Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Sorry Papa, én nagyon csíplek, de a srácoknak szerintem igazuk van. Undi minden szavával egyetértek!
Minden dealnek van időértéke. 1. évben a legnagyobb az impact, és ez csökken.
Ez a csapat így utoljára volt együtt, idén kellett volna egy olyan játszótárs Wilsonnak, aki segíti a fejlődését. Olyan játékost akiből 2. évében lesz playmaker, mert az adottságai megvannak, csak tanulnia kell, lehet húzni (lehetett volna) a 2-3 körben. A deal op costja egy jó O fal ember, egy 1. körös elkapó, aki mostanra faktor lenne a pályán!
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hawkbloggeren megjelent egy írás Harvin szerződéséről.

Most,hogy Thurmond eltiltása lejárt, azért tettük ki inkább Cox-ot a csapatból, és nem pedig Harvint mozgattuk IR-re, mert ha ez megtörténik, és az idény végéig(6 nappal a SB után van vége elvileg), akkor a 2014-es szezonra a 11 millió $-os alap fizetése garantálttá változna.

Tehát ha SB után kivágjuk, akkor a 2014-es fizuját már nem kell fizetnünk, ha viszont addig IR-re tesszük, akkor igen, és tekintve,hogy 1 db elkapásért, és 1 db visszahordásért 14 millió $-t fizettünk már eddig is, érthető,hogy nem sietünk azzal az IR-el.

Amúgy személyes véleményem,hogy ezzel a kitétellel valószínűbb lett,hogy Harvin színleli a sérülés súlyosságát. Szerintem arra játszik,hogy garantált legyen a következő éves fizuja is, így 25 milliór $-t, azaz több mint 5 milliárd forintot kapott a szó szerinti semmire.undisputedly
Hát ennél az üzletnél még az is többet ért volna, ha 1. pickre húzunk egy takarítónőt!garrett27
Mert mi ezt innen nagyon tudjuk. Nem azt mondom, engem is bosszant Harvin sérülése, de ne akarjunk már bűnbakot keresni rögtön, mert az első év úgy sikerült, ahogy. Pláne, hogy egy ilyen üzletet(2014-től 5 éves szerződés) nem kell(lehet) 1 év után megítélni, főleg hogy idén kb. 5 millás cap hit volt utána, nem haltunk bele. Kivágni nem fogjuk, így akkor lenne baj, ha jövőre is egy minősíthetetlen évet rakna össze, de ezt meg nem tudhatjuk előre. És főleg nem ludas PC/JS, nem hoznak tető alá egy ilyen dealt, ha tudják mi lesz. Harvin pedig egy playmaker a pályán. Azért ment érte az ami.Medvepapa
Az a baj,hogy te az üzletet kontextusból kiragadva értelmezed, és ezért tekintesz rá úgy,mint egy elfogadható veszteségre.
Szerintem meg annak fényében, hogy idén kb olyan sapka/skill helyzetbe kerültünk, amibe egy csapat csak nagyon ritkán kerül. Rengeteg talent van rookie kontrakt alatt akiket nem fogunk tudni megtartani, illetve a veteránok között is olyan kiváltságos helyzetben vagyunk a rookie-k miatt,hogy megengedhettük magunknak egy Bennett-Avril kettős leigazolását.
Olyan HC-DC-OC hármas van a csapatnál amely a sikerek miatt jövőre szinte biztosan megbomlik, és még sorolhatnám az okokat, amiért kiváltságosnak nevezhetjük a helyzetünket, erre az offseason legnagyobb üzlete, ami egy hatalmas katalalizátora lehetne a végső sikernek, befuccsol.
Szerintem ez bőven ok arra,hogy írjunk pár sort a dologról.
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Hawkbloggeren megjelent egy írás Harvin szerződéséről.

Most,hogy Thurmond eltiltása lejárt, azért tettük ki inkább Cox-ot a csapatból, és nem pedig Harvint mozgattuk IR-re, mert ha ez megtörténik, és az idény végéig(6 nappal a SB után van vége elvileg), akkor a 2014-es szezonra a 11 millió $-os alap fizetése garantálttá változna.

Tehát ha SB után kivágjuk, akkor a 2014-es fizuját már nem kell fizetnünk, ha viszont addig IR-re tesszük, akkor igen, és tekintve,hogy 1 db elkapásért, és 1 db visszahordásért 14 millió $-t fizettünk már eddig is, érthető,hogy nem sietünk azzal az IR-el.

Amúgy személyes véleményem,hogy ezzel a kitétellel valószínűbb lett,hogy Harvin színleli a sérülés súlyosságát. Szerintem arra játszik,hogy garantált legyen a következő éves fizuja is, így 25 milliór $-t, azaz több mint 5 milliárd forintot kapott a szó szerinti semmire.undisputedly
Hát ennél az üzletnél még az is többet ért volna, ha 1. pickre húzunk egy takarítónőt!garrett27
Mert mi ezt innen nagyon tudjuk. Nem azt mondom, engem is bosszant Harvin sérülése, de ne akarjunk már bűnbakot keresni rögtön, mert az első év úgy sikerült, ahogy. Pláne, hogy egy ilyen üzletet(2014-től 5 éves szerződés) nem kell(lehet) 1 év után megítélni, főleg hogy idén kb. 5 millás cap hit volt utána, nem haltunk bele. Kivágni nem fogjuk, így akkor lenne baj, ha jövőre is egy minősíthetetlen évet rakna össze, de ezt meg nem tudhatjuk előre. És főleg nem ludas PC/JS, nem hoznak tető alá egy ilyen dealt, ha tudják mi lesz. Harvin pedig egy playmaker a pályán. Azért ment érte az ami.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Hawkbloggeren megjelent egy írás Harvin szerződéséről.

Most,hogy Thurmond eltiltása lejárt, azért tettük ki inkább Cox-ot a csapatból, és nem pedig Harvint mozgattuk IR-re, mert ha ez megtörténik, és az idény végéig(6 nappal a SB után van vége elvileg), akkor a 2014-es szezonra a 11 millió $-os alap fizetése garantálttá változna.

Tehát ha SB után kivágjuk, akkor a 2014-es fizuját már nem kell fizetnünk, ha viszont addig IR-re tesszük, akkor igen, és tekintve,hogy 1 db elkapásért, és 1 db visszahordásért 14 millió $-t fizettünk már eddig is, érthető,hogy nem sietünk azzal az IR-el.

Amúgy személyes véleményem,hogy ezzel a kitétellel valószínűbb lett,hogy Harvin színleli a sérülés súlyosságát. Szerintem arra játszik,hogy garantált legyen a következő éves fizuja is, így 25 milliór $-t, azaz több mint 5 milliárd forintot kapott a szó szerinti semmire.undisputedly
Hát ennél az üzletnél még az is többet ért volna, ha 1. pickre húzunk egy takarítónőt!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hawkbloggeren megjelent egy írás Harvin szerződéséről.

Most,hogy Thurmond eltiltása lejárt, azért tettük ki inkább Cox-ot a csapatból, és nem pedig Harvint mozgattuk IR-re, mert ha ez megtörténik, és az idény végéig(6 nappal a SB után van vége elvileg), akkor a 2014-es szezonra a 11 millió $-os alap fizetése garantálttá változna.

Tehát ha SB után kivágjuk, akkor a 2014-es fizuját már nem kell fizetnünk, ha viszont addig IR-re tesszük, akkor igen, és tekintve,hogy 1 db elkapásért, és 1 db visszahordásért 14 millió $-t fizettünk már eddig is, érthető,hogy nem sietünk azzal az IR-el.

Amúgy személyes véleményem,hogy ezzel a kitétellel valószínűbb lett,hogy Harvin színleli a sérülés súlyosságát. Szerintem arra játszik,hogy garantált legyen a következő éves fizuja is, így 25 milliór $-t, azaz több mint 5 milliárd forintot kapott a szó szerinti semmire.
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Na úgy néz ki, hogy a mi Darrellünk az egyik kiemelt várományosa Rex Ryan székének!
Persze erről korai még beszélni, de sok mindenre magyarázatot ad. Tudtuk, hogy Darellt, hiába köti szerződés-durva tegyük hozzá- az idei HC piac egyik kiemelt játékosa. Ugyan nem volt ez megkeresés, csak puhatolózás-mi más lehetett volna- de november végén történt, és ugyan titkos volt, de kitudódott.onkrét, amitől PC, és Ryan is baromi pipás lett.
Nem is túl jó Bevell és PC viszonya hetek óta, mert PC szerint Bevell fejben mér a Jetsnél van.
Jó hír: Harvinért kaphatunk picket!

Jobb hír, a mi Tomunkat is bevonják az edzőkeringőbe!

Field blockingról meg írok Undi kérésének megfelelően, amint otthon leszek, mert Norm Chow szemetgyönyörködtető példákat hoz, jobb tiszta forrásból- tehát séróból nem vagyok büfé a témában.
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Wilson bevásárolt az offensenek 😀 nem biztos h Carpenter vagy épp McQuisan megérdemli 😀

braxa88
Godfather ajándéka?a.kacsa
Azért biztosra ment, mert az Xbox-os Maddenben is piros mezben játszik, úgy nyugodtabbak Carpenterék is.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Wilson bevásárolt az offensenek 😀 nem biztos h Carpenter vagy épp McQuisan megérdemli 😀

braxa88
Godfather ajándéka?
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Wilson bevásárolt az offensenek 😀 nem biztos h Carpenter vagy épp McQuisan megérdemli 😀

több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Tényleg hiba lenne temetni a csapatot, mert azért 12 win már nem számít véletlennek. Talán egy kicsit most leírnak bennünket, de ez óriási hiba. Kell tanulni az elmúlt meccsekből és fogunk is.
A Frisco ázsiója most nagyon megnőtt, mindenki happy, de ne felejtsük el, hogy az utolsó pick 6 kellett nekik, mert Ryan 10-15-ről megoldotta volna. Ha az elkapóján nincs mellpáncél, akkor most nem volna miről beszélni.
A Cards defense nagyon pörög, de egy közepes offense játékkal 4 INT-nél normál esetben ronggyá verés a vége. Most nem. Ilyen a foci.
Én nem tartok senkitől sem, csak saját magunktól. Nyomatni kell a rövid passzokat, használni a TE-eket, mert nincsenek elit WR-jeink. Egyébként titkon még mindig bízom benne, hogy a Harvin ügy parasztvakítás, a taktika része. Aztán egyszer csak beszáll és ...........végülis ki tudja?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
sztem nem érdemes komolyan elemezni az offense bajait. a PO más. ha meglesz a hazai pálya egy PO meccsen a CLinken kibaszott erősek leszünk.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
"A jó, komoly SB esélyekkel rendelkező csapatok az esetek többségében decemberben már nem szenvednek."
erre írtam a ravenses dolgot.a.kacsa
Én nem tenném ki Bevellt még. Cabel-t viszont igen.

harvinos dologhoz nem tudok mit hozzáfűzni pluszba, elbaszták, te is így látod én is.a.kacsa
Az ilyen manővereket az eredmény tükrében lehet megítélni. Ha összejön nekik akkor hatalmas pacsi, így,hogy nem, így meg állniuk kell a kritikát.

mindenévben azt várod h legyen 4 stabil kezdő a draftokban? a.kacsa
Telített rosteren nem tudod megtenni, viszont az O# nálunk abszolút nem volt telített.
Tate-et bírom a legjobban az elkapók közül,mert ha nagy a tét akkor általában megvillan, de Ő fizikai paraméterei miatt csak #2 elkapó lehet, annak viszont tökéletes. Baldwin kiváló a slotban, illetve szélen is jó #2. Rice-ról hihették,hogy lehet legitim #1, de amikor játszott sem mutatott semmit. RB cserénk Turbinon kívül nem volt, így legalább azt vártam volna,hogy megpróbálunk tényleges, fizikai adottságokkal bíró legitim #1 elkapót szerezni. Ez elengedhetetlen a sikerhez.

9ersel kapcsolatban meg azt érzem h megy a szekér akkor minden baba, és most hirtelen jó lett az elkapósor. davis crabtree tényleg jó, de boldin azért már nem az aki volt (nem leírva őt!) maningham meg számomra nem oszt nem szoroz. ha becsúszna nekik egy két shit, akkor már lehet h nem lenne a szemedben ilyen magasan az az egység. nem azt mondom h nekünk jobb lenne bármilyen esetben is. amig Kap az irányító addig valahogy nyugodt vagyok. (és ez is megharaphat majd tudoma.kacsa
Davis ugye ligaelit elkapó TE ebben egyetértünk, Rákfa ott folytatja ahol abbahagyta tavaly, elit szinten. Nálam Boldin még mindig elit, nagy húzásnak tartom,hogy megszerezték. Nélküle nem élték volna túl ilyen mérleggel Crabtree visszatértéig. MM töltelék,de mivel ott van, ezért írtam hozzá. Ez a pár név alkalmas arra,hogy a pályát mind vertikális, mind horizontális irányba megnyújtsa, erre mi jelenleg nem vagyunk képesek, mert nincs vertikális fenyegetésünk. Az pedig sarokköve a támadóknak, aka Pats vagy Colts példája.

s
ztem egyébként benne van az is (lehet belemagyarázás/reménykedés) hogy az elmúlt pár hétben azért nagyon elkényelmesedett a csapat. tudják h reálisan nem veszíthetik el az első kiemelést, és h félgőzzel egy meccs meg lesz. hát nem. ezért jó h a héten nyerni/teljesíteni kell, és nem mondjuk három hét henyélés lesz az első meccs előtt. nem vagyok ott, nem tudhatom, csak innen nem csodálkoznék ha ez is bennel enne.a.kacsa
Ezt azért nem hiszem,mert a védelem viszont nagyon pörgött.


"Az elmúlt x meccsen nem igen futott nekünk a szekér, pedig ilyenkor kell, december van, jön a PO, nem írom le megint, megtettem az előbb is, de erre nem reagáltál valamiért."
erre pedig válaszolok szívesen csak nem teljesen értem h mire gondoltál 😊a.kacsa
Arra,hogy nagyon kevés a minta egy évben (16 meccs ) ahhoz,hogy tökéletes megállapításokat tehessünk (pl: elit védelmek ellen játszottunk na bumm, megy ez jobban is).
Ebben a ligában decemberben kell pörögni, ilyen a belső ciklikussága a játéknak egy idényre levetítve. Mi eddig szarul állunk.
Sokkoló adat, de a run-run-boom támadó séma alapja a futás, amiről volt már szó valami 3.x-es átlaggal döcög, a "boom", azaz a deep passz pedig az elmúlt 3 meccsen 1-13 0 TD 3 INT...
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
"A jó, komoly SB esélyekkel rendelkező csapatok az esetek többségében decemberben már nem szenvednek."
erre írtam a ravenses dolgot.

harvinos dologhoz nem tudok mit hozzáfűzni pluszba, elbaszták, te is így látod én is. de most megint van olyan érzésem mint russellel tavaly amikor elkezdtük a szezont. első három meccs sitt volt, mindenki a fejét akarta aztán most itt tartunk h nálunk van Black Jesus. egy évet elbasztunk, az h elsőkörös pick is volt benne, high risk high reward. de én még nem írnám le harvint teljesen. láttunk más sérülékeny embert is "megjavulni".

mindenévben azt várod h legyen 4 stabil kezdő a draftokban? 3 éven át belenyúltunk a tutiba, most meg nem. michael majd meglátjuk milyen elsz, hill fasza rotation ember lehet, harper meg nem jött be.
azt meg te is tudod, hogy szezon alatt már nem nagyon lehet olyanokat művelni, hogy egetrengetően megváltozzon egy csapat. pl lehet hogy beszéltek clevelanddel gordon végett, titansal britt végett, csak annyit kértek amire azt mondták h köszi nem. offseasonben tettek érte, ez harvin volt, visszanyalt. az pedig akkor nagy dobás volt. tehát sztem tettek érte.

9ersel kapcsolatban meg azt érzem h megy a szekér akkor minden baba, és most hirtelen jó lett az elkapósor. davis crabtree tényleg jó, de boldin azért már nem az aki volt (nem leírva őt!) maningham meg számomra nem oszt nem szoroz. ha becsúszna nekik egy két shit, akkor már lehet h nem lenne a szemedben ilyen magasan az az egység. nem azt mondom h nekünk jobb lenne bármilyen esetben is. amig Kap az irányító addig valahogy nyugodt vagyok. (és ez is megharaphat majd tudom)

sztem egyébként benne van az is (lehet belemagyarázás/reménykedés) hogy az elmúlt pár hétben azért nagyon elkényelmesedett a csapat. tudják h reálisan nem veszíthetik el az első kiemelést, és h félgőzzel egy meccs meg lesz. hát nem. ezért jó h a héten nyerni/teljesíteni kell, és nem mondjuk három hét henyélés lesz az első meccs előtt. nem vagyok ott, nem tudhatom, csak innen nem csodálkoznék ha ez is bennel enne.


"Az elmúlt x meccsen nem igen futott nekünk a szekér, pedig ilyenkor kell, december van, jön a PO, nem írom le megint, megtettem az előbb is, de erre nem reagáltál valamiért."
erre pedig válaszolok szívesen csak nem teljesen értem h mire gondoltál 😊
több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 337
Hát igen, kicsit jobban nézett volna ki azzal az első pickkel egy Keenan Allen.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
tavaly a ravens kirugta az offensive kordinátort decemberben. ne mondjuk már azt h ott minden rendben volt, és mégis nyertek...

az h wr gondok vannak. igen vannak, de szted az lett volna a megoldás h PS emberekkel bohóckodunk? ne röhögtess már. az h lockette vagy xy öltözik be az számít? nem. és valszeg próbálták megoldani szezon alatt, de
1. nem tudtak partnert találni, ki mit akart/kért történet miatt
2. harvinban bíztak h felépül.

nem épült fel, mindenki csinálhat faszságot, ezt elbaszták, azzal h baszakodunk nem fog játszani héten. örülj annak h nem lehetetlenítettte el a franchiset...

a többbi csapat pedig közel nem olyan erős mint ahogy te látod hozzánk képest. ott is megvannak mindenhol a lyukak, csak most épp cindarella story van több helyen. az h crabtree miatt te a 9ers elkapósort top 5be rakod, az sok mindent elárul.
felsoroltak közül egyedül a Carolinatól félek reálisan, h Seattleben el tudnak kapni minket. lehet h ez később visszajön megharapni majd, de így látom. max, nagyon max, egy épp rodgerses packers

nem kell ennyire beparázni, még mindig kibaszott ligaelsők vagyunk, crying out louda.kacsa
Ezt a Ravens O& coord sort nem igazán értem,hogyan gondoltad.
Volt egy bizonyos cserére rendelkezésre álló idő, ahol mi nem igazán próbáltunk meg bármit is tenni.
Szerinted az,hogy gyenge, közepes az elkapósor az kinek a hibája?
JS-PC kettős szerintem Top5 páros a ligában, de azért ne legyünk már annyira elfogultak,hogy a seggüket is kinyaljuk 😊
Harvint nagyon benézték. Nagyon csúnyán. Adtunk neki egy valag pénz, illetve elhasználtuk az első körös draft cetlinket egy elkapóra, akiről köztudott volt,hogy képes sérülést színlelni, és ráadásul kemény sérülésből is jön. Ha befektetsz 5-6 évre a cap space-ből, ráadásul adsz érte egy draft cetlit, és bukik a dolog, kinek a hibája?
A bowl.hu fórumozóké,vagy JS/PC kettősé? 😊

2010-ben hogyan draftoltunk?
Okung, E.T, Tate, Thurmond, Kancellár, McCoy

2011?
Carp, K.J., Sherman, Maxwell, Smith

2012?
Irvin, Wagner, RW, Turbin, Lane, Sweezy

Idén odaadtuk az első körös pickünket Harvinért, ami tekintve,hogy PC ma lenyilatkozta,hogy valószínűleg csak jövőre látjuk majd legközelebb, nevezhető buktának. A Vikingek elvitték a drafcetlinkkel ha jól emlékszem Pattersont, aki elég nagy impact-et mutatott eddig.
Második körös emberünk Michael Christie RB, aki idén kb 5 playben volt fenn, PC elmondása szerint idén nem igen látjuk majd, mert még nincs kész a ligára.
A 3. körös cetlink szintén elkapóra ment( ha az elsőt is beszámítjuk), Harper zéró elkapással fejezte be nálunk a pályafutását, már a GreenBay-ben van.

Ha van egy égető problémád, nevezetesen az,hogy hiányzik a talent az O#-ból, akkor persze,hogy csinálsz valamit. Szerinted nem kell? 😀
Kitettünk minden WR-t aki az offseasonban megfordult a csapatnál, és mire ráeszméltünk,hogy hoppá, addigra mindegyik másik csapat keretében volt.

Tovább nem részletezem,mert úgy tűnhet,hogy ez itt a legnagyobb probléma, pedig nem. JS/PC állat, de idén szarul kalkuláltak az O# terén. Harvin nagyon megette őket, ugyanis vagy ők ketten hibáztak, és megvették annak ellenére,hogy szar állapotban van ( kb 10 játékot volt fenn, abból 4x ha maximum kontakt érte és már megsérült ), vagy Harvin verte át őket, esetleg megint csak színlel vagy egy kis fájdalommal már nem képes játszani. Én még emlészem amikor megvettük a Viking fanok annyira nem sajnálták....

Arra kíváncsi lennék,hogy mit árul el számodra,hogy egy Vernon Davis - Crabtree - Boldin - MM elkapósort Top5-be sorolok 😊 Talán kifejted.

Az elmúlt x meccsen nem igen futott nekünk a szekér, pedig ilyenkor kell, december van, jön a PO, nem írom le megint, megtettem az előbb is, de erre nem reagáltál valamiért.

Szerintem nincs olyan,hogy ligaelsők.
Van kb 4-6 csapat az egész ligában egy szinten, akik rendelkeznek a megfelelő kerettel,hogy győzzenek a végén. Mi vagyunk az egyik, és amíg év közben az 1-7 pont között eldőlt meccsek zömét mi nyertük, most bukjuk őket, ami kicsit szürkíti a csapat érdemeit, de ettől még kikaptunk egy szánalmas O# teljesítménnyel 2x is elit védelem ellen, úgy,hogy kb sanszunk nem volt.
Valami 7 3rd&out volt a Cardinals ellen!
Szerintem teljesen jogos kicsit csökkenteni az elvárásokat, annyira kiszámíthatóak vagyunk támadásban,hogy hihetetlen.
Ettől még megtáltosodhatunk, rommá és bucira verhetünk minden ellenfelet, de az biztos,hogy nem vagyunk jó formában, míg a Panthers-Frisco kettős meg igen.
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
tavaly a ravens kirugta az offensive kordinátort decemberben. ne mondjuk már azt h ott minden rendben volt, és mégis nyertek...

az h wr gondok vannak. igen vannak, de szted az lett volna a megoldás h PS emberekkel bohóckodunk? ne röhögtess már. az h lockette vagy xy öltözik be az számít? nem. és valszeg próbálták megoldani szezon alatt, de
1. nem tudtak partnert találni, ki mit akart/kért történet miatt
2. harvinban bíztak h felépül.

nem épült fel, mindenki csinálhat faszságot, ezt elbaszták, azzal h baszakodunk nem fog játszani héten. örülj annak h nem lehetetlenítettte el a franchiset...

a többbi csapat pedig közel nem olyan erős mint ahogy te látod hozzánk képest. ott is megvannak mindenhol a lyukak, csak most épp cindarella story van több helyen. az h crabtree miatt te a 9ers elkapósort top 5be rakod, az sok mindent elárul.
felsoroltak közül egyedül a Carolinatól félek reálisan, h Seattleben el tudnak kapni minket. lehet h ez később visszajön megharapni majd, de így látom. max, nagyon max, egy épp rodgerses packers

nem kell ennyire beparázni, még mindig kibaszott ligaelsők vagyunk, crying out loud
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
"He couldn't sleep. And I couldn't sleep. So we found ourselves sitting in the room watching the film together."

Mondtam én, hogy nem lesz alvás, elemzés orrvérzésig. Kemény hét lesz a srácoknak, meg szerintem egy kicsit elbaltázták a saját Karácsonyukat is ezzel a zakóval. Most viszont már élesre kell húzni mindent.
Harvinnál meg valaki rúgja már be a motort, ne legyünk lúzerek, mint pl. Flynn esetében.garrett27
Az a probléma,hogy nekik kellene elemezni. Nem nekik, és nem most.
A jó, komoly SB esélyekkel rendelkező csapatok az esetek többségében decemberben már nem szenvednek.
Decemberre a stábnak már van ideje és megfelelő mennyiségű filmje arra,hogy a vélt/valós problémákat orvosolja, alkalmazkodjon gameplan és rendszer terén a látottakhoz.
Mi most ott tartunk,hogy decemberben eddig 1-2 a mérleg, kilátástalan silány O# játékkal fűszerezve. Két meccsen a védelem adott 9(!!!!!!) labdabirtoklást a támadóknak, és így is csak 30 pont körül pakoltunk fel.

Hiába lehetne úgy érvelni,hogy két erős PO kaliber csapattól szenvedtünk vereséget, mert pont,hogy ilyen csapatok jönnek majd velünk szembe a rájátszásban. Egy Panthers-Frisco és esetleg Cards védelem, mi pedig igen csúnyán lebőgtünk ellenük már idén ami a támadóinkat illeti.

1.Nem orvosoltuk a WR problémát. Év elején elfogadom, még jól álltunk. Papíron Rice legitim elsőszámú elkapó, jött Harvin, a Tate-Doug kettős pedig jó kis kiegészítő sor. Amit nem értek,hogy Rice és Harvin kiesése után miért nem hoztunk valakit. Miért nem próbáltuk orvosolni. Legalább valami mozgás lett volna a gyakorló keretben, ami jelzi,hogy próbálunk egy M.Williams szerű tranzakciót lenyomni.
2.O# fal úgy büdös ahogyan van. Visszanéztem a filmet, Unger pocsék, holott Ő az egység vezére, Okung szint alatt, a többiekről nem is beszélve.
3. Bevell hatalmas koponya, ha beválik az előre eltervezett gameplan, de változtatni nem igazán tud mostanában. Nem tudom ez miért van, de az biztos,hogy nem nyúl bele kellően. Lehet,hogy Ő látja ez az O# még annál is korlátoltabb,mint ahogyan mi látjuk. Megeshet.
Horizontálisan nem is játszunk passzokat amúgy ez most már nagyon idegesítő. Abszolút számolhatnánk vele,hogy agyonverik a falunkat, és így tervezhetne, de nem. Csak a két T közötti futás, meg a vertikális rakéta.

ÉN most kicsit átértékeltem az elvárásaimat a PO-ra.
Jelenleg úgy gondolom,hogy ha minden csapat csak egyforma mértékű hibákat követ el, egyforma számban, akkor kb így nézhet ki most az erősorrend:
1.Frisco-dinamikus lett a támadásuk, kb liga top5 elkapó egység + védelem
2.Panthers-Smith kiesése fájhat,nem tudom mennyire súlyos, de ha játszhat PO-ban akkor nálam ők amásodikak
3. Cardinals (Saint kárára még bejuthatnak azt hiszem)- náluk a momentum, aktuális "hot" csapat, akikhez bottal sem szeretnél hozzányúlni
4. Hawks
5.Phily- ez az O# egyedülálló, érdemes nézni a meccseiket,mert nem minden nap lát ilyen számokat az ember
6. Chicago-GreenBay
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
"He couldn't sleep. And I couldn't sleep. So we found ourselves sitting in the room watching the film together."

Mondtam én, hogy nem lesz alvás, elemzés orrvérzésig. Kemény hét lesz a srácoknak, meg szerintem egy kicsit elbaltázták a saját Karácsonyukat is ezzel a zakóval. Most viszont már élesre kell húzni mindent.
Harvinnál meg valaki rúgja már be a motort, ne legyünk lúzerek, mint pl. Flynn esetében.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
A Cards meccs nem adott valami jó szájízt az embernek az ünnepi menühöz, de abban bízva, hogy a Kosok ellen helyreáll majd a rend, kívánok mindenkinek Áldott Békés és Boldog Karácsonyt! A mindenkibe ma még a Frisco-Cards-Rams fanok is beletartoznak. Nélkülük unalmas lenne az életünk. Egy pillanatra békéljünk meg, aztán indulhat a háború újra!garrett27
KKÜ belétek! 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Boldog fenyőt belétek is... 😀
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kellemes Ünnepeket minden fórumozónak!

Percy amúgy nem edzett most sem természetesen, és egyre inkább csepegtetik a médiának is,hogy idén már nem fog játszani, s ezzel a JS/PC kettős méltón páláyzik a legbalekabb offseason húzásra.
Kb 50 yardot tett hozzá eddig.

RW , PC elmondása szerint a meccset követő reggelen már 4 órakor bent volt a V-Mac-ben és elemzett, szóval minden spekuláció ami kint szárnyra kapott,hogy vanillát tolunk, az itt ugrott is a kukába 😊
több mint 10 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
Boldog Karácsonyt a kollektívának!
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
A Cards meccs nem adott valami jó szájízt az embernek az ünnepi menühöz, de abban bízva, hogy a Kosok ellen helyreáll majd a rend, kívánok mindenkinek Áldott Békés és Boldog Karácsonyt! A mindenkibe ma még a Frisco-Cards-Rams fanok is beletartoznak. Nélkülük unalmas lenne az életünk. Egy pillanatra békéljünk meg, aztán indulhat a háború újra!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — köszönöm Uram, hogy meghallgattál
Békés Boldog Karácsonyi Ünnepeket Kívánok Mindenkinek! 😊

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ha a rams ellen is ilyen ótvarszar lesz az offense akkor tökmind1 a 1.seed v 5.seed. első fordulóban repülünk.