Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 10 éve
egonj Washington Commanders 149
Adam Hayward LB is érkezett 3 évre, hát eddig elég fura igazolások, ha pozitívan is nézzük csak "szürke eminenciások" érkeztek, nehéz lesz így kikerülni a középszerűségbőlkristof

Rutinos játékosok jöttek, szerintem nincs ezzel baj. Bízom Gruden-ben, remélhetőleg megvannak az elképzelései.

HTTR
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Adam Hayward LB is érkezett 3 évre, hát eddig elég fura igazolások, ha pozitívan is nézzük csak "szürke eminenciások" érkeztek, nehéz lesz így kikerülni a középszerűségbőlkristof
de hosszútávra és sok pénzért!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Adam Hayward LB is érkezett 3 évre, hát eddig elég fura igazolások, ha pozitívan is nézzük csak "szürke eminenciások" érkeztek, nehéz lesz így kikerülni a középszerűségből
több mint 10 éve
egonj Washington Commanders 149
Redskins and ex-Browns OL Shawn Lauvao agree to 4 year/17M deal,according to ESPN's Adam Schefter.

HTTR
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 804 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Riley aláírt, illetve érdkezett még Andre Roberts Arizona-ból. Számomra lényegében ismeretlen...nexion218
szerintem elég jó slot WR, csak idén alig kapott szerepet, plusz ennyit mi nem akartunk rááldozni (4 év, 16 misi)


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Riley aláírt, illetve érdkezett még Andre Roberts Arizona-ból. Számomra lényegében ismeretlen...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Rocca és Carriker released.nexion218
jajdejó 😀sapka
Rockarikerealaseday!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Rocca és Carriker released.nexion218
jajdejó 😀sapka
Apró, 3,2 millió dolláros örömök az offseason-ben...😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Rocca és Carriker released.nexion218
jajdejó 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Rocca és Carriker released.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
nem ér ő 11,5 milliót, botrány ez az eddigi offseason

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Orakpo megkapta a tag-et.lol
...amit Orakpo még egyelőre baszik aláírni....

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Orakpo megkapta a tag-et.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Adjátok le lájk formátumú szavazataitokat a Sig Battle döntőjére. Az alany Trent Williams 'Skins LT, a résztvevők pedig Lol és jómagam.
 bowl.hu/forum/alairasok/sig_battle

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Official: Redskins re-sign Chris Baker.

Nagyon helyes!egonj
nanemár!!!!

Redskins re-signed DL Chris Baker to a three-year, $12 million contract.
According to ESPN 980 Washington's Chris Russell, the deal includes $4 million guaranteed.

évi 4 milliót adni egy csereembernek??????sapka
Évi 4 vagy összesen 4 a garantált? Azért az nagyon nem mindegy...😊 Mert ha az évente 4 a garantált, akkor az egész 12 millás szerződés is grantált, amit kötve hiszek (bár nmem vagyok túl penge ezekben a szerződéses számolgatásokban)...nexion218
az mindegy, egyébként összesen 4
csak évi 4-et vesz így el a capből, ami nem feltétlen mindegy
másrészt Baker nem tud ennyit.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Official: Redskins re-sign Chris Baker.

Nagyon helyes!egonj
nanemár!!!!

Redskins re-signed DL Chris Baker to a three-year, $12 million contract.
According to ESPN 980 Washington's Chris Russell, the deal includes $4 million guaranteed.

évi 4 milliót adni egy csereembernek??????sapka
Évi 4 vagy összesen 4 a garantált? Azért az nagyon nem mindegy...😊 Mert ha az évente 4 a garantált, akkor az egész 12 millás szerződés is grantált, amit kötve hiszek (bár nmem vagyok túl penge ezekben a szerződéses számolgatásokban)...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Official: Redskins re-sign Chris Baker.

Nagyon helyes!egonj
nanemár!!!!

Redskins re-signed DL Chris Baker to a three-year, $12 million contract.
According to ESPN 980 Washington's Chris Russell, the deal includes $4 million guaranteed.

évi 4 milliót adni egy csereembernek??????

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
egonj Washington Commanders 149
Official: Redskins re-sign Chris Baker.

Nagyon helyes!

HTTR
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
(...) Nem törékeny, hanem hülye.nexion218
Az egyik nem zárja ki a másikat 😛 Akkor fogalmazzunk úgy, hogy törékeny lett.
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Mondjuk én nem sütném rá ilyen simán, hogy törékeny... 2 sérülése volt: egy agyrázkódás meg a térd (én nem venném külön a Ravens meg a WildCard meccset, a Baltimore után már kb. mind1 volt neki) és mindkettő olyan volt, hogy becsületére vált volna akárkinek. Ráadásul nem a zsebben meghúzták a mezét és eltört a keze, hanem egyszer ugye egy Atlanta lineman-nel akasztotta össze a bajszát értelmetlen futkározás közben, aztán meg egy anatómiailag nem ajánlott szögből csavarta a térdét Ngata kis őziketeste köré. Nem törékeny, hanem hülye.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
RG baromi tehetséges, de egy komoly térdsérülés után bármikor benne van egy újabb hosszú kihagyás, úgyhogy kell egy jó QB mögé. Az a kérdés hogy Cousins el tudja-e fogadni hogy továbbra is másodhegedűs lesz.egonj
Már miért ne fogadná el? Van egy négy éves szerződése. Ha egy pontja azt írja, hogy holnaptól popcornt árul a lelátón, akkor azt fogja tenni. Egészen 2016-ig. Apropó: neki nem opciós a szerződése?

nyilván ez az álláspont is érthető, de akkor miért kellet reklámozni Cousinst?kristof
Ez még Shannyék zseniális terve volt, és gondolom Bruce Allennél beakadt a lemez. Nem számítottak(tunk) rá, hogy RGIII ennyire törékeny lesz. Szerintem Gruden szólt, hogy QB nélkül nem fog tudni csapatot építeni, és a jelenlegi QB felhozatal nem hozza azt a szintet mint Kirk kapitány. Mármint a második körben. De szerintem azt sem adták volna meg, úgy meg semmi értelme. A jelenlegi támadó alakulattal is elkaristolhatunk egy jobb playbookkal, HA összerántja a védelmet.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
nyilván ez az álláspont is érthető, de akkor miért kellet reklámozni Cousinst?
több mint 10 éve
egonj Washington Commanders 149
RG baromi tehetséges, de egy komoly térdsérülés után bármikor benne van egy újabb hosszú kihagyás, úgyhogy kell egy jó QB mögé. Az a kérdés hogy Cousins el tudja-e fogadni hogy továbbra is másodhegedűs lesz.

HTTR
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
most meg állítólag mégse tradelné a csapat Cousinst, nem értem a dolgot... :-/kristof
Reméltem is, hogy így lesz. Griffin botlábú, ha összetörik jó ha van, és szerintem jobban illik Grudenhez. Tamás bátya bármikor bemondhatja az unalmast, és nem kell újra kezdeni a QB cécót. Örülnék, ha nálunk jobb lenne a csere QB, mint egy két helyen a kezdő.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
most meg állítólag mégse tradelné a csapat Cousinst, nem értem a dolgot... :-/