Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
McVay az OC és Gruden hívja idén a játékokat.nexion218
sok jót olvastam McVayről, mondjuk csak 27 éves, de a játékosok is jókat mondtak róla,
végülis mindegy, ha Gruden lesz a playcallersapka
Ezt írtam róla a Facebook oldalunkon 11.-én. Sokat nem tévedtem...

Jay Gruden, az újdonsült vezetőedzőnk első intézkedései egyikeként kinevezte Offensive Coordinator-nak Sean McVay-t, a Redskins eddigi tight end edzőjét. Elég meglepő hír, olyannyira, hogy a Washingtoni lapok sem merték végleges döntésnek tekinteni, mint ahogy mi is csak fenntartásokkal fogadjuk. McVay szemtelenül fiatal, NFL csapat vezető coordinátorának mindenképpen, mindössze 27 éves. Edzői pályafutását szinte gyerekként kezdte, 21 évesen a Buccaneers támadó asszisztenseként, egy év múlva kis kitérőt tett az UFL-be, a Florida Tuskers WR/QB edzője volt, és 2010 óta a Washington Redskins alkalmazottja. A franchise mint offensive asszisztens, és tight end edzőként foglalkoztatta. Neki ez ugyanolyan mély víz, mint nekünk, valószínűleg nem fog playeket hívni, ez marad Gruden kiváltsága. És bár a főnök azt nyilatkozta, hogy egy maradó edzőnek sem biztos a helye, valószínűleg akik maradtak, ezután is maradni fognak. Remélem tévedek, mert fogalmam sincs mivel győzte meg őt Jim Haslett és Raheem Morris az alkalmasságáról.
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
McVay az OC és Gruden hívja idén a játékokat.nexion218
sok jót olvastam McVayről, mondjuk csak 27 éves, de a játékosok is jókat mondtak róla,
végülis mindegy, ha Gruden lesz a playcaller

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN 7 óra
Jets special teams coach Ben Kotwica interviewed with the Redskins today, I'm told. Free to test waters. #NYJ has offered him a contract
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
McVay az OC és Gruden hívja idén a játékokat.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
former Bucs RB coach Earnest Byner is heading back to the Redskins. No official word yet from the team

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
na ki ismeri fel a legtöbb négert?😛
 instagram.com/p/jFHML8t_PM/sapka
Ezt a sok niggert ebben a szemét rasszista csapatban... fúúj máá
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
 nfl.si.com/2014/01/13/robert-griffin-iii-facebook-rant-washington-redskins/
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
na ki ismeri fel a legtöbb négert?😛
 instagram.com/p/jFHML8t_PM/

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Richard Hightower who was assistant ST coach under Danny Smith & assistant defensive backs coach under Raheem will not return to Redskinssapka
Mi van? Morris sem akar maradni?apeszos
nem egészen ez van itt, hanem Richard Hightower asszisztens nem fog!sapka
Akkor jó. Bár Morris se tett le semmit az asztalra eddig. Mármint nálunk.apeszos
-----------------------------------
Úgy néz ki Bobby Turner is megy. El ne basszák Morrisékat...
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Richard Hightower who was assistant ST coach under Danny Smith & assistant defensive backs coach under Raheem will not return to Redskinssapka
Mi van? Morris sem akar maradni?apeszos
nem egészen ez van itt, hanem Richard Hightower asszisztens nem fog!sapka
Akkor jó. Bár Morris se tett le semmit az asztalra eddig. Mármint nálunk.
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Richard Hightower who was assistant ST coach under Danny Smith & assistant defensive backs coach under Raheem will not return to Redskinssapka
Mi van? Morris sem akar maradni?apeszos
nem egészen ez van itt, hanem Richard Hightower asszisztens nem fog!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Richard Hightower who was assistant ST coach under Danny Smith & assistant defensive backs coach under Raheem will not return to Redskinssapka
Mi van? Morris sem akar maradni?
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Richard Hightower who was assistant ST coach under Danny Smith & assistant defensive backs coach under Raheem will not return to Redskins

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
van valami kavarodás az SF OC & DC és a redskins head coach interjúztatása között, bár nem igazán értem, hogy mi azsapka
Milyen kavarodás lehet, ha már egyszer hivatalosan ki van nevezve az új HC? Én sem értem...apeszos
Annyi van, hogy arra a napra, amikor publikus lett, hogy Gruden az új HC le volt zsírozva egy-egy interjú a Niners két koordinátorával, viszont mi basztunk lemondani az interjúkat, pedig már tudtuk, hogy ki lesz az edző. A frisco-i srácok meg morcik lettek, mert a meccsre való készülés közben időt különítettek el a soha be nem következett interjúra. Némileg érthető azért...😊nexion218
Ja, csak én olyat is olvastam közben, hogy a Frisco tulaja nem engedélyezte az interjút, így az semmisnek tekinthető. Úgyhogy rá kellene morcinak lenni... (de az is lehet, hogy rosszul tudom 😊)
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
van valami kavarodás az SF OC & DC és a redskins head coach interjúztatása között, bár nem igazán értem, hogy mi azsapka
Milyen kavarodás lehet, ha már egyszer hivatalosan ki van nevezve az új HC? Én sem értem...apeszos
Annyi van, hogy arra a napra, amikor publikus lett, hogy Gruden az új HC le volt zsírozva egy-egy interjú a Niners két koordinátorával, viszont mi basztunk lemondani az interjúkat, pedig már tudtuk, hogy ki lesz az edző. A frisco-i srácok meg morcik lettek, mert a meccsre való készülés közben időt különítettek el a soha be nem következett interjúra. Némileg érthető azért...😊

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
van valami kavarodás az SF OC & DC és a redskins head coach interjúztatása között, bár nem igazán értem, hogy mi azsapka
Milyen kavarodás lehet, ha már egyszer hivatalosan ki van nevezve az új HC? Én sem értem...
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
van valami kavarodás az SF OC & DC és a redskins head coach interjúztatása között, bár nem igazán értem, hogy mi az

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ian Rapoport ‏@RapSheet
With 2 interviews slated for tomorrow, #Bucs have #Redskins pro personnel director Morocco Brown coming in today for GM interviews.
5 Bengals Free Agents the Redskins Could be Interested In

1. (T) Anthony Collins
2. (G) Mike Pollak
3. (W)R Brandon Tate
4. (T) Dennis Roland
5. (S) Chris Crocker
................................................................................................................................
RFA (WR) Andrew Hawkins
RFA (LB) Vincent Rey
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Azt hiszem én egyelőre a "No Comment" halmazban maradnék...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Gruden: #Redskins are built for 3-4. I'd love to stay with 3-4 with players, foundation in place.

Nos ebből arra következtetek, hogy marad Haslett. 😓apeszos
Schefter meg ebben a pillanatban "Another candidate who will get consideration for Redskins defensive coordinator job is Bengals LB coach Paul Guenther."...MarioAna
És ez nekünk jó?apeszos
nem tudom, de nekünk nagyon rossz (ha Zimmer elmegy, ő lenne az utódja).
LB sorunk olyan amilyen, de nem tudom/látszott, hogy milyen nagy szerepe lehetett Zimmer mellett/mögött.MarioAna
Lehet még visszasírjuk Haslett-et. Bár ennél csak feljebb lehet..
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Gruden: #Redskins are built for 3-4. I'd love to stay with 3-4 with players, foundation in place.

Nos ebből arra következtetek, hogy marad Haslett. 😓apeszos
Schefter meg ebben a pillanatban "Another candidate who will get consideration for Redskins defensive coordinator job is Bengals LB coach Paul Guenther."...MarioAna
És ez nekünk jó?apeszos
nem tudom, de nekünk nagyon rossz (ha Zimmer elmegy, ő lenne az utódja).
LB sorunk olyan amilyen, de nem tudom/látszott, hogy milyen nagy szerepe lehetett Zimmer mellett/mögött.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Gruden: #Redskins are built for 3-4. I'd love to stay with 3-4 with players, foundation in place.

Nos ebből arra következtetek, hogy marad Haslett. 😓apeszos
Schefter meg ebben a pillanatban "Another candidate who will get consideration for Redskins defensive coordinator job is Bengals LB coach Paul Guenther."...MarioAna
És ez nekünk jó?
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Gruden: #Redskins are built for 3-4. I'd love to stay with 3-4 with players, foundation in place.

Nos ebből arra következtetek, hogy marad Haslett. 😓apeszos
Schefter meg ebben a pillanatban "Another candidate who will get consideration for Redskins defensive coordinator job is Bengals LB coach Paul Guenther."...

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Gruden: #Redskins are built for 3-4. I'd love to stay with 3-4 with players, foundation in place.

Nos ebből arra következtetek, hogy marad Haslett. 😓
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
itt láthatjátok/hallhatjátok majd a bejelentést:
 www.redskins.com/news-and-events/article-1/Watch-Head-Coach-Announcement-Live/aff3c1ab-1637-4904-a96f-4712f7d31d53

Burrow > Luck valaha is