Washington Commanders

28 feliratkozó

7 napja
warr_b Washington Commanders 20 901 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Állítólag vissza akartunk menni az első körbe, csak nem jött össze a biznisz


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
7 napja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
 external-preview.redd.it/k4R7uYXWGlk6hnIU8hr_H5dYxU5UHM_uymwLM3yH8S4.gif?width=960&format=mp4&s=c541073027aaf0ff0c8559bc3a3da98ff48d3281

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
7 napja
GJohnny74 New York Giants 447
Már nektek is van egy Daniel. 😊
7 napja
warr_b Washington Commanders 20 901 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Same old dumbass franchise after all...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
7 napja
nexion218 3 966 — Washington Gyapotkombájnz fan
Akkor holnaptól ismét indul a read option mánia? RG3 vajon fog online tanácsot adni? 😂🤣 Istenem de szar ez a frencsájz. Még szerencse, hogy Redskins szurker vagyok...😂🤣

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
7 napja
Tibcso14 Washington Commanders 57
The Washington Commanders won’t pick up the fifth-year option for linebacker Jamin Davis, according to multiple reports.

That means he’ll be a free agent next March unless the two sides agree on a new contract.

The 2021 first-round pick out of Kentucky would have made $14 million in 2025 if Washington had accepted the option.
warr_b
Ezen mondjuk nem lepődtem meg.
7 napja
warr_b Washington Commanders 20 901 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
The Washington Commanders won’t pick up the fifth-year option for linebacker Jamin Davis, according to multiple reports.

That means he’ll be a free agent next March unless the two sides agree on a new contract.

The 2021 first-round pick out of Kentucky would have made $14 million in 2025 if Washington had accepted the option.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
7 napja
warr_b Washington Commanders 20 901 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Azért nagyon kemény így tudatni vele, ötletes.
Sixo
Jaja, fasza volt 🥰


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
7 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 425 — LIGHTS OUT!
Azért nagyon kemény így tudatni vele, ötletes.

7 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 425 — LIGHTS OUT!


🔥🔥🔥
warr_b

7 napja
törölt kristof New York Giants USC Trojans 557 — Browns GM
reméljük méltóbb módon, mint a Sean Taylor "szobor" esetén...

The risk I took was calculated, but man, am I bad at math.
7 napja
warr_b Washington Commanders 20 901 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.


🔥🔥🔥


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
9 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 425 — LIGHTS OUT!
Én is nagyon remélem,hogy Maye lesz a qb-nk. Nem is értem ki gerjeszti ezt a daniels hypot... Két három hónapja arról szólt minden, hogy Williams és Maye fényévekkel jobb a többi prospectnél, akkor miváltozott??? Szerintem (remélem) csak a többi csapat kavar akik vinnék Mayet.
Tibcso14
Én úgy tudom ez az egész onnan jön, hogy a Skinsnek ő a kedvence, és ezek inkább prediktív mockok/hypeok, mert azt lehet a frosnt officetól hallani, mintsem a játékos teljesítményének hypeja.

9 napja
warr_b Washington Commanders 20 901 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Warrb pls ne bohóckodjatok, el ne basszátok nekem McLaurint egy Jayden Danielssel.
Sixo
Én soha nem akartam Danielst, most se akarom 😕
warr_b
Akkor tuti ő lesz rendelheted a mezt… XD
Tomcsik
Röhögni fogok, ha mégse Calebet húzzátok, hanem JD-t 😀

Akkor lennénk meglőve...
Williams, Maye, vagy McCarthy?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
9 napja
Tibcso14 Washington Commanders 57
Én is nagyon remélem,hogy Maye lesz a qb-nk. Nem is értem ki gerjeszti ezt a daniels hypot... Két három hónapja arról szólt minden, hogy Williams és Maye fényévekkel jobb a többi prospectnél, akkor miváltozott??? Szerintem (remélem) csak a többi csapat kavar akik vinnék Mayet.
9 napja
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Warrb pls ne bohóckodjatok, el ne basszátok nekem McLaurint egy Jayden Danielssel.
Sixo
Én soha nem akartam Danielst, most se akarom 😕
warr_b
Akkor tuti ő lesz rendelheted a mezt… XD

9 napja
warr_b Washington Commanders 20 901 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Warrb pls ne bohóckodjatok, el ne basszátok nekem McLaurint egy Jayden Danielssel.
Sixo
Én soha nem akartam Danielst, most se akarom 😕


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
9 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 425 — LIGHTS OUT!
Warrb pls ne bohóckodjatok, el ne basszátok nekem McLaurint egy Jayden Danielssel.

Szerkesztette: Sixo

17 napja
warr_b Washington Commanders 20 901 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Fasz kivan már, herótom van ettől a sok hülye találgatástól, a twitter is teljesen olvashatatlan emiatt... túl lehetnénk már a drafton.
warr_b
ha rajtad múlna, kit húznál?
törölt kristof
Ha rajtam múlt volna, nem cserélem el Howellt, kicsit lejjebb cseréltem volna és feltápolom az O-line-t. Aztán maximum a második körben húztam volna egy QB-t (McCarthy, Bo Nix), legyen valami verseny.

A jelenlegi helyzetben ha azt vesszük hogy mindenféleképpen QB kell 1/2-re, akkor Maye.
warr_b
McCarthy nem hiszem, hogy lecsúszik 2. körig, amennyi QB needes csapat van.

Itt valszeg a sorrend ez lesz:
1. Bears - Williams
2. Washington - Maye
3. Patriots - McCarthy (prospect ismertetők miatt inkább őt vinném mint Danielst)
4. ? - Daniels

A 4. helyre meg ácsingózhat a Vikings, Broncos, Raiders is és talán a Giants és Titans is akár.
Aki a legtöbbet ígéri, az elviheti ebből a 4-esből az utolsót és aztán meg az lesz a kérdés a többinél, hogy a helyükön kihúzzák-e Nix, Penix vmelyikét vagy megpróbálnak lentebb cserélni az 1. kör végére.

Szóval szerintem most nem fogjátok elcseszni és kihúztok egy jó prospectet.
Lúdas Solymi
Remélem igazad lesz.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
17 napja
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
Fasz kivan már, herótom van ettől a sok hülye találgatástól, a twitter is teljesen olvashatatlan emiatt... túl lehetnénk már a drafton.
warr_b
ha rajtad múlna, kit húznál?
törölt kristof
Ha rajtam múlt volna, nem cserélem el Howellt, kicsit lejjebb cseréltem volna és feltápolom az O-line-t. Aztán maximum a második körben húztam volna egy QB-t (McCarthy, Bo Nix), legyen valami verseny.

A jelenlegi helyzetben ha azt vesszük hogy mindenféleképpen QB kell 1/2-re, akkor Maye.
warr_b
McCarthy nem hiszem, hogy lecsúszik 2. körig, amennyi QB needes csapat van.

Itt valszeg a sorrend ez lesz:
1. Bears - Williams
2. Washington - Maye
3. Patriots - McCarthy (prospect ismertetők miatt inkább őt vinném mint Danielst)
4. ? - Daniels

A 4. helyre meg ácsingózhat a Vikings, Broncos, Raiders is és talán a Giants és Titans is akár.
Aki a legtöbbet ígéri, az elviheti ebből a 4-esből az utolsót és aztán meg az lesz a kérdés a többinél, hogy a helyükön kihúzzák-e Nix, Penix vmelyikét vagy megpróbálnak lentebb cserélni az 1. kör végére.

Szóval szerintem most nem fogjátok elcseszni és kihúztok egy jó prospectet.

Szerkesztette: Lúdas Solymi

17 napja
warr_b Washington Commanders 20 901 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Fasz kivan már, herótom van ettől a sok hülye találgatástól, a twitter is teljesen olvashatatlan emiatt... túl lehetnénk már a drafton.
warr_b
ha rajtad múlna, kit húznál?
törölt kristof
Ha rajtam múlt volna, nem cserélem el Howellt, kicsit lejjebb cseréltem volna és feltápolom az O-line-t. Aztán maximum a második körben húztam volna egy QB-t (McCarthy, Bo Nix), legyen valami verseny.

A jelenlegi helyzetben ha azt vesszük hogy mindenféleképpen QB kell 1/2-re, akkor Maye.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
17 napja
törölt kristof New York Giants USC Trojans 557 — Browns GM
Fasz kivan már, herótom van ettől a sok hülye találgatástól, a twitter is teljesen olvashatatlan emiatt... túl lehetnénk már a drafton.
warr_b
ha rajtad múlna, kit húznál?

The risk I took was calculated, but man, am I bad at math.
17 napja
warr_b Washington Commanders 20 901 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A legújabb PFF mockban beírta 1/2re JJ McCarthyt a Monson ide xD Keresd meg Warrn oszt üsd le mielőtt a csapatod hallgat rá.
 www.pff.com/news/draft-2024-nfl-mock-draft-commanders-jj-mccarthy-vikings-two-qbs
Sixo
Hihi. Hát nem tudom mennyivel lenne rosszabb, mint JD 😀

Fasz kivan már, herótom van ettől a sok hülye találgatástól, a twitter is teljesen olvashatatlan emiatt... túl lehetnénk már a drafton.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
17 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 425 — LIGHTS OUT!
A legújabb PFF mockban beírta 1/2re JJ McCarthyt a Monson ide xD Keresd meg Warrn oszt üsd le mielőtt a csapatod hallgat rá.
 www.pff.com/news/draft-2024-nfl-mock-draft-commanders-jj-mccarthy-vikings-two-qbs

23 napja
warr_b Washington Commanders 20 901 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Commanders are up to 16 reported Top 30 visits so far

4 OT (Amegadjie, Morgan, Wallace, Rosengarten)
3 CB (Hart, E. Jones, Gattison)
3 EDGE (Chop, Kneeland, JJB)
2 LB (Wallace, Knight)
2 QB (Penix, Daniels)
2 TE (Sanders, Wiley)


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta