Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 5 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Gratulálok, csúnya W de W. Többi csoportriválisunkat is elverni 😉
dande
Köszi! További sok sikert! Csúnya L gyönyörű W 😊
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bajnokverés! 😊 Nem tom meddig lehet ezt még fokozni, de egy újabb elképesztő győzelmet hoztuk össze. A második félidőben mínusz 14-ről visszajöttünk, a hosszabbításban előbb Jennings eldobta a meccslabdát, majd két 4. kísérletet csináltunk meg. Aztán a végén Mariota megdobta CD-nek, de egyébként amúgy is jól játszott. Győztes típus, csak a sérülések ne volnának... CD végre nagyot játszott és a D is hozta magát, Landry hatalmas fogás. Volt azért negatívum is, a sok drop, az ST hiba, meg hogy Butler megint benyelte a nagy játékot. Fúú, 3-1 a mérlegünk, pedig az első hét után még azt mondtam, 0-4 is lehet belőle. Mivel már szidtam a stábot, ezért meg is kell követnem Vrabeléket. Rem nem kiabálom el, de nagyon tökös HC, olyan meccseket nyerünk, amiket Mularkeyvel biztos vesztettünk volna. Szóval gratula nekik is, a csapatnak is! 😊
Nandito
Csak kettőt? Nekem vagy háromnak tűnt, ti kis mákos mukik 😕

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratulálok, csúnya W de W. Többi csoportriválisunkat is elverni 😉

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 061 — Titans fan
Bajnokverés! 😊 Nem tom meddig lehet ezt még fokozni, de egy újabb elképesztő győzelmet hoztuk össze. A második félidőben mínusz 14-ről visszajöttünk, a hosszabbításban előbb Jennings eldobta a meccslabdát, majd három 4. kísérletet csináltunk meg. Aztán a végén Mariota megdobta CD-nek, de egyébként amúgy is jól játszott. Győztes típus, csak a sérülések ne volnának... CD végre nagyot játszott és a D is hozta magát, Landry hatalmas fogás. Volt azért negatívum is, a sok drop, az ST hiba, meg hogy Butler megint benyelte a nagy játékot. Fúú, 3-1 a mérlegünk, pedig az első hét után még azt mondtam, 0-4 is lehet belőle. Mivel már szidtam a stábot, ezért meg is kell követnem Vrabeléket. Rem nem kiabálom el, de nagyon tökös HC, olyan meccseket nyerünk, amiket Mularkeyvel biztos vesztettünk volna. Szóval gratula nekik is, a csapatnak is! 😊

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 5 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Vrabel szerint az elsődleges gond a hétvégére, hogy a Titans szurkolók megfelelő létszámban és hangulatban menjenek a meccsre... háááát, remélem, hogy tényleg ez lesz a legfőbb gondunk...😀
meg klasszikus mezőny csatát szeretne és csak nagy játékokat ne engedjünk és nem baj, ha punttal ér véget a támadásunk; és értem én, hogy a csapat nem alkalmas nagy támadó rohangászásra, de azért vmikor talán már olyan is lehetne... (meg hátha csak altat és Mariota keze van már annyira jó, hogy akár 15-20 yardra is el tudja dobni a labdát...😀)
és nyilván, ha egy olyan meccset tudunk játszani, mint a Jags ellen, akkor nem fogom a számat húzni..

több mint 5 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Jónak azért nem mondanám, de tudunk küzdeni, az tuti! 😊 A D részével azért nem értek egyet,mert azt nem mondom, hogy nem volt hiba, de nagy játékot nem engedtünk, Bortlesre nyomást tettünk, és a futójátékot is jól fogtuk. De legalább nemcsak én vagyok kritikus. 😛
Nandito
A D számomra túl sokszor élt az elejtett labdákból, bár a futást valóban alapvetően szépen védekezték. És azért amíg csak négyen mentek, addig nem sok nyomás volt Bortlesen, és ahhoz képest, hogy 7-8 embert visszadobtunk passzt védekezni a mélységbe, számomra túl messze voltunk az elkapóktól; de mind1, ennyi kellett.
A küzdelem részét abszolút adom és valóban azért érdemeltük meg leginkább.

több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 061 — Titans fan
Értem, próbáltátok óvni Mariotát, csak hát.............jó készülést a jövő hétre 😉
dande
Így van. Amikor beállt, utána sem vittük túlzásba a passzokat, bár a Jags D nem is nagyon engedte. Jövő hétre remélhetőleg jobb lesz a könyöke. 😉

Music City Miracle
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 061 — Titans fan
Háááát, szerintem ez több mint bravúros volt, ez kb. a csoda kategóriába tartozik... Különösen a kihagyott FG-lal, ahogy a védelem időnként össze-vissza futkorászott, a támadásban meg az is eredmény volt, ha a saját falemberünkbe tudtunk belefutni és nem mögötte szereltek... szóval botrányosan rossz meccset tudtunk összességében rossz játékkal megnyerni, ami hitvallásom szerint a jó csapatok sajátossága...

Szóval jók lennénk...? Hát nem tudom, mindenesetre ahhoz képest, hogy a Miami meccs után az 1-4-es első öt meccsel már nem lettem volna csalódott, már túlteljesítettünk - és végül is, ha a csak a mai meccset nézem a Pilly se tűnt verhetetlennek, meg a Patriots tul.képp sima meccsen zacsizott Jacksonville-ben, szóval.... na jó, ne legyünk telhetetlenek, ez a mai győzelem hatalmas volt és igazi csapatmunka és nem ültünk fel a provokációknak és nem foglalkoztunk az alattomos dolgokkal, csak csináltuk amit tudunk és játékról játékra, szerelésről (lecsúszott) szerelésre mentünk és annyit tettünk, amennyi a győzelemhez kellett...

Ez egy jó nap.

TitanUp!
Titans
Jónak azért nem mondanám, de tudunk küzdeni, az tuti! 😊 A D részével azért nem értek egyet,mert azt nem mondom, hogy nem volt hiba, de nagy játékot nem engedtünk, Bortlesre nyomást tettünk, és a futójátékot is jól fogtuk. De legalább nemcsak én vagyok kritikus. 😛

Music City Miracle
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Értem, próbáltátok óvni Mariotát, csak hát.............jó készülést a jövő hétre 😉
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 061 — Titans fan
Most akkor hogy volt ez a Mariota Gabbert dolog? Csak néztem ki játszik.............
dande
Gabbert kezdett, de egy sack után agyrázkódás gyanúval ment öltözőbe már az első negyedben. Utána Mariota játszott.

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most akkor hogy volt ez a Mariota Gabbert dolog? Csak néztem ki játszik.............
több mint 5 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Háááát, szerintem ez több mint bravúros volt, ez kb. a csoda kategóriába tartozik... Különösen a kihagyott FG-lal, ahogy a védelem időnként össze-vissza futkorászott, a támadásban meg az is eredmény volt, ha a saját falemberünkbe tudtunk belefutni és nem mögötte szereltek... szóval botrányosan rossz meccset tudtunk összességében rossz játékkal megnyerni, ami hitvallásom szerint a jó csapatok sajátossága...

Szóval jók lennénk...? Hát nem tudom, mindenesetre ahhoz képest, hogy a Miami meccs után az 1-4-es első öt meccsel már nem lettem volna csalódott, már túlteljesítettünk - és végül is, ha a csak a mai meccset nézem a Pilly se tűnt verhetetlennek, meg a Patriots tul.képp sima meccsen zacsizott Jacksonville-ben, szóval.... na jó, ne legyünk telhetetlenek, ez a mai győzelem hatalmas volt és igazi csapatmunka és nem ültünk fel a provokációknak és nem foglalkoztunk az alattomos dolgokkal, csak csináltuk amit tudunk és játékról játékra, szerelésről (lecsúszott) szerelésre mentünk és annyit tettünk, amennyi a győzelemhez kellett...

Ez egy jó nap.

TitanUp!

több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 061 — Titans fan
A múlt heti után egy újabb bravúros W-t hoztak a fiúk. A D parádésan játszott, két FG-n tartottuk a Jaguarst. Ugye Bortles a Patriots ellen 4 TD-t osztott ki... Az O szenvedett egy szintén nagyon jó D ellen, de a nem teljesen egészséges Mariota vezérletével FG távolságig párszor elértünk. (A félidő végén Succop kihagyott egy FG-t.) Gabbert kezdett, de egy sack után megsérült, agyrázkódás gyanúval ment le. Később szintén agyrázkódás gyanúval Adoree is kivált a játékból. Végül csak ismételni tudom magam, ez egy nagyon értékes W egy SB-be várt ellenfél ellen!

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 061 — Titans fan
Grat a Whez. Ti vagytok a mi kriptonitunk, mióta Coughlin visszajött.
iktriad
Köszi! Két jó D játszott egy jó meccset, az FG-kből meg mi jöttünk ki jobban!

Music City Miracle
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 169 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a Whez. Ti vagytok a mi kriptonitunk, mióta Coughlin visszajött.
több mint 5 éve
Druid Tennessee Titans 602
 twitter.com/titans/status/1042497015643561985?s=12

Remélem nem kacsa...
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 061 — Titans fan
 twitter.com/SBNation/status/1041376107159859200

Music City Miracle
több mint 5 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Gabbert tavaly is hozott egy W-t a Cardsnak a Jax ellen, minden évben benne van egy győzelem /de csak egy 😉/
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 061 — Titans fan
Igaza van Titansnak, ez bravúros W! Amikor megtudtam, hogy Mariota helyett Gabbert játszik, egy lyukas garast sem adtam volna a győzelmünkért. A harmadik negyedbeli szenvedést látva már el is temettem a csapatot, de szerencsére a fiúk nagyot küzdöttek. A gyönyörű ST játék mellett Gabbert vállalható szintet hozott, a futójáték is tetszett, és a D is odatette magát. Már csak egy egészséges Mariota kéne...

Music City Miracle
több mint 5 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Na, ez bravúros volt.
Nem hittem volna, hogy megtartjuk, időnként tényleg úgy jöttek át, mint kés a vajon, de végül, amikor igazán kellett, akkor vhogy mindig megállítottuk őket.
És bevállalós, reális kockázatvállalós meccs volt, a puntnál igazán bravúros észrevétel volt, hogy nincs rajta senki, a futójáték időnként egész szépen termelt (azért a végén szebb lett volna lefuttatni az órát, de mind1), a passzjátéktól nyilván nem várhattunk sokat, de amennyi kellett, az jött; szóval meg van az első győzelem, Mariota remélhetőleg jövő hétre 100% lesz, aztán bármi lehet.
(és meg van december 2-re a jegy a Jets ellen...😉)

TitanUp!

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mariota játszik!!!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Titans’ TE Delanie Walker suffered a broken ankle and ligament damage in there as well, per source. He is not expected to play again in 2018. - Schefter
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
7óra 10perces volt a meccs 😀

a meccs végén már fox is leszarta a közvetítést, kb egy kameraállásbol közvetítettték végig. Néző is alig volt a lelátón
érdekes meccs volt 😀

Szerkesztette: braxa88
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Voltak tényleg villanásokTitans
Ja, meg is állt kétszer a meccs 😕 😊

több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 061 — Titans fan
Sajnos bírózni kell, nincs mese! Mariota már rég átadta a labdát, mikor kiütötték, még sárga sem ment rá. Lewanra láthatóan mentek, Branch szó szerint sisakkal kifejelte, észre se vették. A ligának nem eszetlen szabályokat kéne hoznia, hanem az ilyen alattomos, szándékos sérülés okozásnál kéne példát statuálni. Henry visszafújt TD-jénél pedig fogták Walker sisakrácsát, mégis rá dobtak holdingot. A sporik teljesítmény katasztrófa volt, és érdekesen csak a kárunkra tévedtek hatalmasakat. Mindenesetre ez a Miami egy alattomos, piszkos csapat, és az ámokfutásukhoz még hivatalos támogatást is kaptak.

Egyébként elég rossz volt nézni a játékunkat. Hihetetlen, hogy Mariotával nem tudunk mit kezdeni, a szünet előtt talán 9 passzkísérletnél tartott, és kb 100 yardnál. Ez nekem nagyon kevés, tavalyhoz képest semmi javulást nem láttam, pedig azért hozták ide LaFleurt. Az intek elvileg a könyöksérülés miatt jöttek, állítólag nem érezte e kezét és az ujjait. (A sérülés után két passza volt, mindkettő int lett.) A futójáték csak a második, hosszabb kényszerszünet után indult be. A D tavaly még a futás ellen jó volt, most azért annyira nem, és a drága secondarynket is megégették. Az ST is engedett egy nagy játékot, de legalább csinált is egyet. Walker szezonjának szerintem vége, remélhetőleg Mariotát és Lewant sikerül összedrótozni a héten.

Nem erre számítottam, ha már edzőt cseréltünk, akkor ennek a csapatnak hasítania kéne... Pesszimista vagyok, ez a teljesítmény kb 5-11-re lesz elég. Bár érdekesség, hogy két éve nyertünk Miamiban, de akkor ők mentek PO-ba, tavaly mi kaptunk ki, mégis PO-ba jutottunk. Ez alapján jó esélyünk van ismét a rájátszásra, csak kár, hogy a pályán látottak alapján semmi ok nincs a bizakodásra.

A villámlás miatt amúgy olyan hosszúra nyúlt a meccs, amire még nem volt példa a ligában. Kb hat órán át tartott.

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle