Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
én a sógorom miatt elég sok giants meccset nézek, és azt be kell látni, hogy ez a védelem egyáltalán nem rossz. ha mondjuk a dallas ellen szopattuk volna magunkat akkor megérteném az aggodalmat, de ez egy legit defense volt.
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Engem is Wilson játéka aggaszt! 😕 Tudom, képes a csodákra, de akkor sem az igazi! Az okokat nem tudom!
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Egy harmatgyenge Giants offense ellen játszottunk egy meglehetősen alacsony színvonalú meccset. A Def nagyon ott volt, ha meg nem, akkor Eli odadobta. Ez eddig rendben van. De! Az offense számomra sem volt meggyőző. RW nálam abszolút kedvenc, de mintha egyre több lenne a homály passza. Igaz, neki nincsenek igazi elit elkapói (Rizsa out, Harvin még mindig garázsban), de akkor is. Oda kell figyelni, mert két hazai gyilkos meccs jön. A Cards harap mint az állat mostanában, megérezték a vérszagot, a Rams meg csak úgy megszokásból is igyekszik kib...ni velünk. Nagyon kellene a hazai pálya és onnantól csak magunkat okolhatjuk, ha nem megyünk vissza a Metlife-ba.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
amugy kár h hamarabb van a cards elleni meccs. ha a rams-szel kezdenénk, és uccsó fordulóban cards, akkor simán leadhatnánk nekik a meccset, h hadd szopjon a frisco 😀😀 😀😀braxa88
nem tudjuk beelőzni a 49erst akkor sem, mivel egyenlő mérlegnél a csoporton belüli eredmény számít majd mert ugye 1-1 lesz az egymás elleni eredmény.
Nekünk a Panthers ellen kell szurkolnunk 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
amugy kár h hamarabb van a cards elleni meccs. ha a rams-szel kezdenénk, és uccsó fordulóban cards, akkor simán leadhatnánk nekik a meccset, h hadd szopjon a frisco 😀😀 😀😀
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nyg drive/yard: -8, 29, 24, 4, -4, -1, 0, -10, 13, 16, 10, 14, 62, 24
punt, punt, int, punt, int, punt, int, punt, punt, punt, int, punt, int, end of game
dominancia
több mint 10 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Azért van rá esély, hogy a két hazai meccsünkből egyet megnyerünk. 😉 És már meg is van a 1st seed. Yeee Baby...BigBaltazar
Mostanában azért otthon nem megy annyira... 😀

http://seahawks.hu
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
ide is berakom:
ha 12-4 a seahawks, frisco, saint(panthers), akkor a sorrend: 1. saint(panthers), 2. frisco, 5: seahawks.
érdekes hiszen vertük a nfl south párost, mégis mivel a frisco nyerné a csooportot akkor mi csak 5.helyen lennénk.
mind1, ez csak teória, verni kell a cardinals vasárnap és megvan a 1.seed. nem lesz könnyű meccs, mert nagyon egyben van az arizonabraxa88
Azért van rá esély, hogy a két hazai meccsünkből egyet megnyerünk. 😉 És már meg is van a 1st seed. Yeee Baby...

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Más:
Gyorsan beírom, hogy tudjuk 58-0 lett a tavalyi C-Linkes meccs, még mielőtt más megtenné 😊Fucu
szerintem most nem lesz 58 pont köztebraxa88
én sem hiszem. Viszont ez a Hawks D# félelmetes.
Ha a mi védelmünk is visszatalál az előző meccsekhez és nem a TItans elleni parádét mutatja be akkor fasza kis low scoring meccs lehet belőle.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ide is berakom:
ha 12-4 a seahawks, frisco, saint(panthers), akkor a sorrend: 1. saint(panthers), 2. frisco, 5: seahawks.
érdekes hiszen vertük a nfl south párost, mégis mivel a frisco nyerné a csooportot akkor mi csak 5.helyen lennénk.
mind1, ez csak teória, verni kell a cardinals vasárnap és megvan a 1.seed. nem lesz könnyű meccs, mert nagyon egyben van az arizonabraxa88
nem kell agyalni. Ha kikaptok tőlünk a héten, akkor már becsületből megcsapjuk a 49ers-t is az utolsó héten. és akkor maradtok elsők 😊Fucu
így is ugy is csapjátok őket.braxa88
csücskös, de otthon meglehet.

Más:
Gyorsan beírom, hogy tudjuk 58-0 lett a tavalyi C-Linkes meccs, még mielőtt más megtenné 😊Fucu
szerintem most nem lesz 58 pont közte
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ide is berakom:
ha 12-4 a seahawks, frisco, saint(panthers), akkor a sorrend: 1. saint(panthers), 2. frisco, 5: seahawks.
érdekes hiszen vertük a nfl south párost, mégis mivel a frisco nyerné a csooportot akkor mi csak 5.helyen lennénk.
mind1, ez csak teória, verni kell a cardinals vasárnap és megvan a 1.seed. nem lesz könnyű meccs, mert nagyon egyben van az arizonabraxa88
nem kell agyalni. Ha kikaptok tőlünk a héten, akkor már becsületből megcsapjuk a 49ers-t is az utolsó héten. és akkor maradtok elsők 😊Fucu
így is ugy is csapjátok őket.braxa88
csücskös, de otthon meglehet.

Más:
Gyorsan beírom, hogy tudjuk 58-0 lett a tavalyi C-Linkes meccs, még mielőtt más megtenné 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ide is berakom:
ha 12-4 a seahawks, frisco, saint(panthers), akkor a sorrend: 1. saint(panthers), 2. frisco, 5: seahawks.
érdekes hiszen vertük a nfl south párost, mégis mivel a frisco nyerné a csooportot akkor mi csak 5.helyen lennénk.
mind1, ez csak teória, verni kell a cardinals vasárnap és megvan a 1.seed. nem lesz könnyű meccs, mert nagyon egyben van az arizonabraxa88
nem kell agyalni. Ha kikaptok tőlünk a héten, akkor már becsületből megcsapjuk a 49ers-t is az utolsó héten. és akkor maradtok elsők 😊Fucu
így is ugy is csapjátok őket.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ide is berakom:
ha 12-4 a seahawks, frisco, saint(panthers), akkor a sorrend: 1. saint(panthers), 2. frisco, 5: seahawks.
érdekes hiszen vertük a nfl south párost, mégis mivel a frisco nyerné a csooportot akkor mi csak 5.helyen lennénk.
mind1, ez csak teória, verni kell a cardinals vasárnap és megvan a 1.seed. nem lesz könnyű meccs, mert nagyon egyben van az arizonabraxa88
nem kell agyalni. Ha kikaptok tőlünk a héten, akkor már becsületből megcsapjuk a 49ers-t is az utolsó héten. és akkor maradtok elsők 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ide is berakom:
ha 12-4 a seahawks, frisco, saint(panthers), akkor a sorrend: 1. saint(panthers), 2. frisco, 5: seahawks.
érdekes hiszen vertük a nfl south párost, mégis mivel a frisco nyerné a csooportot akkor mi csak 5.helyen lennénk.
mind1, ez csak teória, verni kell a cardinals vasárnap és megvan a 1.seed. nem lesz könnyű meccs, mert nagyon egyben van az arizona
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az elején még tartotta magát a Giants D#, de mivel nem igen volt depth, elfáradtak, bedarálta őket az O#, illetve jól is alkalmazkodtunk.

Pár negatívum:
-RW dobott 3-4 passzt amelyekből simán INT lehetett volna, szerencsére csak egyet szedtek le, a többinél sikerült megküzdeni a labdáért az elkapónak és legalább egy sikertelen passzra menteni
-RedZone játékunk nem épülhet csak Lynch-re, passzban hiányzik a megfelelő célpont
-Büntik megint voltak, rengetek közülük teljesen felesleges

Pozitívum:
+Ha már előzőleg kiemeltem,hogy Sherm gyengén játszik, akkor most azt kell kiemelni,hogy a 2 INT és a jó passzvédekezés önmagáért beszél. Végre volt benne egy kis tűz is 😊
+A Lane-Maxwell kettős remekül illik a rendszerbe, Lane nagyon gyors. Azt hiszem bőven kijelenthetjük,hogy komoly DB műhely van nálunk, nem hiszem,hogy ez csak a scouting eredménye.
+Teljes védelem nagyot játszott, kellett hozzá a gyenge Giants is, de legalább kicsit bepörgették a srácokat
+C-link a SuperBowlig!
több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 349
Na idén sem maradt el a nullázás. Elég unalmas meccs volt.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nem nagyon láttam ennyire domináns defense játékot az NFLben. ez valami hihetetlen volt. ok a giants offense elég romokban van, de akkor is. ez nagyon meggyőző volt
sherman, maxwell, wagner, bennett, mebane. ők öten akkorát játszottak h nemigaz
respect a defensenek
az offense kivett egy nap pihit ma, simán belefért, de a futójáték már hetek óta szar, javítani kellene.
12-2. februárban reméljük megy vissza a csapat new yorkba addig pedig már csak qwesten játszik a Seahawks...
több mint 10 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
Valahol azért sajnálom Elit.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
 www.nfl.com/videos/seattle-seahawks/0ap2000000297828/Derrick-Coleman-The-sound-of-silence-in-the-NFL

coleman története. elég megérintő az egész. durva belegondolni, h nekem is volt egy csapattársam aki siket volt, és ő meg olimpiai bajnok lett vizilabdában. S/O for hima.kacsa
Komoly, ezt nem is tudtam. Nem is latszik a jatekan.endorphyn
Érdekes, hogy csak most jöttek elő ezzel a dologgal. Nem tudom van-e jelentősége, hogy pl. az ellenfél mennyire tudná ezt kihasználni. Mindenesetre vidám és szimpatikus fickó. Ő az egyetlen, akinek sípszó után sem kell megállnia - na jó ez rossz vicc volt, bocs!garrett27
Nem csak most jöttek, már a draftnál is írták, azóta is sokszor volt róla szó pl hivatalos oldalon.
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
 www.nfl.com/videos/seattle-seahawks/0ap2000000297828/Derrick-Coleman-The-sound-of-silence-in-the-NFL

coleman története. elég megérintő az egész. durva belegondolni, h nekem is volt egy csapattársam aki siket volt, és ő meg olimpiai bajnok lett vizilabdában. S/O for hima.kacsa
Komoly, ezt nem is tudtam. Nem is latszik a jatekan.endorphyn
Érdekes, hogy csak most jöttek elő ezzel a dologgal. Nem tudom van-e jelentősége, hogy pl. az ellenfél mennyire tudná ezt kihasználni. Mindenesetre vidám és szimpatikus fickó. Ő az egyetlen, akinek sípszó után sem kell megállnia - na jó ez rossz vicc volt, bocs!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Srácok no offense, de megtennétek, hogy nem idéztek 4 oldalas hszeket ami tele van képekkel, mert telefonról így elég költséges fórumozni .😊Sebii
ok 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
 www.nfl.com/videos/seattle-seahawks/0ap2000000297828/Derrick-Coleman-The-sound-of-silence-in-the-NFL

coleman története. elég megérintő az egész. durva belegondolni, h nekem is volt egy csapattársam aki siket volt, és ő meg olimpiai bajnok lett vizilabdában. S/O for hima.kacsa
Komoly, ezt nem is tudtam. Nem is latszik a jatekan.

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
 www.nfl.com/videos/seattle-seahawks/0ap2000000297828/Derrick-Coleman-The-sound-of-silence-in-the-NFL

coleman története. elég megérintő az egész. durva belegondolni, h nekem is volt egy csapattársam aki siket volt, és ő meg olimpiai bajnok lett vizilabdában. S/O for him
több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 349
Srácok no offense, de megtennétek, hogy nem idéztek 4 oldalas hszeket ami tele van képekkel, mert telefonról így elég költséges fórumozni .😊
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Kijött egy nagyon jó outsiders-szes cikk Wilsonról, ami tartalmaz egy nagyon érdekes ábrát:
undisputedly
igen, nagy tehetség a srác, és az idén megvan a szerencse faktor is (no offence), egy Joe the cool néha.. és kap rendesen soha egy hiszti vagy whine a zebrák felé.. respect

The Amazing Racoon