Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 499 — StuG Life
Fekete, barna, vörös, fehér, sárga nem lehet. Pink sem.
Marad a drapp. Azt valyon el tudja mindenki fogadni politikailag?
Kájzerszóze
Drapp???
Nagyapám mondta: "olyan szín nincs is!" 😊😊😊
zemanla
Tudtam, hogy ez sem lesz jó.... De talán az ekrüt (ecru angolul 😀 ) tudnám még javasolni.....
Kájzerszóze
Nem tudom, miről beszéltek, mi pasik 16 színt ismerünk 😆
warr_b
Én annyit sem! 😄
zemanla
én meg színtévesztő is vagyok 😀
fekete, fehér, kék, zöld, sárga, piros, barna, rózsaszín (nem nem pink és nem magenta), bordó, lila, szürke és a drapp - ez 12 szín. van több is warr_b? Neked 16 sikerült?
Kájzerszóze
fekete meg fehér szigorúan véve nem szín

több mint 4 éve
nexion218 3 981 — Washington Gyapotkombájnz fan
 index.hu/sport/amerikaifutball/2020/07/14/nfl-washington-redskins-nevvaltas-amerikaifutball-vedjegy/

America the beautiful... 😀😀😀
nagir
Biztos kabbojz drukker 😂
warr_b
Mondjuk náluk amúgy is hagyomány a Rendskins dolgok jogainak megvásárlása... 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 556 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 index.hu/sport/amerikaifutball/2020/07/14/nfl-washington-redskins-nevvaltas-amerikaifutball-vedjegy/

America the beautiful... 😀😀😀
nagir
Biztos kabbojz drukker 😂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
nexion218 3 981 — Washington Gyapotkombájnz fan
Fekete, barna, vörös, fehér, sárga nem lehet. Pink sem.
Marad a drapp. Azt valyon el tudja mindenki fogadni politikailag?
Kájzerszóze
Bocsi, de szerintem akik túltolják azok javarészt ti vagytok, sok sok oldalon keresztül, az ilyen direkt túlzásokkal. A Redskin egy rasszista kifejezés. Nekem nem bántó, nektek sem bántó, ami nem is véletlen. Jogos az a kritika, hogy miért most, és az is teljesen biztos, hogy a szponzorok kizárólag az agyagi érdekeiket vették figyelembe a jelen helyzetben, de a kommentedben színekkel nyilván semmi gond sem lenne pl. a logóban, remélem ez tiszta. De ha lenne pl egy Budapest Boxosképűek, vagy Kaposvári Kampóorrúak nevű csapat, azért szerintem joggal menne arról is a vita itthon.
winston
Egyrészt: a humor egyik eszköze a túlzás. "Remélem ez tiszta". Másrészt: míg néhány magyarországi couch-coach és fan humorizálása nem okoz különösebb kárt senkinek, addig ez a píszí faszság jelenleg konkrétan az emberiség történelmének részleteit semmisíti meg. Nem, nem a Redskins az emberiség történelmének a fontos részlete, de sajnos a píszível társulni látszik egyfajta rövid- és szűklátókörűség és nem sikerül észrevenni, hogy ez egy rohamtempóban disztópia felé progrediáló beteges folyamat és nem látszik a vége. Én a magam részéről már már világosan leírtam, de szerintem ezzel sokan mások is egyet értenek, hogy ebben az egész sztoriban nem a Redskins átnevezése az irritáló, hanem az egész ideológia, ami most korlátlan hatalmat kapott a emberek gondolatai fölött.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 4 éve
nexion218 3 981 — Washington Gyapotkombájnz fan
 index.hu/sport/amerikaifutball/2020/07/14/nfl-washington-redskins-nevvaltas-amerikaifutball-vedjegy/

America the beautiful... 😀😀😀
nagir
Nyilván őt is Winnetou lelkének őszinte tisztelete, a politikai korrektség, emberszeretet és liberális egyenlőségtudat vezérelte. Amúgy meg mekkora arc! 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 826 — Bla, bla, bla
 index.hu/sport/amerikaifutball/2020/07/14/nfl-washington-redskins-nevvaltas-amerikaifutball-vedjegy/

America the beautiful... 😀😀😀

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
nexion218 3 981 — Washington Gyapotkombájnz fan
Azt mondják, hogy Red Wolves lesz, mert Snyder azt mondta, hogy még trademark gondok vannak, azért nem jelentették be (ugyebár pont az Arkansas State van perben Chattanooga Red Wolves FC-vel a név miatt).

Amúgy továbbra is, liberális korcsként, én nem értem ez miért ilyen fájó pont ennyi embernek, hogy itt SJW meg PC hisztit kelljen tolni, főleg a nem Redskins fanoknak.
Most úgy csinál mindenki, mintha ez most jött volna fel először. Nem, csak most van elég politikai talaj, hogy (az egyébként mindig azt csináló, ami több bevételt hoz) multik beálltak mögé. Nyilván ők lefossák, csak többet vegyél tőlük.
tenorx
Na, hát pont ezért. Meg azért, amit már korábban is írtam: hol lesz ennek a vége? Nem vagyok összeesküvéselméletes, de ez a "függvény" szigorúan monoton tart a gondolatrendőrség felé.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 4 éve
nexion218 3 981 — Washington Gyapotkombájnz fan
Ezekben a vészterhes időkben maximálisan píszínek kell lenni.
Szóval én a Washington Rainbows-ra szavazok.
Vagy Washington LMBTQ.

Viccen kívül meg, ha ez velünk történne sírnék. Szóval részvétem.
akdestroyer
Elég kirekesztő... És mi lesz I-kel meg a +-okkal (LMBTQI+)? És az ábécé többi betűjével? Elfölöjtötted, mint Tóth Antal a nagy efföt?

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 8 149 — Stromfeld Aurél fan
Fekete, barna, vörös, fehér, sárga nem lehet. Pink sem.
Marad a drapp. Azt valyon el tudja mindenki fogadni politikailag?
Kájzerszóze
No, no a drapp bizony erősen rasszista. Szabolcsi tanár ismerősöm mesélte, hogy általános iskola 8. osztályos "drappszínű kislány" kétségbeesetten kérdezte tőle, hogy lett terhes, pedig a "zsóti" még élvezés előtt kivette....
KoporShow
Zsóti csúnyán meg- és át-
gyeek
Korai örömről hallottál-e, baby?
Fast Willie
Még koncerten is voltam. Orgazmikus volt.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 4 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Fekete, barna, vörös, fehér, sárga nem lehet. Pink sem.
Marad a drapp. Azt valyon el tudja mindenki fogadni politikailag?
Kájzerszóze
Bocsi, de szerintem akik túltolják azok javarészt ti vagytok, sok sok oldalon keresztül, az ilyen direkt túlzásokkal. A Redskin egy rasszista kifejezés. Nekem nem bántó, nektek sem bántó, ami nem is véletlen. Jogos az a kritika, hogy miért most, és az is teljesen biztos, hogy a szponzorok kizárólag az agyagi érdekeiket vették figyelembe a jelen helyzetben, de a kommentedben színekkel nyilván semmi gond sem lenne pl. a logóban, remélem ez tiszta. De ha lenne pl egy Budapest Boxosképűek, vagy Kaposvári Kampóorrúak nevű csapat, azért szerintem joggal menne arról is a vita itthon.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Washington Énpedigidőbenkihúztamkérem

Egy PICIT elkanyarodtatok a témától

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 556 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Fekete, barna, vörös, fehér, sárga nem lehet. Pink sem.
Marad a drapp. Azt valyon el tudja mindenki fogadni politikailag?
Kájzerszóze
Drapp???
Nagyapám mondta: "olyan szín nincs is!" 😊😊😊
zemanla
Tudtam, hogy ez sem lesz jó.... De talán az ekrüt (ecru angolul 😀 ) tudnám még javasolni.....
Kájzerszóze
Nem tudom, miről beszéltek, mi pasik 16 színt ismerünk 😆
warr_b
Én annyit sem! 😄
zemanla
én meg színtévesztő is vagyok 😀
fekete, fehér, kék, zöld, sárga, piros, barna, rózsaszín (nem nem pink és nem magenta), bordó, lila, szürke és a drapp - ez 12 szín. van több is warr_b? Neked 16 sikerült?
Kájzerszóze
Narancssárga, meg a kéket-zöldet még szét lehet bontani világos- meg sötétre, aztán kb ennyi 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 286
Fekete, barna, vörös, fehér, sárga nem lehet. Pink sem.
Marad a drapp. Azt valyon el tudja mindenki fogadni politikailag?
Kájzerszóze
No, no a drapp bizony erősen rasszista. Szabolcsi tanár ismerősöm mesélte, hogy általános iskola 8. osztályos "drappszínű kislány" kétségbeesetten kérdezte tőle, hogy lett terhes, pedig a "zsóti" még élvezés előtt kivette....
KoporShow
Zsóti csúnyán meg- és át-
gyeek
Korai örömről hallottál-e, baby?
több mint 4 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 231 — playoffs???
Az iranyitot is cserelni kell....
Szerintem semmifele borszinre utalas nem fer bele....
Ha Skins????? Mennie kell. Felkeszul Kaepernick...



több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 8 149 — Stromfeld Aurél fan
Fekete, barna, vörös, fehér, sárga nem lehet. Pink sem.
Marad a drapp. Azt valyon el tudja mindenki fogadni politikailag?
Kájzerszóze
No, no a drapp bizony erősen rasszista. Szabolcsi tanár ismerősöm mesélte, hogy általános iskola 8. osztályos "drappszínű kislány" kétségbeesetten kérdezte tőle, hogy lett terhes, pedig a "zsóti" még élvezés előtt kivette....
KoporShow
Zsóti csúnyán meg- és át-

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Bele se merek gonodolni hogy itthon a Puskás Akadémiával mi lenne ebben a szituban.
Se Puskáshoz nincs köze, Se Akadémiához.
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJJJJJJJJJJJJJJJJJ
több mint 4 éve
peet_24 Seattle Seahawks 268
Washington Nonames
Fast Willie
Washington Whatevers
(no offense)
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Jól szét offoljuk aaaa ....az izé ..... Washington topicot




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Fekete, barna, vörös, fehér, sárga nem lehet. Pink sem.
Marad a drapp. Azt valyon el tudja mindenki fogadni politikailag?
Kájzerszóze
Drapp???
Nagyapám mondta: "olyan szín nincs is!" 😊😊😊
zemanla
Tudtam, hogy ez sem lesz jó.... De talán az ekrüt (ecru angolul 😀 ) tudnám még javasolni.....
Kájzerszóze
Nem tudom, miről beszéltek, mi pasik 16 színt ismerünk 😆
warr_b
Én annyit sem! 😄
zemanla
én meg színtévesztő is vagyok 😀
fekete, fehér, kék, zöld, sárga, piros, barna, rózsaszín (nem nem pink és nem magenta), bordó, lila, szürke és a drapp - ez 12 szín. van több is warr_b? Neked 16 sikerült?
Kájzerszóze
Narancssárga!!! Ezt az elejére! 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader
Fekete, barna, vörös, fehér, sárga nem lehet. Pink sem.
Marad a drapp. Azt valyon el tudja mindenki fogadni politikailag?
Kájzerszóze
No, no a drapp bizony erősen rasszista. Szabolcsi tanár ismerősöm mesélte, hogy általános iskola 8. osztályos "drappszínű kislány" kétségbeesetten kérdezte tőle, hogy lett terhes, pedig a "zsóti" még élvezés előtt kivette....



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 861 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
A hab a tortán, hogy van egy petíció, hogy a hivatalos statisztikákban is csak Washington szerepeljen és a Redskinst vegyék ki onnan...kb töröljék ki, mint Lance Armstrongot a Tourok listájából.

Washington Nonames
Fast Willie
Aki meg rágondol vessék tömlöcbe és rohadjék ott élete végéig. Mondom én, hogy ez már a ló meg az átesés esete...
Matthew99
Amikor a Fifth Avenuen a polgármester segítségével festik fel a sárga BLM betűket az úttestre és ahol egy másik városban viszont egy házaspár ellen vádat emeltek gyűlőletbűncselekmény miatt, mert a sárga BLM betűket átfestették feketére, ott már teljes a morális csőd. Mondjuk azt régóta tudja mindenki, hogy a szólásszabadság csak egy lózung az USA-ban hosszú-hosszú ideje.
több mint 4 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 231 — playoffs???
Fekete, barna, vörös, fehér, sárga nem lehet. Pink sem.
Marad a drapp. Azt valyon el tudja mindenki fogadni politikailag?
Kájzerszóze
Drapp???
Nagyapám mondta: "olyan szín nincs is!" 😊😊😊
zemanla
Tudtam, hogy ez sem lesz jó.... De talán az ekrüt (ecru angolul 😀 ) tudnám még javasolni.....
Kájzerszóze
Nem tudom, miről beszéltek, mi pasik 16 színt ismerünk 😆
warr_b
Én annyit sem! 😄
zemanla
én meg színtévesztő is vagyok 😀
fekete, fehér, kék, zöld, sárga, piros, barna, rózsaszín (nem nem pink és nem magenta), bordó, lila, szürke és a drapp - ez 12 szín. van több is warr_b? Neked 16 sikerült?



több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man
A hab a tortán, hogy van egy petíció, hogy a hivatalos statisztikákban is csak Washington szerepeljen és a Redskinst vegyék ki onnan...kb töröljék ki, mint Lance Armstrongot a Tourok listájából.

Washington Nonames
Fast Willie
Aki meg rágondol vessék tömlöcbe és rohadjék ott élete végéig. Mondom én, hogy ez már a ló meg az átesés esete...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 631 — a new hope (again)
 hu.m.wikipedia.org/wiki/S%C3%B6r%C3%A9nyes_farkas

A szegedi vadasparkban egyébként megtekinthető két példánya 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 286
A hab a tortán, hogy van egy petíció, hogy a hivatalos statisztikákban is csak Washington szerepeljen és a Redskinst vegyék ki onnan...kb töröljék ki, mint Lance Armstrongot a Tourok listájából.

Washington Nonames