Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
Wow! Gondoltátok volna?
Hauscha vezeti az NFL-t pontszerzések tekintetében 😀
104 egység a neve mellett!
Ha kivesszük a rúgókat, akkor pedig Lynch és Megatron megosztva vezet!
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Jó hír srácok!
Brownernek kb 6 hetet kell kihagynia, szóval akár már az utolsó alapszakaszbeli meccsre játékra kész lehet. undisputedly
Remek, addig Maxwell és Thurmond kiszorítja, PO-ban már padon kezd. 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jó hír srácok!
Brownernek kb 6 hetet kell kihagynia, szóval akár már az utolsó alapszakaszbeli meccsre játékra kész lehet. Ez elég jól jöhet majd a PO-ra, ha mondjuk a NO jön, vagy ha esetleg sikerülne bejutni a döntőbe, és ott egy Denver WR sor jönne szemben.

Kearse elvileg játszhat 2 hét múlva.

Egy kis szerencsével nem lesz fontos sérültünk az alapszakasz végére.

Ez lol 😀
több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 034
Ez is megvan. Most jön a bye, és utána a szezon két legnehezebb meccse. Otthon Saints, idegenben 49s, ezen a ponton fog eldőlni, hogy meglesz e az első kiemelés. Ha mindkettőt hoznánk, az tökéletes lenne, de szerintem ha csak 2ből egyet húzunk be az is elég lehet.Duff
giants sem lesz könnyű NYbanbraxa88
De szerintem az egy-két fokkal könnyebb lesz, annak ellenére is, hogy valóban nehéz meccs lesz. Eli szeret a 400 yardjai mellé inteket dobálni, amit mi meg szeretünk szedni. Bár nekem az a forgatókönyv is megfelel, hogy a Saintset valahogy legyűrjük, a 49t lealázzuk, és akkor egye-fene becsúszik egy L NY-ban. 😀
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Na urak, senki -semmit ahhoz, hogy 10-1? Dontogetjuk a Franchise rekordokat. Na nem mintha erre adnak a gyuruket.. 😊endorphyn
Még öt meccs van hátra. A Szenteket szerintem itthon verni kell. Ez fontos. Szerintem csak ők veszélyesek ránk már csak a NFC elsőségért, és vele a hazai pálya előnyéért. A 49 esek ellen egy ki-ki meccs lesz, ott belefér a zakó is. Megyünk New Yorkba, ahol a Giants eléggé szárnyal, de szerintem nem lesz gond, behúzzuk a W-t.
Az uccsó két mérkőzés itthon a pintyek és a kosok ellen, ott csak a két W az elfogadható eredmény.
14-2 vel megvan a hazai pálya a PO-ban.

A rekordok meg arra valók hogy megdöntsék őket. Hidd el Endo ha megnyerjük a szezon utolsó meccsét nem fognak érdekelni a rekordok téged sem.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ez is megvan. Most jön a bye, és utána a szezon két legnehezebb meccse. Otthon Saints, idegenben 49s, ezen a ponton fog eldőlni, hogy meglesz e az első kiemelés. Ha mindkettőt hoznánk, az tökéletes lenne, de szerintem ha csak 2ből egyet húzunk be az is elég lehet.Duff
giants sem lesz könnyű NYban
több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 034
Ez is megvan. Most jön a bye, és utána a szezon két legnehezebb meccse. Otthon Saints, idegenben 49s, ezen a ponton fog eldőlni, hogy meglesz e az első kiemelés. Ha mindkettőt hoznánk, az tökéletes lenne, de szerintem ha csak 2ből egyet húzunk be az is elég lehet.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
Azért Harvin 3. down-os elkapása az ott volt rendesen. Végülis csak egy első körös pick-ről beszélünk. Jó lesz ez.
Sherm benyelte a nagy játékot, mondjuk ettől szerényebb nem lesz, de kell a nevelő célzatú szívás néha.
RW szerintem nagy dolgokra hivatott, de ennek megfelelően nagyon nem lesz olcsó ha kiszabadul a pénztárcája. Csakúgy mint a hátsó alakzat. Viszont nincs mese, valahogy itt kell őket tartani.
A lényeg: 10-1, most pihi, aztán 3 dögös kis gyilkolászós meccs.garrett27
Egy frencsájz irányítónál nem kérdés a pénz. Örülsz,hogy végre találtál egyet.
Sherm múltkor nyilatkozta (meccs előtt),hogy ő nem akar "sziget lenni".
Ő sokkal inkább akar turista látványosság lenni 😀
Most meg is kapta a forgalmat.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
az uj LoB tag, Walter Thurmond III


felkészül: Byron Maxwell
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Azért Harvin 3. down-os elkapása az ott volt rendesen. Végülis csak egy első körös pick-ről beszélünk. Jó lesz ez.
Sherm benyelte a nagy játékot, mondjuk ettől szerényebb nem lesz, de kell a nevelő célzatú szívás néha.
RW szerintem nagy dolgokra hivatott, de ennek megfelelően nagyon nem lesz olcsó ha kiszabadul a pénztárcája. Csakúgy mint a hátsó alakzat. Viszont nincs mese, valahogy itt kell őket tartani.
A lényeg: 10-1, most pihi, aztán 3 dögös kis gyilkolászós meccs.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
Na urak, senki -semmit ahhoz, hogy 10-1? Dontogetjuk a Franchise rekordokat. Na nem mintha erre adnak a gyuruket.. 😊endorphyn
Harvin!undisputedly
Latom emberunk bekattant nalad.endorphyn
Kíváncsi voltam már rá,hogy mit is tud.
Rozsdásan ilyen dolgokat, akkor formában miket? 😊

Amugy,hogy az általad felvetettekre is rátérjek, ha minden igaz miénk jelenleg a liga legjobb mérlege. Ahogyan írtad, sorra döntjük a csapat rekordokat, és jó úton haladunk afelé,hogy egy kis szerencsével miénk legyen az első kiemelés! Az utolsó 2 meccsünk hazai pályás divízió rangadó lesz, szóval ahhoz is hozzá szokhatunk,hogy kemény meccset játszunk decemberben hazai közönség előtt.

Végre nem a safety páros vezeti a tackle listát,hanem az MLB! Futás elleni védekezésünk egész pofás volt, mélyek vagyunk a D falban, és hátul is.
Támadóknál RW nagyon nagy playmaker, össze se lehet hasonlítani Capy fiúval.
Az elkapóink kezdenek formába kerülni, a passzjáték olajozottá válni.
Lynch szárnyal, a falba jöhetnek vissza a kezdők.
A ST "karcol", a stáb összességében elég kompetensnek tűnik.
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Na urak, senki -semmit ahhoz, hogy 10-1? Dontogetjuk a Franchise rekordokat. Na nem mintha erre adnak a gyuruket.. 😊endorphyn
Harvin!undisputedly
Latom emberunk bekattant nalad.

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
Na urak, senki -semmit ahhoz, hogy 10-1? Dontogetjuk a Franchise rekordokat. Na nem mintha erre adnak a gyuruket.. 😊endorphyn
Harvin!
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Na urak, senki -semmit ahhoz, hogy 10-1? Dontogetjuk a Franchise rekordokat. Na nem mintha erre adnak a gyuruket.. 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
Harvin Harvin Harvin Harvin Harvin Harvin Harvin Harvin Harvin Harvin Harvin Harvin Harvin 😀
Engem most ez érdekel a leginkább. Felültem a bandwagonra, és minden rációt félredobva úgy érzem az Ő játéka lesz az ékköve ennek a csapatnak 😀

Lássuk már!undisputedly
Van bandwagon? 😀

Egyébként az első meccsétől nem vàrnék túl sokat. 😊Medvepapa
Nem most írtam,hogy megváltást várok? 😀
Engedd el a vagon szélét, nincs helyed köztünk 😀
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Harvin Harvin Harvin Harvin Harvin Harvin Harvin Harvin Harvin Harvin Harvin Harvin Harvin 😀
Engem most ez érdekel a leginkább. Felültem a bandwagonra, és minden rációt félredobva úgy érzem az Ő játéka lesz az ékköve ennek a csapatnak 😀

Lássuk már!undisputedly
Van bandwagon? 😀

Egyébként az első meccsétől nem vàrnék túl sokat. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
Harvin Harvin Harvin Harvin Harvin Harvin Harvin Harvin Harvin Harvin Harvin Harvin Harvin 😀
Engem most ez érdekel a leginkább. Felültem a bandwagonra, és minden rációt félredobva úgy érzem az Ő játéka lesz az ékköve ennek a csapatnak 😀

Lássuk már!
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Általános véleményem,hogy a jó védelmekhez hasonlóan, nálunk is egy-egy teljesítményt rózsaszín ködben látunk, azért mert a többiek teljesítménye mellett könnyebb érvényesülni.
Nos ez a kijelentés szvsz nem áll Brownerre, aki a LOB leginkább alulértékelt játékosa.
Tökéletesen illik a rendszerbe, abba rendszerbe amelyik azt várja el a CB-től,hogy 1-1-ben képes legyen bárkivel felvenni a versenyt ; ne engedjen explozív játékokat, neengedjen saját maga mögött elkapást (ebben szerintem Sherm-nél is jobb) ; ellentétben csináljon nagy játékokat, szerezzen labdát, szerelés negatív yardért, passzvédekezés; legyen fizikális (a saját csapattársai félnek tőle! 😀 ).
Tökéletesen illik a védelmünkba. Személy szerint nekem a játéka nagy kedvenc. Alul van értékelve, kell ő nekünk!

Ki beszélt arról,hogy ST-ben nem játszhat?!


TFL
undisputedly
nem mondtam h nem jó játékos, viszont mindjárt 30 éves, és két 8-10 milliós cornerre nem biztos h fogja futni. de lehet egyikük se fog ennyit kérni, azért ez sok mindentől függ. legfontosabb earl hosszabbítása, és utána a többiek. azért nem gondoltam volna régebben, hogy ilyen hatalmas problémánk lesz, hogy megtartunk e egy tavalyi probowler cornert vagy sem 😀

life is good
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
Általános véleményem,hogy a jó védelmekhez hasonlóan, nálunk is egy-egy teljesítményt rózsaszín ködben látunk, azért mert a többiek teljesítménye mellett könnyebb érvényesülni.
Nos ez a kijelentés szvsz nem áll Brownerre, aki a LOB leginkább alulértékelt játékosa.
Tökéletesen illik a rendszerbe, abba rendszerbe amelyik azt várja el a CB-től,hogy 1-1-ben képes legyen bárkivel felvenni a versenyt ; ne engedjen explozív játékokat, neengedjen saját maga mögött elkapást (ebben szerintem Sherm-nél is jobb) ; ellentétben csináljon nagy játékokat, szerezzen labdát, szerelés negatív yardért, passzvédekezés; legyen fizikális (a saját csapattársai félnek tőle! 😀 ).
Tökéletesen illik a védelmünkba. Személy szerint nekem a játéka nagy kedvenc. Alul van értékelve, kell ő nekünk!

Ki beszélt arról,hogy ST-ben nem játszhat?!


TFL
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Btw. ha már meccs nap. Kinek mi a véleménye a Browner szituról. Lesz ő még kezdő CB? Szerintem nem. Ahogy haladunk előre egyre biztosabb, hogy Thurmond kaphat új szerződést, Maxwell talán. Ha minden igaz, Tharold Simon is elkezdett edzeni, Jeremy Lane pedig fontos és jó ST játékos, és akkor a jövő évi draftról még nem is beszéltem...Medvepapa
nem fog beleférni a sapkába, és a hátsó legnélkülözhetőbb tagja. Earl, Sherman kap szerződést. van itt sok fiatal. én maxwellt látom inkább kezdőbe mint thurmondot. méretei megvannak, és amennyit játszott nem okozott csalódást. thurmond porcelán, meg kicsi. de majd kitalálják az okosok
több mint 10 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
Btw. ha már meccs nap. Kinek mi a véleménye a Browner szituról. Lesz ő még kezdő CB? Szerintem nem. Ahogy haladunk előre egyre biztosabb, hogy Thurmond kaphat új szerződést, Maxwell talán. Ha minden igaz, Tharold Simon is elkezdett edzeni, Jeremy Lane pedig fontos és jó ST játékos, és akkor a jövő évi draftról még nem is beszéltem...Medvepapa
Csak akkor ha jövőre olcsón megtarthatják. Sherm, ET, Bennett szerződés hosszabítása lesz a prioritás + a következő évben RW. Szóval kell a pénz rendesen.A seattle-i sajtóban már pedzegették, hogy a Falcons elleni volt az utolsó hox-ós meccse.
Thurmond még érdekes lehet mert jövőre ő is FA lesz és valószínűleg elég jó árat kérhet, kérdés tőlünk vajon meg is kapja.
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Btw. ha már meccs nap. Kinek mi a véleménye a Browner szituról. Lesz ő még kezdő CB? Szerintem nem. Ahogy haladunk előre egyre biztosabb, hogy Thurmond kaphat új szerződést, Maxwell talán. Ha minden igaz, Tharold Simon is elkezdett edzeni, Jeremy Lane pedig fontos és jó ST játékos, és akkor a jövő évi draftról még nem is beszéltem...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Beharangoztam kicsit:
 seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2013/11/16/Beharangozzuk_a_Vikings_meccset/

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
No,de akkor térjünk át a védelmünkre. Mind a Tampa, mind a Kosok 200 körüli yardot hoztak ellenünk össze a földön, ami rengeteg. Nem csak egy magát elitnek tartó védelem számára, de bármely nfl csapatnak el kell szégyellnie magát egy ilyen teljesítmény után...undisputedly
Amíg ezt a játékot pontra játszák és - akár a RZ-ban - elvesszük tőlük a lasztit ez nem annyira fontos és a két mérkőzés magunkhoz képest tök szokványos volt.

több mint 10 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Remélem valaki "megszakérti" fieldgullson a LB sorunk gyengélkedésének okát,habár SeaSzila is rátapintott már eredménykövetőben ( in space vagyunk jók , vizont könnyen blokkolhatóak), mert egészen szembeötlő,hogy a Kansas vagy a Carolina védelmét mennyire a LB sor vezeti, míg nálunk a kelleténél többször végez a tackle lista élén a LOB valamelyik tagja, ami szeritem nem normális.

A Saints elleni meccstől előre félek, ugyani meglátásom szerint nincs még egy olyan csapat a ligában, akik a LB zónákat jobban meg tudnák verni 1-1 párosításokkal mint ők. Egy-két hete volt egy statisztika,hogy Brees a passzainak -hasból mondom- kb 70%-át futónak vagy TE-nek dobta....undisputedly
a LB sorunknál is sebesség a fontos nem a fizikum. ezért tudnak olyan könnyen elhalni a blokkokban, mert nincs meg az erejük hozzá. vmit vmiért, nem mondom h boldog vagyok ettől, de amíg két ilyen safety van mögöttük, el lehet tűntetni ezt a hiányosságot.a.kacsa
Tampa és Rams elleni meccs mutatja,hogy maximum kozmetikázni tudjuk -azt se nagy sikerrel-,de eltünteni nem.undisputedly
A LB sor inkább nem megszokott, mint nem normális. A rövid passzokhoz - szerintem - jó a gyors léptű LB, minimum szűkíti a sávot, pl magasabbra kell ugrani és akkor jöhet a LoBotómiás tckl (diverdoc kedvéért). Ezért fogynak el a második félidőben az elkapók ellenünk. Ha tudjuk játszani a játékunkat a Saints a kedvencünk lesz továbbra is...
Futásnál lehet könnyen blokkolják, viszont abba nem sérül bele (pl Cushing valóban Beast mode-ba kapcsolt csak utána két hétig rázkódott az agya...) Kevés olyan blokk van, amikor a RB-nek nem kell irányt váltania ez nem feltétlen lassulás, de felemelik a fejüket a túlméretes sec. ekkorra kell, hogy odaérjen...
Siettetésnél lehet előny és hátrány is, ez a formációtól függ...
Viszont a DL-nek és a sec-nek az ilyen LB sort támogatni kell, de ezért csapat.


Ja és:
Fucu csak az a baj, h nem említed egyben meg azt a horribilis fújást ET-n plusz a többit sem... ezért a kommented bicskanyitogató.
És mondtam: ne erőltesd ezt a beszólogatós/troll oldalad... tényleg nem áll jól. Inkább maradj a jól befutott elemzős oldaladnál. Baráti jó tanács 😀SeaSzilaHawk
Szeretek benézni ide...Leon78
"Méér nem csajozol inkább Fodor fiam???"