Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nekem nem volt semmi problémám Tate integetésével. Wardot is rühellte mindenki, kivéve a Steelers fanokat. Tate playmaker, örülök,hogy nálunk játszik , mindazonáltal megértem a többi fant,hogy nem csípik. Ha neki jó,hogy céltábla lesz, nekem is 😊undisputedly
Lehet, hogy mégis meg kell majd fékezni az ördögfiókát, mert Dean Blandino NFL "főbíró" azon gondolkozik, hogy az NCAA-hoz hasonlóan NFL-ben is bevezetik, hogy a taunting-os TD-ket visszavonják és 15 yarddal büntetik.

NFL could consider negating TDs that involve taunting penalties


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Sherman és Thomas a félideji all star csapatban. Ezzel nem nagyon lehet vitatkozni. Megérdemlik.garrett27
link?
Thomas meg DPOY. tökéletesen játszik. nincs nála jobb. lehet bárki 20sackes játékos. Thomasnak kell ynerni, akkora pluszt ad a D#nekbraxa88
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000273676/article/peyton-manning-jj-watt-head-2013-midseason-allpro-teamkrankovics
köszi

 www.nfl.com/news/story/0ap2000000273772/article/nfl-midseason-predictions-mvp-rookie-of-the-year-and-more
nem sok Seahawks meccset láttak.
OK h Sherman nagyon jó, de hát Earl Thomas...braxa88
Most látom, te jó ég "félideji"! Ezt látná a volt magyar tanárom! Szóval helyesen: félidei. Bocs!
Ettől még Earl Thomas a király. A csapat tűzoltója!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Sherman és Thomas a félideji all star csapatban. Ezzel nem nagyon lehet vitatkozni. Megérdemlik.garrett27
link?
Thomas meg DPOY. tökéletesen játszik. nincs nála jobb. lehet bárki 20sackes játékos. Thomasnak kell ynerni, akkora pluszt ad a D#nekbraxa88
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000273676/article/peyton-manning-jj-watt-head-2013-midseason-allpro-teamkrankovics
köszi

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/nbcyd4sizih910nu7nsh
NFL midseason predictions: MVP, Rookie of the Year and more
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.

nem sok Seahawks meccset láttak.
OK h Sherman nagyon jó, de hát Earl Thomas...
több mint 10 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Sherman és Thomas a félideji all star csapatban. Ezzel nem nagyon lehet vitatkozni. Megérdemlik.garrett27
link?
Thomas meg DPOY. tökéletesen játszik. nincs nála jobb. lehet bárki 20sackes játékos. Thomasnak kell ynerni, akkora pluszt ad a D#nekbraxa88
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000273676/article/peyton-manning-jj-watt-head-2013-midseason-allpro-team

http://seahawks.hu
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Sherman és Thomas a félideji all star csapatban. Ezzel nem nagyon lehet vitatkozni. Megérdemlik.garrett27
link?
Thomas meg DPOY. tökéletesen játszik. nincs nála jobb. lehet bárki 20sackes játékos. Thomasnak kell ynerni, akkora pluszt ad a D#nek
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Sherman és Thomas a félideji all star csapatban. Ezzel nem nagyon lehet vitatkozni. Megérdemlik.garrett27
LOL!!! McQuistan? 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Sherman és Thomas a félideji all star csapatban. Ezzel nem nagyon lehet vitatkozni. Megérdemlik.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 034
Szerintem Britt-et elhozhattuk volna valami alsókörösért. Idén valóban nagyon fos, de régóta szeretem, szerintem fejben kéne összerakni, mert hülye mint a segg. Erre PC-ék alkalmasak lehettek volna.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
rice torn acl...a.kacsa
az fasza. Kearse léphet elő amíg nincs Harvin.braxa88
én is így látom. meg ezzel sztem még egy lépéssel közelebb került az offseason release-heza.kacsa
Ezt jól látod. Kb 3 milliós a caphit jövőre,ha elküldjük, 8kb ha marad.
Harvin már így is az ő pénzén jött ide. Ezzel viszont legalább elméletileg megnyílt az út a Miller visszaigazoláshoz 😊

Amúgy Rice a Footballoutsiders szerint a 61.! WR volt az idén 😀 Röhej!
Kint azzal takarózik pár fórumozó,hogy duplán kellett fedezni, ezért már a jelenléte is nagy pozitívum volt. Ez szöges ellentéte a valóságnak. Nem duplázták, láthatjuk, még a Rams is kint hagyta egy az egyben, mert nagyon ritkán tud csak elszakadni.
Plusz minde Tate mind Baldwin mérföldekkel előtte van ugyanezen a listán.

Ezzel az agyrázkódással-valószínű az is van neki- megkockáztatom,hogy nem sok csapat fog utána érdeklődni.

 www.footballoutsiders.com/stats/wrundisputedly
Ennyi pénzért ez a teljesítmény nem elég. Főleg úgy nem, hogy szegény Wilsonnak állandóan menekülnie kell, baromi kevés az ideje és ha a tetejében a WR sem tud elszakadni, akkor gond van. Rice idén nem sok mindent mutatott, szerintem se éri meg a következő szezont Seattleben.garrett27
Amúgy az felmerült bennetek,hogy miért nem hoztunk valakit elkapónak? Elvileg a vezetés éppen időben megtudta,hogy Rice idén már nem játszhat, és mivel az idén valamikor rosteren levő elkapók közül Williams a Jax aktív keretében, Harper pedig a GB aktív keretében van, "belülről" nem tudjuk megoldani.
Érdekes. Amúgy nekem a Monroe trade is kis szálka marad. A Jax inkább elcserélte bagóért egy konferenciariválishoz,mintsem,hogy nekünk. Vagy pedig az FO nem akarta.
Gus-szal a fedélzeten nem tudom mit gondoljak.
Mindenesetre Kearse-nek kell előlépnie, és nem a Rams elleni játékával.undisputedly
és kit tudtál volna megszerezni? első köröst nem fognak most odaadni harvin után, tehát fitz gordon ezért se okés. nicks, britt nem segít minket előre, és kb az összes elkapó aki mozgatható volt kilőve. nem volt lehetőség sztem, meg van elég szerződéshosszabbítás előttünk, h ne basszuk el a pénzt ilyenekre...a.kacsa
Azért említettem Harpert és Williams-t , mert hasonló kaliberű, és életúttal bíró játékosra gondoltam, nem elsőkörös értékekre 😊
Azért JS a Gm,hogy tudja kit lehet megszerezni 😊
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
rice torn acl...a.kacsa
az fasza. Kearse léphet elő amíg nincs Harvin.braxa88
én is így látom. meg ezzel sztem még egy lépéssel közelebb került az offseason release-heza.kacsa
Ezt jól látod. Kb 3 milliós a caphit jövőre,ha elküldjük, 8kb ha marad.
Harvin már így is az ő pénzén jött ide. Ezzel viszont legalább elméletileg megnyílt az út a Miller visszaigazoláshoz 😊

Amúgy Rice a Footballoutsiders szerint a 61.! WR volt az idén 😀 Röhej!
Kint azzal takarózik pár fórumozó,hogy duplán kellett fedezni, ezért már a jelenléte is nagy pozitívum volt. Ez szöges ellentéte a valóságnak. Nem duplázták, láthatjuk, még a Rams is kint hagyta egy az egyben, mert nagyon ritkán tud csak elszakadni.
Plusz minde Tate mind Baldwin mérföldekkel előtte van ugyanezen a listán.

Ezzel az agyrázkódással-valószínű az is van neki- megkockáztatom,hogy nem sok csapat fog utána érdeklődni.

 www.footballoutsiders.com/stats/wrundisputedly
Ennyi pénzért ez a teljesítmény nem elég. Főleg úgy nem, hogy szegény Wilsonnak állandóan menekülnie kell, baromi kevés az ideje és ha a tetejében a WR sem tud elszakadni, akkor gond van. Rice idén nem sok mindent mutatott, szerintem se éri meg a következő szezont Seattleben.garrett27
Amúgy az felmerült bennetek,hogy miért nem hoztunk valakit elkapónak? Elvileg a vezetés éppen időben megtudta,hogy Rice idén már nem játszhat, és mivel az idén valamikor rosteren levő elkapók közül Williams a Jax aktív keretében, Harper pedig a GB aktív keretében van, "belülről" nem tudjuk megoldani.
Érdekes. Amúgy nekem a Monroe trade is kis szálka marad. A Jax inkább elcserélte bagóért egy konferenciariválishoz,mintsem,hogy nekünk. Vagy pedig az FO nem akarta.
Gus-szal a fedélzeten nem tudom mit gondoljak.
Mindenesetre Kearse-nek kell előlépnie, és nem a Rams elleni játékával.undisputedly
és kit tudtál volna megszerezni? első köröst nem fognak most odaadni harvin után, tehát fitz gordon ezért se okés. nicks, britt nem segít minket előre, és kb az összes elkapó aki mozgatható volt kilőve. nem volt lehetőség sztem, meg van elég szerződéshosszabbítás előttünk, h ne basszuk el a pénzt ilyenekre...
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
rice torn acl...a.kacsa
az fasza. Kearse léphet elő amíg nincs Harvin.braxa88
én is így látom. meg ezzel sztem még egy lépéssel közelebb került az offseason release-heza.kacsa
én biztos vagyok benne h cut lesz
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
rice torn acl...a.kacsa
az fasza. Kearse léphet elő amíg nincs Harvin.braxa88
én is így látom. meg ezzel sztem még egy lépéssel közelebb került az offseason release-heza.kacsa
Ezt jól látod. Kb 3 milliós a caphit jövőre,ha elküldjük, 8kb ha marad.
Harvin már így is az ő pénzén jött ide. Ezzel viszont legalább elméletileg megnyílt az út a Miller visszaigazoláshoz 😊

Amúgy Rice a Footballoutsiders szerint a 61.! WR volt az idén 😀 Röhej!
Kint azzal takarózik pár fórumozó,hogy duplán kellett fedezni, ezért már a jelenléte is nagy pozitívum volt. Ez szöges ellentéte a valóságnak. Nem duplázták, láthatjuk, még a Rams is kint hagyta egy az egyben, mert nagyon ritkán tud csak elszakadni.
Plusz minde Tate mind Baldwin mérföldekkel előtte van ugyanezen a listán.

Ezzel az agyrázkódással-valószínű az is van neki- megkockáztatom,hogy nem sok csapat fog utána érdeklődni.

 www.footballoutsiders.com/stats/wrundisputedly
Ennyi pénzért ez a teljesítmény nem elég. Főleg úgy nem, hogy szegény Wilsonnak állandóan menekülnie kell, baromi kevés az ideje és ha a tetejében a WR sem tud elszakadni, akkor gond van. Rice idén nem sok mindent mutatott, szerintem se éri meg a következő szezont Seattleben.garrett27
Amúgy az felmerült bennetek,hogy miért nem hoztunk valakit elkapónak? Elvileg a vezetés éppen időben megtudta,hogy Rice idén már nem játszhat, és mivel az idén valamikor rosteren levő elkapók közül Williams a Jax aktív keretében, Harper pedig a GB aktív keretében van, "belülről" nem tudjuk megoldani.
Érdekes. Amúgy nekem a Monroe trade is kis szálka marad. A Jax inkább elcserélte bagóért egy konferenciariválishoz,mintsem,hogy nekünk. Vagy pedig az FO nem akarta.
Gus-szal a fedélzeten nem tudom mit gondoljak.
Mindenesetre Kearse-nek kell előlépnie, és nem a Rams elleni játékával.
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
rice torn acl...a.kacsa
az fasza. Kearse léphet elő amíg nincs Harvin.braxa88
én is így látom. meg ezzel sztem még egy lépéssel közelebb került az offseason release-heza.kacsa
Ezt jól látod. Kb 3 milliós a caphit jövőre,ha elküldjük, 8kb ha marad.
Harvin már így is az ő pénzén jött ide. Ezzel viszont legalább elméletileg megnyílt az út a Miller visszaigazoláshoz 😊

Amúgy Rice a Footballoutsiders szerint a 61.! WR volt az idén 😀 Röhej!
Kint azzal takarózik pár fórumozó,hogy duplán kellett fedezni, ezért már a jelenléte is nagy pozitívum volt. Ez szöges ellentéte a valóságnak. Nem duplázták, láthatjuk, még a Rams is kint hagyta egy az egyben, mert nagyon ritkán tud csak elszakadni.
Plusz minde Tate mind Baldwin mérföldekkel előtte van ugyanezen a listán.

Ezzel az agyrázkódással-valószínű az is van neki- megkockáztatom,hogy nem sok csapat fog utána érdeklődni.

 www.footballoutsiders.com/stats/wrundisputedly
Ennyi pénzért ez a teljesítmény nem elég. Főleg úgy nem, hogy szegény Wilsonnak állandóan menekülnie kell, baromi kevés az ideje és ha a tetejében a WR sem tud elszakadni, akkor gond van. Rice idén nem sok mindent mutatott, szerintem se éri meg a következő szezont Seattleben.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Szerintem meg senki ne mondja meg senki másnak, hogy melyik topicba írjon!!!
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
rice torn acl...a.kacsa
az fasza. Kearse léphet elő amíg nincs Harvin.braxa88
én is így látom. meg ezzel sztem még egy lépéssel közelebb került az offseason release-heza.kacsa
Ezt jól látod. Kb 3 milliós a caphit jövőre,ha elküldjük, 8kb ha marad.
Harvin már így is az ő pénzén jött ide. Ezzel viszont legalább elméletileg megnyílt az út a Miller visszaigazoláshoz 😊

Amúgy Rice a Footballoutsiders szerint a 61.! WR volt az idén 😀 Röhej!
Kint azzal takarózik pár fórumozó,hogy duplán kellett fedezni, ezért már a jelenléte is nagy pozitívum volt. Ez szöges ellentéte a valóságnak. Nem duplázták, láthatjuk, még a Rams is kint hagyta egy az egyben, mert nagyon ritkán tud csak elszakadni.
Plusz minde Tate mind Baldwin mérföldekkel előtte van ugyanezen a listán.

Ezzel az agyrázkódással-valószínű az is van neki- megkockáztatom,hogy nem sok csapat fog utána érdeklődni.

 www.footballoutsiders.com/stats/wr
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
rice torn acl...a.kacsa
az fasza. Kearse léphet elő amíg nincs Harvin.braxa88
én is így látom. meg ezzel sztem még egy lépéssel közelebb került az offseason release-hez
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
kéne nagyon vissza Okung mihamarabb, mert nem nagyon lehet meccset veszíteni. a frisco sem fog, annyira könnyű a sorsulásuk. van egy saints elleni meccs amin szophatnak, de a többi nagyon könnyűnek ígérkezik, és nem azért mert annyira jók lennének. főleg mert kopernikusz nem tud passzolni.

iylen meccsek után vűrom nagyon a következőt h mihamarabb elfelejtsük ezt 😊
Bucs ellen hazai pálya, nem kéne h gond legyen, ott a DL sem olyan erős.braxa88
A Ti sorsolásotok viszont brutál nehéz😀 Ugyanazokkal játszunk nagyjából, csak amíg mi RG III-ékhoz megyünk, addig Ti az idei évben brillirózó Giantsel meccseltek és amíg mi a hosszú évek legjobb Panthersét fogadjuk addig Ti az NFC North listavezetőjét uccsóját fogadjátok. De tudod mit igazad van, és keressétek már előre a kifogásokat miért nem lesz meg a divizió😉
Ja és még annyit, hogy lehet fikázni Kaepet, csak talán nem pont ez után a meccsetek után a total 7 first downnal és a net 134 yarddal! Törpének ehhez annyi köze volt, hogy ügyesen megúszta a brutál sok zsákolást sérülés nélküldiverdoc
Olyan embernek mit magyarázzunk aki meg van győződve róla, hogy Kancellár hitje Davisen fejen volt? 😊
Ha vetted volna a fáradtságot, utánanézel,és látod,hogy mi is játszottunk a Panthers-szel, rögtön idegenben az első fordulóban. Elhiszem,hogy nagyon böki a csőröd a mai győzelmünk, de talán maradnod kellene a saját topicban-mint ahogy mi tesszük-, és akkor nem lesz feszültség. Abszolút jó szándékból írom 😊
Az meg hogy magyarázzuk a vereséget? 😀
Az elmúlt két alkalommal úgy lettetek kiütve,hogy röhögött az egész ország. Valóban, nagyon rettegünk 😊
Capy fiú RW vitába nem megyek bele, mert akkor amikor már Bruce Arians, a Cardinals edzője is elmondja,hogy RW>Cap, akkor nicns miről beszélni 😊undisputedly
kéne nagyon vissza Okung mihamarabb, mert nem nagyon lehet meccset veszíteni. a frisco sem fog, annyira könnyű a sorsulásuk. van egy saints elleni meccs amin szophatnak, de a többi nagyon könnyűnek ígérkezik, és nem azért mert annyira jók lennének. főleg mert kopernikusz nem tud passzolni.

iylen meccsek után vűrom nagyon a következőt h mihamarabb elfelejtsük ezt 😊
Bucs ellen hazai pálya, nem kéne h gond legyen, ott a DL sem olyan erős.braxa88
A Ti sorsolásotok viszont brutál nehéz😀 Ugyanazokkal játszunk nagyjából, csak amíg mi RG III-ékhoz megyünk, addig Ti az idei évben brillirózó Giantsel meccseltek és amíg mi a hosszú évek legjobb Panthersét fogadjuk addig Ti az NFC North listavezetőjét uccsóját fogadjátok. De tudod mit igazad van, és keressétek már előre a kifogásokat miért nem lesz meg a divizió😉
Ja és még annyit, hogy lehet fikázni Kaepet, csak talán nem pont ez után a meccsetek után a total 7 first downnal és a net 134 yarddal! Törpének ehhez annyi köze volt, hogy ügyesen megúszta a brutál sok zsákolást sérülés nélküldiverdoc
Olyan embernek mit magyarázzunk aki meg van győződve róla, hogy Kancellár hitje Davisen fejen volt? 😊
Ha vetted volna a fáradtságot, utánanézel,és látod,hogy mi is játszottunk a Panthers-szel, rögtön idegenben az első fordulóban. Elhiszem,hogy nagyon böki a csőröd a mai győzelmünk, de talán maradnod kellene a saját topicban-mint ahogy mi tesszük-, és akkor nem lesz feszültség. Abszolút jó szándékból írom 😊
Az meg hogy magyarázzuk a vereséget? 😀
Az elmúlt két alkalommal úgy lettetek kiütve,hogy röhögött az egész ország. Valóban, nagyon rettegünk 😊
Capy fiú RW vitába nem megyek bele, mert akkor amikor már Bruce Arians, a Cardinals edzője is elmondja,hogy RW>Cap, akkor nicns miről beszélni 😊undisputedly
Csak és kizárólag a kioktató stílusod miatt:
1: vettem a fáradtságot, Te viszont ezek szerint nem nézted meg mire írtam. A vissza levő meccsekre a sorsolásra. Nem arra, hogy kivel játszottatok az első körben. Arra azt írtam volna, hogy Ti Pantherssel, addig mi a Green Bayjel
2: Fejet ért trauma nélkül nincs agyrázkódás. A központi idegrendszer indirekt sérülései vagy ostorcsapás mechanizmus (híd környéke, ergő belehalt volna), vagy lassulásos sérülések (ilyen mechanizmus nem volt). Ezért direkt ütés kellett hogy legyen. De ezt sokszor elhangzott már, mint ahogy részemről az is, hogy Kancellárnak akkor azt kellett tennie.
3: Soha nem mondtam hogy Kaepernick jobb mint Wilson. Az ellenkezőjét meg igen, ezt akár a mi topikunkban el is olvashattad,top 10-nek sem tartottam Kaepernicket. Sőt tovább megyek a őt (RW)tartom a csapatotok legszimpatikusabb arcának, és zseniálisan tartja életben az álmaitokat. Sőt lehet a Kaepet fikázni, mert van miért, de pont ez után a meccsetek után volt érdekes
4: Elég sokat kalandozol Te nálunk ahhoz, hogy álszent legyen, ez a maradjunk meg a saját topikunknál. A niners topik a Te általad harmadik legaktívabban kommentált oldal, 3x több postod van ott, mint nekem itt (vettem a fáradtságot)😊 De ez szerintem így jó, hogy máshol is nézelődünk, csevegünk. Nem trollkodtam, csak reagáltam
5: Persze, hogy cseszi a csőröm a győzelmetek, azon a szaros yardon nekünk még nagyon sok múlhat
6: Az elmúlt két meccsel kapcsolatban meg tök igazad van, szarrá lettünk verve. Pont ezért nem értettem, minek rinyálni arról hogy egy tök szar irányítójú csapatnak mennyire über fasza az elkövetkező sorsolása.
Na ennyi, 4 év alatt a 24. hóksz topikos postom befejeztem


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
rice torn acl...a.kacsa
Jobbulást neki,de nemnagy veszteség. Eddig sem csinált semmit.
Más kérdés,hogy Kearse eddig bizonyítja,hogy nem alternatíve.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
rice torn acl...a.kacsa
az fasza. Kearse léphet elő amíg nincs Harvin.
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
rice torn acl...
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Okung állítólag a 11. héten a vikingek ellen térhet vissza
szal a bucs és a falcons ellen még biztos mcquistan az LT.
forrás Dany O'Neill az ESPNtől:
12:35
Comment From braxa88
when will okung and giacomini play?
12:36

Danny O'Neil: The thinking on Russell Okung is Week 11 (hopefully) versus Minnesota. He is running, coach Pete Carroll told us this morning.
12:36

Danny O'Neil: That Week 11 game is the soonest date possible.



amugy Giacominiról mit tudtok?braxa88
én giacoról annyit hallottam h december eleje. de nem veszek rá mérget
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Fitzgerald azért nem volna hülyeség. Ha nem lenne csoportrivális tán még volna is sanszunk. Na jó, csak egy kósza ötlet volt. Az O falba kell ember de nagyon.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
Allen teljesen felesleges. 7. körért oké lenne... Inkább kéne egy guard meg egy tackle is.Duff
Meg még egy guard, meg még egy tackle.BigBaltazar
Nem sajnálták a csapatok a cetliket ebben a csere őrületben 😀
több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 354
Jól hangzik ez a 11. hét, PO-ra visszalendülhet pont a játékba.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Okung állítólag a 11. héten a vikingek ellen térhet vissza
szal a bucs és a falcons ellen még biztos mcquistan az LT.
forrás Dany O'Neill az ESPNtől:
12:35
Comment From braxa88
when will okung and giacomini play?
12:36

Danny O'Neil: The thinking on Russell Okung is Week 11 (hopefully) versus Minnesota. He is running, coach Pete Carroll told us this morning.
12:36

Danny O'Neil: That Week 11 game is the soonest date possible.



amugy Giacominiról mit tudtok?