Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Amugy nem vagyok egy kosar fan, de ez erdekes. Carrol a vegen meg tenyleg elhozza hozzank jatszani:

LeBron James @KingJames
As a huge football fan I have to get to a Seahawks game! That joint look like it be rocking!! #12thMan

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Regi kedves isemrosok is kint jartak a meccsen. Aki tudja, hogy ki a jobb oldali az tuti, hogy itt volt mar 6 eve is.

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
A whiners amúgy emailt küldött a regisztrát fanoknak,hogy miként kelthetnek nagyobb zajt a meccsen 😀 😀 undisputedly
nagyon aranyos 😀braxa88
Igazából megint példát álítunk szurkolásból,ha a körülmények adottak lesznek, ugyanis kicsit félre tájékoztattam az előbb. A GO HAKWS-12 zászló nem a stadionban lesz felhúzva,hanem a stadion feletti légtérben 😀
Pár fan gyűjtést szervezett, és az összejött alapból béreltek egy repülőt és pilótát,hogy az maga után röptesse az említett feliratot. A gép terv szerint a kezdés előtt 10 perccel éri el a CS feletti légteret, és 10-105 percig fog ott repkedni 😀
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
saints elleni tarolás eredménye:
seattle seahawks hungary FB oldal 1 nap alatt 10 uj likeolót hozott.
playoff is coming!
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
A whiners amúgy emailt küldött a regisztrát fanoknak,hogy miként kelthetnek nagyobb zajt a meccsen 😀 😀 undisputedly
nagyon aranyos 😀
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
A whiners amúgy emailt küldött a regisztrát fanoknak,hogy miként kelthetnek nagyobb zajt a meccsen 😀 😀 Oh boy, that is so....
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
diverdoc
a vasárnapi meccs az tényleg teljesen más lesz, gyakorlatilag 50-50%
a fogadóirodák is 49ers győzelmet várnak, remélem azért behúzzuk

azt hiszem muszáj lesz pálinkával készülni aznapra stresszoldás céljából 😊funkyparduc
Ezen a meccsen szerintem csak ti veszíthettek doc! Nekünk az első kiemelés még úgy sem kerül veszélybe,ha kikapunk nálatok, viszont egyrészt ti elszenvedhetitek a 3. hazai vereséget, ráadásul ha újból megver a rivális, ráadásul otthon, az szerintem nem lesz pozitív a morálra.
Plusz ti még versengtek a rájátszásért, és a Cardinals is ott van még a nyakatokon.

Nálunk öröm lenne az ürömben, hogy talán csökkenne a hype a médiától egy vereséggel, ami kiváltképpen jót tesz a fejeknek.
Amúgy nem tudom hallottál-e róla, de egy rohadt nagy Hawks zászló kifeszítését tervezik a fanok 😊
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szinte az összes meccseteket láttam és feltünő volt, hogy majd minden meccsen Wilson az életéért futott (és onnan is megoldotta általában), most nyugodtabban játszhatott. Vagy a Ti O-linetok erősödött ekkorát, vagy a szentek D#-e nem annyira elitt?diverdoc
Visszatért az Okung-Unger-Gia hármas, és ez ennyit számít. Jobb passblock, viszont gyengébb a futásblokk.
Amúgy Baldwinnak a meccs talán legnagyobb elkapása is úgy szállt, hogy a Saints 8 emberrel támadta RW-t!
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Hát uraim, ez egy nagy mérközésetek volt! Fantasztikusan játszott a csapatotok! Az egyik legnagyobb fociélménnyel lettem gazdagabb. Amit a D bemutatott, arra nehéz jelzőket találni, és Wilson is fenomenális volt. Egy két ünneprontó észrevételem azért lenne:
Az egész meccs alatt ugyanaz volt az érzésem mint a mi meccsünk alatt.l Ahogy Roman akkor elb@szta a gameplant és nevetséges húzásai voltak, hasonlót éreztem most is a szentek managementje részéről. Szinte az összes meccseteket láttam és feltünő volt, hogy majd minden meccsen Wilson az életéért futott (és onnan is megoldotta általában), most nyugodtabban játszhatott. Vagy a Ti O-linetok erősödött ekkorát, vagy a szentek D#-e nem annyira elitt? Most kolbászból volt a kerítés is nálatok, minden bejött, erre a felpattanó labda utáni TD is jó példa (mondjuk azóta sem értem mit dobálta a zebra a sapiját, fél méterre volt a vonaltól). Szóval egy igazi elitt D# mellett ez nem lessz ennyire sima. Mondjuk nehezen tudom elképzelni, hogy bárki elkapja a hókszot otthon jelen állás szerint. Majd a divisió (főcsoport?) körben nekünk muszáj lesz!
Hétvégén azért nagyon más lesz majd. Underdogként leszünk, de nem lesz az öszi forgatókönyv, sem a tegnapi. Jót fog tenni majd Nektek egy "helyretévő" L nálunk😊
Gratulálok a PO-hoz (sztem az 1. seedhez is), fantasztikus csapatotok van. Nem drukkolok Nektek (majd lassan lesz elég bandwagonista aki megteszi), de megsüvegelem a teljesítményt.
Hétvégén Kaliforniában találkozunk!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szerintem egyetlen csapat lehet rátok igazán veszélyes. Pechetekre az is az NFC-ben van. Igen, nagyon hasonlít rátok: baszott jó védelem és egy olyan QB, aki tud passzolni és futni is. Megvan? Igen, Carolina. Na ezt a csatát nagyon szeretném, ha összejönne a PO-ban. Engem semlegesként az sem érdekel, hogy melyik körben. 😊 (Sajna nem láttam a nyitófordulós meccset 😕 )

(ez persze nem azt jelenti, hogy egy adott meccsen ne lehetne mástól kikapni)

Persze nem fogtok mindig 7 ponton tartani egy elit O-t, de megmutattátok, hogy egy elit D mitől elit D. Ez az egység bárkit képes 20 ponton tartani, de legfeljebb 25 ponton, az pedig elég kell, hogy legyen ennek az O-nak. 😉Soldados
Ahogyan te is írtad, egy meccsen bárki megverhet bárkit. Én a magam részéről a Szenteket tartottam kryptonit szerű egységnek ami a védelmünket illeti, aztán láttuk ,hogy őket is képesek vagyunk megverni.
Eddig a védelmünket power-run játékokkal lehetett zavarba hozni, az meg nem a Panthers-re jellemző leginkább, sokkal inkább az a frisco oldalán, de amíg Capy fiú irányít, annyira nem tartok tőlük.
Ezt leszámítva nem tudom,hogy szerkezetileg hol lehetne megfogni a védelmet, majd valaki biztosan kitalálja,hogy mik a gyengébb pontok.
Személy szerint még a Detroit-tól is "tartok", ugyanis a D-fal megölheti a futást, és RW-re is veszéyles lehet, passzjátékban pedig Megatron az Megatron. Őt nem lehet megállítani, maximum lelassítani.
Aztán ott van még Manning, aki a játék áthívásaival és az intelligenciájával hozhat olyan változót, amit nem tudunk esetleg megfogni kellően.undisputedly
Persze, minden csapatnak vannak erősségei. Mindenkinek lehet nagy napja, akár játékosnak, sőt, csapatnak is. És igen, ezért egy meccsen ugye bárki bárkit... De amikor a Carolinát emelem ki a többi jó közül, akkor azt nem egy-egy Megatron, vagy power run, vagy legjobb QB miatt emelem ki. Mert azt tudjátok annyira kontrollálni (az esetek döntő többségében), hogy az a 20, ne adj isten 25 pontos limit megmaradjon.

A Carolina egész más miatt a legveszélyesebb csapat rátok, mint a liga jelenlegi legjobbjára. Mert ott nagy valószínűséggel ti sem mentek 20 pont fölé. Egy ilyen low scoring meccs pedig mezőnypozíciós csatán múlik, egyetlen big play mindent eldönthet, vagy egy spec team villanás. De ez bárhova billenhet. 13-10 ide vagy oda? Annyira apró dolgon múlik. Ha 2 ilyen nehézsúlyú D találkozik, amely érvényesíteni tudja a 20 pontos limitet. Na az coin flip. Hidd el ezt nekem, aki Steelers-Ravensen szocializálódok több mint egy évtizede. 😊 Az fog dönteni, hogy melyik a jobb D (azon a napon). Én nézni fogom. 😀Soldados
Hát igen, az első fordulós meccsünk is csontzene volt a javából 😊
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szerintem egyetlen csapat lehet rátok igazán veszélyes. Pechetekre az is az NFC-ben van. Igen, nagyon hasonlít rátok: baszott jó védelem és egy olyan QB, aki tud passzolni és futni is. Megvan? Igen, Carolina. Na ezt a csatát nagyon szeretném, ha összejönne a PO-ban. Engem semlegesként az sem érdekel, hogy melyik körben. 😊 (Sajna nem láttam a nyitófordulós meccset 😕 )

(ez persze nem azt jelenti, hogy egy adott meccsen ne lehetne mástól kikapni)

Persze nem fogtok mindig 7 ponton tartani egy elit O-t, de megmutattátok, hogy egy elit D mitől elit D. Ez az egység bárkit képes 20 ponton tartani, de legfeljebb 25 ponton, az pedig elég kell, hogy legyen ennek az O-nak. 😉Soldados
Ahogyan te is írtad, egy meccsen bárki megverhet bárkit. Én a magam részéről a Szenteket tartottam kryptonit szerű egységnek ami a védelmünket illeti, aztán láttuk ,hogy őket is képesek vagyunk megverni.
Eddig a védelmünket power-run játékokkal lehetett zavarba hozni, az meg nem a Panthers-re jellemző leginkább, sokkal inkább az a frisco oldalán, de amíg Capy fiú irányít, annyira nem tartok tőlük.
Ezt leszámítva nem tudom,hogy szerkezetileg hol lehetne megfogni a védelmet, majd valaki biztosan kitalálja,hogy mik a gyengébb pontok.
Személy szerint még a Detroit-tól is "tartok", ugyanis a D-fal megölheti a futást, és RW-re is veszéyles lehet, passzjátékban pedig Megatron az Megatron. Őt nem lehet megállítani, maximum lelassítani.
Aztán ott van még Manning, aki a játék áthívásaival és az intelligenciájával hozhat olyan változót, amit nem tudunk esetleg megfogni kellően.undisputedly
Persze, minden csapatnak vannak erősségei. Mindenkinek lehet nagy napja, akár játékosnak, sőt, csapatnak is. És igen, ezért egy meccsen ugye bárki bárkit... De amikor a Carolinát emelem ki a többi jó közül, akkor azt nem egy-egy Megatron, vagy power run, vagy legjobb QB miatt emelem ki. Mert azt tudjátok annyira kontrollálni (az esetek döntő többségében), hogy az a 20, ne adj isten 25 pontos limit megmaradjon.

A Carolina egész más miatt a legveszélyesebb csapat rátok, mint a liga jelenlegi legjobbjára. Mert ott nagy valószínűséggel ti sem mentek 20 pont fölé. Egy ilyen low scoring meccs pedig mezőnypozíciós csatán múlik, egyetlen big play mindent eldönthet, vagy egy spec team villanás. De ez bárhova billenhet. 13-10 ide vagy oda? Annyira apró dolgon múlik. Ha 2 ilyen nehézsúlyú D találkozik, amely érvényesíteni tudja a 20 pontos limitet. Na az coin flip. Hidd el ezt nekem, aki Steelers-Ravensen szocializálódok több mint egy évtizede. 😊 Az fog dönteni, hogy melyik a jobb D (azon a napon). Én nézni fogom. 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szerintem egyetlen csapat lehet rátok igazán veszélyes. Pechetekre az is az NFC-ben van. Igen, nagyon hasonlít rátok: baszott jó védelem és egy olyan QB, aki tud passzolni és futni is. Megvan? Igen, Carolina. Na ezt a csatát nagyon szeretném, ha összejönne a PO-ban. Engem semlegesként az sem érdekel, hogy melyik körben. 😊 (Sajna nem láttam a nyitófordulós meccset 😕 )

(ez persze nem azt jelenti, hogy egy adott meccsen ne lehetne mástól kikapni)

Persze nem fogtok mindig 7 ponton tartani egy elit O-t, de megmutattátok, hogy egy elit D mitől elit D. Ez az egység bárkit képes 20 ponton tartani, de legfeljebb 25 ponton, az pedig elég kell, hogy legyen ennek az O-nak. 😉Soldados
Ahogyan te is írtad, egy meccsen bárki megverhet bárkit. Én a magam részéről a Szenteket tartottam kryptonit szerű egységnek ami a védelmünket illeti, aztán láttuk ,hogy őket is képesek vagyunk megverni.
Eddig a védelmünket power-run játékokkal lehetett zavarba hozni, az meg nem a Panthers-re jellemző leginkább, sokkal inkább az a frisco oldalán, de amíg Capy fiú irányít, annyira nem tartok tőlük.
Ezt leszámítva nem tudom,hogy szerkezetileg hol lehetne megfogni a védelmet, majd valaki biztosan kitalálja,hogy mik a gyengébb pontok.
Személy szerint még a Detroit-tól is "tartok", ugyanis a D-fal megölheti a futást, és RW-re is veszéyles lehet, passzjátékban pedig Megatron az Megatron. Őt nem lehet megállítani, maximum lelassítani.
Aztán ott van még Manning, aki a játék áthívásaival és az intelligenciájával hozhat olyan változót, amit nem tudunk esetleg megfogni kellően.
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Ha Wilson ilyen formában lesz a PO-ban, akkor igencsak nehéz lesz benneteket megfogni. Nagyon éles és olyan szinten koncentráltan játszik, amit én mástól nem nagyon látok a ligában. Ehhez pluszban még szimpatikus figura is, úgyhogy én szurkolok neki maximálisan.
Ez az O pedig úgy muzsikál kiválóan, hogy a magasan legjobb elkapótok eddig egy meccset játszott. Mi lesz itt, ha összeáll a Wilson-Lynch-Harvin hármas huzamosabb időre is?psychocska
Alapból Rice és Harvin lenne a két top elkapónk, de hogy a nagyokat idézzem, mindkettőt be kellett tolni a garázsba. A helyzet kezd egy kicsit a Pats-ére hasonlítani, RW annak dob, aki éppen arra jár és egészséges.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
rkstzz Baltimore Ravens 305 — justinblackmonpohara
Ha Wilson ilyen formában lesz a PO-ban, akkor igencsak nehéz lesz benneteket megfogni. Nagyon éles és olyan szinten koncentráltan játszik, amit én mástól nem nagyon látok a ligában. Ehhez pluszban még szimpatikus figura is, úgyhogy én szurkolok neki maximálisan.
Ez az O pedig úgy muzsikál kiválóan, hogy a magasan legjobb elkapótok eddig egy meccset játszott. Mi lesz itt, ha összeáll a Wilson-Lynch-Harvin hármas huzamosabb időre is?
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szerintem egyetlen csapat lehet rátok igazán veszélyes. Pechetekre az is az NFC-ben van. Igen, nagyon hasonlít rátok: baszott jó védelem és egy olyan QB, aki tud passzolni és futni is. Megvan? Igen, Carolina. Na ezt a csatát nagyon szeretném, ha összejönne a PO-ban. Engem semlegesként az sem érdekel, hogy melyik körben. 😊 (Sajna nem láttam a nyitófordulós meccset 😕 )

(ez persze nem azt jelenti, hogy egy adott meccsen ne lehetne mástól kikapni)

Persze nem fogtok mindig 7 ponton tartani egy elit O-t, de megmutattátok, hogy egy elit D mitől elit D. Ez az egység bárkit képes 20 ponton tartani, de legfeljebb 25 ponton, az pedig elég kell, hogy legyen ennek az O-nak. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Na és most gondoljatok bele, mi van, ha a Jags-nek nincs szüksége punterre?
Az egész csapat dicséretet érdemel. Természetesen a helyén kell kezelni ezt a W-t is, de azért az öröm az öröm. Monday Night+Saints+ma már megint megszülettem, ez egy kiváló ajándék volt a srácoktól!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
Kétbetűs győzelem: RW
(vagy KO kinek, hogy tetszik)
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Amugy, ha a colts ellen nem buzizott volna a ST akkor most 12-0 lenne 😀 de sztem így jobb, nincs akkora teher, stb.
frisco elleni meccs nekünk tét nélküli de nagyon bírnám ha most is szájbacsapnánk őket 😊braxa88
undisputedly
Szerintem Hori csak ezt rakja be a heti Power Rankingjebe es semmi mast. Nem is kell oda tobb. Mondjuk a maki hianyzona.. 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Amugy, ha a colts ellen nem buzizott volna a ST akkor most 12-0 lenne 😀 de sztem így jobb, nincs akkora teher, stb.
frisco elleni meccs nekünk tét nélküli de nagyon bírnám ha most is szájbacsapnánk őket 😊
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 153 — én ezt meguntam
Ez az... így kell játszani egy 9-2 mérlegű csapat ellen, hogy a többieknek eszükbe se jusson az az őrült ötlet, hogy esetleg nyerhetnek a C-Linken. A D és az O is óriásit tolt. Browner és Thurmond hiányát meg sem érezte meg a csapat. Igaz a futójáték nem ment, de ez azért volt, mert a szentek védelkezése erre épült. Állítsuk meg a futást és ha Wilson tud, akkor passzoljon. Hát tudott. Nagyot játszott Ő is. Úgy gondolom ezzel a játékkal New Orleansban is nyertünk volna.BigBaltazar
Ezzel bárhol, bárkit!
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Ez az... így kell játszani egy 9-2 mérlegű csapat ellen, hogy a többieknek eszükbe se jusson az az őrült ötlet, hogy esetleg nyerhetnek a C-Linken. A D és az O is óriásit tolt. Browner és Thurmond hiányát meg sem érezte meg a csapat. Igaz a futójáték nem ment, de ez azért volt, mert a szentek védelkezése erre épült. Állítsuk meg a futást és ha Wilson tud, akkor passzoljon. Hát tudott. Nagyot játszott Ő is. Úgy gondolom ezzel a játékkal New Orleansban is nyertünk volna.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Azert nem gondoltam volna h ennyire sima lesz. Kicsit hihetetlen volt nekem.
Jovoheten a ninerst kijebb rugjuk a playoffbol aztan nagyjabol harom het pihi. Hahaa.kacsa
kezed belelóg... 😀 magas lóról lehet nagyot esni...

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 594 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Hóksszi Bp-ről12
Szerintem már most naponta duplázódik a bandwagonunk létszáma 😀
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
én megmondtam, hogy kár izgulni.

Maxwell bebizonyította h kezdőszintű játékos.braxa88
hajnalban csak pár playt láttam mielőtt mennem kellett volna és Maxwell két pass deflection-t tolt, nagyon szépen védekezett mind a kettőnél. Le a kalappal.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter