Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
London Fletcher ‏@LFletcher59 1 óra
Why not wait to interview Greg Roman or Vic Fangio? SF offense is very tough to defend. Their Defense speaks for itself.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ugye új rezsim, új qb, beszarás volna ha eltradelné rg3at egy qb needes csapathoz és húzna magának qb-t 😀😀peach
Akkor tutti kitörne a griffendale-felkelés. Inkább fasza ofalat épíccsen jay-jaysutianap
Ja ja, nem beszélve a 12,5 millás DM-ról.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 244 — E/1
Reménykedtem benne,hogy nálunk köt ki! 😕
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Ugye új rezsim, új qb, beszarás volna ha eltradelné rg3at egy qb needes csapathoz és húzna magának qb-t 😀😀peach
Akkor tutti kitörne a griffendale-felkelés. Inkább fasza ofalat épíccsen jay-jay


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 657 — a new hope (again)
Ugye új rezsim, új qb, beszarás volna ha eltradelné rg3at egy qb needes csapathoz és húzna magának qb-t 😀😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Most kezgyétekel tanulmányozni a Florida Tuskers történetét sürgősen, Hasslet, Gruden, Kurt Slotyi. Hunnat is fú a szél, ugyi.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Na, most örülünk vagy sem? 😊 apeszos juss már szóhoz 😊
Remélem Daltont nem hozza 😀steroid stewie
Én nem örülök, de nem is szomorkodok. Én is jobban örültem volna egy defensive coach-nak, most már csak abban lehet bízni, hogy Haslett is menni fog. Ha nem, akkor (ne legyen igazam) még egy évet szívunk. Annak örülök, hogy talán nem lesz családias a hangulat Robi és Gruden között, ha tényleg elszállt magától a bongyorka, remélhetőleg helyre teszi. Mindenesetre a bizalom megvan részemről, sok függ a stábjától is. Ha végleges lesz, akkor lehet örömködni, vagy szomorkodni.
több mint 10 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Na, most örülünk vagy sem? 😊 apeszos juss már szóhoz 😊
Remélem Daltont nem hozza 😀
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Bassza meg.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
PFT: Redskins announce 4:00 p.m. ET press conference to introduce team's new head coach but they don't say who it is.
aztán ilyen bMLSZ módjára majd bejelentik a Kis-Shanahant 😀

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 470
Haslett marad a DC xD
az eddigi TE coach Sean McVay lesz az OC...

lehet tanulmányozni a 2009-es UFL-szezont és a Florida Tuskers játékát 😊baggio
Azért ez nem készpénz, hogy Haslett marad. Szerintem jobban járna a Skins, ha Morris lenne a DC. Mondjuk én nem díjazom Gruden kinevezését, átlagos OC-nek tartottam. Persze ettől még lehet jó HC, de jó stáb szükségeltetik mindenképpen.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
 profootballtalk.nbcsports.com/2014/01/08/tug-of-war-could-be-emerging-for-jay-gruden/


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
végre egy szókimondó ember

London Fletcher ‏@LFletcher59 4p
I think Morris as DC would be great choice! Brings energy & excitement! Would feel pretty good about HC, DC, & OC then!


London Fletcher ‏@LFletcher59 11p
Defensive struggles where not solely on salary cap #excuses #blahblahblah

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
sztem jól jártatok, egy szurkolóval legalább nőtt a tábor 😀 (bár ezzel nem biztos h jól jártatok)

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487

melyikamelyik


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 657 — a new hope (again)
Gruden? Legyen. Na de Haslett??! Más csapatnál még az államból is kitiltották volna ilyen szezon után, nemhogy még meg is tartsák.. Botrány.bálnalekvár
dehogynem, nálunk nolan jutalma a liga 29. védelemért egy szerződéshosszabbítás lett... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
egy defensive first coachnak jobban örültem ovlna...
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Haslett még nem biztos, lehet, hogy Raheem Morris lesz (aki tampa2 guy)
és már meg is szellőztették, hogy Shanahanék keze belejátszott a védelembe; szép egy szezon lesz
egy hal HC, lófasz szar FO, az összes koordinátor a UFL-ből érkezik
mi lesz ebből...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gruden? Legyen. Na de Haslett??! Más csapatnál még az államból is kitiltották volna ilyen szezon után, nemhogy még meg is tartsák.. Botrány.bálnalekvár
Valahogy biztosítani kellett, hogy idén is legyen legalább némi cirkusz a csapat körül.
több mint 10 éve
bálnalekvár Washington Commanders 693
Gruden? Legyen. Na de Haslett??! Más csapatnál még az államból is kitiltották volna ilyen szezon után, nemhogy még meg is tartsák.. Botrány.

akkorisredskins
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remélem idén lesz MNFje a 'Skinsnek. 😀
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Állítom, hogy ez már le volt zsírozva (nagyjából) a Bengals kiesése előtt.
Ugyanezt gondolom a Whisenhunt-Lions frigyről is.
Én nem gondoltam volna, hogy Grudent hozzák ide, valamiért egy tapasztaltabb edzőre gondoltam. Mondjuk Shanny sem vált be igazán.

több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
lesz egy jobb QB-a mint Dalton...Janek
abból kettő is 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 814 — Apu ökölbeszorított keze
lesz egy jobb QB-a mint Dalton...