Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Lovie Smith and Buccaneers agree on 4-year deal.
éééérdekes

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
És ki lesz a feka jelölt? Mert ugyebár egy nyilvánvalóan rasszista franchise kizárólag fehér HC-t választhat, de a szabályoknak muszáj lenne eleget tenni... 😀nexion218
nekem van egy ötletem!
de nem mondom elsapka
Ő az?
ProFootballTalk ‏@ProFootballTalk 2 perc
Report: Redskins to interview Jim Caldwellapeszos
szerintem nagyon hamar ki fogják nevezni Bevellt, ha már ilyen gyorsan kerestek feka ellenjelöltet
meglátjuk, nem hiszek benne...

ne vedd le a staffos papírt plz!sapka
Valószínűleg ugrott a college vonal, eleve nem tervezte azt Allen. Legalábbis nagyon úgy néz ki.

Milyen staffost?
---------------------------------
😀 😀
Chris Russell ‏@Russellmania980 55 mp
#Redskins RT @JosinaAnderson: Source: The Redskins have requested permission to interview Giants defensive coordinator Perry Fewell.
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
És ki lesz a feka jelölt? Mert ugyebár egy nyilvánvalóan rasszista franchise kizárólag fehér HC-t választhat, de a szabályoknak muszáj lenne eleget tenni... 😀nexion218
nekem van egy ötletem!
de nem mondom elsapka
Ő az?
ProFootballTalk ‏@ProFootballTalk 2 perc
Report: Redskins to interview Jim Caldwellapeszos
szerintem nagyon hamar ki fogják nevezni Bevellt, ha már ilyen gyorsan kerestek feka ellenjelöltet
meglátjuk, nem hiszek benne...

ne vedd le a staffos papírt plz!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
És ki lesz a feka jelölt? Mert ugyebár egy nyilvánvalóan rasszista franchise kizárólag fehér HC-t választhat, de a szabályoknak muszáj lenne eleget tenni... 😀nexion218
nekem van egy ötletem!
de nem mondom elsapka
Ő az?
ProFootballTalk ‏@ProFootballTalk 2 perc
Report: Redskins to interview Jim Caldwell
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
most nézem, hogy Bevellel még ma tárgyalunk Seattleben
hoppá, ezek nem szaroznak!!

és BoB tényleg texan lettsapka
Amit egyébként nagyon nem értek,hogy miért nem tagadtuk meg az interjút.
Bevell jobban teszi ha a gameplant tervezgeti és az O#-t foltozgatja,mint hogy az interjúkon járjon az esze.
Amúgy konkrétan rossznak tartom a liga szabályait a pozíciós edzők és a koordinátorok interjúztatását illetően.

Szakmai szempontból viszont szerintem Bevell lenne nektek a legjobb választás, tekintve,hogy a legnagyobb project most Washingtonban az az,hogy RG ne legyen bust, ehhez viszont Bevell hozzá tud járulni, ugyanis nálunk sokkal nagyobb mértékben volt szabad keze neki mint a védelmet illetően DQ-nak. RW fejlődését segítette, a liga egyik kiemelkedő irányítója lett belőle, egy gyenge talent szinttel rendelkező támadó részlegből az év nagy részében hatékony egységet kovácsolt. Azt a rendszert ami nálunk volt futtatva, azt hozhatná ide is. Futó elvileg van, mobilis Qb van.
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
És ki lesz a feka jelölt? Mert ugyebár egy nyilvánvalóan rasszista franchise kizárólag fehér HC-t választhat, de a szabályoknak muszáj lenne eleget tenni... 😀nexion218
nekem van egy ötletem!
de nem mondom el

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
És ki lesz a feka jelölt? Mert ugyebár egy nyilvánvalóan rasszista franchise kizárólag fehér HC-t választhat, de a szabályoknak muszáj lenne eleget tenni... 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
most nézem, hogy Bevellel még ma tárgyalunk Seattleben
hoppá, ezek nem szaroznak!!

és BoB tényleg texan lett

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Redskins to interview Sean McDermott, hope to talk with Darrell Bevell about coaching job
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
4-3 Tampa zwei zone - Skill. spec DBcoach
 www.startribune.com/sports/vikings/229798501.htmlsutianap
Akkor Haslettnek reszeltek.. B+ megint egy sémaváltás.

Viszont úgy tudom Morrisnak ez fekszik nem?apeszos
Ja csak nála legyen a bogyó 😉 szerintem ölég képlékenyek a Csildrecc-fijúk, ha valami működik, pölö Tomlin dettó ez az iskola, azt zakatol alatta a 3-4....sutianap
Mármint Raheem Morrisra gondoltam.. 😀 De ha nem küldik el Haslettet Sapka eret vág.. :cool:apeszos
á
Nála is lehet labda, neme, hát mire taníccsa Baccarit? 😉
Ha Bevell befut szerintem adná magát a dolog, akkor gyühetnek a csipegetések sziettlibül meg minnesoootábúl.sutianap
A Seattle-t így is szétszedik szvsz. Akkor már ide jöjjön a java... Reménykedek egy jó DC-ben, remélem a csókosokat kibasszák a picsába. Dougthy, Paul stb. Moss is mehetne már nyugdíjba...
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
4-3 Tampa zwei zone - Skill. spec DBcoach
 www.startribune.com/sports/vikings/229798501.htmlsutianap
Akkor Haslettnek reszeltek.. B+ megint egy sémaváltás.

Viszont úgy tudom Morrisnak ez fekszik nem?apeszos
Ja csak nála legyen a bogyó 😉 szerintem ölég képlékenyek a Csildrecc-fijúk, ha valami működik, pölö Tomlin dettó ez az iskola, azt zakatol alatta a 3-4....sutianap
Mármint Raheem Morrisra gondoltam.. 😀 De ha nem küldik el Haslettet Sapka eret vág.. :cool:apeszos
á
Nála is lehet labda, neme, hát mire taníccsa Baccarit? 😉
Ha Bevell befut szerintem adná magát a dolog, akkor gyühetnek a csipegetések sziettlibül meg minnesoootábúl.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
4-3 Tampa zwei zone - Skill. spec DBcoach
 www.startribune.com/sports/vikings/229798501.htmlsutianap
Akkor Haslettnek reszeltek.. B+ megint egy sémaváltás.

Viszont úgy tudom Morrisnak ez fekszik nem?apeszos
Ja csak nála legyen a bogyó 😉 szerintem ölég képlékenyek a Csildrecc-fijúk, ha valami működik, pölö Tomlin dettó ez az iskola, azt zakatol alatta a 3-4....sutianap
Mármint Raheem Morrisra gondoltam.. 😀 De ha nem küldik el Haslettet Sapka eret vág.. :cool:

oszt' mingyá' megnézem Manziel Johnny footballt is.. 😀
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
4-3 Tampa zwei zone - Skill. spec DBcoach
 www.startribune.com/sports/vikings/229798501.htmlsutianap
Akkor Haslettnek reszeltek.. B+ megint egy sémaváltás.

Viszont úgy tudom Morrisnak ez fekszik nem?apeszos
Ja csak nála legyen a bogyó 😉 szerintem ölég képlékenyek a Csildrecc-fijúk, ha valami működik, pölö Tomlin dettó ez az iskola, azt zakatol alatta a 3-4....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
4-3 Tampa zwei zone - Skill. spec DBcoach
 www.startribune.com/sports/vikings/229798501.htmlsutianap
Akkor Haslettnek reszeltek.. B+ megint egy sémaváltás.

Viszont úgy tudom Morrisnak ez fekszik nem?
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
4-3 Tampa zwei zone - Skill. spec DBcoach
 www.startribune.com/sports/vikings/229798501.html


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szerintem még ma meglesz...apeszos
S akkor kölcsön kenyér visszajár alapon, hozza Fraziert DCnek? Mongyuk TJack-kel megkínlódott, de sokat nem pöcsözött hozta Fárvapót, na.sutianap
Nem nagyon kell kínlódnia. Ha Griffin nem akkor Kirk Kapitány. Ennyi előnye van a Shanny hagyatéknak. 😀 Frazier milyen sémát favorizál?
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Szerintem még ma meglesz...apeszos
S akkor kölcsön kenyér visszajár alapon, hozza Fraziert DCnek? Mongyuk TJack-kel megkínlódott, de sokat nem pöcsözött hozta Fárvapót, na.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szerintem még ma meglesz...
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Ezt figyuzd! - D.Bevell ... after graduating from Chaparall High Scool in Scottsdale, miccósz, összeesküvés.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 2 perc
Seattle granted Redskins officials permission to interview Seahawks OC Darrell Bevell today, before Jan. 5 interview date for coaches on bye
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Chris Russell ‏@Russellmania980 1 perc
Well this is an interesting picture for many reasons...RT @CoachArtBriles: Baylor boys deep in Scottsdale. Win 12! pic.twitter.com/XlR2MHQzB5

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Chris Cooley: “Mike Shanahan Didn’t Like Robert Griffin III”
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
#Redskins also signed psquad players Tevita Stevens, Gabe Miller, Davin Meggett to futures contracts.
#Redskins sign P Robert Malone, TE Richard Quinn, DB Ryan Mouton, DB Peyton Thomas to futures deals.

The Washington Redskins have signed four of their practice squad players, and three more free agents to futures contracts on Tuesday.
Practice squad guard/center Tevita Stevens, running back Davin Meggett and tight end Gabe Miller signed deals and cornerback Peyton Thompson. The team also signed punter Robert Malone, tight end Richard Quinn, defensive backs Ryan Mouton and Peyton Thomas.
Malone is a third-year veteran, who played two games for the New York Jets this past season and all 16 for the Jets last year. He had brief stints with the Lions in 2011 and Buccaneers in 2010.
Quinn had a brief stint with Washington in 2011, and Mouton was in training camp with the Redskins this year.
The Redskins control those players rights, and they will be able to take part in Washington’s offseason program.
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Washington Redskins ‏@redskinsbuzztap
Washington Post >> DC Sports Bog: Shannon Sharpe: Zero percent chance Cowher comes to D.C.
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
The Insider ‏@Insider 9 perc
Redskins Blog: Redskins request permission to interview Seahawks’ Darrell Bevell