Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 4 éve
nexion218 3 981 — Washington Gyapotkombájnz fan
Most nézem csak, hogy ezt az Emily Applegate-et én is zaklatnám... 😀
nexion218
A munkahelyén zavarta, hogy szűk ruhákban kell járnia, de twitterre,meg instára azért kirakja mindenét
Fast Willie
Köszönöm, hogy nem nekem kellett... 😀 Egyébként nekem az a fura, hogy egyik cikkben sem olvasok semmit, ami akkora szörnyűség lenne. "Megkérdezte, hogy tegnap többet futottam-e, mert jól nézek ki". Ebben mi a cink? Lehülyézte a főnöke, mert nem úgy csinált meg vmit, ahogy a főnök elképzelte... Nyilván tisztában vagyok vele, hogy nem színházba akarták elhívni őket vagy versfelolvasó estre, nekem se ezek a tevékenységek jutnak az eszembe, ha képeit nézem... De basszus ez a sztori egyelőre nevetségessé teszi a nagy médiafanfárt is meg meg igazából azokat is, akiket esetleg ténylegesen zaklattak. Vagy tálaljanak ki rendesen, vagy keressenek vmi gátlástalan nőt, aki hajlandó a sztori kedvéért a csillagos eget is lehazudni vagy találjanak vmi más aduászt, amivel megtorpedózzák a franchise-t, mert ez így gyenge. 2005 (!)-ös sztorik is vannak benne. Eddig mi történt? Szerintem az, amit az egyik kolléga itt a napokban említett: "most van alkalmas politikai környezet ebbpl ügyet csinálni". És ez undorító, mert - legalábbis az én szememben - egyértelműn azt jelenti, hogy itt nem az igazság, a tisztesség, az elszenvedett sérelmek orvoslása a lényeg, hanem a sztori illetve hogy most bizonyos témájú sztorikkal el lehet érni dolgokat, ami eddig lehetetlen volt.

Edit: Csak apontosság kedvéért: tenorx volt és így hangzik pontosan mire gondolok: "csak most van elég politikai talaj".

Szerkesztette: nexion218

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 286
Most nézem csak, hogy ezt az Emily Applegate-et én is zaklatnám... 😀
nexion218
A munkahelyén zavarta, hogy szűk ruhákban kell járnia, de twitterre,meg instára azért kirakja mindenét
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 286
Beth Wilkinson lesz avizsgálatvezető, aki többek között Timothy McVaigh robbantó/terrorista ügyében volt az ügyész

 www.nbcsports.com/washington/washington-football/who-beth-wilkinson-get-know-attorney-whos-looking-washingtons-culture

 www.law.com/nationallawjournal/2020/06/12/dc-circuit-didnt-sound-eager-to-force-dismissal-of-case-against-michael-flynn/?slreturn=20200617042830
több mint 4 éve
nexion218 3 981 — Washington Gyapotkombájnz fan
Most nézem csak, hogy ezt az Emily Applegate-et én is zaklatnám... 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 811 — 258. §
Azt olvasom több helyen, hogy azért lett delayelve az anyag, mert egy jó része (pl on-field dolgok meg a beharangozott Gruden - futó gyerek eszkimótesósága) olyan volt, hogy ki kellett venni.
tenorx
Mi az az eszkimótesóság?
peach
 www.urbandictionary.com/define.php?term=Eskimo%20Brother
tenorx
rasszista!!
 theconversation.com/edmonton-eskimos-should-follow-washington-redskins-and-drop-its-racist-team-name-142028

amúgy a redskins-től eltérően ott az inuitok tényleg tiltakoztak is a név ellen, gondolom majd ha a nike közbeszól, akkor változtatnak csak
 twitter.com/EdmontonEsks/status/1279117801240707072

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azt olvasom több helyen, hogy azért lett delayelve az anyag, mert egy jó része (pl on-field dolgok meg a beharangozott Gruden - futó gyerek eszkimótesósága) olyan volt, hogy ki kellett venni.
tenorx
Mi az az eszkimótesóság?
peach
felénk "lyuktestvér"-nek ismerik
rva
luksógor, ahogy a mívelt arab mondaná -ahoeiri- faszomnak testvére...
sutianap
Örülök, hogy nem nekem kellett beírni ezt^^

több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 286 — capitaine du château de Vienne 1487
Azt olvasom több helyen, hogy azért lett delayelve az anyag, mert egy jó része (pl on-field dolgok meg a beharangozott Gruden - futó gyerek eszkimótesósága) olyan volt, hogy ki kellett venni.
tenorx
Mi az az eszkimótesóság?
peach
felénk "lyuktestvér"-nek ismerik
rva
luksógor, ahogy a mívelt arab mondaná -ahoeiri- faszomnak testvére...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
rva 4 096 — Me for President!
Azt olvasom több helyen, hogy azért lett delayelve az anyag, mert egy jó része (pl on-field dolgok meg a beharangozott Gruden - futó gyerek eszkimótesósága) olyan volt, hogy ki kellett venni.
tenorx
Mi az az eszkimótesóság?
peach
felénk "lyuktestvér"-nek ismerik
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Azt olvasom több helyen, hogy azért lett delayelve az anyag, mert egy jó része (pl on-field dolgok meg a beharangozott Gruden - futó gyerek eszkimótesósága) olyan volt, hogy ki kellett venni.
tenorx
Mi az az eszkimótesóság?
peach
 www.urbandictionary.com/define.php?term=Eskimo%20Brother
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 631 — a new hope (again)
Azt olvasom több helyen, hogy azért lett delayelve az anyag, mert egy jó része (pl on-field dolgok meg a beharangozott Gruden - futó gyerek eszkimótesósága) olyan volt, hogy ki kellett venni.
tenorx
Mi az az eszkimótesóság?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man
Usákoknál ez a szexuális zaklatás téma jóval érzékenyebb téma, mint Európában. Egyik egyetemi tanárom mesélte anno h egy ottani konferencia végén udvariasságból fel akarta segíteni az egyik amerikai kolléganőjére a kabátot, aki közölte vele h csak azért nem jelenti fel szexuális zaklatásért, mert tudja h ő barbár európai.
empty taxi
Vannak azért gondok...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Azt olvasom több helyen, hogy azért lett delayelve az anyag, mert egy jó része (pl on-field dolgok meg a beharangozott Gruden - futó gyerek eszkimótesósága) olyan volt, hogy ki kellett venni.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Usákoknál ez a szexuális zaklatás téma jóval érzékenyebb téma, mint Európában. Egyik egyetemi tanárom mesélte anno h egy ottani konferencia végén udvariasságból fel akarta segíteni az egyik amerikai kolléganőjére a kabátot, aki közölte vele h csak azért nem jelenti fel szexuális zaklatásért, mert tudja h ő barbár európai.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Yawn. Legalább derült volna ki, hogy Snyder dugja a rookie falembereket... 40-es 50-es fasziknak felállt a pöcsük huszonéves, vélhetően baromi csinos lányokra... Melyik részét szánták hírnek?
nexion218
Lehet, hogy ez csak a kezdet, és lesz még több is. Vagy ennyi védhető biztosan a bíróság előtt is, ha perelnek az érintettek. Ezt is figyelembe kell venni.
több mint 4 éve
nexion218 3 981 — Washington Gyapotkombájnz fan
Yawn. Legalább derült volna ki, hogy Snyder dugja a rookie falembereket... 40-es 50-es fasziknak felállt a pöcsük huszonéves, vélhetően baromi csinos lányokra... Melyik részét szánták hírnek?

Szerkesztette: nexion218

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A McAfee által beharangozott "BONKERS"-től azért elég messze van, szerintem ilyen kb minden csapatnál történ(he)t

Snyder közvetlenül meg se lett vádolva semmivel, 2018-ban a Times meg lehozott már egy durvább sztorit (a félmeztelen costa rica-i fotózásról), az érdekes mód elsikkadt
r.baggio
Ja, még Jay Gruden sincs egyelőre név szerint megemlítve benne. Pedig az előzetes hírek alapján azt hittem, hétvégére már McAddo lesz a Jags OC-je.
több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 811 — 258. §
 www.washingtonpost.com/sports/2020/07/16/redskins-sexual-harassment-larry-michael-alex-santos/?arc404=true
Beki
egyik keszulekemen sem engedi elolvasni elofizetes nelkul 😕
winston
 outline.com/CdyCuU


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 811 — 258. §
A McAfee által beharangozott "BONKERS"-től azért elég messze van, szerintem ilyen kb minden csapatnál történ(he)t

Snyder közvetlenül meg se lett vádolva semmivel, 2018-ban a Times meg lehozott már egy durvább sztorit (a félmeztelen costa rica-i fotózásról), az érdekes mód elsikkadt

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát ez kurva meredek.
több mint 4 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
 www.washingtonpost.com/sports/2020/07/16/redskins-sexual-harassment-larry-michael-alex-santos/?arc404=true
Beki
egyik keszulekemen sem engedi elolvasni elofizetes nelkul 😕
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 www.washingtonpost.com/sports/2020/07/16/redskins-sexual-harassment-larry-michael-alex-santos/?arc404=true
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 267 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Washington Post cikk is érdekes

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 556 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Má' olyat is olvastam, hogy Rivera lelép 😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A kisebbsègi tulajok elkezdték árulni a tulajdonrészüket. Kurva érdekes lesz ez.
Amadeus
Most hogy nem Redskins a csapatnév, azt hittem, hogy erre nem kerül sor az indián tulajok részéről 😕

több mint 4 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
végre valami érdekes pletyka:

 twitter.com/Chef_Curryy_/status/1283570628679868418/photo/1

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!