Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Szasztok, már OTTHON...
Kurva hideg van, pedig enyhülés...
Seattleben Tail of tears lesz vasárnap... tehát mocskosul esni fog!
Quinnt kerülgeti a Titans!
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
a védelmnk harmadik TE elleni védekezésben a szezonra kivetítve (Y)
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Mi ez a csend urak? 😀 Azért elég fontos meccs jön! Tippek?funkyparduc
Szerintem nyerünk. Fontos lesz, hogy tudjuk a TE játékot és a screen futásokat levédekezni. A mi LB sorunk erre alkalmas lehet + a kancellár. O# oldalon szeretném a pályán látni Harvint, amint a pénzéért meg is dolgozik. Ha nem így lesz nem fogom szeretni soha a büdös életbe. :p Lynch futásaivall szerintem nem lesz baj, ha a fal egy kicsit jobban dolgozik az elmúlt hetekhez képest. Volt idejük pihenni, most odatehetik magukat. De, úgy látom se a Turbinátor, se Krisztina nem képes még megközelíteni a Szörnyeteg teljesítményét. 😥 Ez azért kicsit gáz, pláne milyen pickeket adtunk értük.

Amúgy a Saint nem rossz csapat, Breest pedig a Liga egyik legjobb QB-jének tartom, de az előjelek nekünk kedveznek. Nem szabad félvárról venni és meg lesz ez.

Go Hawks, és a konferencia döntőben pedig jöjjön a SF.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Minden tiszteletem a Saints-é, de ennek a Seahawks-nak Super Bowl-t kell játszania februárban! Nincs más út!

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Ginola Seattle Seahawks 136
Mi ez a csend urak? 😀 Azért elég fontos meccs jön! Tippek?funkyparduc
Nehéz meccsre számítok és az is lesz...Az eddigiekhez annyit tennék hozzá,hogy Brees idegenben lesz,hideg ,hangzavar és talán egy kis csapadék is.Mind-mind olyan ami mellettünk szól.Jobb csapat vagyunk de ezt kő keményen be is kell bizonyítani!!
Nem sok van már,aztán 1..2..3..Hawks!😊
I'm In.. and you?😊 imin.seahawks.com/

több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Azért legyünk óvatosak, a legutóbbi Frisco meccsen Gore csak egyszer szabadult el, annyi is lett nekünk. Mondjuk a NO passzban jobb, úgyhogy Sherméknek nem lesz unalmas napjuk. Én továbbra is azt mondom, hogy az O falnak kell nagyot alkotni. De most aztán tényleg!
Feljavulhatna Turbina is, mert Lynch nem fogja bírni egyedül (ja és nehogy visszahordásra vetemedjen). Clemmons is kibújhatna az odujából, mert nekem idén nem olyan meggyőző. Mondjuk ha Avril odaér néhányszor (az előző NO meccs előtt ezt vártam tőle és így is lett, abból szerzett Bennett pick6-t).
Szóval szerintem ez a kulcs, no meg Wilson formája. Remélem a Cards meccset már megemésztette.
Menni kell ezerrel, én győzelmet várok és kezdek izgulni!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
az Eagles ellen azért ment a futás nekik (200y kb.) , ettől nem tartunk?
(csak kérdezem, szakbarbár vagyok)funkyparduc
Ingramtől nem tartok. 1-2 nagyobb futás kijöhet neki. ő nem kezdőszintű RB.
faluktol inkább, belül elég jó nevek vannak. DE az ujtóbbi 4-5 meccsen nagyon durván fogtuk a futást. Mebane és a többiek nagyon jók voltak.
ettől függetlenül kijöhet egy rosszabb meccs a Dtől, hiszen volt néhány olyan meccs (pl tampa ellen) mikor szétfutotta a csapatot az ellenfél futója.
Eagles ellen ment nekik, de az a D# nagyságrendekkel gyengébb a mienknél.
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Mi ez a csend urak? 😀 Azért elég fontos meccs jön! Tippek?funkyparduc
Tipp? Agyonverjuk a szenteket! Vagy nem! 😀

Addig is:

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Carroll: "If (@Percy_Harvin) is playing thay means we're going to do whatever we planned to do with him.

szal ha percy játszik, akkor nem limitáltan, hanem mindent bele. nagyon szeretném h játszon, ez a playoff, nfc elődöntő, nincs idő várni, be kell küldeni!
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Én egyszerűbben látom a dolgokat... két dologgal tudják megverni a mi D-nket.
1. Jimmy Graham - bőven kell duplázni, ha netán egy-egyben hagyjuk, akkor pass rush hamar célba kell érjen, mert hanem Brees szétszed Grahammel.
2. A Saints támadások sava borsa a screen-ek. Ennek levédekezésében KJ-nek kiemelt szerepe volt, de hát Ő meg nem lesz. Szóval Smith-nek lesz dolga bőven. A LB-erek nagyot kell nyomassanak, illetve a Clemons-nak is ideje lenne villantani. Nem érezzük annyira a szenvedését, mert Avril és Bennett jól nyomja, de onnan is elkelne a rush.SeaSzilaHawk
1. 1v1ben nehéz eesz tartani, chancellor , wright, simth igy 3asban megfogják 😀
2. smith is jó screenek ellen. szépen tudja kamatoztatni sebességét, gyorsan odaér. előző meccsen simán fogtuk a screeneket, bár abban wright is benne volt ugye. nem tudom pierre tjomas játszhat e, ha nem akkor csak sproles lesz screenre, mert ingram abban szar
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Én egyszerűbben látom a dolgokat... két dologgal tudják megverni a mi D-nket.
1. Jimmy Graham - bőven kell duplázni, ha netán egy-egyben hagyjuk, akkor pass rush hamar célba kell érjen, mert hanem Brees szétszed Grahammel.
2. A Saints támadások sava borsa a screen-ek. Ennek levédekezésében KJ-nek kiemelt szerepe volt, de hát Ő meg nem lesz. Szóval Smith-nek lesz dolga bőven. A LB-erek nagyot kell nyomassanak, illetve a Clemons-nak is ideje lenne villantani. Nem érezzük annyira a szenvedését, mert Avril és Bennett jól nyomja, de onnan is elkelne a rush.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Mi ez a csend urak? 😀 Azért elég fontos meccs jön! Tippek?funkyparduc
tippelni nem akarok mert a hétvégi tipszmikszem 0/4 lett 😀

nehéz meccs lesz. wilsont meg kell védeni, működnie kell a futásokbak. ugye az első saints elleni meccsen nem ment a futás, de így is működött az offensze mert wilson hatalmasat játszott.
cameron jordan megfogása fontos lesz. harvin remélem játszhat, és faktor is lesz.
Dben meg oda kell érni Breeshez, nem kéne h ideje legyen nézelődni. Graham tartása lehet a kulcs.
Sztem még 1x nem fognak ugy futni mint az eagles ellen. mebane összenyomja majd ott középen a lyukakat.

nagyon várom már a szombatot.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Na srácok, én most egy 1-1,5 hétig nem igen leszek, jöne egy kis jól megérdemelt pihi, szóval a Szentek ellen sem tudok eredménykövetőzni,de a meccset természetesen élőben nézem majd 😊

Pregame analízisként annyit ,hogy a Szentekkel ellentétben nekünk ez kb a frencsájz történetének legerősebb csapata (2005 vs 2013), szóval mikor ha nem most?
Jobb csapatnak, tartom magunkat, szerintem jobb játékerőkből állunk, de ez nem mindig elég, ezért szeretjük a PO-t. Mivel ahogyan az előbb is írtam, ezt tartom a frencsájz történetének legjobb csapatának, ezért szeretném még legalább 3x látni őket, és lehetőleg mindhárom alkalommal "teljes pompában", mert ki tudja mikor lesz újból ilyen egységünk?

Zavaró körülmény lehet,hogy mentek az interjúk az edzőinkkel a héten, illetve ritmusból kiesés stbstb. Jó lenne a frisco ellen nfc döntőt nyerni, remélem a srácok is így gondolják.

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Azért,hogy kifejezhessem megvetésemet a liga vezetésével, elveivel kapcsolatban, hozom a hírt,hogy Lynch kapott egy 50 000 dolláros (!!!!!!!!!!) büntetést azért, mert a szezon során nem beszélt a médiával!

Egy Tomlin kapott 100ezret mert közvetve játékba avatkozott, egy season ending late hit kb 20ezer...
Szánalom.undisputedly
tehát ha egyszer elmondja hogy tough match meg tough guy akkor jajdejó? vicc!

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Azért,hogy kifejezhessem megvetésemet a liga vezetésével, elveivel kapcsolatban, hozom a hírt,hogy Lynch kapott egy 50 000 dolláros (!!!!!!!!!!) büntetést azért, mert a szezon során nem beszélt a médiával!

Egy Tomlin kapott 100ezret mert közvetve játékba avatkozott, egy season ending late hit kb 20ezer...
Szánalom.undisputedly
pff... nem is a mérték az érdekes szerintem, hanem hogy egyáltalán. lehet, hogy előbb-utóbb majd a viccesebb kedvű nyilatkozatokért is büntetés jár, hogy nem veszik elég komolyan a médiát? vagy mi lesz a következő? nem lehet Pam Olivert megmustrálni, mert az is 5ezer lesz?Gyurma Pappa
Pam Oliver neked is megvolt? 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Azért,hogy kifejezhessem megvetésemet a liga vezetésével, elveivel kapcsolatban, hozom a hírt,hogy Lynch kapott egy 50 000 dolláros (!!!!!!!!!!) büntetést azért, mert a szezon során nem beszélt a médiával!

undisputedly
Sztem ők nem tudták, hogy nem tud beszélni.😀
(bocs, de magas labda volt, amúgy max egyetértek)


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Azért,hogy kifejezhessem megvetésemet a liga vezetésével, elveivel kapcsolatban, hozom a hírt,hogy Lynch kapott egy 50 000 dolláros (!!!!!!!!!!) büntetést azért, mert a szezon során nem beszélt a médiával!

Egy Tomlin kapott 100ezret mert közvetve játékba avatkozott, egy season ending late hit kb 20ezer...
Szánalom.undisputedly
pff... nem is a mérték az érdekes szerintem, hanem hogy egyáltalán. lehet, hogy előbb-utóbb majd a viccesebb kedvű nyilatkozatokért is büntetés jár, hogy nem veszik elég komolyan a médiát? vagy mi lesz a következő? nem lehet Pam Olivert megmustrálni, mert az is 5ezer lesz?

több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Azért,hogy kifejezhessem megvetésemet a liga vezetésével, elveivel kapcsolatban, hozom a hírt,hogy Lynch kapott egy 50 000 dolláros (!!!!!!!!!!) büntetést azért, mert a szezon során nem beszélt a médiával!

Egy Tomlin kapott 100ezret mert közvetve játékba avatkozott, egy season ending late hit kb 20ezer...
Szánalom.undisputedly
Drakulálok..

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Azért,hogy kifejezhessem megvetésemet a liga vezetésével, elveivel kapcsolatban, hozom a hírt,hogy Lynch kapott egy 50 000 dolláros (!!!!!!!!!!) büntetést azért, mert a szezon során nem beszélt a médiával!

Egy Tomlin kapott 100ezret mert közvetve játékba avatkozott, egy season ending late hit kb 20ezer...
Szánalom.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
örülök a saintsnek,
de nehéz lesz,
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Annak orulok h rodgerssel nem talalkozunk. Saints, hat felek breestol (mert hulye aki nem) de jol allunk fel ellenuk azert. Ami viszont kurva nagy baj h az elozo meccsen hgye KJ volt Grahamen vegig, most pedig nincsen. Remelme h nem Kamel probaljuk majd megoldani. Szeretem a manust, de nem emberetik vmi kurva jol...

A vedelmuket ahogy neztem tegnap meg azert lehet szopatni foleg vaccaro kiesese ota. Ha a falunk picit is elfogadhato lesz, akkor sztem meg fogjuk oldani.

U.i. Harvin meg remeljuk em hal meg a heten es egy viszonylag teljes meccset lerak az asztalra
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az év összes 6pontosa:



Az év összes labdaszerzése:

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jobban örültem volna a 9ersnek, jó kis rangadó lett volna.
Szentek nekünk jó párosítás azt hiszem.

Egyrészt az előző meccs eredményéből kiindulni nem szabad, szinte biztos,hogy nem lesz ennyire sima, mert akkor nekünk minden összejött, nekik meg semmi. Rögtön az elején a momentumot megszereztük a fumbli visszahordással, aztán onnantól minden nekünk kedvezett.

Viszont úgy érzem,hogy a Saints már nem lesz képes meglepni minket. Van elég film Ingram-ról is, a futójátékukról, a faluk kb ugyanolyan, más sémát nem fognak megtanulni 1 hét alatt 😊
Maximum ott látom a kulcsot,hogy a direkt zóna elleni hívásaik most jobban ülnek majd, de úgy gondolom a védelmünk még nem mutatta meg a teljes potenciált 😊
PO-ban hazai közönség előtt meg lesz őrülve ez a front7!
Habár a meccset nem láttam (Philly-NO), de statisztikákban összesen kb 2 sack szerepel, ennél biztosan nagyobb nyomást gyakorlunk majd.
A védelmük meg szerintem csak gyengült matchupban, hiszen ha lesz Harvin, akkor egyrészt van egy olyan fejezete a playbooknak amit nem ismernek, tehát nekünk van X faktor, másrészt maga az,hogy van egy #1 elkapó, az rengeteg variációt hordoz magában.
Egyrészt ha az elején bemutatkozik PH,hogy pályán van, akkor 1-1-ben nem lehet otthagyni, boxot nem tudnak úgy tölteni, a legjobb CB nem Tate-re áll rá, így a #2 is könnyebb utat kap.
Persze PO, meg minden megtörténhet klisé, de szerintem elég kedvező ellenfelet kaptunk.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Percy Harvin (hip) participated fully in Seahawks practice Friday.

asszem lehet bizakodni
több mint 10 éve
Ginola Seattle Seahawks 136
Mi a helyzet Brownerrel?
Megkapta már a végleges döntést a fellebezés után?Lejáró szerződését nézve szerintetek már nem látjuk többet a csapatnál?Ginola
A fellebbezését elutasították így határozatlan ideig eltiltva marad. Twitteren gyakorlatilag elköszönt a csapattól, szóval biztos, hogy nem fog Seahawks mezben játszani jövőre. Maxwell nagyon jól fellépett a helyére és ugye ott van még Thurmond és Lane is. Jó mély ez a poszt.Fucu
Igen szerencsére a pótlása eddig megoldva,de akkor is hiányozni fog...