Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nos, mivel 2 napja nem írtunk ide, átmásolok pár fieldgulls gondolatot a futás elleni védelmünkről, egy érdekes és talán sokunk számára új mérőszámról, illetve Tate-ről 😊

I. rész

Danny Kelly (Gifek) és Aaron Sims billentyűzetéből jöttek a következő elemzések és megfigyelések a futás elleni védelmünkkel kapcsolatban. mivel sokat ekéztük mostanában a srácokat a második vonalon -jómagam is többször- ezért csillogó szemekkel vettem tudomásul,hogy született pár sor erről a témáról. Habár csak a Falcons elleni meccsről van szó benne, ezért nem tekinteném teljes körű elemzésnek, inkább csak arra használnám,hogy nagyjából felelevenítsük miről is kellene szólnia a futás elleni védelmünknek.
Ez részben azért van így,mert nem megbántva a Falcons fanokat, de ők most jelenleg nem szolgálhatnak mércéül, szóval a mostani sikeres védekezést -65 futott yardot engedtünk kb- tekinteném a probléma végleges kezelésének, és azt sem mondanám,hogy elitek vagyunk a run D# terén.

Ahogyan korábban már előjött, PC filozófiája a védelem terén,hogy tegyük egy dimenzióssá az ellenfél támadóit, így könnyebb ugyebár ellenük momentum változtató játékokat csinálni, illetve,hogy ne engedjünk robbanékony játékokat magunk ellen.

Ehhez a kijelentéshez illik egy a napokban a .com-on megjelent Billick írás, amely a Toxic-differential fogalomhoz ad betekintést. Szerinte ez a statisztika már elég régóta forog az NFL edzők között, már rég óta használják, és fontos mutatónak tartják. Ezért mondjuk meglep,hogy nem hallottam róla, de ez talán csak az én "tudásomról" állít ki bizonyítványt 😊

Szóval ez a Toxic szám egy nem túl bonyolult, ám de annál értékesebb adat. Úgy kapjuk,hogy figyelembe vesszük egy csapat labdaeladásainak illetve labdaszerzéseinek a számát, továbbá az explozív játékokat illetve az engedett hasonló játékokat.
Örömmel jelentem,hogy toronymagasan megnyertük a Toxic-differential táblázatot Van benne pár megelepetés, érdemes végig nézni. Amilyen meglepő az Eagles 2. helye, annyira sokkoló a Broncos 25. helyezése 😊




No,de akkor térjünk át a védelmünkre. Mind a Tampa, mind a Kosok 200 körüli yardot hoztak ellenünk össze a földön, ami rengeteg. Nem csak egy magát elitnek tartó védelem számára, de bármely nfl csapatnak el kell szégyellnie magát egy ilyen teljesítmény után.

A probléma elég sokrétű, de a legnagyobb hibánk-amit egyébként PC is lenyilatkozott-,hogy egyszerűen túljátszották magukat a linebackerjeink. Történetesen minden futásnál meg van határozva,hogy melyik játékosnak kit, illetve mit kell támadnia. A "mit" alatt itt a lyukakat értem, amiből elég sok van. Habár az írásnak nem része, de azért kerestem ábrát,hogy jobban érthető legyen:

Ezen lehet látni,hogy a támadófal tagjainak oldalán melyik lyuk foglal helyet. A,B,C,D.
Velük szemben látható,hogy a 4-3 illetve a 3-4 védelmek tagjai hol helyezkednek el, és attól függően melyik lyukat támadják, milyen "tech" játékosnak számítanak. Tovább nem bonyolítom,mert ez is elég, és én sem szeretnék bele zavarodni 😛



Szóval a run-D# sikeressége azon múlik,hogy sikerül-e ezeket a lyukakat betömnünk. Ahogyan fentebb is írtam, az előző meccseinken alapvető gyermeteg hibákat vétettünk a futások megállításánál. Egy elit csapat ilyet nem tesz, ezért írtam korábban például,hogy habár nagyon jók vagyunk, az idei class-t tekintve elitek, de "történelmi mércével mérve nem vagyunk kiemelkedőek, hiszen amíg ilyen hibát elkövet egy egység, addig nem lehet erről beszélni. Nálunk ez a hiba úgy jött ki,hogy a játékosaink rossz szögből támadták a lyukakat, vagy pedig fegyelmezetlenül támadták azt, így megbontva az elosztást, amit 2 jó futó ki is tudott használni.

folyt köv
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
A védelem szíve-lelke az egység.
Panthersnél a D-fal, KC-nél LB(?), nálunk a sec 😊


fox közvetításben nem azt írják ki h secondarym hanem LoB 😀
braxa88
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
fox közvetításben nem azt írják ki h secondarym hanem LoB 😀
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Ha minden igaz szinte komplett csapattal állunk fel vasárnap. Még a halottak is feltámadtak. Giaco, Okung, Harvin, Hill, Bryant, Johnson, itakdalse.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
....undisputedly
no cseszegetni akartalak, csak mondtam. 😊

Sokat nem konyítok a O game plan/system tervezéshez, végrehajtáshoz mégkevésbé, de azt tudom hogy egy olyan O ellen, mint a Hawks nagyon nehéz védelmi oldalról felkészülni. Ha "csak" egy futó csapat lennétek, ez könnyen menne, ott lehet arra számítani, hogy egyszer-egyszer jön egy slant, egy jobb védelem azt megoldja. A ti fő előnyötök az Wilson (DoM szóhasználatát átvéve) minőségi játéka. Enélkül nem, hogy nem lennétek a NFC "trónján", de minden bizonnyal küzdenétek a pozitív mérlegért, még ezzel a védelemmel is, ahogy mondjuk tett azt 4-5 éve a 49ers vagy idén a Tampa.

Pusztán erre akartam rávilágítani 😊 (A 40 1st down-os sztorit meg azért hoztam fel, mert tényleg nem volt jó példa, már az első félidőben is 100 yard körül futottunk, a 2. TD-hez konkrétan 4 passz és 6 futás vezetett vagy valahogy így. Szerintem ilyen sok 1st-t el sem lehet érni futás nélkül, "túl rövid" hozzá a pálya.)Gyurma Pappa
Igen, tényleg a játék skálájának teljes felületén kell ellenünk készülni, mert passzolni is tudunk, de a futó játékunk nagyságrendekkel jobb mint a passzjátékunk. Atlanta ellen volt egy statisztika kitéve, hogy Cable csapatai kb ilyen Top5 szinten mozognak futás terén.
2 éve kb írtam egy hosszabb hsz-t a Cable féle O-line felfogás korlátairól,hogy mennyire tudják esetenként vertikálisan vagy horizontálisan megnyújtani a játékukat stbstb.
Az a lényeg,hogy Cable-nél a futás az első. Az a prioritás. PC-nél is az , de most olvastam nemrég,hogy elég szabad kezet kapott a támadófal munkájában Cable.
Szóval először legyen az,hogy alkalmasak legyenek a futójáték megnyitására. Pl Carpenter LG is remekük blokkol futáshoz, de szar passprotban, Sweezey RG is jobb runblockban mint passzprot esetén.
Nálunk az az alap filozófia,hogy tudjunk futni, és az így keletkező meccs dinamikát kitudjuk használni a hatékony passzokkal. Akármekkora állat Tate vagy Baldwin, a Kearse-vel közös hármasuk nem nevezhető elitnek, és habár 1 vs 1 nagyon szép elkapásokat tudnak, a hagyományos passzoló csapat WR corptól elmaradnak. szerk: ennek ellenére kb csak Megatronra cserélném el őket 😀

Meg lehet amúgy nézni,hogy idén amikor elvileg úgy hittük nincs lék a csapatban, az FO hová igazolt az első körben? RB!
Azért, mert előrébb van a prioritások között. Ez persze nem zárja ki,hogy mindent megteszünk a passzjáték erősítésére 😊 Harvin is jött, habár ő inkább RB/WR 😊

Abban is igazad van,hogy a mi előnyünk RW-ben van, de szerintem a többi top10 Qb-s csapatnál is az irányító jelenti a legnagyobb előnyt.
Nálunk amúgy Lynch kb ugyanolyan fontos, ami szerintem a ligában ha 3 másik csapatról elmondható (hogy a RB fontossága = a QB fontosságával).

Igazad van, a 40 first downos példa ezek szerint tényleg nem volt jó példa, de nem kell megerőltetni magamat,ha valahonnan másik példát akarok hozni -ami nem a NO lesz 😛.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
A passzjátékunk sikerességét a futásorientáltság alapozza meg. Az egész támadó filozófiánk a futásra épül, még akkor is,ha az elmúlt 1-2 meccsen rövidyrdos szituációkban átlag fan által megkérdőjelezhető módon passzjátékokat hívtunk.undisputedly
Hiába épül a teljes támadófilozófia a futás köré, ha a passzt rosszul dobja meg az irányító, elejti a célpont, rossz útvonalat fut a célpont. Közvetve lehet szerepe a sok futásnak a passzjáték sikerességében (a védelem túlságosan elkötelezi magát a futás ellen, emiatt könnyebben nyílnak meg passzsávok stb.), de hatékony és eredményes nem attól lesz, hanem a pontos végrehajtástól a passzjáték résztvevői (irányító, célpont, fal) által.

A 49ers 17. helyen van csak a támadó passer ratingben, pedig ugyanazt akarják csinálni mint ti, csak jóval kevésbé hatékonyabbak. Emiatt a védelmük hiába top3-as ebből a szempontból, csapatszinten a passzjátékban jelentősen leszakadva az élmezőnytől "csak" hetedikek, de mutatójukkal inkább a középmezőnyhöz tartoznak már.DoM
sajnos igaz... (jelenleg) 😥

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 630 — Egyéb témák lakó
....undisputedly
no cseszegetni akartalak, csak mondtam. 😊

Sokat nem konyítok a O game plan/system tervezéshez, végrehajtáshoz mégkevésbé, de azt tudom hogy egy olyan O ellen, mint a Hawks nagyon nehéz védelmi oldalról felkészülni. Ha "csak" egy futó csapat lennétek, ez könnyen menne, ott lehet arra számítani, hogy egyszer-egyszer jön egy slant, egy jobb védelem azt megoldja. A ti fő előnyötök az Wilson (DoM szóhasználatát átvéve) minőségi játéka. Enélkül nem, hogy nem lennétek a NFC "trónján", de minden bizonnyal küzdenétek a pozitív mérlegért, még ezzel a védelemmel is, ahogy mondjuk tett azt 4-5 éve a 49ers vagy idén a Tampa.

Pusztán erre akartam rávilágítani 😊 (A 40 1st down-os sztorit meg azért hoztam fel, mert tényleg nem volt jó példa, már az első félidőben is 100 yard körül futottunk, a 2. TD-hez konkrétan 4 passz és 6 futás vezetett vagy valahogy így. Szerintem ilyen sok 1st-t el sem lehet érni futás nélkül, "túl rövid" hozzá a pálya.)

több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
majd akkor leszünk az nfc trónján, ha a superbowlra készülünk!
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
a Saints megdönti a ligarekordot 40 első kísérlettel.
undisputedly
...aminek a kb. fele futott volt.

Igazából nem is értem az egész hsz-d, a KC is csak 27. passzolt yardokban, de ők futásban is "csak" 12-ek, mindkét mutatóbak előttük vagytok, ők mégis tökéletesek. Hasonló mérleggel áll a Denver a másik főcsoportban, mint ti. Igen, ők sokat passzolnak, ráadásul a total D-jük elég gyenge, szinte semmiben nincsenek a középmezőny felett. Semmi iróniát nem látok ebben.

A "passzjáték sikerességét a futás orientáltság hozza meg" elv szerint a TB-nek (oké, most kidőlt James is, szóval inkább mondjuk, hogy elvileg) a liga top O-i között lenne a helye, ahogy a Vikesnak is. De nincsenek: a Tampa 25. a Minnesota 27. támadó PR-ben, engedettben is jól hátul vannak.Gyurma Pappa
Az egész hozzászólást kicsit túlgondoljátok. Arra akartam rávilágítani,hogy a manapság uralkodó passz-heavy, vagy nevezzük passzb@zi trend uralkodása idején az NFC trónján egy olyan csapat ül, amelyik liga utolsó előtti a passzkísérletek/ meccs kategóriában 😊
Arra,hogy egy futó csapat 9-1-es mérleget tud hozni (és hagyjuk most,hogy a védelem így vagy úgy ).

Nem láttam a meccseteket, de szerintem ahhoz,hogy ilyen számokat hozzanak a futóitok (Ingram wtf?) ahhoz azért nem kicsit járult hozzá,hogy Brees 400 yardot és 4 TD-t passzolt, és köztudott rólatok,hogy kb a liga top2 a passz O#, habár ez csak sejtés, és ebbe a vitába( NewOrleans O#) itt nem is szeretnék belemenni, de pm-ben szívesen.




A passzjátékunk sikerességét a futásorientáltság alapozza meg. Az egész támadó filozófiánk a futásra épül, még akkor is,ha az elmúlt 1-2 meccsen rövidyrdos szituációkban átlag fan által megkérdőjelezhető módon passzjátékokat hívtunk.undisputedly
Hiába épül a teljes támadófilozófia a futás köré, ha a passzt rosszul dobja meg az irányító, elejti a célpont, rossz útvonalat fut a célpont. Közvetve lehet szerepe a sok futásnak a passzjáték sikerességében (a védelem túlságosan elkötelezi magát a futás ellen, emiatt könnyebben nyílnak meg passzsávok stb.), de hatékony és eredményes nem attól lesz, hanem a pontos végrehajtástól a passzjáték résztvevői (irányító, célpont, fal) által.

A 49ers 17. helyen van csak a támadó passer ratingben, pedig ugyanazt akarják csinálni mint ti, csak jóval kevésbé hatékonyabbak. Emiatt a védelmük hiába top3-as ebből a szempontból, csapatszinten a passzjátékban jelentősen leszakadva az élmezőnytől "csak" hetedikek, de mutatójukkal inkább a középmezőnyhöz tartoznak már.DoM
Persze, ezt nem is vitattam, illetve nem is volt tárgya a hozzászólásomnak. Passzjáték nélkül nincs csapat. LEgalábbis nem láttam még olyan csapatot a ligában, akik egy meccsen 0 passzkísérlettel zártak 😊
Egy kicsit Te is többet láttál bele a hozzászólásba. Nem akartam dogmatikai vitát elindítani, pisztán megállapítani a nyilvánvalót, hogy a passzb@zi csapatok idejében egy futásorientált csapat áll a második legobb mérleggel az egész ligában 😊
Manningék passzjátékához is kell a futójáték, attól még mindig passzheavy csapat.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 630 — Egyéb témák lakó
a Saints megdönti a ligarekordot 40 első kísérlettel.
undisputedly
...aminek a kb. fele futott volt.

Igazából nem is értem az egész hsz-d, a KC is csak 27. passzolt yardokban, de ők futásban is "csak" 12-ek, mindkét mutatóbak előttük vagytok, ők mégis tökéletesek. Hasonló mérleggel áll a Denver a másik főcsoportban, mint ti. Igen, ők sokat passzolnak, ráadásul a total D-jük elég gyenge, szinte semmiben nincsenek a középmezőny felett. Semmi iróniát nem látok ebben.

A "passzjáték sikerességét a futás orientáltság hozza meg" elv szerint a TB-nek (oké, most kidőlt James is, szóval inkább mondjuk, hogy elvileg) a liga top O-i között lenne a helye, ahogy a Vikesnak is. De nincsenek: a Tampa 25. a Minnesota 27. támadó PR-ben, engedettben is jól hátul vannak.

több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
A passzjátékunk sikerességét a futásorientáltság alapozza meg. Az egész támadó filozófiánk a futásra épül, még akkor is,ha az elmúlt 1-2 meccsen rövidyrdos szituációkban átlag fan által megkérdőjelezhető módon passzjátékokat hívtunk.undisputedly
Hiába épül a teljes támadófilozófia a futás köré, ha a passzt rosszul dobja meg az irányító, elejti a célpont, rossz útvonalat fut a célpont. Közvetve lehet szerepe a sok futásnak a passzjáték sikerességében (a védelem túlságosan elkötelezi magát a futás ellen, emiatt könnyebben nyílnak meg passzsávok stb.), de hatékony és eredményes nem attól lesz, hanem a pontos végrehajtástól a passzjáték résztvevői (irányító, célpont, fal) által.

A 49ers 17. helyen van csak a támadó passer ratingben, pedig ugyanazt akarják csinálni mint ti, csak jóval kevésbé hatékonyabbak. Emiatt a védelmük hiába top3-as ebből a szempontból, csapatszinten a passzjátékban jelentősen leszakadva az élmezőnytől "csak" hetedikek, de mutatójukkal inkább a középmezőnyhöz tartoznak már.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
Harvin aktiválva a PUP listáról!krankovics
Én ezzel együtt sem játszatnám még egy darabig, csak akkor ha baj van.
Legszívesebben azt látnám,ha az utolsó 2 fordulóban hazai pályán játszana,hogy azért szokja a közeget, de így limitálnánk is a rásérülés veszélyét.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Harvin aktiválva a PUP listáról!krankovics
Michael Brooks DT-t rakták ki, hogy legyen neki hely.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Harvin aktiválva a PUP listáról!

http://seahawks.hu
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mégis... mégis az NFC trónján jelenleg egy olyan csapat ül, amelyik 24. a passzolt yard/meccs, és 31. a passzkísérlet/meccs mutatókban!undisputedly
Passzjáték hatékonyságban a támadók között negyedikek vagytok, védőknél és csapatszinten másodikok. Nem a mennyiség, hanem a minőség számít.DoM
Ezzel nem értek egyet.

A passzjátékunk sikerességét a futásorientáltság alapozza meg. Az egész támadó filozófiánk a futásra épül, még akkor is,ha az elmúlt 1-2 meccsen rövidyrdos szituációkban átlag fan által megkérdőjelezhető módon passzjátékokat hívtunk.
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Mégis... mégis az NFC trónján jelenleg egy olyan csapat ül, amelyik 24. a passzolt yard/meccs, és 31. a passzkísérlet/meccs mutatókban!undisputedly
Passzjáték hatékonyságban a támadók között negyedikek vagytok, védőknél és csapatszinten másodikok. Nem a mennyiség, hanem a minőség számít.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Brownernek ki kell hagynia a sérülése miatt néhány hetet :/ nem tudni hogy mennyi kb
McDaniel viszont játszhat vasárnap, tegnap is visszatért volna ha szükség lett volna
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
Amúgy mennyire ironikus,hogy a mai NFL-ben szinte mindenki passzol!Mi sem bizonyítja jobban, mint hogy egy Nick Foles (nem megbántva) 7 TD-t passzol egy meccsen, hogy egy Megatron 300+ yardot szed össze egy meccsen,hogy a Cincyban szinte a semmiből előkerülnek egy meccsen 4 TD-s elkapók, hogy a Saints megdönti a ligarekordot 40 első kísérlettel.

Mégis... mégis az NFC trónján jelenleg egy olyan csapat ül, amelyik 24. a passzolt yard/meccs, és 31. a passzkísérlet/meccs mutatókban!
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
idegenbeli mérleg: 5-1
eddig (az ideivel együtt)a franchise történetében 3x volt pozitív ez a szám. legutóbbi alkalommal SB-ba jutott a csapat.
nagyon kellene a 1st seed a POban, mert nem akarom h NO-ban egy túrát. 40db 1st downt csinált tegnap a Saints, 40et!braxa88
Ez önmagában szép szám, de partner is kell hozzá. Mondjuk azért nem volna hülyeség végig otthon játszani, mert az esetleges New Orleans-i kirándulás nem túl csábító. Most majd a Frisco ki is próbálja.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
Undi: ha nem győztes csapatból választasz szép elkapást Andre Johnson is mehetne a listára.Fucu
Igaz, ezt pont sikerült is elkapnom streamen.
Beteszem ide a gifet, talán van akit érdekel:

undisputedly
a másik szerintem szebb volt (Johnson első TD-ja) itt azért kellett némi szerencse, hogy PP kezéről pont oda pattanjon a labda, de kétség sem fér kellett Johnson zsenialitása az elkapáshoz.Fucu
Azt nem láttam sajnos 😊


nagyon kellene a 1st seed a POban, mert nem akarom h NO-ban egy túrát. 40db 1st downt csinált tegnap a Saints, 40et!braxa88
Szerencsére idegenben annyira nem veretesek.
Egyelőre nem tudom,hogy a RB passzokat hogyan fogjuk levédekezni, de nem is nekem kell tudnom, meg azért januárban nem kellemes fel jönni északra 😊
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Én úgy láttam tegnap, hogy az OLine nem volt annyira gyászos mint korábban. Aki ért hozzá megmondhatná: tényleg jobb volt most, vagy csak az ellen nem volt formában?
Előre is köszifunkyparduc
Tegnap egy motiváció nélküli falconszal játszottunk. Nem éreztem azt, hogy ez egy "éles" mérkőzés lenne. A következő mérkőzéseken fog kiderülni szerintem, hogy az OLine mit produkciózik. A nagy javulást majd Okungék visszatérése után lehet majd észrevenni ( remélhetőleg ).

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Undi: ha nem győztes csapatból választasz szép elkapást Andre Johnson is mehetne a listára.Fucu
Igaz, ezt pont sikerült is elkapnom streamen.
Beteszem ide a gifet, talán van akit érdekel:

undisputedly
a másik szerintem szebb volt (Johnson első TD-ja) itt azért kellett némi szerencse, hogy PP kezéről pont oda pattanjon a labda, de kétség sem fér kellett Johnson zsenialitása az elkapáshoz.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
idegenbeli mérleg: 5-1
eddig (az ideivel együtt)a franchise történetében 3x volt pozitív ez a szám. legutóbbi alkalommal SB-ba jutott a csapat.
nagyon kellene a 1st seed a POban, mert nem akarom h NO-ban egy túrát. 40db 1st downt csinált tegnap a Saints, 40et!
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Én úgy láttam tegnap, hogy az OLine nem volt annyira gyászos mint korábban. Aki ért hozzá megmondhatná: tényleg jobb volt most, vagy csak az ellen nem volt formában?
Előre is köszifunkyparduc
Nagyobb részt a Falcons védelem számlájára írható. De Alvin Bailey UDFA gyémánt lehet, ahogy reméltem is korábban. Tackle-ben és Guardban is egyaránt ügyesen mozgott. És őserő a srác! Csak legyen fejben rendben! 😊Medvepapa
nekem is tetszett Bailey játéka.
azt amugy nem tetszik h nagyon gyakran van variális a falban. egyik playben Sweezy a RG, aztán Bailey, majd Bailey az LT, majd McQ...
Okung vlaszeg játszhat a Vikings ellen. nagyon jó hír ez. Gia is visszatérhet ha vasárnap nem is,d e a bye után szintén biztos. harvin is nagyon készül vasárnapra
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Én úgy láttam tegnap, hogy az OLine nem volt annyira gyászos mint korábban. Aki ért hozzá megmondhatná: tényleg jobb volt most, vagy csak az ellen nem volt formában?
Előre is köszifunkyparduc
Nagyobb részt a Falcons védelem számlájára írható. De Alvin Bailey UDFA gyémánt lehet, ahogy reméltem is korábban. Tackle-ben és Guardban is egyaránt ügyesen mozgott. És őserő a srác! Csak legyen fejben rendben! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"