Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ezúton is gratulálok a 49ers szurkolóknak! Biztos erről is kaptak e-mailt. 😊
 espn.go.com/nfl/story/_/id/10155291/san-francisco-49ers-fans-tweak-seattle-seahawks-billboardkrankovics
Ezt már kibeszéltük. Igazából mi kezdtük a csipkelődést azzal,hogy névreszóló téglákat vettünk az új stadionjukban (mekkora már, a Go Hawks felirat valahol ott lesz beépítve 😀 ), majd a banner reptetés. Amúgy kintiek írták,hogy ha felteszik azonnal összekenik vagy leszedik, szóval nem sok értelme van a frisco részéről.

Maga a téma, az eddigi Bowl győzelmek meg szerintem nem valami frappáns, tekintve,hogy a szurkolóik többsége nem is élt, amikor az utolsót nyerték. Valami 20 éve volt azt hiszem.
De igazából ez az Ő dolguk,arra költik a pénzt amire akarják.undisputedly
remélem a téglát a budiba építik be :cool:
ami a lényeg hogy a fentmaradó összeget a gyerekkórháznak utalják át. mondjuk az ilyen bactatásoknak lehetne értelmet is keríteni, mint az előbbi példa...petey
Mondjuk az a helyzet,hogy ez tipikus példája annak,hogy egy apró kisebbség hogyan képes negatív figyelmet irányítani a csapatra. Kb 100-200 ember adakozhatott, az pedig aprócska eleme a 9ers táborának, mégis biztos vagyok benne,hogy sikerült elérniük,hogy kikerüljön ez a kép egy-egy játékosunk falára.
Van,hogy a játékosnak sikerül motivációt adnia az ellenfélnek (pl Elam és Megatron), illetve most láthatjuk,hogy egy hangos kisebbség is képes.

Amúgy az apoén,hogy semelyik cikk nem írja egyik médiumban sem,hogy ennek előzménye is volt -igaz mi Go Hawks feliratot alkalmaztunk, nem pedig az ellenfelet mokkoltuk-, így mindenki mutogat a 9ersre,hogy mennyire klisé amit művelnek 😀 😀
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 932 — Csodabogár
Ezúton is gratulálok a 49ers szurkolóknak! Biztos erről is kaptak e-mailt. 😊
 espn.go.com/nfl/story/_/id/10155291/san-francisco-49ers-fans-tweak-seattle-seahawks-billboardkrankovics
Ezt már kibeszéltük. Igazából mi kezdtük a csipkelődést azzal,hogy névreszóló téglákat vettünk az új stadionjukban (mekkora már, a Go Hawks felirat valahol ott lesz beépítve 😀 ), majd a banner reptetés. Amúgy kintiek írták,hogy ha felteszik azonnal összekenik vagy leszedik, szóval nem sok értelme van a frisco részéről.

Maga a téma, az eddigi Bowl győzelmek meg szerintem nem valami frappáns, tekintve,hogy a szurkolóik többsége nem is élt, amikor az utolsót nyerték. Valami 20 éve volt azt hiszem.
De igazából ez az Ő dolguk,arra költik a pénzt amire akarják.undisputedly
remélem a téglát a budiba építik be :cool:
ami a lényeg hogy a fentmaradó összeget a gyerekkórháznak utalják át. mondjuk az ilyen bactatásoknak lehetne értelmet is keríteni, mint az előbbi példa...

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ezúton is gratulálok a 49ers szurkolóknak! Biztos erről is kaptak e-mailt. 😊
 espn.go.com/nfl/story/_/id/10155291/san-francisco-49ers-fans-tweak-seattle-seahawks-billboardkrankovics
Ezt már kibeszéltük. Igazából mi kezdtük a csipkelődést azzal,hogy névreszóló téglákat vettünk az új stadionjukban (mekkora már, a Go Hawks felirat valahol ott lesz beépítve 😀 ), majd a banner reptetés. Amúgy kintiek írták,hogy ha felteszik azonnal összekenik vagy leszedik, szóval nem sok értelme van a frisco részéről.

Maga a téma, az eddigi Bowl győzelmek meg szerintem nem valami frappáns, tekintve,hogy a szurkolóik többsége nem is élt, amikor az utolsót nyerték. Valami 20 éve volt azt hiszem.
De igazából ez az Ő dolguk,arra költik a pénzt amire akarják.
több mint 10 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Ezúton is gratulálok a 49ers szurkolóknak! Biztos erről is kaptak e-mailt. 😊
 espn.go.com/nfl/story/_/id/10155291/san-francisco-49ers-fans-tweak-seattle-seahawks-billboard

http://seahawks.hu
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
idegenben 6-2. franchise rekord!
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 140 — én ezt meguntam
Engem is Wilson játéka aggaszt! 😕 Tudom, képes a csodákra, de akkor sem az igazi! Az okokat nem tudom!Helmut Zimmer
ha megnézzük wilson QB rate átlagát az első 5 meccsére nézve (85,1)
és az utolsó öt meccsre (118,76), akkor szerintem nincs igazán baj

van variancia a játékában, de annyira van Peytonnál is
PM-nek is volt 70-es meccse, meg 140-es isfunkyparduc
Neked igazad van, de hány kvázi Int volt megint a játékában?! 😕
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
azt sem kell elfelejteni h alig van célpont. nem véletlen nőttek meg Lynch elkapásai.
Baldwin, Tate, Kearse. egyik sem top WR, nem rosszak, de lehetne jobb. POra nagyon kellene Harvin. Lockette felejtős...
és a Miller-Willson TE duó is közepeske.
azért minőségi célpontok nélkül nehéz
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
én a sógorom miatt elég sok giants meccset nézek, és azt be kell látni, hogy ez a védelem egyáltalán nem rossz. ha mondjuk a dallas ellen szopattuk volna magunkat akkor megérteném az aggodalmat, de ez egy legit defense volt.a.kacsa
A rossz RW dobásoknak nem sok közük van a védelem tevékenységéhez. Az,hogy az elején megfogtak minket, az a számlájukra írható, de nem ütötték meg Wilsont a passznál, egyszerűen csak olyan magasan dobta,hogy olyan ívben és erővel szállt le az elkapóhoz és a CB-hez,hogy az esetek nagy részében ezek bizony INT-ek.
Amúgy nem aggódom, Ő mindig felkészül a hibáiból ( separation is in preparation ).

Tulajdonképpen nem rossz,hogy menni kell a Cards ellen is, teljesen rossz döntésnek tartanám,ha padoztatnánk a kezdőket. Amennyiben megsérül valaki, az benne van, de a jó forma, a vérszag az a snap számmal jön meg, és mi mostanában közel sem voltunk "élesek".

Várom már a rájátszást, mert őszintén mondom,hogy NFC-ben legalább 4 egyenlő játékerőt képviselő fog bekerülni ( Hawks,9ers,Saints,Panthers ), plusz jön még hozzájuk két csapat amelyik egy kegyetlen hajszát túlélve csatlakozink hozzánk, szóval minden megeshet.

Jelen pillanatban kb 30%-ot adok magunknak a SuperBowl-ra, tehát szerintem 3ból nem egész 1x odaérünk a döntőbe, ha lejátszanánk mondjuk 100x ezekkel a csapatokkal a PO-t.
30 úy jött ki,hogy abban a PO 2. hetére már csak négyen maradunk, szóval a 25-25-25-25 esélyt a hazai pálya miatt megtoldottam a többi csapat rovására 😊

Érdekes lesz az biztos.

több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
én a sógorom miatt elég sok giants meccset nézek, és azt be kell látni, hogy ez a védelem egyáltalán nem rossz. ha mondjuk a dallas ellen szopattuk volna magunkat akkor megérteném az aggodalmat, de ez egy legit defense volt.
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 140 — én ezt meguntam
Engem is Wilson játéka aggaszt! 😕 Tudom, képes a csodákra, de akkor sem az igazi! Az okokat nem tudom!
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Egy harmatgyenge Giants offense ellen játszottunk egy meglehetősen alacsony színvonalú meccset. A Def nagyon ott volt, ha meg nem, akkor Eli odadobta. Ez eddig rendben van. De! Az offense számomra sem volt meggyőző. RW nálam abszolút kedvenc, de mintha egyre több lenne a homály passza. Igaz, neki nincsenek igazi elit elkapói (Rizsa out, Harvin még mindig garázsban), de akkor is. Oda kell figyelni, mert két hazai gyilkos meccs jön. A Cards harap mint az állat mostanában, megérezték a vérszagot, a Rams meg csak úgy megszokásból is igyekszik kib...ni velünk. Nagyon kellene a hazai pálya és onnantól csak magunkat okolhatjuk, ha nem megyünk vissza a Metlife-ba.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
amugy kár h hamarabb van a cards elleni meccs. ha a rams-szel kezdenénk, és uccsó fordulóban cards, akkor simán leadhatnánk nekik a meccset, h hadd szopjon a frisco 😀😀 😀😀braxa88
nem tudjuk beelőzni a 49erst akkor sem, mivel egyenlő mérlegnél a csoporton belüli eredmény számít majd mert ugye 1-1 lesz az egymás elleni eredmény.
Nekünk a Panthers ellen kell szurkolnunk 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
amugy kár h hamarabb van a cards elleni meccs. ha a rams-szel kezdenénk, és uccsó fordulóban cards, akkor simán leadhatnánk nekik a meccset, h hadd szopjon a frisco 😀😀 😀😀
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nyg drive/yard: -8, 29, 24, 4, -4, -1, 0, -10, 13, 16, 10, 14, 62, 24
punt, punt, int, punt, int, punt, int, punt, punt, punt, int, punt, int, end of game
dominancia
több mint 10 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Azért van rá esély, hogy a két hazai meccsünkből egyet megnyerünk. 😉 És már meg is van a 1st seed. Yeee Baby...BigBaltazar
Mostanában azért otthon nem megy annyira... 😀

http://seahawks.hu
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
ide is berakom:
ha 12-4 a seahawks, frisco, saint(panthers), akkor a sorrend: 1. saint(panthers), 2. frisco, 5: seahawks.
érdekes hiszen vertük a nfl south párost, mégis mivel a frisco nyerné a csooportot akkor mi csak 5.helyen lennénk.
mind1, ez csak teória, verni kell a cardinals vasárnap és megvan a 1.seed. nem lesz könnyű meccs, mert nagyon egyben van az arizonabraxa88
Azért van rá esély, hogy a két hazai meccsünkből egyet megnyerünk. 😉 És már meg is van a 1st seed. Yeee Baby...

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Más:
Gyorsan beírom, hogy tudjuk 58-0 lett a tavalyi C-Linkes meccs, még mielőtt más megtenné 😊Fucu
szerintem most nem lesz 58 pont köztebraxa88
én sem hiszem. Viszont ez a Hawks D# félelmetes.
Ha a mi védelmünk is visszatalál az előző meccsekhez és nem a TItans elleni parádét mutatja be akkor fasza kis low scoring meccs lehet belőle.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ide is berakom:
ha 12-4 a seahawks, frisco, saint(panthers), akkor a sorrend: 1. saint(panthers), 2. frisco, 5: seahawks.
érdekes hiszen vertük a nfl south párost, mégis mivel a frisco nyerné a csooportot akkor mi csak 5.helyen lennénk.
mind1, ez csak teória, verni kell a cardinals vasárnap és megvan a 1.seed. nem lesz könnyű meccs, mert nagyon egyben van az arizonabraxa88
nem kell agyalni. Ha kikaptok tőlünk a héten, akkor már becsületből megcsapjuk a 49ers-t is az utolsó héten. és akkor maradtok elsők 😊Fucu
így is ugy is csapjátok őket.braxa88
csücskös, de otthon meglehet.

Más:
Gyorsan beírom, hogy tudjuk 58-0 lett a tavalyi C-Linkes meccs, még mielőtt más megtenné 😊Fucu
szerintem most nem lesz 58 pont közte
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ide is berakom:
ha 12-4 a seahawks, frisco, saint(panthers), akkor a sorrend: 1. saint(panthers), 2. frisco, 5: seahawks.
érdekes hiszen vertük a nfl south párost, mégis mivel a frisco nyerné a csooportot akkor mi csak 5.helyen lennénk.
mind1, ez csak teória, verni kell a cardinals vasárnap és megvan a 1.seed. nem lesz könnyű meccs, mert nagyon egyben van az arizonabraxa88
nem kell agyalni. Ha kikaptok tőlünk a héten, akkor már becsületből megcsapjuk a 49ers-t is az utolsó héten. és akkor maradtok elsők 😊Fucu
így is ugy is csapjátok őket.braxa88
csücskös, de otthon meglehet.

Más:
Gyorsan beírom, hogy tudjuk 58-0 lett a tavalyi C-Linkes meccs, még mielőtt más megtenné 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ide is berakom:
ha 12-4 a seahawks, frisco, saint(panthers), akkor a sorrend: 1. saint(panthers), 2. frisco, 5: seahawks.
érdekes hiszen vertük a nfl south párost, mégis mivel a frisco nyerné a csooportot akkor mi csak 5.helyen lennénk.
mind1, ez csak teória, verni kell a cardinals vasárnap és megvan a 1.seed. nem lesz könnyű meccs, mert nagyon egyben van az arizonabraxa88
nem kell agyalni. Ha kikaptok tőlünk a héten, akkor már becsületből megcsapjuk a 49ers-t is az utolsó héten. és akkor maradtok elsők 😊Fucu
így is ugy is csapjátok őket.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ide is berakom:
ha 12-4 a seahawks, frisco, saint(panthers), akkor a sorrend: 1. saint(panthers), 2. frisco, 5: seahawks.
érdekes hiszen vertük a nfl south párost, mégis mivel a frisco nyerné a csooportot akkor mi csak 5.helyen lennénk.
mind1, ez csak teória, verni kell a cardinals vasárnap és megvan a 1.seed. nem lesz könnyű meccs, mert nagyon egyben van az arizonabraxa88
nem kell agyalni. Ha kikaptok tőlünk a héten, akkor már becsületből megcsapjuk a 49ers-t is az utolsó héten. és akkor maradtok elsők 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ide is berakom:
ha 12-4 a seahawks, frisco, saint(panthers), akkor a sorrend: 1. saint(panthers), 2. frisco, 5: seahawks.
érdekes hiszen vertük a nfl south párost, mégis mivel a frisco nyerné a csooportot akkor mi csak 5.helyen lennénk.
mind1, ez csak teória, verni kell a cardinals vasárnap és megvan a 1.seed. nem lesz könnyű meccs, mert nagyon egyben van az arizona
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az elején még tartotta magát a Giants D#, de mivel nem igen volt depth, elfáradtak, bedarálta őket az O#, illetve jól is alkalmazkodtunk.

Pár negatívum:
-RW dobott 3-4 passzt amelyekből simán INT lehetett volna, szerencsére csak egyet szedtek le, a többinél sikerült megküzdeni a labdáért az elkapónak és legalább egy sikertelen passzra menteni
-RedZone játékunk nem épülhet csak Lynch-re, passzban hiányzik a megfelelő célpont
-Büntik megint voltak, rengetek közülük teljesen felesleges

Pozitívum:
+Ha már előzőleg kiemeltem,hogy Sherm gyengén játszik, akkor most azt kell kiemelni,hogy a 2 INT és a jó passzvédekezés önmagáért beszél. Végre volt benne egy kis tűz is 😊
+A Lane-Maxwell kettős remekül illik a rendszerbe, Lane nagyon gyors. Azt hiszem bőven kijelenthetjük,hogy komoly DB műhely van nálunk, nem hiszem,hogy ez csak a scouting eredménye.
+Teljes védelem nagyot játszott, kellett hozzá a gyenge Giants is, de legalább kicsit bepörgették a srácokat
+C-link a SuperBowlig!
több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 359
Na idén sem maradt el a nullázás. Elég unalmas meccs volt.