Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cousins -egyelőre-nem megy sehova!
Redskins have no plans nor interest in trading QB Kirk Cousins, per league sources. He's not going anywhere.(Schefter)
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Hall’s deal is for four years and $17 million dollars. He got a $3.25 million signing bonus and an additional $2 million in guaranteed money. Hall will get $8.5 million in the first two years of the deal.

A few notes:
—The $8.5 million in the first two years means that the identical amount is paid in the second two. So the deal isn’t particularly front loaded or back loaded.

—The annual salary will average $3.44 million. In terms of base salary Hall would be the 23rd-highest paid cornerback among those who are signed for 2014.

—Depending on how the other $2 million in guaranteed money is structured, Hall’s cap hit for 2014 should be anywhere from $2.81 million to $4.25 million.

Nem értek a pénzügyekhez.... Ez még így is szörnyű?

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Fred Davis kapott egy végleges eltiltást...sapka
És bánjuk? Szerintem nem annyira..apeszos
Reed után nem, főleg hogy freddynek pont most futott ki a szerződése is

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Fred Davis kapott egy végleges eltiltást...sapka
És bánjuk? Szerintem nem annyira..
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Fred Davis kapott egy végleges eltiltást...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
atyaúristen ez a szerződést...
tavaly 1,25 milkáért játszott, mert senkinek sem kellett, erre odabaszunk neki évi 4-et
agyam eldobom...sapka
Főleg, hogy az évi 5 milla lesz.Shilkor
aztán meg mitől???
4 év 17 millió...sapka
Nem tudtam a konkrét számot, csak a 4 év ~20 millát...Shilkor
és gondoltad én vicceltem amikor 4-et írtam vagy mi? 😀sapka
azt hittem elszámoltad 😊
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
atyaúristen ez a szerződést...
tavaly 1,25 milkáért játszott, mert senkinek sem kellett, erre odabaszunk neki évi 4-et
agyam eldobom...sapka
Főleg, hogy az évi 5 milla lesz.Shilkor
aztán meg mitől???
4 év 17 millió...sapka
Nem tudtam a konkrét számot, csak a 4 év ~20 millát...Shilkor
és gondoltad én vicceltem amikor 4-et írtam vagy mi? 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
atyaúristen ez a szerződést...
tavaly 1,25 milkáért játszott, mert senkinek sem kellett, erre odabaszunk neki évi 4-et
agyam eldobom...sapka
Főleg, hogy az évi 5 milla lesz.Shilkor
aztán meg mitől???
4 év 17 millió...sapka
Nem tudtam a konkrét számot, csak a 4 év ~20 millát...
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A source tells the Washington Post that the Redskins want a second-round pick in exchange for Kirk Cousins.
They're highly unlikely to get it. Cousins profiles as more of a plus backup than a quality starter, as evidenced by his 56.2 completion percentage, 51.5 QBR and 8:10 TD-to-INT ratio in eight career games. It would be a sign of absolute desperation if a quarterback-needy team gave up a second-rounder for Cousins. The most likely outcome here has him returning to Washington as Robert Griffin III's backup.
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
atyaúristen ez a szerződést...
tavaly 1,25 milkáért játszott, mert senkinek sem kellett, erre odabaszunk neki évi 4-et
agyam eldobom...sapka
Főleg, hogy az évi 5 milla lesz.Shilkor
aztán meg mitől???
4 év 17 millió...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Na igen. Allen működik.
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
atyaúristen ez a szerződést...
tavaly 1,25 milkáért játszott, mert senkinek sem kellett, erre odabaszunk neki évi 4-et
agyam eldobom...sapka
Főleg, hogy az évi 5 milla lesz.
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
atyaúristen ez a szerződést...
tavaly 1,25 milkáért játszott, mert senkinek sem kellett, erre odabaszunk neki évi 4-et
agyam eldobom...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
egonj Washington Commanders 149
Hall marad, már meg is egyezett a vezetőséggel
szerk. 4 év, ~20 millió körüli összeggelkristof


Remek hír, nagy szükség van rá.

HTTR
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Hall marad, már meg is egyezett a vezetőséggel
szerk. 4 év, ~20 millió körüli összeggel
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Csak hogy egy kicsit örüljünk is... (Teljes meccs.)

több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
nem tudom, jó döntést hoztak-e; DW nem egy okos ember 😊sapka
Szerintem csak biodíszlet, nem nagyon lesz valós jogköre. Ez inkább a "rasszista" csapatnak szól..
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
nem tudom, jó döntést hoztak-e; DW nem egy okos ember 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat


The Washington Redskins announced today that they have named Doug Williams as Personnel Executive.
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hogy Doughty jobb mint backup? apeszos
| majdnem, de inkább ez:
Doughty is better as a backup/special teamer
Doughty jobb backupnak.(mint kezdőnek)
| sapka
Bocs, estére nehezedik az angolom. Ilyenkor má' csak azt tudom hogy: sandwich.

jajnemá - el kell hozni az egyik öregrókát Clark/Mikell/Woodson egy-két évre, azt megreszeli az a sajtot meg lehet azér még kapirgálni FA-n, nemcsaka Byrd-Ward szentkettőség lélegzik a világon mintahogy nemcsak elsőköröst lehet draftolni, eszemmegállsutianap
Oké mester, de mivel Bruce Allen maradt a GM, az sem igaz amit kérdeznek.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487

Rambo-ban szerintem van fantázia. A gyenge szezonkezdés után gondolom elment az önbizalma, elsősorban azt kéne helyrerakni. Érdemes lenne erőltetni a játékát, hosszú távon fontos játékosunk lehet.egonj
 espn.go.com/blog/washington-redskins/post/_/id/5377/kiper-says-safety-class-not-deep?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeedsapka
Hogy Doughty jobb mint backup? Mi van? Ám teljesen igaz, Vödörrel hamar úgy járhatunk mint T.Jacksonnal tavaly. Van is meg nincs is. Rambo sajnos a csere szintet is alig üti meg, ez nem csak fejben dőlt el nála. Valahogy jobban bíznék benne, ha mutatott volna valamit, de így, hogy a produktuma a nullához közelít, így nehéz. Megkapta a lehetőséget, és nem élt vele egyelőre...apeszos
jajnemá - el kell hozni az egyik öregrókát Clark/Mikell/Woodson egy-két évre, azt megreszeli az a sajtot meg lehet azér még kapirgálni FA-n, nemcsaka Byrd-Ward szentkettőség lélegzik a világon mintahogy nemcsak elsőköröst lehet draftolni, eszemmegáll


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Hogy Doughty jobb mint backup? apeszos
| majdnem, de inkább ez:
Doughty is better as a backup/special teamer
Doughty jobb backupnak.(mint kezdőnek)
|

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat

Rambo-ban szerintem van fantázia. A gyenge szezonkezdés után gondolom elment az önbizalma, elsősorban azt kéne helyrerakni. Érdemes lenne erőltetni a játékát, hosszú távon fontos játékosunk lehet.egonj
 espn.go.com/blog/washington-redskins/post/_/id/5377/kiper-says-safety-class-not-deep?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeedsapka
Hogy Doughty jobb mint backup? Mi van? Ám teljesen igaz, Vödörrel hamar úgy járhatunk mint T.Jacksonnal tavaly. Van is meg nincs is. Rambo sajnos a csere szintet is alig üti meg, ez nem csak fejben dőlt el nála. Valahogy jobban bíznék benne, ha mutatott volna valamit, de így, hogy a produktuma a nullához közelít, így nehéz. Megkapta a lehetőséget, és nem élt vele egyelőre...
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka

Rambo-ban szerintem van fantázia. A gyenge szezonkezdés után gondolom elment az önbizalma, elsősorban azt kéne helyrerakni. Érdemes lenne erőltetni a játékát, hosszú távon fontos játékosunk lehet.egonj
 espn.go.com/blog/washington-redskins/post/_/id/5377/kiper-says-safety-class-not-deep?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeed

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
egonj Washington Commanders 149
Hall egyébként teljesen vállalható szezont produkált. Viszont a két másodéves safety-ben egyelőre sztem nincs mit kedvelni: Thomas-t még lényegében nem láttuk játszani, ráadásul műtve volt, Rambo-t igen, de ő meg szegény legjobb indulattal is csak közeli nézője volt a meccseknek. Sztem Vödör marad és remélem vmelyik top FA safety-t megpróbáljuk (Byrd?). Persze mindez pénzkérdés...
Az értékelő amúgy tényleg korrekt, annyiba kötnék bele, hogy a FA WR-jeink nem ismerik a rendszert, jelen pillanatban max Gruden-nek van némi figalma róla. 😛 Illetve Hankerson tuti nem fog előrelépni: ACL műtétje volt, ami önmagában is baj, de sztem nagyobb baj az, hogy 3 év alatt ez a 2. season ending sérülése, amit műteni kellett.

nexion218


Rambo-ban szerintem van fantázia. A gyenge szezonkezdés után gondolom elment az önbizalma, elsősorban azt kéne helyrerakni. Érdemes lenne erőltetni a játékát, hosszú távon fontos játékosunk lehet.

HTTR