Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Thurmond 4 meccses eltiltással áll szemben PED miatt.

egész sokáig bírtuka.kacsa
itt az a kérdés, hogy ez csak nálunk van? vagy csak a mi játékosainkat kapják el ezzel? vagy máshol is van és el is kapják azokat is, csak én nem tudok róla?SeaSzilaHawk
Azt hallottam,hogy NEM PED miatt. Szóval fű vagy valami hasonló.
Nagyon megörülhetett az INT-nek 😀

"Cornerback Walter Thurmond is facing a four-game suspension for violating NFL Policy and Program for Substances of Abuse (non-PED), NFL Media Insider Ian Rapoport reported on NFL Network’s “NFL GameDay Morning,” according to multiple sources informed of the situation."

Amúgy kövezzetek meg, de nem sajnálom,hogy 4 meccset kihagy. Jövőre így olcsóbb is lesz ha meg akarjuk tartani, ráadásul így lehetőség van a fiataloknak fellépni. Továbbá ezzel inkáb Browner felé dől a mérleg,ha hosszabbításra kerül a dolog 😊undisputedly
igaz my bad.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Thurmond 4 meccses eltiltással áll szemben PED miatt.

egész sokáig bírtuka.kacsa
itt az a kérdés, hogy ez csak nálunk van? vagy csak a mi játékosainkat kapják el ezzel? vagy máshol is van és el is kapják azokat is, csak én nem tudok róla?SeaSzilaHawk
Azt hallottam,hogy NEM PED miatt. Szóval fű vagy valami hasonló.
Nagyon megörülhetett az INT-nek 😀

"Cornerback Walter Thurmond is facing a four-game suspension for violating NFL Policy and Program for Substances of Abuse (non-PED), NFL Media Insider Ian Rapoport reported on NFL Network’s “NFL GameDay Morning,” according to multiple sources informed of the situation."

Amúgy kövezzetek meg, de nem sajnálom,hogy 4 meccset kihagy. Jövőre így olcsóbb is lesz ha meg akarjuk tartani, ráadásul így lehetőség van a fiataloknak fellépni. Továbbá ezzel inkáb Browner felé dől a mérleg,ha hosszabbításra kerül a dolog 😊
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Meg anno Hasselbeck dobott be Twitterre egy olyat, hogy erdekesek ezek a "szuroproba szeru" ellenorzesek. Kicsit ki volt bukva, hogy allndoan rajarnak csekkelni.

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Thurmond 4 meccses eltiltással áll szemben PED miatt.

egész sokáig bírtuka.kacsa
itt az a kérdés, hogy ez csak nálunk van? vagy csak a mi játékosainkat kapják el ezzel? vagy máshol is van és el is kapják azokat is, csak én nem tudok róla?

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Thurmond 4 meccses eltiltással áll szemben PED miatt.

egész sokáig bírtuk
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Volt már?
:: HIBÁS KÉP ::krankovics
Ez elég csalóka,mert 2008-tól számol ha jól látom.
Az idei Top 5-öt már posztoltam, azt is RW vezeti , mögötte Foles és Brees.
mondjuk ez 15+.

Best Completion Percentage This Season
Passes 15+ Yards Downfield
Russell Wilson 59.4
Drew Brees 53.8
Philip Rivers 51.3
Nick Foles 51.1
több mint 10 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Volt már?


http://seahawks.hu
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Persze, a matchup nektek kedvez, aztán ha Collinsszal és Ingrammel tudunk haladni a földön, akkor még lehet is keresnivalónk. Hicks élete formájában játszik és a Frisco futásait nagyon megfogtuk, viszont ellenetek nem lehet safety nélkül felállni 😀 Nagy meccs lesz az biztos, viszont aggasztó amit írsz, hogy nem nagyon tudnak a csapatok nyerni azután, hogy veletek játszanak. Nekünk utána otthon Panthers, szintén brutál fizikális csapat és must win meccs a csoport miatt, arra kellene koncentrálni. Szép gondolat a no1. seed, de ha azt túlerőltetjük, könnyen bukhatunk nagyot, egy esetleges kulcsjátékos kidőlésével pedig még annál is nagyobbat.Tocy
Nekünk is van sajnos még 2 kemény fizikális csata a csoportban, igaz szerencsére mindkettő hazai páylán, plusz megyünk még a friscohoz is, szóval még mi is bukhatunk bőven. Sérülések ne legyenek az a lényeg.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Persze, a matchup nektek kedvez, aztán ha Collinsszal és Ingrammel tudunk haladni a földön, akkor még lehet is keresnivalónk. Hicks élete formájában játszik és a Frisco futásait nagyon megfogtuk, viszont ellenetek nem lehet safety nélkül felállni 😀 Nagy meccs lesz az biztos, viszont aggasztó amit írsz, hogy nem nagyon tudnak a csapatok nyerni azután, hogy veletek játszanak. Nekünk utána otthon Panthers, szintén brutál fizikális csapat és must win meccs a csoport miatt, arra kellene koncentrálni. Szép gondolat a no1. seed, de ha azt túlerőltetjük, könnyen bukhatunk nagyot, egy esetleges kulcsjátékos kidőlésével pedig még annál is nagyobbat.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
A mi védelmünknek fekszik, ha egy offense egy dimenziós. Ha a Saints nem tud majd felmutatni valami értelmes futójátékot, akkor hazai pályán a pass rush és a LOB le tudja hozni a meccset 20 kapott ponton belül. A mi támadóink meg vannak olyan jó formában, hogy otthon 20+ pontot termeljenek. Persze a fenti elméletem szart sem ér, jöhetnek turnoverek, a büntetésekkel 1-2 meccset kivéve nem vagyunk jóban, ezek mind befolyásolnak egy meccset, de amit fent állítottam tartom, maga a matchup nekünk kedvező. És a tét persze a No. 1 seed. 😊Medvepapa
A Saints-offense minden, csak nem egydimenziós, ha mindenki egészséges. 13 játékosunknak van már elkapása, ebből 10-nek TD-elkapása is. Grahamet egyáltalán nem erőltetjük, felépült és használható már Colston, akárcsak Moore, feléledt Meachem, Sproles egy pihenő után remélem játszani fog, ő meg aztán teljesen kiszámíthatatlan. Aztán itt van Thomas, aki a legtöbb labdát kapja, és 80 yard alatt nem volt a 4. hét óta, sőt újabban a 100-at is túllépi. A sérülése óta Ingram is nagyon akar, bár csinált most is hülyeséget, azért a futójátékunk az utóbbi három meccsen rendben volt. A defense pedig a falatokat képes lehet terrorizálni, más kérdés, hogy Wilson azt meg szokta oldani. Nyilván ti vagytok az esélyesek, hazai pályán nem szokásotok kikapni, nekünk nem fekszik a hideg, a fedetlen pálya stb, ott több labdát is adunk el, és nekünk nem ezt a meccset kell megnyerni, hanem a Panthers ellen kell villanni és a két másikat behúzni. Ha most nyerünk, akkor persze ideiglenesen átvesszük az első helyet, de még sok lesz utána hátra.Tocy
Nem is olyen nagy szám az a 10 különböző TD-vel rendelkező célpont, nekünk is van 7 😛
Én úgy látom,hogy tényleg jó párosítás vagytok nekünk, ebben egyetértek Medvepapával.
A fő ok az az,hogy jók vagyunk nagyon in-space védekezésben, mert a LB sorunk olyannyira hybrid,hogy mostanában volt problémánk az erőfutás megállításában(Kosok ellen amikor beküldték Longot blokkolni?! Esélytelen volt,.hogy ott egy Irvin stop legyen 😀), de a TE és a RB passzok ellen igencsak jól védekezünk, és biztos vagyok benne,hogy nagyobb nyomást fejtünk ki Breesre(aki nem mellesleg nagyon nagy állat, gratula neki az alltime yard előrelépésnek, nagyon szimpatikus ürge)!
Ez a mi házunk, ebből elvi kérdést csinál a csapat, főleg egy olyan jó ellenfél ellen, mint amilyen Ti vagytok!

Ne felejtsétek el,hogy nem szokásunk kikapni, sőt, 2 éve nem kaptunk ki 2 labdabirtoklásnál többel, pedig játszottunk a NE, a Dallas, a GB, és tudom még ki ellen. A védelmünk mindig meccsben tart minket, ez az O# pedig -remélem nem lesz nagyképűség-, de a liga legjobban balanszált támadó szekciója. RW még nem kapott ki a pályafutása során otthon 😊

Nagyon durván bántani fogjuk az elkapóitokat, a falatokat- nagyon jól rotálható a falunk-, oda fogunk érni Breesre. Kb egyetlen csapat tudott nyerni idén azután,hogy ellenünk játszott , ez azért elég sok mindent elmond 😛 Espn szerint miénk a legjobb passrush a ligában, valami 36%-os nyomással 😊

Mondjuk nem tudom objektíven megítélni a párharcot 😊 Azt gondolom,hogy az NFC eddig kb3 elit csapatot mutatott meg, Ti vagytok az egyik, mi a másik. Nálunk a hazai pályás meccsmindig népünnepély. Imádjuk 😊 Ezekért a meccsekért várja az ember a szezont, szóval bennem nincs semmilyen félsz, sokkal inkább várom, mert iszonyú nagy meccs lesz 😊
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
A mi védelmünknek fekszik, ha egy offense egy dimenziós. Ha a Saints nem tud majd felmutatni valami értelmes futójátékot, akkor hazai pályán a pass rush és a LOB le tudja hozni a meccset 20 kapott ponton belül. A mi támadóink meg vannak olyan jó formában, hogy otthon 20+ pontot termeljenek. Persze a fenti elméletem szart sem ér, jöhetnek turnoverek, a büntetésekkel 1-2 meccset kivéve nem vagyunk jóban, ezek mind befolyásolnak egy meccset, de amit fent állítottam tartom, maga a matchup nekünk kedvező. És a tét persze a No. 1 seed. 😊Medvepapa
A Saints-offense minden, csak nem egydimenziós, ha mindenki egészséges. 13 játékosunknak van már elkapása, ebből 10-nek TD-elkapása is. Grahamet egyáltalán nem erőltetjük, felépült és használható már Colston, akárcsak Moore, feléledt Meachem, Sproles egy pihenő után remélem játszani fog, ő meg aztán teljesen kiszámíthatatlan. Aztán itt van Thomas, aki a legtöbb labdát kapja, és 80 yard alatt nem volt a 4. hét óta, sőt újabban a 100-at is túllépi. A sérülése óta Ingram is nagyon akar, bár csinált most is hülyeséget, azért a futójátékunk az utóbbi három meccsen rendben volt. A defense pedig a falatokat képes lehet terrorizálni, más kérdés, hogy Wilson azt meg szokta oldani. Nyilván ti vagytok az esélyesek, hazai pályán nem szokásotok kikapni, nekünk nem fekszik a hideg, a fedetlen pálya stb, ott több labdát is adunk el, és nekünk nem ezt a meccset kell megnyerni, hanem a Panthers ellen kell villanni és a két másikat behúzni. Ha most nyerünk, akkor persze ideiglenesen átvesszük az első helyet, de még sok lesz utána hátra.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
A mi védelmünknek fekszik, ha egy offense egy dimenziós. Ha a Saints nem tud majd felmutatni valami értelmes futójátékot, akkor hazai pályán a pass rush és a LOB le tudja hozni a meccset 20 kapott ponton belül. Medvepapa
Épp ezt akartam írni, jó hogy írtad. Mindenki Grahamről beszél, de senki nem beszél arról, hogy többet futottunk, mint 49ers és a Falcons ellen is 105 yardot raktunk fel, Pierre Thomas 130 kombinált yardot csinált. Az, hogy egy dimenziós csapat vagyunk, olyan tévhit, mint hogy szar a D-nk. Nem vagyunk egy run first csapat, de nincs is rá szükség.

A 2011-es PO meccsen azért lettünk annyira egydimenziósak, mert a TB elleni utolsó meccsen lesérült Pierre, Bush már korábban és Bell sem volt 100%-os. Graham is kiesett a TB ellen, és az akkori védelmünk ugyan nem volt nagyon szar, de igazán jó sem. Ezért is van 6 RB egyszerre a rosteren, amiből 5-t mindig nevezünk is 😀

Minden jól hangzik, ugye, csak a gyakorlat ettől még eltérhet jócskán 😊

több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
A mi védelmünknek fekszik, ha egy offense egy dimenziós. Ha a Saints nem tud majd felmutatni valami értelmes futójátékot, akkor hazai pályán a pass rush és a LOB le tudja hozni a meccset 20 kapott ponton belül. A mi támadóink meg vannak olyan jó formában, hogy otthon 20+ pontot termeljenek. Persze a fenti elméletem szart sem ér, jöhetnek turnoverek, a büntetésekkel 1-2 meccset kivéve nem vagyunk jóban, ezek mind befolyásolnak egy meccset, de amit fent állítottam tartom, maga a matchup nekünk kedvező. És a tét persze a No. 1 seed. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
rkstzz Baltimore Ravens 300 — justinblackmonpohara
Parázs kis meccs lesz, kíváncsi vagyok Grahammel mit tudtok kezdeni. Szerintem is esélyesebbek vagytok, elsősorban a DEF+hazai pálya miatt.
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Hahaha 😊
Saints fanok azt skandálták a mai meccs után,hogy minket akarnak... 😊undisputedly
Miért, mit kellett volna skandálni? Hogy a Jaguarst? 😊 Semmi meglepő nincs ebben, ti meg minket akartok elkapni. Ha minden a "papírforma" szerint alakul, akkor ez a meccs instant klasszikus lesz. Persze ti vagytok az esélyesebbek otthon, ehhez nem is férhet kétség. Na majd csak várjuk meg a médiacirkuszt, ami lesz jövőhéten 😊Gyurma Pappa
Persze, jó kis felvezetője ez a meccsnek, de azért furcsa,hogy valaki ennyire várja a verést 😛😛
Csak viccelek 😊
Remélem mondjuk annyira nem lesz izgalmas mint sokan várjuk 😀
Annyit azért elárulok,hogy nálunk nem papírból vannak a villák 8-)undisputedly
Jo, hat nem tehetnek rola. Alapvetoen szubmissziv egy tarsasagrol beszelunk, szeretik, ha verik oket. Szoval semmi meglepo, csak a szokasos 😀
Viszont viccet felreteve, kemeny egy mecsnek nezunk elebe. Nagyon nem egyertelmu az eselyunk.

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hahaha 😊
Saints fanok azt skandálták a mai meccs után,hogy minket akarnak... 😊undisputedly
Miért, mit kellett volna skandálni? Hogy a Jaguarst? 😊 Semmi meglepő nincs ebben, ti meg minket akartok elkapni. Ha minden a "papírforma" szerint alakul, akkor ez a meccs instant klasszikus lesz. Persze ti vagytok az esélyesebbek otthon, ehhez nem is férhet kétség. Na majd csak várjuk meg a médiacirkuszt, ami lesz jövőhéten 😊Gyurma Pappa
Persze, jó kis felvezetője ez a meccsnek, de azért furcsa,hogy valaki ennyire várja a verést 😛😛
Csak viccelek 😊
Remélem mondjuk annyira nem lesz izgalmas mint sokan várjuk 😀
Annyit azért elárulok,hogy nálunk nem papírból vannak a villák 8-)
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Hahaha 😊
Saints fanok azt skandálták a mai meccs után,hogy minket akarnak... 😊undisputedly
Miért, mit kellett volna skandálni? Hogy a Jaguarst? 😊 Semmi meglepő nincs ebben, ti meg minket akartok elkapni. Ha minden a "papírforma" szerint alakul, akkor ez a meccs instant klasszikus lesz. Persze ti vagytok az esélyesebbek otthon, ehhez nem is férhet kétség. Na majd csak várjuk meg a médiacirkuszt, ami lesz jövőhéten 😊

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hahaha 😊
Saints fanok azt skandálták a mai meccs után,hogy minket akarnak... 😊
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Sound FX: Richard ShermanGogo
Amit 2.52-nel muvelni kezd az Vetteli magassagokban van. Igy nyavogni csak SV elso vb-jekor halottam embert 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Sound FX: Richard Sherman

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Valamiért nem tudom szerkeszteni az előzőt, szóval bocs az új posztért,de ezt még beírom:

Miénk a legjobb passrush az ESPN szerint, ugyanis szerintük a passzjátékok 35.5%-ában nyomást gyakorlunk az ellenfél irányítójára, míg a második Chiefs "csupán" 28.8%-ban.
Plusz miénk a legtöbb labdaszerzés is, és megosztva az INT is.

"the Seahawks have sacked or put opposing quarterbacks under duress on 36.5 percent of dropbacks, best in the NFL (Chiefs: 28.8 percent). The constant stream of pressure has helped the Seahawks force the most turnovers (26) this season, including the most interceptions (16) and highest interception percentage (4.4 percent of attempts)"

Továbbá a 15+ yardos passzokat RW robja a legjobban a ligában:

Best Completion Percentage This Season
Passes 15+ Yards Downfield
Russell Wilson 59.4
Drew Brees 53.8
Philip Rivers 51.3
Nick Foles 51.1

 espn.go.com/blog/tmi-mlb/post/_/id/78592/best-nfl-team-dont-forget-about-seattle
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Wow! Gondoltátok volna?
Hauscha vezeti az NFL-t pontszerzések tekintetében 😀
104 egység a neve mellett!
Ha kivesszük a rúgókat, akkor pedig Lynch és Megatron megosztva vezet!
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Jó hír srácok!
Brownernek kb 6 hetet kell kihagynia, szóval akár már az utolsó alapszakaszbeli meccsre játékra kész lehet. undisputedly
Remek, addig Maxwell és Thurmond kiszorítja, PO-ban már padon kezd. 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jó hír srácok!
Brownernek kb 6 hetet kell kihagynia, szóval akár már az utolsó alapszakaszbeli meccsre játékra kész lehet. Ez elég jól jöhet majd a PO-ra, ha mondjuk a NO jön, vagy ha esetleg sikerülne bejutni a döntőbe, és ott egy Denver WR sor jönne szemben.

Kearse elvileg játszhat 2 hét múlva.

Egy kis szerencsével nem lesz fontos sérültünk az alapszakasz végére.

Ez lol 😀
több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Ez is megvan. Most jön a bye, és utána a szezon két legnehezebb meccse. Otthon Saints, idegenben 49s, ezen a ponton fog eldőlni, hogy meglesz e az első kiemelés. Ha mindkettőt hoznánk, az tökéletes lenne, de szerintem ha csak 2ből egyet húzunk be az is elég lehet.Duff
giants sem lesz könnyű NYbanbraxa88
De szerintem az egy-két fokkal könnyebb lesz, annak ellenére is, hogy valóban nehéz meccs lesz. Eli szeret a 400 yardjai mellé inteket dobálni, amit mi meg szeretünk szedni. Bár nekem az a forgatókönyv is megfelel, hogy a Saintset valahogy legyűrjük, a 49t lealázzuk, és akkor egye-fene becsúszik egy L NY-ban. 😀