Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Ez a sztori annyira amerikai. Kínjukban már azt sem tudják mit akarnak. Most jött egy divathullám, agymenéssel egybekötve és semmi se szent. Bármi lesz is az új név meg logó, szerintem sok-sok embernek Redskins marad a csapat még nagyon sokáig.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Fekete, barna, vörös, fehér, sárga nem lehet. Pink sem.
Marad a drapp. Azt valyon el tudja mindenki fogadni politikailag?
Kájzerszóze
Drapp???
Nagyapám mondta: "olyan szín nincs is!" 😊😊😊
zemanla
Tudtam, hogy ez sem lesz jó.... De talán az ekrüt (ecru angolul 😀 ) tudnám még javasolni.....
Kájzerszóze
Nem tudom, miről beszéltek, mi pasik 16 színt ismerünk 😆
warr_b
Én annyit sem! 😄




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 556 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Fekete, barna, vörös, fehér, sárga nem lehet. Pink sem.
Marad a drapp. Azt valyon el tudja mindenki fogadni politikailag?
Kájzerszóze
Drapp???
Nagyapám mondta: "olyan szín nincs is!" 😊😊😊
zemanla
Tudtam, hogy ez sem lesz jó.... De talán az ekrüt (ecru angolul 😀 ) tudnám még javasolni.....
Kájzerszóze
Nem tudom, miről beszéltek, mi pasik 16 színt ismerünk 😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man
A Warriors milyen snassz. Trump's, Politicians? 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 231 — playoffs???
Fekete, barna, vörös, fehér, sárga nem lehet. Pink sem.
Marad a drapp. Azt valyon el tudja mindenki fogadni politikailag?
Kájzerszóze
Drapp???
Nagyapám mondta: "olyan szín nincs is!" 😊😊😊
zemanla
Tudtam, hogy ez sem lesz jó.... De talán az ekrüt (ecru angolul 😀 ) tudnám még javasolni.....



több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Fekete, barna, vörös, fehér, sárga nem lehet. Pink sem.
Marad a drapp. Azt valyon el tudja mindenki fogadni politikailag?
Kájzerszóze
Drapp???
Nagyapám mondta: "olyan szín nincs is!" 😊😊😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Dropnames lett, egyenlőre
aszongyák a RED marad...
sutianap
Redwolves?
iktriad
Akkó má mé nem RED FOX???😮
nagir

több mint 4 éve
rva 4 096 — Me for President!
a military-re és az őslakosokra a Warriors utalhat
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 556 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Azt lehetett olvasni, hogy a militaryre és az őslakosokra is utalót akarnak...
Na most a red wolfnak semmi köze a sereghez, a red tailsnek az indiánokhoz... marad a Tomahawks 🤣


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 231 — playoffs???
Fekete, barna, vörös, fehér, sárga nem lehet. Pink sem.
Marad a drapp. Azt valyon el tudja mindenki fogadni politikailag?



több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 826 — Bla, bla, bla
Dropnames lett, egyenlőre
aszongyák a RED marad...
sutianap
Redwolves?
iktriad
Akkó má mé nem RED FOX???😮



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man
Azt mondják, hogy Red Wolves lesz, mert Snyder azt mondta, hogy még trademark gondok vannak, azért nem jelentették be (ugyebár pont az Arkansas State van perben Chattanooga Red Wolves FC-vel a név miatt).
tenorx
Na az még Oscar díjas alakítás lenne ha most meg névhasználati vitába keverednének az új név miatt. Meg ha már változtatnak akkor valami baszó logót is csináltassanak, ne ez a kutyámajom legyen.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Azt mondják, hogy Red Wolves lesz, mert Snyder azt mondta, hogy még trademark gondok vannak, azért nem jelentették be (ugyebár pont az Arkansas State van perben Chattanooga Red Wolves FC-vel a név miatt).

Amúgy továbbra is, liberális korcsként, én nem értem ez miért ilyen fájó pont ennyi embernek, hogy itt SJW meg PC hisztit kelljen tolni, főleg a nem Redskins fanoknak.
Most úgy csinál mindenki, mintha ez most jött volna fel először. Nem, csak most van elég politikai talaj, hogy (az egyébként mindig azt csináló, ami több bevételt hoz) multik beálltak mögé. Nyilván ők lefossák, csak többet vegyél tőlük.
tenorx
Engem személy szerint az zavar amit ez jelképez, kidobálni dolgokat az ablakon csak azért mert most ez lett trendi. Belegondoltál már miért pont most?! Na engem ez zavar, ha ez egy intelligens folyamat részeként jön létre ahol minden fél, a csapat is egyetért abban hogy meg kell változtatni akkor senki nem szólna egy szót sem (egy kis csoporton kivül).

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Azt mondják, hogy Red Wolves lesz, mert Snyder azt mondta, hogy még trademark gondok vannak, azért nem jelentették be (ugyebár pont az Arkansas State van perben Chattanooga Red Wolves FC-vel a név miatt).

Amúgy továbbra is, liberális korcsként, én nem értem ez miért ilyen fájó pont ennyi embernek, hogy itt SJW meg PC hisztit kelljen tolni, főleg a nem Redskins fanoknak.
Most úgy csinál mindenki, mintha ez most jött volna fel először. Nem, csak most van elég politikai talaj, hogy (az egyébként mindig azt csináló, ami több bevételt hoz) multik beálltak mögé. Nyilván ők lefossák, csak többet vegyél tőlük.
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 298 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Washington Wolverines 😁
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 556 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Dropnames lett, egyenlőre
aszongyák a RED marad...
sutianap
Redwolves?

iktriad
Aztán az meg miféle szerzet, olyasmi, mint a zöld sas? 🤣
warr_b
 hu.wikipedia.org/wiki/Vörös_farkas

Az Arkansas State 2008-ban cserélte le az Indians nevet Red Wolves-ra
r.baggio
Elrontod itt a játékot... 😆😉


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 812 — 258. §
Dropnames lett, egyenlőre
aszongyák a RED marad...
sutianap
Redwolves?

iktriad
Aztán az meg miféle szerzet, olyasmi, mint a zöld sas? 🤣
warr_b
 hu.wikipedia.org/wiki/Vörös_farkas

Az Arkansas State 2008-ban cserélte le az Indians nevet Red Wolves-ra

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 556 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Dropnames lett, egyenlőre
aszongyák a RED marad...
sutianap
Redwolves?

iktriad
Aztán az meg miféle szerzet, olyasmi, mint a zöld sas? 🤣


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dropnames lett, egyenlőre
aszongyák a RED marad...
sutianap
Redwolves?
több mint 4 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Rednecks lenne az éles váltás
több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 092 — Deion Sanders for president!
Szánalmas az egész story.
Töketlen vezetés, töketlen NFL, töketlen politikusok, beszari amerikai pöcsök.
A Patriots bezzeg senkinek nem szúrja a szemét.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 417 — Слава Україні! Героям слава!
Szerintem szuntessek meg a frencsájzt az a peldas buntetes. Az a biztos. Aztan par evnyi vezekles utan esetleg lehet uj csapatot alakitani mondjuk Washington Lollypops neven.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 680
TOPIC MIKOR LESZ MÁR ÁTNEVEZVE?! meddig várjon még a libsi bagázs, még a végén kikezdik a bowl.hu-t is. Olyan antifát kaptok a fasiszták adják a másikat...

Követelem hogy a Redskinst azonnal írjátok át REDSKINS-re 😉
davemayer
Barna eső hullik épp.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Miért nem lehet Washington Whiteskins? 🤣
Vagy legyen Washington Indians és maradjon a logo meg szín azt csókolom...
Kész röhej

Szerkesztette: zsoeo
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 913
És mi lenne ha csak simán Washington Reds vagy Skins lenne?
Bár, előbbi miatt lekommunistáznák őket, utóbbi meg...ehh....

Szerkesztette: Lúdas Solymi