Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Hát, ez sem sikerült valami fényesre... Jól kezdtünk, de aztán a meccs gyakorlatilag a 2. negyedben eldőlt. Pár yardról nem tudtuk az EZ-be vinni a labdát, aztán egyből kaptunk egy 97 yardos futott TD-t. (Ekkor -1, vagy +3 helyett -11-be kerültünk.) Azt mondjuk nem értem, hogy pár yardra az EZ-től miért nem adjuk oda a labdát Henrynek? Vagy Mariotával miért nem passzolunk, ha megy neki? Vagy később miért Jonnu Smith-szel akarjuk Wattot blokkolni? Az OL ismét hozta a rossz formáját, sajnos itt is cserékre lesz szükség a holtszezonban. A D is összezuhant, a futójátékkal ugye a szezon elején is bajlódtunk, de most már a passzolni tudó QB-k, mint Luck és Watson is szétszedik Ryanékat. A végén esetleg még lehetett volna egy halvány remény, de a sporik nem adták nekünk a jogos fumblit. De nem ezen múlt, megérdemelten nyert a Texans. Mariotát azért kiemelném, szerintem jól játszott, de mellé senki nem tudott felnőni.

Matematikailag még nincs vége a szezonnak, de 8-8-nál, esetleg 9-7-nél nincs több ebben a csapatban. Szerintem utóbbi is kevés a PO-hoz, mert a csoport már elment, a konferencia mérlegünk gyenge, plusz a közvetlen riválisok közül a Ravenstől és a Dolphinstól is kikaptunk. Valami irtó bravúrral azért lehetne 10-6-ot csinálni, de ebben nem hiszek, ennyire sajnos nem vagyunk jók. Mindenesetre nyerjünk minél többet, hogy legalább jó szájízzel fejezzük be a szezont.

Music City Miracle
több mint 5 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
A Colts viszont úgy állt hozzá, ahogy mi az Eagles, vagy a Patriots ellen. A játékosaik végig ezer fokon égtek és nagyon mentek.
Nandito
Nekem valójában pont ez a bajom, hogy nem éreztem bennük, hogy úgy pörögnének, ahogy elvárható... És ez jobban bánt, mint az eredmény, az ismét elmulasztott lehetőség arra, hogy a divíziót felénk billentsük... És pláne, hogy láthattuk, hogy tudunk mi is így menni, tudunk mi is ilyen minőségű meccset játszani...
De persze legalább itt van mindjárt a hétvége (és itt, tényleg mindjárt itt van...😀), aztán jövő hétfőn lehet újra bizonyítani... remélem, hogy a mutatós zakó mellett Pees betegsége pláne ösztönző erő lesz mindenkinek aki pályára lép...

több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Szerencsére minden rendben Pees-szel. Kiengedték a kórházból, és a csapathoz akart csatlakozni, de Vrabel mondta neki, hogy menjen haza és pihenjen.

Mariotának nem a könyöke sérült meg, és egy kicsit nehezen is tudom értelmezni, mi történt. Stinger, amiről beszélnek, ami ugye egy kemény ütés, ami után zsibbadást érzett a nyaka és a karja között. Vrabel azt mondta, ma reggel találkoztak, és Mariota úgy érezte, hogy hétfőn tud majd játszani. Remélhetőleg holnap már biztosabbat tudnak mondani az állapotáról.
Nandito
A stinger az nyakserules, ami az idegeket erinti. Mariota eseteben olyan brutalis utest kapott, hogy a szoban forgo idegek megrandultak, ennek kovetkezteben Mariota nem erezte normalisan a kezet, illetve az egesz karjat.

Egyebkent tudtommal agyrazkodasra is vizsgaltak es azt hittem, hogy az is van neki. Ezt pihentetni kell, es azert nem art vele ovatosan banni, mert rosszabbodhat, de alapvetoen nem szamit sulyos serulesnek.
Stez
Köszi a kisegítést! Így azért más a sérülés súlya, mint ahogy én írtam. Vrabel azt is mondta, hogy egy neurológus nézte meg, és nincs agyrázkódás protokoll alatt.

Music City Miracle
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerencsére minden rendben Pees-szel. Kiengedték a kórházból, és a csapathoz akart csatlakozni, de Vrabel mondta neki, hogy menjen haza és pihenjen.

Mariotának nem a könyöke sérült meg, és egy kicsit nehezen is tudom értelmezni, mi történt. Stinger, amiről beszélnek, ami ugye egy kemény ütés, ami után zsibbadást érzett a nyaka és a karja között. Vrabel azt mondta, ma reggel találkoztak, és Mariota úgy érezte, hogy hétfőn tud majd játszani. Remélhetőleg holnap már biztosabbat tudnak mondani az állapotáról.
Nandito
A stinger az nyakserules, ami az idegeket erinti. Mariota eseteben olyan brutalis utest kapott, hogy a szoban forgo idegek megrandultak, ennek kovetkezteben Mariota nem erezte normalisan a kezet, illetve az egesz karjat.

Egyebkent tudtommal agyrazkodasra is vizsgaltak es azt hittem, hogy az is van neki. Ezt pihentetni kell, es azert nem art vele ovatosan banni, mert rosszabbodhat, de alapvetoen nem szamit sulyos serulesnek.

több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Szerencsére minden rendben Pees-szel. Kiengedték a kórházból, és a csapathoz akart csatlakozni, de Vrabel mondta neki, hogy menjen haza és pihenjen.

Mariotának nem a könyöke sérült meg, és egy kicsit nehezen is tudom értelmezni, mi történt. Stinger, amiről beszélnek, ami ugye egy kemény ütés, ami után zsibbadást érzett a nyaka és a karja között. Vrabel azt mondta, ma reggel találkoztak, és Mariota úgy érezte, hogy hétfőn tud majd játszani. Remélhetőleg holnap már biztosabbat tudnak mondani az állapotáról.

Music City Miracle
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Értem én hogy egy csapatrész-vezető edző kiesése zavaró, de az akkor sem lehet, hogy felállásokban, játékokban, akaratban ennyire szétcsússzon minden csapatrész. Ez botrányosan gyenge volt, a Colts fel volt készülve belőlünk, minden szempontból lejátszott minket, mi meg mintha vmi rossz minimálplaybookos, akárhogy csak legyünk túl rajta sz@rt csináltunk. A falunk mindkét oldalon vicc volt, a secondarynak múlt héten bejött a tippelgetés de most csúnyán égették őket, Mariota amatőr dolgokat nézett be, amíg bele nem sérült, az edzők meg csak nézték a meccset.
Ehhh... mindig amikor azt hinném lesz vmi, akkor jön egy ilyen... na mind1, ez jár a Titans-szel.

TITAN UP!
Titans
Nem hiszem, hogy ne készültünk volna eleget erre a mérkőzésre is, de egyrészt úgy tűnik, a Patriots meccsre sokkal több energiát mozgósítottunk, másrészt a Pees-szel történtek biztos hatással voltak a csapatra. A Colts viszont úgy állt hozzá, ahogy mi az Eagles, vagy a Patriots ellen. A játékosaik végig ezer fokon égtek és nagyon mentek. Egyelőre nincs veszve semmi, de a Texans ellen muszáj lesz felállni a padlóról, mert különben elmegy a PO-szereplés.

Mariota sérülése elvileg nem komoly, az egészsége érdekében nem engedték vissza a pályára. Vrabelék is érezték, hogy nincs esélyünk... A sajtótájékoztatón Vrabel pozitívan beszélt Pees állapotáról, aki éjszakára az indianapolisi kórházban maradt, és további vizsgálatokat is végeznek rajta.

Music City Miracle
több mint 5 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Értem én hogy egy csapatrész-vezető edző kiesése zavaró, de az akkor sem lehet, hogy felállásokban, játékokban, akaratban ennyire szétcsússzon minden csapatrész. Ez botrányosan gyenge volt, a Colts fel volt készülve belőlünk, minden szempontból lejátszott minket, mi meg mintha vmi rossz minimálplaybookos, akárhogy csak legyünk túl rajta sz@rt csináltunk. A falunk mindkét oldalon vicc volt, a secondarynak múlt héten bejött a tippelgetés de most csúnyán égették őket, Mariota amatőr dolgokat nézett be, amíg bele nem sérült, az edzők meg csak nézték a meccset.
Ehhh... mindig amikor azt hinném lesz vmi, akkor jön egy ilyen... na mind1, ez jár a Titans-szel.

TITAN UP!

több mint 5 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Jobbulást a sérültjeiteknek!
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Jobbulast Peesnek es Mariotanak, nektek azert grat. Most nem voltatok meccsben, majd javitotok masik csapat ellen. Aztan azert remelhetoleg a masodik meccset is behuzza majd a Colts. 8-)
Stez
Öööö, gratula, de mihez is? 😊 Ha Mariota kidőlt, akkor mi már nem javítunk senki ellen...

Grat a győzelemhez! Legalább bebizonyosodott, hogy mi mindig csak lesajnált kistestvér maradunk a csoportban...
Nandito
Ma tisztes helytallas volt, ezuttal ez maradt. De legalabb nem volt balhe, rinya es hiszti, a zakot el is kell tudni viselni. Tiszta volt ez a resze, ezert irtam. Mariota szerintem 1-2 meccset kihagy, de nem gondolom, hogy IR lenne a vege. Ettol fuggetlenul azert nem tul jo, hogy iranyitokent egyetlen idenye sem volt meg, amit vegig tudott volna jatszani.

De remelem is, hogy hamar felepul, vele a kezdoben dicsoseg legyozni a Titanst, nem Gabberttel.
Stez
Végül is ráfoghatjuk... Köszi, hogy láttál valami pozitívumot, nekem nem sikerült ugyanez. Hát, Mariota jövője nagy kérdés. Az opciós évvel még lehet variálni, de hogy több százmilliót odaadjunk-e neki és hogy mikor, azt nem lesz egyszerű eldönteni.

Music City Miracle
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jobbulast Peesnek es Mariotanak, nektek azert grat. Most nem voltatok meccsben, majd javitotok masik csapat ellen. Aztan azert remelhetoleg a masodik meccset is behuzza majd a Colts. 8-)
Stez
Öööö, gratula, de mihez is? 😊 Ha Mariota kidőlt, akkor mi már nem javítunk senki ellen...

Grat a győzelemhez! Legalább bebizonyosodott, hogy mi mindig csak lesajnált kistestvér maradunk a csoportban...
Nandito
Ma tisztes helytallas volt, ezuttal ez maradt. De legalabb nem volt balhe, rinya es hiszti, a zakot el is kell tudni viselni. Tiszta volt ez a resze, ezert irtam. Mariota szerintem 1-2 meccset kihagy, de nem gondolom, hogy IR lenne a vege. Ettol fuggetlenul azert nem tul jo, hogy iranyitokent egyetlen idenye sem volt meg, amit vegig tudott volna jatszani.

De remelem is, hogy hamar felepul, vele a kezdoben dicsoseg legyozni a Titanst, nem Gabberttel.

több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Jobbulast Peesnek es Mariotanak, nektek azert grat. Most nem voltatok meccsben, majd javitotok masik csapat ellen. Aztan azert remelhetoleg a masodik meccset is behuzza majd a Colts. 8-)
Stez
Öööö, gratula, de mihez is? 😊 Ha Mariota kidőlt, akkor mi már nem javítunk senki ellen...

Grat a győzelemhez! Legalább bebizonyosodott, hogy mi mindig csak lesajnált kistestvér maradunk a csoportban...

Music City Miracle
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jobbulast Peesnek es Mariotanak, nektek azert grat. Most nem voltatok meccsben, majd javitotok masik csapat ellen. Aztan azert remelhetoleg a masodik meccset is behuzza majd a Colts. 8-)

több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Még nincs vége, de nyugodtan írhatok értékelőt. Peest a meccs előtt kórházba vitték. Rem nincs komolyabb baja, és jobbulást neki. Vrabel hívta a játékokat, és valószínűleg a D nem volt ott fejben a Colts ellen, most nem is tudták meccsben tartani a csapatot. Az O-nak is csak az lehet az egyetlen mentsége, hogy a történtek megviselték őket, mert különben gyalázatosan játszottak. Mariota a félidő előtt megsérült, ismét a könyökét írják. Várjuk a híreket, de asszem Pees és Marota állapota el is dönti a szezonunkat.

Music City Miracle
több mint 5 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
És én pont ezt a meccset nem láttam; rosszul terveztem a hazai vizitem, se a közös meccsnézés, de még a Pats verés élőben követése se jött össze... De ígérem legközelebb jobban alakítom az otthonlétem.

Ez most megint két olyan meccs volt, amin elmehetett volna a szezon, de életben tartottuk az esélyünket a divízióra, szóval akkor most a "könnyebb" meccseken lehet igazolni, hogy valóban alakul valami...

Vrabel nyilván kettős figyelemmel rakta össze a taktikát erre a meccsre; jó lenne, ha ilyen komplex felállással és összetett játékokkal - meg az összefoglaló alapján a játékosok részéről extra motivációval - mennénk minden meccsre.

TITAN UP!

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Meg mert Byard nagy kiraly!
Stez
Az összes betűt eltalálja, de a sorrend még mindig nem megy a diszlexiás makinak :d
Wyatt
na teged is bannolni kene ezert, nap vegen vagyok mar, picit megfaradtan...
kellett egy kis ido h leessen, h arra a kiegett QB-ra gondolsz, aki az utolso 3 heten 1el dobott tobb TD-t, mint PM + Marino + Favre + Montana + Al Bundy egyutt 😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Meg mert Byard nagy kiraly!
Stez
Az összes betűt eltalálja, de a sorrend még mindig nem megy a diszlexiás makinak :d

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Aztakurva! Még a végén csapat lesz a Titansból! Bocs, csak vicc volt. A legközelebbi rokonom amúgy is nektek szurkol. Tőlem kapta Karácsonyra a Titán sapit is. Gratula!
garrett27
Gratulálok srácok,megérdemelt és egyértelmű győzelem!További sok sikert!
kolok1972
Köszönjük!
Igyekszünk, igyekszünk, de eddig nagyon hektikusak voltunk. Remélhetőleg a szezon második felében már ezt az arcát mutatja a csapat! 😊
Nandito
Sajnos pont ez a baj amugy a Titansszel, es ezert nem tudom mindig komolyan venni, amikor Colts-drukkerkent a csoportgyozelmen agyalon. Mert ha olyanja van, a Titans elpicsaz itt mindenkit, a vedelem leszedi a palyarol a legjobbakat is, aztan meg egy het mulva leszopat titeket valami bottom csapat, a vedelem benyal 35 pontot, Mariota meg szenved, felpakoltok 15 pontot.

Ezert rohadt nehez titeket hova tenni igazabol. De persze, hogy haza beszeljek, maradjunk annyiban, hogy egyetlen normalis vedotok es iranyitotok van, Byard. XD

Grat egyebkent a W-hez, rivalisok vagytok, de azert sosem bankodom, ha a Pats veszit. Megerdemeltetek, jobbak voltatok. Meg mert Byard nagy kiraly!
Stez
Nem gond ez, mi sem tudunk téged mindig komolyan venni. 😊 Mondjuk a védelem egyszer se nyalt még be 35 pontot, és mindig meccsben tartotta a csapatot. Az O nem tudott elég pontot feltenni, de szerintem a Chargers meccsen már kezdett összeállni a dolog, ami azóta is tart.
Egyébként én már hozzászoktam, amikor hasonlókat olvasok. Tavaly PO-ban voltunk, a legjobb csapatokat is le tudjuk győzni, még sem számolnak velünk. Nem baj, így legalább nem figyelnek ránk, és remélhetőleg a surranópályán kellemes meglepetést okozunk. 😊
Amúgy köszi a gratot! Byard lassan kezdte a szezont, de már jól pörög!
Nandito
Ne felj, nehany nap mulva kaptok majd 35 pontot. Luck toszos napjait eli, sorban fog atmenni minden egyes Titanon. 8D

több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Aztakurva! Még a végén csapat lesz a Titansból! Bocs, csak vicc volt. A legközelebbi rokonom amúgy is nektek szurkol. Tőlem kapta Karácsonyra a Titán sapit is. Gratula!
garrett27
Gratulálok srácok,megérdemelt és egyértelmű győzelem!További sok sikert!
kolok1972
Köszönjük!
Igyekszünk, igyekszünk, de eddig nagyon hektikusak voltunk. Remélhetőleg a szezon második felében már ezt az arcát mutatja a csapat! 😊
Nandito
Sajnos pont ez a baj amugy a Titansszel, es ezert nem tudom mindig komolyan venni, amikor Colts-drukkerkent a csoportgyozelmen agyalon. Mert ha olyanja van, a Titans elpicsaz itt mindenkit, a vedelem leszedi a palyarol a legjobbakat is, aztan meg egy het mulva leszopat titeket valami bottom csapat, a vedelem benyal 35 pontot, Mariota meg szenved, felpakoltok 15 pontot.

Ezert rohadt nehez titeket hova tenni igazabol. De persze, hogy haza beszeljek, maradjunk annyiban, hogy egyetlen normalis vedotok es iranyitotok van, Byard. XD

Grat egyebkent a W-hez, rivalisok vagytok, de azert sosem bankodom, ha a Pats veszit. Megerdemeltetek, jobbak voltatok. Meg mert Byard nagy kiraly!
Stez
Én sem tudom hova tenni őket, a Ravens elpicsázza őket 0-ra, aztán Patriotsot vernek. Nagyon tökös csapat, megérdemlik a sikert, bár kb bennük van mindig h lealázzák őket, aztán fordítva, érdekes.
KeyG
Ez azért így nem teljesen helytálló. Az elmúlt három évben nem mondom, hogy nem szaladtunk bele nagy pofonba, de legtöbbször szoros meccseket játszunk. A W-knél se szoktunk nagy különbséget összehozni. Maka topikjában ott a stat, hogy Mariota debütálásakor nyertünk legutóbb hasonló arányban, az pedig nem ma volt.

Music City Miracle
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Aztakurva! Még a végén csapat lesz a Titansból! Bocs, csak vicc volt. A legközelebbi rokonom amúgy is nektek szurkol. Tőlem kapta Karácsonyra a Titán sapit is. Gratula!
garrett27
Gratulálok srácok,megérdemelt és egyértelmű győzelem!További sok sikert!
kolok1972
Köszönjük!
Igyekszünk, igyekszünk, de eddig nagyon hektikusak voltunk. Remélhetőleg a szezon második felében már ezt az arcát mutatja a csapat! 😊
Nandito
Sajnos pont ez a baj amugy a Titansszel, es ezert nem tudom mindig komolyan venni, amikor Colts-drukkerkent a csoportgyozelmen agyalon. Mert ha olyanja van, a Titans elpicsaz itt mindenkit, a vedelem leszedi a palyarol a legjobbakat is, aztan meg egy het mulva leszopat titeket valami bottom csapat, a vedelem benyal 35 pontot, Mariota meg szenved, felpakoltok 15 pontot.

Ezert rohadt nehez titeket hova tenni igazabol. De persze, hogy haza beszeljek, maradjunk annyiban, hogy egyetlen normalis vedotok es iranyitotok van, Byard. XD

Grat egyebkent a W-hez, rivalisok vagytok, de azert sosem bankodom, ha a Pats veszit. Megerdemeltetek, jobbak voltatok. Meg mert Byard nagy kiraly!
Stez
Nem gond ez, mi sem tudunk téged mindig komolyan venni. 😊 Mondjuk a védelem egyszer se nyalt még be 35 pontot, és mindig meccsben tartotta a csapatot. Az O nem tudott elég pontot feltenni, de szerintem a Chargers meccsen már kezdett összeállni a dolog, ami azóta is tart.
Egyébként én már hozzászoktam, amikor hasonlókat olvasok. Tavaly PO-ban voltunk, a legjobb csapatokat is le tudjuk győzni, még sem számolnak velünk. Nem baj, így legalább nem figyelnek ránk, és remélhetőleg a surranópályán kellemes meglepetést okozunk. 😊
Amúgy köszi a gratot! Byard lassan kezdte a szezont, de már jól pörög!

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 112
Aztakurva! Még a végén csapat lesz a Titansból! Bocs, csak vicc volt. A legközelebbi rokonom amúgy is nektek szurkol. Tőlem kapta Karácsonyra a Titán sapit is. Gratula!
garrett27
Gratulálok srácok,megérdemelt és egyértelmű győzelem!További sok sikert!
kolok1972
Köszönjük!
Igyekszünk, igyekszünk, de eddig nagyon hektikusak voltunk. Remélhetőleg a szezon második felében már ezt az arcát mutatja a csapat! 😊
Nandito
Sajnos pont ez a baj amugy a Titansszel, es ezert nem tudom mindig komolyan venni, amikor Colts-drukkerkent a csoportgyozelmen agyalon. Mert ha olyanja van, a Titans elpicsaz itt mindenkit, a vedelem leszedi a palyarol a legjobbakat is, aztan meg egy het mulva leszopat titeket valami bottom csapat, a vedelem benyal 35 pontot, Mariota meg szenved, felpakoltok 15 pontot.

Ezert rohadt nehez titeket hova tenni igazabol. De persze, hogy haza beszeljek, maradjunk annyiban, hogy egyetlen normalis vedotok es iranyitotok van, Byard. XD

Grat egyebkent a W-hez, rivalisok vagytok, de azert sosem bankodom, ha a Pats veszit. Megerdemeltetek, jobbak voltatok. Meg mert Byard nagy kiraly!
Stez
Én sem tudom hova tenni őket, a Ravens elpicsázza őket 0-ra, aztán Patriotsot vernek. Nagyon tökös csapat, megérdemlik a sikert, bár kb bennük van mindig h lealázzák őket, aztán fordítva, érdekes.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Aztakurva! Még a végén csapat lesz a Titansból! Bocs, csak vicc volt. A legközelebbi rokonom amúgy is nektek szurkol. Tőlem kapta Karácsonyra a Titán sapit is. Gratula!
garrett27
Gratulálok srácok,megérdemelt és egyértelmű győzelem!További sok sikert!
kolok1972
Köszönjük!
Igyekszünk, igyekszünk, de eddig nagyon hektikusak voltunk. Remélhetőleg a szezon második felében már ezt az arcát mutatja a csapat! 😊
Nandito
Sajnos pont ez a baj amugy a Titansszel, es ezert nem tudom mindig komolyan venni, amikor Colts-drukkerkent a csoportgyozelmen agyalon. Mert ha olyanja van, a Titans elpicsaz itt mindenkit, a vedelem leszedi a palyarol a legjobbakat is, aztan meg egy het mulva leszopat titeket valami bottom csapat, a vedelem benyal 35 pontot, Mariota meg szenved, felpakoltok 15 pontot.

Ezert rohadt nehez titeket hova tenni igazabol. De persze, hogy haza beszeljek, maradjunk annyiban, hogy egyetlen normalis vedotok es iranyitotok van, Byard. XD

Grat egyebkent a W-hez, rivalisok vagytok, de azert sosem bankodom, ha a Pats veszit. Megerdemeltetek, jobbak voltatok. Meg mert Byard nagy kiraly!
Stez
Köszi!
Ha valaki nem akar komolyan venni az nem is fog. Ha valaki megveri a SB két csapatát, azt komolyan lehet venni. Ha kétszer kikap Lucktól, (ami benne van) meg másoktól is., akkor is komolyan lehet venni. 😊
több mint 5 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Byardról jut eszembe. A draftkövető videóban hogy nevettek a szakértősrácok a Byard picknél. Hát valóban egy "fegyver" lett belőle.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Aztakurva! Még a végén csapat lesz a Titansból! Bocs, csak vicc volt. A legközelebbi rokonom amúgy is nektek szurkol. Tőlem kapta Karácsonyra a Titán sapit is. Gratula!
garrett27
Gratulálok srácok,megérdemelt és egyértelmű győzelem!További sok sikert!
kolok1972
Köszönjük!
Igyekszünk, igyekszünk, de eddig nagyon hektikusak voltunk. Remélhetőleg a szezon második felében már ezt az arcát mutatja a csapat! 😊
Nandito
Sajnos pont ez a baj amugy a Titansszel, es ezert nem tudom mindig komolyan venni, amikor Colts-drukkerkent a csoportgyozelmen agyalon. Mert ha olyanja van, a Titans elpicsaz itt mindenkit, a vedelem leszedi a palyarol a legjobbakat is, aztan meg egy het mulva leszopat titeket valami bottom csapat, a vedelem benyal 35 pontot, Mariota meg szenved, felpakoltok 15 pontot.

Ezert rohadt nehez titeket hova tenni igazabol. De persze, hogy haza beszeljek, maradjunk annyiban, hogy egyetlen normalis vedotok es iranyitotok van, Byard. XD

Grat egyebkent a W-hez, rivalisok vagytok, de azert sosem bankodom, ha a Pats veszit. Megerdemeltetek, jobbak voltatok. Meg mert Byard nagy kiraly!

több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Aztakurva! Még a végén csapat lesz a Titansból! Bocs, csak vicc volt. A legközelebbi rokonom amúgy is nektek szurkol. Tőlem kapta Karácsonyra a Titán sapit is. Gratula!
garrett27
Gratulálok srácok,megérdemelt és egyértelmű győzelem!További sok sikert!
kolok1972
Köszönjük!
Igyekszünk, igyekszünk, de eddig nagyon hektikusak voltunk. Remélhetőleg a szezon második felében már ezt az arcát mutatja a csapat! 😊

Music City Miracle
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Zászló evés...

 twitter.com/barstoolsports/status/1061786611950718976
gyeek
Jesszus, van baja szegénynek...

Music City Miracle