Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Jason La Canfora ‏@JasonLaCanfora 1 perc
The Redskins will interview Panthers DC Sean McDermott Saturday in Charlotte.apeszos
ezek szerint egy kibaszott báb HC-nk leszsapka
azé Jim Johnson utódnak lenni nem babság, ö bábság...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Jason La Canfora ‏@JasonLaCanfora 1 perc
The Redskins will interview Panthers DC Sean McDermott Saturday in Charlotte.apeszos
ezek szerint egy kibaszott báb HC-nk lesz

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Paul Tenorio ‏@PaulTenorio
Art Briles said he has not been contacted by Redskins but is intrigued whether his system would work in NFLapeszos

és itt most mire gondolt a tweetelő? 😀
nem vagyok egy nagy angoltudó, de ezt szerény képességeimmel, úgy is le tudom fordítani, hogy

nem keresték hivatalosan, de a redskins kritizálta a rendszerét
vagy
nem keresték hivatalosan, de nagyon kíváncsi műkődne-e a rendszere az nfl-bensapka
Utóbbi, de ez kicsit szövegkörnyezetéből kiragadott mondat volt, ezt is nyilatkozta még:

"As far as interest in the NFL, if we're just being honest, which I like to be, the thing that would interest me would be our style of play at that level. That's the only thing that would attract anybody I think in a position that I'm in, would be the style of play.

I like how we play from a philosophical, schematic standpoint. I know the rules are different. The limitations on the number of people available in a game. To me that works to an advantage. If they have 46 guys available, there's going to be a few of them getting tired on one side of the ball.

That would be the only thing that would spark my interest a little bit on that end. But it's not something I would pursue."
baggio
Lejjebb ott van a képen.. 😀

Én viszont nem lennék annyira kíváncsi rá.
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 839 — 258. §
Paul Tenorio ‏@PaulTenorio
Art Briles said he has not been contacted by Redskins but is intrigued whether his system would work in NFLapeszos

és itt most mire gondolt a tweetelő? 😀
nem vagyok egy nagy angoltudó, de ezt szerény képességeimmel, úgy is le tudom fordítani, hogy

nem keresték hivatalosan, de a redskins kritizálta a rendszerét
vagy
nem keresték hivatalosan, de nagyon kíváncsi műkődne-e a rendszere az nfl-bensapka
Utóbbi, de ez kicsit szövegkörnyezetéből kiragadott mondat volt, ezt is nyilatkozta még:

"As far as interest in the NFL, if we're just being honest, which I like to be, the thing that would interest me would be our style of play at that level. That's the only thing that would attract anybody I think in a position that I'm in, would be the style of play.

I like how we play from a philosophical, schematic standpoint. I know the rules are different. The limitations on the number of people available in a game. To me that works to an advantage. If they have 46 guys available, there's going to be a few of them getting tired on one side of the ball.

That would be the only thing that would spark my interest a little bit on that end. But it's not something I would pursue."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Paul Tenorio ‏@PaulTenorio
Art Briles said he has not been contacted by Redskins but is intrigued whether his system would work in NFLapeszos

és itt most mire gondolt a tweetelő? 😀
nem vagyok egy nagy angoltudó, de ezt szerény képességeimmel, úgy is le tudom fordítani, hogy

nem keresték hivatalosan, de a redskins kritizálta a rendszerét
vagy
nem keresték hivatalosan, de nagyon kíváncsi műkődne-e a rendszere az nfl-bensapka
inkább a második. közben:

Jason La Canfora ‏@JasonLaCanfora 1 perc
The Redskins will interview Panthers DC Sean McDermott Saturday in Charlotte.
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Paul Tenorio ‏@PaulTenorio
Art Briles said he has not been contacted by Redskins but is intrigued whether his system would work in NFLapeszos

és itt most mire gondolt a tweetelő? 😀
nem vagyok egy nagy angoltudó, de ezt szerény képességeimmel, úgy is le tudom fordítani, hogy

nem keresték hivatalosan, de a redskins kritizálta a rendszerét
vagy
nem keresték hivatalosan, de nagyon kíváncsi műkődne-e a rendszere az nfl-ben

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Paul Tenorio ‏@PaulTenorio
Art Briles said he has not been contacted by Redskins but is intrigued whether his system would work in NFL
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
(..) Sajnos ez nem jött össze, lehet fogni a cap-penaltyra, meg sérülésre, meg vezetőségre, meg a fiára; de inkább úgy látom, hogy Mike már belefáradt a footballba, hoztak egy megfáradt embert aki rutinból mutatott pár dolgot és ennyi. (..)sapka
Szerintem meg nyugodtan add össze. Ezek mindegyike közrejátszott. +Bruce Allen. Aki jelenleg is a saját seggét védi. Szerintem az a hosszú csend azért volt mert mosta a szennyesét Snyder előtt.

és itt jegyzem meg, hogy Bruce Allen és AJ Smith kurva gyorsan takarodjon el a franchise éléről.sapka
Igen. Lásd mint fent.
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
BurgundyBlog.com ‏@BurgundyBlog 11 perc
Dude he is so coming here. MT @HTTR24_7: Briles's full response to #Redskins/NFL question:  twitpic.com/dqq3hc
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
nem igazán lennék kibékülve Bevellel, idén nem kimondottan meggyőző azaz offense amit Seattlebe összehoztak; másrészt én hittem Shanahanben, mert tipikus nagypofájú(/képű) karakteres edző, akinek megvan a maga útja, iránya és ezzel már nyert is 2 Sb-t. tipikusan ilyen edzőre lenne szükség D.C.-ben, hogy a vezetőséget és a szurkolókat is képes legyen negligálni, és hozza amit tud.
Sajnos ez nem jött össze, lehet fogni a cap-penaltyra, meg sérülésre, meg vezetőségre, meg a fiára; de inkább úgy látom, hogy Mike már belefáradt a footballba, hoztak egy megfáradt embert aki rutinból mutatott pár dolgot és ennyi.
Egy karizmatikus-energikus edzőt szeretnék, az sem baj, ha nem tartják olyan kimondottan jónak (egyelőre), de valamilyen szinten tudná ezt az irányt folytatni.

és itt jegyzem meg, hogy Bruce Allen és AJ Smith kurva gyorsan takarodjon el a franchise éléről.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Byeweekes csapatok edzői most vasárnap mehetnek interjúzni.gabokocka
Ja értem, ezt nem tudtam köszi.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 269 — Keep pounding
Byeweekes csapatok edzői most vasárnap mehetnek interjúzni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 214 — én ezt meguntam
Szép szál gyerek ez a Cornelius Lucas. Úgy elnézegetném Polumbus helyén. Illetve helyett.
-----------------------------
Ian Rapoport ‏@RapSheet 2 perc
#Redskins plan to interview #Seahawks OC Darrell Bevell, per source. Vikings have already put in a request for him.

Én úgy tudtam, hogy PO-s csapatok edzőivel nem lehet interjúzni... Rosszul tudtam? 😕apeszos
óóó ez a mi Darrellünket eddig sem zavarta, el is öntötte a szar PC agyát... nem is nagyon dumálnak.
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szép szál gyerek ez a Cornelius Lucas. Úgy elnézegetném Polumbus helyén. Illetve helyett.
-----------------------------
Ian Rapoport ‏@RapSheet 2 perc
#Redskins plan to interview #Seahawks OC Darrell Bevell, per source. Vikings have already put in a request for him.

Én úgy tudtam, hogy PO-s csapatok edzőivel nem lehet interjúzni... Rosszul tudtam? 😕
több mint 10 éve
bálnalekvár Washington Commanders 693
 www.hogshaven.com/2013/12/30/5258192/in-defense-of-art-briles-and-the-redskins-hc-job

akkorisredskins
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ian Rapoport ‏@RapSheet 1 perc
Assumed #Redskins and GM Bruce Allen would target Jon Gruden for its vacancy. Perhaps they will. But I get the sense Gruden isn’t interestedapeszos
 www.theredzone.org/BlogDescription/tabid/61/EntryId/39721/Jon-Gruden-reiterates-he-is-not-leaving-ESPN/Default.aspxsapka
Én is olvastam, igaz nem itt és jóval korábban és ide is ide van írva, hogy nem érdekli. Ám itt van az O'Brian cucc is..

 www.theredzone.org/BlogDescription/tabid/61/EntryId/39722/Bill-O-Brien-reportedly-could-be-Texans-next-coach-within-24-hours/Default.aspx
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Ian Rapoport ‏@RapSheet 1 perc
Assumed #Redskins and GM Bruce Allen would target Jon Gruden for its vacancy. Perhaps they will. But I get the sense Gruden isn’t interestedapeszos
Ahhoz mekkora bankszámla kell, hogy ne érdekeljen egy NFL HC meló a Redskinsnél? Több tízmillió dollár, Snyder megmondja a tutit és max 4 évig kell égetned magad. A hülyének is megéri....😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Ian Rapoport ‏@RapSheet 1 perc
Assumed #Redskins and GM Bruce Allen would target Jon Gruden for its vacancy. Perhaps they will. But I get the sense Gruden isn’t interestedapeszos
 www.theredzone.org/BlogDescription/tabid/61/EntryId/39721/Jon-Gruden-reiterates-he-is-not-leaving-ESPN/Default.aspx

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ian Rapoport ‏@RapSheet 1 perc
Assumed #Redskins and GM Bruce Allen would target Jon Gruden for its vacancy. Perhaps they will. But I get the sense Gruden isn’t interested
több mint 10 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Na, apeszos-t nem kell jövőre nélkülöznünk és végre pörög a skins topic is 😀 Kerekedik a szemem mindig, hogy hány új poszt van, mikor benézek 😊
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Minek neki még egy? 😛apeszos
nekem teljesen elég ez a posztermaca is, fekánaksapka
Azt elhiszem. De vajon neki elég lennél-e? 😛apeszos
😀
ki kell próbálni, meglássuk; vagyis remélem csak én 😀sapka
Hát ha nem tol le a torkán (vagy máshol) egészben, és túléled azt a pár órát, akkor te lehetnél az erőnléti edzőnk...
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Minek neki még egy? 😛apeszos
nekem teljesen elég ez a posztermaca is, fekánaksapka
Azt elhiszem. De vajon neki elég lennél-e? 😛apeszos
😀
ki kell próbálni, meglássuk; vagyis remélem csak én 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Minek neki még egy? 😛apeszos
nekem teljesen elég ez a posztermaca is, fekánaksapka
Azt elhiszem. De vajon neki elég lennél-e? 😛
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Minek neki még egy? 😛apeszos
nekem teljesen elég ez a posztermaca is, fekának

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mert O'Brien holnap nagy valószínűséggel aláír a Texanshoz, Smith meg a Bucs-hoz.apeszos
hát én nem látok a jövőbe, de ne legyen így!
Lovienak nem örülnék, az egy töketlen feka; viszont BoB nagyon izgalmas lennesapka


Ejnye... 😊 Arra nem is gondolsz, hogy a van egy "buta négerünk", akinek pár kellene? 😀nexion218
A csapat legalább fele feka. Minek neki még egy? 😛