Seattle Seahawks
62 feliratkozó
több mint 11 éve
Nem tudom ti hogy vagytok vele, én így,hogy Mebane és Miller is IR-en van, nyugodtabban, kevesebb elvárással várom a meccset. Nálam innentől elég,ha küzdenek a srácok és játszuk a Hawks-féle smashin' focit, sok futással, és kemény szerelésekkel.Külön kíváncsi vagyok KPL játékára. Playmaker lehet belőle. Illetve a Jumbo csomagokat is elővettük, holott van egy érzésem, hogy a Card-9ers előtt nem igen állt szándékunkban.
több mint 11 éve
gondolom az sport2 lesz nem c8braxa88igen, sport2
“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 11 éve
gondolom az sport2 lesz nem c8
több mint 11 éve
A harmadik hetünk zsinórban tévéképernyőn:Week 12: TNF-2:30-Raiders-Chiefs (S2), 11/23-20:00-Patriots-Lions (C8), 22:15-Seahawks-Cardinals (S2), MNF-2:30-Saints-Ravens (S2)
“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 11 éve
Pedig még a szmájlit is odarajzoltam. 😊Jó vicc. Remélem ezt te sem gondolod komolyan 😀www.profootballfocus.com/blog/2014/11/12/sig-stats-pass-rushing-productivity/Könnyen lehet, hogy amúgy hatékonyan siettetjük az ellen irányítóit, csak azok nem átallanak kapkodva is túl sokszor jó helyre passzolni... 😊tejbegrrr!!!
top15 pass rusher. Avril és Bennett is a top15ben 😀 oké csinálnak néha-néha nyomást, de pl Bennett csak akkor képes sacket csinálni ha a QB egy helyben áll és várja h levigyék.braxa88
Off: elsőre nem esett le az irónia bocsiundisputedly
Vasárnap kevés lesz, ha csak a negyedik negyedben kezdünk játszani:
"Through nine games, the Chiefs defense leads the NFL in fewest second-half points allowed at just 63, as well as fewest fourth quarter points allowed at just 28."
www.kcchiefs.com/news/article-2/Seattle-Seahawks-A-Closer-Look/ed920f2b-c777-433b-ac1c-45260bacfa18
“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 11 éve
Jó vicc. Remélem ezt te sem gondolod komolyan 😀www.profootballfocus.com/blog/2014/11/12/sig-stats-pass-rushing-productivity/Könnyen lehet, hogy amúgy hatékonyan siettetjük az ellen irányítóit, csak azok nem átallanak kapkodva is túl sokszor jó helyre passzolni... 😊tejbegrrr!!!
top15 pass rusher. Avril és Bennett is a top15ben 😀 oké csinálnak néha-néha nyomást, de pl Bennett csak akkor képes sacket csinálni ha a QB egy helyben áll és várja h levigyék.braxa88
Off: elsőre nem esett le az irónia bocsi
több mint 11 éve
www.profootballfocus.com/blog/2014/11/12/sig-stats-pass-rushing-productivity/Könnyen lehet, hogy amúgy hatékonyan siettetjük az ellen irányítóit, csak azok nem átallanak kapkodva is túl sokszor jó helyre passzolni... 😊
top15 pass rusher. Avril és Bennett is a top15ben 😀 oké csinálnak néha-néha nyomást, de pl Bennett csak akkor képes sacket csinálni ha a QB egy helyben áll és várja h levigyék.braxa88
“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 11 éve
www.profootballfocus.com/blog/2014/11/12/sig-stats-pass-rushing-productivity/top15 pass rusher. Avril és Bennett is a top15ben 😀 oké csinálnak néha-néha nyomást, de pl Bennett csak akkor képes sacket csinálni ha a QB egy helyben áll és várja h levigyék.
több mint 11 éve
remélem Moeaki aktív lesz mostmár. olyan gyönyörű lenne ha a pont a Chiefs ellen villogna 😊
több mint 11 éve
Miller is IR. Na innen szép nyerni 😊)
több mint 11 éve
remélem h Dobbst azért nem erőltetik. nagyon gyenge vilt vasárnap
több mint 11 éve
@ulpi igen tudom 😊 Megszokás.Ha van valakinek ideje, PFF-ről beprintscreenelhetne egy snapcountot a DL emberekről.undisputedlyFootball Outsiders is megteszi?
tejbegrrr!!!
@tejbegrrr Köszi
Azért reménykedtem,hogy valaki beteszi,ha ideje engedni, hogy igazoljam a sajtésem.
Mebane 280 snapet volt fent eddig, K.Williams pedig 271-et.
Jelentős mértékben nem emelhetik meg Williams snapjeit a nélkül,hogy drasztikusan romlana a teljesítménye.
több mint 11 éve
Ha van valakinek ideje, PFF-ről beprintscreenelhetne egy snapcountot a DL emberekről.undisputedlyFootball Outsiders is megteszi?
“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 11 éve
Snap számláló van sok helyen.www.footballoutsiders.com/stats/snapcounts

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Ha van valakinek ideje, PFF-ről beprintscreenelhetne egy snapcountot a DL emberekről.én bízok benne h Kevin Williams előlép, és összekapja a DLt.braxa88Pont ezt akartom még hozzá szerkeszteni. A védelemben 2 játékos van akit nem tudunk pótolni. E.T és Mebane. Innentől nagyon nehéz lesz. Semmi depth nincs a falban.undisputedlyThomas és Wilson mellett Mebane még a pótolhatatlan játékosunk 😕braxa88hatalmas baj 😕 nsgyon fog hiányozni. K.Williamstol most akkor többet!E.T. redditen:
futás elleni védelembol hiányzik Mebane, Wagner es Chancellor. jön Charles ...braxa88
Q: Who on the team deserves more appreciation than they currently get?
Earl: Probably Brandon Mebane, he's been there so long and he does a lot of the dirty work that nobody sees. He's the nose guard, he clogs up the holes and makes it hard for the opposing running game. He's put in a position that you can't really see but his impact is irreplaceable... because he's in the trenches.undisputedly
több mint 11 éve
én bízok benne h Kevin Williams előlép, és összekapja a DLt.Pont ezt akartom még hozzá szerkeszteni. A védelemben 2 játékos van akit nem tudunk pótolni. E.T és Mebane. Innentől nagyon nehéz lesz. Semmi depth nincs a falban.undisputedlyThomas és Wilson mellett Mebane még a pótolhatatlan játékosunk 😕braxa88hatalmas baj 😕 nsgyon fog hiányozni. K.Williamstol most akkor többet!E.T. redditen:
futás elleni védelembol hiányzik Mebane, Wagner es Chancellor. jön Charles ...braxa88
Q: Who on the team deserves more appreciation than they currently get?
Earl: Probably Brandon Mebane, he's been there so long and he does a lot of the dirty work that nobody sees. He's the nose guard, he clogs up the holes and makes it hard for the opposing running game. He's put in a position that you can't really see but his impact is irreplaceable... because he's in the trenches.undisputedly
több mint 11 éve
Pont ezt akartom még hozzá szerkeszteni. A védelemben 2 játékos van akit nem tudunk pótolni. E.T és Mebane. Innentől nagyon nehéz lesz. Semmi depth nincs a falban.Thomas és Wilson mellett Mebane még a pótolhatatlan játékosunk 😕braxa88hatalmas baj 😕 nsgyon fog hiányozni. K.Williamstol most akkor többet!E.T. redditen:
futás elleni védelembol hiányzik Mebane, Wagner es Chancellor. jön Charles ...braxa88
Q: Who on the team deserves more appreciation than they currently get?
Earl: Probably Brandon Mebane, he's been there so long and he does a lot of the dirty work that nobody sees. He's the nose guard, he clogs up the holes and makes it hard for the opposing running game. He's put in a position that you can't really see but his impact is irreplaceable... because he's in the trenches.undisputedly
több mint 11 éve
Thomas és Wilson mellett Mebane még a pótolhatatlan játékosunk 😕hatalmas baj 😕 nsgyon fog hiányozni. K.Williamstol most akkor többet!E.T. redditen:
futás elleni védelembol hiányzik Mebane, Wagner es Chancellor. jön Charles ...braxa88
Q: Who on the team deserves more appreciation than they currently get?
Earl: Probably Brandon Mebane, he's been there so long and he does a lot of the dirty work that nobody sees. He's the nose guard, he clogs up the holes and makes it hard for the opposing running game. He's put in a position that you can't really see but his impact is irreplaceable... because he's in the trenches.undisputedly
több mint 11 éve
hatalmas baj 😕 nsgyon fog hiányozni. K.Williamstol most akkor többet!E.T. redditen:
futás elleni védelembol hiányzik Mebane, Wagner es Chancellor. jön Charles ...braxa88
Q: Who on the team deserves more appreciation than they currently get?
Earl: Probably Brandon Mebane, he's been there so long and he does a lot of the dirty work that nobody sees. He's the nose guard, he clogs up the holes and makes it hard for the opposing running game. He's put in a position that you can't really see but his impact is irreplaceable... because he's in the trenches.
több mint 11 éve
@peterk: Erre van a fórum.Még az általad írtaknál is lehet jobban árnyalni a képet mindenféle dvoa meg nem is tudom milyen egyenletekkel. A hozzászólásom apropója viszont egy Lions Đ#-ről szóló írás volt, amiben a játékosok többször is elmondták, hogy "mi vagyunk a no.1 D#". Amiben amúgy igazuk volt. A sportoldalak szinte kivétel nélkül ezt a rangsort nézik, amikor rangsorolják a védelmeket, ezért ezt emeltem ki.
több mint 11 éve
carroll: nincs olyan aki jobban jatszik sweezynélfutásnál télleg jó, de passprotectionben azért nem
több mint 11 éve
hatalmas baj 😕 nsgyon fog hiányozni. K.Williamstol most akkor többet!futás elleni védelembol hiányzik Mebane, Wagner es Chancellor. jön Charles ...
több mint 11 éve
Sources tell FOX Sports that Seahawks DT Brandon Mebane (hamstring) is done for the season.Na baszki
több mint 11 éve
Jelenleg Total D#-ben 3. helyen állunk. Tekintve,hogy az elit QB-k már lementek, így akár a Top2-be is kerülhetünk idény végére. A Lions D#-t nehéz lesz behozni.undisputedlyNa, ez az a stat, aminek aztán semmi jelentősége. 😊 Már, ha a yardban számolt total defense-t nézted az NFL-com on. (Gondolom azt.)
Inkább javaslom a teamrankings.com-ot, ott rengeteg féle stat van 3rd down percentage, rushing yards/attempt, rushing 1st down per attempt, 4th down conversion, RZ scoring efficiency, és még kismillió. Ezekből össze lehet rakni szerintem sokkal jobb képet is arról, hogy összevetésben kb. hogy áll az idei defense. (Gondolkodtam is már azon, hogy csinálok egy, a saját PR-hoz hasonló defensive és offensive rankingot ezekből a statokból, súlyozva az egyes statokat. De egyelőre időm se volt rá, és kéne valami jó ötlet is a súlyozásra. Olyasmi, mint amit a PR-hez adtál még tavaly. 😊)
(Ja, és bocs, hogy az utóbbi időben folyton ellenkezek. 😊 Nem szándékos, többnyire egyetértek azzal amit írsz. Egyszerűen csak most így jött össze, hogy egymás után pár kérdést máshogy látunk. 😊)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Wilson összekapja magát, aztán jók leszünk, ennyi 😊) Execution, ezen kell még javítani.