Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
szereted a szőlőt Szila? És nem savanyú? 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
És a hazai veretlenség is megszakadt. Ezután már nem lesz olyan "félelmetes" bármelyik csapatnak ha hozzánk jön játszani...
😕funkyparduc
Hány meccs volt? 😊catattack
talán 13-14 franc se tudja!Helmut Zimmer
14 volt.Fucu
köszönjük Fucu, egy élő almanach vagy... vagy csak kinézted valahonnan?... áhh nem, csak biztosan próbára tettél a tegnap...😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
És a hazai veretlenség is megszakadt. Ezután már nem lesz olyan "félelmetes" bármelyik csapatnak ha hozzánk jön játszani...
😕funkyparduc
Hány meccs volt? 😊catattack
talán 13-14 franc se tudja!Helmut Zimmer
14 volt.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Én azért rettenetesen sajnálom a csapatot, főleg a védelmet. Ami ebben volt, azt kihozták.
BA jobban felkészítette a csapatát, mint PC, ez az igazság!
Kikapni nem gáz, főleg egy jó csapattól, otthon kikapni sem gáz, annak meg, hogy end of an era lélektani jelentősége van. Nyílván a CL link legendája most véget ért. De lehet, hogy a srácokról is leesik a teher! Csak a Pats példáját tudom mondani, talán nekik volt egy sorozatuk, hogy 2x sosem kaptak ki egymás után, aztán vége lett. És a Pats még mindig nagy csapat.
nem ezen múlik!

Ahogy a meccs alatt is beszéltük Undival, régesrég óta tolunk problémákat, olyanokat, amelyek égetőek.
Lehet, hogy ki kellett kapni,és talán ez segít végre Carroll, helyett Schneidernek, hogy meghozzon régen esedékes döntéseket! 4 Int mellett meg kell verni az ellenfelet, ...és még mindig a fal,a fal a fal!
Utálom azt a field blockingot, amit játszunk, ugyanolyan, mint a Wankel motor, elvileg csodálatos, gyakorlatilag megoldhatatlan. Kábel, és PC hisz benne, senki más, Gus sem ezt nyomja a Jaguarsnál!

Mi vagyunk a liga egyik legfizikálisabb csapata a D oldalán, és az Ofal egyszerűen nem tudja megvédeni Russelt. Blokkolatlanul megy át az ellenfél, újra, és újra, és újra!
Futásnál egyszerűen nem alakulnak ki a blokkoló csapatok, nem is tudnak és ez így rettenet! Azt kérem, hogy akinek van gyomra nézze meg teamben az erős oldali guard szinkronját a Tacklevel, és a Centerrel. Olyat fogtok látni, hogy besírtok!

Harvin! Az év buktája. Én ugyanazt gondolom, mint Undi, szükség volt rá, jobb megoldás lehetett volna, mint egy rookie, de ez így kalap szamóca. Ha pályára láp és megértik egymást RW-vel az nem tudás, az szerencse!

Szóval van mit megoldani!Helmut Zimmer
Lynch-re már nagyon készül mindenki, nem is fut 100y felett, emberfeletti amit hoz még így is de hogy miért nem használja ki az OC ezt jobban?.. már a LOS-nál a nyakán lógnak vagy 2-3an, ezt ő sem bírja megoldani.. főleg hogy szarul blokkolnak neki..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
No, hát az a bírói döntés a végén nagyon csúnya volt, kb nem láttam még ennyire fals ítéletet, de ha nem fújják be INT-re, akkor is kevés esélye lett volna a TD-nek, tekintve,hogy egész meccsen nem tudott semmit sem csinálni az O#!

RW szörnyen játszott, az elkapóink megtettek mindent amit tudtak,de sajnos tőlük nem várható el több, így őket nem hibáztatnám, Kearse-nek ráadásul volt egy-két igen szép elkapása.
A futáshoz nem tudunk blokkolni, Lynch kb a labdacipelések 80%-ában már kontaktolva volt a los mögött vagy közvetlenül a Los-nál.
Sikerült 4 TO-t kiharcolnia a védelemnek, ez nem volt elég az O# számára, nem érdemeltünk győzelmet.

A Cardinals ide jött az oroszlán barlangjába, és jogosan elvitte a skalpot, mert hiába van egy rakás ... irányítójuk, tudták kompenzálni, a védelmük nagyon nagyot játszott.

Én a frisco elleni pofonra mondtam azt,hogy talán jót is tehet, ezt egyelőre nem tudom hová sorolni.
Nem érdemeltünk győzelmet, ez nem olyan produkció volt amit egy bajnok csapat decemberben mutat, szóval össze kell szedni magunkat, mert a Kosok azért jönnek,hogy vért igyanak 😊undisputedly
hasonló feeling mint nekünk a szezon elején.. jókor jöttek a pofonok, kérdés feltudtok e pörögni a PO-ra, helyre kerülnek e a "fejek", mondjuk az nem lehet a taktika része hogy van egy nagyon jól látó QB-m aki majd megoldja ha állandóan rusholják, és úgyis megtalál valakit a pontos labdáival..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
catattack 3 520
És a hazai veretlenség is megszakadt. Ezután már nem lesz olyan "félelmetes" bármelyik csapatnak ha hozzánk jön játszani...
😕funkyparduc
Hány meccs volt? 😊catattack
talán 13-14 franc se tudja!Helmut Zimmer
Aza baj hogy B-ligát nem tudunk nektek indítani! Pedig tényleg megérdemelnétek....

Szerk.: De tényleg!
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
És a hazai veretlenség is megszakadt. Ezután már nem lesz olyan "félelmetes" bármelyik csapatnak ha hozzánk jön játszani...
😕funkyparduc
Hány meccs volt? 😊catattack
talán 13-14 franc se tudja!
több mint 10 éve
catattack 3 520
És a hazai veretlenség is megszakadt. Ezután már nem lesz olyan "félelmetes" bármelyik csapatnak ha hozzánk jön játszani...
😕funkyparduc
Hány meccs volt? 😊
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Én azért rettenetesen sajnálom a csapatot, főleg a védelmet. Ami ebben volt, azt kihozták.
BA jobban felkészítette a csapatát, mint PC, ez az igazság!
Kikapni nem gáz, főleg egy jó csapattól, otthon kikapni sem gáz, annak meg, hogy end of an era lélektani jelentősége van. Nyílván a CL link legendája most véget ért. De lehet, hogy a srácokról is leesik a teher! Csak a Pats példáját tudom mondani, talán nekik volt egy sorozatuk, hogy 2x sosem kaptak ki egymás után, aztán vége lett. És a Pats még mindig nagy csapat.
nem ezen múlik!

Ahogy a meccs alatt is beszéltük Undival, régesrég óta tolunk problémákat, olyanokat, amelyek égetőek.
Lehet, hogy ki kellett kapni,és talán ez segít végre Carroll, helyett Schneidernek, hogy meghozzon régen esedékes döntéseket! 4 Int mellett meg kell verni az ellenfelet, ...és még mindig a fal,a fal a fal!
Utálom azt a field blockingot, amit játszunk, ugyanolyan, mint a Wankel motor, elvileg csodálatos, gyakorlatilag megoldhatatlan. Kábel, és PC hisz benne, senki más, Gus sem ezt nyomja a Jaguarsnál!

Mi vagyunk a liga egyik legfizikálisabb csapata a D oldalán, és az Ofal egyszerűen nem tudja megvédeni Russelt. Blokkolatlanul megy át az ellenfél, újra, és újra, és újra!
Futásnál egyszerűen nem alakulnak ki a blokkoló csapatok, nem is tudnak és ez így rettenet! Azt kérem, hogy akinek van gyomra nézze meg teamben az erős oldali guard szinkronját a Tacklevel, és a Centerrel. Olyat fogtok látni, hogy besírtok!

Harvin! Az év buktája. Én ugyanazt gondolom, mint Undi, szükség volt rá, jobb megoldás lehetett volna, mint egy rookie, de ez így kalap szamóca. Ha pályára láp és megértik egymást RW-vel az nem tudás, az szerencse!

Szóval van mit megoldani!
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
És a hazai veretlenség is megszakadt. Ezután már nem lesz olyan "félelmetes" bármelyik csapatnak ha hozzánk jön játszani...
😕funkyparduc
azért mert egy meccset elveszítettünk???
hahahaha
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
No, hát az a bírói döntés a végén nagyon csúnya volt, kb nem láttam még ennyire fals ítéletet, de ha nem fújják be INT-re, akkor is kevés esélye lett volna a TD-nek, tekintve,hogy egész meccsen nem tudott semmit sem csinálni az O#!

RW szörnyen játszott, az elkapóink megtettek mindent amit tudtak,de sajnos tőlük nem várható el több, így őket nem hibáztatnám, Kearse-nek ráadásul volt egy-két igen szép elkapása.
A futáshoz nem tudunk blokkolni, Lynch kb a labdacipelések 80%-ában már kontaktolva volt a los mögött vagy közvetlenül a Los-nál.
Sikerült 4 TO-t kiharcolnia a védelemnek, ez nem volt elég az O# számára, nem érdemeltünk győzelmet.

A Cardinals ide jött az oroszlán barlangjába, és jogosan elvitte a skalpot, mert hiába van egy rakás ... irányítójuk, tudták kompenzálni, a védelmük nagyon nagyot játszott.

Én a frisco elleni pofonra mondtam azt,hogy talán jót is tehet, ezt egyelőre nem tudom hová sorolni.
Nem érdemeltünk győzelmet, ez nem olyan produkció volt amit egy bajnok csapat decemberben mutat, szóval össze kell szedni magunkat, mert a Kosok azért jönnek,hogy vért igyanak 😊
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Na ez a meccs az, ami nem kellett, de egy szempontbol jol jott: Talan kicsit nagyobb erobedobassal probalnak az offense uber gaz allapotara koncentralni. Szegyen szanalmas volt. Wilsontol meg mostansag a frasz jon ram. Most kapja el a 2nd year halal? Az a biroi dontes meg nem mas mint egy ujabb, ko kemenyen a jatekba beleavatkozo hiba. Persze lehet magyarazni, de minek?

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nagyon félek a ramstől. nagyon esélyes a 12-4, és bye weeken meccselés :/
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
12-3 😕
ilyen játékkal a rams is ver minket. ki kell találni vmit mert nagyon gyenge az offense. rice és harvin hiányzik. nem nagyon vannak célpontok. OL szar továbbra is..
szomorú vagyok. ha nem lesz a 1.seed akkor nagyon csalódott leszek. de meg kell lennie. meg kell verni a ramset, de valami kikurt nehéz lesz. hasonlóan szar meccs lesz

a végén lévő int meg hihetetlen. élőben lehetett látni h földürl pattant fel. komolyan hihetetlen. ilyen nincs.braxa88
így ahogy mondod
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
12-3 😕
ilyen játékkal a rams is ver minket. ki kell találni vmit mert nagyon gyenge az offense. rice és harvin hiányzik. nem nagyon vannak célpontok. OL szar továbbra is..
szomorú vagyok. ha nem lesz a 1.seed akkor nagyon csalódott leszek. de meg kell lennie. meg kell verni a ramset, de valami kikurt nehéz lesz. hasonlóan szar meccs lesz

a végén lévő int meg hihetetlen. élőben lehetett látni h földürl pattant fel. komolyan hihetetlen. ilyen nincs.
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Szerencsétlen Frisco szurkolók rájöttek, hogy az ominózus táblájuk bár kikerült, de nem Seattleben, hanem. a kicsit, 20 mérföldre arrébb levő Fifeban, ráadásul nem is nagyon látszik és most nem boldogok. Mindenestre köszönjük a helyi vállalkozók és a gyermek kórház támogatását 😀

 www.sportsradiokjr.com/pages/softy_page.html?article=11925301endorphyn
Szívesen.
Biztos azt gondolták 20 mérföldre a CL-től még vannak hóksz fanok. Tévedtünk.diverdoc
Vannak és éppen röhögnek a nice try-on! 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Szerencsétlen Frisco szurkolók rájöttek, hogy az ominózus táblájuk bár kikerült, de nem Seattleben, hanem. a kicsit, 20 mérföldre arrébb levő Fifeban, ráadásul nem is nagyon látszik és most nem boldogok. Mindenestre köszönjük a helyi vállalkozók és a gyermek kórház támogatását 😀

 www.sportsradiokjr.com/pages/softy_page.html?article=11925301endorphyn
Szívesen.
Biztos azt gondolták 20 mérföldre a CL-től még vannak hóksz fanok. Tévedtünk.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Szerencsétlen Frisco szurkolók rájöttek, hogy az ominózus táblájuk bár kikerült, de nem Seattleben, hanem. a kicsit, 20 mérföldre arrébb levő Fifeban, ráadásul nem is nagyon látszik és most nem boldogok. Mindenestre köszönjük a helyi vállalkozók és a gyermek kórház támogatását 😀

 www.sportsradiokjr.com/pages/softy_page.html?article=11925301

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Seattleben kicsit megállt az élet a havazás miatt, és amikor Sherm indult edzésre, akkor nem tudott az autójával a hó miatt messze jutni 😊
Erre jöttek a szomszédok, és feltolták a dombon, ami az akadályt képezte, mondván "el kell jutnod az edzésre, ha döntőbe akarunk jutni" 😀
A sztorit Sherm anyja osztotta meg facebookon. (nem nekem nincs az ismerősi listámon) 😀
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Lenne egy kérdésem akkor nekem is. Van valaki aki ti szemetekben alkalmas az "Unsung Hero", azaz a nem kellően elismert játékos posztjának betöltésére?

Akire én gondolok az Avril. Mind Clem, mind pedig Bennett többet volt fenn a pályán nála, viszont ennek ellenére vezeti a csapatot sackek (8db) terén, és azt hiszem fumblik terén is Ő az első 5 db labdával.
Legemlékezetesebb strip-sack a NO elleni, az esemény közelsége, illetve clutch jellege miatt is elég élénken él bennem 😊
Emlékszem offseasonban kérdés volt,hogy csak a detroiti fal belseje és Suh miatt vannak-e ilyen számai, szerintem választ kaptunk rá,hogy nem.
PO-ban még sokat érhet a teljesítménye.
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Mit tippeltek? Berakják az első kiemelést és a hazai pályát a karácsonyfánk alá?krankovics
igen


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Jó kis meccs lesz ez srácok.... bár én sima Hox w-t várok
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Mit tippeltek? Berakják az első kiemelést és a hazai pályát a karácsonyfánk alá?krankovics
Bízom benne, és Palmerban. Dob 2 INT-et a meccsen, és nem lesz semmi gond.
Való igaz a támadó játékunkon van mit javítani, de emiatt nem aggódnék. Ha nagyon kell Russelék majd megrázzák magukat.
Na és ugye a hazai pálya előnye is ott van.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mit tippeltek? Berakják az első kiemelést és a hazai pályát a karácsonyfánk alá?krankovics
Két dolgot szeretnék látni.
Az egyik az,hogy a passzrush megfelelő mennyiségben átkonvertálódik zsákká, azaz legalább 5 sack lesz tőlünk, mostanában mintha a végén mindig sikerülne a release az ellenfélnek.
A másik pedig a futójáték beindulása, ami mondjuk lehet,hogy nem pont a Cards ellen elvárható, hiszen nagyon ütős kis védelmük van, viszont az utóbbi 4-5 hétben borzasztó átlaggal futunk.
Valami 3.4 körül?

Amúgy jó csapat a Cardinals nagyon, Arians személyében remek edzőjük van, aki ugyan tárgyi tévedésben van, hiszen a minap azt nyilatkozta,hogy képesek megverni minket,hiszen, legyőztek idén olyan csapatokAT akik megvertek minket. Nos ez csak 1db ilyen csapat, szóval nem kellene a többesszám 😛

Védelmük rendben van, habár megsérült a Matyó srác, a támadóknál pedig 2 életveszélyes wideout is van, habár én úgy vélem,hogy Palmer ázsiója most nagyon csalóka, és remélem bebizonyítjuk,hogy az utóbbi pár hetes teljesítménye lufi, és PO csapatok ellen, ahol igazán számít, kevés lesz.

Sérülés ne legyen, ez a legfontosabb.

több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Mit tippeltek? Berakják az első kiemelést és a hazai pályát a karácsonyfánk alá?krankovics
illene 😊braxa88
nem lesz könnyű dolguk, de én Wilsontól jó meccset várok, remélem elég lesz a győzelemhez.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"