Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Nemigen lehet az értékelőddel vitázni, maximum a front 7 értékelésével. Szerintem a falemberek sem adták azt amit valójában tudnak.apeszos
ennek van alapja, de szerintem itt is inkább a back-7 lehetett a ludas, ilyen védelemben egyszerűen nem lehet 110%-on pörögni, ami az ő munkájukon is meglátszik, de alap esetben ez az egyetlen védelmi egység ami elkaristolna új ember nélkül is. Kyle Van Noyhoz mit szólnátok a 2. körös pickkel? 3-4-es LB poszton szerintem mindenhol játszhat, így ha Riley és Orakpo is visszatér kezdhet is, de a szélen is minőségi project lehet. Hátul úgy látszik Hall-ban továbbra is bíznak, de ha érkezik vele Talib talán nem lesz rossz a corner egység. Safetyk közül én továbbra is kedvelem Rambot és Thomast, de égető szükség lenne egy veteránra, aki talán nem Meriweather lesz, mert akkor biztos hamar meghalna...kristof
Hall egyébként teljesen vállalható szezont produkált. Viszont a két másodéves safety-ben egyelőre sztem nincs mit kedvelni: Thomas-t még lényegében nem láttuk játszani, ráadásul műtve volt, Rambo-t igen, de ő meg szegény legjobb indulattal is csak közeli nézője volt a meccseknek. Sztem Vödör marad és remélem vmelyik top FA safety-t megpróbáljuk (Byrd?). Persze mindez pénzkérdés...
Az értékelő amúgy tényleg korrekt, annyiba kötnék bele, hogy a FA WR-jeink nem ismerik a rendszert, jelen pillanatban max Gruden-nek van némi figalma róla. 😛 Illetve Hankerson tuti nem fog előrelépni: ACL műtétje volt, ami önmagában is baj, de sztem nagyobb baj az, hogy 3 év alatt ez a 2. season ending sérülése, amit műteni kellett.

Egy a lényeg: sok itt a baj.....😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Kyle Van Noyhoz mit szólnátok a 2. körös pickkel? 3-4-es LB poszton szerintem mindenhol játszhat, így ha Riley és Orakpo is visszatér kezdhet is, de a szélen is minőségi project lehet.kristof
Van Noy érdekes project lehet, ha Orakpo nem tér vissza (nem feltétlen ragaszkodnék hozzá, ha 10 millió körül kér, az idei drafton kiemelkedően sok a passrusher, Kerrigan meg majd zónázik picit, ha kell); de belülre egy kiválóan zónázó LB kéne
mert Riley a brusztolós lyuktömő LB, aki sokkal jobban játszik, minél közelebb lehet a LOS-hoz
viccen kívül elnéznék belülre, valami középső körrel, egy lassú college vezér LB-t, Skov, vagy Bollough személyében, azonnali játékosok, bár kicsi upsidedal, látszatmegoldások, de akár jól is elsülhet
vezéralkatra van szüksége a D-nek...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Nemigen lehet az értékelőddel vitázni, maximum a front 7 értékelésével. Szerintem a falemberek sem adták azt amit valójában tudnak.apeszos
ennek van alapja, de szerintem itt is inkább a back-7 lehetett a ludas, ilyen védelemben egyszerűen nem lehet 110%-on pörögni, ami az ő munkájukon is meglátszik, de alap esetben ez az egyetlen védelmi egység ami elkaristolna új ember nélkül is. Kyle Van Noyhoz mit szólnátok a 2. körös pickkel? 3-4-es LB poszton szerintem mindenhol játszhat, így ha Riley és Orakpo is visszatér kezdhet is, de a szélen is minőségi project lehet. Hátul úgy látszik Hall-ban továbbra is bíznak, de ha érkezik vele Talib talán nem lesz rossz a corner egység. Safetyk közül én továbbra is kedvelem Rambot és Thomast, de égető szükség lenne egy veteránra, aki talán nem Meriweather lesz, mert akkor biztos hamar meghalna...
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
egyébként érdekelne, hogy Ti milyen scenarionak örülnétek a szabadügynök piacon / drafton.kristof
nem igen lehet tudni még mit akar a vezetőség, hol látja a hibákat
én sok olyat olvastam, hogy Gruden nem kedveli a ZB-t, de a 3-4-et igen
ha nincs ZB akkor a belső fal és a cserék is renoválásra szorulni, és rögtön ez lesz a no1 need
ha marad a 3-4, akkor a back7-t kell nagyon rendbetenni, mert Haslett rendszere nem kegyelmez a közepes CB-knek, vagy megtartják az embereket 1v1ben vagy rögtön elúszik az egész cover rendszer a blitzek miatt, és az agresszív felállások miatt, emiatt elég nehéz közepesnél jobb secondaryt összeszedni..., szóval lehet ahogy apeszos mondja meg akarják rendesen csinálni az első 5öst, és konzervatívabb játékokat felrakni, és vééégre csinálni normális zónákat, és akkor nem lesz olyan rossza secondary...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 bowl.hu/offseason_csapatertekelok_-_31_washington_redskins
ha tegnap lemaradt volna róla valaki

egyébként érdekelne, hogy Ti milyen scenarionak örülnétek a szabadügynök piacon / drafton.kristof
Nemigen lehet az értékelőddel vitázni, maximum a front 7 értékelésével. Szerintem a falemberek sem adták azt amit valójában tudnak. Hogy minek örülnénk? Mi már egy kedves mosolynak is. A piac, és draft is el lett szúrva már ott, hogy Allen és Smith maradt, az hogy Haslett is csak hab a tortán. Nem merek olyasmit írni, hogy ennél csak jobb lehet, mert mindig van lejjebb.
--------------------------------------------------------------------------------------
Egyébként egy rutinos elit RT jól jönne, valamint LEGALÁBB az egyik oldali CB és az FS pótlására számítok FA-n. Talán még egy megbízható #2 WR.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
https://bowl.hu/images/cache/uploads/62819807f2fdfbfb7332f1f70c38b62b.jpg
Offseason csapatértékelők - 31. Washington Redskins | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

ha tegnap lemaradt volna róla valaki

egyébként érdekelne, hogy Ti milyen scenarionak örülnétek a szabadügynök piacon / drafton.
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Ha már elcseréljük majd Cousinst, szívesen látnám ismét Pat Whiteot a depthen. 😀bálnalekvár
omgsapka
Valaki fejtse mar ki, hogy miert szornyulkodik itt mindenki, ha meghallja Pat White nevet. Az eloszezonban nem mozgott rosszul, meg alapbol egesz korrekt kepessegu sracnak tartom.bálnalekvár
borzasztóan mozgott az előszezonban
nem tudott rendesen dobni még a harmadik számú védelmek ellen sem, nem képes nfl szinten dobni, sem a zsebből sem mozogva (mozogva pláne nem)
nem tudja megfelelően olvasni a védelmeket, ezért is fut annyit; nem képes lehetőséget teremteni magának a tiszta helyzetre, másrészt a zsebben a nyomást sem érzi
ő nem egy nfl szintű QB

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
bálnalekvár Washington Commanders 693
Ha már elcseréljük majd Cousinst, szívesen látnám ismét Pat Whiteot a depthen. 😀bálnalekvár
omgsapka
Valaki fejtse mar ki, hogy miert szornyulkodik itt mindenki, ha meghallja Pat White nevet. Az eloszezonban nem mozgott rosszul, meg alapbol egesz korrekt kepessegu sracnak tartom.

akkorisredskins
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Ha már elcseréljük majd Cousinst, szívesen látnám ismét Pat Whiteot a depthen. 😀bálnalekvár
omg

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
bálnalekvár Washington Commanders 693
Jó lenne ha Cousins-t itt tudnánk tartani. Szerintem jól mozgott a szezon utolsó meccsein, RG mögé pedig kell egy megbízható backup, mivel az ő térde bármikor szétmehet.egonj
Üdv nálunk! 😊
Én is örülnék, ha maradna Kirk kapitány, de egy ilyen szezon után azért nagyon el kell gondolkodni a fontossági sorrenden:
A.) Van egy franchise QB szintű backup QB-nk, aki bármikor képes meccset nyerni Robi sérülése esetén is, így nem kell mindig a szívünkhöz kapni, ha RG3-t szerelik csúnyán, hogy uramisten csak Grossmant ne
B.) Szurkolunk, hogy RG3 maradjon ép, vigyázzon magára, backupnak meg ott van vagy Grossman, vagy egy az áprilisi drafton sokadik körben választott rookie. Viszooont a Cousins trade-jéből kapott pick(ek)kel kiegészülve a drafton megerősíthetjük a támadófalat és a védelmet, ergo a kezdőnk lenne erősebb.
Valószínűbb a B verzió.
.
.
.
Ha már elcseréljük majd Cousinst, szívesen látnám ismét Pat Whiteot a depthen. 😀

akkorisredskins
több mint 10 éve
egonj Washington Commanders 149
Jó lenne ha Cousins-t itt tudnánk tartani. Szerintem jól mozgott a szezon utolsó meccsein, RG mögé pedig kell egy megbízható backup, mivel az ő térde bármikor szétmehet.

HTTR
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
The Redskins are not expected to re-sign free agent CB Josh Wilson.

ez kemény, még emésztenem kell 😊

The Washington Post reports the Redskins and free agent ILB Perry Riley have held contract negotiations, but it "doesn't sound like the sides are close."

kezd izgalmas lenni a helyzetsapka
Elvileg Oakpo-val és Hall-lal is tárgyalni kezdtünk. Mondjuk az csúnya lenne, ha egy körben elbuknánk Fletcher-t és Riley-t is...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
The Redskins are not expected to re-sign free agent CB Josh Wilson.

ez kemény, még emésztenem kell 😊

The Washington Post reports the Redskins and free agent ILB Perry Riley have held contract negotiations, but it "doesn't sound like the sides are close."

kezd izgalmas lenni a helyzet

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Ráadásul szerencsétlen J. Campbell újra megkapta a nyakába Shanahan-t, aki anno tőlünk is pakolni küldte (bár nem tudom, miért, mert annyit tudott volna, mint a McNabb experiment és drafcetlibe se került volna). 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
With WASH anointing RGIII as its starting QB, Redskins QB Kirk Cousins is open to being traded, per sources. Already has told team that, too
semmivel nem rosszabb kuzin, mint az idei "franchise QB" felhozatal, csak 1-2 évvel idősebb..., és lényegesen tapasztaltabb, a profi színpadon van kialakult körvonalazott játéka, ha tényleg el akarják cserélni egy 3. köröst simán eltehetnek érte
nagyon elfogult jelentkezővel szemben 2.at; és ugye kicsi Kyle a Brownsban (ámen...) van, ha Snyder akarta Griffet, akkor Shannyék kuzint, ebből még bármi lehet
és örülnék is neki, ha összejönne neki egy ráépülő rendszerben, van benne lehetőség ez biztossapka
Szerencsétlen Browns. Nem elég a bajuk. Nos ha jót akarunk a csapatnak, akkor marad a szöszi. Ha jót akarunk a szöszinek, akkor megy. De ne Clevelandbe könyörgöm..
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
With WASH anointing RGIII as its starting QB, Redskins QB Kirk Cousins is open to being traded, per sources. Already has told team that, too
semmivel nem rosszabb kuzin, mint az idei "franchise QB" felhozatal, csak 1-2 évvel idősebb..., és lényegesen tapasztaltabb, a profi színpadon van kialakult körvonalazott játéka, ha tényleg el akarják cserélni egy 3. köröst simán eltehetnek érte
nagyon elfogult jelentkezővel szemben 2.at; és ugye kicsi Kyle a Brownsban (ámen...) van, ha Snyder akarta Griffet, akkor Shannyék kuzint, ebből még bármi lehet
és örülnék is neki, ha összejönne neki egy ráépülő rendszerben, van benne lehetőség ez biztos

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Érdeklődünk Aqib Talib iránt. Jó meccs lenne a cap alatt maradni ilyen freeagentekkel. Amúgy -sry ha hülyeséget beszélek- őt még nem Bruce Allen draftolta Tampába?bálnalekvár
De igen, 1/20-on 2008-ban. És a Gruden tesó volt a HC. Együtt játszott a nálunk parkolópályán ácsorgó Tanard Jacksonnal. Amúgy érdeklődni lehet, de nem nézek ki értelmes FA igazolást belőlük. A zsebünk viszont jóval mélyebb, így beleférne 2-3 nagyobb név is.apeszos
Az nfl.com top FA listáján a legtöbb szereplő secondary játékos, hátha nem basszák el... Hajlandó vagyok minden bizalmat megadni az új-régi stábnak, de lassan kezd ez is family business lenni... Haslett az egyik ligában, Allen a másik ligában volt haver, Talib-ot, aki Tampában együtt játszott a mi kis narkós Jacko-nkkal, Allen draftolta, akinek a mostani új HC-nk tesója volt a HC-ja... 😀 Amúgy állítólag Vödör szerződésének van vmi záradéka, ami alapján 5 nappal a döntő után semmism azaz márciusban szabadon igazolható....

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Érdeklődünk Aqib Talib iránt. Jó meccs lenne a cap alatt maradni ilyen freeagentekkel. Amúgy -sry ha hülyeséget beszélek- őt még nem Bruce Allen draftolta Tampába?bálnalekvár
De igen, 1/20-on 2008-ban. És a Gruden tesó volt a HC. Együtt játszott a nálunk parkolópályán ácsorgó Tanard Jacksonnal. Amúgy érdeklődni lehet, de nem nézek ki értelmes FA igazolást belőlük. A zsebünk viszont jóval mélyebb, így beleférne 2-3 nagyobb név is.
több mint 10 éve
bálnalekvár Washington Commanders 693
Érdeklődünk Aqib Talib iránt. Jó meccs lenne a cap alatt maradni ilyen freeagentekkel. Amúgy -sry ha hülyeséget beszélek- őt még nem Bruce Allen draftolta Tampába?

akkorisredskins
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
volt kis időm a saját gyártású statokat kicsit görgetni, és komoly visszaesés volt tapasztalható a játékban+ a győzelmek számában
szokásosan nem kommentálnám, a képek magukért beszélnek 😊
(katt a nagyobbért)





| újra negatív QBR újra negatív pontkülönbség újra negatív a győzelmek száma, ami egyértelműen a komoly offenzív visszaesésből ered, természetesen a D is kitett magáért |

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
bálnalekvár Washington Commanders 693
Teljes a stáb...

apeszos
örülünk?

akkorisredskins
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Teljes a stáb...

több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 www.utsandiego.com/news/2014/jan/23/man-gets-57-years-in-prison-in-sean-taylors-death/
Sean Taylor gyilkosa 57 évet kapott. Ha jól értelmeztem a szöveget, akkor halálbüntetést kapott volna, de mivel a bűntett idejében még csak 17 volt így azt nem kaphatott.MarioAna
Rohadjon rá a műanyag lakat. Kb azóta nincs safety a csapatban.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
 www.utsandiego.com/news/2014/jan/23/man-gets-57-years-in-prison-in-sean-taylors-death/
Sean Taylor gyilkosa 57 évet kapott. Ha jól értelmeztem a szöveget, akkor halálbüntetést kapott volna, de mivel a bűntett idejében még csak 17 volt így azt nem kaphatott.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
És lényegében McVay lesz a QB coach, Gruden HC/OC.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson