Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 854
Ha nem Washington Senators lesz az MLB örökség előtt tisztelegve, akkor viszont lehetne Washington Redlegs, mint a Cincinnatinél az 1950-es években, akik a Reds névről váltottak pár évre.

Aztán azt is vissza lehetne változtatni, amint elmúlik a hisztéria.
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
TOPIC MIKOR LESZ MÁR ÁTNEVEZVE?! meddig várjon még a libsi bagázs, még a végén kikezdik a bowl.hu-t is. Olyan antifát kaptok a fasiszták adják a másikat...

Követelem hogy a Redskinst azonnal írjátok át REDSKINS-re 😉

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Nyilván ennek nincs realitása, de én hagynám csak a város nevét. Színek, logo minden maradna, és simán Washington, oszt jónapot.
Jan
Washington Washingtons, és a cheerleaderek helyett a honatyára maszkírozott öregapók "ugrálnának" a pálya szélén
davemayer

r.baggio
Simpsons already did it ezek szerint

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 286 — capitaine du château de Vienne 1487
Dropnames lett, egyenlőre
aszongyák a RED marad...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 812 — 258. §
Nyilván ennek nincs realitása, de én hagynám csak a város nevét. Színek, logo minden maradna, és simán Washington, oszt jónapot.
Jan
Washington Washingtons, és a cheerleaderek helyett a honatyára maszkírozott öregapók "ugrálnának" a pálya szélén
davemayer


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 417 — Слава Україні! Героям слава!
Washington nevét nem akarják már akkor átnevezni?

A kurva életbe de kibaszottul gyűlölöm ezt a szar PC diktatúrát.

SZABAD VAGY??? IGEN, URAM!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
Cubehor Los Angeles Rams 317
Washington Pussies.
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Nyilván ennek nincs realitása, de én hagynám csak a város nevét. Színek, logo minden maradna, és simán Washington, oszt jónapot.
Jan
Washington Washingtons, és a cheerleaderek helyett a honatyára maszkírozott öregapók "ugrálnának" a pálya szélén

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 556 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Gyáva pöcs vagy, Snyder.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/Redskins/status/1282661063943651328
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 069 — Steelers fan
Nyilván ennek nincs realitása, de én hagynám csak a város nevét. Színek, logo minden maradna, és simán Washington, oszt jónapot.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kár hogy arrafelé nem sokan ismerik Karl May munkásságát. lehetne Washington Winnetous és akkor még a logó is maradhatna. 😊

Viccet félretéve, kíváncsi leszek mi lesz a döntés. Mondjuk Snyderből sok jót nem nézek ki, szóval 'Skins fanok készüljetek fel a legrosszabbra!*


* | Hátha sikerül ezt is eljinxelni. |

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 701
Ezekben a vészterhes időkben maximálisan píszínek kell lenni.
Szóval én a Washington Rainbows-ra szavazok.
Vagy Washington LMBTQ.

Viccen kívül meg, ha ez velünk történne sírnék. Szóval részvétem.

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 556 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Úgy tűnik ma a Redskins név nyugdíjba megy.
 twitter.com/BleacherReport/status/1282514625234264066
Remélem Wolves lesz az új nevük.
iktriad
Remélem, nem.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 656
Amíg élek addig mi a Redskinst fogjuk verni, nem vlm píszí baromságot. 😊
Mekkora szerencse, hogy a törpék érdekképviselete gyerekcipőben jár | még |

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik ma a Redskins név nyugdíjba megy.
 twitter.com/BleacherReport/status/1282514625234264066
Remélem Wolves lesz az új nevük.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik mozgalmas nap lesz a mai a Redskinsnél. És nem csak az esetleges névváltoztatás miatt.
 twitter.com/ScottABC7/status/1282535273952403456
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 286 — capitaine du château de Vienne 1487
Snejder kinyitotta a száját
Washington Imminent's!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 556 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
No jól van, csak kibújt végre a szög a zsákból, kedves Helmut 😊

Csak nem vetted át kint élve azt a rettentő szimpatikus amerikai attitűdöt, miszerint az az egyetlen jó, helyes igazság, amit te gondolsz, aki mást gondol vagy főleg mond, az pedig üldözendő, betiltandó, és el kell hallgattatni? Ugye nem akarod előírni, miről mit szabad gondolnunk? 🙂
warr_b
Ugye nem akarod előírni, hogy mit akarjak előírni! 😊
Dehogyanem akarom, csak úgysem tudom. 😀
Amit írsz az nem igazán amerikai attitűd. Nincs ez másképp itt Németországban sem, és nem volt más Hollandiában sem.
Helmut Zimmer
Dehogy, én csak kérdeztem 😉
Tényleg nem fog menni, makacsul kitartok 🤣 De legalább nem titkolod, ezt értékelem.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 211 — én ezt meguntam
No jól van, csak kibújt végre a szög a zsákból, kedves Helmut 😊

Csak nem vetted át kint élve azt a rettentő szimpatikus amerikai attitűdöt, miszerint az az egyetlen jó, helyes igazság, amit te gondolsz, aki mást gondol vagy főleg mond, az pedig üldözendő, betiltandó, és el kell hallgattatni? Ugye nem akarod előírni, miről mit szabad gondolnunk? 🙂
warr_b
Ugye nem akarod előírni, hogy mit akarjak előírni! 😊
Dehogyanem akarom, csak úgysem tudom. 😀
Amit írsz az nem igazán amerikai attitűd. Nincs ez másképp itt Németországban sem, és nem volt más Hollandiában sem.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 556 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
No jól van, csak kibújt végre a szög a zsákból, kedves Helmut 😊

Csak nem vetted át kint élve azt a rettentő szimpatikus amerikai attitűdöt, miszerint az az egyetlen jó, helyes igazság, amit te gondolsz, aki mást gondol vagy főleg mond, az pedig üldözendő, betiltandó, és el kell hallgattatni? Ugye nem akarod előírni, miről mit szabad gondolnunk? 🙂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
nexion218 3 981 — Washington Gyapotkombájnz fan
Hé Mr. Nemszeretemegyközösségmegbélyegzését! Mi nem nagyon szeressük az ilyesmit errefelé! 😀

 www.youtube.com/watch?v=GIqcy80JlKI

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Szerintem a nagy része hülyeség, de most aktuális...
 www.youtube.com/watch?v=IOqM4wOYBTA
pbalazs
Én ezt a nyitóképet látva a Washington Red Skies-re asszociáltam.
Elég bugyuta NFL csapatnév lenne, de frappáns.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez toronymagasan a legjobb ötlet, amit hallottam, ha mindenképpen nevet kell változtatni.
 twitter.com/BangRadioHour/status/1281343592485859328
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 211 — én ezt meguntam
Van személyes problémám, nem szeretem a diszktriminációt (semelyiket, mert minden pozitív egyben negatív), és nem szeretem egy közösség megbélyegzését.
Azért írtam a végére, hogy b] irónia[/b], pontosan tudom, hogy nem Ti tehettek róla. Ennél explicitebb nem tudok lenni.

Szerinted miért írtam be minden egyes sorba, hogy Ti személy szerint?! Azért, amit kiemeltem az írásodból.
Ne tegyünk már úgy, mintha nem ismernénk egymás álláspontját a politika topicból! 😊

Mindegy lesz új csapatnevetek, logótok, és ettől jobb emberek lesztek Ti is. Warr persze nem biztos. Mondjuk ha nem lehet többet előhúzni a rasszista csapatnév kártyát, akkor kell majd valami új. | (gecimanó irónia) |
Ahogy egy művelt ember mondotta vala, béke
Wyatt
Nekem sem úgy rémlett, hogy műveletlen, ezért is lepett meg, hogy honnan jön ez a kispöcsű senkik vagyunk szöveg... Mellesleg nekem úgy tűnt, hogy az eladás/többségi tulajdonlás/kivásárlás kapcsán témába vágó volt, hogy Snyder hogy állhat illetve mekkora bukót tud megendedni magának.
nexion218
Nincs harag, csak teljesen feleslegesnek éreztem a vitát, ahogy ezt is, mert félreértettél, lehet erősen fogalmaztam... akkor sorry.
Helmut Zimmer
Hát, egy szmájli vagy vmi egyértelműbbé tette volna az iróniát, ja. De mindegy, piss, izé, peace. 😉
nexion218

A névváltoztatást is nagyjából elengedtük, csak az indokok, a belemagyarázással van egy nem kicsi probléma. Amikor a rasszista azt gondolja, hogy rasszisták vagyunk. 😉
Bjoca
Helmut Zimmer
No, akkor szerintem itt állj le, ha személyes problémád van!!!
Bjoca