Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
No fene...
Safety Jordan Pugh signs with Saints
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
összeszedtem a lényeget 😛

Already interviewed:
Seattle offensive coordinator Darrell Bevell.
Carolina defensive coordinator Sean McDermott.
Baltimore Ravens offensive coordinator Jim Caldwell.
Dallas special teams coach Rich Bisaccia.

On the schedule:
New York Giants defensive coordinator Perry Fewell (reported Sunday that he’s interviewing today, according to John Wooten, chairman of the Fritz Pollard Alliance Foundation).

Requested permission to interview:
Cincinnati offensive coordinator Jay Gruden.
Cincinnati defensive coordinator Mike Zimmer.
San Diego offensive coordinator Ken Whisenhunt (per CBS Sports).
San Francisco offensive coordinator Greg Roman (per NFL Network).
Vanderbilt head coach James Franklin.sapka
És még hol van február eleje....
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
összeszedtem a lényeget 😛

Already interviewed:
Seattle offensive coordinator Darrell Bevell.
Carolina defensive coordinator Sean McDermott.
Baltimore Ravens offensive coordinator Jim Caldwell.
Dallas special teams coach Rich Bisaccia.

On the schedule:
New York Giants defensive coordinator Perry Fewell (reported Sunday that he’s interviewing today, according to John Wooten, chairman of the Fritz Pollard Alliance Foundation).

Requested permission to interview:
Cincinnati offensive coordinator Jay Gruden.
Cincinnati defensive coordinator Mike Zimmer.
San Diego offensive coordinator Ken Whisenhunt (per CBS Sports).
San Francisco offensive coordinator Greg Roman (per NFL Network).
Vanderbilt head coach James Franklin.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szerintem Allenéknek fingjuk sincs mit akarnak. Annyi név repked a levegőben, és egyre újabbak jönnek. Ha a jövő hét elején se lesz HC akkor kuka lesz a következő idény is kb ilyen eredménnyel. Ahhoz képest, hogy szinte a teljes stáb repült még komolyabb jelölt sincs képben. Vagy megvárják Bevell-t?apeszos
olvastam a kintiektől, hogy Fewell eléggé esélyes, és már mennek a kommentek, hogy ki legyen az új DC-nk... szerinted mennyi esély van rá?csebi
Ennél a FO-nál minden és mindenki megfordulhat. Valószínűleg nem defensive szakira mennek, mert különben Haslett már nem lenne itt. Nem hinném hogy pont nála fogyott ki a buxa.. 😀

ez elég erős hangulatkeltés
már miért lenne így?
mi az amiről lemaradunk???
van egy stabil FO, aki a legjobb edzőt keresi meg, addig is kézbentartja (elvileg) a szerződéseket + cap helyzetetsapka
Mér' én nem ezt írtam? 😛
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 518 — Lucas Scott
Szerintem Allenéknek fingjuk sincs mit akarnak. Annyi név repked a levegőben, és egyre újabbak jönnek. Ha a jövő hét elején se lesz HC akkor kuka lesz a következő idény is kb ilyen eredménnyel. Ahhoz képest, hogy szinte a teljes stáb repült még komolyabb jelölt sincs képben. Vagy megvárják Bevell-t?apeszos
olvastam a kintiektől, hogy Fewell eléggé esélyes, és már mennek a kommentek, hogy ki legyen az új DC-nk... szerinted mennyi esély van rá?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Szerintem Allenéknek fingjuk sincs mit akarnak. Annyi név repked a levegőben, és egyre újabbak jönnek. Ha a jövő hét elején se lesz HC akkor kuka lesz a következő idény is kb ilyen eredménnyel. Ahhoz képest, hogy szinte a teljes stáb repült még komolyabb jelölt sincs képben. Vagy megvárják Bevell-t?apeszos
ez elég erős hangulatkeltés
már miért lenne így?
mi az amiről lemaradunk???
van egy stabil FO, aki a legjobb edzőt keresi meg, addig is kézbentartja (elvileg) a szerződéseket + cap helyzetet

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szerintem Allenéknek fingjuk sincs mit akarnak. Annyi név repked a levegőben, és egyre újabbak jönnek. Ha a jövő hét elején se lesz HC akkor kuka lesz a következő idény is kb ilyen eredménnyel. Ahhoz képest, hogy szinte a teljes stáb repült még komolyabb jelölt sincs képben. Vagy megvárják Bevell-t?
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Caldwell met with Bruce Allen, Dan Snyder, Morocco Brown and Scott Campbell today...sapka
Na b+, mindenkivel? Mi lesz ha a HC is feka lesz, eret vágsz? 😀 😀apeszos
újjdeszofisztikáltformámvan 😉sutianap
Ez má le van védve, nem vagyunk elég rasszistának, lopósok is legyünk? 😛apeszos
mondom szofisztikált
sutianap
Oszt' azt honnan tudnám éppen melyik jelentésével bír, drága sztrovacsek? 😛
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Caldwell met with Bruce Allen, Dan Snyder, Morocco Brown and Scott Campbell today...sapka
Na b+, mindenkivel? Mi lesz ha a HC is feka lesz, eret vágsz? 😀 😀apeszos

újjdeszofisztikáltformámvan 😉sutianap
Ez má le van védve, nem vagyunk elég rasszistának, lopósok is legyünk? 😛apeszos
mondom szofisztikált


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Caldwell met with Bruce Allen, Dan Snyder, Morocco Brown and Scott Campbell today...sapka
Na b+, mindenkivel? Mi lesz ha a HC is feka lesz, eret vágsz? 😀 😀apeszos

újjdeszofisztikáltformámvan 😉sutianap
Ez má le van védve, nem vagyunk elég rasszistának, lopósok is legyünk? 😛
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Caldwell met with Bruce Allen, Dan Snyder, Morocco Brown and Scott Campbell today...sapka
Na b+, mindenkivel? Mi lesz ha a HC is feka lesz, eret vágsz? 😀 😀apeszos

újjdeszofisztikáltformámvan 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Caldwell met with Bruce Allen, Dan Snyder, Morocco Brown and Scott Campbell today...sapka
Na b+, mindenkivel? Mi lesz ha a HC is feka lesz, eret vágsz? 😀 😀
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Caldwell met with Bruce Allen, Dan Snyder, Morocco Brown and Scott Campbell today...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Bulger az szép lett volna. Mondjuk felsorolni is nehéz lenne hány kutyaütővel + NFL--ből kikopott játékossal próbálkozott Sanyi. Ha mindezt az energiát fiatal ismeretlenek csapatba építésére használta volna, talán tartanánk valahol.

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
a Malcolm Kelly eset nem a Shanahan érában történt!!!!

és Marc Bulger borzalmas irányító, McNabbben akkor több volt a potenciál, hogy megfelelhet máshol, de Bulger még sehol sem felelt meg, egyszer volt egy jobb szezonja és ennyi; ha ő volt a fő prioritás, az borzalmas lett volnasapka
Tisztában voltam vele, hogy nem az ő idején volt Kelly, de nem is Shanahanre van kihegyezve a sztori. Csupán van jópár olyansztori/info a cikkben, amivel korábban mem rémlik, hogy találkoztam volna és köztük voltak ezek is.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
a Malcolm Kelly eset nem a Shanahan érában történt!!!!

és Marc Bulger borzalmas irányító, McNabbben akkor több volt a potenciál, hogy megfelelhet máshol, de Bulger még sehol sem felelt meg, egyszer volt egy jobb szezonja és ennyi; ha ő volt a fő prioritás, az borzalmas lett volna

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
 www.washingtonpost.com/sports/redskins/daniel-snyder-washington-redskins-owner-still-struggles-to-find-formula-for-success/2014/01/04/5d86bfa4-74a4-11e3-bc6b-712d770c3715_story.html

Azért ebben a cikkben akad pár érdekesség:

- "With Shanahan’s ouster, Allen is expected to assume more power within the organization, serving as a more traditional general manager. Morocco Brown will be in charge of pro player personnel; Scott Campbell, who joined the team in 2001, will oversee college scouting; and Eric Schaffer, the team’s general counsel, will help Allen manage the salary cap"

- " the coaching staff felt there were times Snyder’s interest in bringing in high-profile players, and the marketing value they bring, impacted the product Shanahan was able to put on the field. The biggest example was the acquisition of quarterback Donovan McNabb in 2010.

Shanahan hoped to acquire Marc Bulger, then the St. Louis Rams quarterback, according to two people familiar with the situation, but Snyder pushed hard for the higher profile and more marketable McNabb. The owner cut short a family vacation in the Turks and Caicos Islands to meet his new quarterback."

- "One constant theme of Snyder’s ownership from the beginning has been complaints from staff about the owner’s involvement with players and the relationships he cultivates with them."

- "Prior to Shanahan, Snyder played a much more active role in the draft process (...)the team targeted Oklahoma’s Malcolm Kelly in the second round, though the medical staff had major health concerns. When they took Michigan State wideout Devin Thomas 34th overall before nabbing Kelly 17 picks later, they passed on Jordy Nelson, whom several others in the football operation preferred, according to someone who was with the team at the time. "

- "the team targeted Oklahoma’s Malcolm Kelly in the second round, though the medical staff had major health concerns. When they took Michigan State wideout Devin Thomas 34th overall before nabbing Kelly 17 picks later, they passed on Jordy Nelson, whom several others in the football operation preferred, according to someone who was with the team at the time. " Ez mondjuk LOL 😀

- “He wants to win like nobody I’ve ever known. He’s just still learning how to do it.” Ez meg palmface...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
hoppá-hoppá

ESPN's Adam Schefter reports the Redskins and Browns have requested an interview with Vanderbilt coach James Franklin for their head-coaching vacancies.

nagyon-nagyon tetszene, de úgyis egy Bevell-féle lesz (írhatnám Zornt is, de az már ütne)sapka
Persze meg a f@szom is interjúzik, az lesz a mikrofon. Hogy nyomnám bele Allen fülébe, legyen annak a banga fejének tengelye. Kinézed Allen-ből, hogy egy jobb college edzőt hozna ide? Na ugye. Még mindig nem értem, hogy az a seggfej Snyder miért nem hagyja dolgozni Brown-t.apeszos
Na de kéremszépen! Miért bántjuk azt az áldott jó embert? Há' nem a Griffin a hibás? 😀nexion218
A pályán. De annak má' vége. Nekünk.
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
hoppá-hoppá

ESPN's Adam Schefter reports the Redskins and Browns have requested an interview with Vanderbilt coach James Franklin for their head-coaching vacancies.

nagyon-nagyon tetszene, de úgyis egy Bevell-féle lesz (írhatnám Zornt is, de az már ütne)sapka
Persze meg a f@szom is interjúzik, az lesz a mikrofon. Hogy nyomnám bele Allen fülébe, legyen annak a banga fejének tengelye. Kinézed Allen-ből, hogy egy jobb college edzőt hozna ide? Na ugye. Még mindig nem értem, hogy az a seggfej Snyder miért nem hagyja dolgozni Brown-t.apeszos
Na de kéremszépen! Miért bántjuk azt az áldott jó embert? Há' nem a Griffin a hibás? 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
hoppá-hoppá

ESPN's Adam Schefter reports the Redskins and Browns have requested an interview with Vanderbilt coach James Franklin for their head-coaching vacancies.

nagyon-nagyon tetszene, de úgyis egy Bevell-féle lesz (írhatnám Zornt is, de az már ütne)sapka
Persze meg a f@szom is interjúzik, az lesz a mikrofon. Hogy nyomnám bele Allen fülébe, legyen annak a banga fejének tengelye. Kinézed Allen-ből, hogy egy jobb college edzőt hozna ide? Na ugye. Még mindig nem értem, hogy az a seggfej Snyder miért nem hagyja dolgozni Brown-t.
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Jön Caldwell hozzátok is a hétvégén.
Ez a stáb brutális (szerintem):
Jim Caldwell's potential staff with the Lions would
include Teryl Austin as DC and David Cully as OC,
though Caldwell might call plays.

Gondolom nálatok is ugyanezzel házal.Bazzani
David Culley lesz az úr szerintem 😛

de ez egy nagyon szép bottom 1-es stáb 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
egy kis sögíccség kéne a Settlerz topikkba, Ray Brown-ra kíváncsiak a fáncsik!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jön Caldwell hozzátok is a hétvégén.
Ez a stáb brutális (szerintem):
Jim Caldwell's potential staff with the Lions would
include Teryl Austin as DC and David Cully as OC,
though Caldwell might call plays.

Gondolom nálatok is ugyanezzel házal.

több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
hoppá-hoppá

ESPN's Adam Schefter reports the Redskins and Browns have requested an interview with Vanderbilt coach James Franklin for their head-coaching vacancies.

nagyon-nagyon tetszene, de úgyis egy Bevell-féle lesz (írhatnám Zornt is, de az már ütne)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Amúgy sztem Allen 4 év alatt eltanulta Shanny-től a ködösítés mesterségét... Kb. Bevell-t leszámítva a paródia (és nem parádé!!! XD ) kategóriába tartozó nevekkel hozták összefüggésbe a csapatot.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson