Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ez még nem volt. A legjobb Moffitt-os válogatás a RealRobReportban.
Az a rész nagyon ül, amikor körbejár az öltözőn, és úgy mutatja be a támadófal helyét, mint a békés külváros, a secondaryt meg mint a "ghetto"-t 😀undisputedly
Emberunk keszen van 😀 Szekta alapitas, meditacio a semmin, Alkonyat fansag, Alienek. Na de a legnagyobb, hogy bebizonyitja RW egy robot, aki erzelmeket probal szimulalni.. 😀 😀endorphyn
Igen,hatalmas 😀 PC-ék gondolhattak volna ránk amikor elküldték.

Összeszedtem pár védelmi statisztikát a .com-ról:

Bekapott pont / meccs: 1.KC 12,3 2. Panthers 13,2 3. Hawks 16,6
Benyelt yard / meccs: 1.Texans 273.5 2. Hawks 296 3. Panthers 299.9
Benyelt yard / játék: 1. Browns 4.5 2. Hawks 4.6 3. Texans 4.8
Elszenvedett első kísérlet / meccs: 1. Texans 16.0 2.Panthers 16.8 ... 12. Hawks 19.7
Sikeres 3. kísérlet %-ban : 1. KC 26 2.Lions 29 ... 17. Hawks 38%
Sackek száma: 1. KC 36 2. Browns 31 ... megosztott 3. Hawks 29
INT-ek száma: 1. megosztva a Denverrel Hawks 13
Fumble: 1. Bears 15 2.Rams 12 3. megosztva Hawks 11
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Ez még nem volt. A legjobb Moffitt-os válogatás a RealRobReportban.
Az a rész nagyon ül, amikor körbejár az öltözőn, és úgy mutatja be a támadófal helyét, mint a békés külváros, a secondaryt meg mint a "ghetto"-t 😀undisputedly
Emberunk keszen van 😀 Szekta alapitas, meditacio a semmin, Alkonyat fansag, Alienek. Na de a legnagyobb, hogy bebizonyitja RW egy robot, aki erzelmeket probal szimulalni.. 😀 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ez még nem volt. A legjobb Moffitt-os válogatás a RealRobReportban.
Az a rész nagyon ül, amikor körbejár az öltözőn, és úgy mutatja be a támadófal helyét, mint a békés külváros, a secondaryt meg mint a "ghetto"-t 😀

több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Amugy azon gondolkodom igy egy nappal kesobb, hogy az elso interception nem is feltetlenul teljesen RW hibaja volt. Legalabbis, hogy igy visszaemlekszem. Persze lehet hogy boduletes hulyeseget mondok, de mintha McCoy nem lett volna a helyen. Mintha tulsagosan balra ment volna ki es mar csak visszanyulni tudott. Meg kene nezni megegyszer.

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
caroll szerint a futás elleni gyene védekezés a béna szerelések miatt van. hát azért Penn, Zuttah, és Joseph akkora jukakat csinált a DLon, h nem igaz. sokkal inkább a DL sara ez, mint a missed tacklek...
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Beleizzadtam ebbe a tegnapi meccsbe rendesen. Nyögünk, nyögünk, de nyerünk. Nincs szebb a sok kis csúnya győzelemnél. A végén úgyis csak ez számít.
A Tampa jól játszott, mi pedig mindent megtettünk, hogy jól érezzék magukat, a bírók még asszisztáltak is hozzá. Thomas elvett pickjét még most is próbálom emésztgetni. Zsiráf jól játszott, bár szerintem legalább 2 kulcspassza vakmadár volt, csak jó fészekbe esett. A 2. félidőre viszont elfogyott a fickó, meg az egész Bucs.
0-21-nél tényleg necces volt a dolog, de felálltunk, nem a padlóról, a padló alól. Eddig is és azóta is mindenki a Tampát dicsérgeti, ami részben jogos, de ne felejtsük el, hogy Glennon nem dobott INT-et, nem volt fumble, RW viszont dobott kettőt is, egy labdát meg elvesztettünk. Na így nyertünk 3 ponttal. Nekem ez azt jelenti, hogy van tartás a csapatban és talán a Rams elleni és tegnapi meccs után át is esett a holtponton.
Számomra a legtanulságosabb a "külsősök" viselkedése volt az eredmény követőben. Ennyi kárörvendő alakot rég láttam. Ment a duma ezerrel, aztán 27-24-nél valahogy eltűntek a derék ifjak.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
gáz volt. nagyon gáz volt
a tampa ol futásban azt csinált a védelemmel amit akart.
braxa88
Én év elején még azt reméltem,hogy -ahogyan alább is írttam- ez egy korszakos védelem lesz, olyan ami 10 évente csak egyszer áll össze,de be kell látni,hogy ez még nem az.
undisputedly
Tegnap a közvetítésben mondták, hogy az ekkora rotáció a védőfalban nem jó, mert nem tudják felvenni a rendes ritmust a játékosok. Szerintetek?krankovics
Magyarban mondták vagy eredetin? Ha eredetin,hiszek nekik 😀
Tipikusan az szokott a baj lenni a védelmeknél,hogy nincs mélység a kezdők mögött, így azok elfáradnak a végére. Nálunk elég mély a védelem első vonala, és én személy szerint nem tartom hibának, hiszen pont a legideálisabb mértékben csináljuk. Itt vannak a számok a Tampa meccs kivételével.



A 2 DE helyet hárman osztanak meg kb 50-50-50 felállásban.
A 2 DT helyet pedig négyen 50-50-50-50 felállásban.
Ez szerintem pont tökéletesen frissen tartja a falat, viszont nincs is az,hogy nem venné a rotáció miatt valamelyik a ritmust.
több mint 10 éve
aerofun Seattle Seahawks 2
na, így kell izgalmas meccset csinálni! 😀 necces volt a vége, főleg Wilson IC-je után, de végig tudtam, hogy legalább eljutnak egy FG-ig, ami hosszabbításra elég lesz . Az OT-ban már nem volt kérdés, a Tampa kifáradt a végére... nekem tetszett így is a meccs, bár ilyen hátrányt nem szabad összeszedni senkitől. Szerencse, hogy a TB ellen jött ez ki......

aerofun
több mint 10 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
gáz volt. nagyon gáz volt
a tampa ol futásban azt csinált a védelemmel amit akart.
braxa88
Én év elején még azt reméltem,hogy -ahogyan alább is írttam- ez egy korszakos védelem lesz, olyan ami 10 évente csak egyszer áll össze,de be kell látni,hogy ez még nem az.
undisputedly
Tegnap a közvetítésben mondták, hogy az ekkora rotáció a védőfalban nem jó, mert nem tudják felvenni a rendes ritmust a játékosok. Szerintetek?

http://seahawks.hu
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
gáz volt. nagyon gáz volt
a tampa ol futásban azt csinált a védelemmel amit akart.

rice hiányzik, de kearse pótolni tudja, csak kapjon több labdát. te játékokat is többször kéne elővennu mert zach miller elég jó idén
braxa88
Én év elején még azt reméltem,hogy -ahogyan alább is írttam- ez egy korszakos védelem lesz, olyan ami 10 évente csak egyszer áll össze,de be kell látni,hogy ez még nem az.
Nagyon hiányoznak hozzá a linebackerek. ÉN a meccs egyszeri megtekintésével úgy érzem,hogy a "legyen gyors" irányelv miatt nincs olyan LB a sorban aki futás ellen kiemelkedő lenne. Mivel 4-3 vagyunk, nagyon kijöj,ha mondjuk Wagner rossz gapre megy, és csal 8-9 yarddal a LOS mögött tudja ET megállítani. Meg lehet nézni,megint neki volt a legtöbb szerelése.
Ez hol egészséges egy futó csapat ellen?

Rice pont emiatt nem hiányzik. Merem állítani,hogy ha egyszerű szurkoló látja,hogy Kearse mennyivel gyorsabb és robbanékoynabb, akkor az ellenféé edzői is látják 😉
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
meccs közben nem is vettem észre h Bailey volt a 2.félidőben az LT!
McQ: LG, Capr: pad, Jeanpierre: C (Unger valszeg agyrázódás)

egy stat ami tetszik tegnapról: Wilson completed 15 of 18 second half passes with one TD and one INT, including a 10-yard TD run. He completed four-of-five passes for 62 yards and TD on third down in the second half.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
gáz volt. nagyon gáz volt
a tampa ol futásban azt csinált a védelemmel amit akart.
glennon nem volt jó, de nem is akart sokat csinálni. de így rendre megtalálta a közeli cépontokat. vincent jacksont kviettük a játékbol legalább
stacy után mike james is hülyét csinált a futás elleni védelemből. elgondolkodtató...
offense sem volt sokkal jobb. ol jobban muzsikált vmivel mint a rams ellen, de joval gyengébb a tampa front7.
rice hiányzik, de kearse pótolni tudja, csak kapjon több labdát. te játékokat is többször kéne elővennu mert zach miller elég jó idén

megyünk atlantába. az sem lesz könnyű.
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — köszönöm Uram, hogy meghallgattál
Szegény Petey. 😀endorphyn
???
kicsit megszállott vagy velem kapcsolatban, vagy mipetey
Ez a "Se veled, se nélküled" kapcsolat. Szerintem. De most rendesen viselkedtél, egy+ neked 😉BigBaltazar
 www.youtube.com/watch?v=mH9HTEQ7Te4petey
CSIKIDÁÁÁÁÁÁM!

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Szegény Petey. 😀endorphyn
???
kicsit megszállott vagy velem kapcsolatban, vagy mipetey
Ez a "Se veled, se nélküled" kapcsolat. Szerintem. De most rendesen viselkedtél, egy+ neked 😉BigBaltazar
 www.youtube.com/watch?v=mH9HTEQ7Te4petey
😀

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Szegény Petey. 😀endorphyn
???
kicsit megszállott vagy velem kapcsolatban, vagy mipetey
Ez a "Se veled, se nélküled" kapcsolat. Szerintem. De most rendesen viselkedtél, egy+ neked 😉BigBaltazar
Igen, ez egy tokeletes megfogalmazasa a dolgoknak! Mondjuk ugy, hogy jelentos alakja lettel a Seahawks topic popkulturajanak, igy hivatkozasi alapkent logikusan Te jutsz az ember eszebe. Es tenyleg nem bantas, nehogy annak vedd!! 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 759 — Csodabogár
Szegény Petey. 😀endorphyn
???
kicsit megszállott vagy velem kapcsolatban, vagy mipetey
Ez a "Se veled, se nélküled" kapcsolat. Szerintem. De most rendesen viselkedtél, egy+ neked 😉BigBaltazar

több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — köszönöm Uram, hogy meghallgattál
Szegény Petey. 😀endorphyn
???
kicsit megszállott vagy velem kapcsolatban, vagy mipetey
Ez a "Se veled, se nélküled" kapcsolat. Szerintem. De most rendesen viselkedtél, egy+ neked 😉

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Szegény Petey. 😀endorphyn
???
kicsit megszállott vagy velem kapcsolatban, vagy mipetey
Ne aggodj, nem bantas, csak igy hirtelen Te jutottal eszembe. De ezt nyilvan a hatekony jelenleted teszi. 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 759 — Csodabogár
Szegény Petey. 😀endorphyn
???
kicsit megszállott vagy velem kapcsolatban, vagy mi

több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 555 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Esküszöm hogy soha többé nem kapcsolok ki meccset. Komolyan.... Hát beszarok.
21:0-nál kikapcsoltam és lefetrengtem inkább mérgemben halálfutamot lesni, egészen eddig rá se néztem az eredményekre...
😀 😀 😀
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
"Good teams win games when their offense, defense, and special teams are firing on all cylinders. Great teams find a way to win when they’re not." Richard Sherman beharangozójából 😊krankovics
Mi nem azért nyertünk mert olyan jók vagyunk. Azért mert megvettük a zászlókat! Szánalmas,hogy az NFL-ben alig verünk meg egy 0-8as csapatot, ahol a főedző az állásáért kűzd.
Szégyellem magam,hogy megint csak szerencsével nyertünk. Ha a pénzfeldobást is mi nyerjük,szerintem Pete óvja a meccset.

Viccet félretéve, mekkora troll csapat vagyunk...
A sok ... már elhitte 😀

Soha nem nyert még a frencsájt -21-ről, beállítottuk a 12 meccses hazai győzelmi rekordunkat, vezetjük az NFC-t.

Baldwin precíz mint a legjobb pengék, Kearse már most többet csinált mint Rice az egész szezonban. Tate újból bizonyította,hogy clutch! RW nagyon csúnya 2. picket dobott. Igaz,hogy Bevell szar játékot hívott, de akkor is elkerülhető lett volna.

Találjunk vissza az identitáshoz, fusson Lynch!
A futás elleni védelmünk létezett,holott olyan mély a D-line,hogy 3 középcsapat is kijönne belőle.
Nem vagyunk történelmi mércével mérve elit védelem, de a ligában így is jelenleg mi vagyunk az egyik legjobbak. Sok játékosunknál a rendszer és a társak rádobnak +1 pontot a képességekre.

A Tampa-Kosok-Cards hármasból 2 győzelemmel boldog lettem volna, végül 3 lett.
Szarul játszunk, nem vagyunk formában, de jönnek a győzelmek, és addig nem zavar,hogy a ligaelit Colts ellen is, és a ligabottom(mérleg szerint) Tampa ellen is ki-ki meccset játszunk.undisputedly
Ez volt az a meccs, aminél a félidő elött atkapcsoltam. Kb mint a régi szép időkben, mikor a Holmgren érában a 2. félidőben ébredt fel a csapat. Annyi volt a különbség, hogy itt valahogy éreztem a végén csak megcsinálják. Egész egyszerűen nem volt idegem végignézni a bénázást. Pedig hd gamepass, nem szar stream. Kicsit sajnálom is (kam) a Tampat, hogy nem győztek. Viszont uber trollok vagyunk tenyleg. Szegény Petey. 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
"Good teams win games when their offense, defense, and special teams are firing on all cylinders. Great teams find a way to win when they’re not." Richard Sherman beharangozójából 😊krankovics
Mi nem azért nyertünk mert olyan jók vagyunk. Azért mert megvettük a zászlókat! Szánalmas,hogy az NFL-ben alig verünk meg egy 0-8as csapatot, ahol a főedző az állásáért kűzd.
Szégyellem magam,hogy megint csak szerencsével nyertünk. Ha a pénzfeldobást is mi nyerjük,szerintem Pete óvja a meccset.

Viccet félretéve, mekkora troll csapat vagyunk...
A sok ... már elhitte 😀

Soha nem nyert még a frencsájt -21-ről, beállítottuk a 12 meccses hazai győzelmi rekordunkat, vezetjük az NFC-t.

Baldwin precíz mint a legjobb pengék, Kearse már most többet csinált mint Rice az egész szezonban. Tate újból bizonyította,hogy clutch! RW nagyon csúnya 2. picket dobott. Igaz,hogy Bevell szar játékot hívott, de akkor is elkerülhető lett volna.

Találjunk vissza az identitáshoz, fusson Lynch!
A futás elleni védelmünk létezett,holott olyan mély a D-line,hogy 3 középcsapat is kijönne belőle.
Nem vagyunk történelmi mércével mérve elit védelem, de a ligában így is jelenleg mi vagyunk az egyik legjobbak. Sok játékosunknál a rendszer és a társak rádobnak +1 pontot a képességekre.

A Tampa-Kosok-Cards hármasból 2 győzelemmel boldog lettem volna, végül 3 lett.
Szarul játszunk, nem vagyunk formában, de jönnek a győzelmek, és addig nem zavar,hogy a ligaelit Colts ellen is, és a ligabottom(mérleg szerint) Tampa ellen is ki-ki meccset játszunk.
több mint 10 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
"Good teams win games when their offense, defense, and special teams are firing on all cylinders. Great teams find a way to win when they’re not." Richard Sherman beharangozójából 😊

http://seahawks.hu
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Pár szám amitől eldobod az agyad 😊

-25 dropback(RW a snap után hátralép a labdával,hogy passzoljon) volt a Kosok ellen, amiknek 28%-a sack lett!

-Egyetlen option játékot hívtunk az egész meccs alatt. 16 yardot futott belőle Lynch, habár zászló miatt törtölték. Ezután nem hívtunk többet.

-A gólvonalbeli 2 egymást követő RW futáson kívül egyszer hívtunk Qb futást első szándékra, 17 yardot hozott RW úgy,hogy nem értek kb hozzá. Ebből sem hívtunk többet.

Amennyiben ehhez hozzáadod,hogy az idiotizmus legmagasabb fokát mutatja Bevell amikor ilyen sack %-al passzjátékot hív úgy,hogy a falnak nem ad segítséget,hanem elküldi a TE-et a routra úgy,hogy hozzá sem ér a mellette elszáguldó DE-hez, akkor egyértelmű,hogy ilyen edzővel nem lehet bajnokságot nyerni.
A legnagyobb kerékkötője a csapatnak Bevell!
Úgy voltam vele,hogy most nem mondok rá rosszat legalább 2 meccs erejéig, de ez a college fociba való b@rom megöleti RW-t, és elveszti nekünk a meccseket!undisputedly
Pedig hidd el nem fogják elzavarni amíg bele nem futunk egy nagyobb bukószériába. Egyébként a Kosok ellen az első drive-n belül volt 2 Te passz, aztán semmi, úgyhogy potyára futtatták őket. Aztán később beállították Millert is extra blokkolónak, de Long lesimázta.garrett27
Nem hiszek az évközbeni edző váltásban, szóval nem is lenne szerencsés szerintem kitenni, de ettől még megállapíthatjuk,hogy ő a leggyengébb láncszem 😊
Szerintem egyébként maximum negatív mérlegű szezon után küldjük el,szóval még egy ideig ő tervezi a támadásokat.


Más: Russell a popkultúrába is betette a lábát. Egy napokban megjelent Eminem feat Rihanna számban, a Monsterben bukkan fel a szövegben 😊 Ki hitte volna tavaly ilyenkor,hogy egy detroiti zenész beleszövi a szövegébe?
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Pár szám amitől eldobod az agyad 😊

-25 dropback(RW a snap után hátralép a labdával,hogy passzoljon) volt a Kosok ellen, amiknek 28%-a sack lett!

-Egyetlen option játékot hívtunk az egész meccs alatt. 16 yardot futott belőle Lynch, habár zászló miatt törtölték. Ezután nem hívtunk többet.

-A gólvonalbeli 2 egymást követő RW futáson kívül egyszer hívtunk Qb futást első szándékra, 17 yardot hozott RW úgy,hogy nem értek kb hozzá. Ebből sem hívtunk többet.

Amennyiben ehhez hozzáadod,hogy az idiotizmus legmagasabb fokát mutatja Bevell amikor ilyen sack %-al passzjátékot hív úgy,hogy a falnak nem ad segítséget,hanem elküldi a TE-et a routra úgy,hogy hozzá sem ér a mellette elszáguldó DE-hez, akkor egyértelmű,hogy ilyen edzővel nem lehet bajnokságot nyerni.
A legnagyobb kerékkötője a csapatnak Bevell!
Úgy voltam vele,hogy most nem mondok rá rosszat legalább 2 meccs erejéig, de ez a college fociba való b@rom megöleti RW-t, és elveszti nekünk a meccseket!undisputedly
Pedig hidd el nem fogják elzavarni amíg bele nem futunk egy nagyobb bukószériába. Egyébként a Kosok ellen az első drive-n belül volt 2 Te passz, aztán semmi, úgyhogy potyára futtatták őket. Aztán később beállították Millert is extra blokkolónak, de Long lesimázta.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.