Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nem nagyon láttam ennyire domináns defense játékot az NFLben. ez valami hihetetlen volt. ok a giants offense elég romokban van, de akkor is. ez nagyon meggyőző volt
sherman, maxwell, wagner, bennett, mebane. ők öten akkorát játszottak h nemigaz
respect a defensenek
az offense kivett egy nap pihit ma, simán belefért, de a futójáték már hetek óta szar, javítani kellene.
12-2. februárban reméljük megy vissza a csapat new yorkba addig pedig már csak qwesten játszik a Seahawks...
több mint 10 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
Valahol azért sajnálom Elit.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
 www.nfl.com/videos/seattle-seahawks/0ap2000000297828/Derrick-Coleman-The-sound-of-silence-in-the-NFL

coleman története. elég megérintő az egész. durva belegondolni, h nekem is volt egy csapattársam aki siket volt, és ő meg olimpiai bajnok lett vizilabdában. S/O for hima.kacsa
Komoly, ezt nem is tudtam. Nem is latszik a jatekan.endorphyn
Érdekes, hogy csak most jöttek elő ezzel a dologgal. Nem tudom van-e jelentősége, hogy pl. az ellenfél mennyire tudná ezt kihasználni. Mindenesetre vidám és szimpatikus fickó. Ő az egyetlen, akinek sípszó után sem kell megállnia - na jó ez rossz vicc volt, bocs!garrett27
Nem csak most jöttek, már a draftnál is írták, azóta is sokszor volt róla szó pl hivatalos oldalon.
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
 www.nfl.com/videos/seattle-seahawks/0ap2000000297828/Derrick-Coleman-The-sound-of-silence-in-the-NFL

coleman története. elég megérintő az egész. durva belegondolni, h nekem is volt egy csapattársam aki siket volt, és ő meg olimpiai bajnok lett vizilabdában. S/O for hima.kacsa
Komoly, ezt nem is tudtam. Nem is latszik a jatekan.endorphyn
Érdekes, hogy csak most jöttek elő ezzel a dologgal. Nem tudom van-e jelentősége, hogy pl. az ellenfél mennyire tudná ezt kihasználni. Mindenesetre vidám és szimpatikus fickó. Ő az egyetlen, akinek sípszó után sem kell megállnia - na jó ez rossz vicc volt, bocs!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Srácok no offense, de megtennétek, hogy nem idéztek 4 oldalas hszeket ami tele van képekkel, mert telefonról így elég költséges fórumozni .😊Sebii
ok 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
 www.nfl.com/videos/seattle-seahawks/0ap2000000297828/Derrick-Coleman-The-sound-of-silence-in-the-NFL

coleman története. elég megérintő az egész. durva belegondolni, h nekem is volt egy csapattársam aki siket volt, és ő meg olimpiai bajnok lett vizilabdában. S/O for hima.kacsa
Komoly, ezt nem is tudtam. Nem is latszik a jatekan.

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
 www.nfl.com/videos/seattle-seahawks/0ap2000000297828/Derrick-Coleman-The-sound-of-silence-in-the-NFL

coleman története. elég megérintő az egész. durva belegondolni, h nekem is volt egy csapattársam aki siket volt, és ő meg olimpiai bajnok lett vizilabdában. S/O for him
több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 359
Srácok no offense, de megtennétek, hogy nem idéztek 4 oldalas hszeket ami tele van képekkel, mert telefonról így elég költséges fórumozni .😊
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Kijött egy nagyon jó outsiders-szes cikk Wilsonról, ami tartalmaz egy nagyon érdekes ábrát:
undisputedly
igen, nagy tehetség a srác, és az idén megvan a szerencse faktor is (no offence), egy Joe the cool néha.. és kap rendesen soha egy hiszti vagy whine a zebrák felé.. respect

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
akkor max lesz egy drukker plüssmacitok (ha csak arra lesz jó a pulcsi)! 😀 remélem jól van ráírva a Jags felirat! ;D én meg féltem hogy az M-es férfipóló kicsi lesz, de ahogy elnézem, kitesz egy magyar L-est...pulyka
ah kösz az ötletet 😀 , a méretezéssel hasonlóak a tapasztalataim, ugyan van size chart de én még mindig azt hittem hogy USA L az jó a 175cm/83kg-ra.. hát nem 😀 elég az MJosszi
naja 😊 az a size chart meg nem sokra jó, legalábbis így nem, hogy meglepetés lesz a póló, mert ha nekiállnék egy centisszalaggal derekat meg vállszélességet mérni, szerintem sejtené...pulyka
jaaaaaaa hát álmában kell 😀😀😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Kijött egy nagyon jó outsiders-szes cikk Wilsonról, ami tartalmaz egy nagyon érdekes ábrát:undisputedly
épp ezért bírom RW-t, attól függetlenül hogy a legnagyobb rivális csapatról van szó, el kell ismerni, hogy jelenleg top 5 QB, nem cserélném el Kaepernickre, de nagyon jó irányító Wilson, hihetetlenül higgadt, és hihetetlenül pontos, és a ti szerencsétekre nem jött ki rajta a Sophomore Slump 😀
több mint 10 éve
pulyka Seattle Seahawks 8
akkor max lesz egy drukker plüssmacitok (ha csak arra lesz jó a pulcsi)! 😀 remélem jól van ráírva a Jags felirat! ;D én meg féltem hogy az M-es férfipóló kicsi lesz, de ahogy elnézem, kitesz egy magyar L-est...pulyka
ah kösz az ötletet 😀 , a méretezéssel hasonlóak a tapasztalataim, ugyan van size chart de én még mindig azt hittem hogy USA L az jó a 175cm/83kg-ra.. hát nem 😀 elég az MJosszi
naja 😊 az a size chart meg nem sokra jó, legalábbis így nem, hogy meglepetés lesz a póló, mert ha nekiállnék egy centisszalaggal derekat meg vállszélességet mérni, szerintem sejtené...
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
akkor max lesz egy drukker plüssmacitok (ha csak arra lesz jó a pulcsi)! 😀 remélem jól van ráírva a Jags felirat! ;D én meg féltem hogy az M-es férfipóló kicsi lesz, de ahogy elnézem, kitesz egy magyar L-est...pulyka
ah kösz az ötletet 😀 , a méretezéssel hasonlóak a tapasztalataim, ugyan van size chart de én még mindig azt hittem hogy USA L az jó a 175cm/83kg-ra.. hát nem 😀 elég az M

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
pulyka Seattle Seahawks 8
sziasztok! érdekelne hogy vásárolt-e már közületek valaki a csapat hivatalos webshopjából (proshop.seahawks.com)? ééés a lényeg: ha igen, hány nap alatt érkezett meg a csomagja? hivatalosan 7-21 munkanapot írnak, de jó lenne abban reménykedni, hogy egy-két hét alatt itt van és nem három, már csak karácsony miatt... 😀pulyka
track ordert nézd meg hol jár.. ha elhagyta usa-t kb 10 nap szokott lenni.. igaz nfl.com-ról
mi pl 26-án adtuk fel a rendelést és már Düsseldorfban van.. onnan kb 2 nap lesz.. tehát hétfőre itt lesz..

Pick Up Completed 2013-12-05 1:20 pm DUESSELDORF
Received at international processing center 2013-12-02 7:41 am
Tendered to International Gateway. 2013-12-02 7:41 am
Crossing border and in transit to carrier hub 2013-11-27 5:08 pm Romulus, MI [United States]
Customs cleared 2013-11-27 5:00 pm Romulus, MI [United States]
Scanned at Landmark crossdock facility 2013-11-27 2:47 pm Romulus, MI [United States]
Processed 2013-11-27 2:47 pm Romulus, MI [United States]
Received shipment information 2013-11-26 7:18 am Romulus, MI [United States]Josszi
nekem nem ír semmit... azon kívül hogy "shipped". semmi részletezés 😕pulyka
ahh, najóvan, most látom az e-mailben hogy "This shipping method does not provide tracking information"pulyka
akkor majd jól meglepődsz ha csönget a postás, nagyobb lesz az öröm 😀Josszi
megérkezett :cool:pulyka
nekem hétfőn 😀 sajnos egy gyerek pulcsi kicsi lett, a kisebbik gyerekem Jags drukker 😀Josszi
akkor max lesz egy drukker plüssmacitok (ha csak arra lesz jó a pulcsi)! 😀 remélem jól van ráírva a Jags felirat! ;D én meg féltem hogy az M-es férfipóló kicsi lesz, de ahogy elnézem, kitesz egy magyar L-est...
több mint 10 éve
pulyka Seattle Seahawks 8
sziasztok! érdekelne hogy vásárolt-e már közületek valaki a csapat hivatalos webshopjából (proshop.seahawks.com)? ééés a lényeg: ha igen, hány nap alatt érkezett meg a csomagja? hivatalosan 7-21 munkanapot írnak, de jó lenne abban reménykedni, hogy egy-két hét alatt itt van és nem három, már csak karácsony miatt... 😀pulyka
track ordert nézd meg hol jár.. ha elhagyta usa-t kb 10 nap szokott lenni.. igaz nfl.com-ról
mi pl 26-án adtuk fel a rendelést és már Düsseldorfban van.. onnan kb 2 nap lesz.. tehát hétfőre itt lesz..

Pick Up Completed 2013-12-05 1:20 pm DUESSELDORF
Received at international processing center 2013-12-02 7:41 am
Tendered to International Gateway. 2013-12-02 7:41 am
Crossing border and in transit to carrier hub 2013-11-27 5:08 pm Romulus, MI [United States]
Customs cleared 2013-11-27 5:00 pm Romulus, MI [United States]
Scanned at Landmark crossdock facility 2013-11-27 2:47 pm Romulus, MI [United States]
Processed 2013-11-27 2:47 pm Romulus, MI [United States]
Received shipment information 2013-11-26 7:18 am Romulus, MI [United States]Josszi
nekem nem ír semmit... azon kívül hogy "shipped". semmi részletezés 😕pulyka
ahh, najóvan, most látom az e-mailben hogy "This shipping method does not provide tracking information"pulyka
akkor majd jól meglepődsz ha csönget a postás, nagyobb lesz az öröm 😀Josszi
megérkezett :cool:pulyka
DRAKULÁLOK! 😀endorphyn
köszi 😀
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kijött egy nagyon jó outsiders-szes cikk Wilsonról, ami tartalmaz egy nagyon érdekes ábrát:



Ez a chart a pontos és a pontatlan dobásokat mutatja. Egyrészt ugye írja a cikk,hogy jól látszik a a screen szerű passzokat Bevell mennyire kedveli ezzel a gyenge támadó fallal, másrészt jól mutatja,hogy +12 yardig mennyire hihetetlenül pontosan dob.
Nézzétek meg milyen szépen elosztja a passzokat! Egy Staffordnál pl szerintem CJ oldalán lenne a passzok 3/4-e 😀 Segít,hogy nincs elsőszámú elkapónk, de ettől még hatalmas pacsi RW-nek a szép osztogatásért.

Érdekes jelenet a Cardinals elleni meccsből:

1&10 van, vezetünk,de még elég idő van ahhoz,hogy visszajöjjön a Cards. Nehéz formációval állunk fel, tehát Lynch mellett ott a fullback is, így a Cardinals 8 embert hoz a boxba, ami 1vs1 press coverben hagyja Tate-et Peterson-nal.



Play-action után egyből összeomlik a zseb, jön is 2 védő, de RW-nek sikerül bemérni Golden-t.
A védők szemből jönnek, és amiért mégnagyobb pacsi,hogy nem kezd el menekülni, mint pl tenné azt RG vagy Capy fiú,hanem kicsit elmozogva dobásba áll bele, amit szinte tökéletesen kell dobnia, mert jó a fedezék Peterson-tól.





Összegezve tehát a meghívott play az O#-fal összeomlása miatt nem lett tökéletes, egy zseb-Qb-nál itt vége a játéknak, de RW szépen áll bele a szinte tökéletes dobásba.
Sokkoló adat: az eddigi 13 ellenfelünk közül 8 van a liga legjobb 50%-ában passzvédekezést tekintve(dvoa), 5 pedig a 13-ból a a legjobb 8-ban foglal helyet 😊

A Szentek elleni játékból gondolom sokan emlékeztek arra a nagy játékra, amit a 8 passrusheres felállás ellen dobott meg, nem akárhogyan! Amikor felállt a fal, leosztotta a védelmét, és valószínűleg áthívta a bal oldalán levő elkapók (itt lesz majd az elkapás) útját egy kézmozdulattal, amire láthatóan Doug is reagál úgy,hogy kinyújtja a kezét.






A cikkben találtok többet is:
 www.footballoutsiders.com/film-room/2013/film-room-russell-wilson
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
sziasztok! érdekelne hogy vásárolt-e már közületek valaki a csapat hivatalos webshopjából (proshop.seahawks.com)? ééés a lényeg: ha igen, hány nap alatt érkezett meg a csomagja? hivatalosan 7-21 munkanapot írnak, de jó lenne abban reménykedni, hogy egy-két hét alatt itt van és nem három, már csak karácsony miatt... 😀pulyka
track ordert nézd meg hol jár.. ha elhagyta usa-t kb 10 nap szokott lenni.. igaz nfl.com-ról
mi pl 26-án adtuk fel a rendelést és már Düsseldorfban van.. onnan kb 2 nap lesz.. tehát hétfőre itt lesz..

Pick Up Completed 2013-12-05 1:20 pm DUESSELDORF
Received at international processing center 2013-12-02 7:41 am
Tendered to International Gateway. 2013-12-02 7:41 am
Crossing border and in transit to carrier hub 2013-11-27 5:08 pm Romulus, MI [United States]
Customs cleared 2013-11-27 5:00 pm Romulus, MI [United States]
Scanned at Landmark crossdock facility 2013-11-27 2:47 pm Romulus, MI [United States]
Processed 2013-11-27 2:47 pm Romulus, MI [United States]
Received shipment information 2013-11-26 7:18 am Romulus, MI [United States]Josszi
nekem nem ír semmit... azon kívül hogy "shipped". semmi részletezés 😕pulyka
ahh, najóvan, most látom az e-mailben hogy "This shipping method does not provide tracking information"pulyka
akkor majd jól meglepődsz ha csönget a postás, nagyobb lesz az öröm 😀Josszi
megérkezett :cool:pulyka
nekem hétfőn 😀 sajnos egy gyerek pulcsi kicsi lett, a kisebbik gyerekem Jags drukker 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
sziasztok! érdekelne hogy vásárolt-e már közületek valaki a csapat hivatalos webshopjából (proshop.seahawks.com)? ééés a lényeg: ha igen, hány nap alatt érkezett meg a csomagja? hivatalosan 7-21 munkanapot írnak, de jó lenne abban reménykedni, hogy egy-két hét alatt itt van és nem három, már csak karácsony miatt... 😀pulyka
track ordert nézd meg hol jár.. ha elhagyta usa-t kb 10 nap szokott lenni.. igaz nfl.com-ról
mi pl 26-án adtuk fel a rendelést és már Düsseldorfban van.. onnan kb 2 nap lesz.. tehát hétfőre itt lesz..

Pick Up Completed 2013-12-05 1:20 pm DUESSELDORF
Received at international processing center 2013-12-02 7:41 am
Tendered to International Gateway. 2013-12-02 7:41 am
Crossing border and in transit to carrier hub 2013-11-27 5:08 pm Romulus, MI [United States]
Customs cleared 2013-11-27 5:00 pm Romulus, MI [United States]
Scanned at Landmark crossdock facility 2013-11-27 2:47 pm Romulus, MI [United States]
Processed 2013-11-27 2:47 pm Romulus, MI [United States]
Received shipment information 2013-11-26 7:18 am Romulus, MI [United States]Josszi
nekem nem ír semmit... azon kívül hogy "shipped". semmi részletezés 😕pulyka
ahh, najóvan, most látom az e-mailben hogy "This shipping method does not provide tracking information"pulyka
akkor majd jól meglepődsz ha csönget a postás, nagyobb lesz az öröm 😀Josszi
megérkezett :cool:pulyka
DRAKULÁLOK! 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
pulyka Seattle Seahawks 8
sziasztok! érdekelne hogy vásárolt-e már közületek valaki a csapat hivatalos webshopjából (proshop.seahawks.com)? ééés a lényeg: ha igen, hány nap alatt érkezett meg a csomagja? hivatalosan 7-21 munkanapot írnak, de jó lenne abban reménykedni, hogy egy-két hét alatt itt van és nem három, már csak karácsony miatt... 😀pulyka
track ordert nézd meg hol jár.. ha elhagyta usa-t kb 10 nap szokott lenni.. igaz nfl.com-ról
mi pl 26-án adtuk fel a rendelést és már Düsseldorfban van.. onnan kb 2 nap lesz.. tehát hétfőre itt lesz..

Pick Up Completed 2013-12-05 1:20 pm DUESSELDORF
Received at international processing center 2013-12-02 7:41 am
Tendered to International Gateway. 2013-12-02 7:41 am
Crossing border and in transit to carrier hub 2013-11-27 5:08 pm Romulus, MI [United States]
Customs cleared 2013-11-27 5:00 pm Romulus, MI [United States]
Scanned at Landmark crossdock facility 2013-11-27 2:47 pm Romulus, MI [United States]
Processed 2013-11-27 2:47 pm Romulus, MI [United States]
Received shipment information 2013-11-26 7:18 am Romulus, MI [United States]Josszi
nekem nem ír semmit... azon kívül hogy "shipped". semmi részletezés 😕pulyka
ahh, najóvan, most látom az e-mailben hogy "This shipping method does not provide tracking information"pulyka
akkor majd jól meglepődsz ha csönget a postás, nagyobb lesz az öröm 😀Josszi
megérkezett :cool:
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ez volt már?
krankovics
Igen. Bowl.hu tweetre is kikerült 😊
több mint 10 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Ez volt már?


http://seahawks.hu
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
 espn.go.com/dallas/mlb/story/_/id/10124529/texas-rangers-take-seattle-seahawks-qb-russell-wilson-draft

😀a.kacsa
hátha mégsem jön be neki a foci 😊Fucu
Nekem mondjuk teljesen kiesik ez a baseball mizéria.
Már játszott is ott nem? Aztán jött a ligába, most meg mégis meg lehet venni a játékjogát? 😀undisputedly
Közepes alatti játékos volt minor ligában, 230 körüli ütésátlaggal, ami a MLB szinten kb. az alsó szakasza az elfogadhatónak, de ha nem tud valami mást nagyon, akkor nehéz megmaradni ilyen átlaggal.

A baseball draftot őszintén szólva én sem értem teljesen, de nyilván ez inkább média hack, mint komolyan vehető megmozdulás 😊 Annak viszont elég jó 😊

több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
 espn.go.com/dallas/mlb/story/_/id/10124529/texas-rangers-take-seattle-seahawks-qb-russell-wilson-draft

😀a.kacsa
hátha mégsem jön be neki a foci 😊Fucu
Nekem mondjuk teljesen kiesik ez a baseball mizéria.
Már játszott is ott nem? Aztán jött a ligába, most meg mégis meg lehet venni a játékjogát? 😀undisputedly
Már kétszer draftolták az MLB-be.
HS után (az Orioles)
Majd az NC State után a Rockies és akkor már elment a farm csapatba játszani. Aztán került a Wisconsinba megint focizni.
Nem vagyok tisztában teljesen a baseball drafttal, de persze le lehet draftolni, de ez nem jelenti azt, hogy az illető baseballozni is fog.
Mondjuk Wilson azt mondta nyitott arra, hogy lemenjen a spring training edzésekre 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
 espn.go.com/dallas/mlb/story/_/id/10124529/texas-rangers-take-seattle-seahawks-qb-russell-wilson-draft

😀a.kacsa
hátha mégsem jön be neki a foci 😊Fucu
Nekem mondjuk teljesen kiesik ez a baseball mizéria.
Már játszott is ott nem? Aztán jött a ligába, most meg mégis meg lehet venni a játékjogát? 😀
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
 espn.go.com/dallas/mlb/story/_/id/10124529/texas-rangers-take-seattle-seahawks-qb-russell-wilson-draft

😀a.kacsa
hátha mégsem jön be neki a foci 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter