Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Hajrá skacok, nyernetek kell, Gore futásaira kell nagyon odafigyelni, Kaep futásait szerintem megoldjátok Wright nélkül is, a sok célpont meg elveszik majd a secondary mellett. Szereztek két Int-et, csak az offense működjön...gyerünk, gyerünk!
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
hát jolvan 😊
szó nincs fosásról csak nem akartam fölösleges anyázásokat 😀
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 152 — én ezt meguntam
ugy nézki h összejön a frisco ellena főcsoportdöntő
megkérek mindenkit, h ne baszogássuk a másik csapat szrukolóit. ne olvassuk a topicukat, mert csak felbaszn amit ott látunk, nem kell reagálni h mit írnak, ne írjunk oda és akkor nem lesz baj. és megkérek minden frisco fant aki ezt olvassa h ők se írjanak ide.
köszi 😊braxa88
Brax!

1.) Sorry, önmagában felesleges ez a HSZ.
2.) Pályán fog eldőlni nem itt, szájkaratézhat akárki.
3.) Mióta fosunk a ninerstől ... OTHON??! Pláne a fanoktól, a megvafult Diverdoc!

Ok nem volt jó tegnap a hox O, de ez a Panthers odahaza sem úgy ment ki a pályára, ahogy hozzánk jött a Saints -Hogy ne adjak táptalajt a felesleges gondolkodásnak, ettől még remekül játszik a Niners.

...Speciáis technikánk van a 9-ers ellen, amit igazából hetek óta gyakorlunk... Nem támadunk, így nem tud villogni a 9-ers D. A mi D-nk meg visszaviszi azt az 1 Intet 😊

Idén 3-szorra találkozunk, szerintem már mindent elmondtunk egymásnak... 😊
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
mert mi szükség van egymás baszogatására? ha még haverjaink lennének, de mivel kifejezetten nem kedveljük őket sztem nem kéne ezt még tövább ...braxa88
semmi... de ha ezt így leírod, akkor tuti h itt lesznek...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
hagyjad már... amilyen tirpák ott egy-kettő, azonnal itt lesznek 😀 and thus war began... 😀SeaSzilaHawk
Na bezzeg ti a megtestesült szentlelkek vagytok 😀 Pont mint a csapatotok... 😀Wyatt
de legalább nem rinyagépek mint ti és a csapatotok 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
hagyjad már... amilyen tirpák ott egy-kettő, azonnal itt lesznek 😀 and thus war began... 😀SeaSzilaHawk
de télleg ne.
meccsel foglalkozzunk, ne velük!braxa88
mitől parázol? szted ez a beíráspd bármelyik troll-t meg fogja hatni? még inkább ide röpködnek...SeaSzilaHawk
mert mi szükség van egymás baszogatására? ha még haverjaink lennének, de mivel kifejezetten nem kedveljük őket sztem nem kéne ezt még tövább ...
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
hagyjad már... amilyen tirpák ott egy-kettő, azonnal itt lesznek 😀 and thus war began... 😀SeaSzilaHawk
Na bezzeg ti a megtestesült szentlelkek vagytok 😀 Pont mint a csapatotok... 😀

több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
hagyjad már... amilyen tirpák ott egy-kettő, azonnal itt lesznek 😀 and thus war began... 😀SeaSzilaHawk
de télleg ne.
meccsel foglalkozzunk, ne velük!braxa88
mitől parázol? szted ez a beíráspd bármelyik troll-t meg fogja hatni? még inkább ide röpködnek...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
hagyjad már... amilyen tirpák ott egy-kettő, azonnal itt lesznek 😀 and thus war began... 😀SeaSzilaHawk
de télleg ne.
meccsel foglalkozzunk, ne velük!
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
hagyjad már... amilyen tirpák ott egy-kettő, azonnal itt lesznek 😀 and thus war began... 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ugy nézki h összejön a frisco ellena főcsoportdöntő
megkérek mindenkit, h ne baszogássuk a másik csapat szrukolóit. ne olvassuk a topicukat, mert csak felbaszn amit ott látunk, nem kell reagálni h mit írnak, ne írjunk oda és akkor nem lesz baj. és megkérek minden frisco fant aki ezt olvassa h ők se írjanak ide.
köszi 😊
több mint 10 éve
krankovics Seattle Seahawks 407

http://seahawks.hu
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
BigBaltazar
Ha játszott volna a Rice, Harvin duó végig a szezonban, akkor most másabb lenne a helyzet passzjáték tekintetében. Wilson meg szerintem azért is menekül ki a zsebből sokszor, mert nem lát ki rendesen mögüle. 😊krankovics
Ez azért nem ilyen egyszerű. való igaz, hogy Wilson alacsony, de Brees is csak 2-3 cm-rel magasabb nála. Szerintem inkább az van benne, hogy a fal úgy sem véd meg, és Ő ugyebár nem lassú gyerek, hát fut és abból próbál célpontot keresni.
A sportban nincs ha... Rizsa és Harvin nélkül kellett volna olyan game plant összerakni amivel működhet a passzjáték. Millert miért nem használjuk? Kézenfekvő megoldás, ha gyorsan kell szabadulni a labdától. Wilson mégis alig-alig vette célba.

Sajnos így jövő héten csoda kell ( vagy a védelem pakol fel 14-21 pontot ), ha SB akarunk játszani.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Index fooldali cikk cime...: Egy szörnyeteg döntött az NFL-rájátszásban
 sportgeza.hu/sport/nfl/2014/01/12/nfl_rajatszas_0111/


-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Az hogy a passzjátékunk miért nem megy Bevell v. Wilson miatt nem tudom. De az biztos, hogy Harvinnal voltak bíztató jelek. Sajnálom a manus, mert nagyon osztották. remélem jövő hétre összedrótozzák. Ami biztos Wilson nagyon nem érzi a zsebet. Tegnap is volt rá eset, hogy simán visszaléphetett volna a zsebbe, de Ő inkább menekülőre fogta. Ebben az is benne lehet, hogy nem bízik a falban ( meg tudom érteni ) és inkább a menekülést választja, de ez már csak ritkán működik. A WR-jeink jóindulattal is csak átlagosnak nevezhetők. BigBaltazar
Ha játszott volna a Rice, Harvin duó végig a szezonban, akkor most másabb lenne a helyzet passzjáték tekintetében. Wilson meg szerintem azért is menekül ki a zsebből sokszor, mert nem lát ki rendesen mögüle. 😊

http://seahawks.hu
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Az hogy a passzjátékunk miért nem megy Bevell v. Wilson miatt nem tudom. De az biztos, hogy Harvinnal voltak bíztató jelek. Sajnálom a manus, mert nagyon osztották. remélem jövő hétre összedrótozzák. Ami biztos Wilson nagyon nem érzi a zsebet. Tegnap is volt rá eset, hogy simán visszaléphetett volna a zsebbe, de Ő inkább menekülőre fogta. Ebben az is benne lehet, hogy nem bízik a falban ( meg tudom érteni ) és inkább a menekülést választja, de ez már csak ritkán működik. A WR-jeink jóindulattal is csak átlagosnak nevezhetők.

Sajnos a jövő héttel kapcsolatban nincsenek vérmes reményein, ha nem javul a passz játék ( és mitől javulna ), se a SF se a Carolina ellen Lynch nem fog 2 TD futni és sima zakó.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 152 — én ezt meguntam
Hát srácok eljött, amire 2 éve azt hisszük, hogy sosem fog megtörténni:
A HOX közösség minimum contraversary -nek ítéli Wilson játékát.
Érdekes, hogy sokan nem Bevell nyakába varrják, hanem nyíltan kimondják Wilson sucks! Magam is ellentmondásosnak vélem, nem tudom mi romlott el Wilsonban, de rettenetesen nem az, akinek meismertük. Én egy kicsit azt gondolom, hogy komoly baj vele nincs, mert voltak zseniális megmozdulásai.

Az újságok:
- páratlannak és forradalminak nevezték a Seattle védelmét.
- kiemelték a nagyon gyenge bíráskodást, amely sújtotta mind két oldalt, zavarban volt a bírói kar.
- A Saints tisztes helytállása úgyszint téma, bár amellett sem mentek el az újságok, hogy elképeszően kockázatkerülő volt a Hox támadójátéka.
Bush Harvinra mért első ütése viszont közfelháborodást kelltett, főleg az, hogy a Saints kispad mennyire megdícsérte -mondjuk nem jön ki jól... de láttunk ilyet már más kispadoknál is
- Lynch fergeteges játékát. illetve a futásblokkolást mindenki kiemelte! Lynchel kapcsolatban most láttam első alkalommal leírva, hogy olyan színvonalon játszik, amire nem sok példa volt az utóbbi pár évben.
Volt egy újságíró, ami kiemelte, hogy mennyire jó volt látni tegnap a futójáték reneszánszát- ugye a New England is kitett magáért-, és ezzel kicsit felideézték a csapatok a "nagy idők" fociját.
...és tényleg, én is így gondolom!

Kérdőjelek viszont mindenképpen maradtak mind a két oldalon:
Azért az országos lapok legalább ugyanannyit foglalkoznak a vesztessel... Saints népszerű!
Ami minket illett, tényleg az a legfőbb kérdés, hogy ennyit tud a támadósor, vagy csak ennyire takaréklángon van?! Mindenesetre voltak opciós játékok, és így sem remekeltek a támadók. Remek futásblokkolás, mellett gyenge közepes passzblokk nem jó...
... és Wilson, Wilson, Wilson....
DE szerencsére 😊 😊 😊 - némi gúnnyal- a nagyobb kérdés a következő képpen foglalható össze Quo Vadis Sean Payton??? A legtöbb újságítót az érdekli, hogy 2014-ben működőképes-e az a modell, ami NOLA-ban működik, van-e több abban a struktúrában, rendszerben -kiemelve, hogy kiszámíthatónak tűnik az O mindenképpen, a D pedig tisztes iparosmunka, de a keménykedés sokszor nem jár valódi keménységgel!

Na hát ennyi!
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Nagyjából egyetértek az előttem szólókkal. A védelem ismét top-on volt. Kancellár elejtett tuti INT-je, meg a Maxwell-Thomas féle mákos Saints elkapás csak az izgalmakat növelte. Az elején kissé gond volt a futás elleni védekezés, aztán helyre állt a dolog.
Az offense viszont halotthalvány volt, kivéve Lynch-et. Neki mehet a több zsák cukor. Az O falat most nem bántanám, önmagukhoz képest jók voltak. A WR sor és Wilson viszont még mindig nagy kérdőjel nálam. Harvin egy más világ. Amíg pályán volt addig fosott az ellen rendesen. Látszott minden mozdulatukon. Gyakorlatilag a 0. perctől vadásztak a fickóra, szerintem SP külön vérdíjat tűzött ki a fejére (tőle azért ez nem lenne idegen dolog). A végét ismerjük, levadászták! Remélem össze tudják drótozni, mert vele tényleg egész más opciók nyílnak meg.
Nem volt szép győzelem, de ebben a szakaszban már minden vér és veríték. Bárki lesz is az ellenfél a főcsoport döntőben, nagyon kemény csatát várok. Most nem tudnám megmondani melyik lenne a jobb. A Friscot ismerjük, a Panthers meg most nagyon karmolós szakaszban van. Sokan mondják, hogy innentől már sikeres a szezon, minden további csak hab a tortán. De hát innen már csak ne hagyjuk ki a habot, mert titkon azért reméljük a SB-t.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
Mondjuk ettől függetlenül érthetetlen számomra,hogy olyat felállásoknál amikor volt TE a pályán,miért padozott. Az oké,hogy szoros coverben volt, de atletikusságra gondolom jobb mint a 2.TE, habár ennek csak örülökundisputedly
Payton simán levehette azért is, mert túlhúzta magát. Hill így is csinált egy csodás elkapást, Watson nem használtuk elég jól inkább.

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Bemelegítéskor amúgy azon tört ki a balhé,hogy Irvin rászólt,menjen el a Hawks pálya részéről, amire Graham annyit mondott,hogy "Én Jimmy vagyok" 😀undisputedly
Nem mondom, hogy nem történt meg, mert nem voltam ott, de pont Jimmyről ezt nagyon nehezen tudom elképzelni, egyszerűen "uncharacteristic". Ha ez Moore vagy Harper, esetleg Imgram, simán elhiszem, szemrebbenés nélkül. 😊Gyurma Pappa
Hát nézd, Irvint sem kell félteni, aki egyszer látta sisak nélkül, az tudja,mi sugárzik a tekintetéből(nem az ész). Szóval azért valószínűsíthetően volt ott valami enyhe zrika, pl lehet nem csak azt mondta,hogy "vissza a ti részetekre, itt mi melegítünk be", de Jimmy szarul reagálta le. Azt is kinézem,hogy direkt provokálták Irvin-ék, amire felült.. Mert felült az biztos.

Ki gondolta volna,hogy Sherm lesz a legkorrektebb az ügyben? Lockerroomban azt nyilatkozta,hogy kár ennek mélyebb jelentést tulajdonítani mint ami, egy felfűtött PO csatában férfiak találkoztak, ennyi.

@Toca: Igen, már egy éve tartogatom a hozzászólást 😀undisputedly
Azt simán elhiszem, felült. Jimmy egy nagyra nőtt gyerek, és nem hiszem hogy nagy gyakorlata van pl. a trash talkban.Gyurma Pappa
Mondjuk ettől függetlenül érthetetlen számomra,hogy olyat felállásoknál amikor volt TE a pályán,miért padozott. Az oké,hogy szoros coverben volt, de atletikusságra gondolom jobb mint a 2.TE, habár ennek csak örülök
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
Bemelegítéskor amúgy azon tört ki a balhé,hogy Irvin rászólt,menjen el a Hawks pálya részéről, amire Graham annyit mondott,hogy "Én Jimmy vagyok" 😀undisputedly
Nem mondom, hogy nem történt meg, mert nem voltam ott, de pont Jimmyről ezt nagyon nehezen tudom elképzelni, egyszerűen "uncharacteristic". Ha ez Moore vagy Harper, esetleg Imgram, simán elhiszem, szemrebbenés nélkül. 😊Gyurma Pappa
Hát nézd, Irvint sem kell félteni, aki egyszer látta sisak nélkül, az tudja,mi sugárzik a tekintetéből(nem az ész). Szóval azért valószínűsíthetően volt ott valami enyhe zrika, pl lehet nem csak azt mondta,hogy "vissza a ti részetekre, itt mi melegítünk be", de Jimmy szarul reagálta le. Azt is kinézem,hogy direkt provokálták Irvin-ék, amire felült.. Mert felült az biztos.

Ki gondolta volna,hogy Sherm lesz a legkorrektebb az ügyben? Lockerroomban azt nyilatkozta,hogy kár ennek mélyebb jelentést tulajdonítani mint ami, egy felfűtött PO csatában férfiak találkoztak, ennyi.

@Toca: Igen, már egy éve tartogatom a hozzászólást 😀undisputedly
Azt simán elhiszem, felült. Jimmy egy nagyra nőtt gyerek, és nem hiszem hogy nagy gyakorlata van pl. a trash talkban.

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
..na állj, amit Sherm csinál az színház, csávó amúgy teljesen rendben van fejben!
KJ ről vannak hírek??
Irvin mint LB muhahahahaha!Helmut Zimmer
Elvileg játszhat jövő héten. VD ellen kelleni is fog.
Irvin játékát azért nem bántanám,mert egy Leo-ból átmenni LB-be, nem könnyű dolog.
Amúgy most néztem, Avril jövőre még biztosan marad,mert van szerződése,szóval Irvinnek LB-ben kell alkotnia.
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 152 — én ezt meguntam
..na állj, amit Sherm csinál az színház, csávó amúgy teljesen rendben van fejben!
KJ ről vannak hírek??
Irvin mint LB muhahahahaha!
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Bemelegítéskor amúgy azon tört ki a balhé,hogy Irvin rászólt,menjen el a Hawks pálya részéről, amire Graham annyit mondott,hogy "Én Jimmy vagyok" 😀undisputedly
Nem mondom, hogy nem történt meg, mert nem voltam ott, de pont Jimmyről ezt nagyon nehezen tudom elképzelni, egyszerűen "uncharacteristic". Ha ez Moore vagy Harper, esetleg Imgram, simán elhiszem, szemrebbenés nélkül. 😊Gyurma Pappa
Hát nézd, Irvint sem kell félteni, aki egyszer látta sisak nélkül, az tudja,mi sugárzik a tekintetéből(nem az ész). Szóval azért valószínűsíthetően volt ott valami enyhe zrika, pl lehet nem csak azt mondta,hogy "vissza a ti részetekre, itt mi melegítünk be", de Jimmy szarul reagálta le. Azt is kinézem,hogy direkt provokálták Irvin-ék, amire felült.. Mert felült az biztos.

Ki gondolta volna,hogy Sherm lesz a legkorrektebb az ügyben? Lockerroomban azt nyilatkozta,hogy kár ennek mélyebb jelentést tulajdonítani mint ami, egy felfűtött PO csatában férfiak találkoztak, ennyi.

@Toca: Igen, már egy éve tartogatom a hozzászólást 😀
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 698 — Vikings fan
Na, aludva egyet a meccsre:
1. Jó csapatot győztünk le, főleg a védelmük játszott nagyon jól ismét
2. RW-vel kapcsolatban már 4-5 hete nincs rendben valam, ezt beszéltük is. Így utólag átnézve, azért az O#-fal automatikus hibáztatása nem megoldás, mert magukhoz képest nem voltak rosszak. RW viszont igen.
Most már tendencia lett,hogy hamar szabadul a zsebből, akkor is amikor felléphetne, nyerne még 2 másodpercet, és azalatt maximum elhajítja, de Ő helyette rendre kimozdul, erre viszont a védők már nagyon felkészültek, jól ölelik fel a zsebet, szépen tudnak dolgozni az ilyen playek ellen. Talán tribute-on olvastam,hogy Russell "könyörgött" Bevellnél a végén amikor a3rd down-t passzoltuk Baldwinhoz,hogy hadd dobjon. Meccs végén amúgy elismerte,hogy a slanteket Ő rontotta el.
Úgy gondolom,hogy a dinamizmusának az esszenciáját kiismerték a védelmek. Volt egy statisztika valahol még szezon közben,hogy nagyságrendileg 25% körül dob(?) a zseben kívülről, és ha belegondolok, elég sok ilyen outofpocket dobásból volt nagy játékunk, amik viszont eltűntek azzal,hogy szépen lesémázzák ezt a csapatok.
3.Az elkapó egység nem tökéletes, inkább szorgos iparos munka amit végeznek,ez meg is látszott amíg Harvin pályán volt. A Tate-Baldwin-Kearse hármas önmagában valahol a liga alján karistol.
4.Nem fogunk sosem szépen nyerni, hacsak nincs blowout. Erre épültünk. Hagyjuk dolgozni a védelmet, az O# meg haladjon addig futással amíg tud, passzban kb zéró kockázatot vállalva.
Amíg van egy Lynch ez jó dolog, de sem a Panthers, sem pedig a 9ers nem fogja engedni,hogy fussunk. Elő kell húzni valamit a tarsolyból,mert ez nagyon kevés. Luke például szerintem targetet sem kapott.
5.A védelem nagyon jó,és ma megint kiütött egy valag szerencsétlenség, de ennek ellenére is sikerült behúzni. Pl az az 50+ yardos gain, az kabaré volt, 10-ből 1x pattan így a labda.
Az onside szintén komikus volt, de a látszat ellenére sokkal lazább volt ez a W,mint ahogyan megéltük, annak ellenére,hogy nagyon jó csapatnak tartom a Skinst.

Innentől kb tényleg ajándék már minden, ezzel az O#-val nem szövögetek álmokat, maximum meglep a csapat 😊 A 9erst érzem keretre az erősebbnek, mert meg van a megfelelő arzenál az O# oldalán, a Panthersnél meg nekem nagyon szagtalannak tűnik az O#!
Egy szó mint száz, szerencsések vagyunk, idén tovább jutottunk minimum egy körrel a tavalyinál, és még akkor is nézhetjük a smasht amikor a másik 28 csapat szurkolói már a drafttal foglalkoznak.undisputedly
Azért ez így 1 év csúszással jött a tavalyi win után ? 😀