality show-ban fellépő tinédzser stand up komédista lány úgy leoltotta a fellépésében a minap országos nyilvánosság előtt Donald Trumpot, mint annak a rendje. Ez megszokott arrafelé, elfogadottabb is mint nálunk. (Nem mintha én nem tartanám egy elég szerencsétlen tiltakozási módnak. Sokkal hatásosabb lenne pl. egy egyen-póló, az nem keverné bele a nemzeti témát egy társadalmi problémába.)Az "egy szurkolóval kevesebbjük lesz"-t egyébként hogyan kell érteni? EMIATT nem nézel majd NFL-t? Egy tőlünk 10 ezer kilométerre levő ország belső társadalmi vitája miatt? Nem legalább akkora hülyeség ez? Még csak zavarni se fog, ha a meccs elején kimész egy sörért, akkor mire visszajössz már csak Toyota meg Papa Johns reklámot fogsz látni egész este. Igaz abból másfél órányit 😀
Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
akkor rövid, és a témában utolsó OFFEdit: Inkább az OL problémáival és a Miami DL-el foglalkozzunk 😊
egyelőre nem több, mint pletyka
ilyen messziről nyilván azt sem tudjuk pontosan megítélni, hogy helyes vagy indokolt-e, ha így próbálnak üzenni
nekem egy dologról szólhat leginkább az egész, ha tényleg MINDENKI térdel, az a csapategységről, öltözői viszonyokról elég kedvező képet ad, a politikai-társadalmi tartalomtól teljesen függetlenül
tejbegrrr!!!
Szerkesztette: undisputedly
több mint 9 éve
akkor rövid, és a témában utolsó OFFegyelőre nem több, mint pletyka
ilyen messziről nyilván azt sem tudjuk pontosan megítélni, hogy helyes vagy indokolt-e, ha így próbálnak üzenni
nekem egy dologról szólhat leginkább az egész, ha tényleg MINDENKI térdel, az a csapategységről, öltözői viszonyokról elég kedvező képet ad, a politikai-társadalmi tartalomtól teljesen függetlenül
“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
Azt beszélik, az egész csapat ülni/térdelni fog vasárnap a himnusz alatt.Nem lepne meg, leven, hogy a csapat 90%-a afroamerikai, mindazonaltal csalodnek a csapatban, ha ez igy tortenne. Szamtalan modja van annak, hogy tamogassanak barmilyen tarsadalmi vitat, nem kellene egy ilyen politikai tema moge beallni csapat szinten, raadasul ilyen szinpadias modon. Vagy, ha mar engedi a liga, akkor hirdessenek semlegesseget es engedelyezzek pl a Dallasnak, hogy a rendorok mellett tuntessenek.
tejbegrrr!!!
Ismetlem, ez egy sportcsapat, nem pedig egy part. Usaban sem politizalhatsz a munkahelyeden.
Szerkesztette: undisputedly
több mint 9 éve
Azt beszélik, az egész csapat ülni/térdelni fog vasárnap a himnusz alatt.
[/quotenem hinnem h nekunk foglalkoznunk kéne ezze
Van más téma elégtejbegrrr!!!
több mint 9 éve
Azt beszélik, az egész csapat ülni/térdelni fog vasárnap a himnusz alatt.
“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
Máshol a cseresor erősebb 😀 Jó ég...Akkor Webb időA szokott erős szezonkezdet...
Paterk ne kiabáld el!
Ilyen fal mögött mi lesz uristen
Sowell, Glowinski, Britt, Webb, Gilliam
Jaj
braxa88
tejbegrrr!!!
több mint 9 éve
Akkor Webb időA szokott erős szezonkezdet...
Paterk ne kiabáld el!
Ilyen fal mögött mi lesz uristen
Sowell, Glowinski, Britt, Webb, Gilliam
Jaj
braxa88
“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
twitter.com/bcondotta/status/773900689751678976
“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
Akkor Webb időPaterk ne kiabáld el!
Ilyen fal mögött mi lesz uristen
Sowell, Glowinski, Britt, Webb, Gilliam
Jaj
több mint 9 éve
Na nektek is rendben van az idénykezdet sérülésileg.... Legalább Wilson egészséges...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
1. A Dolphinst jelenleg eőrs középmezőnybe teszem. Az itt tanyázó csapatokra azért még jellemző, hogy idegenben jóval gyengébben játszanak, mint otthon, tehát ez mindenképpen az előnyünkre van. Arról nem is beszélve, hogy kb az NFL legnagyobb távolsága a Seattle-Miami repülőút. Konkrétan az USA két legtávolabbi pontja is lehetne (így fejből).Graham ha játszik is nem várok tőle sok snapet. 3.downoknál, red zoneban lehet fenn, ha egyáltalán. az is lehet beöltözik de nem megy pályáraSzoval az idei elso harom valasztottunk serult, es az OL tovabb gyengult... 😊Reed tegnap teljes értékű edzésmunkát végzett, Prosise meg már a múlt héten játszott.
undisputedly
Graham pedig lehet, hogy kezdő lesz. 😊
tejbegrrr!!!
Rawls pedig nem lesz még kezdő, Michael mellett kapja a carryket aztán hétről hétre egyra többet majd kezdő lesz. Reméljük Michael olyan jó lesz h nem lesz kinevezett kezdőnk, hanem két fasza RB.
Dolphins:
-Én Landrytől tartok, ha slotban futja a rövideket és meg is kapja a labdát akkor okozhat bajokat. Sherman nem valószínű h minden playben rajta lesz. Cameron is jó TE ha akarják használni, ellenünk meg lehet.
-futásokkal nem nagyon kéne h haladjanak, örülök Reed visszatérésének. Azért a Reed, McDaniel, Rubin DT forgóhármas eléégé jó lesz futójátéknál.
-Clark basszonoda, Avril hozza a szokásosat. Bennett meg ne legyen hóthülye, és akkor Tannehill se okozhat bajt
-Nyílván a MIA DL szét fogja kapni az OLt. Wake nem kezd de 3.downoknál feljön pihenten, Gilliamnek és Sowellnek nem lesz könnyű dolga, és akkor még ottvan Suh és MarioW. Gyors okos passzjáté, "menedzselhető" 3.downok, sackek, büntik nélkü + működő futások kellenek h tudjunk haladni, playactionből meg mehet 1-2 hosszú Richardsonnak és Lockettnek.
Tartok a meccstől, de kurvára győzni kell, nem lebecsülve a Miamit mert nagyon sok jó játékosuk van és Gase is az egyik legjobb offense-elme, de nem hiszen sokkal több ennél könnyebb meccsünk lesz idén.
braxa88
2. Idén a passrush talán hozhatja ugyanazt a szintet, mint tavaly, viszont a secnek nem lesznek olyan week1 kommunikációs problémái, mint tavaly, amikor a 4 kezdőből 2 új játékos volt, tehát arra nem számítok, hogy sok pontot kapunk.
3. A Dolphins védőfala papíron elég jól néz ki, simán benne van egy Rams ellen szokásos forma az O# oldalán, tehát RW egy-egy villanását leszámítva, nem biztos, hogy fogunk haladni.
Egy L nagyon demoralizáló lenne.