Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ez már tényleg sok. Celeb csapat! 😀
több mint 10 éve
pulyka Seattle Seahawks 8
sziasztok! érdekelne hogy vásárolt-e már közületek valaki a csapat hivatalos webshopjából (proshop.seahawks.com)? ééés a lényeg: ha igen, hány nap alatt érkezett meg a csomagja? hivatalosan 7-21 munkanapot írnak, de jó lenne abban reménykedni, hogy egy-két hét alatt itt van és nem három, már csak karácsony miatt... 😀pulyka
track ordert nézd meg hol jár.. ha elhagyta usa-t kb 10 nap szokott lenni.. igaz nfl.com-ról
mi pl 26-án adtuk fel a rendelést és már Düsseldorfban van.. onnan kb 2 nap lesz.. tehát hétfőre itt lesz..

Pick Up Completed 2013-12-05 1:20 pm DUESSELDORF
Received at international processing center 2013-12-02 7:41 am
Tendered to International Gateway. 2013-12-02 7:41 am
Crossing border and in transit to carrier hub 2013-11-27 5:08 pm Romulus, MI [United States]
Customs cleared 2013-11-27 5:00 pm Romulus, MI [United States]
Scanned at Landmark crossdock facility 2013-11-27 2:47 pm Romulus, MI [United States]
Processed 2013-11-27 2:47 pm Romulus, MI [United States]
Received shipment information 2013-11-26 7:18 am Romulus, MI [United States]Josszi
nekem nem ír semmit... azon kívül hogy "shipped". semmi részletezés 😕
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
LeBron James ✔ @KingJames

As a huge football fan I have to get to a Seahawks game! That joint look like it be rocking!! #12thManTessu
Ezt mar beraktam:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Seattle Seahawks - NFL - Csapatfórumok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
sziasztok! érdekelne hogy vásárolt-e már közületek valaki a csapat hivatalos webshopjából (proshop.seahawks.com)? ééés a lényeg: ha igen, hány nap alatt érkezett meg a csomagja? hivatalosan 7-21 munkanapot írnak, de jó lenne abban reménykedni, hogy egy-két hét alatt itt van és nem három, már csak karácsony miatt... 😀pulyka
track ordert nézd meg hol jár.. ha elhagyta usa-t kb 10 nap szokott lenni.. igaz nfl.com-ról
mi pl 26-án adtuk fel a rendelést és már Düsseldorfban van.. onnan kb 2 nap lesz.. tehát hétfőre itt lesz..

Pick Up Completed 2013-12-05 1:20 pm DUESSELDORF
Received at international processing center 2013-12-02 7:41 am
Tendered to International Gateway. 2013-12-02 7:41 am
Crossing border and in transit to carrier hub 2013-11-27 5:08 pm Romulus, MI [United States]
Customs cleared 2013-11-27 5:00 pm Romulus, MI [United States]
Scanned at Landmark crossdock facility 2013-11-27 2:47 pm Romulus, MI [United States]
Processed 2013-11-27 2:47 pm Romulus, MI [United States]
Received shipment information 2013-11-26 7:18 am Romulus, MI [United States]

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
én a POt már ebben nézem:
braxa88
egy meccsre ennyit kiadni.. bár jól jöhet jövőre a preseasonban is.. 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
A whiners amúgy emailt küldött a regisztrát fanoknak,hogy miként kelthetnek nagyobb zajt a meccsen 😀 😀 undisputedly
nagyon aranyos 😀braxa88
Igazából megint példát álítunk szurkolásból,ha a körülmények adottak lesznek, ugyanis kicsit félre tájékoztattam az előbb. A GO HAKWS-12 zászló nem a stadionban lesz felhúzva,hanem a stadion feletti légtérben 😀
Pár fan gyűjtést szervezett, és az összejött alapból béreltek egy repülőt és pilótát,hogy az maga után röptesse az említett feliratot. A gép terv szerint a kezdés előtt 10 perccel éri el a CS feletti légteret, és 10-105 percig fog ott repkedni 😀undisputedly
a meccs előtt 1 órával repülési tilalom van a stadionok felett, így sajnos 1 órával leőtte lesz ha lesz a mutatvány, az meg nem fog érdekelni senkit 😀 így eléggé lukra futottak a fiúk.

a szurkolásos email meg eléggé fake gyanús, mivel egy STH sem kapott ilyet akit ismerek. de bevetted :cool:
én nem látok ebben amúgy égőt, itthon is kosár/kézi/focimeccsek előtt is vannak ilyenek.petey
Akkor ezt jobb ha közlik a pilótával is, mert egy helyi ráadió csinált vele interjút, és ő is elmondta,ogy mikor fog repülni.
A szurkolói email pedig pont nem fake, vagyis ha igen, akkor a yahoo is nagyon bevette 😊

Szerk1: Amúgy srácok azt hallottátok,hogy Bennett rádiós interjúja alatt elárulta,hogy amikor egy helyi étteremben nem volt szabad asztal, felhívta őket mint RW, és egyből kapott egyet? 😀

Szerk2: Érdekes stat, a védelmünknek sikerül hasonló számokon tartania ismét?
Capy fiú ratingje PO csapatok ellen idén:
vs Hawks 20.1
vs Indy 49.9
vs Car 42.0
vs NO 72.9
vs Hawks ?
több mint 10 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
LeBron James ✔ @KingJames

As a huge football fan I have to get to a Seahawks game! That joint look like it be rocking!! #12thMan
több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 042
én a POt már ebben nézem:braxa88
Én a Vikes elleni meccsen felbuzdulva ilyet rendeltem:

Remélem nem feleslegesen 😀
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár
A whiners amúgy emailt küldött a regisztrát fanoknak,hogy miként kelthetnek nagyobb zajt a meccsen 😀 😀 undisputedly
nagyon aranyos 😀braxa88
Igazából megint példát álítunk szurkolásból,ha a körülmények adottak lesznek, ugyanis kicsit félre tájékoztattam az előbb. A GO HAKWS-12 zászló nem a stadionban lesz felhúzva,hanem a stadion feletti légtérben 😀
Pár fan gyűjtést szervezett, és az összejött alapból béreltek egy repülőt és pilótát,hogy az maga után röptesse az említett feliratot. A gép terv szerint a kezdés előtt 10 perccel éri el a CS feletti légteret, és 10-105 percig fog ott repkedni 😀undisputedly
a meccs előtt 1 órával repülési tilalom van a stadionok felett, így sajnos 1 órával leőtte lesz ha lesz a mutatvány, az meg nem fog érdekelni senkit 😀 így eléggé lukra futottak a fiúk.

a szurkolásos email meg eléggé fake gyanús, mivel egy STH sem kapott ilyet akit ismerek. de bevetted :cool:
én nem látok ebben amúgy égőt, itthon is kosár/kézi/focimeccsek előtt is vannak ilyenek.

több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
akkor én is egy kis rejtvény. mivel kapcsolódik a seahawkshoz ez a szám 😊

 www.youtube.com/watch?v=ZDXXi19_7iEa.kacsa
Too easy 😀

It’s payback Russell Wilson falling way back
In the draft, turn nothing into something,endorphyn
ma hallgattam meg először az új albumot, és megfogta ez a fülemet 😊a.kacsa
Nekem nem sokat mond emberunk (akkor mar inkabb Steel Panther 😀) egy-ket szamtol eltekintve. Viszont vicces, hogy a Seahawks hogy lett mainstream kedvenc. Kivancsi lennek egy ilyen kimutatasra, hogy mikent emelkedett a csapat azsioja az elmult egy evben. Multkor Snoop Dog, ize Lion nyomult a palyan Hawks mezben a Seagalok kozott. Mikozben emberunk hiresen Steelers fan. Mondjuk nem baj a dolog. 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
akkor én is egy kis rejtvény. mivel kapcsolódik a seahawkshoz ez a szám 😊

 www.youtube.com/watch?v=ZDXXi19_7iEa.kacsa
Too easy 😀

It’s payback Russell Wilson falling way back
In the draft, turn nothing into something,endorphyn
ma hallgattam meg először az új albumot, és megfogta ez a fülemet 😊a.kacsa
Ha figyelmesebben olvasnád a topicot, már hallottál volna róla : P
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
akkor én is egy kis rejtvény. mivel kapcsolódik a seahawkshoz ez a szám 😊

 www.youtube.com/watch?v=ZDXXi19_7iEa.kacsa
Too easy 😀

It’s payback Russell Wilson falling way back
In the draft, turn nothing into something,endorphyn
ma hallgattam meg először az új albumot, és megfogta ez a fülemet 😊
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
akkor én is egy kis rejtvény. mivel kapcsolódik a seahawkshoz ez a szám 😊

 www.youtube.com/watch?v=ZDXXi19_7iEa.kacsa
Too easy 😀

It’s payback
Russell Wilson falling way back In the draft
turn nothing into something

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
akkor én is egy kis rejtvény. mivel kapcsolódik a seahawkshoz ez a szám 😊

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
én a POt már ebben nézem:
több mint 10 éve
pulyka Seattle Seahawks 8
sziasztok! érdekelne hogy vásárolt-e már közületek valaki a csapat hivatalos webshopjából (proshop.seahawks.com)? ééés a lényeg: ha igen, hány nap alatt érkezett meg a csomagja? hivatalosan 7-21 munkanapot írnak, de jó lenne abban reménykedni, hogy egy-két hét alatt itt van és nem három, már csak karácsony miatt... 😀pulyka
nekem legtöbbször két hét alatt megjött a cucc, kivéve a legutolsó rendelésemnél, akkor 3 hét volt, és Gaints cuccok voltak a csomagomban 😀 ekkor úgye újraküldték a csomagot, ami még vagy 3 hét volt, de akkkor levámoltatták itthon, amivel megint elment egy hét

szerintem nézd meg az európai nfl shopot is, szegényes a választék, de ha esetleg van az ami neked kell, onnan 1 hét alatt simán ideérGábor
Na de a Frisco shopbol kuldtek Giants cuccot? 😊 Amugy ugy tudom, hogy az NFL hop es a csapat shopok azert nem ugyan azok. Par het az tuti a szallitasnal. Plane, hogy karacsonyi roham van ilyenkor. Nekem anno nfl shopbol jott meg ket es fel het alatt kb.endorphyn
Footballfanatics csinalja a team shopokat, legalabbis a legtobbet 😊Gábor
köszi a válaszokat, hát a rendelés már leadva, úgyhogy nem maradt más választásom mint várni és reménykedni 😀 egyébként az európai shop-ot is néztem korábban de nagyon szegényes volt, nem volt olyan amit szerettem volna
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Regi kedves ismerosok is kint jartak a meccsen. Aki tudja, hogy ki a jobb oldali az tuti, hogy itt volt mar 6 eve is.
endorphyn
Remek ProBowler guardunk volt, Steve Hutchinson az.BigBaltazar
Nem -nem, bar kicsit hasonlit ra. Mr Robbie Tobeck, a "nagy SB" csapat centere volt. Het evig jatszott nalunk es 2007-ben vonult vissza. Meg emlekszem a visszavonulasakori cikkre: "I will always be a Seahawk". Big Walt-tal regi cimbik, jol kijottek egymassal. Most is egyutt mentek a meccsre. Amugy biztositasi broker ceg tulaja Bellevueben. Nem szakadt el a csapattol.

itt egy regi cikk rola:
 seattletimes.com/html/sports/2002029509_hawk08.htmlendorphyn
akkor egész okosnak tartom magam. nem jutott eszembe a neve, de rá tippeltem volna 😀a.kacsa
Akkor megnyerted a hangszorot! 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
sziasztok! érdekelne hogy vásárolt-e már közületek valaki a csapat hivatalos webshopjából (proshop.seahawks.com)? ééés a lényeg: ha igen, hány nap alatt érkezett meg a csomagja? hivatalosan 7-21 munkanapot írnak, de jó lenne abban reménykedni, hogy egy-két hét alatt itt van és nem három, már csak karácsony miatt... 😀pulyka
nekem legtöbbször két hét alatt megjött a cucc, kivéve a legutolsó rendelésemnél, akkor 3 hét volt, és Gaints cuccok voltak a csomagomban 😀 ekkor úgye újraküldték a csomagot, ami még vagy 3 hét volt, de akkkor levámoltatták itthon, amivel megint elment egy hét

szerintem nézd meg az európai nfl shopot is, szegényes a választék, de ha esetleg van az ami neked kell, onnan 1 hét alatt simán ideérGábor
Na de a Frisco shopbol kuldtek Giants cuccot? 😊 Amugy ugy tudom, hogy az NFL hop es a csapat shopok azert nem ugyan azok. Par het az tuti a szallitasnal. Plane, hogy karacsonyi roham van ilyenkor. Nekem anno nfl shopbol jott meg ket es fel het alatt kb.endorphyn
Footballfanatics csinalja a team shopokat, legalabbis a legtobbet 😊

több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Regi kedves ismerosok is kint jartak a meccsen. Aki tudja, hogy ki a jobb oldali az tuti, hogy itt volt mar 6 eve is.
endorphyn
Remek ProBowler guardunk volt, Steve Hutchinson az.BigBaltazar
Nem -nem, bar kicsit hasonlit ra. Mr Robbie Tobeck, a "nagy SB" csapat centere volt. Het evig jatszott nalunk es 2007-ben vonult vissza. Meg emlekszem a visszavonulasakori cikkre: "I will always be a Seahawk". Big Walt-tal regi cimbik, jol kijottek egymassal. Most is egyutt mentek a meccsre. Amugy biztositasi broker ceg tulaja Bellevueben. Nem szakadt el a csapattol.

itt egy regi cikk rola:
 seattletimes.com/html/sports/2002029509_hawk08.htmlendorphyn
akkor egész okosnak tartom magam. nem jutott eszembe a neve, de rá tippeltem volna 😀
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
sziasztok! érdekelne hogy vásárolt-e már közületek valaki a csapat hivatalos webshopjából (proshop.seahawks.com)? ééés a lényeg: ha igen, hány nap alatt érkezett meg a csomagja? hivatalosan 7-21 munkanapot írnak, de jó lenne abban reménykedni, hogy egy-két hét alatt itt van és nem három, már csak karácsony miatt... 😀pulyka
nekem legtöbbször két hét alatt megjött a cucc, kivéve a legutolsó rendelésemnél, akkor 3 hét volt, és Gaints cuccok voltak a csomagomban 😀 ekkor úgye újraküldték a csomagot, ami még vagy 3 hét volt, de akkkor levámoltatták itthon, amivel megint elment egy hét

szerintem nézd meg az európai nfl shopot is, szegényes a választék, de ha esetleg van az ami neked kell, onnan 1 hét alatt simán ideérGábor
Na de a Frisco shopbol kuldtek Giants cuccot? 😊 Amugy ugy tudom, hogy az NFL hop es a csapat shopok azert nem ugyan azok. Par het az tuti a szallitasnal. Plane, hogy karacsonyi roham van ilyenkor. Nekem anno nfl shopbol jott meg ket es fel het alatt kb.

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Regi kedves ismerosok is kint jartak a meccsen. Aki tudja, hogy ki a jobb oldali az tuti, hogy itt volt mar 6 eve is.
endorphyn
Remek ProBowler guardunk volt, Steve Hutchinson az.BigBaltazar
Nem -nem, bar kicsit hasonlit ra. Mr Robbie Tobeck, a "nagy SB" csapat centere volt. Het evig jatszott nalunk es 2007-ben vonult vissza. Meg emlekszem a visszavonulasakori cikkre: "I will always be a Seahawk". Big Walt-tal regi cimbik, jol kijottek egymassal. Most is egyutt mentek a meccsre. Amugy biztositasi broker ceg tulaja Bellevueben. Nem szakadt el a csapattol.

itt egy regi cikk rola:
 seattletimes.com/html/sports/2002029509_hawk08.htmlendorphyn
Megesküdtem volna rá..., de végül is nem játszottak messze egymástól ( mármint Hutchinson és Tobeck ).

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Regi kedves ismerosok is kint jartak a meccsen. Aki tudja, hogy ki a jobb oldali az tuti, hogy itt volt mar 6 eve is.
endorphyn
Remek ProBowler guardunk volt, Steve Hutchinson az.BigBaltazar
Nem -nem, bar kicsit hasonlit ra. Mr Robbie Tobeck, a "nagy SB" csapat centere volt. Het evig jatszott nalunk es 2007-ben vonult vissza. Meg emlekszem a visszavonulasakori cikkre: "I will always be a Seahawk". Big Walt-tal regi cimbik, jol kijottek egymassal. Most is egyutt mentek a meccsre. Amugy biztositasi broker ceg tulaja Bellevueben. Nem szakadt el a csapattol.

itt egy regi cikk rola:
 seattletimes.com/html/sports/2002029509_hawk08.html

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
sziasztok! érdekelne hogy vásárolt-e már közületek valaki a csapat hivatalos webshopjából (proshop.seahawks.com)? ééés a lényeg: ha igen, hány nap alatt érkezett meg a csomagja? hivatalosan 7-21 munkanapot írnak, de jó lenne abban reménykedni, hogy egy-két hét alatt itt van és nem három, már csak karácsony miatt... 😀pulyka
nekem legtöbbször két hét alatt megjött a cucc, kivéve a legutolsó rendelésemnél, akkor 3 hét volt, és Gaints cuccok voltak a csomagomban 😀 ekkor úgye újraküldték a csomagot, ami még vagy 3 hét volt, de akkkor levámoltatták itthon, amivel megint elment egy hét

szerintem nézd meg az európai nfl shopot is, szegényes a választék, de ha esetleg van az ami neked kell, onnan 1 hét alatt simán ideér

több mint 10 éve
pulyka Seattle Seahawks 8
sziasztok! érdekelne hogy vásárolt-e már közületek valaki a csapat hivatalos webshopjából (proshop.seahawks.com)? ééés a lényeg: ha igen, hány nap alatt érkezett meg a csomagja? hivatalosan 7-21 munkanapot írnak, de jó lenne abban reménykedni, hogy egy-két hét alatt itt van és nem három, már csak karácsony miatt... 😀
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Regi kedves isemrosok is kint jartak a meccsen. Aki tudja, hogy ki a jobb oldali az tuti, hogy itt volt mar 6 eve is.
endorphyn
Remek ProBowler guardunk volt, Steve Hutchinson az.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!