Washington Commanders

28 feliratkozó

11 hónapja
warr_b Washington Commanders 20 505 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ejnye, azt mondták május 2-ig kivárunk vele 😆

Lesz amúgy szerintem majd hosszabbítás, némileg kedvezőbb cap hittel, mint a 17 millás opció...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
11 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 309 — Így remélem megfelelek nektek.....
Chase Young 5. éves opcióját nem hívjátok le.
Beki
Na erre se sokan fogadtak volna mikor draftolták...
11 hónapja
Törölt felhasználó
Chase Young 5. éves opcióját nem hívjátok le.
11 hónapja
Tibcso14 Washington Commanders 51
Van valakinek infója, hogy áll a tuajdonos váltás? Azt olvastam, hogy a kanadai csávó is beszálna?
11 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
 www.si.com/nfl/commanders/news/washington-commanders-de-shaka-toney-suspended-violating-gambling-policy-detroit-lions

Shaka Toney-t is eltiltották legalább egy évre a fogadási botrány miatt.
Arról még nincs hír, hogy kivágjuk-e, mint a Lions a két hasonlóan büntetett játékosát...
warr_b
Hülye Tóni, a ligában csak ilyen van
Szóval ne szerződtess Tónit!
11 hónapja
warr_b Washington Commanders 20 505 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.si.com/nfl/commanders/news/washington-commanders-de-shaka-toney-suspended-violating-gambling-policy-detroit-lions

Shaka Toney-t is eltiltották legalább egy évre a fogadási botrány miatt.
Arról még nincs hír, hogy kivágjuk-e, mint a Lions a két hasonlóan büntetett játékosát...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
11 hónapja
warr_b Washington Commanders 20 505 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.


<3


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
11 hónapja
warr_b Washington Commanders 20 505 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hopp, az a pletyi hogy Joe Gibbs is része lehet valamilyen formában a Harris-féle ajánlatnak, ha esetleg nem is pénzzel és kisebbségi tulajként, de legalábbis tanácsadóként.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
11 hónapja
warr_b Washington Commanders 20 505 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
11 hónapja
warr_b Washington Commanders 20 505 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Reaves hosszabbított egy évet.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
11 hónapja
warr_b Washington Commanders 20 505 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Egy ilyennel is kiegyeznék...

16. CB Devon Witherspoon
47. C John Michael Schmitz
Felcseréltem a Seahawks-szal, kaptak pluszba egy jövő évi harmadik kört és még Leno-t is rájuk sóztam 😀
52. OG O'Cyrus Torrence
118. LB Daiyan Henley
150. TE Luke Schoonmaker
193. CB Cameron Mitchell
215. QB Max Duggan
233. EDGE Nick Herbig
warr_b
Ez melyik oldal?
Csak mert nem valami friss az a board amit hasznal, kb senki nincs a helyen es borzalmasan csusznak.
topin
 www.profootballnetwork.com/mockdraft/


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
11 hónapja
topin New England Patriots 1 947
Egy ilyennel is kiegyeznék...

16. CB Devon Witherspoon
47. C John Michael Schmitz
Felcseréltem a Seahawks-szal, kaptak pluszba egy jövő évi harmadik kört és még Leno-t is rájuk sóztam 😀
52. OG O'Cyrus Torrence
118. LB Daiyan Henley
150. TE Luke Schoonmaker
193. CB Cameron Mitchell
215. QB Max Duggan
233. EDGE Nick Herbig
warr_b
Ez melyik oldal?
Csak mert nem valami friss az a board amit hasznal, kb senki nincs a helyen es borzalmasan csusznak.
11 hónapja
warr_b Washington Commanders 20 505 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Egy ilyennel is kiegyeznék...

16. CB Devon Witherspoon
47. C John Michael Schmitz
Felcseréltem a Seahawks-szal, kaptak pluszba egy jövő évi harmadik kört és még Leno-t is rájuk sóztam 😀
52. OG O'Cyrus Torrence
118. LB Daiyan Henley
150. TE Luke Schoonmaker
193. CB Cameron Mitchell
215. QB Max Duggan
233. EDGE Nick Herbig


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
11 hónapja
warr_b Washington Commanders 20 505 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Biztos, hogy egy Philly èrdekeltsègű tulaj kell nektek? 😉🤪
dande2
Danny boynál bárki jobb.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
11 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 309 — Így remélem megfelelek nektek.....
Biztos, hogy egy Philly èrdekeltsègű tulaj kell nektek? 😉🤪
11 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 625 — LIGHTS OUT!
Az már majdnem egy MU ár.

11 hónapja
warr_b Washington Commanders 20 505 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
11 hónapja
warr_b Washington Commanders 20 505 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
11 hónapja
warr_b Washington Commanders 20 505 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Na, na, na? Reméljük nem kamu... 😳😬😄



Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
11 hónapja
warr_b Washington Commanders 20 505 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.


🔥🔥🔥


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
12 hónapja
nexion218 3 959 — Washington Gyapotkombájnz fan
Sources: Washington’s franchise player Daron Payne became the highest-paid DT in NFL history not named Aaron Donald, reaching agreement today on a four-year, $90 million deal that includes $60 million guaranteed.
Beki
Haynesworth?
Amadeus von Dollárbaloldal
A 100-ból csak olyan 40 milla volt neki a garantált.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
12 hónapja
nexion218 3 959 — Washington Gyapotkombájnz fan
Jó lenne már egy olyan edző, aki ordít, tajtékzik, földhöz bassza a fülest, ha valami olyan van. Tőlem a bírókat is elküldheti nyálfröcsögős üvöltéssel a kurva anyjába,
warr_b
Mike Shanahan-nek hívták...
nexion218
Jah... Kár hogy az itt eltöltött 4 szezonjából csak egy sikerült értelmesen, de annak is az lett a vége hogy kinyírták RGIII-t...
warr_b
Tudom, kicsit fáziskésésben, de 😀 :

Ezzel az állítással azért nem teljesen értek egyet... Elég szövevényes sztori volt, kezdve attól, hogy egyedül Danny Boy óhajtotta a Hínárhajút azon át, hogy Hínárhajú előadást tart az edzői stábnak, hogy mit kéne játszani, egészen addig, hogy vmiért nem lehet/nem akarják levenni a pályáról a sérültet. Elhittem anno én is a hype-ot, de így visszatekintve az első évi eredménye inkább a 2 Shanny-t dícséri, hogy tudtak egy olyan rendszert okoskodni, amiben játszatni lehetett a gyereket. Utána elég nyilvánvaló volt, hogy nem megy neki. És nyilván sajnálom a térdét, de a jó irányítók törött bokával, törött bordával, szakadt térddel is tudnak irányítani a zsebből, neki sajnos sehogy sem ment. Sztem a játéktudás látta kárát annak, hogy a sebessége a legtöbb szarból kihúzta. Aztán amikor a sebességet elveszítette, kiderült, hogy eléggé futottak még kategória. Mindegy régi sztori. Ettől függetlenül tartom, hogy amióta nézem ezt a fosfesztivált (kb 20 éve), Shanahan volt itt az egyetlen igazi Őrmester típusú HC.
nexion218
Én még emlékszem Gibbsre...
Még erre a Riverara is... Szerintem Rivera egy tipikus őrmester, na nem Mike singletary típusú hogy hegyet építsen, de amióta itt van rend van a pályán és mellette az biztos.
A baj az hogy ennek a játék látja kárát... és kb. Kétféle irány van vagy ez jó koordinatorokkal (amiket nehéz szerezni...) lásd Shanahan stabbol mindenki hc lett ... vagy egy creative mind köré hozzák a pályaedző bulldogokat hogy ő rendet csináljon és kiszolgálja őket, és foglalkozzon a játékosokkal az ő szintjukon
Pl. Reid és bienemy... Na most egy őrmester és egy bulldog kapcsolatából milyen foci lesz az érdekes kérdés...

Szerintem ez Rivera vegstadiuma, utolsó évre felkészül mint hc a ligában
sapka
Ah, tényleg, Gibbs! A Seahawks elleni PO meccs volt az első meccs, amit megnéztem, szóval lényegében Gibbs-ről én már lemaradtam, asszem az volt neki az utsó.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
12 hónapja
warr_b Washington Commanders 20 505 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
2-3 letrade-del, ezt is simán elfogadnám:

30. Darnell Wright OT
47. O'Cyrus Torrence OG
54. DJ Turner CB
62. Steve Avila OC/OG
97. Sam LaPorta TE
125. Mohamoud Diabate LB
150. Tyjae Spears RB
156. Jaxon Kirkland OT
215. Viliami Fehoko EDGE


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 20 505 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
🤣🤣🤣

 twitter.com/i/status/1640849964342321155


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 20 505 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
PFN-nel pár mock:

1/16 - Devon Witherspoon CB, Illinois
2/47 - Anton Harrison OT, Oklahoma
3/97 - Joe Tippmann, OC, Wisconsin
Csere a Browns-szal, 118 + 2024/7.kör <-> 126, 190, 229
4/126 - Dorian Williams LB, Tulane
5/150 - Tyjae Spears RB, Tulane
6/190 - YaYa Diaby EDGE, Louisville
6/193 - Jalen Redmond DT, Oklahoma
6/215 - Josh Whyle TE, Cincinnati
7/229 - Jartavius Martin CB, Illinois
7/233 - Chandler Zavala, OG, NC State

Egy másik trade nélkül:

1/16 - Devon Witherspoon CB, Illinois
2/47 - Cody Mauch OT, North Dakota State
3/97 - Sam LaPorta TE, Iowa
4/118 - Ricky Stromberg OC, Arkansas
5/150 - DeMarvion Overshown LB, Texas
6/193 - Hunter Luepke RB, North Dakota State
6/215 - Atonio Mafi OG, UCLA
7/233 - Chamarri Conner CB, Virginia Tech

És egy harmadik több letrade-del, többen beajánlkoztak egymás után 😀

Csere a Bucs-szal: 16, 97 <-> 19, 50
Csere a Jax-szal: 19 <-> 24, 56
Csere a KC-vel: 24, 150 <-> 31, 63
1/31 - O'Cyrus Torrence OG, Florida
2/47 - Trenton Simpson LB, Clemson
2/50 - Michael Mayer TE, Notre Dame
2/56 - Jaelyn Duncan OT, Maryland
2/63 - Eli Ricks CB, Alabama
4/118 - Olusegun Oluwatimi OC, Michigan
6/193 - Ali Gaye EDGE, LSU
6/215 - Puka Nacua WR, BYU
7/233 - DeWayne McBride RB, UAB


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta